Warning: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in ..../includes/class_bbcode.php on line 2958

Warning: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in ..../includes/class_bbcode.php on line 2958
فلسطین - برگ 10
  • Empty
  • قاطی کردم
  • مهربون
  • موفق
  • متعجب
  • مریض
  • مشغول
  • معترض
  • ناراحت
  • هیچ
  • کنجکاو
  • کسل
  • گیج شدم
  • گریه
  • پکر
  • اخمو
  • از خود راضی
  • بی تفاوفت
  • بد جنس
  • بد حال
  • خونسرد
  • خواب آلود
  • خوشحال
  • خجالتی
  • خسته
  • دلواپس
  • رنجور
  • ریلکس
  • سپاسگزار
  • سر به زیر
  • شوکه
  • شاد و سر حال
  • عاشق
  • عصبانی
  • غمگین
  • غافلگیر
  • User Tag List

برگ 10 از 18 نخستیننخستین 123456789101112131415161718 واپسینواپسین
    نمایش پیکها: از 91 به 100 از 173

جُستار: فلسطین

مدیر تالار
      Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
      Overall activity: 5.0%
      دستاوردها:
      First 1000 Experience PointsGot three Friends
      سر گیجه !!

مهربون

Anarchy آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Oct 2010
      ماندگاه
      نا کجا آباد
      جُستارها
      57
      امتیازها
      220,665
      رنک
      100
      Post Thanks / Like
      سپاس
      32,457
      از ایشان 11,792 بار در 4,917 پست سپاسگزاری شده است .
      یافتن همه‌یِ سپاسهای گرفته شده
      یافتن همه‌یِ سپاسهای داده شده
      Mentioned
      86 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      گفت‌آورد نوشته اصلی از سوی سارا نمایش پست ها
      قربان چه سندی بالاتر از گفته ی خود همین بسکتبالیست اسرائیلی!
      عجب !! یک عکس از فیس بوک اسمش شده سند ؟! اون آقا هم ظاهرا بعدا توسط پلیس بازجویی شده و عذر خواهی هم کرده ... خب گفته فقط یه شوخی بوده !!

اینم یک بخش هایی از احکام ضد انسانی تلمود:
      1) من مدافع دین یهود نیستم اما شما قرار بود سند این حرف رو بدید :

شما تلمود را خوانده اید؟ اگر خوانده باشید می بینید که در آنجا در مورد شرایط فرد قربانی عید پسح گفته شده است که باید :
      1) کودک باشد
      2) مسیحی باشد
      3) والدینش صالح باشند
      4) مشروب نخورده باشد
      کجای تلمود این سخنی که گفتید اومده ... کاری به سایر احکام و موارد ندارم . دقیقا سند این حرفتون رو بدید !!

2) همینی هم که نقل شده
      3). "Every Jew, who spills the blood of the godless (non-Jew), is doing the same as making a sacrifice to God." (Bammidber Raba, c 21 & Jalkut 772
      اگه ممکنه دقیق تر آدرس بدید ، چون من چیزی پیدا نکردم . از این سایت آدرس بدید کجا چنین چیزی نوشته شده :

The Talmud

The laws demand the Jews to butcher non-Jews from time to time. The Laws of The Talmud and the Law of Human Sacrifice

The sacrifice shall take place chiefly:

a. At the Purim Festival
      b. At the Passover Festival

It is demanded of the Jews to butcher an adult Christian if possible, or a black non-Jew for the Purim and to butcher a child for the Passover. The child must not be over seven years old and must die in agony.

The blood of the victims must be violently drained. It is to be used at Passover in wine and in the Massen (bread). What this means is that a small part of the blood is mixed into the dough and the wine. The procedure is to be performed by the Jewish father.
      من دقیقا سند اون بخش رو میخواستم !! هر چند خودم میدونم اتهامی بیش نیست :

Blood libel - WiKi

جسارتاً این شما بودید که مغلطه فرمودید نه بنده !
      دقیقا جه مغلطه ای کردم ؟!

بنده تنها سخن بسکتبالیست صلح طلب (!) اسرائیلی را نقل قول کردم همین! این شما بودید که به اسلام ربطش دادید!!!
      اینجاست که شما مغلطه کردید ... من این مساله رو به اسلام ربط ندادم بلکه حرف دیگه ای زدم !!

گفت‌آورد نوشته اصلی از سوی Anarchy نمایش پست ها
      از این دست ابراز تنفر ها به شکل تئوری و عملی در دین اسلام ( متون اصلی و سیره عملی بزرگانش در صدر اسلام و بعد از اون ) ، بسیار بیشتر داشته و امروز هم در پیروان اسلام داریم !!

خیلی جالب است که شما در بحث حلیت سوسمار فرمودید که نهج البلاغه از لحاظ روایی معتبر نیست . اما چگونه این ماجرای کشتار یهود در بنی قریظه را که تنها در کتاب سیره ابن اسحاق آمده است را دربست و کامل قبول دارید؟
      خب بهتره اول شرح ماجرای کشتار بنی قریظه رو کامل بخونید :

Not Acceptable!

متاسفانه و بدون رو در بایستی باید بگم شما اصلا روحیه حقیقت جویی ندارید و صرفا مشغول کپی کردن مطالبی هستید که حتی از صحتشون هم خودتون مطمئن نیستید ... مسائلی مثل ماجرای بنی قریظه برای فردی مثل من دیگه خیلی پیش پا افتاده محسوب میشه ...

خب شما اول باید با سیره ابن اسحاق آشنایی پیدا کنید بعد مطلب کپی کنید :

محمد بن اسحاق بن یسار (یا بصورت خلاصه تر ابن اسحاق
      ) از موالی عرب یا ایرانی، اولین مورخ در زمینه تاریخ صدر اسلام(سیرت رسول الله) است. و سیره ی او بیشترین اصالت را در بین سیره های موجود دارد. او به همراه موسی بن عقبه و واقدی از معتبرترین نویسندگان سیره محمد، پیامبر اسلام می‌باشد. ابن اسحاق زندگی نامه‌ای از محمد به نام سیره رسول‌الله مکتوب نمود.
      کتاب سیره رسول خدا از رسول جعفریان، صفحه
      45و 46
      خب حالا ببینید مثلا دلایل افرادی که ایشون رو زیر سوال بردن چی بوده :

مالک ابن انس از هم‌عصران ابن اسحاق و بنیان گذار فقه مالکی، ابن اسحاق را «دروغگو»، «دجَال» و «کسی که روایاتش را از یهودیان می‌گیرد» تعبیر می‌کند. ابن حجر عسقلانی می‌گوید که مشکل مالک ابن انس با ابن اسحاق بخاطر گنجاندن داستانهای عجیبی مانند داستان بنی قریظه در سیره‌اش بود. همچنین ابن اسحاق به دلیل نقل فضایل علی ابن ابی طالب، در سیره اش، توسط برخی علمای سنی به تشیع متهم شد.

