Warning: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in ..../includes/class_bbcode.php on line 2968
درخواست برخورد جدی با یک کاربر
  • Empty
  • قاطی کردم
  • مهربون
  • موفق
  • متعجب
  • مریض
  • مشغول
  • معترض
  • ناراحت
  • هیچ
  • کنجکاو
  • کسل
  • گیج شدم
  • گریه
  • پکر
  • اخمو
  • از خود راضی
  • بی تفاوفت
  • بد جنس
  • بد حال
  • خونسرد
  • خواب آلود
  • خوشحال
  • خجالتی
  • خسته
  • دلواپس
  • رنجور
  • ریلکس
  • سپاسگزار
  • سر به زیر
  • شوکه
  • شاد و سر حال
  • عاشق
  • عصبانی
  • غمگین
  • غافلگیر
  • User Tag List

نمایش پیکها: از 1 به 10 از 20

جُستار: درخواست برخورد جدی با یک کاربر

Threaded View

رهگذر
      Level completed: 12%, Points required for next Level: 44
      Overall activity: 99.0%
      بدون وضعیت

خالی

Karimm آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Jul 2015
      جُستارها
      1
      امتیازها
      106
      رنک
      2
      Post Thanks / Like
      سپاس
      0
      از ایشان 10 بار در 7 پست سپاسگزاری شده است .
      یافتن همه‌یِ سپاسهای گرفته شده
      یافتن همه‌یِ سپاسهای داده شده
      Mentioned
      0 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      گفت‌آورد نوشته اصلی از سوی m@hdi نمایش پست ها
      شما خوب مطلب را نخواندید. بنده گفتم بحث سر عقیده مخالف نیست سر مسخره بازی هست! یک کاربر دیگری هم هست به نام Hezbollah_yaAli که به اندازه ایشون فعالیت نمیکنه و مشخصه کارش مسخره بازی هست و برای بحث منطقی به سایت نیومده فقط اومده که مسخره بازی دربیاره. ایشون هم دقیقا داره همین کار رو میکنه و فروم رو به گند کشیده. اینکه اینجا سوت و کور است یک بخاطر قلع و قمع مخالفین نیست بخاطر اینه که ملت علاقه به اینجور بحثا ندارن دو بخاطر اینه که ملت با توجه به عاقبت گفتگو دات کام میترسن که در چنین فرومی فعالیت کنن سه اینجا فیلتره. من با آدمای زیادی خارج از این فروم راجع به درستی یا نادرستی اسلام بحث کردم و با سوالات ساده بحثم را شروع کردم ولی دیدم اکثرشون (تقریبا همشون) علاقه ای به اینجور بحثا ندارن. تو ناخودآگاهشون دوست ندارن عقایدشون رو از دست بدن حتی اگه خودشونو خر کنن و توجیهات مسخره برای خودشون بیارن.

در گفتگو دات کام هم وقتی یکی از اسلام دفاع میکرد خب معلومه وقتی اکثر کاربران مخالف اسلامن 10 تا نقل قول میبینه که دارن حرفاشو زیر سوال میبرن! این طبیعیه! مشکل از اینجا نیست. شما برو فروم askdin.com که من بیش از یک سال در اونجا فعالیت کردم بگو اسلام فلان ایراد رو داره اونجا هم 10 تا نقل قول میبینی که حرفاتو زیر سوال میبرن چون اونجا برعکس اینجا اکثر کاربران طرفدار اسلامن. این هم طبیعیه! اگه توی گفتگو دات کام کنایه و توهین هم چاشنی حرفاشون میکردن توی اسک دین هم همینطوره. توی اینجا بعید میدونم تاکنون 5 نفر رو هم بن کرده باشن ولی توی اسک دین بنده با شونصد نام کاربری مختلف اومدم از بس که تنگ نظرن. حتی منو تهدید کردن! اینجا که از این خبرا نیست نمونش ترول هایی مثل mbk و Hezbollah_yaAli که تاکنون با وجود مسخره بازی در بیش از چند صد پست هنوز هم دارن فعالیت میکنن در صورتی که در اسک دین شما مجالی برای این کارا پیدا نمیکنید.

اسک دین رتبه جهانیش 20 هزاره دفترچه 4 میلیون! اما سیاست های دفترچه بهتره پس چرا اسک دین کاربر بیشتری جذب کرده؟ چون تعداد مذهبیون بیشتر از بی دینان هست و 3 دلیل دیگری که در بند یک گفتم.
      من زیاد از جزییات گفتگو مطلع نیستم چه بلایی سر گفتگو دات کام اومده بود؟
      من فقط یه روز دیدم سایتش دیگه بالا نمیاد فکر کردم صاحبش بی خیال هزینه دامین و سرور شده

علت اینکه کسی در فروم ثبت نام نمیکنه بخاطره ترس از عواقب آن هست. میشه تعداد یوزر ها را خیلی افزایش داد ولی باید یک سری خط قرمز برای بعضی مسایل مطرح کرد اینجوری کاربران مسلمان هم به فروم خواهند آمد.
      اینکه به دنبال انتقام باشید که چون تو سایت اسک دین شما را بن کردند و حالا تلافیشو اینجا دربیارید چیزی رو درست نمی کند. بن کردن هم لزوما به این معنا نیست که دسترسی کاربر رو محدود کنن. بد و بیراه گفتن هم باعث میشه طرف نیاد

ارزش یک نوشته به خوانده شدنش هست. وقتی که کسی نوشته های اینجا را نخواند به چه درد میخوره؟
      الان اینجا 100 درصد آن چیزی که باید گفته شود گفته میشه بدون رودربایستی یا محدودیت
      هر چی این درصد پایین تر بیاد تعداد کاربر ها افزایش پیدا می کند
      دیگه مدیران سایت باید در نظر بگیرن در کدام نقطه بایستند که نه سیخ بسوزد و نه کباب
      هم تعداد خواننده ها زیاد باشد و هم به اندازه کافی مطالب گفته بشه

2. یک کاربر برای این پست سودمند از Karimm گرامی سپاسگزاری کرده اند:

سارا (07-13-2015)

داده‌های جُستار

کاربری که سرگرم دیدن این جُستار هستند

هم‌اکنون 1 کاربر سرگرم دیدن این جُستار است. (0 کاربر و 1 مهمان)

جُستارهای همانند

1. روحانی: وظیفه پلیس اجرای قانون است نه اسلام!
      از سوی m@hdi در تالار سیاست و اقتصاد
      پاسخ: 6
      واپسین پیک: 06-08-2015, 08:12 AM
    2. ظهور نزدیک است: خروج سفیانی آغاز شد
      از سوی Hezbollah_YaHasan در تالار دین
      پاسخ: 9
      واپسین پیک: 06-19-2014, 08:56 AM
    3. دعوتنامه بالاترین (قوانین در پست نخست خوانده شود)
      از سوی shirin در تالار درخواست دعوتنامه
      پاسخ: 84
      واپسین پیک: 09-28-2013, 07:35 PM
    4. آیا نخست وزیر آینده اسرائیل یک ایرانی‌ خواهد بود؟
      از سوی Theodor Herzl در تالار سیاست و اقتصاد
      پاسخ: 2
      واپسین پیک: 03-30-2012, 08:40 AM
    5. دین خوب است یا بد؟
      از سوی Russell در تالار دین
      پاسخ: 6
      واپسین پیک: 11-28-2010, 05:18 PM

مجوز های پیک و ویرایش

• شما نمیتوانید جُستار نوی بفرستید
    • شما نمیتوانید پیکی بفرستید
    • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
    • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید