Warning: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in ..../includes/class_bbcode.php on line 2958

Warning: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in ..../includes/class_bbcode.php on line 2958
انتقاد از قانونهای انجمن - برگ 39
  • Empty
  • قاطی کردم
  • مهربون
  • موفق
  • متعجب
  • مریض
  • مشغول
  • معترض
  • ناراحت
  • هیچ
  • کنجکاو
  • کسل
  • گیج شدم
  • گریه
  • پکر
  • اخمو
  • از خود راضی
  • بی تفاوفت
  • بد جنس
  • بد حال
  • خونسرد
  • خواب آلود
  • خوشحال
  • خجالتی
  • خسته
  • دلواپس
  • رنجور
  • ریلکس
  • سپاسگزار
  • سر به زیر
  • شوکه
  • شاد و سر حال
  • عاشق
  • عصبانی
  • غمگین
  • غافلگیر
  • User Tag List

برگ 39 از 41 نخستیننخستین ... 20212223242526272829303132333435363738394041 واپسینواپسین
    نمایش پیکها: از 381 به 390 از 406

جُستار: انتقاد از قانونهای انجمن

مدیر تالار
      Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
      Overall activity: 5.0%
      دستاوردها:
      First 1000 Experience PointsGot three Friends
      سر گیجه !!

مهربون

Anarchy آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Oct 2010
      ماندگاه
      نا کجا آباد
      جُستارها
      57
      امتیازها
      220,665
      رنک
      100
      Post Thanks / Like
      سپاس
      32,457
      از ایشان 11,792 بار در 4,917 پست سپاسگزاری شده است .
      یافتن همه‌یِ سپاسهای گرفته شده
      یافتن همه‌یِ سپاسهای داده شده
      Mentioned
      86 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      گفت‌آورد نوشته اصلی از سوی thought نمایش پست ها
      براستی میخواهید بدانید که چرا از دفترچه بدم می آید؟ اندر هم میهن همگی بانو خرقانی را می شناسند . من خود بارها دیده ام که این ترولرهای کثیف چندین نوبت به ایشان اهانت کرده اند و حتی دیده ام چند باری بانو می نالند که اینها مدام اذیتش می کنند و متعلق به فروم قبلی ایشان هستند و..
      آری این شد که به پروفایل بانو رجوع کرده و ان را خواندم و دیدم بله با شخصی به نام mastoor در پروفایلشون دردل می کردند و از دست این جانوران شاکی بودند!
      بسیار عصبانی شدم! پستهای آن mastoor را خواندم و دوزاری ام افتاد که دفترچه ای هم هست و چنین است و چنان! آمدم اینجا تا بگویم خیلی نامرد هستید! و البته کودن! اینکه همه مثل شما پلید نیستند اینکه خیلی انگ به بانو زدید و خیلی ایشان را اذیت نمودید و مدام تهمت چند شناسه ای بودن به ایشان زدید و... و همچنان نوچه های کثیفتان در هم میهن مشغول این کار کثیف هستند!

بانو چند باری گفته اند شاید برای همیشه از هم میهن بروند و وای به روز یکه ایشان برود خودم این سایت و آن ریشه و هر لانه موش دیگری را نابود خواهم کرد . در ایران سکونت نمیگزینم و توان ان دارم تا هکری زبده استخدام نمایم برای اینکار!
      و البته بنده وکیل هم هستم و توان ان دارم به واسطه این انگزنی ها و تهمت و زذالتها از دفترچه ای ها شکایت نموده و آب خوش بر انان حرام!
      فکر میکردم اگر توضیح بدم کمکی میکنه اما ظاهرا نکرده ... لطفا مشکلات سایر انجمن ها رو ببرید در همون انجمن ها مطرح کنید !!! با این حسابی که شما دارید الان شما هم یک دفترچه ای هستید و باید از خودتون هم بدتون بیاد و دشنام هایی که میدید به خودتون هم بر میگرده ...

2. 4 کاربر برای این پست سودمند از Anarchy گرامی سپاسگزاری کرده اند:

Dariush (03-30-2016),Lord-Agnostic (03-30-2016),Mehrbod (03-29-2016),sonixax (03-29-2016)

مدیر تالار
      Overall activity: 0%
      دستاوردها:
      گاز نگیر!

