PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را دیدن نمیکنید برای دیدن کامل نوشته‌یِ و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : صندلی داغ - undead_knight

Ouroboros
02-27-2013, 12:46 AM
درود بر شوالیه‌ی نامرده، به این جستار خوش آمدید دوست گرامی :e032:
صندلی داغ پرچالش و جالبی خواهد بود.

پیش از آغاز پرسشهای استاندارد، من یک سوال شخصی از شما دارم که اگر مایل نیستید می‌توانید پاسخ ندهید، وانگهی مایه‌ی سردرگمی بسیاری در من شده، چراکه تا امشب گمان می‌کردم شما زن هستید، اما ناگهان یادم آمد که شناسه‌ی کاربری‌تان «شوالیه» دارد... ماجرا از چه قرار است؟

بعد از این، فهرست نوسازی شده‌ی پرسشها با تغییراتی جزئی خدمت شما:

1. چه عنصری را در روابط اجتماعی از باقی مهم‌تر می‌دانید؟ توضیح بدهید.

2. در این محدوده‌ی این فرتور (http://s24.postimage.org/flcq67uh1/1361825411514.png) خود را در کجا(ها) می‌بینید؟ اندکی روشنگری بکنید.

3. در زندگی روزمره آیا مقید به اصول اخلاقی مشخصی هستید یا نخست به نتیجه‌بخشی اعمال خود توجه می‌کنید؟

4. آیا در زندگی شما نقطه‌ی دگرگونی برجسته‌ای وجود داشته؟ لحظه‌ای، رخدادی، شخصی ... که زندگی شما به پس و پیش از آن تقسیم بشود؟ اگر بله، بدون ذکر جزئیات، حالات خود و چگونگی آن تغییرات را توصیف بکنید.

5. با استیصال چه می‌کنید؟ یعنی اگر تمام آنچه ممکن است را برای حل یک مشکل انجام داده‌اید اما همچنان عاجز مانده‌اید، برای کنار آمدن با عجز منتج چه طریقی را برمی‌گزینید؟

6. به باور شما برابری مهم‌تر است یا آزادی؟

7. موثرترین شخص در زندگی شما که بوده؟ بدون درج اطلاعات شخصی، کمی پیرامون چگونگی اثرگیری خود توضیح بدهید.

8. آیا تا بحال آرزوی مرگ کسی را کرده‌اید؟ اگر بله، توضیح بدهید.

9. به نظر شما آیا کیفیت زندگی بشر از منظر زمانی درحال صعود بوده یا سقوط؟

10. کدامیک از این دو را دستاورد مهم‌تری برای بشر تلقی می‌کنید: هنر، یا دانش؟

11. آینده‌ی نزدیک جهان و ایران را از منظری سیاسی، اجتماعی و فرهنگی چگونه می‌بینید؟

12. آیا حاضر هستید برای تحقق آرمان‌های خود جانتان را به خطر بیاندازید؟

13. آیا حاضر هستید برای تحقق آرمان‌های خود جان دیگران را به خطر بیاندازید؟

14. آیا مذهب و دانش را آشتی‌پذیر می‌دانید؟

15. آیا به وجود فضای سیاسی سالم باور دارید یا اساسا برای این عرصه از زندگی اجتماعی اعتباری قائل نیستید؟

16. آیا با نقوش سنتی زن و مرد در جامعه موافق هستید؟(lol)

17. کدام ورزش، غذا، سبک موسیقی و ژانر سینمایی را ترجیح می‌دهید؟

18. نظرتان پیرامون فمینیسم، کمونیسم و لیبرالیسم چیست؟

19. اگر وادار به برگزیدن یکی از ادیان ابراهیمی بشوید کدام را انتخاب می‌کنید؟

20. اگر بنا بود در جزیره‌ای دورافتاده تنها بمانید، و حق انتخاب یک آلبوم موسیقی، یک فیلم و یک کتاب را داشتید، کدام‌ها را برمی‌گزیدید؟

21. بدترین و بهترین ویژگی خود را چه می‌دانید؟

22. بدترین و بهترین ویژگی نوع بشر را چه می‌دانید؟

23. اگر می‌توانستید سه چیز را در جهان تغییر بدهید، آن سه چیز چه می‌بودند؟

24. همنشینی با آدم‌های مشابه خودتان را ترجیح می‌دهید یا با اشخاص متفاوت؟

25. دیدگاه شما پیرامون مرگ چیست؟
26. انتظار و امید وجود چه پرسشی(ها) را در این مجموعه داشتید که آنرا نمی‌بینید، خودتان آن‌(ها) را مطرح بکنید و پاسخ بدهید.

