• Empty
  • قاطی کردم
  • مهربون
  • موفق
  • متعجب
  • مریض
  • مشغول
  • معترض
  • ناراحت
  • هیچ
  • کنجکاو
  • کسل
  • گیج شدم
  • گریه
  • پکر
  • اخمو
  • از خود راضی
  • بی تفاوفت
  • بد جنس
  • بد حال
  • خونسرد
  • خواب آلود
  • خوشحال
  • خجالتی
  • خسته
  • دلواپس
  • رنجور
  • ریلکس
  • سپاسگزار
  • سر به زیر
  • شوکه
  • شاد و سر حال
  • عاشق
  • عصبانی
  • غمگین
  • غافلگیر
  • User Tag List

نمایش پیکها: از 1 به 10 از 478

جُستار: شادباش‌ها، دلداری‌ها، درودها و بدرودها

Threaded View

دفترچه نویس
      Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
      Overall activity: 0%
      دستاوردها:
      First 1000 Experience PointsGot three Friends
      نِشان‌ها:
      Community Award
      بدون وضعیت

Empty

Russell آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Nov 2010
      جُستارها
      65
      امتیازها
      156,618
      رنک
      100
      Post Thanks / Like
      سپاس
      19,613
      از ایشان 15,276 بار در 5,851 پست سپاسگزاری شده است .
      یافتن همه‌یِ سپاسهای گرفته شده
      یافتن همه‌یِ سپاسهای داده شده
      Mentioned
      67 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      گفت‌آورد نوشته اصلی از سوی Anarchy نمایش پست ها
      هیچ وقت دوست نداشتم همچین مطالبی بنویسم ... اما خب وقتی ببینم هر کس حتی کسی که اون رو دوست خودم میدونستم داره حقیقت رو وارونه نشون میده ، نمیتونم سکوت کنم !!

اول اینکه رفتن مهربد و امیر ربطی به این مطالب یا تحریفات تاریخی شما نداره و دلایل دیگه ای داشت ... خوشبختانه پست هاشون موجوده !!

فقط یک مطلب کوتاه رو بگم که یکی از دلایل نا امید شدن امیر از انجمن دفترچه ، دعوای مسخره شخص جناب عالی و مهربد بود ... به قول برادر مومن شما ، اگر نیاز شد مدارکش هم موجوده !!

شیوه مدیریت اینجا هم البته ایراد داشته و داره ، اما در ایراد داشتنش اتفاقا خود شما نقش زیادی داشتی ... چند تا از کاربر ها رو دقیقا و مستقیما خود شما با برخورد بد و توهین آمیز از اینجا فراری دادی و وقتی هم معترض شدیم ، گفتی اینجا چون با کسی برخورد نمیشه ، این جوری بلو بشو شده و من برخوردم درست بوده !!

اینجا گفتمان "کیر" و "کس" و ضد زن راه انداختین ... من معترض شدم و گفتم درست نیست و من پست های این شکلی رو پاک میکنم ، خود شما اول از همه معترض شدی که حق ندارم همچین کاری کنم !!

و خیلی مطالب دیگه ...

پس اگر ما چیزی نگفتیم ، فکر نکن رفتار و گفتار خودت در وضع فعلی نقشی نداشته ...
      بهتر از پست‌هایِ امیر و مهربد، خودشان موجود هستند. آنچه باعث شد ناگهان آن‌ها نسبت به
      اینجا ابراز انزجار کنند نه سوء تفاهم نسبت به یک کاربر بود و نه دعوای دو نفر دیگر. بلکه ماهیت فعالیت
      اینجا بود و من تا آنجا که رفتار آن‌ها را میبینم همچنان هم موضع آن‌ها همین است. نشان به این نشان
      که نه دیگر در اینجا مسئولیت میپذیرند و نه حتی فعالیت ضد ج.ا میکنند.

مشکل اینجا هم علنی شدن کس و کیر گفتن نبود، اتفاقا علنی شدن این نوع سخن گفتن موهبت بود.
      اینجا هم (با هر وجود هر چه رفاقت مجازی(؟) بود و انسانیت و سعی در بیطرفی شما بود و...)
      اساسا محلی بوده برای «فحاشی مودبانه»، من خودم با ناآگاهانه و با دلیل تراشی جزئی از آن
      بوده‌ام و میبینم که بقیه هم همین رویه را داشته‌اند. این بدعت شوم و این سبک بازی با مقدسات و
      زدن ریشه ادب و احترام با زیرآبی رفتن را هم گفتگو و آرش بیخدا بنا نهاد (تا آنجایی که من بوده و دیده‌ام).
      حالا مسلمانان در فروم خود هر چه کرده‌اند، این‌ بوده هسته‌ و دلیل وجودی اینجا و تا آنجا که من حاضر هستم
      درباره‌یِ مشکلات اینجا فکر کنم دلیل اصلی اینکه اینجا هیچگاه قانون نداشت.

گفت‌آورد نوشته اصلی از سوی Anarchy نمایش پست ها
      جرعت ؟ من فکر میکنم در حال حاضر ترسوترین فرد خود شما هستی که با فرافکنی سعی داری علت خارجی برای تغییر افکار یا ترک کردن انجمن پیدا کنی !! پیدا کردن دلایل و بهانه های مسخره ای مثل انزجار از شیوه مدیریت ... باید این جور بگم که انسان اون هم از نوع مومن مثل شما ، باید کمی به وجدان خودش رجوع کنه بعد همچنین حرف هایی بزنه ...

خیلی سنگین تر بود که بی سر و صدا از اینجا میرفتی تا به خیال خودت شجاعت به خرج بدی و با گفتن این دروغ ها بخوای تناقضات جدید الظهور ذهنیت رو حل کنی ... چون حداقل چیزی از قبل از این ازت به خاطر داشتیم ، همون شجاعت و صداقتت بود که اون رو هم ظاهرا از دست دادی !!

فقط میتونم بگم متاسفم ...
      جرعت را شیخ فضل الله نوری داشت که ایستاد و سرش بالای‌ دار رفت، من گمان نمیکنم
      فعالیت در اینجا نیاز به جرعت خاصی داشته که حالا فعالیت نکردن بخواهد آنرا کم یا زیاد کنم.
      منظور و مخاطب سخن من هم چیز دیگری بود که نیاز به توضیح ندارد...

دلیل جدایی علنی من هم از اینجا و عذرخواهی برای آنچه به ناروا کرده‌ام بیش از اینکه
      سلب مشروعیت از اینجا باشد (که البته هست، تا آنجا که من البته مشروعیت میدهم البته !!)
      مربوط به خود من میشود و این باور که رهایی از «غار» به اتمام نمی‌رسد تا زمانی که برنگردی
      و خبر جهانی خارج از آنرا به همبندان نرسانی.

"Democracy is now currently defined in Europe as a 'country run by Jews,'" Ezra Pound

2. 2 کاربر برای این پست سودمند از Russell گرامی سپاسگزاری کرده اند:

meaning (04-22-2015),Mehrbod (04-21-2015)

داده‌های جُستار

کاربری که سرگرم دیدن این جُستار هستند

هم‌اکنون 1 کاربر سرگرم دیدن این جُستار است. (0 کاربر و 1 مهمان)

مجوز های پیک و ویرایش

• شما نمیتوانید جُستار نوی بفرستید
    • شما نمیتوانید پیکی بفرستید
    • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
    • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
    •