متعجب

sonixax آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Oct 2010
      ماندگاه
      کره ی زمین
      جُستارها
      110
      امتیازها
      424,596
      رنک
      100
      Post Thanks / Like
      سپاس
      47,087
      از ایشان 15,109 بار در 7,094 پست سپاسگزاری شده است .
      Mentioned
      89 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      گوارای وجود
      همیشه قبل خواب دو تا شات بزن راحت بخواب!
      دکتر ساسی

4. 2 کاربر برای این پست سودمند از sonixax گرامی سپاسگزاری کرده اند:

Lord-Agnostic (03-30-2016),Timsar (04-03-2016)

شناس
      Level completed: 78%, Points required for next Level: 11
      Overall activity: 3.0%
      بدون وضعیت

خالی

ملکوت آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Feb 2016
      جُستارها
      7
      امتیازها
      689
      رنک
      13
      Post Thanks / Like
      سپاس
      23
      از ایشان 26 بار در 18 پست سپاسگزاری شده است .
      Mentioned
      1 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      من به تاپیک هتاکی به امام نقی ع اعتراض دارم .لطفا حذفش کنید .

یک سوالی دارم .من میتونم یک تاپیک جوک راجع به پدر اون کاربر هتاک بزنم ؟
      ازادی بیان هست دیگر .

6. 2 کاربر برای این پست سودمند از ملکوت گرامی سپاسگزاری کرده اند:

thought (04-01-2016),سارا (03-31-2016)

دفترچه نویس
      Overall activity: 99.8%
      دستاوردها:
      HE

Empty

Dariush آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Oct 2012
      ماندگاه
      No man's land
      جُستارها
      30
      امتیازها
      83,861
      رنک
      100
      Post Thanks / Like
      سپاس
      3,020
      از ایشان 8,977 بار در 2,888 پست سپاسگزاری شده است .
      Mentioned
      60 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      گفت‌آورد نوشته اصلی از سوی ملکوت نمایش پست ها

ازادی بیان هست دیگر .
      خیر ممنوع است. شما هم میتوانید در مورد ریچارد داوکینز و استیون هاوکینگ و داروین و ...
      تاپیک جوک و فحش بسازید، اما حمله شخصی به کاربران ممنوع است. تاپیکتان نیز زدوده
      شد.
      Confusion will be my epitaph
      As I crawl a cracked and broken path
      If we make it we can all sit back
      And laugh
      But I fear tomorrow I'll be crying,
      Yes I fear tomorrow I'll be crying
      .Yes I fear tomorrow I'll be crying

8. 2 کاربر برای این پست سودمند از Dariush گرامی سپاسگزاری کرده اند:

Mehrbod (03-31-2016),sonixax (03-31-2016)

سخنور یکم
      Level completed: 33%, Points required for next Level: 337
      Overall activity: 6.0%
      دستاوردها:
      First 1000 Experience Points
      بدون وضعیت

کنجکاو

سارا آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Jun 2015
      ماندگاه
      زیر آسمان خدا
      جُستارها
      19
      امتیازها
      18,513
      رنک
      86
      Post Thanks / Like
      سپاس
      288
      از ایشان 325 بار در 277 پست سپاسگزاری شده است .
      Mentioned
      14 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      راستی این kian aria اینجا نام کاربریش چیست؟ عجب موجود ابله و مضحکیست بدبخت تا دید بانو سارا در جستار ریشه پست گذشته از خود بیخود شده بود و از بانو نقل قول می گرقت در حالی که بانو چندین بار در هم میهن عنوان کرده که دیگر پاسخ اراذل واوباش را نمی دهد بیچاره این کیان موجود مضحکیست!
      آخر اینها دفترچه ای ها کجا بانو خرقانی نازنین کجا! واقعا ایرانی ها حسودترین و خنگترین مردمان هستند

