• Empty
  • قاطی کردم
  • مهربون
  • موفق
  • متعجب
  • مریض
  • مشغول
  • معترض
  • ناراحت
  • هیچ
  • کنجکاو
  • کسل
  • گیج شدم
  • گریه
  • پکر
  • اخمو
  • از خود راضی
  • بی تفاوفت
  • بد جنس
  • بد حال
  • خونسرد
  • خواب آلود
  • خوشحال
  • خجالتی
  • خسته
  • دلواپس
  • رنجور
  • ریلکس
  • سپاسگزار
  • سر به زیر
  • شوکه
  • شاد و سر حال
  • عاشق
  • عصبانی
  • غمگین
  • غافلگیر
  • User Tag List

برگ 39 از 55 نخستیننخستین ... 202122232425262728293031323334353637383940414243444546474849505152535455 واپسینواپسین
    نمایش پیکها: از 381 به 390 از 541

جُستار: وقایع، اخبار و اطلاعات انتخابات ریاست‌جمهوری 92

سخنور یکم
      Level completed: 18%, Points required for next Level: 411
      Overall activity: 12.0%
      دستاوردها:
      First 1000 Experience Points
      بدون وضعیت

خوشحال

Nevermore آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Jun 2012
      جُستارها
      5
      امتیازها
      18,439
      رنک
      86
      Post Thanks / Like
      سپاس
      1,461
      از ایشان 2,490 بار در 877 پست سپاسگزاری شده است .
      یافتن همه‌یِ سپاسهای گرفته شده
      یافتن همه‌یِ سپاسهای داده شده
      Mentioned
      35 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      برای من شخصا یکی از بزرگترین دستاورد ها فهمیدن این نکته بود که در 4 سال پیش فقط به دلیل سرکوب وحشتناک حکومت صدایی از مردم شهرهای دیگر در نیامد اما در همین یک شب شاهد اعتراضات حتی در تبریز و کرمانشاه هم بودیم.
      این مطلب را بخوانید:
      شادی گسترده مردم تبریز، مهر پایانی بر انگ بی تفاوتی

اعتراضات بعد از انتخابات 88 و عدم شرکت آنچنانی شهرستانها در قضایای پس از آن ،بهانه ای بود برای قومیت گرایانی که سعی در ایجاد تمایز میان مرکز نشینان و سایر اقوام ایرانی داشتند آنان در تحلیل های بی پایه خود این را واکنشی به ظلم تاریخی ادعایی خود بر اقوام ایرانی می دانستند آن هم بدون توجه به اینکه این رخوت نه تنها مختص به جغرافیای قومی خاصی نبود بلکه به جز چند استثنای کوچک تمامی شهرهای ایران از جمله شهرهای منسوب به قوم خیالی فارس را نیز دربر می گرفت البته این پرسش اساسی نیز در ان تاریخ و در سال های پس از ان مطرح بوده و هست که این بهانه جویان عدم شرکت مردم در فراخوان های متعدد اعتراضی قومیت گرایان را بر چه معنی می کنند ؟
      به هر حال چهار سال گذشت و 25 خرداد 92 فرا رسید روزی از جنس ایام پر امید ...

2. یک کاربر برای این پست سودمند از Nevermore گرامی سپاسگزاری کرده اند:

sonixax (06-18-2013)

مدیر تالار
      Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
      Overall activity: 0%
      دستاوردها:
      First 1000 Experience PointsGot three Friends
      گاز نگیر!

متعجب

sonixax آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Oct 2010
      ماندگاه
      کره ی زمین
      جُستارها
      110
      امتیازها
      424,596
      رنک
      100
      Post Thanks / Like
      سپاس
      47,087
      از ایشان 15,109 بار در 7,094 پست سپاسگزاری شده است .
      Mentioned
      89 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      گفت‌آورد نوشته اصلی از سوی nevermore نمایش پست ها
      شما که این مصاحبه را در چندین پست می آورید با خود اندیشیده اید که خیال خامنه ای و سرداران سپاه از چه راحت شده؟از اعتراضات مردم؟چطور همین اعتراضات بواسطه ی انتخابات پس از 2 سال دوباره جان گرفت؟شما تو بالاترین فقط این لینک ها را می بینید؟برایتان صرفه نمی کند که سری هم به ویدئو ها ی اعتراضات بزنید نه؟
      کدام اعتراضات ؟!
      چهار تا شعار که زندانی سیاسی آزاد باید گردد اون هم فقط برای یک شب شد زنده شدن اعتراضات ؟! نمردیم معنی زنده شدن اعتراضات رو هم فهمیدیم !
      دست شما درد نکند واقعن که چشمان ما را باز کردید

