• Empty
  • قاطی کردم
  • مهربون
  • موفق
  • متعجب
  • مریض
  • مشغول
  • معترض
  • ناراحت
  • هیچ
  • کنجکاو
  • کسل
  • گیج شدم
  • گریه
  • پکر
  • اخمو
  • از خود راضی
  • بی تفاوفت
  • بد جنس
  • بد حال
  • خونسرد
  • خواب آلود
  • خوشحال
  • خجالتی
  • خسته
  • دلواپس
  • رنجور
  • ریلکس
  • سپاسگزار
  • سر به زیر
  • شوکه
  • شاد و سر حال
  • عاشق
  • عصبانی
  • غمگین
  • غافلگیر
  • User Tag List

برگ 7 از 24 نخستیننخستین 123456789101112131415161718192021222324 واپسینواپسین
    نمایش پیکها: از 61 به 70 از 236

جُستار: ازدواج

مدیر تالار
      Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
      Overall activity: 0%
      دستاوردها:
      First 1000 Experience PointsGot three Friends
      آغازگر جُستار
      گاز نگیر!

متعجب

sonixax آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Oct 2010
      ماندگاه
      کره ی زمین
      جُستارها
      110
      امتیازها
      424,596
      رنک
      100
      Post Thanks / Like
      سپاس
      47,087
      از ایشان 15,109 بار در 7,094 پست سپاسگزاری شده است .
      یافتن همه‌یِ سپاسهای گرفته شده
      یافتن همه‌یِ سپاسهای داده شده
      Mentioned
      89 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      گفت‌آورد نوشته اصلی از سوی shirin نمایش پست ها
      میلاد اینطور که میگی نیست. کسی هم اگه مهارتی داشته باشه اصلا نمیتونه به تناسب مهارتش درآمد داشته باشه. البته شاید برای خانمها اینطور باشه. حداقل من خودم و کسانی که میشناسم پول دراوردن براشون خیلی سخته و پولی هم که درمیارن بسیار کمتر از اون چیزی هست که واقعا استحقاقشو دارن.
      خانمهای ایرانی بلا استثنا یا مهارتی ندارند ! یا اگر دارند اصلن از مهارتشون استفاده نمیکنند . حقیقت اینه که خانمهای ایرانی دچار یک نوع خود برتر بینی هستند و همش توی توهم و ... سیر میکنند . دم از حق و حقوق برابر میزنند (که البته باید بهشون داده بشه) ولی زندگی برابر رو تحمل نمیکنند .
      یعنی شما در ایران نمیتونی خانمی پیدا کنی که بخواد بره سوپور شهرداری بشه ! در صورتی که توی اروپا زیباترین دخترها سوپور شهرداری هم میشند .
      مشکلات فرهنگی که در ایران هست در اشکال مختلف خودش رو بروز میده و یکیش همینیه که براتون مثال زدم .

ولی در مورد ازدواج به نظر من ازدواج امر بیهوده ای هست. دو نفر که همدیگه رو دوست دارن و از کنار هم بودن لذت میبرن. میتونن با هم زندگی کنن و مطمئنا این دو شخص اگه عاقل و بالغ باشن خیلی راحت میتونن در مورد همه مسائل اعم از بچه داری و کار کردن و تهیه مخارج با هم کنار بیان.
      قطعن میتونند همچین کاری بکنند ، ولی ازدواج از اونجایی که جنبه قانونی پیدا میکنه اگر در آینده مشکلی پیدا بشه سر یکی از طرفین بی کلاه نمیمونه .

و لزومی به هیچ ثبت قانونی هم نباشه. البته در مورد کشور ما کاربرد نداره. چون اولا چنین رابطه ای کاملا بر مبنای اعتماد شکل میگیره که مردم ما بسیار غیرقابل اعتماد هستن و حتی عشق و دوست داشتنشون هم به سختی میشه باور کرد.
      اعتماد متقابل افسانه ای بیش نیست .

ثانیا مرد و زن از شرایط برابری برخوردار نیستن که زن بتونه بر اساس توانایی های خودش کاملا مستقل باشه.
      همون طوری که بالاتر براتون توضیح دادم شرایط نابرابر زن و مرد در جمهوری اسلامی تنها دلیل عقب ماندگی زنان ایرانی نیست . همین زنان ایرانی در کشورهای اروپایی از شرایط کاملن برابر برخوردار هستند در عین حال حمایت مطلق دولتی هم دارند - پس چرا اینجا باز عقب مانده و بد بخت بیچاره هستند ؟ طرز فکر زن ایرانیست که باعث میشود همیشه نه یک پله بلکه یک راه پله ی کامل از مرد عقب تر باشد .