سلام دوست عزیز
      براستی می خواهید بدانید که نام کاربری این فرومایه در اینجا چیست؟ خب معلوم است همین فرومایه ای که در اینجا مدیر تالار ادبسار (!!!!!!!!!!) است دیگر!! مگر نمی دانید! چه در هم میهن و چه در همان فروم غیرقانونی که کپی مسخره و مضحکی از فروم هم مهین هست همگان می دانند که این فرومایه یک روانپریشی است که به علت عدم توجه در دنیای واقعی و بستری بودنهای مکرر در تیمارستان! دست به ساخت هزاران آیدی زده است تا اینگونه نشان دهد که اگر در دنیای حقیقی هیچ دوستی ندارد در مقابل در دنیای مجازی دوستانی دارد!!! بقول تیمسار در ریشه تنها 9 اکانت مدیریتی دارد:))))) دیگر تعداد اکانتهای غیر مدیریتش را خودتان حدس بزنید!
      من آی پیش را چک کرده ام و دانستم که از شهریست که اولش با الف و آخرش با نون است . هر چند شما که بهتر می دانید من از هکر بودن سالهاست که توبه کرده ام و اینبار یکمی شیطان شدم که خدا مرا ببخشاید:(
      ولی شما اگر خواستید که آن فرومِ بی ریشه ی ریشه را هک کنید و یا اینجا را! نیازی نیست که هکر زبده استخدام کنید! مگر می خواهید سایت رسمی ناسا و یا سایت دانشگاههای MITو Dukeو.. را هک کنید ! می خواهید یک فرومِ خیلی ساده را هک کنید!که بیشتر از پنج شش دقیقه هم وقت نمی گیرد!
      ساده ترین راه هم برای هک کردن اینگونه فرومها آن است که به پنل مدیریتی این فرومها دست یابید که برای اینکار نیاز است که به ان فایلی که در آن تمامی پسوردها ذخیره می گردد دسترسی پیدا کنید. از اینرو باید فروم را اسکن نمایید.. و البته نیاز به چندین نرم افزار هست که بنده می توانم لینک آنها را در اختیارتان قرار دهم و البته نیم خط کد هم می خواهد!
      ولی دوست عزیز بهتر است که اینکار را هرگز نکنید چون این فرومایه از اراذل و اوباش هست و به نگرم هر چه بیشتر سرش در دنیای مجازی گرم باشد بهتر است چرا؟ چون کمتر می تواند در دنیای بیرون به آزار رسانی و هرزه گری مشغول گردد!

از اینرو استدعا دارم شما هم به مانند دیگر کاربران فرهیخته تمام آیدیهای این فرومایه را در هم میهن در لیست سیاه خود قرار دهید تا پیام های هرزه و نقل قولهای این فرومایه را نبینید!

راستش وقتی این فرومایه با همان آیدی اش که شما در اینجا به دنبال نام کاربریش بودید ، به یکی از کاربران دوست داشتنی ِ هم میهن تهمت زد و او را با نام کوچک من یعنی سارا خطاب کرد! و آن کاربر دوست داشتنی هم مرا فراخواند تا نوشته ی این فرومایه ی هزار اکانته را ببینم ناگهان حالِ عجیبی به بنده دست داد! دقیقا حس و حالی شبیه حس و حال حکیم سنایی!
      روزی حکیم سنایی از کنار یک گرمابه ای گذر می کرد که ناگهان شنید هرزه ترین احمقِ شهر طلب شراب می کند و آنگاه هنگام نوشیدن می گوید :
      "این پیاله را هم به سلامتی سنایی متملق و احمق می نوشم"!
      و همین سبب رنجش سنایی گردید وقتی دید احمقترین هرزه ی شهر وی را احمق می خواند و به سلامتی اش شراب می نوشد! به خودش آمد و در خود نگریست که چه شده است که هرزه ترین و فرومایه ترین و بی سواد ترین فرد وی را با خویش هم تراز قرار داده است!!از اینرو به خود آمد و در احوال خویش بیشتر نظر کرد و این شد که به سمت عرفان رفت و سر حلقه ی رندان گردید!

حال این حکایت ماست و من دقیقا وقتی این فرومایه ی بی سواد که چه در دنیای بیرون و چه در فضای مجازی مشغول فرومایگی و هرزگی است (حتی نام کاربریم یعنی خرقانی را دزیده بود و تا مدتها در فروم تقلبی اش با نام من همان جستارهای هم میهنی ام را در فرومش باز می کرد و مدتها طول کشید تا نام کاربریم را از چنگ این فرومایه بازگیرم) می آید و دقیقا عملی چون مولتی یوزر بودن!! را به من! نسبت می دهد!!!! آنهم منی که در دو رشته تحصیل می کنم آنهم PhD و وقت سر خاراندن هم ندارم و تنها در زمانهای پرتی و موقع استراحت یا در مترو و کمپس و.... به فروم های فارسی زبان سر می زنم و نوشته می گذارم را با خودِ بی کار و علاف و هرزه اش مقایسه می کند!!!!!!! واقعا به خود آمدم که بنگر به کجا رسیده ای که یک فرومایه ی بیسواد و هرزه تو را متهم به مولتی یوزری می کند یعنی صفت خودش را به من نسبت می دهد!!