از جنگ با آمریکا خیالشان راحت شد؟اینکه دیگر احتیاجی به روحانی نداشت.کافی بود خامنه ای با هر مهره ای مانند جلیلی از سیاست های اتمی اش عقل نشینی می کرد دیگر فشاری وجود نداشت.
      عقب نشینی با جلیلی و به دستور مستقیم آغا یعنی خودکشی سیاسی . ظاهر باید به گونه ای باشد که ا.ن را مسئول گند و گوزهای بالا آمده جا بزنند .
      مثلن فکر میکنید چرا جمهوری اسلامی یک بار برای همیشه با به رسمیت شناختن اسرائیل خیال خودش را برای همیشه راحت نمیکند ؟ مگر نمیگویید که اینها هر کاری برای بقا میکنند ؟!
      یک سری حرکتها هست نظام رو از هم میپاشونه . احتمالن شما فکر میکنید اصولگرایان روی هم رفته 1% هم نیستند . گیریم که اینگونه هم باشد عملکرد نباید طوری باشد که همین 1% هم ریزش کند که البته شمارشان خیلی خیلی بیشتر از این حرفهاست .

گویا خیلی آمریکا و اروپا را احمق پنداشته اید که تنها بواسطه ی حضور مردم در انتخابات با جمهوری اسلامی از در سازش وارد شوند.
      هر کدام از این کشورها یک بخشی دارند که مسئول شناسایی حرکتهای سیاسی و رفتار حکومتهای دیگر و بررسی موقعیتها و تاریخچه و ادعاهای پناهجویان سیاسی و ... هستند . از آن طرف جمهوری اسلامی در کشورهای تاثیر گذار لابی های مختلفی مانند نایاک دارد که کارشان منحرف کردن مسیر اصلی تحقیقات است . اینچنین میشود که در گزارشی که برای دریافت اقامت من از مرکز مطالعات ایرانشناسی برلین به دادگاه فرستاده میشود نوشته میشود که به هیچ عنوان بالاتر از پل گیشا و در طول اتوبان چمران هیچ پمپ بنزینی و حد فاصل ایستگاه آتش نشانی تا بزرگراه شیخ فضل الله در بزرگراه جلال آل احمد هم هیچ اداره پلیسی وجود ندارد و در نتیجه ادعای این شخص دروغ است و نمیتوانسته در جاهایی که پمپ بنزین و اداره پلیسی نیست چنان اتفاقهایی افتاده باشد !!!! و اون قاضی هم زحمت بررسی رو به خودش نداده بود (زورش اومده بود توی گوگل مپ نگاه کنه دست کم!) به همین ترتیب من میبایستی در جلسه دادگاه نقشه تهران و لپتاپ با خودم میبردم که نشان بدهم هست . بماند که کلی اطلاعات و آمارهای غلط و اشتباه دیگر برای دادگاه فرستاده شده بود که من فقط 3 ساعت تمام داشتم آنها را درست میکردم و بعدش تازه بحث اصلی شروع شد.
      بله اینها در رابطه با جمهوری اسلامی ایران یک جاهایی از احمق هم احمق ترند .
      از اون طرف هم میبینیم در کشورهایی که جمهوری اسلامی لابی ندارد سیاستمدارن هم همین طوری زرتی خَر نمیشوند !
      با توجه به آنچه من در این غرب کوفتی دیده ام درکش برایم سخت نیست که بفهمم اکنون در آمریکا همه فکر میکنند چه خبر شده .

در مورد آن وجهه ای که می گویید تا جایی که من خواندم هم آمریکا و هم اروپا خواست ایرانیان برای تغییر را ارزشمند دانسته اند و گویی آنها بهتر از دوستان تحریمی دریافته اند که مردم ایران چه شرایطی دارند و حداقل تغییر ها هم در این بازه برایشان حکم مرگ و زندگی را دارد و به خوبی فهمیده اند که این انتخاب نظام نبود.
      مشکل همینجاست که ما میگوییم این انتخاب نظام بود و هدفش فریب مردم و بقیه دنیا بود که موفق هم شد.
      ولی شما با آوردن یک سری استدلال و لینک کشکی از نوری زاده و ... مدعی هستید که خیر انتخاب نظام نبود .

