• Empty
  • قاطی کردم
  • مهربون
  • موفق
  • متعجب
  • مریض
  • مشغول
  • معترض
  • ناراحت
  • هیچ
  • کنجکاو
  • کسل
  • گیج شدم
  • گریه
  • پکر
  • اخمو
  • از خود راضی
  • بی تفاوفت
  • بد جنس
  • بد حال
  • خونسرد
  • خواب آلود
  • خوشحال
  • خجالتی
  • خسته
  • دلواپس
  • رنجور
  • ریلکس
  • سپاسگزار
  • سر به زیر
  • شوکه
  • شاد و سر حال
  • عاشق
  • عصبانی
  • غمگین
  • غافلگیر
  • User Tag List

برگ 24 از 32 نخستیننخستین ... 567891011121314151617181920212223242526272829303132 واپسینواپسین
    نمایش پیکها: از 231 به 240 از 316

جُستار: جستار آزاد تالار رایانگر،اینترنت،تلفن های همراه

بازداشت همیشگی
      Level completed: 50%, Points required for next Level: 25
      Overall activity: 4.0%
      بدون وضعیت

خالی

پیمان آواتار ها
      تاریخ هموندی
      May 2014
      جُستارها
      0
      امتیازها
      375
      رنک
      7
      Post Thanks / Like
      سپاس
      31
      از ایشان 27 بار در 20 پست سپاسگزاری شده است .
      یافتن همه‌یِ سپاسهای گرفته شده
      یافتن همه‌یِ سپاسهای داده شده
      Mentioned
      0 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      گفت‌آورد نوشته اصلی از سوی sonixax نمایش پست ها
      پس با زبان بی زبانی اعلام میکنید نمیتواند!
      البته شما نفر اول نبودید، آخریش هم نیستید.
      آخی چقده شما عشق کل کل هستید.

متاسفانه شما در این باره اطلاعات نداری و فقط در مقابل پست‌های مخالف نظرت جبهه‌گیری و لجبازی می‌کنی و اشتباه و عدم‌آگاهی‌ات رو قبول نداری لاکن این بدترین خصوصیتی هست که یک کاربر در دنیای مجازی بخصوص در فروم‌ها میتونه داشته باشه.

شما خیال کردی مردم بیکارند بشینند با تو کل‌کل کودکانه بکنند؟ یقین بدان و آگاه باش اون دوستانی که من ندیدم و تو می‌گویی هم حوصله سر و کله زدن با تو رو نداشتن و بهت کم محلی می‌کردند و خیال می‌کردی سانیکساس العلما هستی!

بازداشت همیشگی
      بدون وضعیت

خالی

پیمان آواتار ها
      تاریخ هموندی
      May 2014
      جُستارها
      0
      امتیازها
      375
      رنک
      7
      Post Thanks / Like
      سپاس
      31
      Mentioned
      0 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      نه شما در جایگاهی هستید که بخواید چنین چیزی رو به انجمن دیکته کنید!
      نه واهمه ای که در مورد نرم افزارهای آزاد دارید اون قدری جدی و مهم هست که بخوایم براش تاپیکی با عنوانی که قبل از شروع بحث نتیجه گرفته!!! و مهم در بالای فهرست درست کنیم.
      اگر توانایی اثبات سخنان خود را دارید همینجا جایش است. اگر ندارید انقدر ننه من غریبم بازی در آوردن لازم نیست - خیلی راحت بگویید نمیتوانید خودتان را راحت کنید تا بیش از این سنگ روی یخ نشوید.
      خب چرا میترسی سبک باهات کار میکردم.
      این فقط یک پیشنهاد بود نه دیکته و از این جهت گفتم یک «تاپیک جداگانه» زده بشه چون این تاپیک رو با گفته‌های نادرستت و پاسخ‌های من به این گفته‌های نادرستت به انحراف کشوندید و گفتم «مهم» باشه چون سیستم‌عامل و نرم‌افزارهای آزاد در زمینه امنیت که یکی از ملزومات فعالیت در همچین فرومی هست چند سر و گردن از محصولات انحصاری مثل ویندوز بالاتر و باکیفیت تر هستند و باید بیشتر بهشون توجه داشت همانطور که برای TOR یک تاپیک جداگانه و مهم زده شده. پس ببینید همچین پیشنهاد عجیب و غیر‌معقولی هم نبود که اینجور غضب برتون داشت.

