Warning: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in ..../includes/class_bbcode.php on line 2958

Warning: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in ..../includes/class_bbcode.php on line 2958
جستار آزاد تالار زنامرد
  • Empty
  • قاطی کردم
  • مهربون
  • موفق
  • متعجب
  • مریض
  • مشغول
  • معترض
  • ناراحت
  • هیچ
  • کنجکاو
  • کسل
  • گیج شدم
  • گریه
  • پکر
  • اخمو
  • از خود راضی
  • بی تفاوفت
  • بد جنس
  • بد حال
  • خونسرد
  • خواب آلود
  • خوشحال
  • خجالتی
  • خسته
  • دلواپس
  • رنجور
  • ریلکس
  • سپاسگزار
  • سر به زیر
  • شوکه
  • شاد و سر حال
  • عاشق
  • عصبانی
  • غمگین
  • غافلگیر
  • User Tag List

نمایش پیکها: از 1 به 10 از 637

جُستار: جستار آزاد تالار زنامرد

Threaded View

سرنویسنده یکم
      Level completed: 96%, Points required for next Level: 22
      Overall activity: 0%
      دستاوردها:
      First 1000 Experience PointsGot three Friends
      بدون وضعیت

خالی

shirin آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Oct 2010
      جُستارها
      9
      امتیازها
      20,328
      رنک
      89
      Post Thanks / Like
      سپاس
      1,097
      از ایشان 2,534 بار در 930 پست سپاسگزاری شده است .
      یافتن همه‌یِ سپاسهای گرفته شده
      یافتن همه‌یِ سپاسهای داده شده
      Mentioned
      6 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      گفت‌آورد نوشته اصلی از سوی sonixax نمایش پست ها
      کجا گفتم ؟نه حرفشون این نیست .شرایط کار الان در غرب برای زنان درست برابر مردان هست . مگر کارهایی که به راستی توان انجامش از عهده یک زن خارجه البته اگر زنی توانایی بدنی برای انجام اون کار رو داشته باشه استخدامش میکنند .زنان نه ، فمینیستها . من اگر میگفتم زنان چنین چیزی میخواهند اون عکسهای طی کشیدن دختر 20 ساله در یک کشور سوسیالی که همه جوره قانون پشت زنان هست رو براتون نمیذاشتم .شیرین جان شما میخونید من چه نوشته ام ؟!من گفتم شما فرمودید که اون کارها رو تا مجبور نباشند انجام نمیدند . غیر از این گفتید ؟!من اگر گفتم زنان به این دلیل بود که موضوع بحث زنان بود. وگرنه مردان هم تا مجبور نباشن و شغل بهتری پیدا نکنن نمیرن دنبال اون مشاغل کذایی. نه من علاقمند نیستم ولی از سر اجبار هم نمیرم برای این مدل کارها ، نهایتن کاری که خوشم بیاد گیرم نیاد میشینم توی خونه حقوق سوسیالی میگیرم که اتفاقن مبلغش بیشتر از حقوق طی کشیدن هستش!!! ولی شما نگران من نباش ! من کار خودم رو دارم . شرکت خودم رو دارم . کارم هم طوریه که نشستم سر جام بدون اینکه بخوام خودمو پاره کنم پول در میارم به 5 نفر دیگه هم حقوق میدم
      چرا گفتی. الان با موبایل هستم سخته نقل نقل کنم. روز شنبه اگه یادم موند جملتو نقل قول میکنم. :دی. من اگر گفتم زنان به این دلیل بود که موضوع بحث زنان بود. وگرنه مردان هم تا مجبور نباشن و شغل بهتری پیدا نکنن نمیرن دنبال اون مشاغل کذایی. ولی من از سر اجبار اون مشاغل رو انجام میدم. البته غیر مدفوع جمع کنی و توالت شوری. منم دارم میام همونور شاید از شدت بیکاری به یه شغل سطح پایین هم راضی بشم. اگه تو شرکتت جا داری یه شغل هم به من بده .:-)

2. یک کاربر برای این پست سودمند از shirin گرامی سپاسگزاری کرده اند:

sonixax (07-25-2013)

داده‌های جُستار

کاربری که سرگرم دیدن این جُستار هستند

هم‌اکنون 1 کاربر سرگرم دیدن این جُستار است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلیدواژگان این جُستار

مجوز های پیک و ویرایش

• شما نمیتوانید جُستار نوی بفرستید
    • شما نمیتوانید پیکی بفرستید
    • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
    • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
    •