کتاب سیره رسول خدا از رسول جعفریان، صفحه 47
      در نظر داشته باشید که منتقدین ایشون دلیل منطقی خاصی ذکر نکردن برای رد ایشون ، جز اینکه از یک نقل قول تاریخی ایشون خوششون نیومده ... به بخش بولد شده هم دقت کنید لطفا !!

یکی میگه یهودیه ، یکی میگه شیعه ...

نهج البلاغه که مجموعه ی سخنان امام اول شیعیان هست و خلیفه چهارم اهل سنت و بزرگترین صحابه از دید شیعه و سنی را باید کنار کنار گذاشت و معتبر ندانست
      اول اینکه اگر بحثی در مورد نهج البلاغه دارید یه تاپیک دیگه باز کنید تا مطالب در هم نشن ... بعد هم نوشته های یک مورخ که خودش نوشته با مطالب منتسب به فردی ( حالا هر کس که میخواد باشه ) ، که اونم بعد از 4 قرن توسط فرد دیگه ای جمع آوری شده از نظر اعتبار تاریخی متفاوت هست ... تازه این چیزی هست که اسلامیست های شیعه وقتی در توجیه مطالبی مثل ذکر ناقص العقل بودن زنان در نهج البلاغه میمونن ، ازش استفاده میکنن !!

کتاب ابن اسحاق یهودی (!) را که هیچ یک از فقها و علمای اهل سنت و شیعه معتبر ندانسته اند ،بون هیچ تعقلی قبول کرد !!!!
      این توهم توطئه توسط یهود هم داستانی داره ها ، حالا گیرم یهودی باشه ، مگه ایرادی داره ؟! لااقل دو خط در مورد ابن اسحاق از منابع مستقل میخوندین که چشم بسته مطالب یه مشت اسلامیست رو اینجا کپی نکنید !! از مطلب بولد شده بالا که بگذریم ، در تایید ابن اسحاق اینها رو ببینید :

فقیهان و مورخانی چون الشیبانی، الشافعی(بنیان گذار فقه شافعی)، ابوعبید، و الماوردی، محمد ابن جریر طبری(مورخ و فقیه)، ابن شهاب زهری، ابن حبان، ابن سیدالناس و شعبه سخت از ابن اسحاق دفاع کرده و او را معتبر می دانند. تا جایی که زهری در رابطه با ابن اسحاق می گوید: تا وقتی ابن اسحاق در این دیار است دانش باقی است، و شعبه می گوید: اگر قدرت داشتم ابن اسحاق را بر همه مورخین حاکم می کردم.

کتاب سیره رسول خدا از رسول جعفریان، صفحه 48
      فقط و فقط یک سند دارد که همان سیره ابن اسحاق است که ۱۴۰ سال بعد از این واقعه نوشته شده
      همان طور که گفتم ، اولین سیره پیامبر اسلام رو همین ابن اسحاق نوشته ... اگه بخواید این سیره رو رد کنید ، بخش بزرگی از تاریخ صدر اسلام رو هم باید رد کنید چون منبع اصلی طبری و ابن هشام هم از ابن اسحاق بوده !! بعد هم آخر و عاقبت کپی پیست چشم بسته این میشه که اشتباه میکنید :

ابوعبید القاسم بن سلام در الاموال ماجرای بنی قریظه را بهمراه اسنادش نقل می‌کند که در جزئیات مربوط به ظاهر شدن جبرئیل، قضاوت سعد و جزئیات مربوط به تعداد افرادی که کشته شده‌اند تقریباً با آنچه ابن اسحاق یکی است. اما اسناد آن با اسناد ابن اسحاق تفاوت دارد.
      ضمنا این که یک واقعه فرضا یک سند هم داشته باشه ، باعث رد شدنش نمیشه ، هر چند اینجا بیش از یک سند موجوده ...

جمیع عالمان شیعه و سنی این سیره را غیر معتبر و ابن اسحاق را یهودی دانسته اند.
      این رو که رد کردیم ... اتفاقا اکثر فقها ابن اسحاق فرد درستکار و نوشته هاش رو معتبر میدونستن !! چندتایی هم که بهش انتقاد داشتن ، هیچ سند و مدرکی نداشتن ...

آخر اصلا با عقل جور در می آید که هفتصد نفر را گردن بزنند آنهم فقط با دو نفر !!!!! فکر کنید چند روز باید طول بکشد مگر آنها ماشین گردن زنی داشته اند!!؟؟ و اینکه در بازار مدینه ام اینکار شده !! فکر کنید جا بوده برای اینکار؟؟
      این واقع رخ داده ، حالا 700 نفر بوده یا کمتر ، گردن زنان دو نفر بودن یا بیست نفر ، در اصل ماجرا تفاوتی ایجاد نمیکنه ... اینها تلاش برای توجیه مطلبی هست که سال ها از افتخارات مسلمین بوده ، اما الان دیدن با ادعاهای حقوق بشریشون جور نیست !! سخنرانی خمینی رو که شنیدین در این مورد ...

در ضمن اگر قرار بکشتن اسیر بود باید در فتح مکه اباسفیان و خانواده اش را می کشتند و از شر بنی امیه برای همیشه خلاص می شدند . اگربزرگان اسلام اینقدر کینه توز بودند که باید انتقام عمویشان حمزه را می گرفتند و اجازه نمی دادند که یک برده ی حبشی قاتل عمویشان راست راست بگردد!!
      نکشتن ابوسفیان و خانواده اش اتفاقا نشون میده محمد هم سیاست داشته ، هم عمل غیب نداشته که بعدا چه اتفاقاتی میوفته !!

در خصوص بحث کینه توزی اتفاقا موارد زیاده و جدا از یک سری ترور ها ، دقیقا بعد از جنگ بدر دستور قتل چند اسیر توسط محمد صادر میشه ( نضر بن حارث و عقبة بن ابی معیط ) !!
      مطلب کامل تر در این مورد :

محمد و ترور دشمنان شخصی اش | زندیق

داستان کشتار یهودیان بنی قریظه با حکم قرآن در خصوص اسیران جنگی مخالف است که می فرماید: «یا منت گذاشته آزادشان کنید یا از آنان فدیه بگیرید»( محمد، 4)
      این ها پیش فرض های مسلمانان هست و گرنه استناد به قرآن در بحث با ما ارزشی نداره ... تاریخ مسلم اسلام خلاف این رو نشون میده !!

خیلی برایم جالب است که در مورد داستانی که مربوط به 1400 سال پیش است و هیچ شاهد زنده ای هم در حال حاضر نیست که بر صدقش شهادت دهد ، اینطور با قاطعیت سخن رانده می شود!! اما کشتار وحشیانه دیر یاسین که هنوز شاهدان عینی اش زنده اند و نفس می کشند ، انکار می شود.
      کی انکار کرده ؟ شما درست اون تاپیک رو نخوندی انگار ... بحث چیز دیگه ای بود !!
      Not Acceptable!

