• Empty
  • قاطی کردم
  • مهربون
  • موفق
  • متعجب
  • مریض
  • مشغول
  • معترض
  • ناراحت
  • هیچ
  • کنجکاو
  • کسل
  • گیج شدم
  • گریه
  • پکر
  • اخمو
  • از خود راضی
  • بی تفاوفت
  • بد جنس
  • بد حال
  • خونسرد
  • خواب آلود
  • خوشحال
  • خجالتی
  • خسته
  • دلواپس
  • رنجور
  • ریلکس
  • سپاسگزار
  • سر به زیر
  • شوکه
  • شاد و سر حال
  • عاشق
  • عصبانی
  • غمگین
  • غافلگیر
  • User Tag List

برگ 5 از 8 نخستیننخستین 12345678 واپسینواپسین
    نمایش پیکها: از 41 به 50 از 77

جُستار: به نظر شما جن وجود داره ؟!‏

سرنویسنده یکم
      Level completed: 45%, Points required for next Level: 553
      Overall activity: 99.0%
      دستاوردها:
      First 1000 Experience PointsGot three Friends
      سرگرم

مشغول

Reactor آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Oct 2010
      جُستارها
      9
      امتیازها
      27,797
      رنک
      98
      Post Thanks / Like
      سپاس
      1,641
      از ایشان 2,863 بار در 1,134 پست سپاسگزاری شده است .
      یافتن همه‌یِ سپاسهای گرفته شده
      یافتن همه‌یِ سپاسهای داده شده
      Mentioned
      10 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      گفت‌آورد نوشته اصلی از سوی izabel نمایش پست ها
      من هم جن رو باور دارم
      یک فال گیری در دوستان هست که همیشه ادعا میکرد موکل یا همون جن داره اونم نه یکی دو سه تا
      من اول باور نداشتم , چون اشنا بود رفتم چند روز پیشش همینطوری مینشستم میدیدم مشتری که می امد سرش رو میذاشت رو میز و زیر لب صحبت میکرد بعد چشماش و میبست سرش رو میچرخوند و خلاصه یه کارایی میکرد تازه به من گفت هر چی اینجا میبینی و میشنوی فراموش کن! (چقدم که من فراموش کردم!!)
      بعد بهش گفتم میخوام ببینم اول مخالفت کرد ولی بعد یه بار که کسی نبود بعد از هزار تا قول و غیره قرار شد بهشون بگه به چشم بیان و من دیدم یه ادم خیلی عادی از پشت پرده اومد بیرون و از در خارج شد :( اصن تو همون چند دیقه اتاق جو سنگین و خوف ناکی پیدا کرد هنوز که هنوزه یادش میوفتم یه جوری میشم :|
      ببینید
      شرکت شما در جلسات کف بینی و رمالی تجربه ی جدیدی نیست و خیلی ها این تجربه رو داشتن.
      مدیوم ها و کتاب نویس های زیادی در ایران هستند که هر کدام در یک شهری یک اسمی برای خودشون در کردند.
      فال قهوه هم که این روزها مُد شده و دخترهای جوان از مشتری های پر و پا قرصش هستند که سود این فالگیرها رو تضمین میکنند و همه ی این فالگیرها رو ولنجک نشین کردند.

در جلسات فالگیری از یک حقه ی قدیمی استفاده میشه.از قدیم الایام برای برگزاری آیین های مذهبی و ارتباط با خدایان یا بزرگان دین, از خوراندن یا بخور دادن (اسنیف)مواد مخدر گیاهی استفاده میشد.
      خوراندن یا بخور دادن گیاهانی مثل شاهدانه یا مشتقاتش در شرق و برگ کوکائین یا کاکتوس های مختلف در غرب در این راستا استفاده ی زیادی میشد.

مواد مخدر گیاهی نسبت به مواد صنعتی هنوز هم جایگاه خودشون رو بین فالگیرها و رمال ها و دعانویس ها و مدیوم ها هنوز هم حفظ کردن.
      خوبی مواد مخدر روان گردان گیاهی نسبت مواد روان گردان صنعتی مثل قرص های آمفتامین و شیشه اینه که که مخدر های گیاهی, توهم لایت و سبکتری نسبت به مواد صنعتی مثل شیشه دارند.
      فالگیر میتونه افسار مشتری رو مثل افسار اسب بگیره و با خودش به هر جایی ببره.