واسه من جالبه که شما هنوز درک نکردید که بابا هر 8 نفر کاندید از فیلتر شورای نگهبان گذشتند ، روحانی نماینده آغا بوده و این جریان اسهالات همه اش کشک است برای سر کار گذاشتن ملت .
      همیشه قبل خواب دو تا شات بزن راحت بخواب!
      دکتر ساسی

4. یک کاربر برای این پست سودمند از sonixax گرامی سپاسگزاری کرده اند:

Anarchy (06-18-2013)

مدیر تالار
      دستاوردها:
      گاز نگیر!

متعجب

sonixax آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Oct 2010
      ماندگاه
      کره ی زمین
      جُستارها
      110
      امتیازها
      424,596
      رنک
      100
      Post Thanks / Like
      سپاس
      47,087
      Mentioned
      89 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      در بیانیه کاخ سفید که روز شنبه (۱۵ ژوئن - ۲۴ خرداد) و ساعاتی پس از اعلام نتایج نهایی شمارش آرا در ایران منتشر شد، دولت آمریکا خطاب به ایرانیان آورده: "ما به رای مردم ایران احترام می گذاریم و به آنها برای حضور در این فرآیند سیاسی تبریک می گوییم، شجاعت آنها باعث شد تا صدایشان شنیده شود."
      از همینجاش میشه فهمید که آمریکا اصلن توی باغ نیست ! کدام رای ؟ فکر میکنید رای مردم روحانی رو برنده کرده ؟ :)))))
      در ضمن اسرائیل به هیچ عنوان فریب این سیرک تبلیغاتی را نخورده :
      نخست وزیر اسرائیل به کشورهای غربی هشدار داده که با پیروزی حسن روحانی وسوسه نشوند و از فشارهای خود علیه ایران نکاهند.
      همینکه مردم حداقل به دنیا نشان دادند که با سیاست های اتمی جمهوری اسلامی موافق نیستند بزرگترین گندی بود که بر هیکل خامنه ای و سیاست های 8 ساله مقاومتی اش زدند.
      یا شما خیلی ساده هستید یا ما را گیر آورده اید !!!
      هر کسی میداند که سیاستهای هسته ای دست مردم و روحانی و شیخ پشمک نیست .
      بفرمایید گوش کنید ثواب دارد : ‮ایران‬ - ‭BBC ‮فارسی‬ - ‮آیا برای اسراییل مهم است که چه کسی در انتخابات ایران پیروز شود؟‬

بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر اسراییل گفته است که انتخابات ریاست جمهوری ایران هیچ تغییر عمده ای در سیاستهای تهران نخواهد داد.
      به گزارش خبرگزاری اسوشیتد پرس، آقای نتانیاهو که در ورشو صحبت می کرد افزود فارغ از نتیجه انتخابات ایران،حکومت این کشور همچنان توسط یک فرد هدایت خواهد شد، رهبری که به گفته او برنامه ایران برای ساخت بمب اتمی به منظور نابودی اسراییل را همچنان ادامه خواهد داد.
      ایران همواره هرگونه تلاش برای ساخت بمب اتمی را رد کرده است.
      جلال فرهنگ در همین مورد گفتگویی کرده است با مئیر جاودانفر، کارشناس مسایل اسراییل در تل آویو و نخست از او پرسیده آیا واقعا برای اسراییل فرقی نمی کند چه کسی در انتخابات ایران پیروز شود؟
      این گفتگو در برنامه کلیک چشم انداز بامدادی رادیو بی بی سی پخش شده است.
      تنها کشورهایی که درست نتیجه گیری کرده اند تا الان کانادا و اسرائیل بوده اند . بقیه همگی دست کم در ظاهر فریب خورده اند .
      دکتر ساسی

6. یک کاربر برای این پست سودمند از sonixax گرامی سپاسگزاری کرده اند:

Anarchy (06-18-2013)

مدیر تالار
      دستاوردها:
      گاز نگیر!

متعجب

sonixax آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Oct 2010
      ماندگاه
      کره ی زمین
      جُستارها
      110
      امتیازها
      424,596
      رنک
      100
      Post Thanks / Like
      سپاس
      47,087
      Mentioned
      89 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      برای من شخصا یکی از بزرگترین دستاورد ها فهمیدن این نکته بود که در 4 سال پیش فقط به دلیل سرکوب وحشتناک حکومت صدایی از مردم شهرهای دیگر در نیامد اما در همین یک شب شاهد اعتراضات حتی در تبریز و کرمانشاه هم بودیم.
      این مطلب را بخوانید:
      زین پس به جای شادی بفرمایید اعتراض !!!
      همان گونه که الله و اکبر = اسلام نمیخواهیم :)))))))

راستی امانت دار باشید و تمام متن را نقل کنید :

