PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را دیدن نمیکنید برای دیدن کامل نوشته‌یِ و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : صندلی داغ - sonixax

Ouroboros
03-04-2013, 10:54 PM
درود میلاد ارجمند، خوش آمدید.
فهرست اندکی دگرگون شده‌ی پرسشها خدمت شما.
(دوستان توجه بکنند که قوانین صندلی داغ اندکی دگرگون شده، و شخص از روز نشستن ده روز برای پاسخگویی به تمامی پرسشها فرصت دارد. روال جدید کار چنین است که کاربران سوالات خود را هر وقت خواستند از مصاحبه‌شونده می‌پرسند، اما دوستی که روی صندلی نشسته باید حتما پرسشهای استاندارد را اول پاسخ بدهد، دلیل این دگرگونی عدم تاب و تحمل شما بوده پس کمتر نق بزنید).

1. چه عنصری را در روابط اجتماعی از باقی مهم‌تر می‌دانید؟ توضیح بدهید.
2. در این محدوده‌ی این فرتور خود را در کجا(ها) می‌بینید؟ اندکی روشنگری بکنید.
3. در زندگی روزمره آیا مقید به اصول اخلاقی مشخصی هستید یا نخست به نتیجه‌بخشی اعمال خود توجه می‌کنید؟
4. آیا در زندگی شما نقطه‌ی دگرگونی برجسته‌ای وجود داشته؟ لحظه‌ای، رخدادی، شخصی ... که زندگی شما به پس و پیش از آن تقسیم بشود؟ اگر بله، بدون ذکر جزئیات، حالات خود و چگونگی آن تغییرات را توصیف بکنید.
5. با استیصال چه می‌کنید؟ یعنی اگر تمام آنچه ممکن است را برای حل یک مشکل انجام داده‌اید اما همچنان عاجز مانده‌اید، برای کنار آمدن با عجز منتج چه طریقی را برمی‌گزینید؟
6. به باور شما برابری مهم‌تر است یا آزادی؟
7. موثرترین شخص در زندگی شما که بوده؟ بدون درج اطلاعات شخصی، کمی پیرامون چگونگی اثرگیری خود توضیح بدهید.
8. آیا تا بحال آرزوی مرگ کسی را کرده‌اید؟ اگر بله، توضیح بدهید.
9. به نظر شما آیا کیفیت زندگی بشر از منظر زمانی درحال صعود بوده یا سقوط؟
10. کدامیک از این دو را دستاورد مهم‌تری برای بشر تلقی می‌کنید: هنر، یا دانش؟
11. آینده‌ی نزدیک جهان و ایران را از منظری سیاسی، اجتماعی و فرهنگی چگونه می‌بینید؟
12. آیا حاضر هستید برای تحقق آرمان‌های خود جانتان را به خطر بیاندازید؟
13. آیا حاضر هستید برای تحقق آرمان‌های خود جان دیگران را به خطر بیاندازید؟
14. آیا مذهب و دانش را آشتی‌پذیر می‌دانید؟
15. آیا به وجود فضای سیاسی سالم باور دارید یا اساسا برای این عرصه از زندگی اجتماعی اعتباری قائل نیستید؟
16. آیا با نقوش سنتی زن و مرد در جامعه موافق هستید؟(lol)
17. کدام ورزش، غذا، سبک موسیقی و ژانر سینمایی را ترجیح می‌دهید؟
18. نظرتان پیرامون فمینیسم، کمونیسم و لیبرالیسم چیست؟
19. اگر وادار به برگزیدن یکی از ادیان ابراهیمی بشوید کدام را انتخاب می‌کنید؟
20. اگر بنا بود در جزیره‌ای دورافتاده تنها بمانید، و حق انتخاب یک آلبوم موسیقی، یک فیلم و یک کتاب را داشتید، کدام‌ها را برمی‌گزیدید؟
21. بدترین و بهترین ویژگی خود را چه می‌دانید؟
22. بدترین و بهترین ویژگی نوع بشر را چه می‌دانید؟
23. اگر می‌توانستید سه چیز را در جهان تغییر بدهید، آن سه چیز چه می‌بودند؟
24. همنشینی با آدم‌های مشابه خودتان را ترجیح می‌دهید یا با اشخاص متفاوت؟
25. دیدگاه شما پیرامون مرگ چیست؟
26. پنج چیز که بدون آنها نمی‌توانید زندگی بکنید را نام ببرید.
27. سگ‌دوست هستید یا گربه‌دوست؟
28. انتظار و امید وجود چه پرسشی(ها) را در این مجموعه داشتید که آنرا نمی‌بینید، خودتان آن‌(ها) را مطرح بکنید و پاسخ بدهید.

sonixax
03-10-2013, 08:55 PM
با پوزش فراوان به خاطر دیر پاسخ دادن ، دسترسی به اینترنت این روزها محدود است در حد فیلترینگ جمهوری اسلامی و چین و کره شمالی با هم :دی

1. چه عنصری را در روابط اجتماعی از باقی مهم‌تر می‌دانید؟ توضیح بدهید.
به نظر من مهم ترین عنصر در روابط اجتماعی یا شاید بهتر بگم مهم ترین عناصر اعتماد و احترام متقابل هستند . اگر در روابط اجتماعی هر کدام از اینها وجود نداشته باشد سرانجام مشکلاتی عجیب خودنمایی میکنند مانند آن چیزی که در جامعه امروز ایران شاهد آن هستیم .

2. در این محدوده‌ی این فرتور خود را در کجا(ها) می‌بینید؟ اندکی روشنگری بکنید.
کدام فرتور ؟ :دی

3. در زندگی روزمره آیا مقید به اصول اخلاقی مشخصی هستید یا نخست به نتیجه‌بخشی اعمال خود توجه می‌کنید؟
بستگی دارد با چه موردی در حال دست و پنچه نرم کردن باشم . اگر آن مساله مورد خیلی مهمی نباشد نه به نتیجه کار آنچنانی دارم و نه اخلاق ولی اگر مورد مهمی باشد که زندگی خودم یا دیگران را تحت تاثیر قرار دهد بسیار با دقت حرکت میکنم و بسیاری از اصول و عقاید خودم را مد نظر میگیرم .

4. آیا در زندگی شما نقطه‌ی دگرگونی برجسته‌ای وجود داشته؟ لحظه‌ای، رخدادی، شخصی ... که زندگی شما به پس و پیش از آن تقسیم بشود؟ اگر بله، بدون ذکر جزئیات، حالات خود و چگونگی آن تغییرات را توصیف بکنید.
آری ، مهاجرتم به خارج از ایران . تغییر محیط ، احساس اینکه میتوانم در امنیت جانی و روانی به زندگی خود ادامه دهم و همچنین بازگشت به محیطی که خاطرات بسیاری از دوران کودکی ام را همراه خود دارد احساس خاص و وصف نشدنی ای برایم دارد .

5. با استیصال چه می‌کنید؟ یعنی اگر تمام آنچه ممکن است را برای حل یک مشکل انجام داده‌اید اما همچنان عاجز مانده‌اید، برای کنار آمدن با عجز منتج چه طریقی را برمی‌گزینید؟
اصولن من از انجام کاری عاجز نمیمانم :دی اگر در انجام کاری موفق نباشم راه های دیگر را آزمایش میکنم تا سرانجام راه حلی پیدا کنم .

6. به باور شما برابری مهم‌تر است یا آزادی؟
به نظر من هیچ کدام اینها بدون دیگری معنی نمیدهد ، برابری بدون آزادی میشود کمونیسم و آزادی بدون برابری میشود کاپیتالیسم !!!

7. موثرترین شخص در زندگی شما که بوده؟ بدون درج اطلاعات شخصی، کمی پیرامون چگونگی اثرگیری خود توضیح بدهید.
فکر میکنم مادرم باشد ، توضیج خاصی هم فکر نمیکنم نیاز باشد . به هر حال شخصیست که هر روز زندگیم را در کنارش بودم و هستم .

8. آیا تا بحال آرزوی مرگ کسی را کرده‌اید؟ اگر بله، توضیح بدهید.
زیاد !!!! آرزوی مرگ خیلی ها از جمله تک تک سران جمهوری اسلامی و اسلامگرایان و مسلمانان افراطی .

9. به نظر شما آیا کیفیت زندگی بشر از منظر زمانی درحال صعود بوده یا سقوط؟
بدون شک همواره رو به سعود بوده و هست .

10. کدامیک از این دو را دستاورد مهم‌تری برای بشر تلقی می‌کنید: هنر، یا دانش؟
دانش !

11. آینده‌ی نزدیک جهان و ایران را از منظری سیاسی، اجتماعی و فرهنگی چگونه می‌بینید؟
به نظر من دیر یا زود ایران درگیر یک جنگ با قدرتهای جهانی میشود یا شاید بهتر است بگویم که به ایران حمله نظامی میشود و پس از دوران جنگ و سقوط جمهوری اسلامی تازه ایران وارد دورانی میشود که میشود روابط اجتماعی ، سطح فرهنگی و اقتصادی ایران را بهبود بخشید . جهان متمدن هم فکر نمیکنم تغییر خاصی بکند .

12. آیا حاضر هستید برای تحقق آرمان‌های خود جانتان را به خطر بیاندازید؟
هرگز !

13. آیا حاضر هستید برای تحقق آرمان‌های خود جان دیگران را به خطر بیاندازید؟
شاید !!!

14. آیا مذهب و دانش را آشتی‌پذیر می‌دانید؟
مطلقن خیر ، مذهب و دانش اصولن دوستی با هم نداشته اند که حال بخواهند با هم آشتی بکنند . حرکت مذهب رو به تاریکی و جهل و حماقت مطلق است ولی دانش درست عکس این مسیر در حال حرکت است .

15. آیا به وجود فضای سیاسی سالم باور دارید یا اساسا برای این عرصه از زندگی اجتماعی اعتباری قائل نیستید؟
خیر ، به نظر من فضای سیاسی سالم تنها و تنها یک افسانه است .

16. آیا با نقوش سنتی زن و مرد در جامعه موافق هستید؟(lol)
نقوش سنتی ؟ من اصولن با تفکیک کردن جنس زن و مرد از هم مخالفم چه رسد به اینکه بخواهیم برای هر کدام نقشی و یا برتری و امتیاز خاص قایل شویم .

17. کدام ورزش، غذا، سبک موسیقی و ژانر سینمایی را ترجیح می‌دهید؟
ورزش اسکای دایوینگ (در حال دروره دیدنش هم هستم) ، غذا هر چیزی که باب میلم باشد . اغلب فست فود و کباب . از ماهی و فسنجان و کله پاچه و غذاهای شیرین متنفرم ، سبک موسیقی بدون شک اپیک و هارد راک ، ژانر سینمایی کمدی .