مدیر تالار
      Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
      Overall activity: 0%
      دستاوردها:
      First 1000 Experience PointsGot three Friends
      گاز نگیر!

متعجب

sonixax آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Oct 2010
      ماندگاه
      کره ی زمین
      جُستارها
      110
      امتیازها
      424,596
      رنک
      100
      Post Thanks / Like
      سپاس
      47,087
      از ایشان 15,109 بار در 7,094 پست سپاسگزاری شده است .
      Mentioned
      89 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      گفت‌آورد نوشته اصلی از سوی پیمان نمایش پست ها
      آخی چقده شما عشق کل کل هستید.

متاسفانه شما در این باره اطلاعات نداری و فقط در مقابل پست‌های مخالف نظرت جبهه‌گیری و لجبازی می‌کنی و اشتباه و عدم‌آگاهی‌ات رو قبول نداری لاکن این بدترین خصوصیتی هست که یک کاربر در دنیای مجازی بخصوص در فروم‌ها میتونه داشته باشه.

شما خیال کردی مردم بیکارند بشینند با تو کل‌کل کودکانه بکنند؟ یقین بدان و آگاه باش اون دوستانی که من ندیدم و تو می‌گویی هم حوصله سر و کله زدن با تو رو نداشتن و بهت کم محلی می‌کردند و خیال می‌کردی سانیکساس العلما هستی!
      به جای کل کل به قول خودتون! پاسخ چیزی که ازتون پرسیدم رو بدید! البته اگر پاسخی دارید

خب چرا میترسی سبک باهات کار میکردم.
      این فقط یک پیشنهاد بود نه دیکته و از این جهت گفتم یک «تاپیک جداگانه» زده بشه چون این تاپیک رو با گفته‌های نادرستت و پاسخ‌های من به این گفته‌های نادرستت به انحراف کشوندید و گفتم «مهم» باشه چون سیستم‌عامل و نرم‌افزارهای آزاد در زمینه امنیت که یکی از ملزومات فعالیت در همچین فرومی هست چند سر و گردن از محصولات انحصاری مثل ویندوز بالاتر و باکیفیت تر هستند و باید بیشتر بهشون توجه داشت همانطور که برای TOR یک تاپیک جداگانه و مهم زده شده. پس ببینید همچین پیشنهاد عجیب و غیر‌معقولی هم نبود که اینجور غضب برتون داشت.
      1 - عنوانی که پیشنهاد دادید یک عنوان جانبدارانه بوده و اینجا ما از این کارها نمیکنیم.
      2 - بحث بر سر آزاد بودن یک نرم افزار تجاری کوچکترین ربطی به امنیت نداره!
      3 - بحث بر سر وهم آزادی چیز مهمی نیست که بخوایم براش موضوع داغ درست کنیم بچسبانیم بالای همه موضوعات!

نهایتن شما میتونید جستار خودتون رو درست کنید و درش بنویسید.
      پاسخهای شما هم تکرار سخنی بوده که ما میگیم از اساس ایراد دارند! یعنی چیز خاصی نگفتید به جز تکرار طوطی وار یک مشت مجوز که درک درستی از همانها هم ندارید!
      جالبه کسی که تا هفته پیش نمیدونست لینوکس چی هست و چه ضعف ها و برتری هایی نسبت به سیستم عاملهای انحصاری داره یک دفعه ای شده علامه دهر در مورد انواع مجوزها و سیستم عاملها و امنیت :)) سر بحث رو طور دیگه ای هم میتونستید باز کنید اخوی تا مطرح کردن پرسشهایی که مدعی هستید استادشون هستید!!!!
      همیشه قبل خواب دو تا شات بزن راحت بخواب!
      دکتر ساسی