شما از امشب یک هفته فرصت دارید به این 26 سوال پاسخ بدهید. دوستان تا جایی که می‌توانند از مطرح کردن پرسشهای خود از دوست گرامی مصاحبه‌شونده تا پایان سوالات استاندارد پرهیز بکنند تا مبادا حجم عظیم پرسشها مایه‌ی دلسری ایشان بشود. پس از مهلت یک هفته‌ای فرصت چند روزه‌ای به شما داده می‌شود برای طرح سوالات خودتان.

Mehrbod
02-27-2013, 01:01 AM
2. در این محدوده‌ی این فرتور خود را در کجا(ها) می‌بینید؟ اندکی روشنگری بکنید.

فرتورِ نامبرده:

http://www.daftarche.com/images/imported/2013/02/15.png

undead_knight
02-27-2013, 02:10 AM
پیش از آغاز پرسشهای استاندارد، من یک سوال شخصی از شما دارم که اگر مایل نیستید می‌توانید پاسخ ندهید، وانگهی مایه‌ی سردرگمی بسیاری در من شده، چراکه تا امشب گمان می‌کردم شما زن هستید، اما ناگهان یادم آمد که شناسه‌ی کاربری‌تان «شوالیه» دارد... ماجرا از چه قرار است؟
http://www.daftarche.com/images/imported/2013/02/356.jpg هر فمنیستی زن نیست،هر زنی فمنیست نیست:))
ولی جدی اگر موجود ماده ای دیدی که این سبک آواتار و لحن گفتار رو داشته باشه بهم معرفیش کن حسابی میخوام مطالعش کنم:))
خیر من زن نیستم ولی زنان را بسیار دوست دارم،البته نه به سبک امام راحل:))

1. چه عنصری را در روابط اجتماعی از باقی مهم‌تر می‌دانید؟ توضیح بدهید.
این از اون دسته پرسش هایی هست که به دلیل مربوط بودن به اجتماع درکش برام سخت بود مجبور شدم از دوستان تقلب کنم تا بهتر منظورش رو متوجه بشم:))
اگر منظور نیروهای بیرونی باشه من فرگشت رو از هرچیزی مهم ترمیدونم،البته اثر فرگشت بیولوژیک رو میپذیریم ولی فرگشت فرهنگ، اقتصاد، سیاست و... به طور کلی میم ها رو مهم تر از هر چیز میدونم.هر مقدار چیزی بتونه در این فضا فرگشت وار رشد کنه و تبدیل به عنصر غالب میشه.

اگر از نیروهای بیرونی صرف نظر کنیم خوشی و ناخوشی روانی رو نه فقط در روابط اجتماعی بلکه در همه ابعاد رفتار انسان ها مهمترین عنصره.حتی بیمارگونه ترین و نادرترین روابط اجتماعی یک نوع خوشی روانی یا اجتناب از ناخوشی روانی دیده میشه.بنابراین هر جا درصد بالایی از خوشی روانی مثل ستوده شدن وجود داشته یاشه طبیعتا اهمیت بالاتری در روابط اجتماعی داره.

3. در زندگی روزمره آیا مقید به اصول اخلاقی مشخصی هستید یا نخست به نتیجه‌بخشی اعمال خود توجه می‌کنید؟
پایبندی ناخوداگاهم بیشتره تا اینکه آگاهانه دست به انتخاب های اخلاقی بزنم.مثلا وقتی راست گویی یا آزادی جایی بهش خدشه وارد میشه تنفرم، ناتوانی از نقض کردن اینها و... بیشتر نتیجه یک واکنش ناخواداگاه فلج کنندست، میشه گفت بر اساس امیال ناخوداگاهم به دنبال چرایی اخلاقی بودن اینها رفتم:)با این حال در داوری اخلاقی آگاهانه ساده گیری بیشتر و سرسختی کمتری بروز میدم.
گهگاه میتونم معیارهای اخلاقیم رو اگر نتیجه چشمگیر باشه در سطح کمی نادیده بگیرم:)