18. نظرتان پیرامون فمینیسم، کمونیسم و لیبرالیسم چیست؟
اصولن من باور دارم هر چیزی که در انتهایش یک ایسم و ایست دارد دردسر ساز است . فمنیسم که به کل از نظر من مردود است ، کمونیسم هم که یک ایدوئولوژی شکست خورده و بدرد نخور است ، لیبرالیسم هم دیر یا زود گندش در می آید :دی

19. اگر وادار به برگزیدن یکی از ادیان ابراهیمی بشوید کدام را انتخاب می‌کنید؟
مسیحیت !!!

20. اگر بنا بود در جزیره‌ای دورافتاده تنها بمانید، و حق انتخاب یک آلبوم موسیقی، یک فیلم و یک کتاب را داشتید، کدام‌ها را برمی‌گزیدید؟
Inhuman Rampage گروه DragonForce
فیلم Hangover و کتاب هم شاهنامه .

21. بدترین و بهترین ویژگی خود را چه می‌دانید؟
شاید بدترین ویژگی من این باشد که وقتی میدانم حق با من است تا خشتک طرف مقابل را سرش نکشم ول نمیکنم . و شاید بهترینش هم این باشد که اگر دست به کاری بزنم تا به سرانجام نرسانمش دست از سرش بر نمیدارم .

22. بدترین و بهترین ویژگی نوع بشر را چه می‌دانید؟
بدترینش به نظر من بیتفاوتی به محیط زیست است و بهترینش مغز بزرگی که دارد .

23. اگر می‌توانستید سه چیز را در جهان تغییر بدهید، آن سه چیز چه می‌بودند؟
دین باوری ، زورگویی ، خودبرتر بینی

24. همنشینی با آدم‌های مشابه خودتان را ترجیح می‌دهید یا با اشخاص متفاوت؟
بدون شک افراد متفاوت ، آدم از انسانهای همانند خودش کمتر می آموزد .

25. دیدگاه شما پیرامون مرگ چیست؟
به قول خمینی ، هیچی :دی . مرگ به نظر من پایانی است که هرگز آغاز نشده .

26. پنج چیز که بدون آنها نمی‌توانید زندگی بکنید را نام ببرید.
آبِ گوارا و خنک ، موسیقی ، کامپیوتر ، هوای تازه ، جمعیت

27. سگ‌دوست هستید یا گربه‌دوست؟
راستش هر دو ، مدتی سگ داشتم ولی به خاطر آمدن به خانه جدید گربه دار شدم :دی از قدیم هم هر دو را داشتم . ولی در کل به نظرم گربه بامزه تر است .

28. انتظار و امید وجود چه پرسشی(ها) را در این مجموعه داشتید که آنرا نمی‌بینید، خودتان آن‌(ها) را مطرح بکنید و پاسخ بدهید.
راستش همینهایی هم که پرسیدید دور از ذهن بود . ولی فکر کنم جای پرسشهایی مانند علاقمندی به مواردی مانند ، شغل ، رشته تحصیلی و ... خالی بود .

undead_knight
03-10-2013, 09:28 PM
اگر آخرین بازمانده یک حمله اتمی(فرضه دیگه گیر نده:)) ) به ایران باشی(فرض میکنیم در یک ایران دموکراتیک) و دسترسی به کنترل موشک های قاره پیمای هسته ای داشته باشی و به خاطر تششعات رادیواکتیو شانس زنده موندن برای مدت بیش از چند ساعت رو نداشته باشی چیکار میکنی؟آیا موشک ها رو به سمت اون کشورها نشونه میری؟:)

sonixax
03-11-2013, 01:40 AM
اگر آخرین بازمانده یک حمله اتمی(فرضه دیگه گیر نده:)) ) به ایران باشی(فرض میکنیم در یک ایران دموکراتیک) و دسترسی به کنترل موشک های قاره پیمای هسته ای داشته باشی و به خاطر تششعات رادیواکتیو شانس زنده موندن برای مدت بیش از چند ساعت رو نداشته باشی چیکار میکنی؟آیا موشک ها رو به سمت اون کشورها نشونه میری؟:)

به سمت آنهایی كه حمله اتمی كرده اند ؟ آری .

Ouroboros
03-11-2013, 04:49 AM
کدام فرتور ؟ :دی

:e056::e414::e417:

http://www.daftarche.com/images/imported/2013/02/15.png

sonixax
03-11-2013, 11:00 AM
زیتونی (سوسیال دموكراسی)
آبی (كاپیتالیسم)
فیروزه ای تیره (اكتیویتیسم)
سبز روشن (دموكراتیك سوسیالیسم)

Anarchy
03-11-2013, 07:59 PM
برادر میلاد، برامون بگو چی شد که اول یک ناسیونالیست تقریبا افراطی شدی و بعد چی شد که گذاشتیش کنار!!

sonixax
03-11-2013, 09:24 PM
راستش هنوز هم كنارش نذاشتم ، فقط دیگه خیلی درگیرش نیستم . به هر حال آدمها نگرششون به دنیا عوض میشه .
روزگاری برام خیلی مهم بود كه آی فلا و آی بهمان ، كورش این ، ایران اون . الان دیگه برام خیلی مهم نیست . چون به این نتیجه رسیدم كه ارزش حرص خوردن نداره :دی

iranbanoo
03-11-2013, 09:29 PM
داستان این تنکساتون چیه؟:))
واسه همه میزنید انگار .........
وقتی از شما تنکسی دریافت نمیکنم عیار پستمو میسنجم:))

sonixax
03-12-2013, 02:43 AM
من وقتی پستی رو میخونم برای علامت گذاری زیرش تنكس میزنم . اگر خوشم بیاد پسند میزنم .
وقتی زیر پستی تنكس نزدم یا نخوندمش یا این آیپده چت كرده :))
در ضمن این كرم را جناب آنارشی در جان ما انداخت :))))

Anarchy
03-12-2013, 05:10 PM
در ضمن این كرم را جناب آنارشی در جان ما انداخت :))))

برادر میلاد ، من بی تقصیرم:e105: !! کرم فرزام گرایی حتی به تنکس زدن هم رسوخ کرده بود منتها مدتیست که در حال ترک کردن میباشم:e409:

Soheil
03-13-2013, 07:50 PM
پیش بینیت درباره انتخابات ریاست جمهوری چیه؟ بنظرت کی شانس بیشتری داره؟! طرفداران دولت، اصولگرایان، اصلاح طلبان یا ... ؟ :e308:

Dariush
03-13-2013, 09:12 PM
درود میلاد گرامی؛

به نگرتان، بهترین و بدترین اخلاق ایرانیان چیستند؟

به نگرتان این ایران لعنتی با این همه گندیدگی‌ها چه دارد که هتا بی‌روح‌ترین ایرانی‌ها که با ادعای رفتن و پشت خود ندیدن به آنسوی آبها میروند ، باز نمیشود از یاد ایران و غربت دلشان نگیرد؟شما هم چنین هستید؟

چه زمانی مرگ را به ادامه زندگی ترجیح میدهید؟

اگر در آلمان نازی بودید، به نگرتان عضو جبهه هیتلر میشدید؟

از موارد موارد زیر کدامیک را برای ایران مناسبتر میدانید:
حکومت مشروطه
جمهوریت + سوسیالیسم
جمهوریت + کاپیتالیسم

قوام‌السلطنه یا مصدق؟

نگاه‌تان به عدالت چیست و آنرا چگونه تعبیر میکنید؟

نام چند شخص را میبرم احساس‌تان را در مورشان بگویید:
باراک اوباما
جورج بوش(پسر)
فرانسوا اولاند
چه‌گوارا
فردریش نیچه
ویکتور هوگو
گابریل گارسیا مارکز

اگر بخواهید از میان افراد زیر یکی را برای دوستی برگزینید کدام را انتخاب میکنید؟
ریاضیدان
ادیب
فیلسوف
منجم
فعال سیاسی
فمنیست lol

و به عنوان پرسش آخر، به دانشمند نگاه احترام‌‌آمیزتری دارید یا خود دانش؟

هر کدام از پرسشها را که خواستید میتواند بدون پاسخ بگذارید:e306:

sonixax
03-14-2013, 02:31 AM
پیش بینیت درباره انتخابات ریاست جمهوری چیه؟ بنظرت کی شانس بیشتری داره؟! طرفداران دولت، اصولگرایان، اصلاح طلبان یا ... ؟ :e308:

راستش اخبار انتصابات را دنبال نمیكنم ، ولی به نظرم طبق معمول اصولگرایان برنده هستند در انتصابات بعدی ولو یك اصلاح طلب انتخاب شود .

sonixax
03-14-2013, 02:42 AM
درود میلاد گرامی؛

به نگرتان، بهترین و بدترین اخلاق ایرانیان چیستند؟

به نگرتان این ایران لعنتی با این همه گندیدگی‌ها چه دارد که هتا بی‌روح‌ترین ایرانی‌ها که با ادعای رفتن و پشت خود ندیدن به آنسوی آبها میروند ، باز نمیشود از یاد ایران و غربت دلشان نگیرد؟شما هم چنین هستید؟

چه زمانی مرگ را به ادامه زندگی ترجیح میدهید؟

اگر در آلمان نازی بودید، به نگرتان عضو جبهه هیتلر میشدید؟

از موارد موارد زیر کدامیک را برای ایران مناسبتر میدانید:
حکومت مشروطه
جمهوریت + سوسیالیسم
جمهوریت + کاپیتالیسم

قوام‌السلطنه یا مصدق؟

نگاه‌تان به عدالت چیست و آنرا چگونه تعبیر میکنید؟

نام چند شخص را میبرم احساس‌تان را در مورشان بگویید:
باراک اوباما
جورج بوش(پسر)
فرانسوا اولاند
چه‌گوارا
فردریش نیچه
ویکتور هوگو
گابریل گارسیا مارکز

اگر بخواهید از میان افراد زیر یکی را برای دوستی برگزینید کدام را انتخاب میکنید؟
ریاضیدان
ادیب
فیلسوف
منجم
فعال سیاسی
فمنیست lol

و به عنوان پرسش آخر، به دانشمند نگاه احترام‌‌آمیزتری دارید یا خود دانش؟

هر کدام از پرسشها را که خواستید میتواند بدون پاسخ بگذارید:e306:

با درود ، از آنجایی كه امكان كوت كردن تك به تك ندارم به ترتیب پاسخ میدهم :

١- بهترین اخلاق ایرانیان به نظر من كله شقیشان است و بدترینش هم كله شقیشان !!!
٢-راستش من هرگز دلم برای ایران تنگ نشده ولی به هر حال افراد چون با آن خاطره دارند برایش دلتنگی میكنند .
٣-زمانی كه خودم از پس كارهای خودم بر نیایم (از كار افتاده شوم)
٤- هرگز به عضویت نازی ها در نمیامدم .
٥-جمهوریت +كاپیتالیسم (هر چند كه وجود خانواده سلطنتی به صورت نمادین را در كشور بایسته میدانم)
٦-هیچكدام !
٧-به نظر من عدالت یعنی همواره جانب حق و حقیقت را گرفتن حتا اگر به ضررت باشد .
٨-
اوباما = بی دست و پا
بوش = قمه كش
فرانسوا اولاند = كمونیستِ خانه خراب كن
نیچه = نظری ندارم
چه گوارا = شارلاتان
ویكتور هوگو و ماركز = اهل شعر و رمان نیستم
٩-منجم
١٠-دانشمند

