گفت‌آورد نوشته اصلی از سوی mbk نمایش پست ها
من نگفتم خداوند همانند بندگانش نادرستی یا دوگانگی اشتباه دارد،شما گیریم محمد درود خداوند بَرش باد را زیر پرسش می برید ،چرا خداوندُ زیر پرسش می برید؟شما می گویید اون پیامبر کارهای نادرست کرده ،یک من آن زمان نبودم تازه در آیین آشتیِ اسلام می گوید"یأمرون بالمعروف""دستور می دهند به شناخته گشته" یا نشانه آیه های متشابه همجور گشته که زمانِ انجامش کی هست با نشانه آیه های مبین ریز آشکار گشته ناهمخوانی دارد که بدیدم ناهمخوانی نیست رازیست که خداوند گذاشته همانند نشانه های روزِ برپایی یا برخی چیزها را همه کس نباید بدانند که خداوند گفت ازش بیم سخت بداریم که خداوند در زمانش آگاه کند هم گفت زمان گاه الساعة خیلی هراسناکست که مردمُ مدهوش می بینی که مدهوش نیستند چون ناگوارا سازیِ خداوند خیلی سخت است آنها اینگونه اند
من نگفتم شما گفتید خدا اشتباه میکند. شما هم که خدا رو با اسلام گره زدید و همیشه اول پیامتان آیه قرآن میاورید و بعید میدونم خدا رو بدون اسلام در نظر بگیرید. نمیتوان گفت اشتباه قرآن اشتباه پیامبر است چون پیامبر نماینده خدا بر روی زمین است و اگر خدا در امانتداری پیامبر شک داشت باید پیامبر را عوض میکرد و با توجه به عوض نکردنش یعنی اینها اشتباهات خداست و با توجه به اینکه خدا گفته اشتباه نمیکند پس تناقض رخ میدهد. (البته من نمیگم خدا اشتباه میکند از نظر من نه پیامبری هست نه خدایی نه ماوراالطبیعه ای)