چون آدمها قابل پیش بینی نیستن و احساساتشون ممکنه در طول زمان تغییر کنه به همین دلیل اجبار کردنشون به یک رابطه طولانی مدت غیر از شکست و دلزدگی هیچ چیز دیگه ای به ارمغان نخواهد داشت،
      بنده آدمهایی میشناسم که بیش از ۵۰ ساله که در کنار هم با خوبی و خوشی میمنت (بدون هیچ گونه اجبار) زندگی میکنند و هنوز هم همدیگه رو خیلی زیاد دوست دارند ! یادتون نره که ازدواج اجبار نیست - یک قرارداد بین طرفین است تا به رابطه آنها جنبه قانونی ببخشد که در صورت جدایی یا هر مساله ی دیگری قانون بتواند از حق و حقوق طرفین دفاع کند .
      البته انواع و اقسام قرارداد های دیگه هم هست ولی هیچ کدام به اندازه ازدواج محکم نیستند .
      همیشه قبل خواب دو تا شات بزن راحت بخواب!
      دکتر ساسی

2. یک کاربر برای این پست سودمند از sonixax گرامی سپاسگزاری کرده اند:

Anarchy (03-30-2012)

مدیر تالار
      دستاوردها:
      آغازگر جُستار
      گاز نگیر!

متعجب

sonixax آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Oct 2010
      ماندگاه
      کره ی زمین
      جُستارها
      110
      امتیازها
      424,596
      رنک
      100
      Post Thanks / Like
      سپاس
      47,087
      Mentioned
      89 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      و به نظر من اینگونه پسرها دقیقا حقشون هست که دخترا هم مثل خودشون باشه. یعنی کاملا عادلانه هست.
      حالا اگر این مدل دخترها با یه پسری برخورد کنند که واقعن دوستش داره و بعد بزنند دک و پوز طرف رو بیارند پایین تکلیف چیه ؟ اون موقع عادلانه هستش ؟ میدونید در بسیاری موارد که طرف متوجه اشتباهش شده دست به خودکشی زده ؟! (چه پسرش ، چه دخترش) .
      این رفتار انتقام جویانه الان حتا در موزیک ها هم داره خودش رو نشون میده - الاهی کور بشی دهنت سرویس شه بیریخت فلان فلان شده !

---------- ارسال جدید اضافه شده در 01:20 am ---------- ارسال قبلی در 01:18 am ----------

خوب یه طرفه به قاضی میری، اون دختری که میخواد با تو ازدواج کنه با چه تضمینی ازدواج کنه؟ اون از کجا بدونه که تو واقعا به خاطر چی اونو میخوای؟ حاضری موقع ازدواج شرایط ازدواج برای هر دوتاتون کاملا برابر باشه؟ حق طلاق داشته باشه؟ حق سرپرستی بچه ها به عهده اون باشه، شاغل باشه و کارای خونه هم کاملا به عهده دوتاتون باشه؟ یا فقط میخوای یه کلفت بگیری که همیشه تو خونه دم دستت و مطابق میلت باشه؟
      میشه توضیح بدید از قبل حق سرپرسی کودکان را به زن دادن چه طوری شرایط کاملن برابر ایجاد میکنه ؟!

---------- ارسال جدید اضافه شده در 01:24 AM ---------- ارسال قبلی در 01:20 AM ----------