Mehrbod
03-14-2013, 10:45 AM
درود, میلاد جان این هم پرسشهای من:

١. به نگرت بدترین ویژگی دویچلند چیست؟
٢. بهترین ویژگی دویچلند؟
٣. بهترین کشور برای زندگی در جهانِ امروز را کجا میدانی؟
٤. پول یا دانش؟ (:
٥. در همه‌یِ تاریخ ایران چه کسی بیشترین سود را به ایرانیان رسانیده؟
٦. در تاریخ کنونیِ ایران (تا سد سال پیش) چه کسی بیشترین سود را رسانیده؟
٧. چه کسی بیشترین نقش در ناخداباور شدن ات را داشته؟

sonixax
03-15-2013, 01:21 PM
درود, میلاد جان این هم پرسشهای من:
١. به نگرت بدترین ویژگی دویچلند چیست؟
٢. بهترین ویژگی دویچلند؟
٣. بهترین کشور برای زندگی در جهانِ امروز را کجا میدانی؟
٤. پول یا دانش؟ (:
٥. در همه‌یِ تاریخ ایران چه کسی بیشترین سود را به ایرانیان رسانیده؟
٦. در تاریخ کنونیِ ایران (تا سد سال پیش) چه کسی بیشترین سود را رسانیده؟
٧. چه کسی بیشترین نقش در ناخداباور شدن ات را داشته؟

با درود مهربد جان .

١. آب و هوای غیر قاب پیشبینی و معمولن سرد .
٢. حساب و كتب داشتن كارها .
٣. از میان كشورهایی كه دیده ام ، ژاپن و آمریكا .
٤. بی تردید پول .
٥. خیلی تاریدان نیستم ولی عقیده دارم پس از اسلام بیشترین سود را رضا شاه رسانده .
٦. باز هم رضا شاه .
٧. خانواده و فامیل چون همگی كمونیست و اقلیت و اكثریت و ضد دین و ... از دایی بگیر تا خاله و پدر بزرگ و عموی مادرم و ... بوده اند و هستند (بیشتر از طرف مادری) ولی با همه اینها نقش اینترنت هم بسیار پررنگ بوده در جهت دادن و آگاهانه بودن این داستان .

Ouroboros
03-15-2013, 06:07 PM
با سپاس از میلاد گرامی جهت حضور در این جستار.
شوربختانه کمی تحت تاثیر مباحث جنسیتی که اخیرا باب شده و تکراری شدن روند کار استقبال کمتری به عمل آمد.
صندلی داغ پس از تعطیلات نوروز در ایران با روال کار جدید ادامه پیدا خواهد کرد.

:e420:

Anarchy
02-09-2014, 12:44 PM
جستار صندلی داغ @sonixax (http://www.daftarche.com/members/sonixax-6/) بازگشایی شد :e056: !

Persepolis
02-09-2014, 01:13 PM
درود بر شما :e306:

sonixax ؟؟

نظر شما درباره ی :
ویندوز:
مکینتاش:
لینوکس:

محبوب ترین Distro (لینوکس) از نظر شما ؟ و همینطور یک توزیع پارسی خوب و آبرومند هم نام ببرید.

کدام ویندوز را بیشتر می پسندی و علت انتخاب؟

به نظر شما بهترین و کاربردی ترین سیستم عامل تلفن همراه کدام است و چرا ؟

تبلت ، فبلت ، کتابخوان.. کدامیک؟

با کدام مرورگر اینترنتی زندگی می کنید !

نظر شما درباره افراد زیر :
ریچارد استالمن
اریک ریموند
لینوس توروالدز
شادروان استیو جابز
بیل گیتس

بهترین سایت(ها) پارسی از نظر شما که ارزش دیدن و خواندن دارند؟ (به غیر از دفترچه)

چرا کمونیسم غیراخلاقیست ؟

تاریخ ایران باستان را با چه کسی و چه کتابی شناختی ؟

بهترین چاپ شاهنامه فردوسی ؟

در یک پاراگراف کشور آلمان و مردمانش را توصیف کنید.

بهترین شهر آلمان و دلیل انتخاب شما ؟

به نظر شما رفتار و برخورد ژرمن ها با ایرانی ها چگونه است؟

چرا از کشوری مثل آلمان هیتلر پدید آمد؟!

Mercedes-Benz یا BMW ؟

بایرن مونیخ یا بورسیا دورتمند ؟

گوته یا شیلر ؟

نیچه یا شوپنهاور ؟

سپاس.

sonixax
02-09-2014, 03:33 PM
درود بر شما

درود بر شما :e032:

sonixax ؟؟

میلاد هستم !
داستان آیدی هم بر میگردد به بازی Sonic که در دوران کودکی بازی مورد علاقه ام بود ، یک زمانی یک نسخه از بازی آمد به نام Sonic DX با تقلید از آن شناسه Sonixax ساخته شد.

ویندوز:

کاربر پسنت ترین کار راه بنداز ترین سیستم عامل دنیاست ، فراوانی نرم افزارهای نوشته شده برایش باعث شده که استفاده ازش در هر خانه ای بایسته باشد ولی به درد سِرور بودن یا سیستم عامل موبایل یا دستگاه های کوچک و نظامی و ... نمیخورد به خاطر استفاده زیاد از منابع و امنیت پایین.

مکینتاش:

مزخرف ترین چیزیه که به عمرم دیدم .

لینوکس:

اگر بگوییم بهترین سیستم عامل دنیاست بزرگنمایی نکرده ایم ولی در عین حال اگر بگوییم به درد مردم عادی نمیخورد هم باز هم درست گفته ایم.
سیستم عاملی پیچیده ، نا آشنا با رابط دیداری برای کاربران ، در بسیاری موارد مقلد ، سبک ، انعطاف پذیر .
اگر از آن برای خلق سیستم عاملهای جدید استفاده کنید و یک تیم حرفه ای مسئول این کار باشد قطعن بهترین نتیجه را خواهید گرفت.
اگر بخواهید به عنوان Desktop User از آن استفاده کنید یا شما کاربری هستید که به جز موسیقی گوش کردن و یک سری کارهای بسیار پیش پا افتاده کار دیگری با یک کامپیوتر ندارید!!! یا برنامه نویس هستید! یا یک چیزیتان میشود!

محبوب ترین Distro (لینوکس) از نظر شما ؟ و همینطور یک توزیع پارسی خوب و آبرومند هم نام ببرید.

من توزیع های محبوب زیادی دارم :
برای سرور : CentOS و Fedora Core Red Hat
برای دسکتاپ: Ubuntu و Debian که قطعن دبیان از اوبونتر برتر آمد پدید :e00e:
توزیع پارسی مناسب : لینوکس شریف ، پارسیکس . به نظرم پارسیکس بهتر باشد.

کدام ویندوز را بیشتر می پسندی و علت انتخاب؟

ویندوز 8.1 که همین الان هم دارم ازش استفاده میکنم.
بسیار نرم و روان ، ارزان (تنها 30 دلار قیمت دارد اگر بلد باشید چگونه آن را بخرید) ، سرعت لود بالا ، کاربر پسند ، خلاقانه ، مدیریت منابع عالی .

به نظر شما بهترین و کاربردی ترین سیستم عامل تلفن همراه کدام است و چرا ؟

شک نکنید که اندروید بسیار بسیار کاربردی تر است ولی تنها و تنها روی کاغذ و در تئوری ، برای اینکه در عمل هم به آنچه روی کاغذ آورده شده نزدیک شود نیازمند دولوپرهای بیشتر ، خلاق تر و سخت افزار قوی تر است.
ولی IOS بسیار بسیار کاربرپسند تر است و اپلیکشنهایش بسیار بسیار بیشتر و بهتر هستند و از آنجایی که تنها و تنها برای یک سخت افزار که تکلیفش از پیش روشن است نوشته میشود مشکلات خاص اندروید را با آن ندارید.

تبلت ، فبلت ، کتابخوان.. کدامیک؟

تبلتی که سیم کارت بخورد.
کتابخوان هم برای مطالعه کتاب خیلی خوب است.

با کدام مرورگر اینترنتی زندگی می کنید !

FireFox و Opera

ریچارد استالمن
خل وضعی که کارهایش دنیا را جای بهتری کرده.

اریک ریموند
آشنایی چندانی با ایشون ندارم.

لینوس توروالدز
قهرمان تمام اعصار ، یک نابغه ی واقعی .

شادروان استیو جابز
اگر به دنبال ایده های خوب و کاربر پسند هستید تنها و تنها استیو جابز میتوانست بهترینشان را جلویتان بگذارد.

بیل گیتس
مردی خود ساخته ، باهوش ، سخت کوش و البته انسان دوست. اگر بیل گیتسی نمیبود احتمالن هرگز کامپیوترهای خانگی انقدر فراگیر نمیشدند.

بهترین سایت(ها) پارسی از نظر شما که ارزش دیدن و خواندن دارند؟ (به غیر از دفترچه)
ویکی پیدیا فارسی ، بالاترین ، دنباله خدابیامرز ، رادیو فردا.

چرا کمونیسم غیراخلاقیست ؟
هدف کمونیسم غیر اخلاقی نیست، راهی که برای رسیدن به هدف انتخاب کرده غیر اخلاقیست. این راه برپایه دزدی ، آدم کشی ، خفه کردن صدای مخالف ، به رسمیت نشناختن تجارت آزاد ، به رسمیت نشناختن حق مالکیت شخصی و مغز شویی بناشده به همین دلیل کمونیسم بیشتر از آنکه غیر اخلاقی باشد خطرناک است.

تاریخ ایران باستان را با چه کسی و چه کتابی شناختی ؟
به صورت پراکنده و گزینشی و تنها و تنها با مطالعه منابع مختلف. یعنی آگاهی من از تاریخ ایرانِ باستان بسیار گزینشیست و تنها جاهایی را که دوست داشتم خوانده ام برای همین هرگز در باره تاریخ ایرانِ باستان با کسی وارد بحث نمیشوم مگر در باره چیزی که میگویم یقینِ 100% ای داشته باشم.

بهترین چاپ شاهنامه فردوسی ؟
اهل شاهنامه نیستم.

در یک پاراگراف کشور آلمان و مردمانش را توصیف کنید.
مردمی عجیب که سعی دارند گذشته خود را نادیده بگیرند ولی در عین حال هم نمیتوانند ازش دست بکشند با قوانینی بسیار شگفت انگیز و عجیب.