4. آیا در زندگی شما نقطه‌ی دگرگونی برجسته‌ای وجود داشته؟ لحظه‌ای، رخدادی، شخصی ... که زندگی شما به پس و پیش از آن تقسیم بشود؟ اگر بله، بدون ذکر جزئیات، حالات خود و چگونگی آن تغییرات را توصیف بکنید.
بی تردید در لحظه وجود داشته ولی به یاد ندارم روی چیزی بیش از خودم و اندیشه و رفتار خودم به عنوان عامل دگرگونی حساب بازکرده باشم و چیزهای بیرونی دیگه از نطر من بی اهمیت هستند.

5. با استیصال چه می‌کنید؟ یعنی اگر تمام آنچه ممکن است را برای حل یک مشکل انجام داده‌اید اما همچنان عاجز مانده‌اید، برای کنار آمدن با عجز منتج چه طریقی را برمی‌گزینید؟
کمی افسردگی در مدت کوتاه(حداکثر یکی دو روز)،تازه اگر مورد حاد و شدیدی باشه.در هر حال واکنش نهایی من تاخیر در مواجه تاخیر و حمله مجدد به توان بیشتر به مشکل یا دور زدن مشکل و بی خیال شدن هرگونه مواجه باهاش هست.کلا نمیزارم خودمو زیاد اذیت کنم:))

6
. به باور شما برابری مهم‌تر است یا آزادی؟
از نطر من چیزی مهمتر از آزادی وجود نداره چه از لحاظ اخلاقی و چه سیاسی.
من ارزش زندگی انسان و هرچیزی که در اون هست در درجه اول مرتبط به آزادی میبینم،هر مقدار از آزادانه بودن چیزی کم بشه ارزشش هم کمتر میشه.بنابراین برابری رو هم در درجه اول برابری آزادی انسان ها میبینم.
سیاسی به این دلیل که آزادی مهمترین کالای سیاسی هست!:)

7. موثرترین شخص در زندگی شما که بوده؟ بدون درج اطلاعات شخصی، کمی پیرامون چگونگی اثرگیری خود توضیح بدهید
البته من واقعا سخته برام کس دیگه ای رو در زندگیم موثر تصور کنم:))با این حال پدرم بی تردید در تقویت بخش هایی از شخصیتم که دوسشون دارم نقش داشته البته دقیقا به خاطر تلاشش برای زدودن این بخش هاست:))
من از لحاظ اجتماعی سر به راه ولی در روابط خانوادگی به شدت آزادی خواه شدم به خاطر شخصیت دیکتاتورمآبانه پدرم با این حال تخصص و منطق گراییم تا حدی بهش شبیهه:)

8. آیا تا بحال آرزوی مرگ کسی را کرده‌اید؟ اگر بله، توضیح بدهید.
خیر هیچ وقت جدا آرزوی مرگ کسی رو نکردم چون کسی به اون درجه اهمیت در ذهنم نرسیده که نیروی تنفرم رو متوجه شخص بکنم:)

9. به نظر شما آیا کیفیت زندگی بشر از منظر زمانی درحال صعود بوده یا سقوط؟
البته کیفیت رشد زیادی داشته هرچند هرزچندگاهی دچار کاهش های ناگهانی شده ولی کلا روندش افزایشی بوده.فقط اینکه به این راحتیا رضایتی حاصل نمیشه، همش هم زیر سر این نوستالوژی استکباری هست که به نطر من بهتره به زباله دونی تاریخ انداخته بشه:))

10. کدامیک از این دو را دستاورد مهم‌تری برای بشر تلقی می‌کنید: هنر، یا دانش؟
هنر دستاورد بشر نیست حداقل نه در مقایسه با علم.هنر یک چیز ذاتی هست که در بعضی انسان ها زمینه بروز بهتری داره(و البته محیطم روش تاثیر داره)البته خلاقیت که من ریشه اون رو هنر میدونم از دانش مهمتره.
در مقابل دانش حقیقتا دستاورد بشر هست، یک دستاورد غیرطبیعی و به همین دلیل هست که بدون آموزش عده زیادی درگیر فعالیت های علمی نمیشند(بر خلاف علم) و با آموزش هم همچنان عده کمی واقعا دانشمند هستند ولی همین تعداد کم کل تاریخ ما رو دگرگون کرده:)
بنابراین به عنوان دستاورد بشریت دانش گزینه من هست.