گفت‌آورد نوشته اصلی از سوی Theodor Herzl نمایش پست ها
      من نگفتم دیر یاسین اتفاق نیفتاده است ، من گفتم توضیح دارد! شما که از همین ابتدا عکس از کمپ گشتاپو و ماجرای صبرا و شتیلا می‌گذارید و می‌گویید اینجا دیر یاسین است
      تو آخرین پست اون تاپیک هم یه لینک دادم برای مطالعه :

Deir Yassin massacre - WiKi

شما هم خوب همه چیزو آسمون ریسمون میکنیا !!

@Anarchy
      شما که بنده را بابت یک تعریف مختصری که از یونان و فلاسفه اش کردم به باد ملامت و سرزنش گرفتید . نظرتان راجع به عید پوریم چست؟

می دانید پوریم به چه معنایی است ؟ به معنای قرعه است یعنی این تقدیر الهی بوده است و قرعه ای از جانب یهوه برای نابودی دشمنان قوم برگزیده خدا !!
      راستی این هم شیرینی مختص این روز بنام گوش هامان !

هامان را که می شناسید وزیر کاردان و دلسوز خشایار شا که بهمراه 10 پسرش مظلومانه بدار آویخته شد ! راستی هامان یک دختر هم داشت یک دختر پاک و معصوم که پیش از آنکه دست جنایتکاران به او برسد خودکشی کرد . @sonixax
      شما که بنده را متهم به بیگانه پرستی می کنید نظرتان راجع به کشتار هزاران ایرانی بی گناه توسط یهودیان در زمان خشایارشا چیست؟
      شما بنده را که ایرانی هستم تنها به جرم اعتقاداتم تحقیر و محکوم می کنید اما غیر هموطنتان را ارج می نهید ! شما بیگانه پرستید نه بنده!
      اول تحقیق کنید بعد کپی پیست کنید لطفا :

Not Acceptable!

صحت تاریخی داستان استر و مردخای - WiKi

پوریم - WiKi

از همان منبعی که داده بودید کپی پیست کردم.
      چرا چند خط پایین ترش رو نخوندین ؟!

افراد قوم هامان چه کسانی هستند؟ ایرانی ها نه؟ آنهم 77000 یا به روایتی 600000 ایرانی بیگناه زن و کودک و پیر و جوان که اصلا نمی دانستند ماجرا چیست و یهود کیست و ... باید کشته می شدند . خوب است که در همین منبع معتبر شما (هر منبعی که شما می آورید معتبر است ولی برای ما نه !!!!) اشاره شده است که هیچ خونی حتی از بینی یهودیان عزیز نچکیده است که آنها چنین کینه توزانه اجداد ما را به خاک و خون کشیدند .
      راستی شما تا بحال شیرینی گوش هامان را خورده اید ؟ خیلی خوشمزه است!! در مراسم پوریم هم بوده اید؟ من مانده ام که چطور می شود آدم ایرانی باشد ولی دلش برای ایرانی های بی گناه آنروز نلرزد!! بنده با وجود اینکه مادربزگم از قوم یهود است و او را از جان دوستتر دارم ولی باز هم نمی توانم چشم بر روی حقیقت ببندم حقیقتی که در آن ایرانی ها در اوج مظلومیت بقتل رسیده اند :((
      کدوم مورخی در کدوم کتاب تاریخی این واقعه رو روایت کرده ؟!

2. یک کاربر برای این پست سودمند از Anarchy گرامی سپاسگزاری کرده اند:

sonixax (08-05-2015)

مدیر تالار
      Overall activity: 0%
      دستاوردها:
      گاز نگیر!

متعجب

sonixax آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Oct 2010
      ماندگاه
      کره ی زمین
      جُستارها
      110
      امتیازها
      424,596
      رنک
      100
      Post Thanks / Like
      سپاس
      47,087
      از ایشان 15,109 بار در 7,094 پست سپاسگزاری شده است .
      Mentioned
      89 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      قربان می دانم که در مورد بنده چگونه فکر می کنید و از اینکه یک همچین فردی با این سطح سواد و اندیشه و درک و دوز توانایی و... بخواهد با شما بحث کند خب برایتان خیلی خنده دار است.
      اشتباه نفرمایید من خودم را علامه دهر نمیدانم!

می دانم همین که جوابتان را می دهم نشان از گستاخی و جسارتم دارد .
      :)))

به همان اسپاگتی سوگند که دوست دارم در مقابلتان فقط و فقط سکوت کنم بهمان اسپاگتی سوگند اگر شما فقط و فقط بنده را به سخره بگیرید و تحقیر کنید هیچ جوابی نخواهید شنید ولی از اینکه رنج و غم و ظلم را انکار کنید از اینکه پاکان و صالحان را خونخوار نشان دهید خب چکنم دلم می لرزد و تاب نمی آورد.
      به خدا سوگند اگر خورشید را در دستانم قرار دهید نمیگویم!
      خورشید را بیاورید!
      آاااااااه چرت گفتم میگویم !!!!

ببخشید در ویکی به زبان فرانسه به این قضیه اشاره شده است.

جناب sonixax بنده قصدم بحث و جدل نیست و اینکه پیروز میدان باشم نه بهمان اسپاگتیان نه. بنده کجا شما کجا . خودم هم بخوبی می دانم و معترف اما حق را باید با خود حق سنجید . درست است که کینه ی کسانی (اعراب ) و ادیانی (اسلام) را دارید ولی خب نباید اجازه دهید که این کینه مانع حقیقت جویی شود.
      ویکی به تنهایی چیز معتبری نیست! اون زیر یک سری رفرنس داره اونهاست که به مطالبش اعتبار میبخشه! رفرنسهای اون زیر از کجاهاست ؟!
      عکس فیسبوک! و یک مقاله از هاآرتص که خودش باز از روی همان عکس نتیجه گیری کرده!
      برای همینه که من طلب منبع میکنم از شما و شما به این مساله هیچ وقت دقت نمیکنم! یک مقداری که اینجا حضور داشته باشید رفته رفته روال کار دستتان خواهد آمد.

گفت‌آورد نوشته اصلی از سوی مرزبان نمایش پست ها
      وظیفه امور خارجه خیلی چیز هاست و کمک و امداد رسانی در سطحبین المللی هم شاملش میشه .
      نه در شرایطی که مردم خود کشور مشکلات فراوانی دارند!
      وزارت امور خارجه افغانستان هیچ وظیفه ای مبنی بر کمک به غیر بر دوش ندارد! ایران هم شرایطش چندان از افغانستان و عراق و ... بهتر نیست! ظاهرش بزک بیشتری دارد فقط.

در مورد مساله چراغ که از ملزومات نیست این مثل صدق میکنه و خیلی ملزومات دیگه . اما در مورد مساله گشنگی و دفاع در مقابل ظلم این مساله صدق نمیکنه .
      اول خودتو سیر کن بعد بقیه رو!