بازداشت همیشگی
      بدون وضعیت

خالی

پیمان آواتار ها
      تاریخ هموندی
      May 2014
      جُستارها
      0
      امتیازها
      375
      رنک
      7
      Post Thanks / Like
      سپاس
      31
      Mentioned
      0 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      پاسخ چیزی که ازتون پرسیدم رو بدید! البته اگر پاسخی دارید
      پاسخ را چندین بار دادم ولی نه سواد درکش را داری نه کسب اطلاع میکنی. و گفتیم اگر این بحث در ابعاد دیگر نرم افزار آزاد بخواهد ادامه پیدا کنه با همان شرایطی که گفتیم هست وگرنه که هیچ ولی جرات نداری تاپیکی رو که گفتم بزنی

1 - عنوانی که پیشنهاد دادید یک عنوان جانبدارانه بوده و اینجا ما از این کارها نمیکنیم.
      خیر. قرار بود در مورد نرم‌افزار آزاد تاپیک بزینم و این در تعریف ابتدایی نرم‌افزار آزاد با ذکر چندین منبع نشان دادم ولی شما که توهم توطئه داری اینرا جانبدارانه میدانی.

2 - بحث بر سر آزاد بودن یک نرم افزار تجاری کوچکترین ربطی به امنیت نداره!
      خیر. من در بند۳ اینرا گفتم: «همه پست‌های مرتبط با لینوکس و بحث‌های ما به اون تاپیک جدید منتقل شوند»پس بحث‌های لینوکس و مباحث نرم‌افزار آزاد هم بوده و در ادامه هم این تاپیک سر جایش بود و ادامه داشت و یک تاپیک جامع گنو/لینوکسی میشد همراه با تمام فراوردهای آن و دنیای آزاد.

3 - بحث بر سر وهم آزادی چیز مهمی نیست که بخوایم براش موضوع داغ درست کنیم بچسبانیم بالای همه موضوعات!
      خیر. برای شما شاید آزادی مهم نباشد ولی همه شبیه شما انحصاری فکر نمی کنند.

جالبه کسی که تا هفته پیش نمیدونست لینوکس چی هست و چه ضعف ها و برتری هایی نسبت به سیستم عاملهای انحصاری داره یک دفعه ای شده علامه دهر در مورد انواع مجوزها و سیستم عاملها و امنیت :))
      من کی و کجا گفتم از دنیای لینوکس چیزی نمی دانم!؟چرا فکر میکنی با نیم خط جواب الکی و پوچ لینوکس دان هستی؟! خیر سرمان خواستیم ببینیم نظر بقیه چیست تا انحصاری فکر نکرده باشیم وگرنه همان جا هم ایراداتت را گرفتم و نشان دادم (مراجعه کنید به دو صفحه قبل) و البته مثل شما نگاهم تک بعدی نبود ولی گفته‌های نادرست و غیرمنصفانه و لجاجت های کودکانه شما در قبال لینوکس و نرم‌افزار آزاد منرا مدافع لینوکس و نرم‌افزار آزاد کرد.

مدیر تالار
      دستاوردها:
      گاز نگیر!

متعجب

sonixax آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Oct 2010
      ماندگاه
      کره ی زمین
      جُستارها
      110
      امتیازها
      424,596
      رنک
      100
      Post Thanks / Like
      سپاس
      47,087
      Mentioned
      89 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      پاسخ را چندین بار دادم ولی نه سواد درکش را داری نه کسب اطلاع میکنی. و گفتیم اگر این بحث در ابعاد دیگر نرم افزار آزاد بخواهد ادامه پیدا کنه با همان شرایطی که گفتیم هست وگرنه که هیچ ولی جرات نداری تاپیکی رو که گفتم بزنی
      یه جز کپی کیلویی یک مشت لینک که پیشتر هم گفته بودم پاسخی نیست کار دیگری نکرده اید. پس اگر خیلی ادعای فضل و کمالات و سوادتان میشود توضیح دهید وجود آزادی هایی که یاد شده را در یک محصول تجاری بدون اینکه این دو کارکرد یکدیگر را مختل کنند! اگر نمیتوانید یک کلام بگویید نمیتوانید خلاص :))

