PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را دیدن نمیکنید برای دیدن کامل نوشته‌یِ و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : احکام شگفت‌انگیز اسلامی

Dariush
03-08-2013, 01:29 AM
برای گردآوری مطالب لازم برای اثبات مرد بودن الله ، چندی‌ست در کتب فقیهان از جمله خمینی گشت و گزار میکنم و در این حین گاها (در واقع اغلب) به احکامی شگفت‌آور برمیخورم که خنده‌آور،غم‌انگیز،تراژیک ،فانتزیک(!)، حال‌بهم‌زن و... هستند . گفتم بد نیست آنها را با دوستان به اشتراک بگذارم . به خصوص که تعدادی از دوستان اینجا اسلام‌ستیز هستند و میتوانند از اینها برای کارهای شیطانی خود استفاده کنند.شما هم اگر چیزی یافتید که در این رسته‌ها بود، با ما به اشتراک بگذارید.

Dariush
03-08-2013, 01:52 AM
برای شروع : (نقل از کتاب توضیح‌المسائل خمینی؛ نشانی ارجاع نیز شماره مسئله‌هاست)

460 اگر مرد با زن حائض زنا كند یا با زن حائض نامحرمى به گمان اینكه عیال خود او است جماع نماید، احتیاط واجب آن است كه كفاره بدهد.

چگونه نمیتوان فهمید که زن خود است یا نه ولی میشود فهمید که پریود است ؟ :e415:

2515 زنى كه نه سالش تمام شده و یائسه نیست، اگر صیغه شود، مثلا یك ماهه یا یك ساله، چنانچه شوهرش با او نزدیكى نماید و مدت آن زن تمام شود یا شوهر مدت را به او ببخشد، در صورتى كه حیض مى‏بیند، باید به مقدار دو حیض و اگر حیض نمى‏بیند، چهل و پنج روز باید از شوهر كردن خوددارى نماید.

2536 اگر با زن نامحرمى به گمان این كه عیال خود او است نزدیكى كند، چه زن بداند كه او شوهرش نیست‏یا گمان كند كه شوهرش مى‏باشد باید عده نگهدارد.

2618 ماهى مرده‏اى كه معلوم نیست آن را زنده از آب گرفته‏اند یا مرده، چنانچه در دست مسلمان باشد، حلال است و اگر در دست كافر باشد، اگر چه بگوید آن را زنده گرفته‏ام، حرام مى‏باشد.

صید ملخ

2622 اگر ملخ را با دست‏یا به وسیله دیگرى زنده بگیرند بعداز جان دادن خوردن آن حلال است. و لازم نیست كسى كه آن را مى‏گیرد مسلمان باشد و در موقع گرفتن، نام خدا را ببرد، ولى اگر ملخ مرده‏اى در دست كافر باشد و معلوم نباشد كه آن را زنده گرفته یا نه، اگر چه بگوید زنده گرفته‏ام، حلال نیست.

2623 خوردن ملخى كه بال در نیاورده، و نمى‏تواند پرواز كند حرام است.

2626 پانزده چیز از حیوانات حلال گوشت، حرام است: 1- خون 2- فضله 3- نرى 4- فرج 5- بچه‏دان 6- غدد كه آن را دشول مى‏گویند 7- تخم كه آن را دنبلان مى‏گویند 8- چیزى كه در مغز كله است و به شكل نخود مى‏باشد 9- مغز حرام كه در میان تیره پشت است 10- پى كه در دو طرف تیره پشت است 11- زهره دان 12- سپرز (طحال) 13- بول دان (مثانه) 14- حدقه چشم 15- چیزى كه در میان سم است و به آن "ذات الاشاجع" مى‏گویند.

فضله=پِهِن
نری=آلت تناسلی مردانه
فرج=آلت تناسلی زنانه

2627 خوردن سرگین و آب دماغ حرام است، و احتیاط واجب آن است كه از خوردن چیزهاى خبیث دیگر كه طبیعت انسان از آن متنفر است، اجتناب كنند. ولى اگر پاك باشد، و مقدارى از آن به طورى با چیز حلال مخلوط شود كه در نظر مردم نابود حساب شود، خوردن آن اشكال ندارد.
سرگینی که پاک باشد:e40c:

2630 خوردن چیزى كه براى انسان ضرر دارد، حرام است.