بهترین شهر آلمان و دلیل انتخاب شما ؟
همه جای آلمان مثل هم است بین ثروتمندترین شهر و یک دهات کوچک فرق چندانی نیست ولی اگر بنا به انتخاب باشد من فرانکفورت را انتخاب میکنم به خاطر اینکه قلب تپنده اقتصادی آلمان است CryTek هم آنجاست :e00e:

به نظر شما رفتار و برخورد ژرمن ها با ایرانی ها چگونه است؟
مثل رفتارشان با بقیه! ولی یک کمکی بهتر در برخی موارد.

چرا از کشوری مثل آلمان هیتلر پدید آمد؟!
هیتلر آلمانی نبود! ولی پدید آمدن هیتلرها از چنین جامعه ای چندان هم عجیب نیست . همین الانش اگر فرانسه و انگلیس و آمریکا سرشان را برگردانند یک هیتلر دیگر بوجود می آید.
آلمانها مردمی بسیار مغرور هستند و خود را از نظر فرهنگی برتر از بقیه میدانند. البته از نظر نژادی هم خود را برتر میدانند و تنها جرات بیان آن را ندارند.

Mercedes-Benz یا BMW ؟
هیچکدام! فقط Corvet

بایرن مونیخ یا بورسیا دورتمند ؟
اهل فوتبال نیستم . ولی به گمانم بایرن مونیخ بهتر باشد.

گوته یا شیلر ؟
خیام نیشابوری

نیچه یا شوپنهاور ؟
کلن علاقه ی چندانی به فلاسفه و فلسفه ندارم.

سپاس.

:e303:

Persepolis
02-09-2014, 06:10 PM
میلاد جان یه چندتا سوال دیگه هم داشتم :e306:

دلایل شما برای کنار گذاشتن کمونیسم چه بود و این اتفاق چگونه افتاد ؟

شما تا به حال به فکر بازگشت به ایران بودی ؟

بهترین هدیه ای که تا بحال گرفتی چی بود و از طرف چه کسی ؟

راستی روز ولنتاین هدیه چه می دهی؟ :e418:

بهترین و لذت بخش ترین سرگرمی شما ؟

سپاس.

Nevermore
02-09-2014, 06:34 PM
1-خاطره انگیز ترین بازی ای که کردی کدام است؟
2-از میان بازی های استراتژیک کدام را از همه بیش تر دوست می داری؟
3- 5 بازی برتر همه ی دوران ها؟
4-ساکر هم بازی می کنی؟تا به حال شرطی هم فوتبال بازی کرده ای؟
5- رابطه ات با قمار چه طور است؟
6-چطور این قدر حوصله داری تا یک بحث را پیش ببری حتی اگر فرسایشی باشد؟:e404:
7- 5 کاربر دوست داشتنی ِ گفتگو؟
8- خود ات میان قرمه سبزی و ps3 کدام را بر میگزینی؟
9-بهترین کاراکتر بازی های کامپیوتری؟
.
.
.

kourosh_bikhoda
02-09-2014, 07:12 PM
زود ، تند ، سریع:

خودرو و ساعت مورد علاقه؟
اگر صاحبکار بود، حاضر میشدی به کارگرانت پورسانتی دستمزد بدی؟ اگر بله چقدر؟
قیافه این اجانب رو تشریح کن: sonixax Mehrbod Russell Anarchy Theodor Herzl undead_knight Dariush Alice iranbanoo Reactor mosafer یه نفر razi Nevermore Philo kourosh_bikhoda مزدک بامداد

sonixax
02-09-2014, 07:14 PM
دلایل شما برای کنار گذاشتن کمونیسم چه بود و این اتفاق چگونه افتاد ؟
تا زمانی که بیرون گود هستید و فقط استدلالها و سخنان کمونیستها را میشنوید به راحتی تحت تاثیرشان قرار میگیرید! در مورد من این تحت تاثیر قرار گرفتن هم بیشتر بود چون در میانشان بزرگ شدم.
پس از آن میروید آثار کمونیستها را میخوانید و طبق معمول و سنت کمونیستی به شما کتاب سرمایه و یک برنامه کمونیستی مشترک و بسیار میانه رو (مانند کتاب یک دنیای بهتر) و منیفست کمونیست پیشنهاد میشود که اولین قدم مغزشویی هم همانجاست. اگر واکنش نشان ندهید تازه رفته رفته آن روی واقعی کمونیسم را به شما نشان میدهند که سرشار است از قتل و کشتار و جنایت و بگیر و ببند و خفقان و ...
از آن طرف وقتی شما در میان کمونیست جماعت باشید ناسازگاری خودشان با خودشان ، پایبند نبودن به آنچه ترویج میدهند (شخصن بیشتر از ده نفر کمونیست دو آتشه تر از جناب مزدک میشناسم که فروشگاه های زنجیره ای دارند و پول کارگر را درست و به موقع نمیدهند که البته پیشتر جناب مزدک این داستان رو طور دیگری ماست مالی فرمودند) و تظاهر و فریب را بیشتر و بیشتر میبینید تا جایی که حالتان از کمونیسم و کمونیست جماعت به هم میخورد و به فکر این میوفتید که بروید ایده های دیگر را هم یک نگاهی بیندازید! ایده هایی که مدام در گوش شما خوانده اند اخی هستند ، بهره کش هستند ، مال مردم خور هستند و ... و وقتی با ماهیت راستین و نه آن دیو پوشالین و دروغینی که کمونیستها برای شما به تصویر کشیده اند آشنا میشوید اگر به راستی به دنبال ایجاد یک دنیای بهتر!!! باشید آن را کنار میگذارید و اگر به دنبال خر کردن مردم و تسلط بر تمام ثروت جامعه باشید کمونیست باقی میمانید.

شما تا به حال به فکر بازگشت به ایران بودی ؟

خیر ، نه بهش فکر میکنم و نه دلم میخواد که برگردم. با اینکه از آلمان خوشم نمیاد ولی آن را به کشوری مانند ایران ترجیح میدهم.

بهترین هدیه ای که تا بحال گرفتی چی بود و از طرف چه کسی ؟

یک کامپیوتر با پردازنده i386 dx در سن 5 سالگی که مسیر زندگیم را عوض کرد. از طرف پدر و مادرم.

راستی روز ولنتاین هدیه چه می دهی؟

یک بار یه دونه از این لوبیاها که وقتی سبز میشه روی برگش نوشته I love u هدیه دادم و بس! که فکر کنم بزرگترین اشتباه زندگیم بود و البته از سر خامی و جوانی.

بهترین و لذت بخش ترین سرگرمی شما ؟
انجام و یادگیری کارهایی فنی. یادمه زمانی که تازه به اینجا اومده بودم یکی از دوستان ایرانی میخواست یک سیستم امنیتی برای مغازه اش بگذارد شامل آلارم و سنسورهای حرکتی و دوربین و ... بهش گفتم من برات انجام میدم و اون هم قبول کرد. مامانم بهم گفت بلدی ؟ گفتم یاد میگیرم :دی و بعدش رفتم انجام دادم الان هم 7-8 سالی هست که داره کار میکنه یک بار هم دزد برای طرف گرفت. Learning by doing

سپاس.

sonixax
02-09-2014, 07:21 PM
1-خاطره انگیز ترین بازی ای که کردی کدام است؟

اگر از نظر نوستالژی بخواهید بگویید F-22 Raptor که روی یک فلاپی دیسک بود.
اگر از نظر حال و حول و اینکه هنوز هم بازی میکنم سری Metal Gear Solid و Resident Evil .

2-از میان بازی های استراتژیک کدام را از همه بیش تر دوست می داری؟

Red Alert ها .

3- 5 بازی برتر همه ی دوران ها؟

Resident Evil series
Metal Gear Solid series
Prince of Persia Trilogy
Neverhood
Mortal Kombat trilogy

4-ساکر هم بازی می کنی؟تا به حال شرطی هم فوتبال بازی کرده ای؟

بازی میکردم زمانی که ایران بودم با دوستان دور هم جمع میشدیم بازی میکردیم.
بله بازی کرده ام و اغلب هم برنده شدم :e00e:

5- رابطه ات با قمار چه طور است؟

بسیار بسیار بسیار خراب.

6-چطور این قدر حوصله داری تا یک بحث را پیش ببری حتی اگر فرسایشی باشد؟

نمیدانم! من اصولن برای هر کاری زیاد حوصله دارم اگر از آن لذت ببرم.

7- 5 کاربر دوست داشتنی ِ گفتگو؟
بیشتر از 5 نفر هستند :

مزدک بامداد
امیر
راسل
آنارشی
کسرا
کوروش
مهربد
داریوش
نورمور
یه نفر
و ...

8- خود ات میان قرمه سبزی و ps3 کدام را بر میگزینی؟

بدون شک قرمه سبزی مامان جون.
ps3 ها می آیند و میروند.

9-بهترین کاراکتر بازی های کامپیوتری؟

Solid Snake
3575

Nevermore
02-09-2014, 07:25 PM
بیشتر از 5 نفر هستند :

مزدک بامداد
امیر
راسل
آنارشی
کسرا
کوروش
مهربد
داریوش
نورمور
یه نفر
و ...

خسته نباشید:e415:نوشتم "گفتگو".

sonixax
02-09-2014, 07:35 PM
خودرو و ساعت مورد علاقه؟

ساعت خیلی بدم میاد برای همین ساعت مورد علاقه ام همانیست روی گوشی ام هست !
خودرو همان طور که پیشتر هم گفتم Corvete هر مدلی ، هر رنگی ، هر سالی .

اگر صاحبکار بود، حاضر میشدی به کارگرانت پورسانتی دستمزد بدی؟ اگر بله چقدر؟

بله حاضر بودم.
نیمی از سودِ فروش.

