• Empty
  • قاطی کردم
  • مهربون
  • موفق
  • متعجب
  • مریض
  • مشغول
  • معترض
  • ناراحت
  • هیچ
  • کنجکاو
  • کسل
  • گیج شدم
  • گریه
  • پکر
  • اخمو
  • از خود راضی
  • بی تفاوفت
  • بد جنس
  • بد حال
  • خونسرد
  • خواب آلود
  • خوشحال
  • خجالتی
  • خسته
  • دلواپس
  • رنجور
  • ریلکس
  • سپاسگزار
  • سر به زیر
  • شوکه
  • شاد و سر حال
  • عاشق
  • عصبانی
  • غمگین
  • غافلگیر
  • User Tag List

نمایش پیکها: از 1 به 10 از 100

جُستار: گفتگو دات کام

Threaded View

شناس
      Level completed: 44%, Points required for next Level: 28
      Overall activity: 5.0%
      آغازگر جُستار
      تعلیق قبل از جهش

دلواپس

r.daramroei آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Oct 2013
      جُستارها
      2
      امتیازها
      572
      رنک
      11
      Post Thanks / Like
      سپاس
      0
      از ایشان 79 بار در 68 پست سپاسگزاری شده است .
      یافتن همه‌یِ سپاسهای گرفته شده
      یافتن همه‌یِ سپاسهای داده شده
      Mentioned
      1 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      گفت‌آورد نوشته اصلی از سوی Mehrbod نمایش پست ها
      این سرگرمی را از من نگیرید!

پناه بر اسپاگتی پرنده!!
      شما سرگرمی بهتری در تاپیک فرد داری. اینهمه ورجهیدن مخاطبان ب من میگوید ک ایشان جز ورجهنده چیزی نیستند. برنامه ی کمدی ئی در تلویزیون رژیم دیدم ک تقلیدی از برنامه ی سینمائی یکی از کانالها بود و بازیگر این طنز تکیه میمیک جالبی داشت ک اسمش را نهادند "مقوا". دستش را جلوی صورتش تکان میداد طوری ک تکه مقوائی ک چیزی روی آن چاپ شده از جلوی دوربین رد میشود. اشاره ب بازی بی محتوی بازیگران ایرانی. البته قبلن هم اندیشمندی ب همین معنی اشاره کرده بود: ما همه شیریم، شیران عَلَم (بیرق، پرچم). دیدن شما یکنفر مرا بیاد این معانی میاندازد. بدنبال علم رفتید اما نفهمیدید چرا.. نتیجه اش این شد ک علمتان مثل یک چیز تزئینی بی مصرف روی رف ماند. هراز گاهی برای خودنمائی یا حتی بی معنی و بیهدف نمایشش میدهید و نمیفهمید ک باید ابتدا انسان بود. انسان بودن مشکل و پیچیده و مردافکن است. هرکسی دلش نمیخاهد انسان باشد. آنجا در عرصه ی علم رفتارتان را دیدیم ک بی پاسخ متوقف شدید. ابتدا خیلی عجولانه و بدور از منش یک عالم پخته نظردهی کردید، و سپس ک پاسخی درخور گرفتید بی هیچ اشاره ای متوقف شدید. عالم پخته مواظب شخصیتش هم هست .. چرا ک هر علمی قبل از هرچیز تلاشی برای اصلاح شخصیت انسان است. و اصلاح شخصیت ارتباط کاملی با "بقا" دارد. درگیریها و خونریزیها نتیجه ی یک اشتباه در منطق و منش (شخصیت) انسانهاست. شخصیتی ک نفهمید برای بقا چکار باید کرد. شما باید بعنوان کسی ک قابلیت فهمیدن را در عرصه ی دیگری (علم) ثابت کرده است، هر نکته ای را قبل از برخورد کردن موشکافی کنی.. چون مغزش را داری. امثال این آیدیهای مقوائی ورجهنده معذورند زیرا از رفتارشان پیداست جز این در مغزشان امکانی نیست. اما شما معذور نیستی. باید ابتدا بپرسی تا بعد توضیحی نشنوی ک مثل تودهنی ب وجدانت بخورد. فرض میکنم قبل از ورجهیدن سؤال کرده ای.. بشنو: هر اندیشه ای ک شما را ب جبهه گیری و دشمن سازی وادارد اندیشه ای شخصی است و حق نداری آن اندیشه را ب عرصه ی جامعه بکشانی. اندیشه ی جبهه گیری و دشمن سازی و خودی و ناخودی تراشی و... همان اندیشه ای است ک از جانب همه ی طرفین درگیر جدال قدرت دنبال میشود. باید مبنا را بر دوستی و گفتمان نهاد. من نمیخاهم ب اشتباه ادامه دهم. آشکارا میگویم ک مایل ب همکاری با همه ی انسانها در هر موقعیتی ک هستند میباشم.. تا ثابت کنم در هر لباس و موقعیتی میتوان آدم بود. بقیه ی مبارزه ها اشتباه و از سر عقده گشائی است. اگر قرار باشد اصلاحی صورت گیرد تنها از این طریق است: پذیرش حق حیات طرف. خب شنیدی چه گفتم.. پاسخ بده نه مثل تاپیک فرد توقف کنی.

2. یک کاربر برای این پست سودمند از r.daramroei گرامی سپاسگزاری کرده اند:

sonixax (10-08-2013)

داده‌های جُستار

کاربری که سرگرم دیدن این جُستار هستند

هم‌اکنون 1 کاربر سرگرم دیدن این جُستار است. (0 کاربر و 1 مهمان)

مجوز های پیک و ویرایش

• شما نمیتوانید جُستار نوی بفرستید
    • شما نمیتوانید پیکی بفرستید
    • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
    • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
    •