خیر. قرار بود در مورد نرم‌افزار آزاد تاپیک بزینم و این در تعریف ابتدایی نرم‌افزار آزاد با ذکر چندین منبع نشان دادم ولی شما که توهم توطئه داری اینرا جانبدارانه میدانی.
      این عنوانیست که پیشنهاد دادید :
      - عنوان تاپیک: «نرم‌افزار آزاد» در مورد آزادی هست، نه رایگان بودن !
      گویا سواد جناب باسواد نم کشیده نمیداند هر چه بگوید اینجا ثبت میشود! یا شاید دروغ گفتن راه بهتریست برای فرار از زیر پاسخگویی!!!

خیر. من در بند۳ اینرا گفتم: «همه پست‌های مرتبط با لینوکس و بحث‌های ما به اون تاپیک جدید منتقل شوند»پس بحث‌های لینوکس و مباحث نرم‌افزار آزاد هم بوده و در ادامه هم این تاپیک سر جایش بود و ادامه داشت و یک تاپیک جامع گنو/لینوکسی میشد همراه با تمام فراوردهای آن و دنیای آزاد.
      همه بحثها در رابطه با لینوکس هم باز ربطی به عنوانی که گفتید و آزادی نرم افزار ندارد! این بحث هم نهایتن بخواهد 4-5 صفحه طول بکشد و تمام! (مشروط بر اینکه به جای فرار از پاسخگویی جواب بدهید)

خیر. برای شما شاید آزادی مهم نباشد ولی همه شبیه شما انحصاری فکر نمی کنند.
      همانطور که پیشتر گفتم همه آنهایی که دنبال آزادی در نرم افزارهای تجاری میگردند سادگانی هستند که نه درک درستی از تجارت دارند نه درک درستی از آزادی و یحتمل یک خط برنامه نویسی هم به عمرشان نکرده اند و ادعاهای اشتباهی نظیر آنچه بالاتر نوشته اید را تکرار میکنند!!!! فقط یک مشت متن و مجوز و دری وری را خوانده اند و میخواهند هر طور شده این دو را بچسبانند به هم! به قول قدیمی ها نرود میخ آهنین در سنگ اخوی.

من کی و کجا گفتم از دنیای لینوکس چیزی نمی دانم!؟چرا فکر میکنی با نیم خط جواب الکی و پوچ لینوکس دان هستی؟! خیر سرمان خواستیم ببینیم نظر بقیه چیست تا انحصاری فکر نکرده باشیم وگرنه همان جا هم ایراداتت را گرفتم و نشان دادم (مراجعه کنید به دو صفحه قبل) و البته مثل شما نگاهم تک بعدی نبود ولی گفته‌های نادرست و غیرمنصفانه و لجاجت های کودکانه شما در قبال لینوکس و نرم‌افزار آزاد منرا مدافع لینوکس و نرم‌افزار آزاد کرد.
      شما فکر می کنید سیستم عامل لینوکس (عذر میخواهم گنو/لینوکس) چجور سیستم عاملی هست؟ اینجا کسی هست که سابقه کار کردن با این سیستم عامل نق نقو را داشته باشه؟ یکبار اوبونتو ۱۴.۰۴ نصب کردم وایرلس را نشناخت و هر کاری هم کردم باز هم نشناخت. پارسیکس نصب کردم باز هم وایرلس نشناخت. کوبونتو نصب کردم که اوضاع فاجعه بار تر بود و نه وایرلسم رو شناخت نه گرافیکم را ! خب اگر ملاک بر درایور غیرآزاد بودن باشه که باید فاتحه این گنو/لینوکس را خواند با این مسخره بازیهایش!
      به نظر شما اصلاْ این سیتم عامل علاوه بر سرور به چه کار دیگری می آید؟
      پیشاپیش دوستان گنو/لینوکسی من را حلال بفرمایند.
      دوست عزیز یک موردی هست که خیلی ذهنم را مشغول کرده. فرق ویندوز کرک شده(ویندوز موجود در ایران) با ویندوز اورجینال(بدون کرک) در چیست؟ در ایران چگونه میتونان ویندوز اورجینال رسمی از مایکروسافت را تهیه کرد؟ ویندوزهای اورجینال رسمی محدودیت تعداد دفعات نصب دارند؟
      حقیقتش خودم راضی نیستم که از ویندوز کرک شده استفاده میکنم و بخاطر همین قصد مهاجرت به لینوکس داشتم که از این عذاب وجدان رها بشم اما آن مشکلاتی که در پست قبلی ذکر کردم من را تا حدودی منصرف کرد.
      دروغ نگو اخوی!
      و سعی نکن کاربران اینجا رو اونقدری احمق فرض کنی که معنی سخنانی که نقل قول کردم رو ندونند. چون میزنند توی برجکت بعد مثل الان به تته پته و پرت و پلا گویی افتاده ای میوفتی! طوری که از پس پاسخ دادن به یک پرسش ساده وا میمانی و آن را مشروط میکنی به اما و اگرهایی که خودت هم میدانی مورد قبول واقع نمیشوند. دست آخر هم برای اینکه کم نیاری دست پیش میگیری که پس نیوفتی که ای وااااای ما ترسیده ایم و برای همین تاپیک باز نمیکنیم :)))) خوب خودت برو تاپیک باز کن مگر خدایی نکرده فلجی ؟
      این یک نصیحت دوستانه بود
      دکتر ساسی