گفت‌آورد نوشته اصلی از سوی havadar_e_democracy نمایش پست ها
      من فکر میکنم از بس دچار محدودیت در روابط در تمامی سطوح از یه صحبت عادی گرفته تا سکس با جنس مخالفمون بودیم امروز جامعه ایران دچار یه جور سرگشتگی تو این زمینه شده...درک متقابل به اندازه کافی بین دختر و پسر وجود نداره و آگاهی از نیازهای همدیگه ندارن.سکس داشتن برای پسر ها به جای برطرف کردن نیازشون شده یه جور ماجراجویی و زرنگی کردن و از اون طرف دخترا هم که البته شاید من خوب نتونم درکشون کنم پسر ها رو متهم به سو استفاده کردن میکنن.از طرفی اگه این خواسته رو صادقانه با اکثر دختر ها در میون بذاریم با واکنش خوبی مواجه نمیشیم...نمیدونم این مخصوص ایران هست یا تو کشورهای دیگه هم به همین صورته!!!
      هوادار جان شک نکن که فقط در ایران این طوریه !
      در خارج از ایران وقتی یک دختری میگه ازش سوء استفاده شده که بهش تجاوز کرده باشند (rape) . وقتی خودش خواسته و با طرف سکس کرده که دیگه اسمش سوء استفاده نیست !
      همون طوری که گفتم متاسفانه دختر و پسر ایرانی دچار نوعی پارانویای وحشتناک هستند و فکر میکنند طرف مقابل مدام در فکر فریبشونه !
      اگر دختر ایرانی فکر میکنه که پسر ایرانی برای سوء استفاده جنسی طرفش میره ، پسر ایرانی هم این فکر رو میکنه که دختر ایرانی به خاطر پولشه که طرفش میره - یعنی یک حس شک دوطرفه هستش برای همین دو طرف مثل خروس جنگی میوفتند به جون هم .
      من خودم آدمی میشناسم که تیپ و قیافه خیلی داغونی داشت و ردفت با یه دختری حرف بزنه طرف در جا پسش زد - به محض اینکه فهمید اون بابا ماشین ۴۰۰ میلیونی سوار میشه دختره رفته بود و دور و برش میچرخید و ... حتمن شما هم این جور چیزها رو دیدید .
      ویرایش از سوی Mehrbod : 10-02-2012 در ساعت 08:50 PM
      دکتر ساسی

4. یک کاربر برای این پست سودمند از sonixax گرامی سپاسگزاری کرده اند:

Anarchy (03-30-2012)

سرنویسنده یکم
      Level completed: 96%, Points required for next Level: 22
      دستاوردها:
      بدون وضعیت

خالی

shirin آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Oct 2010
      جُستارها
      9
      امتیازها
      20,328
      رنک
      89
      Post Thanks / Like
      سپاس
      1,097
      از ایشان 2,534 بار در 930 پست سپاسگزاری شده است .
      Mentioned
      6 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      گفت‌آورد نوشته اصلی از سوی Havadar_e_Democracy نمایش پست ها
      بله درسته همچین رابطه ای اسمش سو استفاده هست اما مشکل اینه که شما آخر داستان رو فقط میبینی!!!! قصد توجیه و دفاع از جنس خودم رو ندارم اما تا حالا فکر کردین علت این کار اکثر پسرها چیه؟!
      علت کار پسرا این هست که به راحتی نمیتونن با دختری ارتباط برقرار کنن. اونم تقصر دخترا نیست تقصیر نگاه سنتی و مردسالار جامعه مون هست که میگه دختر خوب دختری هست که غیر قابل دسترس باشه و حتی همون پسرا هم در مورد دختر خوب همین نظر رو دارند. اگه بخوایم این مشکلات نداشته باشیم اول باید به دخترامون بفهمونیم که با پسرا فرقی ندارن و هر چی برای پسرها خوب و مجاز هست برای اونا هم هست و بهشون بفهمونیم که خودشون رو به خاطر دختر بودنشون سرزنش نکنن و حقوق طبیعی خودشون رو به رسمیت بشناسن. و به پسرامون هم یاد بدیم که شاخ غول نشکستن که پسر شدن و ارزششون بیشتر و بالاتر از دخترا نیست و اگه کاری برای جنس مادینه بد هست برای نرینه ها هم بد هست و برعکس.
      اگه حداقل پسرا تو خانواده هاشون این چیزا رو یاد نگرفتن خودشون خودشون رو و دیدگاهشون رو اصلاح کنن. من نوعی چطور میتونم با پسری دوست بشم و بهش اعتماد کنم و باهاش رابطه برقرار کنم که میگه من برام گذشته کسی که میخوام باهاش ازدواج کنم خیلی مهمه و خیلی برام مهمه که با کسی دیگه نبوده باشه. بالطبع تنها حرفی که من در اون موقعیت به ذهنم میرسه این هست که بهش بگم تو که اینجور طرز فکری داری غلط میکنی که به من پیشنهاد دوستی میدی. چطور جرات میکنی به من رابطه ای رو پیشنهاد بدی که در صورت قطع شدنش این تنها من هستم که قراره متضرر بشم وقتی همه مردهای جامعه من طرز فکری شبیه تو دارن؟