همزمان با اعلام نتایج انتخابات تجمع های خودجوشی در چهارراه آبرسان شکل گرفت موجی که به سرعت به تمامی نقاط شهر تبریز کشیده شده و تبدیل به یکی از باشکوه ترین جشن های ملی پس از آزادی خرمشهر و فوتبال حماسی ایران -استرالیا گشت ،مردم تا پاسی از شب در نقاط مختلف شهر از جمله آبرسان ،شاهگلی، کوی ولیعصر، میدان فهمیده و رشدیه به پایکوبی پرداختند،جشنی که همراه با پخش سرودهای ملی میهنی و به نمایش در آوردن پرچم ایران و نمادهای بنفش متعلق به کاندیدای پیروز و شعارهایی حاکی از امید و علاقه مردم به سرنوشت مشترک تمامی ایرانیان بود. 25 خرداد روزی بود که سردمداران جریانات قوم گرا در خانه های خود نشسته و با غم اندوه شاهد همدلی ایرانیان بودند و اندک طرفداران گول خوردشان نیز غرق در شادی و در کنار ملت ایران به بی پایگی القاعات انان پی می بردند.
      شور و شوق جوانان تبریزی در هنگام طنین انداز شدن سرود "ای ایران ای مرز پرگهر" در سالن پور شریفی تبریز
      همه در حال همخوانی هم ایستاده به احترام نام ایران جوانان واقعی تبریز اینها هستند نه یک عده که پشت نقاب نامهای جعلی مخفی شده اند
      شهریار گرامی این شادی یک شبه با یک بشکه روغن هم به عنوان اعتراض به کسی فرو نمیرود ! بیخود تلاش نکنید .
      دکتر ساسی

8. 2 کاربر برای این پست سودمند از sonixax گرامی سپاسگزاری کرده اند:

Anarchy (06-18-2013),Russell (06-18-2013)

مدیر تالار
      دستاوردها:
      گاز نگیر!

متعجب

sonixax آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Oct 2010
      ماندگاه
      کره ی زمین
      جُستارها
      110
      امتیازها
      424,596
      رنک
      100
      Post Thanks / Like
      سپاس
      47,087
      Mentioned
      89 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      یک وقتهایی دوستان یک حرفهایی میزنند که آدم تا فیخالدونش میسوزه !
      مثل این حرف جناب شهریار :
      بهتر است دوستان حداقل یکبار طعم باتوم خوردن را بچشند تا بفهمند ترسو کیست.
      یا این حرف امیر :
      گفت‌آورد نوشته اصلی از سوی Ouroboros نمایش پست ها
      منظورم میلاد است، که سه سال پیش هم ملت را بخاطر طرفداری از «نخست وزیر امام» و «تلاش برای بازگشت دوران طلایی آقا» در شرایطی که ما داشتیم در خیابان کتک می‌خوردیم تحقیر می‌کرد
      من میخوام بدونم اون موقع که سر یک اختلاف کوچک با یکی از این آقا زاده های اسهال طلب ریختند و خانه ما را زیر و رو کردند شما کجا بودید ؟!
      آن موقع که فقط به خاطر پیدا کردن یک کپی از یک دستنوشته که در آن شیوه ساخت برخی از انواع مواد منفجره را نوشته بود در خانه به من بسته بودند که در تلاش برای انجام عملیات تروریستی در ایران هستم شما کجا بودید ؟!
      آن موقع که 6 ماه تمام در یک زیر زمین نمور زندگی میکردم شما کجا بودید ؟!
      آن موقع که 3 ماه تمام در خانه ی قاچاقچی کرد با آن همه شایعه مبنی بر کشته شدن مسافران توسط اینها با ترس و لرز زندگی میکردم شما کجا بودید ؟!
      آن موقع که من 5 سال تمام در یک کمپ پناهندگی در یک دهات کوچک نزدیک فرانکفورت اودا لب مرز لهستان زندگی میکردم و برای یک خرید معمولی باید یک ساعت پیاده روی میکردم شما کجا بودید ؟!
      آن موقع که برای پیدا کردن من خانواده ام را تحت فشار گذاشته بودند و جلوی چشم پدر و مادرم برادرم را به قدری کتک زده بودند که راهی بیمارستان شده بود شما کجا بودید ؟!
      آن موقع که مجبور بودم روزی 18 ساعت کار کنم تا بتوانم اندکی پول تهیه کنم که خانواده ام را هم از ایران کوفتی بیرون بیاورم شما کجا بودید ؟!

هی آدم میخواد ساکت بمونه حرفهایی میشنوه که بدجوری بهش فشار میاد !