موادی مثل شیشه, توهم عمیقی داره و مصرف کننده رو در خودش غرق میکنه. ممکنه مشتری حالش بد بشه و حتی بیهوش بهشه. در ثانی مصرف کردنش نیاز به لوازمی داره که باعث لو رفتن داستان پیش مشتری میشه. چون شیشه بخور و اسنیف داره و مشتری خر نیست و میفهمه که فالگیر داره گولش میزنه.

اما قرص های روان گردان که خیلی راحت هم از داروخانه ها تهیه میشن این روزها بین فالگیرها طرفداران زیادی پیدا کردن. این حرف رو رئیس پلیس تهران گفته.

وقتی شما وارد اتاق فالگیر یا رمال یا کتاب نویس یا مدیوم یا هر اسمی که روشون میذاری میشی, باید شما رو خلصه کنه تا بتونه کسشرهایی رو بعنوان حقیقت محض یا اتفاق هایی از آینده به شما بقبولانه که در حالت عادی شما به سختی زیر بار حتی یک دونه از این ادعاها میرید و در حالت عادی بابتش پولی نمیپردازید.
      بعد از اینکه چیز خور یا بخوری شدید, فالگیر میتونه مثل یک نقاش, تصویر ذهنی مورد نظرش رو برای شما بسازه

این کار یا با خوراندن قهوه تحت عنوان فال قهوه و یا با تعارف چایی و شربت تحت لفظ ها و تعارف هایی مثل اینکه دهنتون رو تر کنید تا نوبتتون بشه و از این قبیل کارها انجام میشه.

اگر بخوان از روش بخور استفاده کنند, شما رو در اتاقی میبرن که تمام در و دیوار و سوراخ سمبه هاش رو بستن و پرده هاش رو کشیدن. این اتاق آماده برای نئشه کردن مشتری هاست. فضای این اتاق مملو از بخار حشیش یا شیشه ست و برای همینه که شما وقتی وارد این اتاق میشید احساس میکنید که فضا و اتمسفر اینجا با بیرون فرق داره و فضای سنگینی داره!
      این سنگینی فضا دقیقا بخاطر اسنیف کردن مواد مخدریه که در هوای اتاق پخشه و شما اون هوا رو وارد ریه هاتون کردید و الان داره روی مغزتون تاثیر میذاره و شما رو اماده برای فالگیری میکنه.
      فالگیر در اینجا با بخوری کردن شما و به خلصه بردنتون, القائاتش رو به مغز شما میده و شما هم که نئشه شدید و خودتون خبر ندارید مثل حقیقت ناب اون ها رو قبول میکنید و پول بابتش میدید یا میرید اینور و اونور تبلیغش میکنید.

اون هم با پول های زیادی که از مشتری های زیادش به جیب زده در ازای فروختن توهم به شما, واقعیت رو برای خودش میخره و صاحب خونه و ماشین و زندگی و اقامت کشورهای تاپ دنیا میشه.
      shirin and Nevermore like this.
      انسان پیشرو با جامعه همخوانی ندارد هم آهنگی دارد

2. 4 کاربر برای این پست سودمند از Reactor گرامی سپاسگزاری کرده اند:

kourosh_bikhoda (04-21-2014),Persepolis (04-20-2014),Russell (04-20-2014),undead_knight (04-20-2014)

سرنویسنده یکم
      دستاوردها:
      سرگرم

مشغول

Reactor آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Oct 2010
      جُستارها
      9
      امتیازها
      27,797
      رنک
      98
      Post Thanks / Like
      سپاس
      1,641
      Mentioned
      10 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      گفت‌آورد نوشته اصلی از سوی Persepolis نمایش پست ها
      ببینید دوستان نمیخوام برگردم سر این قضیه که در قرآن سوره ای بنام جن وجود داره یا آیات زیادی درباره جن گفته شده و اینجا دوستان الان می گویند خرافاته و همانطور که خیلی ها این را گفته اند از کسروی بگیر تا هدایت و خیلی های دیگر...