6. 2 کاربر برای این پست سودمند از shirin گرامی سپاسگزاری کرده اند:

Anarchy (03-30-2012),sonixax (03-30-2012)

سرنویسنده یکم
      Level completed: 45%, Points required for next Level: 553
      Overall activity: 99.0%
      دستاوردها:
      سرگرم

مشغول

Reactor آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Oct 2010
      جُستارها
      9
      امتیازها
      27,797
      رنک
      98
      Post Thanks / Like
      سپاس
      1,641
      از ایشان 2,863 بار در 1,134 پست سپاسگزاری شده است .
      Mentioned
      10 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      علت کار پسرا این هست که به راحتی نمیتونن با دختری ارتباط برقرار کنن. اونم تقصر دخترا نیست تقصیر نگاه سنتی و مردسالار جامعه مون هست که میگه دختر خوب دختری هست که غیر قابل دسترس باشه و حتی همون پسرا هم در مورد دختر خوب همین نظر رو دارند. اگه بخوایم این مشکلات نداشته باشیم اول باید به دخترامون بفهمونیم که با پسرا فرقی ندارن و هر چی برای پسرها خوب و مجاز هست برای اونا هم هست و بهشون بفهمونیم که خودشون رو به خاطر دختر بودنشون سرزنش نکنن و حقوق طبیعی خودشون رو به رسمیت بشناسن. و به پسرامون هم یاد بدیم که شاخ غول نشکستن که پسر شدن و ارزششون بیشتر و بالاتر از دخترا نیست و اگه کاری برای جنس مادینه بد هست برای نرینه ها هم بد هست و برعکس. اگه حداقل پسرا تو خانواده هاشون این چیزا رو یاد نگرفتن خودشون خودشون رو و دیدگاهشون رو اصلاح کنن. من نوعی چطور میتونم با پسری دوست بشم و بهش اعتماد کنم و باهاش رابطه برقرار کنم که میگه من برام گذشته کسی که میخوام باهاش ازدواج کنم خیلی مهمه و خیلی برام مهمه که با کسی دیگه نبوده باشه. بالطبع تنها حرفی که من در اون موقعیت به ذهنم میرسه این هست که بهش بگم تو که اینجور طرز فکری داری غلط میکنی که به من پیشنهاد دوستی میدی. چطور جرات میکنی به من رابطه ای رو پیشنهاد بدی که در صورت قطع شدنش این تنها من هستم که قراره متضرر بشم وقتی همه مردهای جامعه من طرز فکری شبیه تو دارن؟
      هر پسری اگر بخواد با هر دختری دوست بشه باید یکجوری از دختر دلبری کنه. تو این دوره زمونه به این کار میکن مخ زنی!مخ زدن چیز بدی نیست! حرف بدی هم نیست! اگر پسری مخ زدن بلد نباشه نمیتونه با هیچ زن غریبه ای ارتباط برقرار کنه.حتی مراسم خواستگاری هم که مثلا خوانواده ی دو طرف حضور دارن یکجور مراسم مخ زنی هست.چون پسره قراره با یک شیوه ی روتین و سنتی و ساده و از پیش تعیین شده که از قدیم و بصورت قراردادی بین خانواده ها اجرا میشه تا پسر از دختر دلبری کنه و به اصطلاح امروزی مخ بزنه!این که شما میگی فلان پسر میپیچونه یا اون یکی میگه من زن دست نخورده میخوام و میخوام فقط با تو تفریح کنم یک بحث دیگه است.
      انسان پیشرو با جامعه همخوانی ندارد هم آهنگی دارد

8. 2 کاربر برای این پست سودمند از Reactor گرامی سپاسگزاری کرده اند:

Anarchy (03-30-2012),sonixax (03-30-2012)

مدیر تالار
      دستاوردها:
      آغازگر جُستار
      گاز نگیر!