ویرایش : لینک به اون فایل خلاف قوانین بود و حوصله درگیری با NSA را هم ندارم برای همین ویرایش میکنم .
      Anarchy, Ouroboros and Nevermore like this.
      دکتر ساسی

10. 6 کاربر برای این پست سودمند از sonixax گرامی سپاسگزاری کرده اند:

Anarchy (06-18-2013),guilty (06-18-2013),Ouroboros (06-18-2013),Russell (06-18-2013),Shlomo Shumbulowitz (06-18-2013),Soheil (06-18-2013)

دفترچه نویس
      Overall activity: 99.9%
      دستاوردها:
      نِشان‌ها:
      Activity Award
      آغازگر جُستار
      A Believer

Empty

Ouroboros آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Dec 2010
      جُستارها
      55
      امتیازها
      186,080
      رنک
      100
      Post Thanks / Like
      سپاس
      3,212
      از ایشان 10,931 بار در 3,331 پست سپاسگزاری شده است .
      Mentioned
      53 Post(s)
      Tagged
      1 Thread(s)
      گفت‌آورد نوشته اصلی از سوی sonixax نمایش پست ها
      من میخوام بدونم اون موقع که سر یک اختلاف کوچک با یکی از این آقا زاده های اسهال طلب ریختند و خانه ما را زیر و رو کردند شما کجا بودید ؟!
      آن موقع که فقط به خاطر پیدا کردن یک کپی از این در خانه به من بسته بودند که در تلاش برای انجام عملیات تروریستی در ایران هستم شما کجا بودید ؟!
      آن موقع که 6 ماه تمام در یک زیر زمین نمور زندگی میکردم شما کجا بودید ؟!
      آن موقع که داشتم قاچاقی در شرایطی که ایران و ترکیه همزمان داشتند مواضع پژاک را بمباران میکردند از مرز خارج میشدم شما کجا بودید ؟!
      آن موقع که 3 ماه تمام در خانه ی قاچاقچی با ترس و لرز زندگی میکردم شما کجا بودید ؟!
      آن موقع که من 5 سال تمام در یک کمپ پناهندگی در یک دهات کوچک نزدیک فرانکفورت اودا لب مرز لهستان زندگی میکردم و برای یک خرید معمولی باید یک ساعت پیاده روی میکردم شما کجا بودید ؟!
      آن موقع که برای پیدا کردن من خانواده ام را تحت فشار گذاشته بودند و جلوی چشم پدر و مادرم برادرم را به قدری کتک زده بودند که راهی بیمارستان شده بود شما کجا بودید ؟!
      آن موقع که مجبور بودم روزی 18 ساعت کار کنم تا بتوانم اندکی پول تهیه کنم که خانواده ام را هم از ایران کوفتی بیرون بیاورم شما کجا بودید ؟!

هی آدم میخواد ساکت بمونه حرفهایی میشنوه که بدجوری بهش فشار میاره !

ما می دانیم که شما چه احساسی دارید، منهم اگر تمام زندگی خود را وقف مبارزه با نظام کرده بودم هر نوع سازشی با آنرا خیانت تلقی می کردم و از آن به خروش می آمدم. شما بهای سنگینی پرداخته اید، حق دارید که مدعی باشید، ما اینرا به خوبی می دانیم. هیچکس منکر فداکاریهای شما نشده. هیچکس نگفته آنچه بر شما گذشته اعتبار ندارد. من همان زمان وقتی مادرم با نفرت و انزجار می گفت این موسوی که بخاطرش به خیابانها می روید نخست وزیر دولتی بود که رفقای مرا اعدام کرد اینرا به سکوت و سرافکندگی می گذراندم. من خودم را می گذارم جای شما، اینکه اگر در تبعید ناخواسته ای بودم و همه زندگی امروزم حول محور نبرد با جمهوری اسلامی شکل گرفته بود قطعا اینرا توهینی به تمام فداکاریها و رنجهای خودم می دیدم و بیزار و نا امید می شدم. من می دانم اینها که امروز شده اند ناجی مردم دیروز شما و رفقایتان را از ساختمان به پائین پرتاب می کردند.

بله میلاد جان، ما شما را می فهمیم، اما شما حاضر نیستید حتی یک لحظه، یک دم موضع ما را حتی بشنوید. شما هستید که ما را بخاطر به خیابانها ریختن برای دفاع از نخست وزیر امام تحقیر می کنید و اعتبار کتکی که خورده ایم را زیر سوال می برید. هیچکس شما را متهم نمی کند به احمق بودن، فریب خوردن، بازی خوردن، فقدان بینش سیاسی و ... نمی کند، اما ما دائم به چنین فقدان بینشی متهم می شویم. هیچکس به شما نمی گوید اینها که کرده اید بیخود بوده و بازی خوردید و «هه، دیدی گفتم؟»، اما ما باید اینرا دائم از دوستانی مثل شما بشنویم و سکوت بکنیم.