اروپا و آمریکا هموشن خون مستعمراتشون رو مکیدن تا خودشون به یه جایی رسیدن . بعد الان اروپا و آمریکا مشکل ندارن نه ؟ پس چرا همش نیروی نظامی دعوت میکنن برا پاره کردن نقاط دیگه ای غیر از اروپا و امریکا ؟ الان مشکلات ایتالیا و یونان و اسپانیا حله ؟ کارخانه های آمریکا یکی پس از دیگری سر از چین در میارن و مردمش طعم بیکاری رو دارن میچشن .
      ایتالیا و اسپانیا و یونان با اینکه مشکلات اقتصادی دارند، هیچ بچه ای در کشورشان انگشتانش به خاطر اینکه دولتشان پول پل سازی را خرج فلسطین میکند برای عبور از رودخانه قطع نمیشود!!! فرق آنها با ما این است. همان یونانِ ورشکسته سطح رفاه اجتماعی اش از ایران خیلی خیلی بالاتر است.

مساله اینجاست که هرجا شری وجود داره پای یهودیان در وسط ماجراست . اون متن پوریوم رو هم که دیدید کاملا از دیدگاه یهودیان نوشته شده . دیدگاه های دیگه رو هم بخونید . بد نیست .
      مثل این میمونه بگید عید نوروز همه بر پایه دیدگاه ایرانیان نوشته شده! برید دیدگاه بقیه رو هم بخونید!!!! اون هم در شرایطی که اصل داستان از نظر تاریخی زیر سواله! منبع موثق تری دارید ؟! (غیر از نوشتار یهودستیزانی که خودشان خواستار حذف همه یهودیان ساکن زمین هستند) بگذارید بخوانیم. کسرا هم هست پاسخ خواهد داد.
      ویرایش از سوی sonixax : 08-05-2015 در ساعت 10:49 PM
      همیشه قبل خواب دو تا شات بزن راحت بخواب!
      دکتر ساسی

سخنور یکم
      Level completed: 33%, Points required for next Level: 337
      Overall activity: 6.0%
      دستاوردها:
      First 1000 Experience Points
      آغازگر جُستار
      بدون وضعیت

کنجکاو

سارا آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Jun 2015
      ماندگاه
      زیر آسمان خدا
      جُستارها
      19
      امتیازها
      18,513
      رنک
      86
      Post Thanks / Like
      سپاس
      288
      از ایشان 325 بار در 277 پست سپاسگزاری شده است .
      Mentioned
      14 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      عجب !! یک عکس از فیس بوک اسمش شده سند ؟! اون آقا هم ظاهرا بعدا توسط پلیس بازجویی شده و عذر خواهی هم کرده ... خب گفته فقط یه شوخی بوده !!
      آه پس چه حسن اتفاق جالب بوده که این شوخی ایشان به یک رسم سنتی که در تلمود هم گفته شده اینقدر شباهت داره!!

1) من مدافع دین یهود نیستم اما شما قرار بود سند این حرف رو بدید :
      بله قربان کاملا مشخصه! فقط یک چیزی می دانید که بر طبق آیین یهودیت (میشنا) یهودیت از مادر منتقل می شود و از آنجایی که مادربزرگ مادریم یهودی است پس مادرم یهودی محسوب می شود و در نتیجه بنده هم الان یهودی به حساب می آیم!!!! قوانین عجیبی هستند نه؟یعنی الان من یک دختر یهودی هستم دارم عقاید دینم را به چالش می کشم ! سند ندادم؟ همین لینکی که دوباره براتون گذاشتم رفتید ببیند ؟؟
      The History of Jewish Human Sacrifice
      کجای تلمود این سخنی که گفتید اومده ... کاری به سایر احکام و موارد ندارم . دقیقا سند این حرفتون رو بدید !!
      بنده لینک را خدمتتون دادم ولی خب شما قبول نمی کنید چون بنده کارم کپی پیست کردن است نه؟؟ هر طور راحتید قربان! من که کودکیم بین یهود ی ها گذشته و حتی کلاس های مذهبی اشان هم در کودکی رفته ام و تورات و تلمود را آنجا فرا گرفته ام. باشد حرفی نیست. من تلمود عبری را دارم ! چون متاسفانه تلمود انگلیسی به لطف دوستان صهیونیست بسیار تحریف شده است. این هم تصاویری از تلمود واقعی با ترجمه انگلیسی اش : (دیگر از این آدرس دقیقتر نمی توانم!)

این هم ترجمه ی واضح متن عبری:
      V. A JEW WHO KILLS A CHRISTIAN COMMITS NO SIN, BUT OFFERS AN ACCEPTABLE
      SACRIFICE TO GOD
      In Sepher Or Israel (177b) it says
      Take the life of the Kliphoth and kill them, and you will please God the same as one who offers incense to Him
      2) همینی هم که نقل شده اگه ممکنه دقیق تر آدرس بدید ، چون من چیزی پیدا نکردم . از این سایت آدرس بدید کجا چنین چیزی نوشته شده :

The Talmud
      قربان در همین سایت که لینکش را خدمتتان داده ام همه ی آنچه که نقل قول کرده ام آمده است:
      در ضمن قربان از آنجا که برادران اسلامیست سواد انگلیسی ندارند پس مطمئن باشید توطئه ی اسلامیست ها بر ضد یهودیت نیست!!
      خدمتتان عرض کردم که ترجمه انگلیسی تلمود که در سایت ها بفور یافت می شود معتبر نیست . اصلا می دانید که یکی از قوانین اصلی که در مقدمه تلمود هم آورده شده است این است که غیر یهود نباید از مفاد تلمود آگاه شود و نباید به غیر یهود آن را آموزش داد. ولی بنده به همان علتی که در بالا عرض کردم این شانس را داشتم که تلمود واقعی را بخوانم!
      من دقیقا سند اون بخش رو میخواستم !! هر چند خودم میدونم اتهامی بیش نیست :
      این حرف شما کاملا مشخص می کند که شما از قبل حکم را صادر کرده اید! هر چه بگویم رد است!! این خیلی عجیب است که شما حرف کسی را که یک یهودی محسوب می شود قبول نمی کنید چرا ؟ چون مسلمان هستم!
      این تصویر را هم لطف کنید و ببینید:

In Abhodah Zarah (26b, Tosephoth) it says
      "Even the best of the Goim should be killed"
      قوم یهود به مسیحیانی که بین یهودی ها زندگی می کردند Goim می گفتند.

دقیقا جه مغلطه ای کردم ؟!

اینجاست که شما مغلطه کردید ... من این مساله رو به اسلام ربط ندادم بلکه حرف دیگه ای زدم !!

همین که وسط بحثی که راجع به بسکتبالیست اسرائیلی بود و هیچ ربطی به دین و آیین نداشت پای اسلام و بزرگان و پیروان مظلومش را پیش کشیدید!
      گه این مورد درست باشه ، این فرد یه بیمار روانیه ... اما چیزی که هست از این دست ابراز تنفر ها به شکل تئوری و عملی در دین اسلام ( متون اصلی و سیره عملی بزرگانش در صدر اسلام و بعد از اون ) ، بسیار بیشتر داشته و امروز هم در پیروان اسلام داریم !!