متعجب

sonixax آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Oct 2010
      ماندگاه
      کره ی زمین
      جُستارها
      110
      امتیازها
      424,596
      رنک
      100
      Post Thanks / Like
      سپاس
      47,087
      Mentioned
      89 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      چطور جرات میکنی به من رابطه ای رو پیشنهاد بدی که در صورت قطع شدنش این تنها من هستم که قراره متضرر بشم وقتی همه مردهای جامعه من طرز فکری شبیه تو دارن؟
      شما در اینجا تعمیم به کل کردید - خیلی پسر ها هم هستند که گذشته طرف براش مهم نیست - یکیش بنده . شخصن اگر عاشق یک زنی بشم برام مهم نیست که حتا روسپی بوده باشه ! و این حرفم هم در حد شعار نیست .
      همچنین یک جانور انحصار طلب هم نیستم که همه چیز رو حق خودم بدونم و برای طرف مقابل بد و زشت ! سر همین موضوع یک بار با داییم دعوام شد حسابی . چون به خیال خودش غیرتیه
      دکتر ساسی

10. یک کاربر برای این پست سودمند از sonixax گرامی سپاسگزاری کرده اند:

Anarchy (03-30-2012)

سرنویسنده یکم
      دستاوردها:
      بدون وضعیت

خالی

shirin آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Oct 2010
      جُستارها
      9
      امتیازها
      20,328
      رنک
      89
      Post Thanks / Like
      سپاس
      1,097
      Mentioned
      6 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      میلاد شما هم داری در مورد تمام دختران ایرانی تعمیم میدی و این اصلا درست نیست. من به شخصه چندین نوع مهارت دارم که به خاطر دختر بودنم مهارتم هیچ کاربردی نداره. و اتفاقا بارها هم تقاضا کردم که کارهای عملی انجام بدم ولی تمام شرکتها زن رو انجام خیلی از کارها عاجز میدونن و کلا زن استخدام نمیکنن. میتونی چندتا اگهی استخدام تو اینترنت سرچ کنی ببینی تو شرایط استخدامشون چقدر برابری لحاظ شده. جایی که من کار میکنم قبل از من یه مرد بود که حقوقش دو برابر من بود که نصف توانایی های منو نداشت. حتی سواد کامپیوتریش یک دهم من هم نبود. در برابر کارش هم یه دهم من احساس مسئولیت نمیکرد.
      رشته کارشناسی منو وقتی جایی استخدام داره تنها مردها رو استخدام میکنه و زنها هیچوقت تو لیست استخدامیشون با مدرک من نیستن.
      شما خارج گود نشستی میگی لنگش کن. و قضاوت کاملا نابجا و نادرست میکنی. من علاوه بر مهارت کامل در صدور انواع بیمه نامه ها، علاوه بر مهارت کامل در رتق فتق امور دفتری و مهارت کامل در آی سی دی ال و کامپیوتر ، و داشتن مدرک اچ اس ای و محیط زیست هنوز نتونسم یه شغل متناسب با مهارتام پیدا کنم و همچنان باید تو یه شرکت پادویی کنم و یک دهم اون چیزی که واقعا استحقاقشو دارم حقوق بگیرم. واقعا این حق منه؟ واقعا متاسفم که عادت دارید اینطوری قضاوت میکنید در مورد یه قشر وسیعی از جامعه که خیلی هم مورد ظلم واقع میشن.
      در ضمن من اگه در مورد زنها و دخترا حرفی میزنم فقط تجربه هایی که در برخورد باهاشون داشتم رو میگم. اونجوری که شما میگید اصلا نیست شاید عده ی بسیار کمی باشن که هم خدا رو بخوان هم خرما. من خودم که اگه شرایط کاملا عادلانه باشه مهریه برام کوچکترین اهمیتی نداره. و همچنین خواهرم که همین چند وقت قبل ازدواج کرد هم در صورتیکه که شوهرش راضی میشید شرایط برابر داشته باشه مهریه رو نمیخواست.
      در ضمن من تو همون پستم دوبار تاکید کردم که چنین پسرهایی که قبلا وصفشون کردم حقشون هست که دخترا باهاشون مثل خودشون برخورد کنن. نمیدونم این خیلی غیرقابل درک هست؟ مطمئنا اگه همچین پسری دختره هم مثل خودش باشه نه کسی آسیب میبینه نه سوءاستفاده پیش میاد. پسره به دروغ به دختره میگه من عاشقتم و دوستت دارم و تنها خودت برام مهم هستی دختره هم تو دلش میگه اره جون عمت حالا بیا بریم برام یه سرویس طلا بخر که بدونم راست میگی. این کجاش بد هست به نظرت؟
      در مورد سرپرستی بچه به نظرت اینکه یه زن با کلی بدختی یه بچه رو به دنیا بیاره و نه ماه با همه سختی حملش کنه و دو سال هم بهش شیر بده و ازش مواظبت کنه آیا عادلانه نیست که سرپرستیش تا وقتی بچه خوب و بد خودش رو تشخیص میده به عهده اون باشه؟