قیافه این اجانب رو تشریح کن: @sonixax @Mehrbod @Russell @Anarchy @Theodor Herzl @undead_knight @Dariush @Alice @iranbanoo @Reactor @mosafer @یه نفر @razi @Nevermore @Philo @kourosh_bikhoda @مزدک بامداد

یه نفر : چون دیدمش نمیتونم تشریح کنم، فقط میتونم بگم دختر زیباییست.
مسافر : موهای مشکی و بلند و لخت ، پوست اندکی سبزه و قد کوتاه.
ریکتور : گنده منده ، سیاه از اینهایی که رفته سولاریوم ، شکم شش تکه.
ایرانبانو : صورت گرد تپلی و مهربان با یک مقدار کمی شکم !!!
آلیس : لاغر ، سفید ، دماغ عملی.
داریوش : جدی ، احتمالن عینکی قد متوسط!
شوالیه : دراز و لاغر از اینهایی که دخترها محلشون نمیذارند :))
کسرا : هیکلی ، سبزه ، صورت کشیده (این با تقلب بود)
آنارشی : موهای خیلی کوتاه با یک لبخند طوری که وقتی بهش نگاه میکنی فکر میکنی داره به حماقتت لبخند میزنه عینکی و در عین حال مهربان
مهربد : همش فکر میکنم شبیه این یارو امید توی شبکه منو تو هستش :))
میلاد : سفید ، قط متوسط ، موهای خرمایی تیره با رگه هایی بور در میانشان طوری که وقتی موهایش بُلند است دیده میشوند.
راسل : تصور من از راسل همون آواتار قدیمش هست! ریشو باریشهای احتمالن قهوه ای صورت گرد و یک پیپ به دست.
کوروش بیخدا : نمیتونم چیزی رو در موردت متصور بشم خودت میدونی چرا! ولی میدونم که موی بلند اصلن بهت نمیاد.
فیلو : راستش اصلن نمیتونم چیزی بگم در موردش! به نظرم شبیه رضا داوودنژاد باشد!
نورمور : متین ، خوش خنده ، قد بلند ، موهای چتری و البته روشن.
رازی : آشنایی زیادی باهاشون ندارم ولی به نظرم چهره ی خسته ای داشته باشند.
مزدک بامداد : پوست سبزه ، سیبیل های سفید که وسطش به خاطر دود سیگار زرد شده ، شکم گنده طوری که از این دوبنده ها میپوشد ، سر کچل ولی دور و برش رو موهای سفید بلند گرفته و یک کوچولو ژولی پولی و کاملن بیتوجه به زنان زیبا وقتی در حال توضیح دادن سخنان لنین هستش - این درست مشخصات یکی از دوستان به شدت کمونیستِ ماست، نمیدانم چرا جناب مزدک مرا ناخواسته یاد وی میندازد.

sonixax
02-09-2014, 07:36 PM
خسته نباشیدنوشتم "گفتگو".

بنویسید به پای خستگی به خاطر کار نکردن!!!! :

مزدک بامداد
ملیگرا
راسل
کسرا
آنارشی
و صد البته yazid_2005 یا همچین چیزی .

Russell
02-09-2014, 08:07 PM
خب میلاد جان این‌ها رو علی احساب جواب بده.
برنامه نویسی کار خوب و نون و آبداری هست؟ مزایا و معایب زندگی اینجوری رو بگو.
کتابخوان چه مارک و مدلی خوبه؟
ورزش دوست داری؟ اگر آری چخ ورزشی؟
بازی فکری چی؟ سودوکو و از این جور چیزها.
رمان و داستان و اینجور چیزها دوست داری؟
کمدی چی دوست داری؟

sonixax
02-09-2014, 08:43 PM
برنامه نویسی کار خوب و نون و آبداری هست؟ مزایا و معایب زندگی اینجوری رو بگو.

برنامه نویسی کار خوبیه پول هم توش زیاده ولی پولی که میگیرید به نسبت کاری که میکنید نمیصرفه مگر اینکه یک برنامه ی خیلی خوب بنویسید و به صورت پابلیک بفروشیدش یا برید توی کار اپلیکیشن نویسی برای گوشی .
من شخصن از برنامه نویسی پول چندانی در نمیارم! شاید 10 تا 20 هزار یورو در سال. ولی پولهای کناری از نصب همون سیستم های امنیتی و سخت افزار و ... خیلی بیشتره و بهتره .

کتابخوان چه مارک و مدلی خوبه؟

به انتخاب من باشد اول Kobo-Touch به خاطر اینکه مموری بهش میخوره و بعد از اون کیندل آمازون.

ورزش دوست داری؟ اگر آری چخ ورزشی؟
آری دوست دارم ، یک زمانی هم ورزش مورد علاقه ام Sky-Diving بود یک مدتی هم کار میکردم به خاطر هزینه زیادش مجبور شدم کنار بذارمش و کنار گذاشتنش یک مقداری باعث افزایش وزنم شد که دارم زور میزنم درستش کنم.

بازی فکری چی؟ سودوکو و از این جور چیزها.

راستش بازیهای کامپیوتری را بیشتر میپسندم. اهل سودوکو و شطرنج و تخته و اینها نیستم! اوج بازی های اینطوری که بازی میکردم در منچ و مارپله و راز جنگل!!! خلاصه میشد. یک بار هم روپولی بازی کردم خوشم نیومد.
یک تار مور گننده ماریوی لوله کش را به صد تا از این بازیها نمیدهم :e00e:

رمان و داستان و اینجور چیزها دوست داری؟

زیاد اهل رمان و داستان نیستم. به نظرم وقت تلف کردن هستش. از همون بچگی هم همه کتاب حسن کچل دستشون بود و من کتابی که چگونگی انقراض دایناسورها را توضیح میداد . تنها رمانی که تونستم نصفش رو بخونم قلعه حیوانات بود اون هم به خاطر اینکه کارتونش رو دیده بودم :))

کمدی چی دوست داری؟

هر چی که فکرش رو بکنی . عاشق کمدی هستم هر مدلش . ولی مورد علاقه هایم کارهی بنی هیل است ، پس از آن مجموعه مستر بین با بازی روان آتکینسون.
از کمدی های آمریکایی هم خیلی خوشم می آید ولی به نظرم خلاقیت انگلیسها را ندارند به هیچ عنوان . کارهای آمریکایی ها هر چه قدر هم خنده دار باشد فقط به درد یک بار دیدن میخورد ولی آثار کمدینهای انگلیسی را هزار بار هم که ببینید سیر نمیشوید.
از این کمدی های کلامی هم خیلی خوشم می آید مانند کارهی مکس امینی و ماز جبرانی و ...
ولی از بی استعداد هایی مثل ماهی صفت که یک کار را هی تکرار میکنند بیزارم.

undead_knight
02-11-2014, 01:36 PM
آری دوست دارم ، یک زمانی هم ورزش مورد علاقه ام Sky-Diving بود یک مدتی هم کار میکردم به خاطر هزینه زیادش مجبور شدم کنار بذارمش و کنار گذاشتنش یک مقداری باعث افزایش وزنم شد که دارم زور میزنم درستش کنم.

اصلا بهت نمیاد اهل اکستریم اسپورتس باشی:)))

یه نفر
02-11-2014, 06:34 PM
درود. خوبی؟ اجازه هست؟ :-)
1- مزایای کمونیست بنظرت چی چیه؟ :-)
2- کدوم یکی؟ الف) اونی که تورو خیلی دوست داره. ب) اونی رو که خیلی دوس داری؟
3- حاضری 100میلیون دلار بهت بدن و 24ساعت نقش «مفعول» رو در یک رابطه جنسی داشته باشی؟
4- نهایت هدف و آرزوت چیه؟ الان چند درصد به آرزو و هدفت رسیدی؟
5- چه نوع ساعتی رو دوست داری؟ :-))
6- اگر فردا آخرین روز زندگیت باشه (( البته خدا نکنه. ایشالا زنده باشی )) از چه کسی طلب بخشش میکنی؟ چکارا میکنی؟ چی میخوری؟ چی میخونی؟
7- بنظرت در حق زنان ظلم شده یا کم توجهی؟
8- اگر قدرت صرفا سیاسی داشتی، چکار میکردی؟
8- بهترین نوع حکومت چیه؟
9- دختری در آیین خاک سپاری مادرش، مرد خوش تیپ ولی ناآشنایی را می بیند و عاشقش میگردد. ولی پس از آیین، آن مرد ناپدید شده و دیگر این دختر او را پیدا نمیکند. چند روز پس از آن، این دختر ، خواهر خودش را میکشد. پرسش : چرا؟
10- میونه ات با کودکان چجوره؟
11- بنظرت خودکشی جرات میخواد؟ تو این جرات رو داری؟ (عاقلانه تفنگ روی سرت بگذاری و بــنــــــگ! )
12- بنظرت مشکل بزرگ اجتماعی ایرانیان چیه؟ چه راهکاری پیشنهاد میدی؟
13- چرا ناخن (ناخون) باید بلند بشه تا کوتاهش کنیم؟
14- پدر و مادرت تورو با چه عقایدی بزرگ کردن؟
15- نمیخوای ازدواج کنی؟ اولین درس زندگی که فرزندت میدی چیه؟
16- نظرت در مورد توافق جدید ایران با گروه 5+1 چیه؟ آمریکا کوتاه اومده یا ایران؟
17- با چقدر پول حاضر میشی جان یه نفر انسان رو بگیری؟
18- اگر نصف شب توی جاده های جنگل رانندگی کنی و اتفاقی یه نفر رو بکشی، فرار میکنی یا خودتو به پلیس معرفی میکنی؟
19- تا حالا عاشق شدی؟ بنظرت عشق چه رنگیه؟ واسه ازدواج کردن، چه چیزی یا چیزهایی لازم هست؟ تو کدومشو نداری؟
20- نظرت در مورد من چیه؟ چه معیارهای خوبی دارم؟ چه بدی هایی؟ اگر قرار باشه یکبار نصیحتم کنی، چه جمله ای میگی که همیشه در خاطرم بمونه؟

مزدك بامداد
02-11-2014, 10:05 PM
مزدک بامداد : پوست سبزه ، سیبیل های سفید که وسطش به خاطر دود سیگار زرد شده ، شکم گنده طوری که از این دوبنده ها میپوشد ، سر کچل ولی دور و برش رو موهای سفید بلند گرفته و یک کوچولو ژولی پولی و کاملن بیتوجه به زنان زیبا وقتی در حال توضیح دادن سخنان لنین هستش - این درست مشخصات یکی از دوستان به شدت کمونیستِ ماست، نمیدانم چرا جناب مزدک مرا ناخواسته یاد وی میندازد.
من نه تنها سیگار نمیکشم، بساکه از آن به ژرفی بیزار و
گریزان هستم. امیدوارم شما در جایی در بسته و گریزناپذیر
گیر نکنید که همگی سیگاری ، آنهم به سیگار اشنو ویژه باشند.
یک سبیل اندکی هم زمانی داستیم که ته مانده اش را پس از
یازده سپتامبر زدیم، چرا که هر جا میرفتیم ما را چپ چپ
نگاه میکردند ! با اینکه من به "چپ" نگاه شدن خوی داشتم
ولی خب، همه که کهرمان نیستند!!
پوست من هم سفید است و یک چهارم ! من هم به گرجستان
میرسد و سرم هم به یاری finasterid کچل نشده و ....

پارسیگر

sonixax
02-11-2014, 10:45 PM
اصلا بهت نمیاد اهل اکستریم اسپورتس باشی:)))

بودیم! خرجش زیاد بود نه تنها مالی بلکه جیغی !!!!!! اون هم از نوع بنفش که مادرم میکشید که نکن.
خلاصه چند وقتیست ولش کردیم تا دوباره دست به کار شویم

من نه تنها سیگار نمیکشم، بساکه[١] از آن به ژرفی بیزار[٢] و
گریزان هستم. امیدوارم شما در جایی در بسته و گریزناپذیر
گیر نکنید که همگی سیگاری ، آنهم به سیگار اشنو ویژه باشند.
یک سبیل اندکی هم زمانی داستیم که ته مانده اش را پس از
یازده سپتامبر زدیم، چرا که هر جا میرفتیم ما را چپ چپ
نگاه میکردند ! با اینکه من به "چپ" نگاه شدن خوی داشتم
ولی خب، همه که کهرمان[٣] نیستند!!
پوست من هم سفید است و یک چهارم ! من هم به گرجستان
میرسد و سرم هم به یاری finasterid کچل نشده و ....

