گفت‌آورد نوشته اصلی از سوی Karimm نمایش پست ها
درست است
غیر از آن مسلمانان از اینکه به اعتقاداتشان توهین شود ناراحت میشوند و سایت را ترک می کنند در نتیجه در مباحث نباید به مقدساتشان توهین مستقیم کرد مثل دشنام دادن به پیامبر مسلمانان که چیزی را تغییر نمی دهد فقط باعث فرار کردن کاربران میشه. یعنی بحث هایی که می تونست ادامه پیدا کند در وسط کار با دشنام به خدا و پیامبر مسلمانان نیمه کاره رها میشود

غیر از آن حمله شخصی در این سایت به شدت زیاد هست. یعنی در یک بحث من ندیدم که کاربران بعد از یکی دو صفحه شروع نکنند حمله شخصی به همدیگر که یه علتش کم بودن کاربرهاست که اخلاق و باور های همدیگر را تا الان کامل شناختن و بحث های تاپیک ها را با هم قاطی می کنند و تصویه حساب می کنند

من دوست دارم بدونم نظر مدیر سایت چیست
سر میزنه به اینجا؟
در اسک دین هم به باورهای من توهین میکردند و من را با حیوان یکی میدانستند ولی من چرا فرار نکردم؟! ایستادم و حرفام رو زدم و وقتی دیدم اکثریت نفهم تشریف دارن رفتم.

توهین شخصی اینجا هست اونجا بیشتر هم بود.

پس طوری وانمود نکنید که توهین به باورها و توهین شخصی اینجا زیاد است! نخیر! این حرفا رو حداقل جایی بزنید که من نیستم! من در اسک دین فعالیت کردم و سطح شعور مسلمین رو به عینه دیدم. نمونه دیگرش بلاگ های مخالف اسلام هست. کافیست کامنت های هم کیشانتان و توحش و فحش هایی که میدن رو بخونید تا ببینید ما اقلیت بی دین در کنار چه حیواناتی زندگی میکنیم!

البته باز هم میگید ”این اسلام واقعی نیست”! اسلام واقعی را بنده وقتی فهمیدم که برده مسلمان شده پیامبر در مسیر برگشت از جنگ یک پیرزن که نهایت گناهش توهین به پیامبر بود رو به دو شتر بست و شترها را رم داد و پیرزن رو نصف کرد و خدا هم یادش رفت به پیامبرش بگوید برده سابقش چنین کرده و وقتی او برگشت بخاطر پیروزی بهش تبریک گفت!