• Empty
  • قاطی کردم
  • مهربون
  • موفق
  • متعجب
  • مریض
  • مشغول
  • معترض
  • ناراحت
  • هیچ
  • کنجکاو
  • کسل
  • گیج شدم
  • گریه
  • پکر
  • اخمو
  • از خود راضی
  • بی تفاوفت
  • بد جنس
  • بد حال
  • خونسرد
  • خواب آلود
  • خوشحال
  • خجالتی
  • خسته
  • دلواپس
  • رنجور
  • ریلکس
  • سپاسگزار
  • سر به زیر
  • شوکه
  • شاد و سر حال
  • عاشق
  • عصبانی
  • غمگین
  • غافلگیر
  • User Tag List

نمایش پیکها: از 1 به 10 از 150

جُستار: کمپین تبلیغ انجمن دفترچه در فیسبوک

Hybrid View

سخنور یکم
      Level completed: 18%, Points required for next Level: 411
      Overall activity: 12.0%
      دستاوردها:
      First 1000 Experience Points
      بدون وضعیت

خوشحال

Nevermore آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Jun 2012
      جُستارها
      5
      امتیازها
      18,439
      رنک
      86
      Post Thanks / Like
      سپاس
      1,461
      از ایشان 2,490 بار در 877 پست سپاسگزاری شده است .
      یافتن همه‌یِ سپاسهای گرفته شده
      یافتن همه‌یِ سپاسهای داده شده
      Mentioned
      35 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      گفت‌آورد نوشته اصلی از سوی Mehrbod نمایش پست ها
      خب در این میان من چرا باید برای کسانیکه انگیزه و زمان و تعهد و ... ندارند, انگیزه و زمان و تعهد داشته باشم؟

از دیدگاه خود ات میپرسما شهریار, داستان چیه؟
      مهربد جان،سخن سر این است که هیچ کدام از این کارها قرار نبوده و نیست که برای بهره بردن ِ کاربران حرفه ای این انجمن صورت بپذیرد، چه آنکه اکثر کاربران این انجمن هرکدام چندین زبان خارجی می دانند و همگی هم از زمینه هایی مانند فرگشت و اینها سر در می آورند،مخاطب اصلی به گمانم همان خوانندگانی هستند که این مطالب برایشان تازگی دارد.من خودم از دوران نوجوانی یادم می آید که بی دین و ایمان بودم،اما سالها پیش با خواندن انجمن هایی مانند گفتگو جرقه های ناباوری ام به خدا زده شد و آنرا مدیون نویسندگان آن انجمن ها هستم.در این سالها بسیار کاربرانی را دیده ام که به مرور عقایدشان از این رو به آن رو شده است،به نظرم این بسیار ارزشمند است و رهانیدن ِ حتی یک نفر از چنین منجلاب های فکری ای در جای خود شایسته ی ستایش بسیار است و اینگونه نیست که مهربد با نزدیک به 8000 پیک در این انجمن و هزاران پیک در انجمن های دیگر تاثیری بر دیگران نگذاشته باشد.اگر چه این چند وقت اخیر برای جذب کاربر "دفترچه" به ورطه ی عامپسندی سقوط کرده،اما نباید فراموش کرد که دهها و چه بسا صدها نفر از خواندن مطالب این انجمن از شر اسلام پلید نجات یافته اند و خود تو در این انجمن توانسته ای اکثر کاربران را به پارسی نویسی علاقه مند کنی که به نگرم این کم دستاوردی نیست،قبول دارم که اگر این فعالیت ها در جایی مانند فیس بوک صورت می گرفت شاید نتایج قابل قبول تری می داشت،اما باور کن که جو اینجا،سطح سواد بچه های اینجا و نوع سخن گفتنشان با هیچ کجای فضای مجازی پارسی زبانان قابل قیاس نیست،در همان فیس بوک من گاهی حالت تهوع می گیرم از خواندن استدلال های مردم،قبول نمی کنی از @undead_knight بپرس؛با اینکه من تاکنون پوست کلفت تر از او در نت ندیده ام اما به وفور دیده ام که در فضای دیگر از دست حرف های کاربران آنجا که جملگی هم خیر سرشان از خارج نشینان و هموطنان فرهیخته امان هستند سر به دیوار می کوبد و زار می زنداین است که به نظرم نگاه داشتن ِ چنین فضایی به خودی خود آنقدر ارزشمند است که حتی اگر هیچ کاربری هم در این انجمن پست نزند من باز هم اینجا خواهم آمد و مطالب اینجا را خواهم خواند.من هنوز افسوس آرشیو گفتگو را می خورم که چه بحث های گرانبهایی در آن رخ داد و چه نوشته های سترگی در آن بر باد رفت که دیگر هیچ کجا نمی توان یافت،باور کنید من شده بار ها یک جستاری را که پیشتر آنرا خوانده بودم از نو بازخوانی کرده ام و در پس هر پیج بحث های این انجمن نکات بسیاری را آموخته ام.این سنگر را نباید رها کرد و آن پیج خود ات را هم اگر شده هر شش ماه یک بار به روز کنی نباید بگذاری خاک بخورد،فراموش نکن که با تمام این "بازی" و این کس و شعر ها هنوز هم ارزش های مردانه از فضیلت های بزرگ است و مفت خوری و انگل وار زیستن وبه هیچ کس سودی نرساندن پیشه ی زنان* است و دست کم کمک کن که اینجا به چنین روزی نیوفتد.

*:بگوییم اکثرشان که باز جیغ و داد نکنند.

2. 7 کاربر برای این پست سودمند از Nevermore گرامی سپاسگزاری کرده اند:

Anarchy (04-23-2014),kourosh_bikhoda (04-22-2014),Mehrbod (04-23-2014),Russell (04-22-2014),sonixax (04-23-2014),undead_knight (04-23-2014),کافر_مقدس (05-02-2014)

داده‌های جُستار

کاربری که سرگرم دیدن این جُستار هستند

هم‌اکنون 1 کاربر سرگرم دیدن این جُستار است. (0 کاربر و 1 مهمان)

جُستارهای همانند

1. تاپیک آزاد تالار ادیان، مذاهب، مکاتب
      از سوی kourosh_bikhoda در تالار دین
      پاسخ: 162
      واپسین پیک: 10-06-2017, 07:03 PM
    2. پاسخ: 37
      واپسین پیک: 04-16-2014, 07:39 PM
    3. ناسازگاری فیسبوک با Tor
      از سوی Throst36 در تالار رایانه، اینترنت، تلفن‌های همراه
      پاسخ: 11
      واپسین پیک: 11-15-2013, 08:49 PM
    4. عدم امنیت در استفاده از فیسبوک و ایمیلهایی چون جیمیل و یاهو