راستش را بخواهید مزک جان از کمونیستی چون شما من تصویری آنچنانی در ذهن دارم به خاطر اینکه شخصیتتان بسیار بسیار با یکی از دوستان بسیار فرهیخته و البته کمونیست ما اشتراک های زیادی دارد . دلخور نشوید.
در مورد گیر کردن در جمع سیگاریهای این بلا بر سرم آمده میدانم چه میگویید.

sonixax
02-11-2014, 11:08 PM
درود. خوبی؟ اجازه هست؟ :-)

درود خوبم ، بله هست :دی

1- مزایای کمونیست بنظرت چی چیه؟ :-)

کمونیست آدمه! و هر آدمی میتونه مزایای زیادی داشته باشه . همین جناب مزدک . تعصبشان به کمونیسم را نادیده بگیرید مابقیش همه مزایاست!!!!
ولی خود ایدئولوژی کمونیسم شاید مزایایی هم داشته باشد مانند تلاش برای برابری زن و مرد و ....

2- کدوم یکی؟ الف) اونی که تورو خیلی دوست داره. ب) اونی رو که خیلی دوس داری؟

ب

3- حاضری 100میلیون دلار بهت بدن و 24ساعت نقش «مفعول» رو در یک رابطه جنسی داشته باشی؟

شما ده میلیونش رو هم بدی حاضریم !!!!
به قول یکی از دوستان با یک بار دادن کسی ک.و.ن.ی نمیشه :))) به خصوص اگر پای 100 میلیون دلار پول وسط باشه.

4- نهایت هدف و آرزوت چیه؟ الان چند درصد به آرزو و هدفت رسیدی؟
ساخت بازی که سالهاست روی تک تک صحنه ها و سناریو اش کار کرده ام . 50-60% و دارم روز به روز به هدف نزدیکتر هم میشم.

5- چه نوع ساعتی رو دوست داری؟ :-))

همون طور که قبلن هم گفتم ساعت روی صفحه نمایش Iphone 5s Gold ام را.

6- اگر فردا آخرین روز زندگیت باشه (( البته خدا نکنه. ایشالا زنده باشی )) از چه کسی طلب بخشش میکنی؟ چکارا میکنی؟ چی میخوری؟ چی میخونی؟

من تا کنون آزارم به کسی نرسیده و به وارون تمامن برای اطرافیان سود هم بوده ام. پس طلب بخشش از کسی نمیکنم .
بخواهم کاری بکنم شاید بروم لب دریا .
بخواهم چیزی بخورم احتمالن یک پرس چلوکباب کباب برگ.
هیچی

7- بنظرت در حق زنان ظلم شده یا کم توجهی؟

هیچکدام! به نظرم زنان نه تنها در حقشان ظلم نشده بلکه توجه زیادی هم بهشون شده . درسته که قوانین در جوامعی مثل ایران ممکنه زن ستیز باشه و عملن این زنان هستند که سوار بر مردان هستند.

8- اگر قدرت صرفا سیاسی داشتی، چکار میکردی؟
در کجا در ایران ؟
دستور میدادم 80% بودجه کشور صرف نوسازی ، ایجاد اشتغال ، تحقیقات اقتصادی ، صنعتی ، علمی ، پزشکی ، فرهنگی و خدمات اجتماعی بشود .مابقی اش هم صرف صنعت توریسم و مخارج دولت و کارمندان و ...
در خارج از ایران!
دستور میدادم در جهت برچینی اسلام سیاسی و حکومتهایی نظیر جمهوری اسلامی تلاشهای بیشتری شود سوای آنچه بالاتر نوشتم.

8- بهترین نوع حکومت چیه؟

از نظر فانتزی و تخیلات شاید یک حکومت سرمایه داری ی بدون دولت یا بادولت بدون قدرت.
در واقعیت یک جمهوری درست و درمان که بر اصول و پایه های سرمایه داری استوار است . مانند آمریکا.

9- دختری در آیین خاک سپاری مادرش، مرد خوش تیپ ولی ناآشنایی را می بیند و عاشقش میگردد. ولی پس از آیین، آن مرد ناپدید شده و دیگر این دختر او را پیدا نمیکند. چند روز پس از آن، این دختر ، خواهر خودش را میکشد. پرسش : چرا؟
مرده رفته بوده با خواهرش اون رو به چپش هم حساب نکرده بوده.

10- میونه ات با کودکان چجوره؟

توپ ، عالی ، خفن . به خصوص وقتی میفهمند میتوانم برایشان صدها بازی کامپیوتری در چشم به هم زدنی تهیه کنم :))

11- بنظرت خودکشی جرات میخواد؟ تو این جرات رو داری؟ (عاقلانه تفنگ روی سرت بگذاری و بــنــــــگ! )
نه به نظرم جرات نمیخواد! به عکس خودکشی کار آدمهای ترسوست که جرات و توان مقابله با مشکلات رو ندارند .
جراتش رو دارم! ولی عقل سالم هم دارم، ضعیف هم نیستم.

12- بنظرت مشکل بزرگ اجتماعی ایرانیان چیه؟ چه راهکاری پیشنهاد میدی؟

ساده لوحی و کم خردی! تنها راه کار هم حذف سانسور هدفمند و بمباران اطلاعاتی جامعه توسط رسانه های آزاد هستش.

13- چرا ناخن (ناخون) باید بلند بشه تا کوتاهش کنیم؟

اصلن چرا ناخن بلند میشه ؟

14- پدر و مادرت تورو با چه عقایدی بزرگ کردن؟

دینی ؟ هیجی
سیاسی؟ ایده های سوسیالیستی! چیزی که خودشون درش بزرگ شده بودند.

15- نمیخوای ازدواج کنی؟ اولین درس زندگی که فرزندت میدی چیه؟

فکر نکنم بخوام ازدواج کنم! دست کم تا 10-15 سال دیگه . و اگر روزی بچه دار بشم اولین درسی که بهش میدم اینه که انگشت تور هر سوراخی نکنه!

16- نظرت در مورد توافق جدید ایران با گروه 5+1 چیه؟ آمریکا کوتاه اومده یا ایران؟

ایران کوتاه نیومد! زاییید!!!!!!

17- با چقدر پول حاضر میشی جان یه نفر انسان رو بگیری؟

یک انسان خوب : هر چه قدر هم که باشه انجامش نمیدم.
یک انسان بد مانند هیتلر : یک سنت.

18- اگر نصف شب توی جاده های جنگل رانندگی کنی و اتفاقی یه نفر رو بکشی، فرار میکنی یا خودتو به پلیس معرفی میکنی؟

با پلیس تماس میگیرم.

19- تا حالا عاشق شدی؟ بنظرت عشق چه رنگیه؟ واسه ازدواج کردن، چه چیزی یا چیزهایی لازم هست؟ تو کدومشو نداری؟

بله شدم ، به نظرم عشق بیرنگه! ، برای ازدواج پول و جرات و جسارت زیاد و البته مغز خراب . دو تای اولی رو دارم ولی آخری رو ندارم.

20- نظرت در مورد من چیه؟ چه معیارهای خوبی دارم؟ چه بدی هایی؟ اگر قرار باشه یکبار نصیحتم کنی، چه جمله ای میگی که همیشه در خاطرم بمونه؟

این همه نوشتی که این رو بپرسی ؟ :دی
به نظر من شما یک دختر زیبا ، شیطون ، اندکی خُل وضع و احساساتی هستی .
معیار های خوبت اینه که باهوشی و هرچند که کدهای اون ساعته رو کپی پیست کرده بودی ولی با همه اینها کارت شایان تقدیر بود.
بدیهات هم توی همون بند اول گفتم .
بهت نصیحت میکنم که برو پی نان که خربزه آب است.

مزدك بامداد
02-11-2014, 11:08 PM
دلخور نشوید.
:e032:
من هنوز یک خورده خودنما هستم، بویژه آنچه به پیکر و چهره ام پیوند دارد.
بر این پایه هتّا این انگاره ی شما را هم نخواستم به خود وانهم !
Es soll ja keiner sich etwas hässliches über mich vorstellen!
:e056:

یه نفر
02-12-2014, 01:31 PM
ب
پس قطعا حاضری سختی های عشق 1طرفه رو تحمل کنی! درسته؟

شما ده میلیونش رو هم بدی حاضریم !!!!
به قول یکی از دوستان با یک بار دادن کسی ک.و.ن.ی نمیشه :))

سکس در برابر پول...
این همان رفتار زشت دختران نبود؟ همان که همیشه در صفحات زن ستیزی بیان میکردی؟ تو خودت حاضری بخاطر پول، تن فروشی کنی! از دوجمله بالا که پاسخ دادی، به این نتیجه رسیدم که پول برایت بهونه ست. دوس داری بدی! :-)

به نظرم زنان نه تنها در حقشان ظلم نشده بلکه توجه زیادی هم بهشون شده . درسته که قوانین در جوامعی مثل ایران ممکنه زن ستیز باشه و عملن این زنان هستند که سوار بر مردان هستند.
2-3 مثال بزنید، زنان بر مردان سوارند!

نه به نظرم جرات نمیخواد! به عکس خودکشی کار آدمهای ترسوست که جرات و توان مقابله با مشکلات رو ندارند .
جراتش رو دارم! ولی عقل سالم هم دارم، ضعیف هم نیستم.
حتی اگر در بین چند مرد متجاوز جنسی گیر کرده باشی؟

اصلن چرا ناخن بلند میشه ؟
قدرت الله هست :-)
حالا چرا باید بلند بشه تا کوتاهش کنیم؟ :-)

دینی ؟ هیجی
سیاسی؟ ایده های سوسیالیستی! چیزی که خودشون درش بزرگ شده بودند.
خانواده پولداری داری؟/ داشتی؟ یا شاید خانواده ای فقیر که از برکت جامعه سوسیالیستی به نان و نوایی رسیده اید؟!

یک انسان بد مانند هیتلر : یک سنت.
هیتلر سراسر بدی بود؟ خوبی نداشت؟؟؟؟! چگونه رفتارهای خوب یک انسان رو نادیده میگیری و بدی هایش رو معیار سنجش قرار میدهی؟

این همه نوشتی که این رو بپرسی ؟ :دی
در همه سندلی های داغ میپرسم :-)

sonixax
02-12-2014, 03:22 PM
پس قطعا حاضری سختی های عشق 1طرفه رو تحمل کنی! درسته؟

احتمالن

سکس در برابر پول...
این همان رفتار زشت دختران نبود؟ همان که همیشه در صفحات زن ستیزی بیان میکردی؟ تو خودت حاضری بخاطر پول، تن فروشی کنی! از دوجمله بالا که پاسخ دادی، به این نتیجه رسیدم که پول برایت بهونه ست. دوس داری بدی! :-)

شما بفرمایید نشان دهید که من جایی سکس در برابر پول رو بد دونسته باشم!
در مورد بهونه و اینها هم شما 100 میلیون دلار رو جور کن نامرده هر کی نده :)))

2-3 مثال بزنید، زنان بر مردان سوارند!