بازداشت همیشگی
      بدون وضعیت

خالی

پیمان آواتار ها
      تاریخ هموندی
      May 2014
      جُستارها
      0
      امتیازها
      375
      رنک
      7
      Post Thanks / Like
      سپاس
      31
      Mentioned
      0 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      یه جز کپی کیلویی یک مشت لینک
      از کی تا حالا حرف زدن با دلیل و مدرک و رفرنس شده «یه جز کپی کیلویی یک مشت لینک» و از اونطرف یاوه گویی و لجاجت کودکانه و رد کردن همه‌چیز شده معیار درستی

این عنوانیست که پیشنهاد دادید :
      - عنوان تاپیک: «نرم‌افزار آزاد» در مورد آزادی هست، نه رایگان بودن !
      گویا سواد جناب باسواد نم کشیده نمیداند هر چه بگوید اینجا ثبت میشود! یا شاید دروغ گفتن راه بهتریست برای فرار از زیر پاسخگویی!!!
      بیسواد حالا مشکل کجاست؟!!
      اینجا راجع به نرم افزار آزاد سخن رفته و نرم افزار آزاد لزوما باید آزادی های مورد نظر را داشته باشد:
      آزادی اجرای برنامه برای هر منظور و کاری (آزادی صفرم)
      آزادی برای مطالعه و بررسی چگونگی عملکرد برنامه و تغییر آن برای نیاز خود (پیش نیاز: سورس برنامه) (آزادی یکم)
      آزادی برای توزیع مجدد کپی‌هایی از آن، بنابراین شما می‌توانید به همسایگان خود کمک کنید (آزادی دوم)
      آزادی برای بهبود برنامه و انتشار این تغییرات برای عموم، بنابراین تمام جامعه از آن بهره می‌برند (پیش نیاز: سورس برنامه) (آزادی سوم)

دسترسی به کد منبع یک پیش‌شرط برای این آزادی می‌باشد.

http://www.gnu.org/philosophy/free-sw.fa.htm
      آزاد بودن برابر با رایگان بودن نیست؛
      برای فروش هم مشکلی نیست و این کار با GPL هیچ تناقضی نیست و البته در خود مجوز قید شده که باید سورس منتشر بشه.
      حالا با عنوان پیشنهادی من چه تناقضی داشت که خودت رو جر دادی!!

