• Empty
  • قاطی کردم
  • مهربون
  • موفق
  • متعجب
  • مریض
  • مشغول
  • معترض
  • ناراحت
  • هیچ
  • کنجکاو
  • کسل
  • گیج شدم
  • گریه
  • پکر
  • اخمو
  • از خود راضی
  • بی تفاوفت
  • بد جنس
  • بد حال
  • خونسرد
  • خواب آلود
  • خوشحال
  • خجالتی
  • خسته
  • دلواپس
  • رنجور
  • ریلکس
  • سپاسگزار
  • سر به زیر
  • شوکه
  • شاد و سر حال
  • عاشق
  • عصبانی
  • غمگین
  • غافلگیر
  • User Tag List

نمایش پیکها: از 1 به 10 از 406

جُستار: انتقاد از قانونهای انجمن

Threaded View

مدیر تالار
      Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
      Overall activity: 0%
      دستاوردها:
      First 1000 Experience PointsGot three Friends
      گاز نگیر!

متعجب

sonixax آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Oct 2010
      ماندگاه
      کره ی زمین
      جُستارها
      110
      امتیازها
      424,596
      رنک
      100
      Post Thanks / Like
      سپاس
      47,087
      از ایشان 15,109 بار در 7,094 پست سپاسگزاری شده است .
      یافتن همه‌یِ سپاسهای گرفته شده
      یافتن همه‌یِ سپاسهای داده شده
      Mentioned
      89 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      گفت‌آورد نوشته اصلی از سوی iranbanoo نمایش پست ها
      اینکه سخنی از کشتن بچه ی فرانسوی زدند هم خود برای قبل تر ها بود و بعد از فعالیت دوباره شان دیگر از نوع سخنان نزدند.
      ابراز خوشنودی از کشته شدن کودک 8 ساله و تروریست خواندن انسانهای بیگناه که تازه یکیشان چینی بوده اصلن .

منطقی نیست که مثلن من ادعا کنم نژادپرست نیستم و سخنان نژادپرستانه نمیزنم و بعد بگویم آی این اعراب سوسمار خور ملخ خور وحشی ! سخن من در اینجا به هر شکل نژادپرستانه است .

در خصوص هلو کاست هم جایی علنا آن را انکار نکردند تنها بنا بر سخن خود مدیران اینجا که گفته بودید بحث پیرامون هلوکاست مشکلی ندارد اگر منجر به انکار علنی ان نباشد تنها نظراتشان را ابراز میکردند.
      گرامی من برای شما نقل قول سخنان ایشان را آورده ام ! که خیلی روشن هلوکاست را انکار کرده اند و همچنین آن را هلوفالس نامیده اند ! بالاتر موجود است .

اینکه آلمان چه سیاستی اتخاذ کرده و... چه ارتباطی با انکار هلوکاست دارد؟این نقل قول که از ایشان آوردید فکر میکنم تنها نظرشان در خصوص این سیاست بوده و نشانی از انکار و سرپیچی در آن وجود ندارد.
      بدبختی هم همینجاست ، باور بفرمایید گردانندگان اینجا خودشان دوست دارند هر چه بیشتر در زمینه ابراز نظر به کاربران آزادی بدهند کما اینکه میبینید داده اند ولی باید به خط قرمز های کشور میزبان احترام گذاشت یا دست کم از سر اجبار هم که شده آنها را رعایت کرد . ما خودمان همانهایی هستیم که به قوانین و سانسورهای هم میهن و جمهوری اسلامی اعتراض داریم ولی به راستی در این مورد دستمان بسته است . پیشتر من یک هفته تمام درگیر این ادارات دولتی آلمان بوده ام فقط و فقط به خاطر اینکه در تظاهراتی شرکت کرده ام که شخصی دیگر در آن تصویر احمدی نژاد را در لباس یک نازی میکس کرده بود . من نه سر پیاز بودم و نه ته پیاز !