11. آینده‌ی نزدیک جهان و ایران را از منظری سیاسی، اجتماعی و فرهنگی چگونه می‌بینید؟
جهان به خاطر تجربه های گذشته و از اون مهمتر تکنولوژی های جدید مثل اینترنت در نظر من چند تغییر رو ممکنه در آینده نزدیک بوجود بیاره.
اولیش تضعیف شدن دولت ها و به تبع اون ضعیف شدن ناسیونالیسم هست هرچند من این روند رو همین الان هم شروع شده میبینم.حتی به یاد میارم در یک انجمن انگلیسی عده ای فرم حکومتی از طریق رایگیری آنلاین برای هر تصمیم سیاسی رو طلب میکردند و به دنبالش بودند.
دومی که به نطر من بد هست گسترده شدن بعضی چیزهای ناخوشایند مثل نزادپرستی یا باور به دانش نما هست که در اثر سادگی ارتباط و کم بودن میل به تحقیق ممکنه ادامه پیدا کنه البته ممکنه با گذشت زمان در این بخش ها کاهش بیشتری رو شاهد باشیم.
سومیش که هم خوب و هم بد به نطرم هست اینه که به خاطر عرضه شدن محتوای زیاد خیلی چیزها نسبی میشند و مدارا وتحمل دیگران یبشتر میشه و خب البته اندیشه های بی مایه هم از این فضا میتونند نهایت سواستفاده رو بکنند.
در مورد ایران من سقوط جمهوری اسلامی رو قطعی میدونم ولی اگر بتونه زمان یبشتری بخره احتمال انقلاب خشونت بار و به تبعش حکومت دیکتاتوری در آینده بیشتر میشه.البته این در حالتی هست که با آمریکا شاخ به شاخ نشه و حمله نظامی گسترده صورت نگیره:)

این هم از پارت اول1:)) فقط پرسش 2 موند چون من اینها رو چند ساعت پیش جواب داده بودم این یدونه رو با بقیه پارت 2 پاسخ میدم:))

Mehrbod
02-27-2013, 02:29 AM
هر فمنیستی زن نیست،هر زنی فمنیست نیست:))
ولی جدی اکر موجود ماده ای دیدی که این سبک آواتار و لحن گفتار رو داشته باشه بهم معرفیش کن حسابی میخوام مطالعش کنم:))
خیر من زن نیستم ولی زنان را بسیار دوست دارم،البته نه به سبک امام راحل:))

با پوزش برای پارازیت, برای منم جای پرسش بسیار داشت که امیر چگونه بانو دیده بود تو را, به نگرم امیر یک فمینیستِ راستین که
بی هیچ پیش‌داوری‌ای توانسته بود تو را زن ببیند, اگر نه که من تا هزار سالِ دیگر با این پیش داوری‌هایِ خودم همچین برداشتی نمیکردم :21:

undead_knight
02-27-2013, 02:37 AM
با پوزش برای پارازیت, برای منم جای پرسش بسیار داشت که امیر چگونه بانو دیده بود تو را, به نگرم امیر یک فمینیستِ راستین که
بی هیچ پیش‌داوری‌ای توانسته بود تو را زن ببیند, اگر نه که من تا هزار سالِ دیگر با این پیش داوری‌هایِ خودم همچین برداشتی نمیکردم :21:
الان ما تمامی عوامل خستگی، نوشیدنی های الکلی و هر چیزی که احتمالا روی ادراکش تاثیر بزاره رو در نظر نگرفتیم:))

آخرین موردی که یک نفر من رو شدیدا اشتباه تصور میکرد، یک مرد سی و چند ساله با زن و بچه تصور شده بودم ولی همچنان اون تصور برام پذیرفتنی تره:))

Ouroboros
02-27-2013, 11:12 AM
الان ما تمامی عوامل خستگی، نوشیدنی های الکلی و هر چیزی که احتمالا روی ادراکش تاثیر بزاره رو در نظر نگرفتیم:))