دوستی از دوستان هم میهنی در همان چت باکس آن فروم تقلبی به یک نکته ی ظریفی اشاره کردند و آن اینکه چرا استادان فلسفه و ادبیات به فروم ها نمی آیند! و حال بنده پاسخ این پرسش را دریافته ام ! و آن اینکه این استادان به خوبی با جامعه ایرانی چه حقیقی و چه مجازی آگاهند و نیک می دانند که در فضای مجازی ایران فرومایگانی نظیر همین کاربر بسیارند که از اینکه در سطح سواد و دانش و هوش خود را در برابر این استادان ناچیز ببینند دست به ساخت هزاران اکانت کرده و با آنها شروع به لجن پراکنی علیه این استادان نمایند و آنها را متهم به مولتی یوزری و.. کنند تا بلکه اندکی بتوانند از عقده های روانیشان بکاهند!!!!!
      برای نمونه بنده هم اکنون مشغول ندریس هم هستم چون در رشته ی مرتبط با literature، بنده TA هستم! مقالات زیادی هم در این باب نوشته ام اما در آخر در همین فرومهای ایرانی می بینید که بی سوادترین کاربران چه ها به بنده نگفته اند!!!
      دکتر کدکنی یک مقاله ای دارند در باب شناوری زبان و اینکه در کشورهای خارومیانه ای نظیر ایران هچ واژه ای درست در جای خودش استفاده نمی گردد و برای نمونه در ایران یک طلبه ی ساده را آیت الله می خوانند و کسی که دیپلم هم ندارد دکتر و مهندس!!! هر چند فضای مجازی ایران بسیار اسف بارتر است چرا که یک فرومایه ی هرزه نویسِ بی ادب را در یک فرومی می کنند مدیر تالار ادبسار !!! یه یاد شعر معروف میر زاده ی عشقی که سرود :
      پدر ملت ایران اگر این بی پدر است .....
      بقیه ی شعر را خودتان ادامه دهید;) , البته به جای "پدر ملت ایران" هم "مدیر تالار ادبسار این فروم" را قرار داده و بقیه شعر را به همان صورت حفظ نمایید!

این آخرین نوشته ی بنده در مورد این فرومایه و البته دیگر آیدیهای فرومایه است! بهتر است دوست عزیز شما هم از پرداختن به این فرومایگان دست بردارید هر چند می دانم که شما با تحقیر و تمسخر اینان سرگرم می شوید ولی خب هر چه گفتنی بود و هر چه خندیدنی بود را گفتیم و به اندازه ی کافی به آنها و سواد و دانش و هوششان خندیدیم ! پس بس است! بهتر است آنها را به لیست سیاه خود بیفزایید تا پیامها و نقل قولهایی که از شما می گیرند را نبینید! چون واقعا بحث با این نوابغ دور از شان شماست! برای نمونه همین فرومایه همین مدیر تالار ادبسار :)))))))را می بینید اینقدر احمق و بی هوش است که می آید با آیدی های دیگر همان خران آریا یا خرگرد و... می آید و به دیگر کاربران فرهیخته ی هم میهن می گوید تو سارای دفترچه ای و... که مثلا نشان دهد که من مانند خودِ احمق و فرومایه اش دارای هزار اکانت هستم ولی از آنجایی که خدا به این فرومایه هیچ نعمتی نداده و از اینرو ذره ای هوش و خرد در کله ی پوکش نیست! پیش خود نمی گوید برای نمونه این خران اریا و یا خرگرد و صدها آیدی دیگر کجا در دفترچه عضویت دارند؟!! اینجا که کاربر فعالش سر جمع به چهل نفر هم نمی رسد پس اینهمه کاربر عضو دفترچه از کجا سر در آوردند؟!!
      همانطور که حماقت این فرومایه را مرزی نیست وقاحتش را هم مرزی نیست پس این فرومایه ی هزار اکانته را رهایش کنید!
      ویرایش از سوی سارا : 03-31-2016 در ساعت 03:01 AM
      thought این را پسندید.

