گفت‌آورد نوشته اصلی از سوی کوشا نمایش پست ها
این را گذاشتم تا بدانید ادعای بی دلیل نکرده ام، غیر از این نقد نقدهای دیگری هم هست
تا کنون توانسته اید یکی از ادعا های خود را اثبات کنید ....مابقی را هم اثبات بفرمایید......
محتویات سایت زندیق را آرش بیخدا زمانی که بچه محصلی بیش نبوده جمع آوری کرده لذا سرشار از بحث های احساسی بدون پشتوانه عقلی و منطقی است و در بازار اهل خرد هیچ خریداری ندارد.
اگر اراجیفی که در زندیق آمده مستند شماست دیگر جای بحثی باقی نمی ماند !
فراموش نکنید کسی که کمک کرد و 90 درصد راه را نشانتان داد بنده بودم و گرنه اگه آرشیو به شما نمیدادیم معلوم نبود چند سال دیگر میخواهید پافشاری کودکانه کنید.....
اگر نقد های دیگه ای هم باشه چیز طبیعی هست عمو جان انجمن ها تعامل دو طرفه دارن هر چیزی گذاشته شود بی نقد نمیماند....
تا اونجایی که فهمیده ام و نشان داده اید از نظر شما هر چیزی که نقد شود دیگر نه ارزشی ندارد و اراجیفت تلقی میشوند این نشان دهنده این است که شما حتی هنوز مفهوم حقیقت رو نفهمیده اید...
" عقیده‌ "
می‌تواند عقیده‌ی من باشد،

اما "حقیقت"
نمی‌تواند حقیقت من باشد!

"حقیقت"
متعلق به هیچ کس نیست،

برای همین است که همیشه بر سر عقیده می‌جنگند

نه بر سر حقیقت!

(برتراند راسل)

در این نوشتار رد برهان علیت نقد شده و مزدک بامداد تمام قد و تمام عیار سعی در دفاع از آن می کند، بحث های جالبی مطرح شده و البته قضاوت نهایی با خواننده است.
بالاخره یک حرف درست زدین این نشان دهند این است که برهان ها نمیتوانند خدا را اثبات یا رد کنن و قضاوت با خواننده است.......

وجود ذات خداوند است و نیازی به اثبات وجود برای او نیست
همانطور که نیازی به اثبات رطوبت برای آب نیست و رطوبت ذات آب است
قیاس مع الفارق

چون خداوند روی کرسی اثبات نشسته است و تلاش برای اثبات مجدد آن تحصیل حاصل است و
برهانهایی که برای این اثبات اقامه شده تنها تلاشی است برای زدودن غباری که بر چشم جان عده ای نشسته است
مصادره به مطلوب
تنها راه اثبات خدا بازنگری مجدد در صفات تعریف شده از او میباشد....

خیلی دوست دارم بدونم توانایی اثبات وجود برای شخص خودتون رو دارید یا نه؟؟؟
کمی پیش در لینکی که به شما دادم به این سوال پاسخ داده ام..
2 سوال متداول از خداناباوران