آخرین موردی که یک نفر من رو شدیدا اشتباه تصور میکرد، یک مرد سی و چند ساله با زن و بچه تصور شده بودم ولی همچنان اون تصور برام پذیرفتنی تره:))

من بخاطر فمینیست بودن شما را زن تصور نکرده بودم، همینطور از روز اول فکر می‌کردم دختر هستید، الان که فکر می‌کنم نمی‌دانم چرا.
اطمینان هم دارم که چندباری، چند جای مختلف شما را بانو خطاب کرده‌ام. :e417:

mohamadreza58
02-27-2013, 11:29 AM
اگر نهیب نزنید که حرفی غیر علمی است باید بگم از دیدگاه یونگ همه انسانها فارغ از جنسیت بیولوژیکشان در روانشان دارای هر دو بعد زنانگی و مردانگی هستند. که بسته به شرایط بیرونی و حالات درونیشان در هر لحظه یکی از این دو می تواند غلبه بیشتری داشته باشد. احتمالا undead_knight در برخی از پست ها در شرایطی بوده که بعد زنانه شخصیتش غلبه داشته و در همان شرایط امیر خان با او در تعامل بوده. (خدا را شکر که این تعامل در محیط مجازی رخ داده

:e404:

:e105:

)

mohamadreza58
02-27-2013, 11:31 AM
وگرنه اسلام به خطر می افتاد.

undead_knight
02-27-2013, 02:29 PM
2. در این محدوده‌ی این فرتور خود را در کجا(ها) می‌بینید؟ اندکی روشنگری بکنید.
1435
F ایده آل منه و T حالت گذار:)
خب من پیش از آشنایی با هر ایدولوژی تمایلات لیبرالیستی داشتم:)) در هر حال دید من هیچ وقت به چپ مثبت نبود مخصوصا به خاطر محدود کردن آزادی افراد حتی از نوع به اصطلاح نامشروع.ولی خب با گذشت زمان دیدگاهم به چپ متمایل تر شد چون به آزادی های نامحدود حتی در حوزه اقتصادی که به نظرم کم خطر ترینشونه بدبین شدم به این دلیل که فردگرایی و برابری رو نابود میکنند. الان هم خودم رو لیبرال آنارشیست میدونم:)

12. آیا حاضر هستید برای تحقق آرمان‌های خود جانتان را به خطر بیاندازید؟
اینکه مستقیما و آگاهانه خودمو در ریسک قرار بدم،نه مگر اینکه واقعا یکی از چیزهایی باسه که سرنوشت بشر رو برای همیشه تغییر بده و خب چون چنین چیزی حتی در آینده نزدیک ممکن نیست بنابراین حاضر نیستم جونمو به خطر بندازم ولی ریسک های غیر مستقیمی که به خاطر باورهام برام وجود داره رو مثل چیزهای دیگه با بیخیالی میپذیرم:))

13. آیا حاضر هستید برای تحقق آرمان‌های خود جان دیگران را به خطر بیاندازید؟
هرگز!هرچند ارزش جون من از جون اونها برام بیشتره ولی در خودم حقی رو نمیبینم که حتی کمی ریسک رو برای اونها بوجود بیارم حتی برای اون هایی که شاید خودم وسوسه ریسک کردن براشون رو داشته باشم:)

14. آیا مذهب و دانش را آشتی‌پذیر می‌دانید؟
در اصول خیر ولی در عمل چرا:)من دین رو ایمان محور و دانش رو شک محور میبینم(حداقل نسبت شک در دانش خیلی بیشتره)ولی اگر دین همینطور سعی کنه که خودش رو با علم وفق بده و تا حد ممکن دست از هرگونه ادعایی در مورد جهان فیزیکی ما(چه وجودش، چه کارکردش و چه مدیریتش و حتی اخلاق)برداره اون وقت حداقل در عمل آشتی نسبی برقرار خواهد بود.فعلا هم باید همچنان از سمت دانش به دین فشار وارد بشه تا از هر حوزه مادی و چیزی که به این دنیا مربوط میشه بیرون بره:)