اما داستان از این قراره:
      برای تعطیلات نوروز وقتی برای دید و بازدید آشنایان به همدان رفته بودم پسرخاله ام مرا با خودش به یکی از شهرک های اطراف برد و گقت یه بابایی خیلی دوس داشت منو ببینه؟ ما هم بی معرفتی دیدیم که به آنجا سری نزنیم و رفتیم خلاصه خیلی مردمان خونگرم و مهمان نواز و دوسداشتنی ای هم بودند که باور کنید نیمی از جمعیت شهرک از پیر و جوان و بچه جوری با ما رفتار کردند که انگار 50 ساله باهاشون نشست و برخاست داشتم

اما نکته عجیب این سفرم جن بود! یه ساختمان پکیده دیدم و پسرخالم بهم گفت اهالی اینجا میگویند چند جن در این ساختمان و خانه بغلیش هست که با جن همان شخصی که دیدار داشتم نسبتی دارند!!!
      من با حالت تعجب برگشتم به پسرخالم گفتم تو که اینجوری نبودی، عاقل بودی! پسرخالم گفت نمیدونم چی بگم !

خلاصه داستان رو از خود اون پیرمرد و چند پسرش و یکی از دخترانش پیگیر شدم و همگی بدون استثنا گقتند بابا یه زن جنی هم داره و اتفاقن بچه هم ازش داره؟! حتی اهالی آن شهرک به این شخص درویش میگفتند و میگفتند با جن ها در ارتباط است و از روستاهای اطراف برای معاینه پیش آن می آیند و همگی هم جواب میگیرند و اجنه این کارها رو میکردند !

این آدمهایی که من دیدم بسیار شریف بودند و بهشون نمیخورد کلاهبردار و کلاش باشند و پسرخالم و خانواده مادریم هم تایید کردند که مردم درستی هستند و موندم آنجا چه خبره یا همگی اون شهرک مشکل روانی دارند یا همگی دروغگو؟!

به نظر شما دلیلش چی میتونه باشه ؟
      مردم روستا معمولا مردم ساده ای هستند و یک ناخلف بینشون میتونه خیلی راحت از اون ها سوء استفاده کنه.

ممکنه در اون ساختمان خرابه, گنج یا همچین چیزی رو دارن در میارن یا برعکس چیزی رو دارن قایم میکنن و نمیخوان کسی به اونجا نزدیک بشه.

ممکنه اونجا لابراتوار مواد مخدر باشه و میخوان مردم رو از سَرَک کشیدن به کارشون منع کنن.

شاید هم کسی رو اونجا کشتن یا دزدیدن و جنازه ای چیزی رو پنهان کردن.

وقتی همچین چیزیهایی به گوشتون میخوره بی برو برگرد باید اینچنین فکرهایی به ذهنتون خطور کنه.
      این قبیل اتفاقات امروز خیلی میوفته و عقل حکم میکنه که گوش به واقعیت پشت پرده بدیم نه به جَوی که آدم ها درست میکنن.
      یعنی باید به اصل ماجرا شک کنید. نه اینکه حرفهای مردم عامه رو باور کنید.

قرار نیست آدمها دروغگو باشند تا چرت و پرت به هم ببافن. آدمها میتونن تحت تاثیر یک یا چند شیاد قرار بگیرن و مثل نوار حرف های اون ها رو تکرار کنند و به این ترتیب ناخواسته اون ها رو به هدفشون نزدیک میکنند.

قانونی وجود داره که میگه همیشه - همیشه- عوام پیرو جو هستند و باید کاری کرد که برعکس کار عوام باشه.
      این قانون میگه عوام همیشه اشتباه میکنند
      sonixax این را پسندید.

4. 5 کاربر برای این پست سودمند از Reactor گرامی سپاسگزاری کرده اند:

Persepolis (04-20-2014),Russell (04-20-2014),shirin (04-20-2014),sonixax (04-20-2014),undead_knight (04-20-2014)

نویسنده سوم
      Level completed: 20%, Points required for next Level: 120
      Overall activity: 0%
      دستاوردها:
      آغازگر جُستار
      بدون وضعیت