12. یک کاربر برای این پست سودمند از shirin گرامی سپاسگزاری کرده اند:

Anarchy (03-30-2012)

سرنویسنده یکم
      Level completed: 45%, Points required for next Level: 553
      Overall activity: 99.0%
      دستاوردها:
      سرگرم

مشغول

Reactor آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Oct 2010
      جُستارها
      9
      امتیازها
      27,797
      رنک
      98
      Post Thanks / Like
      سپاس
      1,641
      از ایشان 2,863 بار در 1,134 پست سپاسگزاری شده است .
      Mentioned
      10 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      همینکه یک پسر بتونه سر حرف رو با دختر باز کنه و بگه و بخنده و بعضی مواقع دلقک بازی در بیاره برای شروع کار مخ زنی کافیه! به این جور کارها میگن مخ زدن!الان این کارها بده؟
      انسان پیشرو با جامعه همخوانی ندارد هم آهنگی دارد

14. یک کاربر برای این پست سودمند از Reactor گرامی سپاسگزاری کرده اند:

Anarchy (03-30-2012)

سرنویسنده یکم
      دستاوردها:
      بدون وضعیت

خالی

shirin آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Oct 2010
      جُستارها
      9
      امتیازها
      20,328
      رنک
      89
      Post Thanks / Like
      سپاس
      1,097
      Mentioned
      6 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      گفت‌آورد نوشته اصلی از سوی sonixax نمایش پست ها
      بنده آدمهایی میشناسم که بیش از ۵۰ ساله که در کنار هم با خوبی و خوشی میمنت (بدون هیچ گونه اجبار) زندگی میکنند و هنوز هم همدیگه رو خیلی زیاد دوست دارند !
      من هم نگفتم بدون شک همه مردم از هم خسته و دلزده میشن گفتم ممکنه احساساتشون تغییر کنه. ممکنه یعنی اینکه شاید. شاید هم تا اخر عمر عاشق هم بمونن.
      در هر صورت اگه ازدواج و طلاق اینقدر مساله بزرگی نباشه و باعث دست و پا گیری و مزاحمت نباشه موردی نداره. تنها منظورم این هست که نباید زندگی رو سخت کرد.

16. یک کاربر برای این پست سودمند از shirin گرامی سپاسگزاری کرده اند:

Anarchy (03-30-2012)

مدیر تالار
      Overall activity: 5.0%
      دستاوردها:
      سر گیجه !!

مهربون

Anarchy آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Oct 2010
      ماندگاه
      نا کجا آباد
      جُستارها
      57
      امتیازها
      220,665
      رنک
      100
      Post Thanks / Like
      سپاس
      32,457
      از ایشان 11,792 بار در 4,917 پست سپاسگزاری شده است .
      Mentioned
      86 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      علت کار پسرا این هست که به راحتی نمیتونن با دختری ارتباط برقرار کنن.
      متوجه منظورتون نمیشم,یعنی پسرها بلد نیستن؟به نظر خودتون قانع کننده هست همچین دلیلی؟!
      اونم تقصر دخترا نیست تقصیر نگاه سنتی و مردسالار جامعه مون هست که میگه دختر خوب دختری هست که غیر قابل دسترس باشه و حتی همون پسرا هم در مورد دختر خوب همین نظر رو دارند.
      خب این وسط فقط پسرها هستن که این جوری فکر میکنن یا خود دخترا هم نظرشون همینه؟! خیلی از دخترا اینکه یه پسر سوای رابطه عاطفی و عاشقانه درخواست سکس هم داشته باشه رو یه جور بی حرمتی و پایین آوردن خودشون و نگاه ابزاری به خودشون میدونن..
      اگه حداقل پسرا تو خانواده هاشون این چیزا رو یاد نگرفتن خودشون خودشون رو و دیدگاهشون رو اصلاح کنن.
      ولی من میگن هم پسرها باید دیدگاهشون رو اصلاح کنن هم دخترها
      من نوعی چطور میتونم با پسری دوست بشم و بهش اعتماد کنم و باهاش رابطه برقرار کنم که میگه من برام گذشته کسی که میخوام باهاش ازدواج کنم خیلی مهمه و خیلی برام مهمه که با کسی دیگه نبوده باشه. بالطبع تنها حرفی که من در اون موقعیت به ذهنم میرسه این هست که بهش بگم تو که اینجور طرز فکری داری غلط میکنی که به من پیشنهاد دوستی میدی. چطور جرات میکنی به من رابطه ای رو پیشنهاد بدی که در صورت قطع شدنش این تنها من هستم که قراره متضرر بشم وقتی همه مردهای جامعه من طرز فکری شبیه تو دارن؟
      البته بعید میدونم پسری بیاد رک به کسی که فقط قصد دوستی باهاش داره همچین حرفی بزنه...اما خب این رو قبول دارم که اکثر مردهای ایرانی(غیرایرانیش رو نمیدونم)دید انحصار طلبانه ای در این زمینه دارن.اما باز اینجا حرف متضرر شدن به میون اومد که من متوجه نمیشم چه ضرری متوجه خانم ها میشه این وسط؟! این نشون میده که خانم های ایرانی خودشون هم خودشون رو جنس دومی میدونن که در قالب یه مرد باید تعریف بشن و هویت پیدا کنن...