پس بی انصافی از جانب شماست، نه از طرف ما.
      sonixax and Nevermore like this.
      زنده باد زندگی!

12. 4 کاربر برای این پست سودمند از Ouroboros گرامی سپاسگزاری کرده اند:

Anarchy (06-18-2013),Soheil (06-18-2013),sonixax (06-18-2013),undead_knight (06-21-2013)

مدیر تالار
      دستاوردها:
      گاز نگیر!

متعجب

sonixax آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Oct 2010
      ماندگاه
      کره ی زمین
      جُستارها
      110
      امتیازها
      424,596
      رنک
      100
      Post Thanks / Like
      سپاس
      47,087
      Mentioned
      89 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      گفت‌آورد نوشته اصلی از سوی Ouroboros نمایش پست ها
      بله میلاد جان، ما شما را می فهمیم، اما شما حاضر نیستید حتی یک لحظه، یک دم موضع ما را حتی بشنوید. شما هستید که ما را بخاطر به خیابانها ریختن برای دفاع از نخست وزیر امام تحقیر می کنید و اعتبار کتکی که خورده ایم را زیر سوال می برید. هیچکس شما را متهم نمی کند به احمق بودن، فریب خوردن، بازی خوردن، فقدان بینش سیاسی و ... نمی کند، اما ما دائم به چنین فقدان بینشی متهم می شویم. هیچکس به شما نمی گوید اینها که کرده اید بیخود بوده و بازی خوردید و «هه، دیدی گفتم؟»، اما ما باید اینرا دائم از دوستانی مثل شما بشنویم و سکوت بکنیم.

پس بی انصافی از جانب شماست، نه از طرف ما.
      امیر جان من کسی رو گاگول فرض نمیکنم . اگر این طوری برداشت کردید پوزش مرا پذیرا باشید .
      من از ابتدا سخنم این بوده که شرکت در این سیرک انتخاباتی که نظام به راه انداخته نتیجه ای در بر نخواهد داشت . به کسی هم نگفتم برو جلوی گلوله سینه سپر کن و کشته شو و زخمی شو و آواره شو و ... فقط و فقط گفتم بیفایده هستش.

جناب شهریار فرموده اند :

همینکه مردم حداقل به دنیا نشان دادند که با سیاست های اتمی جمهوری اسلامی موافق نیستند بزرگترین گندی بود که بر هیکل خامنه ای و سیاست های 8 ساله مقاومتی اش زدند.
      آیا تحریم همین پیام را واضح تر به دنیا نمیرساند ؟! تازه نه تنها این پیام را میرساند بلکه به دنیا میرساند که مردم ایران از بیخ این سیستم را قبول ندارند . یعنی یک پله هم جلوتر بوده .

اگر مردم برای بهبود اوضاع به روحانی رای داده اند هم باز رای دادنشان فرقی نمیکرد نهایتن کوتاه آمدن حاکمیت در قبال فشار خارجی اجتناب ناپذیر بود فقط مشارکت مردم که البته مشارکت زیادی هم نبوده راه رو برای سازش حاکمیت هموار تر کرد. یعنی دست کم خامنه ای و سپاه و دار و دسته شان مجبور به سر و کله زدن با طرفداران خودشون نیستند . که بهتر میشد که این سر و کله رو بزنند و با بی آبرویی تمام در بین طرفداران خودشون در برابر جهان کوتاه میآمدند .

به هر حال از این داستان دو روز هم گذشته و تمام شده رفته پی کارش . باید آینده را دید - امیدوارم که ما اشتباه کرده باشیم و مطمئن باشید خود من در صورتی که اشتباه کرده باشم آنقدر شجاعت دارم که به اشتباهم اعتراف کنم . امیدوارم باقی دوستان هم این میزان از شجاعت را داشته باشند .
      shirin این را پسندید.
      دکتر ساسی

14. 3 کاربر برای این پست سودمند از sonixax گرامی سپاسگزاری کرده اند:

Anarchy (06-18-2013),guilty (06-18-2013),Ouroboros (06-18-2013)

سرنویسنده یکم
      Level completed: 96%, Points required for next Level: 22
      دستاوردها:
      بدون وضعیت