Empty

Persepolis آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Jan 2014
      جُستارها
      2
      امتیازها
      3,530
      رنک
      37
      Post Thanks / Like
      سپاس
      434
      از ایشان 350 بار در 165 پست سپاسگزاری شده است .
      Mentioned
      2 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      درود @Reactor گرامی
      سخن شما هم مورد تایید من هست چون از این نمونه ها دیده و شنیده ام که در یکی از مضحک تریناش، امامزاده ای بوده که از طرف سازمان اوقاف ساختمان سازی میشه و یه گنبد مانند هم قرار داده میشه و بعد گندش درمیاد که در زیر اون به اصطلاح قبر چند خمره طلا بوده و حسابی آبرو ریزی میشه.
      یا در شهر مسجدسلیمان منطقه ای دورافتاده و کوهستانی بنام چوب سرخ وجود داره که از قدیم معروف بود جن دارد که در این منطقه تاسیسات قدیمی نفتی هستند و نگهبانان حراست شرکت نفت حاضر به کار دراین منطقه نیستند و به زور دراین محل اعزام و حاضر می شوند و بله اینجا هم پای دلالان نفتی در میان بوده و همچنین در مورد مسجد جمکران در قم بسیار سخنهاست که نیاز به توضیحات مفصل و روشنگری داره.

و اما در مورد موضوع بحث این جستار شما به ضرس قاطع میگی این قضیه نمیتونه نه در انجا و نه هیچ جای دیگر وجود داشته باشه؟ و دلیلتون چی میتونه باشه که این همه آدم مورد اعتماد و راستگو دیده و تایید کرده اند ؟ جز دروغگویی یا توهم زدگی چیزی دیگری هست یا خیر ؟

6. 4 کاربر برای این پست سودمند از Persepolis گرامی سپاسگزاری کرده اند:

izabel (04-20-2014),Reactor (04-20-2014),Russell (04-20-2014),undead_knight (04-20-2014)

سرنویسنده یکم
      دستاوردها:
      سرگرم

مشغول

Reactor آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Oct 2010
      جُستارها
      9
      امتیازها
      27,797
      رنک
      98
      Post Thanks / Like
      سپاس
      1,641
      Mentioned
      10 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      گفت‌آورد نوشته اصلی از سوی Persepolis نمایش پست ها
      اما در مورد موضوع بحث این جستار شما به ضرس قاطع میگی این قضیه نمیتونه نه در انجا و نه هیچ جای دیگر وجود داشته باشه؟ و دلیلتون چی میتونه باشه که این همه آدم مورد اعتماد و راستگو دیده و تایید کرده اند ؟ جز دروغگویی یا توهم زدگی چیزی دیگری هست یا خیر ؟
      تجربه.
      حل این موضوعات خیلی ساده هست و شکافت هسته ی اتم نیست که پیچیده باشه.
      تجربه میگه که هر موقع کسی آستینش رو بالا زده و پاشنه ی کفشش رو خوابونده که ته و توی این دسته ماجراها رو در بیاره به همچین نتیجه هایی رسیده. نه به وجود جن و ارواح و دیو و پری.
      این جور داستان ها همیشه بعنوان پوششی برای کارهای محرمانه استفاده میشده. همیشه!
      مثلا بیشتر آثار باستانی ایران در زمان قاجار از کشور خارج شد. در اون زمان ها آثار باستانی ایران بیشتر زیر انبوهی از خاک دفن بود و بصورت تپه هایی روی زمین خودنمایی میکرد که هیچکس نمیدونست زیر اون تپه ها چه گنج هایی خوابیده به غیر از باستان شناسان و دلال های عتیقه!
      این افراد هم برای اینکه دست زیاد نشه یا مردم جلوشون رو نگیرند به پخش شایعاتی دست میزدن تا محیط رو ترسناک جلوه بدن و برای فعالیتشون خلوت کنند. مثلا دشت پاسارگاد جن داره!
      در حالیکه الان ما میدونیم که داستان چیز دیگری بوده و هدف از این کار خارج کردن اشیاء باستانی از کشور بوده.

تجربه میگه پیچیده شدن در حرف های مردم و عوام همیشه شما رو از کشف حقیقت دور میکنه. وگرنه من نمیتونم به شما ثابت کنم جن وجود نداره. این دیگه به میزان درک شما از جهان پیرامونتون و میزان تعقل و میزان اعتقاد به خرافاتتون بر میگرده.
      وگرنه نه من و نه هیچ کس دیگری نمیتونه به شما حتی ثابت کنه که گودزیلای گیاهخوار پرنده ی چشم بلبلی وجود نداره و این شمای مدعی نوعی هستید که باید ثابت کنید همچین موجودی وجود داره.

یکی از بهترین راه ها برای رسیدن به هدف و کشف حقیقت, استفاده از "تیغ اوکهام" هست که دوستان قبلا راجع بهش تاپیکی زده بودند.
      sonixax این را پسندید.