من قصدم توجیه نیست اما احساس میکنم در مورد ایشان کمی سلیقه ای عمل شده.
      خصوصا اینکه از زمانی که ایشان دو باره فعالیت کردند با کوچکترین اثری از نوشته هایشان حساسیت ایجاد میشد.
      مدیر کسرا بدون مقدمه ایشان را به آواتارشان تشبیه کردند .نامنشان را رنگی کردید و .....
      خوب طبیعی هستش که وقتی شخصی سابقه خوبی ندارد در موردشان با حساسیت بیشتری برخورد میشود . رنگی شدن نام کاربری ایشان هم بر مبنای قوانین بود - اینجا :

دفترچه - قانونها و هنجار ها

• در صورتی که کاربری جرمی را مرتکب نشود ولی به صورت مکرر هنجارهای تارنما را نادیده بگیرد و یا نظم تارنما را بر هم بریزد اخطار دریافت میکند و به گروه کاربران لوده اضافه میشود ، در صورت تکرار به مدت ۳ روز از تارنما اخراج میشود .
      حال این در صورتی بود که نه تنها ایشون قوانین رو نقض میکردند بلکه هنجارها رو هم نادیده میگرفتند و در این مورد ما تنها به اضافه کردنشان به ترولها اکتفا کردیم و تغییری در سطح دسترسی ایشون ایجاد نکردیم که همان هم وقتی ایشون اعلام کردند احساس میکنند که به ایشان توهین شده برداشته شد !

واضح است که بررسی اینکه ایشان از چارچوب قوانین پا فراتر گذاشته اند به عهده ی شماست اما انصافا نقش تحریک و قضاوت های سلیقه ای و پا پی شدن های بی مورد را نادیده نگیرید.
      الان که ایشان اخراج شده اند.اما امیدوارم اگر قابل تجدید نظر است که در این تصمیم تجدید نظر کنید.
      اما جدا از آن در برابر رفتارهای مشابه و کاربران با افکار متفاوت همیشه قرار است چنین برخورد هایی صورت گیرد؟
      یعنی اینجا غیر از اندیشه های مشابه کسی امکان حضور نخواهد داشت؟چونکه ممکن است با سلیقه و میزان حوصله ی ما در پاسخگویی به آنان همخوانی ای وجود نداشته باشد؟
      تجدید نظر در باره وضعیت ایشون با من نیست ، و واضح هستش که ایشون طبق قوانین اجازه دارند نام کاربری دیگری ساخته و از نو فعالیت کنند ! این بند :

دفترچه - قانونها و هنجار ها

• کاربرانی که برای همیشه اخراج شده اند ، میتوانند با شناسه کاربری و آدرس پست الکترونیکی جدید دوباره نام نویسی و فعالیت کنند مشروط بر اینکه رفتار قدیم خود را در پیش نگیرند ، در صورتی که کاربری با نام نویسی های مکرر و شناسه های جدید رفتاری تخریبی را در پیش گیرد دسترسی اش برای همیشه و بدون هیچ گونه بخشش به تارنما بسته میشود و شناسه های تازه ای که میسازد فورا و بدون هیچ اخطاری بسته میشوند .
      و این در شرایطی هستش که ایشون اصلن اخراج همیشگی نشده اند !

اندیشه های مخالف هم همان طوری که خودتان میدانید اینجا تحمل میشود - فقط و فقط تنها خطوط قرمز ما این 5 مورد است :

• ممنوعیت بیان سخنان نژادپرستانه
      • ممنوعیت فحاشی و دشنام گویی به کاربران
      • ممنوعیت انکار نسل کشی های تاریخی مانند هلوکاست ، نسل کشی ارامنه ، نسل کشی دارفور ، کشتار سربرنیتسا و ...
      • ممنوعیت ارسال و استفاده از تصاویر و مدیای مربوط به پورنوگرافی کودکان
      • ممنوعیت ترویج خشونت ، ترویج تروریسم و آموزش ساخت مواد منفجره

خیلی رُک بگویم اگر طرز فکر کسی به شیوه ایست که یکی از این 5 مورد برایش ارزشمند است جایش در میان ما نیست ، ما (من و شما و بقیه) به عنوان ایرانی همین طوری در نزد افکار عمومی جهان متهم به پشتیبانان تروریسم بین المللی و ملتی متنفر از بقیه هستیم . بهتر است دست کم خودمان با آزاد گذاشتن این موارد در قوانینمان خود را از مقام متهم به محکوم نبریم .
      همیشه قبل خواب دو تا شات بزن راحت بخواب!
      دکتر ساسی

2. 4 کاربر برای این پست سودمند از sonixax گرامی سپاسگزاری کرده اند:

iranbanoo (04-24-2013),Mehrbod (04-24-2013),Russell (04-24-2013),Theodor Herzl (04-24-2013)

داده‌های جُستار

کاربری که سرگرم دیدن این جُستار هستند

هم‌اکنون 1 کاربر سرگرم دیدن این جُستار است. (0 کاربر و 1 مهمان)

مجوز های پیک و ویرایش

• شما نمیتوانید جُستار نوی بفرستید
    • شما نمیتوانید پیکی بفرستید
    • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
    • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
    •