همه بحثها در رابطه با لینوکس هم باز ربطی به عنوانی که گفتید و آزادی نرم افزار ندارد! این بحث هم نهایتن بخواهد 4-5 صفحه طول بکشد و تمام!
      بله توجه بفرمایید این هم یکی دیگر از فرمایشات گوهربار ایشون: سیستم لینوکس آزاد نیست و ربطی به نرم افزار آزاد ندارد! سطل ماست هم که دیگه چیزی نمونده ازش!

فقط یک مشت متن و مجوز و دری وری را خوانده اند و میخواهند هر طور شده این دو را بچسبانند به هم! به قول قدیمی ها نرود میخ آهنین در سنگ اخوی.
      بله وقتیکه دلیل و مدرک و مجوز و رفرنس میشود دری وری و به قول قدیمی ها نرود میخ آهنی در سنگ و یاوه گویی های ایشون همرا با لجاجت کودکانه و رد کردن همه‌چیز شده معیار درستی!

خب این lock ها یعنی چی؟ من ایراداتت رو در لینوکس گوشزد کردم من صحبتم این بود که نمیشه لینوکس که یک سیستم آزاده از درایور غیرآزاد استفاده کنه و گفتم یا زنگی زنگ یا رومیه روم نه اینکه من نمی دونم لینوکس چیه و همینطور در مورد توزیع های مختلف لینوکس !!
      من قصدم نبود پست های قدیمی lock بشه اما چون اینشون lock کرد من هم برای نمونه چند نقل قول میزارم :
      بعضی از انواع چیپهای سخت افزاری تنها و تنها و به صورت انحصاری برای سیستم عامل ویندوز طراحی شدند. برای همین شما تمام کره زمین را هم که زیر و رو کنید درایور برای سیستم عاملهای دیگرش را پیدا نمیکنید.
      میخواید کتاب بنویسید؟! دور نرم افزارهای متن باز رو خط بکشید چون اگر از اونها استفاده کنید نتیجه کار شما رو هیچ چاپخونه ای نمیتونه درست چاپ کنه!

براحتی میتوان وایرلسش را با درایورهای غیرآزاد و با نرم افزار نصب کرد مثلا در توزیع netrunner براحتی در منوی ابزارش چیزی هست که شما با راه انداز فکر می کنم فایل ini ویندوز هم میتوانید وایرلستان را شناسایی و نصب کنید و یا در تمام توزیع ها حتی فونت های ویندوزی هم می شود براحتی نصب و در لینوکس استفاده کرد و در چاپ هم مشکلی پیش نیاید. یه سری از فوتهای ویندوز بصورت رایگان از اینجا قابل دریافت هستند:
      Microsoft's TrueType core fonts on rpm based systems راهنمای نصب و همه اطلاعات لازم هم همان جا هست.

یا اینجا برای لینوکس آرچ MS Fonts - ArchWiki
      ولی ذکر می کنند که این فونت رو حق ندارید ادیت کنید یعنی رسما فلسفه لینوکس به تخم چپ‌شان ! البته استفاده از برنامه‌های انحصاری در سیستم‌عامل‌های آزاد ممنوعیتی ندارد.اما من این بازی ها رو قبول ندارم به نظر من بهتره ما یا زنگیه زنگی باشیم یا رومیه رومی!

شما از چه توزیع هایی استفاده کرده اید تا حالا؟ می گویم توزیع ها (نه توزیع) چون گفتید سالهاست که از لینوکس استفاده می کنید و معمولا کاربران لینوکس عادت دارند توزیع های مختلفی را امتحان کنند.
      از چه توزیعی بیشتر از همه خوشتان آمده؟ و البته سازگاری کدامیک با سخت افزار بیشتر است؟

گفت‌آورد نوشته اصلی از سوی Ouroboros نمایش پست ها
      زیباترین طراحی: اُپن‌سوزه
      سریع‌ترین: جن‌تو
      آسان‌ترین: اوبونتو
      کارآمدترین: فدورا

از مینت و پاپی هم هیچ خوشم نیامد.