18. یک کاربر برای این پست سودمند از Anarchy گرامی سپاسگزاری کرده اند:

sonixax (03-30-2012)

سرنویسنده یکم
      دستاوردها:
      بدون وضعیت

خالی

shirin آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Oct 2010
      جُستارها
      9
      امتیازها
      20,328
      رنک
      89
      Post Thanks / Like
      سپاس
      1,097
      Mentioned
      6 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      هوادار حرفهای منو بخش بخش نکن. من همه حرفام با هم دیگه معنی میده. کامل پستمو بخون متوجه میشی چی گفتم. منم گفتم خانمها خودشون رو اصلاح نکنن؟ هر دفعه باید بیام دوبار تکرار کنم حرفهای قبلیمو؟ گفتم به دخترامون یاد بدیم حقوق خودشون رو به رسمیت بشناسن و خودشون رو دست کم نگیرن. یعنی که باید دیگاه خودشون رو نسبت به زن بودن خودشون اصلاح کنن.
      در ضمن وقتی تو جامعه ای مردها معتقد باشن دختری دختر خوب هست که بکر و غیر قابل دسترس باشه آیا دختری که این فاکتور رو از دست بده متضرر نشده؟
      من هیچ جای حرفم نگفتم ارزش گذاری نکردم. دارم مثال میزنم براتون. چرا اینقدر گیج بازی در میارید؟

---------- ارسال جدید اضافه شده در 04:30 am ---------- ارسال قبلی در 04:27 am ----------

گفت‌آورد نوشته اصلی از سوی reactor نمایش پست ها
      شما حتی اگر به غریزه ی خودت هم رجوع کنی به درستی حرف من میرسی
      من به غریزه خودم هم که رجوع میکنم اول از همه صداقت طرف مقابلم برام اهمیت داره و بعد از اون عوامل دیگه اهمیت پیدا میکنه. و مطئنن خودم هم کاملا صادقم.

---------- ارسال جدید اضافه شده در 04:34 AM ---------- ارسال قبلی در 04:30 AM ----------

گفت‌آورد نوشته اصلی از سوی Havadar_e_Democracy نمایش پست ها
      البته بعید میدونم پسری بیاد رک به کسی که فقط قصد دوستی باهاش داره همچین حرفی بزنه...اما خب این رو قبول دارم که اکثر مردهای ایرانی(غیرایرانیش رو نمیدونم)دید انحصار طلبانه ای در این زمینه دارن.
      بعید ندونید. من از خودم داستان سازی نکردم.

20. یک کاربر برای این پست سودمند از shirin گرامی سپاسگزاری کرده اند:

Anarchy (03-30-2012)

داده‌های جُستار

کاربری که سرگرم دیدن این جُستار هستند

هم‌اکنون 1 کاربر سرگرم دیدن این جُستار است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلیدواژگان این جُستار

مجوز های پیک و ویرایش

• شما نمیتوانید جُستار نوی بفرستید
    • شما نمیتوانید پیکی بفرستید
    • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
    • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
    •