خب بهتره اول شرح ماجرای کشتار بنی قریظه رو کامل بخونید :

Not Acceptable!
      بنده کامل خوانده ام ! شما هم بهتر است صحت منبع را چک کنید!
      متاسفانه و بدون رو در بایستی باید بگم شما اصلا روحیه حقیقت جویی ندارید و صرفا مشغول کپی کردن مطالبی هستید که حتی از صحتشون هم خودتون مطمئن نیستید ... مسائلی مثل ماجرای بنی قریظه برای فردی مثل من دیگه خیلی پیش پا افتاده محسوب میشه ...

خب شما اول باید با سیره ابن اسحاق آشنایی پیدا کنید بعد مطلب کپی کنید :
      قربان جسارتاً باید عرض کنم وقتی 10 سال داشتم سیره ی این اسحاق را خواندم و یادم می آید که جلدش هم سبز رنگ بود !

خب حالا ببینید مثلا دلایل افرادی که ایشون رو زیر سوال بردن چی بوده :

در نظر داشته باشید که منتقدین ایشون دلیل منطقی خاصی ذکر نکردن برای رد ایشون ، جز اینکه از یک نقل قول تاریخی ایشون خوششون نیومده ... به بخش بولد شده هم دقت کنید لطفا !!

یکی میگه یهودیه ، یکی میگه شیعه ...
      قربان همه علمای شیعه بالکل ابن اسحاق را رد کرده اند! و آن را بی ارزش و غیر معتبر دانسته اند!
      اما دیدگاه علمای اهل تسنن :
      ابن تیمیه در مورد اصل این کتاب می گوید :
      در خود کتاب سیره در بعضی از موضوعات و روایت ها غلط وجود دارد .

ابن تیمیه ،‌ الجواب الصحیح ، ج3 ص 34 ، چاپ دار العاصمة ریاض ، چاپ اول 1414 هـ

تکمیل این اشکال توسط محمد بن جابر الوادی :
      محمد بن جابر الوادی متوفای 749 هـ در کتاب خویش در تکمیل اشکال ابن تیمیه در مورد سیره ابن اسحاق می گوید :
      این کتاب موجود نیست زیرا خود ابن اسحاق آن را گم کرده است !

البرنامج الوادی ، ص 219 ، محمد بن جابر الوادی ، تحقیق محمد محفوظ ، الناشر دار المغرب الاسلامی ، 1400هـ ، بیروت

و اضافه می کند که وی این کتاب را به دست کسی نداده و نقل این کتاب از خود وی به صورت شفاهی صورت گرفته است .
      (یعنی آنچه امروزه وجود دارد همان کتاب اصلی نیست . بلکه مطالبی است که شاگردان او از او شنیدند و به اسم وی منتشر کردند. )

اگر فرض بگیریم که این کتاب متعلق به او است بازهم این کتاب را نمی توان معتبر دانست .
      چرا ؟
      چون اعتبار او نزد شیعه و سنی ثابت نیست . نزد شیعه که اصلاً بحثی ندارم . نزد اهل سنت هم بسیاری از علمای رجال الحدیث او را دروغگو و بی اعتبار دانسته اند .

إرواء الغلیل ج 7 ص 303 ، تألیف محمد ناصر الدین الألبانی ، ناشر : المکتب الإسلامی / بیروت چاپ دوم ، 1405 هـ / 1985 م

شمس الدین محمد بن أحمد الذهبی در کتاب خود به نقل از دارقطنی میگوید :بخشی از آنچه در سیره ی ابن اسحق وجود دارد بی اعتبار و دروغ است .

میزان الاعتدال فی نقد الرجال ج 6 ص 57 ، ناشر : دار الکتب العلمیة بیروت / 1995م
      در همان سند بالا برخی از استنادات را می اورد که بسیاری از علمای اهل ست او را دروغگو دانستند . اگرچه بخشی از اهل سنت هم به او اطمینان داشتند .

ابن حجر العسقلانی الشافعی او را اهل تدلیس ( تحریف روایت ) میخواند و برخی گفته اند معتبر بود .

ابن حجر العسقلانی الشافعی ؛ تقریب التهذیب ص 647 ، ناشر : دار الرشید سوریه ، 1406 هـ / 1986م

بدر الدین العینى میگوید :
      برخی او را راستگو میدانند و برخی او را منحریف و تدلیس گر ( تحریف کننده ی روایت ) و دروغگو میخوانند .

مغانى الأخیار ؛ ج 6 ص 50 شماره 413
      اول اینکه اگر بحثی در مورد نهج البلاغه دارید یه تاپیک دیگه باز کنید تا مطالب در هم نشن ... بعد هم نوشته های یک مورخ که خودش نوشته با مطالب منتسب به فردی ( حالا هر کس که میخواد باشه ) ، که اونم بعد از 4 قرن توسط فرد دیگه ای جمع آوری شده از نظر اعتبار تاریخی متفاوت هست ... تازه این چیزی هست که اسلامیست های شیعه وقتی در توجیه مطالبی مثل ذکر ناقص العقل بودن زنان در نهج البلاغه میمونن ، ازش استفاده میکنن !!
      نه قربان بحد کافی دعوایم کرده اید و بنده را متهم کرده اید و مدام هم می گویید کپی پیست می کنم! آخر من مسلمانم باید دینم را خوب بشناسم یا نه و کتبش را بخوانم چطور ممکن است مطالبی را که اینجا نقل قول می کنم یا بقول شما کپی پیست نخوانده باشم و نفهمیده باشم ؟

این توهم توطئه توسط یهود هم داستانی داره ها ، حالا گیرم یهودی باشه ، مگه ایرادی داره ؟! لااقل دو خط در مورد ابن اسحاق از منابع مستقل میخوندین که چشم بسته مطالب یه مشت اسلامیست رو اینجا کپی نکنید !! از مطلب بولد شده بالا که بگذریم ، در تایید ابن اسحاق اینها رو ببینید :
      قربان من چه کینه توزی با یهود و یهودیت دارم ؟ بنده که حتی از دیگاه یهود ، یهودی محسوب می شوم! چرا بخاطر مسلمان بودن باید اینقدر.......... ..:(((
      بنده دوخط که چه عرض کنم دو هزار خط راجع به ایشان خوانده ام که پدربزرگشان در زمان ابوبکر اسیر می شود و بعنوان برده فروخته می شود و بعد که اسلام می آورد آزاد می شود و سه پسر داشته که یکی از آنها اسحاق نام داشته که پدر همین نویسنده و مورخ گرامی است!
      در رد ابن اسحاق هم که بنده دلایل را گفتم!