2631 خوردن گوشت اسب و قاطر و الاغ مكروه است، و اگر كسى با آنها وطى كند، یعنى نزدیكى نماید، حرام مى‏شود، و باید آنها را از شهر بیرون ببرند و در جاى دیگر بفروشند.

:e40b:

2632 اگر با گاو و گوسفند و شتر نزدیكى كنند بول و سرگین آنها نجس مى‏شود و آشامیدن شیر آنها هم حرام است و باید بدون آن كه تاخیر بیفتد آن حیوان را بكشند و بسوزانند و كسى كه با آن وطى كرده، پول آن را به صاحبش بدهد، بلكه اگر به بهیمه دیگرى هم نزدیكى كند، شیر آن حرام مى‏شود.

یعنی اگر گاو و گوسفند و شتری باشند که با آنها نزدیکی نکرده است، بول و سرگین‌شان پاک‌اند!

2780 قرآن و انگشتر و شمشیر میت و لباسى را كه پوشیده یا براى پوشیدن گرفته و دوخته است اگر چه نپوشیده باشد مال پسر بزرگتر است و اگر میت از این چهار چیز بیشتر از یكى دارد، مثلا دو قرآن یا دو انگشتر دارد چنانچه مورد استعمال است‏یا براى استعمال مهیا شده، مال پسر بزرگتر است.
شمشیر! :e056:

2781 اگر پسر بزرگ میت، بیش از یكى باشد، مثلا از دو زن او در یك وقت دو پسر به دنیا آمده باشد، باید لباس و قرآن و انگشتر و شمشیر میت را به طور مساوى بین خودشان قسمت كنند.
یعنی باید انگشتر،قرآن و شمشیرشان را از وسط به دو قسمت تقسیم کنند. حالا اگر مثلا 5 قلو باشند چه ؟!:e415:

2783 مسلمان از كافر ارث مى‏برد، ولى كافر اگر چه پدر یا پسر میت باشد، ازاو ارث نمى‏برد.
:e108:
از احکامی که باعث مسلمان شدن بسیاری از زرتشتیان سالهای نخستین سلطه اعراب بر ایران، شد.

Dariush
03-08-2013, 02:06 AM
یک حکمی بود که قبلا آنرا دیده بودم ولی اکنون هرچه میگردم آنرا نمی‌یابم. مبنی بر اینکه اگر در حین اعتکاف مردی «تصادفاً» با زنی نامحرم جماع کند، اعتکافش باطل است (یا نیست).منظورش اشتباهی نبود بلکه سکس اتفاقی و از روی مثلا حواس‌پرتی بود.(یعنی مثلا حواس مرد نباشد و همینطوری یهویی آلتش وارد آنجای زن شود)
مدتها با دوستان داشتیم به این فکر میکردیم چطور میشود اتفاقی یا تصادفی سکس داشت.کسی تا به حال چنین تجربه‌ای داشته است؟

Mehrbod
03-08-2013, 02:17 AM
یک حکمی بود که قبلا آنرا دیده بودم ولی اکنون هرچه میگردم آنرا نمی‌یابم. مبنی بر اینکه اگر در حین اعتکاف مردی «تصادفاً» با زنی نامحرم جماع کند، اعتکافش باطل است (یا نیست).منظورش اشتباهی نبود بلکه سکس اتفاقی و از روی مثلا حواس‌پرتی بود.(یعنی مثلا حواس مرد نباشد و همینطوری یهویی آلتش وارد آنجای زن شود)
مدتها با دوستان داشتیم به این فکر میکردیم چطور میشود اتفاقی یا تصادفی سکس داشت.کسی تا به حال چنین تجربه‌ای داشته است؟

اگر مرد در اثر حادثه ای با عمه و خاله اش زنا کند.مثلا شب در اطاقی در طبقه بالا خوابیده ودرست زیر همان اطاق در طبقه پایین عمه یا خاله اش خوابیده و زلزله اتفاق افتاد که بر اثر ان زلزله حائل بین دو طبقه از بین رفت و او از بالا روی عمه و خاله اش فرود امد و اتفاقی ذکرش(الت تناسلی مرد)در فرج(الت تناسلی زن) عمه یا خاله اش دخول کرده. لازم نیست خود داری کند و می تواند کارش را تمام کند و بعد هم با دختر او مزاوجت نماید.

