• Empty
  • قاطی کردم
  • مهربون
  • موفق
  • متعجب
  • مریض
  • مشغول
  • معترض
  • ناراحت
  • هیچ
  • کنجکاو
  • کسل
  • گیج شدم
  • گریه
  • پکر
  • اخمو
  • از خود راضی
  • بی تفاوفت
  • بد جنس
  • بد حال
  • خونسرد
  • خواب آلود
  • خوشحال
  • خجالتی
  • خسته
  • دلواپس
  • رنجور
  • ریلکس
  • سپاسگزار
  • سر به زیر
  • شوکه
  • شاد و سر حال
  • عاشق
  • عصبانی
  • غمگین
  • غافلگیر
  • User Tag List

نمایش پیکها: از 1 به 10 از 882

جُستار: دشواری‌های فاروم

Hybrid View

شناس
      Level completed: 68%, Points required for next Level: 48
      Overall activity: 0%
      دستاوردها:
      First 1000 Experience Points
      بدون وضعیت

خونسرد

Maziar Bikhoda آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Jul 2014
      ماندگاه
      جابلقا
      جُستارها
      4
      امتیازها
      2,102
      رنک
      27
      Post Thanks / Like
      سپاس
      17
      از ایشان 31 بار در 20 پست سپاسگزاری شده است .
      یافتن همه‌یِ سپاسهای گرفته شده
      یافتن همه‌یِ سپاسهای داده شده
      Mentioned
      0 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      گفت‌آورد نوشته اصلی از سوی Anarchy نمایش پست ها
      دوست عزیز مگه ما گفتیم تنها دلیل خلوت بودن اینجا ، فیلتر بودنشه ؟ گفتیم یکی از دلایلش ... به هر حال فیلترشکن های عادی به راحتی قابل ردیابی هستن و کسی که بخواد فعالیت هنجارشکنانه داشته باشه ، شاید حتی با فیلترشکن هم ریسک نکنه برای عضویت در اینجا ... خود شما هم اگر با فیلترشکن معمولی میاید ، بهتره از الان به بعد از Tor استفاده کنید .

اما دلایل خلوت بودن اینجا مسائل دیگه ای هست .

به هر حال شما هم اگر پیشنهاد یا راهکاری دارید ، ممنون میشم با ما در میون بذارید .
      ببین عزیز من نگفتم تنها دلیلش، گفتم دلیل اصلیش این نیست. یه دلیلی هم که باعث خلوتی اینجاست جو کمونیستی حاکم بر این فرومه. من دیدم کاربرای فعال اینجا بحثهای داغی راه انداختن در دفاع از کمونیسم. حتا بعضیا عکس شخصیتهای سیاسی شوروی یا پرچم سرخ رو آواتار کردن البته این حقشونه که هر عقیده ای دلشون خواست داشته باشن ولی خب مردم دیگه از این بحث های عهد بوقی خوششون نمیاد. کمونیسم امتحان خودش رو پس داده و مردود شده. بقول خمینی گجستک: کمونیسم جاش تو موزه هاست. اصولاً هر نوع ایدئولوژی که وارد حکومت بشه منجر به دیکتاتوری میشه. چون یکسری باید و نبایدهای مسخره ای داره که همه ملزم به رعایت اون هستن و هرکسی با اون مخالفت کنه محکوم به مرگ میشه. چون غیرخودی محسوب میشه و جاسوس امپریالیسم و غرب و ...
      من وقتی اولین بار این فروم رو دیدم خوشحال شدم فکر کردم دیگه اینجا آتئیست ها جمعشون جمعه ولی وقتی دیدم یک طیف فکری خاصی اینجا فعال هستن تو ذوقم خورد.
      بعد اینکه اینجا بخش موسیقی و بخش سرگرمی و طنز نداره و بیشتر به سیاست پرداخته تا مسائل دیگه.

2. یک کاربر برای این پست سودمند از Maziar Bikhoda گرامی سپاسگزاری کرده اند:

Anarchy (04-10-2015)

مدیر تالار
      Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
      Overall activity: 5.0%
      دستاوردها:
      First 1000 Experience PointsGot three Friends
      سر گیجه !!