10. یک کاربر برای این پست سودمند از سارا گرامی سپاسگزاری کرده اند:

thought (04-01-2016)

مدیر تالار
      Overall activity: 99.7%
      دستاوردها:
      وضعیت؟

Empty

kourosh_bikhoda آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Oct 2010
      ماندگاه
      صهیونیستستان
      جُستارها
      40
      امتیازها
      94,728
      رنک
      100
      Post Thanks / Like
      سپاس
      4,209
      از ایشان 4,997 بار در 2,197 پست سپاسگزاری شده است .
      Mentioned
      26 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      این کاربران تازه واردی که اینجا براشون جیزه و از اینجا بدشون میاد چرا عضو شدند؟ ظاهرن از همه ما هم متنفرند. فقط میتونند سادیسم داشته باشند که بروند در بین آدمهایی زندگی کنند که ازشون بدشون میاد. خب برادر عرزشی وقتی آمدی اینجا باید قوانین و چارچوب های اینجا را هم رعایت کنی دیگه. ما نمیگیم مثل ما فکر کن، ولی غرولند هم نکن و دهان گشادت رو هم بیش از اندازه باز نکن. سخته؟
      sonixax این را پسندید.

چو بخت عرب بر عجم چیره گشت --- هـمـه روز ایـرانیـان تـیـره گـشـت
      جهـان را دگـرگونه شـد رسم و راه --- تـو گـویـی نتـابـد دگـر مـهر و مـاه
      ز مـی نشئه و نغمه از چـنگ رفـت --- ز گل عطر و معنی ز فرهنگ رفت
      ادب خــوار شــد، هـنـر شـد وبــال --- بـه بستـنـد انـدیشـه را پـر و بــال
      «توصیف فردوسی بزرگ از تازش اسلام به ایران»

خردگرایی و ایمان ستیزی

12. 3 کاربر برای این پست سودمند از kourosh_bikhoda گرامی سپاسگزاری کرده اند:

Anarchy (04-01-2016),sonixax (04-01-2016),Timsar (04-03-2016)

شناس
      Level completed: 58%, Points required for next Level: 42
      Overall activity: 42.0%
      دستاوردها:
      بدون وضعیت

خالی

thought آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Feb 2016
      جُستارها
      3
      امتیازها
      1,358
      رنک
      20
      Post Thanks / Like
      سپاس
      173
      از ایشان 106 بار در 86 پست سپاسگزاری شده است .
      Mentioned
      5 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      گفت‌آورد نوشته اصلی از سوی سارا نمایش پست ها
      سلام دوست عزیز
      براستی می خواهید بدانید که نام کاربری این فرومایه در اینجا چیست؟ خب معلوم است همین فرومایه ای که در اینجا مدیر تالار ادبسار (!!!!!!!!!!) است دیگر!! مگر نمی دانید! چه در هم میهن و چه در همان فروم غیرقانونی که کپی مسخره و مضحکی از فروم هم مهین هست همگان می دانند که این فرومایه یک روانپریشی است که به علت عدم توجه در دنیای واقعی و بستری بودنهای مکرر در تیمارستان! دست به ساخت هزاران آیدی زده است تا اینگونه نشان دهد که اگر در دنیای حقیقی هیچ دوستی ندارد در مقابل در دنیای مجازی دوستانی دارد!!! بقول تیمسار در ریشه تنها 9 اکانت مدیریتی دارد:))))) دیگر تعداد اکانتهای غیر مدیریتش را خودتان حدس بزنید!
      من آی پیش را چک کرده ام و دانستم که از شهریست که اولش با الف و آخرش با نون است . هر چند شما که بهتر می دانید من از هکر بودن سالهاست که توبه کرده ام و اینبار یکمی شیطان شدم که خدا مرا ببخشاید:(
      ولی شما اگر خواستید که آن فرومِ بی ریشه ی ریشه را هک کنید و یا اینجا را! نیازی نیست که هکر زبده استخدام کنید! مگر می خواهید سایت رسمی ناسا و یا سایت دانشگاههای MITو Dukeو.. را هک کنید ! می خواهید یک فرومِ خیلی ساده را هک کنید!که بیشتر از پنج شش دقیقه هم وقت نمی گیرد!
      ساده ترین راه هم برای هک کردن اینگونه فرومها آن است که به پنل مدیریتی این فرومها دست یابید که برای اینکار نیاز است که به ان فایلی که در آن تمامی پسوردها ذخیره می گردد دسترسی پیدا کنید. از اینرو باید فروم را اسکن نمایید.. و البته نیاز به چندین نرم افزار هست که بنده می توانم لینک آنها را در اختیارتان قرار دهم و البته نیم خط کد هم می خواهد!
      ولی دوست عزیز بهتر است که اینکار را هرگز نکنید چون این فرومایه از اراذل و اوباش هست و به نگرم هر چه بیشتر سرش در دنیای مجازی گرم باشد بهتر است چرا؟ چون کمتر می تواند در دنیای بیرون به آزار رسانی و هرزه گری مشغول گردد!