همان طور که گفتم ، اولین سیره پیامبر اسلام رو همین ابن اسحاق نوشته ... اگه بخواید این سیره رو رد کنید ، بخش بزرگی از تاریخ صدر اسلام رو هم باید رد کنید چون منبع اصلی طبری و ابن هشام هم از ابن اسحاق بوده !! بعد هم آخر و عاقبت کپی پیست چشم بسته این میشه که اشتباه میکنید :
      اتفاقا قربان مثلا همین تاریخ طبری هم معتبر نیست چون بخش هایی از آن را خوانده ام پر از تحریف است مثلا ایشان گفته است که امام حسین شهید نیست چون بر علیه خلیفه قیام کرد پس از دین خارج شد و...
      پس همین تاریخ طبری از دید شیعه چندان معتبر نیست.
      بررسی و نقد دیدگاه و روش طبری در تاریخ نسبت به اهل بیت (ع) حرف های میقات مهر

اما «تاریخ طبری» امروزه بنا بر نظر اکثر محققان، تنها از نظر زبان و نوع نگارش یا به عبارتی ادبیات آن، حایز اهمیت است و از منظر تاریخی چندان مورد وثوق نیست. بیشترین مطالب پیرامون اتفاقات صدر اسلام در این تاریخ درج شده است که بسیاری از تاریخ‌نویسان از حدود یک قرن پس از وفات طبری در برخی از آنها تشکیک کرده‌اند. خود طبری نیز درباره بسیاری از روایت‌های خود گفته است که درباره تشخیص میزان اعتماد به سند آنها باید به خدا پناه برد.
      چه قدر می‌توان به تاریخ و تفسیر طبری اعتماد کرد؟

در ضمن قربان اعتبار یک منبع تاریخی یا روایی به این معنا نیست که تمام مطالب ذکر شده در آن صد در صد قطعی و مورد تأیید است.

ضمنا این که یک واقعه فرضا یک سند هم داشته باشه ، باعث رد شدنش نمیشه ، هر چند اینجا بیش از یک سند موجوده ...
      آخه بدبختی اینجاست که بقیه سندها هم رفرنسشون همون سند نا معتبر است (یعنی سیره ابن اسحاق) پس در کل همگی با هم فاقد اعتبار خواهند بود!

این رو که رد کردیم ... اتفاقا اکثر فقها ابن اسحاق فرد درستکار و نوشته هاش رو معتبر میدونستن !! چندتایی هم که بهش انتقاد داشتن ، هیچ سند و مدرکی نداشتن ...
      خب آن بالا برایتان توضیح دادم که دیدم که علاوه بر همه ی فقهای شیعه ، بسیاری از فقهای اهل سنت او را دجال و دروغگو نامیده اند!!!

این واقع رخ داده ، حالا 700 نفر بوده یا کمتر ، گردن زنان دو نفر بودن یا بیست نفر ، در اصل ماجرا تفاوتی ایجاد نمیکنه ... اینها تلاش برای توجیه مطلبی هست که سال ها از افتخارات مسلمین بوده ، اما الان دیدن با ادعاهای حقوق بشریشون جور نیست !! سخنرانی خمینی رو که شنیدین در این مورد ...

نکشتن ابوسفیان و خانواده اش اتفاقا نشون میده محمد هم سیاست داشته ، هم عمل غیب نداشته که بعدا چه اتفاقاتی میوفته !!

در خصوص بحث کینه توزی اتفاقا موارد زیاده و جدا از یک سری ترور ها ، دقیقا بعد از جنگ بدر دستور قتل چند اسیر توسط محمد صادر میشه ( نضر بن حارث و عقبة بن ابی معیط ) !!
      مطلب کامل تر در این مورد :

محمد و ترور دشمنان شخصی اش | زندیق

فعلا که دشمنان او کینه توزی می کنند...
      این ها پیش فرض های مسلمانان هست و گرنه استناد به قرآن در بحث با ما ارزشی نداره ... تاریخ مسلم اسلام خلاف این رو نشون میده !!

شما می گویید تاریخ اسلام خلاف قرآن را نشان می دهد ! این یعنی قرآن کتاب خوبی است نه؟
      نمی دانم چه بگویم قرآن رد است نهج البلاغه رد است ، امامان شیعه رد هستند ولی سیره ابن اسحاقی که مسلمان زاده هم نبوده دربست و چشم بسته قبول است!! اصلا هر که داستانی عجیبتر و خشنتر و وحشتناکتر در مورد بزرگان اسلام گفت باید دربست قبول کنیم چون حق را می گوید!!!!

کی انکار کرده ؟ شما درست اون تاپیک رو نخوندی انگار ... بحث چیز دیگه ای بود !!
      Not Acceptable!

بنده خوب هم خواندم دیدم که چقدر همه حرف ایشان را تایید کردند و گفتند آری راست می گویی اسرائیل عجب جنایات وحشیانه ای را انجام داده است !!!!

تو آخرین پست اون تاپیک هم یه لینک دادم برای مطالعه :

Deir Yassin massacre - WiKi

بنده و
      امثال بنده که طرفدار فلسطین هستیم و مسلمان سوادمان کجا بود که متن انگلیسی بخوانیم!
      تصاویر کوچک فایل پیوست تصاویر کوچک فایل پیوست برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: t2.png
دیدن: 99
حجم: 50.5 کیلو بایت  
      ویرایش از سوی سارا : 08-05-2015 در ساعت 11:33 PM

سخنور یکم
      دستاوردها:
      آغازگر جُستار
      بدون وضعیت

کنجکاو

سارا آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Jun 2015
      ماندگاه
      زیر آسمان خدا
      جُستارها
      19
      امتیازها
      18,513
      رنک
      86
      Post Thanks / Like
      سپاس
      288
      Mentioned
      14 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      جناب @Anarchy
      نمی دانم آیا اجازه آپلود کردن کتاب تلمود را به بنده می دهید تا بتوانم احکام عجیب و ضد انسانیش را بصورت های لایت کرده نشان دهم! بنده عبری تلمود را به طور کامل دارم . می دانم که شما ترجمه ی دوست یهودیتان را می پذیرید نه بنده را . کلا هر چه بنده عرض می کنم باید رد شود یا کپی پیست بدون خواندن محسوب شود. انگار بنده یک ربات هستم که keyword ها را در می یابد و بر اساس آنها عمل سرچ را انجام می دهد. دیگر نمی دانم باید چه بگویم!

سخنور یکم
      دستاوردها:
      آغازگر جُستار
      بدون وضعیت

کنجکاو

سارا آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Jun 2015
      ماندگاه
      زیر آسمان خدا
      جُستارها
      19
      امتیازها
      18,513
      رنک
      86
      Post Thanks / Like
      سپاس
      288
      Mentioned
      14 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)

اول تحقیق کنید بعد کپی پیست کنید لطفا :

Not Acceptable!

صحت تاریخی داستان استر و مردخای - WiKi

پوریم - WiKi

چرا چند خط پایین ترش رو نخوندین ؟!

کدوم مورخی در کدوم کتاب تاریخی این واقعه رو روایت کرده ؟!

هر چه جناب هرتزل بگویند درست نه!؟ جناب آنارشی این را دیگر از مادر بزرگم همانکه یهودی است کپی پیست کرده ام!!! حتما قبول است نه؟
      یادم می آید وقتی کودک بودم مادربزرگم برایم داستان موسی و عصا و ید بیضا ...را تعریف می کرد! وقتی به داستان گوساله طلایی و پرستیدنش بجای خدا توسط بنی اسرائیل رسید گفت اینهایی که این بت را ساخته اند از بنی اسرائیل نبوده اند اینها افرادی بودند که با بنی اسرائیل از مصر خارج شده بودند و بت پرست بودند در حالیکه بنی اسرائیل اولین قومی است که همواره خدا پرست بوده است!!!!!