مهربون

Anarchy آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Oct 2010
      ماندگاه
      نا کجا آباد
      جُستارها
      57
      امتیازها
      220,665
      رنک
      100
      Post Thanks / Like
      سپاس
      32,457
      از ایشان 11,792 بار در 4,917 پست سپاسگزاری شده است .
      Mentioned
      86 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      گفت‌آورد نوشته اصلی از سوی Maziar Bikhoda نمایش پست ها
      ببین عزیز من نگفتم تنها دلیلش، گفتم دلیل اصلیش این نیست. یه دلیلی هم که باعث خلوتی اینجاست جو کمونیستی حاکم بر این فرومه. من دیدم کاربرای فعال اینجا بحثهای داغی راه انداختن در دفاع از کمونیسم. حتا بعضیا عکس شخصیتهای سیاسی شوروی یا پرچم سرخ رو آواتار کردن البته این حقشونه که هر عقیده ای دلشون خواست داشته باشن ولی خب مردم دیگه از این بحث های عهد بوقی خوششون نمیاد. کمونیسم امتحان خودش رو پس داده و مردود شده. بقول خمینی گجستک: کمونیسم جاش تو موزه هاست. اصولاً هر نوع ایدئولوژی که وارد حکومت بشه منجر به دیکتاتوری میشه. چون یکسری باید و نبایدهای مسخره ای داره که همه ملزم به رعایت اون هستن و هرکسی با اون مخالفت کنه محکوم به مرگ میشه. چون غیرخودی محسوب میشه و جاسوس امپریالیسم و غرب و ...
      من وقتی اولین بار این فروم رو دیدم خوشحال شدم فکر کردم دیگه اینجا آتئیست ها جمعشون جمعه ولی وقتی دیدم یک طیف فکری خاصی اینجا فعال هستن تو ذوقم خورد.
      بعد اینکه اینجا بخش موسیقی و بخش سرگرمی و طنز نداره و بیشتر به سیاست پرداخته تا مسائل دیگه.
      مگه ما گفتیم دلیل اصلی خلوت بودن اینجا فیلتر بودنشه ؟ خب شما بیشتر به بحث فیلتر اشاره کردی ... خواستم بگم از دید ما هم چنین چیزی مطرح نیست که مشکل فیلترینگه .

اما در مورد کمونیسم ، فکر کنم مطالب انجمن رو دقیق دنبال نکردی اصلا ... کی گفته فروم کمونیستی هست ؟ اینجا یه سری کاربر داره که میتونن طرفدار کمونیسیم هم باشن... بحث های داغی هم تو این زمینه داشتیم و هم مخالف داشتیم ، هم موافق !! مثلا این تاپیک رو ببینید :

مناظره میان مزدک بامداد و کورش بی‌خدا در باره ی سوسیالیسم و کاپیتالیسم

البته حرف شما هم صحیحه که اگر ایدئولوژی وارد حکومت بشه منجر به دیکتاتوری میشه اما این ربطی به کمونیسم نداره ... لیبرال دموکراسی هم همینه !! یعنی ذات قدرت همینه اصلا ...

به هر حال در همین زمینه هم میتونید نظرات خودتونو تو تاپیک های مربوطه بنویسید یا سایر مطالب مد نظرتون رو ... محدودیت اینجا فقط قوانین انجمن هستن و بس !!

4. 2 کاربر برای این پست سودمند از Anarchy گرامی سپاسگزاری کرده اند:

Maziar Bikhoda (04-10-2015),sonixax (04-10-2015)

شناس
      Level completed: 68%, Points required for next Level: 48
      Overall activity: 0%
      دستاوردها:
      First 1000 Experience Points
      بدون وضعیت

خونسرد

Maziar Bikhoda آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Jul 2014
      ماندگاه
      جابلقا
      جُستارها
      4
      امتیازها
      2,102
      رنک
      27
      Post Thanks / Like
      سپاس
      17
      از ایشان 31 بار در 20 پست سپاسگزاری شده است .
      Mentioned
      0 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      گفت‌آورد نوشته اصلی از سوی Anarchy نمایش پست ها
      مگه ما گفتیم دلیل اصلی خلوت بودن اینجا فیلتر بودنشه ؟ خب شما بیشتر به بحث فیلتر اشاره کردی ... خواستم بگم از دید ما هم چنین چیزی مطرح نیست که مشکل فیلترینگه .