از اینرو استدعا دارم شما هم به مانند دیگر کاربران فرهیخته تمام آیدیهای این فرومایه را در هم میهن در لیست سیاه خود قرار دهید تا پیام های هرزه و نقل قولهای این فرومایه را نبینید!

راستش وقتی این فرومایه با همان آیدی اش که شما در اینجا به دنبال نام کاربریش بودید ، به یکی از کاربران دوست داشتنی ِ هم میهن تهمت زد و او را با نام کوچک من یعنی سارا خطاب کرد! و آن کاربر دوست داشتنی هم مرا فراخواند تا نوشته ی این فرومایه ی هزار اکانته را ببینم ناگهان حالِ عجیبی به بنده دست داد! دقیقا حس و حالی شبیه حس و حال حکیم سنایی!
      روزی حکیم سنایی از کنار یک گرمابه ای گذر می کرد که ناگهان شنید هرزه ترین احمقِ شهر طلب شراب می کند و آنگاه هنگام نوشیدن می گوید :
      "این پیاله را هم به سلامتی سنایی متملق و احمق می نوشم"!
      و همین سبب رنجش سنایی گردید وقتی دید احمقترین هرزه ی شهر وی را احمق می خواند و به سلامتی اش شراب می نوشد! به خودش آمد و در خود نگریست که چه شده است که هرزه ترین و فرومایه ترین و بی سواد ترین فرد وی را با خویش هم تراز قرار داده است!!از اینرو به خود آمد و در احوال خویش بیشتر نظر کرد و این شد که به سمت عرفان رفت و سر حلقه ی رندان گردید!

حال این حکایت ماست و من دقیقا وقتی این فرومایه ی بی سواد که چه در دنیای بیرون و چه در فضای مجازی مشغول فرومایگی و هرزگی است (حتی نام کاربریم یعنی خرقانی را دزیده بود و تا مدتها در فروم تقلبی اش با نام من همان جستارهای هم میهنی ام را در فرومش باز می کرد و مدتها طول کشید تا نام کاربریم را از چنگ این فرومایه بازگیرم) می آید و دقیقا عملی چون مولتی یوزر بودن!! را به من! نسبت می دهد!!!! آنهم منی که در دو رشته تحصیل می کنم آنهم PhD و وقت سر خاراندن هم ندارم و تنها در زمانهای پرتی و موقع استراحت یا در مترو و کمپس و.... به فروم های فارسی زبان سر می زنم و نوشته می گذارم را با خودِ بی کار و علاف و هرزه اش مقایسه می کند!!!!!!! واقعا به خود آمدم که بنگر به کجا رسیده ای که یک فرومایه ی بیسواد و هرزه تو را متهم به مولتی یوزری می کند یعنی صفت خودش را به من نسبت می دهد!!

دوستی از دوستان هم میهنی در همان چت باکس آن فروم تقلبی به یک نکته ی ظریفی اشاره کردند و آن اینکه چرا استادان فلسفه و ادبیات به فروم ها نمی آیند! و حال بنده پاسخ این پرسش را دریافته ام ! و آن اینکه این استادان به خوبی با جامعه ایرانی چه حقیقی و چه مجازی آگاهند و نیک می دانند که در فضای مجازی ایران فرومایگانی نظیر همین کاربر بسیارند که از اینکه در سطح سواد و دانش و هوش خود را در برابر این استادان ناچیز ببینند دست به ساخت هزاران اکانت کرده و با آنها شروع به لجن پراکنی علیه این استادان نمایند و آنها را متهم به مولتی یوزری و.. کنند تا بلکه اندکی بتوانند از عقده های روانیشان بکاهند!!!!!
      برای نمونه بنده هم اکنون مشغول ندریس هم هستم چون در رشته ی مرتبط با literature، بنده TA هستم! مقالات زیادی هم در این باب نوشته ام اما در آخر در همین فرومهای ایرانی می بینید که بی سوادترین کاربران چه ها به بنده نگفته اند!!!
      دکتر کدکنی یک مقاله ای دارند در باب شناوری زبان و اینکه در کشورهای خارومیانه ای نظیر ایران هچ واژه ای درست در جای خودش استفاده نمی گردد و برای نمونه در ایران یک طلبه ی ساده را آیت الله می خوانند و کسی که دیپلم هم ندارد دکتر و مهندس!!! هر چند فضای مجازی ایران بسیار اسف بارتر است چرا که یک فرومایه ی هرزه نویسِ بی ادب را در یک فرومی می کنند مدیر تالار ادبسار !!! یه یاد شعر معروف میر زاده ی عشقی که سرود :
      پدر ملت ایران اگر این بی پدر است .....
      بقیه ی شعر را خودتان ادامه دهید;) , البته به جای "پدر ملت ایران" هم "مدیر تالار ادبسار این فروم" را قرار داده و بقیه شعر را به همان صورت حفظ نمایید!

