گفت‌آورد نوشته اصلی از سوی مرزبان کوچک نمایش پست ها
هیچی . منظورم رو ول کن . حرفهای خوبی زدی همون طور که انتظار داشتم . آقا من یه مشکل دارم میشه بگید این نقل قول ها چرا برا من انجام نمیشه . فحه میپره بالا و منو تشویق میکنه که برگه امنیتی رو ببینم . میشه راهنماییم کنید چطور نقل قولهای دقیق شما رو با اسمتون استفاده کنم .
جواب کامنت بالا هم باشه بعد از اینکه یاد گرفتم .
من روی گزینهء «پاسخ با گفت‌آورد» که در پایین هر پست هست کلیک راست میکنم و گزینهء open in new tab رو انتخاب میکنم که مستقلا بره توی صفحهء مخصوص پست زدن باز بشه. برای نقل قول با اسم هم خب اون تگ ابتدایی کوت رو که اسم توشه پاک نمیکنم و فقط تگ انتهایی کوت رو از آخر پست برمیدارم میذارم ته اون قسمتی که میخوام اول نقل قول کنم. برای کوت کردن بقیهء قسمتها هم از دکمهء کوت جعبه ابزار استفاده میکنم که بدون اسم کوت میکنه طبیعتا. ضمنا ویرایشگر من روی حالت غیر ویژوال هست، یعنی تگ ها و اینها دیده میشن و در دسترس هستن. اینطوری راحتترم فکر کنم کمتر هم دچار مشکلات فنی میشه.
بخاطر اینکه از فیلترشکن استفاده میکنیم هم گاهی شاید مشکلاتی پیش بیاد که مثلا بهتره کش مرورگر رو خالی کنید یا فیلترشکن رو عوض کنید و غیره.

مشکلات فنی زیاد هست نمیشه همه رو براحتی توضیح داد لیست کرد راهکار داد ولی من دیگه رشتم اینه خودم هم برنامه نویس هستم خوره ایم.