8. 5 کاربر برای این پست سودمند از Reactor گرامی سپاسگزاری کرده اند:

Persepolis (04-20-2014),Russell (04-20-2014),shirin (04-20-2014),sonixax (04-20-2014),undead_knight (04-20-2014)

مدیر تالار
      Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
      دستاوردها:
      گاز نگیر!

متعجب

sonixax آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Oct 2010
      ماندگاه
      کره ی زمین
      جُستارها
      110
      امتیازها
      424,596
      رنک
      100
      Post Thanks / Like
      سپاس
      47,087
      از ایشان 15,109 بار در 7,094 پست سپاسگزاری شده است .
      Mentioned
      89 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      گفت‌آورد نوشته اصلی از سوی Reactor نمایش پست ها
      در حالیکه الان ما میدونیم که داستان چیز دیگری بوده و هدف از این کار خارج کردن اشیاء باستانی از کشور بوده.
      نه ریکتور جان اینها توهم توطئه هستش! همون جنها بودند :))
      همیشه قبل خواب دو تا شات بزن راحت بخواب!
      دکتر ساسی

نویسنده سوم
      Level completed: 38%, Points required for next Level: 93
      Overall activity: 6.0%
      دستاوردها:
      First 1000 Experience Points
      بدون وضعیت

بد حال

izabel آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Sep 2013
      جُستارها
      5
      امتیازها
      2,807
      رنک
      32
      Post Thanks / Like
      سپاس
      278
      از ایشان 291 بار در 133 پست سپاسگزاری شده است .
      Mentioned
      5 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      ببینید
      شرکت شما در جلسات کف بینی و رمالی تجربه ی جدیدی نیست و خیلی ها این تجربه رو داشتن.
      مدیوم ها و کتاب نویس های زیادی در ایران هستند که هر کدام در یک شهری یک اسمی برای خودشون در کردند.
      فال قهوه هم که این روزها مُد شده و دخترهای جوان از مشتری های پر و پا قرصش هستند که سود این فالگیرها رو تضمین میکنند و همه ی این فالگیرها رو ولنجک نشین کردند.

در جلسات فالگیری از یک حقه ی قدیمی استفاده میشه.از قدیم الایام برای برگزاری آیین های مذهبی و ارتباط با خدایان یا بزرگان دین, از خوراندن یا بخور دادن (اسنیف)مواد مخدر گیاهی استفاده میشد.
      خوراندن یا بخور دادن گیاهانی مثل شاهدانه یا مشتقاتش در شرق و برگ کوکائین یا کاکتوس های مختلف در غرب در این راستا استفاده ی زیادی میشد.

مواد مخدر گیاهی نسبت به مواد صنعتی هنوز هم جایگاه خودشون رو بین فالگیرها و رمال ها و دعانویس ها و مدیوم ها هنوز هم حفظ کردن.
      خوبی مواد مخدر روان گردان گیاهی نسبت مواد روان گردان صنعتی مثل قرص های آمفتامین و شیشه اینه که که مخدر های گیاهی, توهم لایت و سبکتری نسبت به مواد صنعتی مثل شیشه دارند.
      فالگیر میتونه افسار مشتری رو مثل افسار اسب بگیره و با خودش به هر جایی ببره.

موادی مثل شیشه, توهم عمیقی داره و مصرف کننده رو در خودش غرق میکنه. ممکنه مشتری حالش بد بشه و حتی بیهوش بهشه. در ثانی مصرف کردنش نیاز به لوازمی داره که باعث لو رفتن داستان پیش مشتری میشه. چون شیشه بخور و اسنیف داره و مشتری خر نیست و میفهمه که فالگیر داره گولش میزنه.

اما قرص های روان گردان که خیلی راحت هم از داروخانه ها تهیه میشن این روزها بین فالگیرها طرفداران زیادی پیدا کردن. این حرف رو رئیس پلیس تهران گفته.