این آخرین نوشته ی بنده در مورد این فرومایه و البته دیگر آیدیهای فرومایه است! بهتر است دوست عزیز شما هم از پرداختن به این فرومایگان دست بردارید هر چند می دانم که شما با تحقیر و تمسخر اینان سرگرم می شوید ولی خب هر چه گفتنی بود و هر چه خندیدنی بود را گفتیم و به اندازه ی کافی به آنها و سواد و دانش و هوششان خندیدیم ! پس بس است! بهتر است آنها را به لیست سیاه خود بیفزایید تا پیامها و نقل قولهایی که از شما می گیرند را نبینید! چون واقعا بحث با این نوابغ دور از شان شماست! برای نمونه همین فرومایه همین مدیر تالار ادبسار :)))))))را می بینید اینقدر احمق و بی هوش است که می آید با آیدی های دیگر همان خران آریا یا خرگرد و... می آید و به دیگر کاربران فرهیخته ی هم میهن می گوید تو سارای دفترچه ای و... که مثلا نشان دهد که من مانند خودِ احمق و فرومایه اش دارای هزار اکانت هستم ولی از آنجایی که خدا به این فرومایه هیچ نعمتی نداده و از اینرو ذره ای هوش و خرد در کله ی پوکش نیست! پیش خود نمی گوید برای نمونه این خران اریا و یا خرگرد و صدها آیدی دیگر کجا در دفترچه عضویت دارند؟!! اینجا که کاربر فعالش سر جمع به چهل نفر هم نمی رسد پس اینهمه کاربر عضو دفترچه از کجا سر در آوردند؟!!
      همانطور که حماقت این فرومایه را مرزی نیست وقاحتش را هم مرزی نیست پس این فرومایه ی هزار اکانته را رهایش کنید!
      درود بر بانوی خرد و صبر
      بزودی فعالیت سخیفانه کاربر مذکور را مورد پیگرد قانونی قرار خواهم داد و از آنجایی که ایشان در ایران و در شهر اصفهان میزیند به مراجع قضایی زیربط در داخل کشور ارجاع خواهم داد تا درس عبرتی برای سایرین شود که بدانند هتاکی به نخبگان علمی و اهل خرد و جعل هویت و هتک حیثیت و دروغ پراکنی بر علیع آنان چه عواقب قانونی دردناکی در پی خواهد داشت
      طی تحقیقات محل سکونت و مشخصات حقیقی برخی افراد خاطی و هتاکان مجازی چه در داخل کشور و چه در خارج از مرزها به دست بنده رسیده و درحال تدارک زمینه شکایت از آنان و تشکیل پرونده و جمع آوری مدارک و شواهد هستم
      سایت نام برده با دومین ریشه هم طبعا قابل پیگرد قانونی است و با توجه به عدم رضایت مالباخته آثار مجازی به جد پیگیری خواهد شد
      هتک حرمت امامان و پیامبران ادیان ابراهیمی نابخشودنیست و خاطیان در خارج و داخل مرزها بزودی مورد پیگرد قانونی قرار خواهند گرفت
      این تنها یه هشدار بود و تنها اندک فرصتی برای خاطیان جهت جبران و در نتیجه زدودن محتوای مجرمانه باقی میماند بخصوص جستاری با عنوان طنز و جوک امام نقی (ع)

14. یک کاربر برای این پست سودمند از thought گرامی سپاسگزاری کرده اند:

سارا (05-01-2016)

شناس
      دستاوردها:
      بدون وضعیت

خالی

thought آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Feb 2016
      جُستارها
      3
      امتیازها
      1,358
      رنک
      20
      Post Thanks / Like
      سپاس
      173
      Mentioned
      5 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      گفت‌آورد نوشته اصلی از سوی ملکوت نمایش پست ها

ازادی بیان هست دیگر .
      سلام علیکم و رحمت الله
      بزودی خاطیان و هتاکان ساحت اهل بیت (ع) مورد پیگرد قانونی قرار خواهند گرفت و به سزای اعمال شنیع خود خواهند رسید

16. یک کاربر برای این پست سودمند از thought گرامی سپاسگزاری کرده اند:

سارا (05-01-2016)

مدیر تالار
      Overall activity: 5.0%
      دستاوردها:
      سر گیجه !!