رساله توضیح المسائل خمینی،مسئله 2401

اینرا خود من از کتاب چاپ شده خوانده‌ام :21:

Dariush
03-08-2013, 02:26 AM
اگر مرد در اثر حادثه ای با عمه و خاله اش زنا کند.مثلا شب در اطاقی در طبقه بالا خوابیده ودرست زیر همان اطاق در طبقه پایین عمه یا خاله اش خوابیده و زلزله اتفاق افتاد که بر اثر ان زلزله حائل بین دو طبقه از بین رفت و او از بالا روی عمه و خاله اش فرود امد و اتفاقی ذکرش(الت تناسلی مرد)در فرج(الت تناسلی زن) عمه یا خاله اش دخول کرده. لازم نیست خود داری کند و می تواند کارش را تمام کند و بعد هم با دختر او مزاوجت نماید.

انصافا اینها چه ذهن‌های فانتزیکی(!) داشتند! مگر چنین چیزی شدنی‌ست؟
یکی از دوستانم رفته بود از یک بسیجی پرسیده که چطور ممکن است شخصی یهویی و تصادفی و از روی حواس‌پرتی سکس کند، گویا CPUش سوخت!
ما خودمان هرچه فکر کردیم که چطور میشود همینطوری اتفاقی سکس کرد، در نهایت به این نتیجه رسیدیم صرفا شاید در خواب بشود چنین اتفاقی بیفتد؛ که آنهم احتمالش زیر 1 صدم درصد است.

Dariush
03-08-2013, 03:07 AM
قابل استفاده برای کلینیک‌های درمان افسردگی:(نقل از کتاب تحریرالوسیله)

http://www.daftarche.com/images/imported/2013/03/4.png (http://www.8pic.ir/)

http://www.daftarche.com/images/imported/2013/03/22.jpg (http://www.8pic.ir/)

http://www.daftarche.com/images/imported/2013/03/23.jpg (http://www.8pic.ir/)

کافر_مقدس
03-08-2013, 06:08 PM
گفتم بد نیست آنها را با دوستان به اشتراک بگذارم . به خصوص که تعدادی از دوستان اینجا اسلام‌ستیز هستند و میتوانند از اینها برای کارهای شیطانی خود استفاده کنند.http://www.daftarche.com/images/imported/2013/01/12.png

مسلمان از كافر ارث مى‏برد، ولى كافر اگر چه پدر یا پسر میت باشد، از او ارث نمى‏برد. اغتشاشیدم به روح خمینی و اسلام با این احکام مزخرفش !

iranbanoo
03-09-2013, 09:20 PM
من پیشاپیش عذر خواهی می کنم

مسئله 64 رساله آیت الله خمینی
در چهار جا تخلى حرام است: اول: در كوچه‏هاى بن بست در صورتى كه صاحبانش اجازه نداده باشند. دوم: در ملك كسى كه اجازه تخلى نداده است. سوم: در جایى كه براى عده مخصوصى وقف شده است، مثل بعضى از مدرسه‏ها. چهارم: روى قبر مؤمنین در صورتى كه بى‏احترامى به آنان باشد.

