• Empty
  • قاطی کردم
  • مهربون
  • موفق
  • متعجب
  • مریض
  • مشغول
  • معترض
  • ناراحت
  • هیچ
  • کنجکاو
  • کسل
  • گیج شدم
  • گریه
  • پکر
  • اخمو
  • از خود راضی
  • بی تفاوفت
  • بد جنس
  • بد حال
  • خونسرد
  • خواب آلود
  • خوشحال
  • خجالتی
  • خسته
  • دلواپس
  • رنجور
  • ریلکس
  • سپاسگزار
  • سر به زیر
  • شوکه
  • شاد و سر حال
  • عاشق
  • عصبانی
  • غمگین
  • غافلگیر
  • User Tag List

نمایش پیکها: از 1 به 10 از 111

جُستار: خسته شده ام!

Threaded View

سخنور دوم
      Level completed: 24%, Points required for next Level: 306
      Overall activity: 0%
      دستاوردها:
      First 1000 Experience Points
      بدون وضعیت

خالی

m@hdi آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Sep 2013
      جُستارها
      88
      امتیازها
      10,544
      رنک
      68
      Post Thanks / Like
      سپاس
      610
      از ایشان 669 بار در 345 پست سپاسگزاری شده است .
      یافتن همه‌یِ سپاسهای گرفته شده
      یافتن همه‌یِ سپاسهای داده شده
      Mentioned
      3 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)

خسته شده ام!

حدود 2 سال هست که در فروم askdin.com (که بزرگترین تالار گفتگوی دینی هست) با چند id متفاوت (چون هر چند وقت یک بار به بهانه های مختلف بنم میکنند) فعالیت کرده ام و تاکنون شاید بیش از 100 تاپیک و 1000 پست داده ام که قبل از اینکه هر تاپیکی را ایجاد کنم به واکنش های مختلفش فکر کرده ام و قبل از اینکه هر پستی را جواب بدهم بخوبی استدلالاتم را آماده کرده ام و شاید بیشترین تاثیری که در دادن پستها از کسی پذیرفته باشم از سازنده سایت زندیق گرفته ام یعنی با دلایلی محکم جواب داده ام اما بعید میدانم که تاکنون کسی را مرتد کرده باشم و در هر تاپیکی که میزنم بعضا کسانی که کنار من هستند قبلا مرتد شده اند و کسانی که مقابلم هستند نمیدانم چرا اصلا قانع نمیشوند و واقعا مانده ام با وجود این همه ایراداتی که از اسلام گرفته ام چرا هنوز مثل احمقها طرف اسلام را میگیرند و بر موضع خویش تاکید دارند!

کاری به کارشناسان فروم ندارم که خودشان آخوند هستند و برای قانع نشدن پول میگیرند اما کاربران دیگر همگی انگار مخشان را تعطیل کرده اند و هرچه میگویم نمیفهمند!

بنده خودم هم مسلمان بودم اما خیلی زود با خواندن سایت زندیق (با آنکه به قول خود سایت لحنش چندان مناسب نیست) از نظر اصلیم که انسانی بودن اسلام بود برگشتم. واقعا نمیدانستم پیامبرم دختری 7-6 ساله را عقد کرده و بچه بازی در دینم حلال است! واقعا نمیدانستم که برده داری از نظر دینم تایید شده! واقعا نمیدانستم یک نظام اسلامی چقدر نظامی غیر انسانی هست و جمهوری اسلامی و آخوندهایش را از اسلام واقعی جدا کرده بودم اما نمیدانستم که اسلام واقعی اگر برپا شود حتی وضعیت از همین جمهوری اسلامی هم بدتر میشود! و خیلی نمیدانستم های دیگر ....

اما وقتی که دانستم به قول زندیق "آنچه نمیخواهند شما بدانید" را دیگر تصمیمی گرفتم که از نظر اسلام جزایش مرگ بود یعنی ابراز علنی اعتقاداتم به عنوان یک مرتد. در این سایت بارها بن شدم و پست هایم پاک شد اما دست از ادامه کار نکشیدم. وقتی که در این سایت به ولایت مطلقه فقیه از این نظر که اسلامی نیست حمله کردم بعضا دیدم که برخی از نظراتشان دارند برمیگردند که همین باعث شد تاپیکم قفل شود و خود مدیر سایت شخصا با پیام خصوصی با من وارد بحث شد و در نهایت اولین حساب کاربریم را برای همیشه بن کرد که همین باعث شد بفهمم که مطرح کردن این موضوع واقعا نتیجه ای داشته که انقدر مدیر سایت را آشفته کرده اما باور کنید وقتی که پیکان حملاتم را به سمت ریشه همه این بدبختیها که اسلام هست گرفتم نتیجه ای نگرفتم!

حالا هم دلیلی برای ادامه فعالیتم نمیبینم وقتی که میبینم مردم انقدر احمق هستند و حرفهایم را نمیفهمند! هرچه هم فکر میکنم به اشکالی در کارم نمیرسم. واقعا اشکال کارم در کجاست؟!

2. 5 کاربر برای این پست سودمند از m@hdi گرامی سپاسگزاری کرده اند:

Agnostic (11-28-2014),Anarchy (11-29-2014),Robert (11-29-2014),Soheil (01-18-2015),sonixax (11-28-2014)

داده‌های جُستار

کاربری که سرگرم دیدن این جُستار هستند

هم‌اکنون 1 کاربر سرگرم دیدن این جُستار است. (0 کاربر و 1 مهمان)

مجوز های پیک و ویرایش

• شما نمیتوانید جُستار نوی بفرستید
    • شما نمیتوانید پیکی بفرستید
    • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
    • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
    •