وقتی شما وارد اتاق فالگیر یا رمال یا کتاب نویس یا مدیوم یا هر اسمی که روشون میذاری میشی, باید شما رو خلصه کنه تا بتونه کسشرهایی رو بعنوان حقیقت محض یا اتفاق هایی از آینده به شما بقبولانه که در حالت عادی شما به سختی زیر بار حتی یک دونه از این ادعاها میرید و در حالت عادی بابتش پولی نمیپردازید.
      بعد از اینکه چیز خور یا بخوری شدید, فالگیر میتونه مثل یک نقاش, تصویر ذهنی مورد نظرش رو برای شما بسازه

این کار یا با خوراندن قهوه تحت عنوان فال قهوه و یا با تعارف چایی و شربت تحت لفظ ها و تعارف هایی مثل اینکه دهنتون رو تر کنید تا نوبتتون بشه و از این قبیل کارها انجام میشه.

اگر بخوان از روش بخور استفاده کنند, شما رو در اتاقی میبرن که تمام در و دیوار و سوراخ سمبه هاش رو بستن و پرده هاش رو کشیدن. این اتاق آماده برای نئشه کردن مشتری هاست. فضای این اتاق مملو از بخار حشیش یا شیشه ست و برای همینه که شما وقتی وارد این اتاق میشید احساس میکنید که فضا و اتمسفر اینجا با بیرون فرق داره و فضای سنگینی داره!
      این سنگینی فضا دقیقا بخاطر اسنیف کردن مواد مخدریه که در هوای اتاق پخشه و شما اون هوا رو وارد ریه هاتون کردید و الان داره روی مغزتون تاثیر میذاره و شما رو اماده برای فالگیری میکنه.
      فالگیر در اینجا با بخوری کردن شما و به خلصه بردنتون, القائاتش رو به مغز شما میده و شما هم که نئشه شدید و خودتون خبر ندارید مثل حقیقت ناب اون ها رو قبول میکنید و پول بابتش میدید یا میرید اینور و اونور تبلیغش میکنید.

اون هم با پول های زیادی که از مشتری های زیادش به جیب زده در ازای فروختن توهم به شما, واقعیت رو برای خودش میخره و صاحب خونه و ماشین و زندگی و اقامت کشورهای تاپ دنیا میشه.

دستتون درد نکنه این همه انرژی گذاشتید تایپ کردید
      ولی تمام اینهایی رو که گفتید من در یک فیلم ایرانی دیده بودم!!! قبل از اینکه برم دیدن دوست مادرم همه اینها رو میدونستم! :) پس با خوندنشون نه قانع شدم نه تحت تاثیر :)))

نویسنده سوم
      Level completed: 38%, Points required for next Level: 93
      Overall activity: 6.0%
      دستاوردها:
      First 1000 Experience Points
      بدون وضعیت

بد حال

izabel آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Sep 2013
      جُستارها
      5
      امتیازها
      2,807
      رنک
      32
      Post Thanks / Like
      سپاس
      278
      از ایشان 291 بار در 133 پست سپاسگزاری شده است .
      Mentioned
      5 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      گفت‌آورد نوشته اصلی از سوی Anarchy نمایش پست ها
      بلی آخه تو یه انجمن دیگه یه کم سر به سرت گذاشتم !!

اشکال نداره احتیاج به عذر خواهی نیست ما دلمون دریاس :)))) :|

این چیزی که شما تعریف کردی نشونی از جن حتی به روایت از همون کتب دینی هم نمیداد که !!

من اصلا به کتب دینی استناد نکرده و نمی کنم!
      و این حرف من دروغ نبود که بخوام با روایات سینکش کنم!
      من حقیقت رو گفتم و حقیقت دیدن موجودی شبیه به یک انسان عادی بود که تنها تفاوتش رنگ پوست روشنش بود همین!

ببینید باشه من به حرف شما استناد میکنم و میگم هیچ موجود نا شناخته ایی وجود نداره و من تحت تاثیر خرافات موجود در جامعه و توهم و اینها یه چیزی رو دیدم!
      از طرفی میگیم فیلمسازان غربی هم بدون تحقیق فیلم هایی رو در این مورد ساختن که یکی دوتا هم نیستن!
      بازم میگیم تمام کتب گذشته اعم از دینی و غیر دینی (نزد مورخین کتب دینی هم برای پژوهش قابل استناد هستن این مورد رو فراموش نکنید) که حرف از موجود نا شناخته یا جن زده شده هم اشتباه کردن و یه چیزی گفتن!
      به حرف های شیادین و این کاره ها هم استناد نمیکنیم!
      فرهنگ و افسانه ها رو هم میریزیم دور!