شما 2-3 مرد به من نشان بدهید که از زنش مثل سگ نترسد!

حتی اگر در بین چند مرد متجاوز جنسی گیر کرده باشی؟

چرا شما همه چیز رو در تجاوز میبینی ؟
همون طور که پیشتر هم گفتم من نوعی از اسلحه های بادی رو همیشه همراه دارم که توانایی آسیب رساندن جدی و حتا کشتن داره.
حالا اگر دختر بودم و یک مقداری زیبا و تک و تنها شاید میبایستی نگران متجاوزین میبودم ولی با شرایط فعلی فکر نکنم چنین نگرانی داشته باشم.

قدرت الله هست :-)
حالا چرا باید بلند بشه تا کوتاهش کنیم؟ :-)

برای اینکه پنجول نکشید!

خانواده پولداری داری؟/ داشتی؟ یا شاید خانواده ای فقیر که از برکت جامعه سوسیالیستی به نان و نوایی رسیده اید؟!

نه خانواده من پولدار نیستند ولی فقیر هم نیستند .
بستگی داره که پولداری رو چی معنی کنید! در ایران اگر شما یک مرسدس فلان فلان سوار شید یعنی پولدارید! در اینجا آخرین مدل فراری رو هم سوار بشی بهت نمیگند پولدار.

هیتلر سراسر بدی بود؟ خوبی نداشت؟؟؟؟! چگونه رفتارهای خوب یک انسان رو نادیده میگیری و بدی هایش رو معیار سنجش قرار میدهی؟

وقتی آسیبی که یک شخص رسونده از خوبی هایش و یا سودهایش بسیار بسیار بیشتره خوبی هایش به درد عمه جانش میخورند!
شاید یک قاتل زنجیره ای یک زمانی یک نفر رو هم از مرگ نجات داده باشه! دلیل نمیشه که بگیم آدم خوبیه.

در همه سندلی های داغ میپرسم :-)

آورین آورین :e00e:

یه نفر
02-13-2014, 11:26 AM
شما بفرمایید نشان دهید که من جایی سکس در برابر پول رو بد دونسته باشم!
در مورد بهونه و اینها هم شما 100 میلیون دلار رو جور کن نامرده هر کی نده :)))
به خود زحمت گشتن نمیدهم. چون مطمئنم همون دیروز تمام پست های اینجوریتو ویرایش یا پاک کردی! (سو استفاده از مدیریت)
کسی که بخاطر پول حاضره تن فروشی کنه، قطعاً چک 1ساله هم قبول میکنه. شما بده، من پولتو میدم :e105:

شما 2-3 مرد به من نشان بدهید که از زنش مثل سگ نترسد!
کسری - مزدک - پدرت

چرا شما همه چیز رو در تجاوز میبینی ؟
همون طور که پیشتر هم گفتم من نوعی از اسلحه های بادی رو همیشه همراه دارم که توانایی آسیب رساندن جدی و حتا کشتن داره.
حالا اگر دختر بودم و یک مقداری زیبا و تک و تنها شاید میبایستی نگران متجاوزین میبودم ولی با شرایط فعلی فکر نکنم چنین نگرانی داشته باشم.
به هر حال شما گفتی هیچوقت خودکشی نمیکنی و خودکشی رفتار انسان های ترسو و ضعیف هست!
و سوال من هم فقط یک سوال هست که باورها و اعتقادات شما رو آشکار میکنه..
شما در جنگل های آمازون گم شده ای و از قضا گرفتار قبیله متجاوزان جنسی گیر کرده ای! تفنگت چندتا گلوله داره؟ 100 تا؟ اون قبیله 200 نفره ست و همشون متجاوزن. پس قطعا گیر میکنی.. آیا حاضری خودتو بکشی و بهت تجاوز نکن؟ (شاید یکبار - شاید چندبار بهت تجاوز کنن و بعدش آزادت میکنن)

ر اینجا آخرین مدل فراری رو هم سوار بشی بهت نمیگند پولدار.
پولداری نشانه هایی داره. یکیش اینه که آخرین مدل ماشین سوار بشی. در همه جا اینگونه ست! تو چطور میگی آخرین مدل فراری داشتن، پولداری نیست؟

وقتی آسیبی که یک شخص رسونده از خوبی هایش و یا سودهایش بسیار بسیار بیشتره خوبی هایش به درد عمه جانش میخورند!
شاید یک قاتل زنجیره ای یک زمانی یک نفر رو هم از مرگ نجات داده باشه! دلیل نمیشه که بگیم آدم خوبیه.
وقتی معیارت برای کشتن یه نفر، بدی هاش هست، پس معیارت برای نکشتن یه نفر، خوبی هاش هست!
بگذریم. پس تو میتونی در ازای یک سنت ، انسان بکشی. درسته؟

sonixax
02-13-2014, 12:43 PM
به خود زحمت گشتن نمیدهم. چون مطمئنم همون دیروز تمام پست های اینجوریتو ویرایش یا پاک کردی! (سو استفاده از مدیریت)
کسی که بخاطر پول حاضره تن فروشی کنه، قطعاً چک 1ساله هم قبول میکنه. شما بده، من پولتو میدم

خوب پس بذار یه چیزی بگم سوادت زیاد شه!
هر پستی که بیشتر از 5 دقیقه از عمرش گذشته باشه اگر ویرایش بشه زیر میزنه ویرای شده توسط فلانی فلان ساعت.
بعد که روی اون نوشته کلیک کنی تاریخچه ویرایش و تغییرات اعمال شده رو نشون میده :e405:

کسری - مزدک - پدرت

پدرم را که میدانم مثل سگ میترسد!
کسرا و جناب مزدک هم مطمئن باش حساب میبرند نا فرم!
شما سه تا نمونه واقعی نشون بده.

به هر حال شما گفتی هیچوقت خودکشی نمیکنی و خودکشی رفتار انسان های ترسو و ضعیف هست!
و سوال من هم فقط یک سوال هست که باورها و اعتقادات شما رو آشکار میکنه..
شما در جنگل های آمازون گم شده ای و از قضا گرفتار قبیله متجاوزان جنسی گیر کرده ای! تفنگت چندتا گلوله داره؟ 100 تا؟ اون قبیله 200 نفره ست و همشون متجاوزن. پس قطعا گیر میکنی.. آیا حاضری خودتو بکشی و بهت تجاوز نکن؟ (شاید یکبار - شاید چندبار بهت تجاوز کنن و بعدش آزادت میکنن)

نکته 1 : در جنگلهای آمازون متجاوز جنسی وجود ندارد!
نکته 2 : در قدیم ندیمها شایعه بود آنجا آدمخوارها زندگی میکنند که اگر هم حقیقت داشته باشد امروزه دیگر نیستند.
نکته 3 : تا دخترهای ترگل ورگلی مثل شما هستند کسی به فکر تجاوز به من نیست :e409:

پولداری نشانه هایی داره. یکیش اینه که آخرین مدل ماشین سوار بشی. در همه جا اینگونه ست! تو چطور میگی آخرین مدل فراری داشتن، پولداری نیست؟

در اروپا ، آمریکا و یا هر کشور دیگه ای که اقتصاد درست و حسابی داره شخص در صورتی که یک شغل ثابت داشته باشه (چه بهتر که کارمند دولت باشه) میتونه به صورت از دم قسط و بدون بهره یا با بهره بسیار کم هر چیزی که دوست داره رو بخره.
یعنی فراری و لامبورگینی در اینجاها ملاک پولداری افراد نیستند به خصوص که اینها اتوموبیلهای گرونی هم نیستند و به طور مثال قیمت یک فراری آخرین مدل صفر از یک BMW مدل M6 سال کمتر هم هست! . وقتی دومی رو همه سوار میشوند! پس اولی رو هم همه میتونند سوار بشند.
شاید کلاس سوپر اسپورت مثل بوگاتی و پاگانی و کونیگ زگ رو بشه در دسته ماشینهایی قرار داد که افراد ثروتمند سوار میشند! تازه همونش رو هم بیشتر از اینکه ثروتمندها سوار بشند راننده های مسابقه و عشق ماشین و اینها سوار میشند.

این هم لینک ماشینها برای خرید :
Ferrari F430 Spider "NEU" ohne Km als Cabrio/Roadster in Mühlheim/Main (http://suchen.mobile.de/auto-inserat/ferrari-f430-spider-neu-ohne-km-m%C3%BChlheim-main/59623364.html?lang=de&pageNumber=1&__lp=8&scopeId=C&sortOption.sortBy=price.consumerGrossEuro&makeModelVariant1.makeId=8600&makeModelVariant1.searchInFreetext=false&makeModelVariant2.searchInFreetext=false&makeModelVariant3.searchInFreetext=false&minFirstRegistrationDate=2014-01-01&negativeFeatures=EXPORT)
BMW M6 "SONDERUMBAU" by ANDERSON GERMANY als Sportwagen/Coupé in Düsseldorf (http://suchen.mobile.de/auto-inserat/bmw-m6-sonderumbau-by-anderson-germany-d%C3%BCsseldorf/131720274.html?lang=de&pageNumber=437&__lp=437&scopeId=C&sortOption.sortBy=price.consumerGrossEuro&makeModelVariant1.makeId=3500&makeModelVariant1.searchInFreetext=false&makeModelVariant2.searchInFreetext=false&makeModelVariant3.searchInFreetext=false&minFirstRegistrationDate=2014-01-01&negativeFeatures=EXPORT)

هر دو صفر کیلومتر ، هر دو آخرین مدل ساخت 2014 و BMW تازه 14 هزار تا از فراری گرون تر هم هست.