اسلام دینی همه گیر و همه جانبه است.
ایمان اوردید؟؟؟؟

Dariush
03-10-2013, 12:59 AM
روى قبر مؤمنین در صورتى كه بى‏احترامى به آنان باشد.
:e056:
مگر برای احترام هم میشود این کار را روی قبرشان کرد؟

Theodor Herzl
03-10-2013, 07:37 AM
چهارم: روى قبر مؤمنین در صورتى كه بى‏احترامى به آنان باشد.خیلی‌ بامزه بود این:e415:

Russell
03-10-2013, 12:34 PM
درباره ارتداد بد نیست که نکات زیر توجه داشته باشیم :

نکته اول:

مشهور در میان فقها این است كه مرتد اگر فطری باشد (یعنی نطفة او در حال مسلمان بودن پدر و مادر یا لااقل یكی از آن دو منعقد شده باشد) حدّ او قتل است و توبه ‏اش پذیرفته نیست (البته در صورتی كه مرد باشد) و اگر مرتد ملّی باشد، یعنی از پدر و مادر غیر مسلمان متولّد شده است، نخست به او پیشنهاد توبه می‏شود اگر پذیرفت چیزی بر او نیست و اگر توبه نكرد حدّ او قتل است (1)

نکته دوم:

در قلمرو حقوق و آزادی‏ های مذهبی، مسأله ارتداد، از مهم‏ترین و حساس‏ترین موضوعات شمرده می‏شود. ارتداد واقعه مخربی است که ریشه های بنیاد حکومت اسلامی را تهدید می کند چون که فرد مرتد عقیده اش این است که اصلا خدایی وجود ندارد و تمام این نظامات و تشکیلات فردی و اجتماعی مسلمانان که بر اساس یکتا پرستی و ایمان به رسالت استوار است، باطل و بی اساس و باید به جای این نظام، نظام دیگری جایگزین گردد بنا بر این ارتداد یک فرد به صورت هسته فتنه در می آید و تحریکات و واکنش های او، مایه جذب دشمنان و مغرضان و افراد ضعیف الایمان می گردد و به ایجاد شورش منجر می شود. این است که اسلام برای ریشه کن ساختن چنین فتنه و فسادهایی، به طور قاطع دستور می دهد که مرتد کشته شود تا نظام دین ثابت گردد و حکومت اسلامی دستخوش چنین حوادث شومی نگردد

با توجه به مطالب گفته شده، نکته تفاوت میان مرتد فطری و مرتد ملی روشن می شود؛

ضرر ارتداد فردی که اصالتا مسلمان بوده است به مراتب بالاتر از فرد بیگانه ای است که غیر مسلمان بوده و سپس اسلام آورده است. فرد اول به خاطر داشتن ارتباطات قوی و نیرومند با مسلمانان تاثیرات منفی بیشری بر خانواده های مسلمانان خواهد گذاشت و بهتر خواهد توانست به ضد حکومت اسلام، قیام و فعالیت کند چون که این فرد ضعف مسلمانان را شناخته و کامل می تواند به دین اسلام ضربه بزند . در حالی که اثر منفی نزد دومی کمتر است. این است که مرتد ملی این فرصت را دارد که با توبه و بازگشت به آغوش اسلام، از مجازات اعدام معاف می شود پس کسی كه آئینى همچون اسلام را بعد از تحقیق و پذیرش رها كند و به سوى آئین‏هاى دیگرى برود معمولا انگیزه صحیح و موجهى ندارد، و بنابراین مجازات سنگینی برای او در نظر گرفته شده

1-ترجمه العروه الوثقی ج 1 ص87

چرا کسی که از دین اسلام خارج میشود حکمش اعدام است؟ - صفحه 3 (http://forum.hammihan.com/thread62884-3.html#post3629262)

yasy
03-10-2013, 04:47 PM
هرگاه مردی بخواهد زن برادرش به وی محرم شود میتواند دختر شیر خواری را با اجازه ی ولی او به عقد موقت خود دراورد و در همان حال زن برادرش آن دختر را كامل شیر دهد و بنابر احتیاط واجب باید مدت عقد به قدری باشد كه دختر به حد قابلیت بهره گیری جنسی! باشد و چنین عقدی موافق مصلحت دختر نیز باشد، بعد از آنكه شیر دادن تمام شد میتواند مدت عقد موقت را به او ببخشد
مساله 2132 مكارم شیرازی

مردی كه دو همسر دارد اگر یكی از آن دو همسر فرزند عموی زن دیگر را شیر دهد زنی كه فرزند عموی او شیر خورده به شوهر خود حرام نمیشود

همچین ذهن فعالی دارن یعنی:e40d:

Dariush
03-10-2013, 08:31 PM
چرا کسی که از دین اسلام خارج میشود حکمش اعدام است؟ - صفحه 3 (http://forum.hammihan.com/thread62884-3.html#post3629262)
عبید زاکانی بود(؟) که این حکایت را نقل کرده بود که از شخصی پرسیدن اسلام چگونه دینی‌ست گفت دین عجیبی‌ست ، هنگام ورود به آن سر کیرت (با پوزش از خواهران مجلس)را میبرند، هنگام خروج از آن از سر خودت را.