15. آیا به وجود فضای سیاسی سالم باور دارید یا اساسا برای این عرصه از زندگی اجتماعی اعتباری قائل نیستید؟
در ایده آل من سیاست چندان قوی نخواهد بود که اصلا لازم بشه براش اهمیتی قائل شد.از اونجایی که تقریبا همه سیستم های موجود یک نوع سیاست احمقانه و در بهترین حالت کارکردگرایانه رو توجیه میکنند در بهترین حالت ما میتونیم بین ناسالم ها و ناسالم تر ها گزینش کنیم!:))ولی شاید در آینده با تغییر سیستم و الزامی که من در کاهش امکان دست یابی به قدرت زیاد برای هر کس یا هر گروهی رو میبینم بشه واقع سیاست نسبتا سالمی داشت.

16. آیا با نقوش سنتی زن و مرد در جامعه موافق هستید؟(lol)
شدیدا در ستیز با اینها هستم ولی وجودشون در جامعه اگر تحمیلی نباشه پذیرفتنیه.ولی خدایی پاسخ بعضی اینها رو شیشصد بار دادم در این موارد زیاد از ذهنم کار نمیکشم:))

17. کدام ورزش، غذا، سبک موسیقی و ژانر سینمایی را ترجیح می‌دهید؟
فوتبال یا همون ساکر به عنوان طرفدار:)ولی شنا رو برای ورزش شخصی ترجیح میدم.
غذا همبرگر انتخاب اول و آخر من هست مخصوصا از نوع دوبل:))غذاهای دیگه رو هم کمابیش به جز چندتایی که ازشون متنفر هستم رو دوست دارم:)
کمدی و علمی-تخیلی رو بیشتر از همه دوست دارم در درجه بعدی تراژدی های عاشقانه رو هم میپسندم:)

. نظرتان پیرامون فمینیسم، کمونیسم و لیبرالیسم چیست؟
در جهان اول کمی لوث و از مفاهیم اولیش تا حدی دور شده و البته دغدغه های فمنیستی(حتی از سوی خود زنان) هم با بهتر شدن وضع زنان کمتر شده.در مقابل در کشورهای جهان سوم هم در بعد فرهنگیو هم در بعد سیاسی بهش نیاز هست.در کل میدونی که این جنبش رو تائید میکنم:))
از کمونیسم فقط سوسیالیسمش و از سوسیالیسم هم بیشتر انتقاد از کاپیتالیسم برای من پذیرفتنیه:)یعنی با تمام احترامی که برای مارکس قائلم باید بگم کمونیسم از دیدگاه آبزوردیستی من مذهبی،آرمان گرا، ضد انسان و خطرناک هست و چه بسا خطرش از مذاهبی مثل اسلام هم بیشتر بود چون از لحاظ کارایی و تمامیت خواهی پیشتر بود که میتونست زمین رو تبدیل به حکومت جهانی بردگان بکنه!:)سرنگونی یک حکومت محلی یا چند کشوری بسیار ساده تر از چنین هیولایی هست.

لیبرالیسم هم اصلا توی خون منه:))ولی خب اگر کل جریان لیبرالیسم رو بخوایم حساب کنیم با نیروی مقدس بازار کمی مشکل دارم.در واقع لیبرالیسم در حوزه حقوق افراد و سیاست و محدود کردن حکومت رو بیشتر از لیبرالیسم در اقتصاد و وادادن تمام و کمال به نیروی بازار میپذیرم:)

19. اگر وادار به برگزیدن یکی از ادیان ابراهیمی بشوید کدام را انتخاب می‌کنید؟
چندان فرقی نمیکنه مهم اینه در چه نوع شرایطی وادار به پذیرفتنش بشم،بین مسلمانان، مسیحیان یا یهودیان افراطی؟!یا در یک جامعه که مذهب در اون نیروی زیادی نداره.اگر اولی باشه همه به اندازه زیادی ناخوشایند هستند و اگر دومی باشه که باور مذهبی تاثیر چندان مهمی رو زندگیم نباید بزاره پس فرقی نداره:)

20. اگر بنا بود در جزیره‌ای دورافتاده تنها بمانید، و حق انتخاب یک آلبوم موسیقی، یک فیلم و یک کتاب را داشتید، کدام‌ها را برمی‌گزیدید؟
من در یک شبانه روز حوصلم سر میره از چیزهای تکراری،برای مدت زیاد که اصلا اینها به درد نمیخورند:))سعی میکردم خودمو با چیزهایی که در جزیره هست سرگرم کنم:)