خالی

shirin آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Oct 2010
      جُستارها
      9
      امتیازها
      20,328
      رنک
      89
      Post Thanks / Like
      سپاس
      1,097
      از ایشان 2,534 بار در 930 پست سپاسگزاری شده است .
      Mentioned
      6 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      رای دادن مردم ایران که اینهمه تجزیه تحلیل نداره. الان به به اصطلاح اصلاح طلبا رای دادن که اصولگراها رای نیارن. هشت سال دیگه باز ما همین داستان رو داریم که اصلاح طلبا رای نیارن و دست به دامن اصولگراها میشن که وضعیت مملکت رو گل و بلبل کنن و این داستان ادامه داره تا رژیم ساقط بشه. اونم نه به وسیله مردم . یا خودشون استعفا بدن مثلا خامنه ای خسته بشه بگه بسه دیگه جمهوری اسلامی یا سران جمهوری اسلامی خودشون بزنن همدیگه رو لت و پار کنن یا اسراییل و آمریکا حمله کنن.

16. 3 کاربر برای این پست سودمند از shirin گرامی سپاسگزاری کرده اند:

Anarchy (06-18-2013),guilty (06-18-2013),sonixax (06-18-2013)

نویسنده سوم
      Level completed: 70%, Points required for next Level: 30
      Overall activity: 29.0%
      دستاوردها:
      Thinks apes are given
      priviliges

ریلکس

Shlomo Shumbulowitz آواتار ها
      تاریخ هموندی
      May 2013
      ماندگاه
      The Promised Sand
      جُستارها
      2
      امتیازها
      1,070
      رنک
      17
      Post Thanks / Like
      سپاس
      162
      از ایشان 81 بار در 50 پست سپاسگزاری شده است .
      Mentioned
      1 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      گفت‌آورد نوشته اصلی از سوی Anarchy نمایش پست ها
      واقعا یکی برای من توضیح بده ایشون پیرو چه مکتب فکری ای هستن ؟؟
      ایشون بسیار خوش تیپ و اهل قاره Estrus هستند.
      guilty این را پسندید.
      !DIG HERE

18. 3 کاربر برای این پست سودمند از Shlomo Shumbulowitz گرامی سپاسگزاری کرده اند:

Anarchy (06-18-2013),guilty (06-18-2013),sonixax (06-18-2013)

سخنور یکم
      Level completed: 18%, Points required for next Level: 411
      Overall activity: 12.0%
      دستاوردها:
      بدون وضعیت

خوشحال

Nevermore آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Jun 2012
      جُستارها
      5
      امتیازها
      18,439
      رنک
      86
      Post Thanks / Like
      سپاس
      1,461
      از ایشان 2,490 بار در 877 پست سپاسگزاری شده است .
      Mentioned
      35 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      کدام اعتراضات ؟!
      چهار تا شعار که زندانی سیاسی آزاد باید گردد اون هم فقط برای یک شب شد زنده شدن اعتراضات ؟! نمردیم معنی زنده شدن اعتراضات رو هم فهمیدیم !
      دست شما درد نکند واقعن که چشمان ما را باز کردید
      گویی شما هیچ مبارزه ای را به جز جنگ مسلحانه اعتراض نمی دانید و مردم هم اگر هزار هزار کشته نشوند نه معترض اند و نه شجاع.داریوش گرامی توضیح بسیار خوبی در مورد شرایط حال حاضر ایران داد میلاد جان.اساسا دیگر تشکلی وجود ندارد که بخواهد تحریم کند یا نه.الان شما در ترکیه می بینید پس از یک هفته اعتراض سندیکاها فرمان اعتصاب داده اند،ما اساسا چیزی به اسم سندیکا در ایران نداریم.جنبش دانشجویی هم که با از بین رفتن انجمن اسلامی و دفتر تحکیم وحدت و ادوار و زندانی شدن همه ی اعضایشان عملا خلاص شده.در این شرایط شما توقع دارید هرکه آمد در خیابان اولین شعارش سقط نظام باشد؟

عقب نشینی با جلیلی و به دستور مستقیم آغا یعنی خودکشی سیاسی . ظاهر باید به گونه ای باشد که ا.ن را مسئول گند و گوزهای بالا آمده جا بزنند .
      مثلن فکر میکنید چرا جمهوری اسلامی یک بار برای همیشه با به رسمیت شناختن اسرائیل خیال خودش را برای همیشه راحت نمیکند ؟ مگر نمیگویید که اینها هر کاری برای بقا میکنند ؟!
      یک سری حرکتها هست نظام رو از هم میپاشونه . احتمالن شما فکر میکنید اصولگرایان روی هم رفته 1% هم نیستند . گیریم که اینگونه هم باشد عملکرد نباید طوری باشد که همین 1% هم ریزش کند که البته شمارشان خیلی خیلی بیشتر از این حرفهاست .
      به هیچ عنوان این برای من قابل قبول نیست و جمهوری اسلامی اگر حکومتی بود که فقط به فکر بقا بود و چاپیدن مردم هیچ گاه این بلاها سر مردم نمی آمد.اینها آنقدر ها هم که گمان می کنید عاقل نیستند.