Mehrbod
03-10-2013, 08:46 PM
عبید زاکانی بود(؟) که این حکایت را نقل کرده بود که از شخصی پرسیدن اسلام چگونه دینی‌ست گفت دین عجیبی‌ست ، هنگام ورود به آن سر کیرت (با پوزش از خواهران مجلس)را میبرند، هنگام خروج از آن از سر خودت را.

«عبید زاکانی را گفتند اسلام چه دینی است؟ فرمود: دین عجیبی است چون در آن داخل شوی سر کیرت را ببرند و چو از آن خارج شوی سر خودت را»

:4:

Dariush
03-10-2013, 08:52 PM
«عبید زاکانی را گفتند اسلام چه دینی است؟ فرمود: دین عجیبی است چون در آن داخل شوی سر کیرت را ببرند و چو از آن خارج شوی سر خودت را»

:4:
اسپاگتی اموات‌ات را بیامرزد، دیگر کمتر آن واژه‌ی رکیک را تکرار کن ؛ اینجا بانوان متشخصی رفت و آمد میکنند.

yasy
03-19-2013, 05:55 PM
هرگاه زن یقین كند كه همسرش از دنیا رفته و عده ی وفات نگه دارد و بعدا شوهر كند چنانچه معلوم شود شوهر او بعد مرده است باید از شوهر دوم جدا شود و احتیاط واجب ان است كه اگر باردار است به مقداری كه در عده ی طلاق گفته شده برای شوهر دوم عده ی طلاق نگه دارد و بعد از آن برای شوهر اول چهار ماه و ده روز عده ی وفات نگه دارد و بعد دوباره به عقد شوهر دوم درآید
:e403:

Dariush
03-19-2013, 06:11 PM
هرگاه زن یقین كند كه همسرش از دنیا رفته و عده ی وفات نگه دارد و بعدا شوهر كند چنانچه معلوم شود شوهر او بعد مرده است باید از شوهر دوم جدا شود و احتیاط واجب ان است كه اگر باردار است به مقداری كه در عده ی طلاق گفته شده برای شوهر دوم عده ی طلاق نگه دارد و بعد از آن برای شوهر اول چهار ماه و ده روز عده ی وفات نگه دارد و بعد دوباره به عقد شوهر دوم درآید
من نگرفتم چه شد ؟!

yasy
03-19-2013, 06:18 PM
من نگرفتم چه شد ؟!
عده نگه داشتن ینی اینكه بعد از طلاق یا مرگ مرد زن باید یه مدتی كه برای هر كدوم مشخصه ازدواج نكنه بنابر احتیاط واجب از خونه بیرون نره زیورآلات استفاده نكنه و همچین مزخرفات

فكر كنم اون زمان به خاطر اینكه اگه زن حامله باشه پدر بچه مشخص باشه گفتن كه ازدواج نكنن
ولی تا آدم میخواد برای این پرت و پلاهاشون منطق پیدا كنه با همچین حكمی كه گذاشتم آدم و پشیمون میكنن

Dariush
03-19-2013, 06:26 PM
عده نگه داشتن ینی اینكه بعد از طلاق یا مرگ مرد زن باید یه مدتی كه برای هر كدوم مشخصه ازدواج نكنه بنابر احتیاط واجب از خونه بیرون نره زیورآلات استفاده نكنه و همچین مزخرفات

فكر كنم اون زمان به خاطر اینكه اگه زن حامله باشه پدر بچه مشخص باشه گفتن كه ازدواج نكنن
ولی تا آدم میخواد برای این پرت و پلاهاشون منطق پیدا كنه با همچین حكمی كه گذاشتم آدم و پشیمون میكنن
یاسی‌جان، من کلا نمیفهمیدم منظورش چیست که اول زن یقین کند شوهرش مرده و ازدواج کند و سپس بفهمد که شوهرش بعدا مرده است . دوباره که خواندم متوجه منظورش شدم. اما خیلی بد بیانش کرده بود .