21. بدترین و بهترین ویژگی خود را چه می‌دانید؟
خودشیفتگی:)
خودشیفتگی:))
شمشیر دو لبه ای هست که سود و زیان های زیادی برام داشته تا حالا:)

22. بدترین و بهترین ویژگی نوع بشر را چه می‌دانید؟
خودفریبی
طغیان گری

23. اگر می‌توانستید سه چیز را در جهان تغییر بدهید، آن سه چیز چه می‌بودند؟
زدودن هرگونه درد و رنج یا امکان بوجود اومدنش،فقط و فقط همین:)

24. همنشینی با آدم‌های مشابه خودتان را ترجیح می‌دهید یا با اشخاص متفاوت؟
آدم هایی که واقعا مشابه خودم باشند رو نمیتونم تحمل کنم:))ولی با کسایی که تا حدی شبیهم باشند راحت تر میتونم سر کنم، کسانی هم که باهام تفاوت دارند یک جورهایی برای تنوع خوب هستند:)

25. دیدگاه شما پیرامون مرگ چیست؟
"مرگ پایان زندگی نیست،دریچه ای به جهان دیگر است،من با مرگ نابود نمیشم و..."همچین مزخرفاتی رو مسلما نمیگم:))من از مرگ دوری میکنم،یک چیز ناخوشایند و نخواستنی میدونمش با این حال بین مرگ و پس از مرگ تفاوت قائل میشم.
ترس و نگرانی از ناشناخته ها و چیزی که پس از مرگ هست بیخود و بی دلیله؛چون همونطور که میلیاردها سال پیش من نبودم،میلیاردها سال بعد هم من نخواهم بود. اگر قراره نگران این باشم که چه بلایی سر وجود خودآگاهم پس از مرگ میاد باید قبلش نگران این باشم که چه بلایی سرش قبل از تولدم اومده:))

26. انتظار و امید وجود چه پرسشی(ها) را در این مجموعه داشتید که آنرا نمی‌بینید، خودتان آن‌(ها) را مطرح بکنید و پاسخ بدهید.
راستش نه،با پرسش های استاندارد تا حدی مشکل دارم چون شخص راحت میتونه براش آماده بشه و غافلگیر کردنش سخت میشه:))

Ouroboros
02-27-2013, 03:04 PM
بسیار خُب، سپاس از سرعت عمل شما، به گمانم رکورد زدید(کمی بیشتر از دوازده ساعت)،
از این لحظه دوستان می‌توانند پرسشهای خود را مطرح بکنند.

:e306:

Russell
02-27-2013, 03:10 PM
خوب برای شروع بگو منظورت از انتخاب شوالیه نامرده برای نام کاربریت چیه؟و اساسا شوالیه نامرده مفهومی عام داره در خارج از ذهنت یا اختراع خودته؟

undead_knight
02-27-2013, 03:34 PM
خوب برای شروع بگو منظورت از انتخاب شوالیه نامرده برای نام کاربریت چیه؟و اساسا شوالیه نامرده مفهومی عام داره در خارج از ذهنت یا اختراع خودته؟
آندد ها در مل موجوداتی هستند که از مرگ برخواستند حس غلبه بر مرگ و البته نداشتن بعضی نیازهای انسانیشون همیشه برای من جذابیت داشته:)
شوالیه ها هم دارای هویت افسانه جالبی در ذهن من هستد و ابهت، بی باک بودن و گرایششون به افتخار رو دوست داشتم:)
ترکیب این دو یک شوالیه کمی شریر و البته نامیرا و متفاوت رو احتمالا القا میکنه.