مهربون

Anarchy آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Oct 2010
      ماندگاه
      نا کجا آباد
      جُستارها
      57
      امتیازها
      220,665
      رنک
      100
      Post Thanks / Like
      سپاس
      32,457
      از ایشان 11,792 بار در 4,917 پست سپاسگزاری شده است .
      Mentioned
      86 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      درود بر بانوی خرد و صبر
      بزودی فعالیت سخیفانه کاربر مذکور را مورد پیگرد قانونی قرار خواهم داد و از آنجایی که ایشان در ایران و در شهر اصفهان میزیند به مراجع قضایی زیربط در داخل کشور ارجاع خواهم داد تا درس عبرتی برای سایرین شود که بدانند هتاکی به نخبگان علمی و اهل خرد و جعل هویت و هتک حیثیت و دروغ پراکنی بر علیع آنان چه عواقب قانونی دردناکی در پی خواهد داشت
      طی تحقیقات محل سکونت و مشخصات حقیقی برخی افراد خاطی و هتاکان مجازی چه در داخل کشور و چه در خارج از مرزها به دست بنده رسیده و درحال تدارک زمینه شکایت از آنان و تشکیل پرونده و جمع آوری مدارک و شواهد هستم
      سایت نام برده با دومین ریشه هم طبعا قابل پیگرد قانونی است و با توجه به عدم رضایت مالباخته آثار مجازی به جد پیگیری خواهد شد
      هتک حرمت امامان و پیامبران ادیان ابراهیمی نابخشودنیست و خاطیان در خارج و داخل مرزها بزودی مورد پیگرد قانونی قرار خواهند گرفت
      این تنها یه هشدار بود و تنها اندک فرصتی برای خاطیان جهت جبران و در نتیجه زدودن محتوای مجرمانه باقی میماند بخصوص جستاری با عنوان طنز و جوک امام نقی (ع)
      سلام علیکم و رحمت الله
      بزودی خاطیان و هتاکان ساحت اهل بیت (ع) مورد پیگرد قانونی قرار خواهند گرفت و به سزای اعمال شنیع خود خواهند رسید
      جدا از تخیلات و توهمات جناب عالی و چاپلوسی های سوال برانگیز شما ، خواستم عرض کنم از تخم و ترکه امثال حمله کنندگان به هفته نامه شارلی ابدو ، همچین حرکات و نیاتی بعید نیست !!

همچین عرض شود با توجه به تهدید مستقیم کاربران به افشای هویت و در صورت موافقت سایر مدیران ، نام کاربری شما بن خواهد شد !! منتظر باشید ...

18. 5 کاربر برای این پست سودمند از Anarchy گرامی سپاسگزاری کرده اند:

Dariush (04-01-2016),kourosh_bikhoda (04-01-2016),Mehrbod (04-02-2016),sonixax (04-01-2016),Timsar (04-03-2016)

شناس
      دستاوردها:
      بدون وضعیت

خالی

thought آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Feb 2016
      جُستارها
      3
      امتیازها
      1,358
      رنک
      20
      Post Thanks / Like
      سپاس
      173
      Mentioned
      5 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      گفت‌آورد نوشته اصلی از سوی Anarchy نمایش پست ها
      جدا از تخیلات و توهمات جناب عالی و چاپلوسی های سوال برانگیز شما ، خواستم عرض کنم از تخم و ترکه امثال حمله کنندگان به هفته نامه شارلی ابدو ، همچین حرکات و نیاتی بعید نیست !!

همچین عرض شود با توجه به تهدید مستقیم کاربران به افشای هویت و در صورت موافقت سایر مدیران ، نام کاربری شما بن خواهد شد !! منتظر باشید ...
      تصاویر پیوست شده تصاویر پیوست شده  

20. یک کاربر برای این پست سودمند از thought گرامی سپاسگزاری کرده اند:

سارا (05-01-2016)

داده‌های جُستار

کاربری که سرگرم دیدن این جُستار هستند

هم‌اکنون 1 کاربر سرگرم دیدن این جُستار است. (0 کاربر و 1 مهمان)

مجوز های پیک و ویرایش

• شما نمیتوانید جُستار نوی بفرستید
    • شما نمیتوانید پیکی بفرستید
    • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
    • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
    •