Russell
03-19-2013, 07:14 PM
برای این آخوندها اختراع انقلابی وسیله‌ای بنام کاندوم هنوز جا نیافتاده،آزمایش ژنتیکی برای تشخیص پدر بچه بماند حالا !!

Mehrbod
03-19-2013, 08:07 PM
یاسی‌جان، من کلا نمیفهمیدم منظورش چیست که اول زن یقین کند شوهرش مرده و ازدواج کند و سپس بفهمد که شوهرش بعدا مرده است . دوباره که خواندم متوجه منظورش شدم. اما خیلی بد بیانش کرده بود .

انگیزه‌ای داری داریوش گرامی, من سه چهار بار خواندم هیچی نگرفتم, روشنه برای ما (آدمیان رویهمرفته) ننوشته‌اند این را!

توضیحات بانو یاسی هم کمکی نکرد ... :e403:

Dariush
03-19-2013, 08:23 PM
انگیزه‌ای داری داریوش گرامی, من سه چهار بار خواندم هیچی نگرفتم, روشنه برای ما (آدمیان رویهمرفته) ننوشته‌اند این را!

کلا منظورش این است که زنی به یقین اینکه شوهرش مرده است (یعنی مثلا 10 سال است از او خبری نیست ) ازدواج کند، بعد از حالا حامله شود از شوهر دوم، و بعد بفهمد که شوهر اولش بعد از اینکه او ازدواج کرده مرده است، باید از شوهر دوم طلاق گرفته، و عده‌ی طلاق را نگه دارد (آنطور که بانو یاسی گفت) سپس دوباره 130 روز برای مرگ شوهر نخست عزادار شود و دوباره به عقد شوهر دوم درآید . :e01a::e140:

yasy
03-19-2013, 08:24 PM

من خودم هم دو سه بار خوندم تا متوجه شدم:)
احتمال میدم منظورش این باشه كه زنی شوهرش بمیره و اون مقدار زمانی كه باید و صبر كنه و دوباره ازدواج كنه بعد متوجه بشه كه شوهرش اون زمان كه اون فكر میكرده نمرده و مثلا دو ماه بعد از اون تاریخ مرده! باید جدا بشه و دوباره اون مدت زمان و صبر كنه به علاوه ی زمانی كه به خاطر طلاق باید صبر كنه بعد دوباره با شوهر دومش ازدواج كنه:))
چی شد!
همون به زبان خودشونه:e403:

undead_knight
03-19-2013, 09:02 PM
جدا بعضی از این احکام طوری بیان میشند که از فهمیدن گیرهای فلسفی و علمی حل نشده سخت ترند:))

Dariush
03-19-2013, 09:11 PM
جدا بعضی از این احکام طوری بیان میشند که از فهمیدن گیرهای فلسفی و علمی حل نشده سخت ترند:))
به نظرم دو دلیل دارد:
1-خودشان بسیار انسانهای نفهمی نسبت به کاربرد زبان (فارسی)هستند و نمیتوانند منظورشان را به سادگی بیان کنند. اینچنین است که گاهی میبینید کانت و هگل از نوشته‌های اینان راحت‌فهم‌تر هستند.
2-عمدا چنین بیانش میکنند که بگویند چیزهایی که ما میگوییم را هرکسی نمیتواند بفهمد و اینها کارهای بسیار تخصصی هستند. :e52d:

yasy
03-19-2013, 09:19 PM
اصولا وقتی به موضوعی بال و پر زیاد داده بشه و پیچیده بشه عامه ی مردم راحت تر آن را باور میكنند و به ساختگی بودنش شك میكنند به عبارتی همان دلیل دوم داریوش عزیز

