گفت‌آورد نوشته اصلی از سوی mbk نمایش پست ها
به شناسه خداوند مهرگستر خیلی مهربان
" ﻭَ ﺃَﻗﻴﻤُﻮﺍ ﺍﻟﺼَّﻼﺓَ ﻭَ ﺁﺗُﻮﺍ ﺍﻟﺰَّﮐﺎﺓَ ﻭَ ﻣﺎ ﺗُﻘَﺪِّﻣُﻮﺍ ﻟِﺄَﻧْﻔُﺴِﮑُﻢْ ﻣِﻦْ ﺧَﻴْﺮٍ ﺗَﺠِﺪُﻭﻩُ ﻋِﻨْﺪَ ﺍﻟﻠَّﻪِ ﺇِﻥَّ ﺍﻟﻠَّﻪَ ﺑِﻤﺎ ﺗَﻌْﻤَﻠُﻮﻥَ ﺑَﺼﻴﺮٌ 110
"
" هم برپاسازید پیوست نمازُ آورید پاکیزهُ چه پاپیش میگذارید برا خودهاتان از بِهی مییابیدش نزد خداوند اگرِ خداوند به چه کار میکنید خیلی بیناییست 110
"

ببینید درباره دزدی یکی از پاسخها برای اون ناباورِ که چجوری تا کجا دستِ دزد بایستی پاره شود،
درباره پرسشتان گویم براهمین آیینم دوروبریهام گروهیُ دوستشان نیستمُ رهاشان ساختم باز واسه من بهتر هست چون کسی که با زشتکردارها همنشین شود جورشان میشود،
خداوندا مرا برپاساز پیوست نماز دارُ آورنده هم دهنده پاکیزه

با سلام و درود
نماز و روزه هایتان مقبول درگاه حق!

خب راستش را بخواهید گاهی نمی شود رهایشان کرد گاهی مجبوریم با آنها حشر و نشر کنیم و خب در این میان باید کنایه هایشان را که به گوشه و کنار آیینمان می زنند را تحمل کنیم و دم در نیاوریم و در همان حال هم آنها را دوست بداریم چرا که ما را دوست دارند!
در قرآن آمده است که پاسخ نیکی را باید بخوبی و با نیکی بیشتر داد و از اینرو نمی توان در برابر کسانی که به آنها مدیونیم با بی رحمی و بی شفقتی رفتار کنیم!
مشکل بنده با استادم را یادتان می آید؟
Not Acceptable!
اینروزها شدتش بیشتر شده به گونه ای که هر چه دشنام و سخن ناروا و تهمت بود را ایشان نثار کردند که شرمم می آید به فارسی بگویم پس به همان زبانی می گویم که شنیدم : Bandit, liar,child-rapist
...........

گمان نبرم هیچ مسلمانی تاب بیاورد ولی باید تحمل کنم چون مدیونِ لطف و مهربانی این فرد هستم و متاسفانه او این نقطه ضعف مرا خوب می داند و خوب دارد از آن استفاده می کند....:(

برایم در این ماه مبارک دعا کنید شاید خدا مرا به یاد آورد...