ویرایش از سوی پیمان : 06-13-2014 در ساعت 06:17 PM

بازداشت همیشگی
      بدون وضعیت

خالی

پیمان آواتار ها
      تاریخ هموندی
      May 2014
      جُستارها
      0
      امتیازها
      375
      رنک
      7
      Post Thanks / Like
      سپاس
      31
      Mentioned
      0 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      دوستانه بهت می‌گم این کوس کلک بازی‌ها رو بزار کنار و اگر واقعا در رابطه با بحث نرم‌افزار آزاد حرفی برای گفتن داری (نه یاوه) تاپیکی رو که گفتم حداکثر تا فردا و با اون شرایط و ابزاری که در دسترست هست می‌زنی وگرنه اینقدر الکی اینجا کوس‌شعر نگو و بیشتر از این وقت ما رو نگیر و خودت رو هم کوچک‌‌تر نکن.

مدیر تالار
      دستاوردها:
      گاز نگیر!

متعجب

sonixax آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Oct 2010
      ماندگاه
      کره ی زمین
      جُستارها
      110
      امتیازها
      424,596
      رنک
      100
      Post Thanks / Like
      سپاس
      47,087
      Mentioned
      89 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      از کی تا حالا حرف زدن با دلیل و مدرک و رفرنس شده «یه جز کپی کیلویی یک مشت لینک» و از اونطرف یاوه گویی و لجاجت کودکانه و رد کردن همه‌چیز شده معیار درستی
      از زمانی که وقتی شخصی خواسته شد نشون بده آزادی رو در کنار تجاری بدن بدون اینکه تداخلی در کار یکدیگر داشته باشند طرف میرود لینک دری وری میگذارد به جای جواب دادن!

بیسواد حالا مشکل کجاست؟!!
      من از شما خواستم نشان بدید اینها تداخلی در بخش تجاری بودن نرم افزار ایجاد نمیکنند نه اینکه مثل جارچی های کپی پیست کیلویی بکنید! آقای باسواد!

حالا با عنوان پیشنهادی من چه تناقضی داشت که خودت رو جر دادی!!
      عنوان پیشنهادی شما کماکان به درد خودتان میخورد! در ضمن درست صحبت کنید جناب فلانی!!!

بله توجه بفرمایید این هم یکی دیگر از فرمایشات گوهربار ایشون: سیستم لینوکس آزاد نیست و ربطی به نرم افزار آزاد ندارد! سطل ماست هم که دیگه چیزی نمونده ازش!
      مثل اینکه سواد زیادی کار دستتون داده که یک سخن ساده رو متوجه نمیشید :))

بله وقتیکه دلیل و مدرک و مجوز و رفرنس میشود دری وری و به قول قدیمی ها نرود میخ آهنی در سنگ و یاوه گویی های ایشون همرا با لجاجت کودکانه و رد کردن همه‌چیز شده معیار درستی!
      به جای اینکه خودتون رو به در و دیوار بکوبید اون چیزی که ازتون خواستم رو نشون بدید! اگر نمیتونید یک کلمه بگویید نمیتوانم خلاص!

خب این lock ها یعنی چی؟ من ایراداتت رو در لینوکس گوشزد کردم من صحبتم این بود که نمیشه لینوکس که یک سیستم آزاده از درایور غیرآزاد استفاده کنه و گفتم یا زنگی زنگ یا رومیه روم نه اینکه من نمی دونم لینوکس چیه و همینطور در مورد توزیع های مختلف لینوکس !!
      من قصدم نبود پست های قدیمی lock بشه اما چون اینشون lock کرد من هم برای نمونه چند نقل قول میزارم :
      هیچ سخت افزاری، آزاد نیست!!!!! (به جز برخی سخت افزارهای پیش پا افتاده مانند Arduino) پس یا لینوکس باید قید دنیای کامپیوترها رو به کل بزنه!!!! یا به استفاده از درایور های تجاری تن بده.
      من هم تنها کمبودهای لینوکس در برابر سیستمهای تجاری و مطرح دنیا رو یاد آوری کردم! نیازی به نقل قول نبود میپرسیدید باز هم میگفتم. هیچ بنی بشری هم در دنیا نیست که بخواد بگه نه خیر در این زمینه ها لینوکس و نرم افزارهای متن بازش سرتر هستند!