در حالیکه بر طبق همان قرآنی که شما قبولش ندارید تنها بنی اسرائیل با موسی از مصر خارج شد و بیگانه ای با انها همراه نشد. و این قوم بنی اسرائیل بودند که آن گوساله ی طلایی را بجای خدا پرستش کردند نه کس دیگر !!

حال ماجرای استر و مردخای را هم در روز روشن جور دیگر نشان دادن برایم عجیب نیست!!! اتفاقا رفتم و جواب دوست یهودیتان را دیدم این داستان تکراری را در کودکی بسیار شنیده ام . شما که مرا دعوا می کنید که اول تحقیق کن بعد کپی پیست کن از کجا می دانید که نکرده باشم شما که رفرنستان یک یهودی است معلوم است که بسیار تحقیق کرده اید:)))
      آخر دوست عزیز اگر هر چه ایشان بگوید دربست قبول کنم نشان دهنده ی محقق بودن است !!! قربان واقعا متاسفم مدام می گویید کپی پیست کرده ای ! باز بهتر از روش تحقیقی شما است که مرا یاد حمید و چای تبرک می اندازد !!:)) مدام می گویید کسرا و ایشان هم جواب می دهند!!:))) (شوخی کردم به دل نگیرید;))
      بنده کتاب استر را خوانده ام اگر بخواهید آپلودش هم کنم !
      خب قربان یک سوال ! آنموقع ایران کلن چقدر جمعیت داشت که خارجی ها و غیر ایرانی هایش تازه آنهایی که توسط یهود به قتل رسیدند بالغ بر 77000 یا به روایتی 600000 نفر باشد!!! کمی عجیب نیست؟؟ بعد یک سوال دیگر مگر آدمی ها نشانه ی ویژه ای داشتند که قوم یهود آنها را از غیر ایرانی ها بتواند تشخیص دهد!! یهودی ها با اجازه ای که از دست مبارک خشایارشا بمدد بانوی قهرمانشان استر گرفته بودند دست بقتل هر کسی که سر راهشان بود زدند!
      در همین لینکی که بابت سند بهتان دادم تا بگویم بسکتبالیست اسرائیلی به یک سنت دیرینه این قوم اشاره کرده است . به این موضوع هم اشاره کرده است:
      The extreme to which the Jews will go was shown in Persia where the Jew Mordecai and the Jewess Esther had 75,800 Persians murdered. They hanged the Persian King Xerxes' minister Haman along with his ten sons. They celebrated this bloody victory and to this day still celebrate it during the Feast of Purim. (Book of Esther 9:6
      این را برای بار دوم برایتان گذاشتم ! شما که اصلا مطالبم را نمی خوانید و فقط تکرار می کنید کپی پیست کردی کپی پیست کردی !!! باز بخودم که قبل از کپی پیست کردن آن را می خوانم !! بهتر از آن است که مدام یک چیز را هی تکرار کنم آن هم بدون هیچ اندیشه ای و هیچ دلیل معقولانه ای !
      خواهشا لینک بالا را که برای چندمین بار است می گذارم بخوانید . در ضمن سایت هایی هست که لینک دانلود حقایق تلمود (مطالبی که در تلمودهای انگلیسی موجود در سایت ها حذف شده است) را دارند . نمی دانم آیا اجازه دارم لینکش را بگذارم !! تا از زیر بار تهمت کپی پیست کردن راحت شوم!!!

سخنور یکم
      دستاوردها:
      آغازگر جُستار
      بدون وضعیت

کنجکاو

سارا آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Jun 2015
      ماندگاه
      زیر آسمان خدا
      جُستارها
      19
      امتیازها
      18,513
      رنک
      86
      Post Thanks / Like
      سپاس
      288
      Mentioned
      14 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      گفت‌آورد نوشته اصلی از سوی sonixax نمایش پست ها
      ا

ویکی به تنهایی چیز معتبری نیست! اون زیر یک سری رفرنس داره اونهاست که به مطالبش اعتبار میبخشه! رفرنسهای اون زیر از کجاهاست ؟!
      عکس فیسبوک! و یک مقاله از هاآرتص که خودش باز از روی همان عکس نتیجه گیری کرده!
      برای همینه که من طلب منبع میکنم از شما و شما به این مساله هیچ وقت دقت نمیکنم! یک مقداری که اینجا حضور داشته باشید رفته رفته روال کار دستتان خواهد آمد.
      بخشید جسارتا باید عرض کنم جناب آنارشی که مدام مشغول تکرار کپی پیست کرده ای هستند هم نه تنها به این مسئله اذعان کرده اند بلکه حتی بر معذرت خواهی بسکتبالیست اسرائیلی هم اذعان داشته اند!!!
      قربان حداقل وقتی دونفری مشغول شلاق زدنم هستید به حرفهای همدیگر هم توجه کنید :)))
      ویرایش از سوی سارا : 08-06-2015 در ساعت 01:17 AM

سخنور یکم
      دستاوردها:
      آغازگر جُستار
      بدون وضعیت

کنجکاو

سارا آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Jun 2015
      ماندگاه
      زیر آسمان خدا
      جُستارها
      19
      امتیازها
      18,513
      رنک
      86
      Post Thanks / Like
      سپاس
      288
      Mentioned
      14 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      @Anarchy اینهم لینکهای دیگری که بر قوانین ضد انسانی تلمود دلالت می کنند: ~Talmud Unmasked~ What the Talumud Teaches About Christians. چون می دان که اصلا به آنها توجه نمی کنید برایتان "کپی پیست " می کنم: CHRISTIANS WORSE THAN THE TURKS Maimonides in Hilkoth Maakhaloth (ch. IX) says: "It is not permitted to drink the wine of a stranger who becomes a convert,(43) that is, one who accepts the seven precepts of Noah, but is permitted to gain some benefit from it. It is allowed to leave wine alone with him, but not to place it before him. The same is permitted in the case of all gentiles who are not idolaters, such as the Turks [Ismaelites]. A Jew, however, is not permitted to drink their wine, although he may use it to his own advantage. All the best known Rabbis agree on this. But since Christians are idolaters, it is not allowed even to use their wine to advantage." (43) There are two kinds of Jewish converts; some are called Gere Tsedekh, converts to justice, who embrace the Jewish religion and accept the whole law of Moses, not for external reasons only, but for the glory of God and for the sake of true religion; others are called Gere Toschabh, convert strangers, who are neither circumcized nor baptized, and who observe only certain laws, namely those given to the sons of Noah, which are: (1) Justice; (2) Praise of God; (3) Shunning idolatry; (4) about fornication; (5) the shedding of blood; (6) Rape; (7) not touching an animal's organ. Vide, Sanhed, 56a. In Abhodah Zarah (22a) it says: "A Jew must not associate himself with gentiles because they are given to the shedding of blood." Likewise in Iore Dea (153,2): اینم لینک یک کتاب هست : "An Israelite must not associate himself with the Akum [Christians] because they are given to the shedding of blood." Is There a God? - Trung Nguyen - Google Books می دانم بازهم می خواهید دعوا کنید و متهم کنید به کپی پیست کردن و اینکه بنده یک ماشین بی عقل کپی پیست هستم!!! راستش اینها برایم مهم نیست از این دلم می گیرد حتی در مورد دین یهود که پر رمز و رازترین آیین ها را دارد و اجازه نمی دهد که غیر خودی به آن دست یابد هم شما چنین با اطمینان سخن می رانید ولی بنده که حداقل یکی از نزدیکانم از این قوم هست هر چه می گویم دروغ است و کپی شده بدون تحقیق هست و... واقعا چرا؟ من همان تاپیکی که در مورد پوریم بود را دیدم هر چه جناب هرتزل می گفتندبدون هیچ شک و شبهه ای قبول می شد انگار وحی منزل بود!!! نمی دانم چه بگویم !!!