هر کدام از این کشورها یک بخشی دارند که مسئول شناسایی حرکتهای سیاسی و رفتار حکومتهای دیگر و بررسی موقعیتها و تاریخچه و ادعاهای پناهجویان سیاسی و ... هستند . از آن طرف جمهوری اسلامی در کشورهای تاثیر گذار لابی های مختلفی مانند نایاک دارد که کارشان منحرف کردن مسیر اصلی تحقیقات است . اینچنین میشود که در گزارشی که برای دریافت اقامت من از مرکز مطالعات ایرانشناسی برلین به دادگاه فرستاده میشود نوشته میشود که به هیچ عنوان بالاتر از پل گیشا و در طول اتوبان چمران هیچ پمپ بنزینی و حد فاصل ایستگاه آتش نشانی تا بزرگراه شیخ فضل الله در بزرگراه جلال آل احمد هم هیچ اداره پلیسی وجود ندارد و در نتیجه ادعای این شخص دروغ است و نمیتوانسته در جاهایی که پمپ بنزین و اداره پلیسی نیست چنان اتفاقهایی افتاده باشد !!!! و اون قاضی هم زحمت بررسی رو به خودش نداده بود (زورش اومده بود توی گوگل مپ نگاه کنه دست کم!) به همین ترتیب من میبایستی در جلسه دادگاه نقشه تهران و لپتاپ با خودم میبردم که نشان بدهم هست . بماند که کلی اطلاعات و آمارهای غلط و اشتباه دیگر برای دادگاه فرستاده شده بود که من فقط 3 ساعت تمام داشتم آنها را درست میکردم و بعدش تازه بحث اصلی شروع شد.
      بله اینها در رابطه با جمهوری اسلامی ایران یک جاهایی از احمق هم احمق ترند .
      از اون طرف هم میبینیم در کشورهایی که جمهوری اسلامی لابی ندارد سیاستمدارن هم همین طوری زرتی خَر نمیشوند !
      با توجه به آنچه من در این غرب کوفتی دیده ام درکش برایم سخت نیست که بفهمم اکنون در آمریکا همه فکر میکنند چه خبر شده .

مشکل همینجاست که ما میگوییم این انتخاب نظام بود و هدفش فریب مردم و بقیه دنیا بود که موفق هم شد.
      ولی شما با آوردن یک سری استدلال و لینک کشکی از نوری زاده و ... مدعی هستید که خیر انتخاب نظام نبود .

واسه من جالبه که شما هنوز درک نکردید که بابا هر 8 نفر کاندید از فیلتر شورای نگهبان گذشتند ، روحانی نماینده آغا بوده و این جریان اسهالات همه اش کشک است برای سر کار گذاشتن ملت .
      من برام جای شگفت است که چگونه شما سیاست خارجی آمریکا و انگلیس و آلمان را پشم می شمارید اما کانادا و اسرائیل را استاد سیاست می پندارید.در همان اسرائیل هم شیمون پرز موضع مشابه آمریکا و انگلیس گرفته.اما اینها مهم نیست هدف از آوردن این نقل قول ها پوچ کردن استدلال شما بود که برای جمهوری اسلامی وجهه خریدید و مردم دنیا نمی توانند از پیچیدگی سیاسی اوضاع ایران سر در بیاورند و همه گمان می کنند مردم به نظام رای داده اند و سعی می کنند با آخوند ها کنار بیایند و این انتخابات نشان می دهد که همه ی مردم خواستار سیاست های خارجی و اتمی جمهوری اسلامی اند.

20. 2 کاربر برای این پست سودمند از Nevermore گرامی سپاسگزاری کرده اند:

Shlomo Shumbulowitz (06-18-2013),sonixax (06-18-2013)

داده‌های جُستار

کاربری که سرگرم دیدن این جُستار هستند

هم‌اکنون 1 کاربر سرگرم دیدن این جُستار است. (0 کاربر و 1 مهمان)

مجوز های پیک و ویرایش

• شما نمیتوانید جُستار نوی بفرستید
    • شما نمیتوانید پیکی بفرستید
    • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
    • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
    •