وقتی معیارت برای کشتن یه نفر، بدی هاش هست، پس معیارت برای نکشتن یه نفر، خوبی هاش هست!
بگذریم. پس تو میتونی در ازای یک سنت ، انسان بکشی. درسته؟

میشه این طوری گفت! البته شما نفهمیدید که معیار میزان و حجم و نوع کارهای بدی هست که طرف انجام داده نه فقط بد بودنش.
بله میتونم! اگر اون شخص فردی مثل سید علی خامنه ای یا هیتلر یا احمدی نژاد باشه با یک سنت هم میتونم! تازه همون یک سنت رو هم میگیرم طرف بهم مدیون نشه :e105:

یه نفر
02-13-2014, 01:12 PM
نکته 1 : در جنگلهای آمازون متجاوز جنسی وجود ندارد!
نکته 2 : در قدیم ندیمها شایعه بود آنجا آدمخوارها زندگی میکنند که اگر هم حقیقت داشته باشد امروزه دیگر نیستند.
نکته 3 : تا دخترهای ترگل ورگلی مثل شما هستند کسی به فکر تجاوز به من نیست
مغلطه میکنی جانم! مثل کودک خردسال چموش :-)))
از جواب دادن طفره میری و سوال را بی جواب میگذاری!
سوالم رو واضح تر و برای آخرین بار میپرسم.
تو در بین یک گروه (قبیله) متجاوز جنسی اسیر شده ای. تمام فشنگ های تفنگ کذایی ات به جز یک فشنگ تمام شده. گروهی که تو رو اسیر کرده اند، برای آزادیت یک شرط گذاشته اند. اینکه برای 5دقیقه به تو تجاوز کنند و بعد از آن تو را با یک هواپیما شخصی به محل زندگی ات خواهند برد. اگر محترمانه قبول نکنی، قصد فرار داشته باشی، 5دقیقه به 500 دقیقه افزایش خواهد یافت. تو 2 راه داری. 1- قبول کنی :-) (به قول خودت با 1بار دادن ..... ) 2- خودکشی کنی ( به قول خودت احمق نیستم)
کدام راه را انتخاب میکنی؟ مطمئن باش اونها تجاوزشان را خواهند کرد. پس صبر کردن، پیامک زدن، گول زدن، حفر خندق، تغییر چهره و ... بی اثر است..

در اروپا ، آمریکا و یا هر کشور دیگه ای که اقتصاد درست و حسابی داره شخص در صورتی که یک شغل ثابت داشته باشه (چه بهتر که کارمند دولت باشه) میتونه به صورت از دم قسط و بدون بهره یا با بهره بسیار کم هر چیزی که دوست داره رو بخره.
یعنی فراری و لامبورگینی در اینجاها ملاک پولداری افراد نیستند به خصوص که اینها اتوموبیلهای گرونی هم نیستند و به طور مثال قیمت یک فراری آخرین مدل صفر از یک BMW مدل M6 سال کمتر هم هست! . وقتی دومی رو همه سوار میشوند! پس اولی رو هم همه میتونند سوار بشند.
شاید کلاس سوپر اسپورت مثل بوگاتی و پاگانی و کونیگ زگ رو بشه در دسته ماشینهایی قرار داد که افراد ثروتمند سوار میشند! تازه همونش رو هم بیشتر از اینکه ثروتمندها سوار بشند راننده های مسابقه و عشق ماشین و اینها سوار میشند.
اگر اینطور است پس چرا همه سوار ماشین های خوب و گران قیمت نمیشوند؟! مثلا چرا تو یک بوگاتی viron سوار نمیشوی؟ چرا وقتی چنین ماشینی میبینی ناخودآگاه آرزوی داشتنش را میکنی؟

sonixax
02-15-2014, 12:53 PM
مغلطه میکنی جانم! مثل کودک خردسال چموش :-)))
از جواب دادن طفره میری و سوال را بی جواب میگذاری!
تو در بین یک گروه (قبیله) متجاوز جنسی اسیر شده ای. تمام فشنگ های تفنگ کذایی ات به جز یک فشنگ تمام شده. گروهی که تو رو اسیر کرده اند، برای آزادیت یک شرط گذاشته اند. اینکه برای 5دقیقه به تو تجاوز کنند و بعد از آن تو را با یک هواپیما شخصی به محل زندگی ات خواهند برد. اگر محترمانه قبول نکنی، قصد فرار داشته باشی، 5دقیقه به 500 دقیقه افزایش خواهد یافت. تو 2 راه داری. 1- قبول کنی :-) (به قول خودت با 1بار دادن ..... ) 2- خودکشی کنی ( به قول خودت احمق نیستم)
کدام راه را انتخاب میکنی؟ مطمئن باش اونها تجاوزشان را خواهند کرد. پس صبر کردن، پیامک زدن، گول زدن، حفر خندق، تغییر چهره و ... بی اثر است..

جانم ؟
اشتباهات شما رو فقط گوشزد کردم!
قبیله متجاوز جنسی توی آمازون یا هر جای دیگه هواپیمای شخصیشون کجا بوده آخه ؟
یک چیزی بپرسید که عقل جور در بیاد :))

اگر اینطور است پس چرا همه سوار ماشین های خوب و گران قیمت نمیشوند؟! مثلا چرا تو یک بوگاتی viron سوار نمیشوی؟ چرا وقتی چنین ماشینی میبینی ناخودآگاه آرزوی داشتنش را میکنی؟

یک دور دیگه جواب من رو بخونید :

شاید کلاس سوپر اسپورت مثل بوگاتی و پاگانی و کونیگ زگ رو بشه در دسته ماشینهایی قرار داد که افراد ثروتمند سوار میشند!

در مورد فراری و لامبورگینی و اینها هم من همین الانش هم میتونم بخرم! ولی چون گواهینامه آلمانم تازه هستش و سابقه بیمه ام در آلمان کم (یعنی وضعیت رانندگی من برای شرکتهای بیمه مبهم هستش و قدرت موتور توی سقف) هیچ شرکت بیمه ای حاضر نمیشه برام بیمه اش کنه در نتیجه بخرم هم نمیتونم سوار بشم.
بهتون دو تا لینک هم دادم تا قیمتها رو ببینید.
بعد من هرگز آرزوی داشتن بوگاتی ویرون رو نکردم! شاید شما این طوری باشید ولی من نیستم. من اگر بخوام 1 و نیم میلیون یورو هزینه بکنم یا قایق تفریحی میخرم (که اتفاقن گواهینامه اش رو هم دارم میگیرم) یا هواپیمای شخصی . نه یه ماشین که نمیتونی بیاریش بیرون اگر هم بیاری همه جا تابلو زندند بیشتر از 50 تا ممنوعه باهاش بری!!!

یه نفر
02-15-2014, 01:04 PM
یک چیزی بپرسید که عقل جور در بیاد :))
فرار از پاسخ دادن، نشانه ضعف ست!
خوش باشی

sonixax
02-15-2014, 01:18 PM
فرار از پاسخ دادن، نشانه ضعف ست!
خوش باشی

به هر دری وری که نباید پاسخ داد جانم!

یه نفر
02-15-2014, 02:06 PM
به هر دری وری که نباید پاسخ داد جانم!
اکی

مزدك بامداد
02-15-2014, 04:36 PM
کدام راه را انتخاب میکنی؟
من بودم، تفنگ به سوی رئیس قبیله نشانه میرفتم و میگفتم که آقایون، من پیشنهاد بهتری براتون دارم: شما که میخواهید تجاوتون رو بکنید، مهم نیست کی باشه، من یه نفر رو میشناسم که از من بیشتر بدرد تجاوز میخوره و اگه بگذارید من بروم، چیز بهتری گیرتان خواهد امد و رئیس قبیله تان هم زنده می ماند!
فزون بر این، رنج گزینش میان 1 و 2 هم می افتد به گردن این یه نفر کذایی !

یه نفر
02-16-2014, 05:08 PM
این یک سوال تخیلی هست. و طراح سوال فقط همین 2 گزینه رو گذاشته. گزینه سومی که راه نجات بهتری داشته باشه وجود نداره..

فقط میخواستم بدونم میلاد کدام گزینه رو انتخاب میکنه. بازم میگم: فرض کن که در چنین شرایطی هستی..

sonixax
02-16-2014, 09:59 PM
این یک سوال تخیلی هست. و طراح سوال فقط همین 2 گزینه رو گذاشته. گزینه سومی که راه نجات بهتری داشته باشه وجود نداره..

فقط میخواستم بدونم میلاد کدام گزینه رو انتخاب میکنه. بازم میگم: فرض کن که در چنین شرایطی هستی..

فرض کن که 2x2 بشه 1000 تا! فقط فرضه ها!
من چنین فرضی نمیتونم بکنم ، از توان من خارجه :دی

Dariush
02-16-2014, 10:05 PM
این نام کاربری یه نفر هم چه ایهامهای شگفتی پدید آورده ها:
"میتونی یه نفر رو بکشی؟"
"آره، اگه مجبورم کنه، بهش امان نمی‌دم"

"اگه یه نفر باهات تصادف کنه چیکار می‌کنی؟"
"منم باهاش تصادف می‌کنم!"

"حاضری با یه نفر که زشته و ازش بدت میاد ولی پولدار و باهوشه ازدواج کنی؟"
"اوممم، خیلی زشته؟!"

"اگه یه نفر بهت تجاوز کنه چیکار می‌کنی؟"
"بستگی داره زن باشه یا مرد!"

.....

یه نفر
02-18-2014, 02:14 PM
فکر کنم خــــر هم موجودی باشه که نتونه تصور کنه :-)

sonixax
02-19-2014, 12:46 AM
فکر کنم خــــر هم موجودی باشه که نتونه تصور کنه :-)

ولی مثل کنه پیله نمیکنه و مثل طوطی هم سوزنش گیر نمیکنه!

Theodor Herzl
02-20-2014, 01:21 PM
میلاد آیا فکر نمیکنی‌ اگر در زمان انقلاب چپ‌ها بر اسلامی‌ها چیره می‌شدند الان اوضاع ایران بهتر بود؟ یا فکر میکنی‌ بدتر بود؟

sonixax
02-21-2014, 12:32 AM
میلاد آیا فکر نمیکنی‌ اگر در زمان انقلاب چپ‌ها بر اسلامی‌ها چیره می‌شدند الان اوضاع ایران بهتر بود؟ یا فکر میکنی‌ بدتر بود؟

اول از همه اینکه چپی ها خودشون باعث و بانی این وضع هستند!
این بیانیه رسمی حزب توده هستش :

محکستان: حزب توده: جمهوری اسلامی آیت الله خمینی منطبق بر خواست های حزب توده! (http://mahakestan.blogspot.co.uk/2014/02/blog-post_13.html)

با توجه به اینکه خود چپی ها از عاملین وضع کنونی هستند پس نه تنها وضع بهتر نمیشد در خوشبینانه ترین حالت شده بودیم کره شمالی!!!

Angela
02-22-2014, 07:30 PM
در این مدتی که عضو دفترچه بودید در چه مواردی نظرتون عوض شده و تغییر عقیده دادید؟

sonixax
02-23-2014, 01:06 AM
در این مدتی که عضو دفترچه بودید در چه مواردی نظرتون عوض شده و تغییر عقیده دادید؟
در خیلی موارد! یکیش همین کمونیسمه .
اوایل بهش اعتقاد داشتم و مثل باقی کمونیستها دو تا چوب پنبه کرده بودم توی گوشم و هر نقدی رو رد میکردم که بعدها نظرم عوض شد.
یا جای دیگه در مورد اینکه تفاوتها در ساختار مغزی زنان و مردان خیلی در استعداد تاثیر نداره ولی با مطالعه بیشتر فهمیدم که اشتباه میکردم و نظرم عوض شد.
البته در موارد بسیاری هم نه تنها نظرم عوض نشده بلکه محکم تر هم شده مثل اخی بودن اسلام.