مدیر تالار
      Overall activity: 0%
      دستاوردها:
      گاز نگیر!

متعجب

sonixax آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Oct 2010
      ماندگاه
      کره ی زمین
      جُستارها
      110
      امتیازها
      424,596
      رنک
      100
      Post Thanks / Like
      سپاس
      47,087
      از ایشان 15,109 بار در 7,094 پست سپاسگزاری شده است .
      Mentioned
      89 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      بخشید جسارتا باید عرض کنم جناب آنارشی که مدام مشغول تکرار کپی پیست کرده ای هستند هم نه تنها به این مسئله اذعان کرده اند بلکه حتی بر معذرت خواهی بسکتبالیست اسرائیلی هم اذعان داشته اند!!!
      مگر هر چه آنارشی بگوید سند است ؟!
      من از شما طلب سند کردم! تائید آنارشی هم نه در جهت درستی حرف شما بلکه در جهت پیش بردن استدلالش است.

قربان حداقل وقتی دونفری مشغول شلاق زدنم هستید به حرفهای همدیگر هم توجه کنید :)))
      بحث شما با آنارشی به من ربطی ندارد! من آنها را مطالعه میکنم ولی قرار نیست با آنها موافق باشم.
      من از شما یک سند معتبر خواستم - چیزی به غیر از خبرگزاری میگن و وبلاگ فلان فلسطینی و عکس از صفحه فیس بوک!!!
      همیشه قبل خواب دو تا شات بزن راحت بخواب!
      دکتر ساسی

سخنور یکم
      دستاوردها:
      آغازگر جُستار
      بدون وضعیت

کنجکاو

سارا آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Jun 2015
      ماندگاه
      زیر آسمان خدا
      جُستارها
      19
      امتیازها
      18,513
      رنک
      86
      Post Thanks / Like
      سپاس
      288
      Mentioned
      14 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      گفت‌آورد نوشته اصلی از سوی sonixax نمایش پست ها
      مگر هر چه آنارشی بگوید سند است ؟!
      من از شما طلب سند کردم! تائید آنارشی هم نه در جهت درستی حرف شما بلکه در جهت پیش بردن استدلالش است.

بحث شما با آنارشی به من ربطی ندارد! من آنها را مطالعه میکنم ولی قرار نیست با آنها موافق باشم.
      من از شما یک سند معتبر خواستم - چیزی به غیر از خبرگزاری میگن و وبلاگ فلان فلسطینی و عکس از صفحه فیس بوک!!!
      خب دعوایم نکنید!
      بله می دانم جناب آنارشی تایید نکردند ولی به هرحال این قضیه را قبول کردند.
      Zionist Basketball Player Thirsty for Blood of Muslim, Christian Children!

http://www.tabnak.ir/fa/news/237004/...8C%D9%84%DB%8C
      | Sassy Wire
      راستی یک سوال به بنده اجازه گذاشتن لینک دانلود تلمود را می دهید؟

سخنور یکم
      دستاوردها:
      آغازگر جُستار
      بدون وضعیت

کنجکاو

سارا آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Jun 2015
      ماندگاه
      زیر آسمان خدا
      جُستارها
      19
      امتیازها
      18,513
      رنک
      86
      Post Thanks / Like
      سپاس
      288
      Mentioned
      14 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      @Anarchy می خواستم برایتان لینک بگذارم یا بقول شما متنی را کپی پیست کنم اما پیش خود گفتم چه سود! چون مسلمانم حرفم را نمی پذیرید و باز توبیخ می کنید و متهم می کنید:( اما در مقابل گویا حرف یهودیان را کامل قبول می کنید ! خب بگذارید داستان استر را از زبان یک یهودی برایتان بگویم:

استر دختری بود بسیار بسیار زیبا که در عالم نظیر نداشت ! دختران پارس در برابر زیباییش هیچ بودند. او با 15 واسطه به یعقوب پیامبر می رسید . نام اصلی اش هدسه بوداما بخاطر مخفی کردن هویت یهودی اش و نیز بخاطر زیبایی بی همتایش او را استر نامیدند. هیچ کس در عالم تاب جمالش را نداشت و در عالم هیچ همتایی برایش یافت نمی شد. هیچ مردی در حد او نبود. بانویی که در جمال و کمال و اصل و نسب در دنیا بی همتا بود! خشایار شا دل به او باخته بود اما استر تنها بخاطر قومش با اکراه به همسری خشایارشا در آمد بشرط آنکه به او نزدیک نشود. خشایارشا هم این شرط را پذیرفت و به او گفت همین که هر روز از صبح تا شام به تماشای جمال تو بنشینم برایم کافی است!!!!! و او ملکه ی پارس شد در حالیکه قبلش هم ملکه ی زنان بود!!

قربان از این داستان چه برداشت می کنید ؟ دختران پارس در برابر زیباییش هیچ بودند! یعنی حتی خاک پایش هم نبودند!! با اکراه به همسری خشایارشا در آمد یعنی خشایارشا در حد او نبوده و بیچاره از این ازدواج تنها به دیدن روی استر مفتخر گردیده است!!!

من مسلمانم ولی پیش از آنکه مسلمان باشم یک ایرانی هستم! من یک ایرانی را چه خدا باور چه خدا ناباور هموطن خود می دانم نه یک مسلمان آمریکایی یا فلسطینی یا عراقی ! اما یک یهودی فقط و فقط یک یهودی را هموطن خود می داند حتی اگر برای دو کشور مختلف باشند و او را به تمام مردم کشورش ترجیح می دهد!
      ویرایش از سوی سارا : 08-06-2015 در ساعت 10:43 PM

داده‌های جُستار

کاربری که سرگرم دیدن این جُستار هستند

هم‌اکنون 1 کاربر سرگرم دیدن این جُستار است. (0 کاربر و 1 مهمان)

مجوز های پیک و ویرایش

• شما نمیتوانید جُستار نوی بفرستید
    • شما نمیتوانید پیکی بفرستید
    • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
    • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
    •