دوستانه بهت می‌گم این کوس کلک بازی‌ها رو بزار کنار و اگر واقعا در رابطه با بحث نرم‌افزار آزاد حرفی برای گفتن داری (نه یاوه) تاپیکی رو که گفتم حداکثر تا فردا و با اون شرایط و ابزاری که در دسترست هست می‌زنی وگرنه اینقدر الکی اینجا کوس‌شعر نگو و بیشتر از این وقت ما رو نگیر و خودت رو هم کوچک‌‌تر نکن.
      من هم دوستان بهتون میگم جناب فلانی! که از فرصت دوباره ای که بهتون داده شده درست استفاده کنید و مقدمات اخراج دوباره خودتون رو فراهم نکنید این آخرین اخطاری هست که در این باره میگیرید.
      بحثی در این مورد دارید همینجا انجام میدید در غیر این صورت چنین اجازه ای نخواهید داشت و تاپیکی هم درست کنید با اینجا ادغام خواهد شد. اگر به راستی چیزی در چنته دارید نیازی به این همه ننه من غریبم بازی در آوردن نیست. اگر هم ندارید بحث همینجا تمام است و هر پستی به غیر از پاسخ به چیزی که ازتون خواستم در رابطه با این بحث اینجا بزنید حذف خواهد شد.
      ویرایش از سوی sonixax : 06-14-2014 در ساعت 11:32 AM
      دکتر ساسی

دفترچه نویس
      دستاوردها:
      نِشان‌ها:
      Community Award
      آغازگر جُستار
      بدون وضعیت

Empty

Russell آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Nov 2010
      جُستارها
      65
      امتیازها
      156,618
      رنک
      100
      Post Thanks / Like
      سپاس
      19,613
      از ایشان 15,276 بار در 5,851 پست سپاسگزاری شده است .
      Mentioned
      67 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      دوستان در مورد امنیت من همچنان مشکل دارم.
      برای سینک کردن Bookmark‌ها نرمافزار و افزونه کم نیست ولی دوستان خبر دارند کدامشان را میشود روی Tor نصب کرد؟
      همچنین من همچنان دنبال کدگذاری و مخفی کردن فایل‌هایم هستم، بنظرم این مراقبت از دیده نشدن فعالیت‌هایِ مجازی و محافظت از اسناد در ایران خیلی مهم است ولی کمتر به آن پرداخته‌ایم. راهکاری دوستان ندارند تا همه بصورت استاندارد استفاده کنیم مانند Tor؟

"Democracy is now currently defined in Europe as a 'country run by Jews,'" Ezra Pound

10. یک کاربر برای این پست سودمند از Russell گرامی سپاسگزاری کرده اند:

sonixax (07-20-2014)

دفترچه نویس
      دستاوردها:
      نِشان‌ها:
      Posting Award
      باید با تمامی‌
      قدرت پرچم اسلام
      را در غرب به زیر
      کشید.

موفق

Theodor Herzl آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Nov 2010
      جُستارها
      106
      امتیازها
      200,245
      رنک
      100
      Post Thanks / Like
      سپاس
      1,026
      از ایشان 11,876 بار در 4,433 پست سپاسگزاری شده است .
      Mentioned
      28 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      توی winrar فایل‌ها را بگذارید و پسورد بگذارید ، NSA هم نمیتواند آن را بشکند
      "A Land without a People for a People without a Land"

12. یک کاربر برای این پست سودمند از Theodor Herzl گرامی سپاسگزاری کرده اند:

sonixax (07-20-2014)

داده‌های جُستار

کاربری که سرگرم دیدن این جُستار هستند

هم‌اکنون 2 کاربر سرگرم دیدن این جُستار است. (0 کاربر و 2 مهمان)

مجوز های پیک و ویرایش

• شما نمیتوانید جُستار نوی بفرستید
    • شما نمیتوانید پیکی بفرستید
    • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
    • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
    •