جایی خوندم كه اجاره دادن مالی كه دسترسی به آن ممكن نیست حرام است!
كمی بعد مثالی ازش دیدم نوشته بود مثلا اسبی را كه فرار كرده است را نمیتوان اجاره داد!:e10c:

sonixax
06-05-2013, 05:50 PM
۵ یمنی که در عربستان به قتل و عضویت در یک باند تبهکاری محکوم شده بودند، طبق دستور قاضی چندی پیش سرهایشان از تنشان جدا شد و در حالی که از کتف های خودآویزان بودند، یک روز تمام در میدان اصلی شهر به نمایش گذاشته شدند. برخی معتقدند هدف دولت عربستان ایجاد رعب و وحشت در میان گروه های تبهکار و مهاجرین غیرقانونی بوده است.
سه تن از افرادی که سرشان از تنشان جدا شده، برادر بودند. جنازه های این پنج نفر در حالی که سرهایشان نیز در داخل کیسه های پلاستیکی به آنها وصل شده بود یک روز تمام به وسیله دو جرثقیل آویزان بودند. سر این افراد توسط شمشیر در میدان اصلی شهر جیزان قطع شد و این پنج نفر در همان میدان و در مقابل دانشگاه این شهر به مدت یک روز در میان زمین و آسمان آویزان ماندند.
این شهروندان کشور یمن، متهم به عضویت در یک گروه تبهکاری، تشکیل گروه مسلح و قتل شهروندان سعودی شده بودند.

۵ جسد بی‌سر در میدان اصلی شهری در عربستان به نمایش درآمد | The Observers (http://observers.france24.com/fa/content/20130530-5-corps-unhead-saudi)

mosafer
06-06-2013, 11:45 AM

اینرا خود من از کتاب چاپ شده خوانده‌ام
واجب شد برم رساله ی خمینی رو بگیرم و این مطالب رو بخونم:e108:

mosafer
06-06-2013, 11:58 AM
۵ یمنی که در عربستان به قتل و عضویت در یک باند تبهکاری محکوم شده بودند، طبق دستور قاضی چندی پیش سرهایشان از تنشان جدا شد و در حالی که از کتف های خودآویزان بودند، یک روز تمام در میدان اصلی شهر به نمایش گذاشته شدند. برخی معتقدند هدف دولت عربستان ایجاد رعب و وحشت در میان گروه های تبهکار و مهاجرین غیرقانونی بوده است.
چه وحشتناک:(
با این پیکها ،من هیچی از اسلام نمیدونم:e108:

Hezbollah_YaHasan
06-07-2013, 05:12 PM
بسمه تعالی
با عرض تسلیت ایام الله ارتحال حضرت امام خمینی (قد) و عرض تبریک عید مبعث.
من در تعجبم برادران کافر چرا از حزب الله ایراد می گیرند که در تهاجماتشان به محفل های دشمنان اسلام نظیر محفل های دانشجویان گمراه و سخنرانی های اهل فتنه و انحراف از الفاظ رکیک استفاده می کنند اما این سایت پر شده از کلمات عورت نظیر ک... و ک... و ک...؟؟؟!!!

Russell
06-07-2013, 06:05 PM
بسمه تعالی
با عرض تسلیت ایام الله ارتحال حضرت امام خمینی (قد) و عرض تبریک عید مبعث.
من در تعجبم برادران کافر چرا از حزب الله ایراد می گیرند که در تهاجماتشان به محفل های دشمنان اسلام نظیر محفل های دانشجویان گمراه و سخنرانی های اهل فتنه و انحراف از الفاظ رکیک استفاده می کنند اما این سایت پر شده از کلمات عورت نظیر ک... و ک... و ک...؟؟؟!!!
برادران مسلمان واژگان ک‌دار را به خواهر و مادر مخالفان حواله میدهند و بعد موقع سخن گفتن درباره مسائل معمول به پستان میگویند سینه !!
شما بفرمایید نشان دهید کجا به افراد و خواهر و مادرشان واژگان ک‌دار حواله شده،لینک یکی دو نمونه هم کافی‌ست.