حالا شما بیا به یه وسیله ایی غیر از جمله (اینا همش خرافات و دروغ و کلاه برداریِ) به ما ثابت کن که این موجودات هیچ زمان وجود نداشتن!

12. یک کاربر برای این پست سودمند از izabel گرامی سپاسگزاری کرده اند:

Persepolis (04-20-2014)

دفترچه نویس
      دستاوردها:
      The last militant
      judgmentalist

Empty

undead_knight آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Nov 2012
      ماندگاه
      Hell inc
      جُستارها
      14
      امتیازها
      90,825
      رنک
      100
      Post Thanks / Like
      سپاس
      9,174
      از ایشان 7,829 بار در 3,090 پست سپاسگزاری شده است .
      Mentioned
      36 Post(s)
      Tagged
      2 Thread(s)
      حالا شما بیا به یه وسیله ایی غیر از جمله (اینا همش خرافات و دروغ و کلاه برداریِ) به ما ثابت کن که این موجودات هیچ زمان وجود نداشتن!
      اثبات عدم وجود رد این موارد بی معناست،یعنی رسما نشدنیه!
      بسیاری چیزهای ماورایی یا خرافی وجود داره که نمیشه عدمشون رو اثبات کرد،مهم اینه که چرا این چیزها هیچ وقت به صورت دقیق یا علمی اثبات نمیشند!؟(حتی با وجود مواردی مثل جایزه یک میلیون دلاری بنیاد جیمز رندی)وقتی چیزی از راه حسی قابل درک باشه قطعا از راه علمی هم اثبات شدنی باید باشه.
      ویرایش از سوی undead_knight : 04-20-2014 در ساعت 04:11 PM
      To ravage, to slaughter, to usurp under false titles, they call empire; and where they make a desert, they call it peace
      Tacitus-

14. 5 کاربر برای این پست سودمند از undead_knight گرامی سپاسگزاری کرده اند:

Anarchy (04-20-2014),izabel (04-20-2014),Persepolis (04-20-2014),Russell (04-20-2014),sonixax (04-20-2014)

دفترچه نویس
      دستاوردها:
      نِشان‌ها:
      Community Award
      بدون وضعیت

Empty

Russell آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Nov 2010
      جُستارها
      65
      امتیازها
      156,618
      رنک
      100
      Post Thanks / Like
      سپاس
      19,613
      از ایشان 15,276 بار در 5,851 پست سپاسگزاری شده است .
      Mentioned
      67 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      @izabel گرامی برای من جالب هست جدا از بحث بود و نبود جن بدونم تعریف و مشخصات جن در نظر شما چیه؟ مخصوصا که گفتی شاید به آدم فضایی‌ها مرتبط باشه. مثلا چرا فکر نمی‌کنی شاید اینی که ازش حرف میزنیم در واقع همون دراکولا/خونآشام نیست؟

"Democracy is now currently defined in Europe as a 'country run by Jews,'" Ezra Pound

16. 4 کاربر برای این پست سودمند از Russell گرامی سپاسگزاری کرده اند:

Anarchy (04-20-2014),Persepolis (04-20-2014),sonixax (04-21-2014),undead_knight (04-20-2014)

نویسنده سوم
      Level completed: 20%, Points required for next Level: 120
      دستاوردها:
      آغازگر جُستار
      بدون وضعیت

Empty

Persepolis آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Jan 2014
      جُستارها
      2
      امتیازها
      3,530
      رنک
      37
      Post Thanks / Like
      سپاس
      434
      از ایشان 350 بار در 165 پست سپاسگزاری شده است .
      Mentioned
      2 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      یکی از بهترین راه ها برای رسیدن به هدف و کشف حقیقت, استفاده از "تیغ اوکهام" هست
      گفت‌آورد نوشته اصلی از سوی undead_knight نمایش پست ها
      اثبات عدم وجود رد این موارد بی معناست،یعنی رسما نشدنیه!
      یعنی شما میخواهید بگید که استنتاج از روی شواهد موجود قابل اثبات نیست ؟

داده‌های جُستار

کاربری که سرگرم دیدن این جُستار هستند

هم‌اکنون 2 کاربر سرگرم دیدن این جُستار است. (0 کاربر و 2 مهمان)

کلیدواژگان این جُستار

مجوز های پیک و ویرایش

• شما نمیتوانید جُستار نوی بفرستید
    • شما نمیتوانید پیکی بفرستید
    • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
    • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
    •