اما در مورد کمونیسم ، فکر کنم مطالب انجمن رو دقیق دنبال نکردی اصلا ... کی گفته فروم کمونیستی هست ؟ اینجا یه سری کاربر داره که میتونن طرفدار کمونیسیم هم باشن... بحث های داغی هم تو این زمینه داشتیم و هم مخالف داشتیم ، هم موافق !! مثلا این تاپیک رو ببینید :

مناظره میان مزدک بامداد و کورش بی‌خدا در باره ی سوسیالیسم و کاپیتالیسم

البته حرف شما هم صحیحه که اگر ایدئولوژی وارد حکومت بشه منجر به دیکتاتوری میشه اما این ربطی به کمونیسم نداره ... لیبرال دموکراسی هم همینه !! یعنی ذات قدرت همینه اصلا ...

به هر حال در همین زمینه هم میتونید نظرات خودتونو تو تاپیک های مربوطه بنویسید یا سایر مطالب مد نظرتون رو ... محدودیت اینجا فقط قوانین انجمن هستن و بس !!
      تاپیکی که شما بهش اشاره کردید خصوصی هست و جز دو کاربر مورد اشاره بقیه حق اظهار نظر ندارن. فقط در مورد سوالی که در اون تاپیک از طرف زننده تاپیک مطرح شد:

کدام یک از این سیستم‌ها از نظر اخلاقی‌ بر دیگری برتری دارد؟

به نظر من این سوال غلطیه. اخلاق یک چیز نسبی هست و تعریف مشخصی نداره. مثلاً بعضیا میگن در هیچ شرایطی نباید دروغ گفت چون این کار کم کم عادی و نهادینه میشه اما یکی دیگه میگه در بعضی شرایط مجبوریم که دروغ بگیم تا منافع جمع به خطر نیفته.

مدیر تالار
      Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
      Overall activity: 5.0%
      دستاوردها:
      First 1000 Experience PointsGot three Friends
      سر گیجه !!

مهربون

Anarchy آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Oct 2010
      ماندگاه
      نا کجا آباد
      جُستارها
      57
      امتیازها
      220,665
      رنک
      100
      Post Thanks / Like
      سپاس
      32,457
      از ایشان 11,792 بار در 4,917 پست سپاسگزاری شده است .
      Mentioned
      86 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      گفت‌آورد نوشته اصلی از سوی Maziar Bikhoda نمایش پست ها
      تاپیکی که شما بهش اشاره کردید خصوصی هست و جز دو کاربر مورد اشاره بقیه حق اظهار نظر ندارن. فقط در مورد سوالی که در اون تاپیک از طرف زننده تاپیک مطرح شد:

کدام یک از این سیستم‌ها از نظر اخلاقی‌ بر دیگری برتری دارد؟

به نظر من این سوال غلطیه. اخلاق یک چیز نسبی هست و تعریف مشخصی نداره. مثلاً بعضیا میگن در هیچ شرایطی نباید دروغ گفت چون این کار کم کم عادی و نهادینه میشه اما یکی دیگه میگه در بعضی شرایط مجبوریم که دروغ بگیم تا منافع جمع به خطر نیفته.
      دوست عزیز ... چرا دقت نمیکنید به حرف هام ؟! تاپیک رو دادم برای نمونه که بدونید اینجا فورم کمونیستی نیست و اشتباه برداشت کردین ، نگفتم که تاپیک خصوصی هست یا عمومی ... فضای انجمن آزاد هست برای ابراز عقیده !! اون تاپیک هم چون اسمش روشه و مناظره هست ، بعد از اتمام مناظره قفل شده ...

اگر بحثی دارید در خصوص کمونیسم و اینها ، یه تاپیک دیگه داریم :

گفتگو پیرامون کمونیسم و سوسیالیسم

7. یک کاربر برای این پست سودمند از Anarchy گرامی سپاسگزاری کرده اند:

sonixax (04-10-2015)

داده‌های جُستار

کاربری که سرگرم دیدن این جُستار هستند

هم‌اکنون 1 کاربر سرگرم دیدن این جُستار است. (0 کاربر و 1 مهمان)

مجوز های پیک و ویرایش

• شما نمیتوانید جُستار نوی بفرستید
    • شما نمیتوانید پیکی بفرستید
    • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
    • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
    •