گفت‌آورد نوشته اصلی از سوی commander نمایش پست ها
آقای روزبه اگر سایت هم میهن برای بقاء مجبور به پذیرش محدودیتهای رایج بود باید بخشی از دیتابیس سایت را حذف کرده و بسیاری از مباحث موضوعی خود را تعطیل می کرد. اینطورها هم که شما فکر می کنی نیست. هم میهن مطابق آرای ادمین آن اداره می شود و مدیران رو هم از بین افرادی همفکر خودش انتخاب می کند.
در مورد فعالیت ها: نقشی که کاربران اینجا در هم میهن به عهده گرفتند، نقش کارگر بی مزد و مواجب هست. این سایت برای حفظ و ارتقاء جایگاه خودش در موتورهای جستجو به مباحث موضوعی احتیاج دارد و زحمت تهیه این مباحث هم بر دوش کسانی مثل کاربران دفترچه هست. علارغم این واقعیت این دسته از کاربران حتی یک نفر در بین مجموعه مدیران ندارند و به راحتی حقشان تضییع می شود.
آگاهی بخشی هم بدون در اختیار داشتن ابزارهای لازم ممکن نیست.
من قبول دارم كه تقریبا باعث رونق سایت در زیز سایه كسانی است كه حرف های جدیدی برای گفتن دارند وحضور آنها باعث جذاب شدن هم میهن است ولی همین كه شرایطی بوجود آمده كه میشود با چند نفر جوان ارتباط برقرار كرد را غنیمت شمرد وبا سنگین وسبك كردن امر به نظر من حضور واستفاده از فرصت های بدست آمده منطقی وعاقلانه است
دراین بین حتی سفارشی كه داشتم به دوستان وآن اینكه سعی نمایند روش ملایمتری درمباحث پیشه كنند واز درگیری های موردی با هر كاربری اجتناب كنند چراكه آنها به دنبال بهانه هستند تا محروم كنند واین محرومیت بیشتر باعث میشود سایر كاربران از حضور شما محروم شوند
درهرصورت نظرمن استفاده از فرصت هاست