با این حال نزدیک ترین کاراکتر موجود در افسانه ها به مفهوم من Witch-king of Angmar (http://en.wikipedia.org/wiki/Witch-king_of_Angmar) ارباب حلقه هاست:)

yasy
02-27-2013, 03:51 PM
كمتر كسی حد اقل تو نت دیدم در برابر نظر مخالف هر چند بسیار بسیار غیر منطقی (از دیدگاه خودت) در برابر خشم، توهین،عصبانیت طرف مقابل اینچنین آرامشی داشته باشد.منشا این آرامش كجاست؟
چه چیز باعث میشود از كوره در بروی و واكنش تند نشان دهی؟

mohamadreza58
02-27-2013, 04:07 PM
و یک سوال از طرف من. تخصص شما چیست؟

Mehrbod
02-27-2013, 07:29 PM
١. آیا بیرون از اینترنت هم هنگام گفتمان همین اندازه میخندی؟ و اگر آری مایه‌یِ جدی نگرفتنت نمیشود؟

٢. از چندسالگی دریافتی این اندازه به چیزهای تاریک و مرگ و میرانه می‌گرایی؟ (:

٣. میان ٤ سالگهِ سال, بهاران, تابستان, خزان و زمستان کدام را از همه بیشتر میپسندی و با روحیه ات سازگاره؟

Anarchy
02-27-2013, 09:31 PM
undead_knight عزیز ، جریان این "مگرنه" گفتن های زیادت چیه:e415:؟ چون دیدم همیشه میگی "مگرنه" در حالی که بعضی جاها باید بگی "وگرنه" :e404:

undead_knight
02-28-2013, 10:35 AM
كمتر كسی حد اقل تو نت دیدم در برابر نظر مخالف هر چند بسیار بسیار غیر منطقی (از دیدگاه خودت) در برابر خشم، توهین،عصبانیت طرف مقابل اینچنین آرامشی داشته باشد.منشا این آرامش كجاست؟
چه چیز باعث میشود از كوره در بروی و واكنش تند نشان دهی؟
کسی موقع تفریح کردن خشمگین نمیشه:))گفتگوی چالشی چیزی هست که من عاشقشم و هرکدوم از این علائم برای من جذابیت گفتگو رو بیشتر میکنه:)
ولی خب علت فرعی میتونه این باشه که برای پیروزی نیاز به این آرامش هست و من پیروزی در بحث برام مهمتره:))

و یک سوال از طرف من. تخصص شما چیست؟
هیچ و همه چیز:))فعلا تا از سد این سربازی نگذرم و در رشته مورد علاقم یعنی فیزیک کوانتم ادامه تحصیل ندم پاسخ همون هیچه:))

١. آیا بیرون از اینترنت هم هنگام گفتمان همین اندازه میخندی؟ و اگر آری مایه‌یِ جدی نگرفتنت نمیشود؟

٢. از چندسالگی دریافتی این اندازه به چیزهای تاریک و مرگ و میرانه می‌گرایی؟ (:

٣. میان ٤ سالگهِ سال, بهاران, تابستان, خزان و زمستان کدام را از همه بیشتر میپسندی و با روحیه ات سازگاره؟
خنده که آره ولی موقع بحث کردن کاملا جدی هستم:)یعنی اول نکات مورد نطرم رو میگم و در جاهایی با تیکه انداختن و ... میخندم:)) (البته در واقعیت کمتر کسی توان تاب آوردن بیش از مدت کوتاهی بحث کردن با من رو داره)

از همون کودکی به کاراکترهای شر و البته تخیلی علاقه بیشتری داشتم،تقریبا 9 یا 10 سالگی که چیزهای تخیلی بیشتر میخوندم:)در کل کاراکترهای منفی به دلیل آزادی بیشتر و طغیان گری و البتع عجیب بودنشون برام دوست داشتنی بودند:)این ویژگی در مورد تاریکی،نیروهای شر و آنددها(چون به مرگ غلبه کردند) هم درسته.

من شدیدا به نور نیاز دارم و با ابری بودن هوا دچار افسردگی فصلی میشم:))ولی فصل زمستون رو بیشتر دوست دارم اگر میشد شدت نور تابستون در زمستون باشه عالی بود:)

undead_knight عزیز ، جریان این "مگرنه" گفتن های زیادت چیه؟ چون دیدم همیشه میگی "مگرنه" در حالی که بعضی جاها باید بگی "وگرنه"
i do what i please :))
دلیل خاصی نداره اینطور راحت ترم:)

Mehrbod
02-28-2013, 08:54 PM
١. نخستین بار که درباره‌یِ نگره‌یِ کوانتوم شنیدی براشتت چه بود؟ (:
٢. کدام نگره‌یِ کوانتوم را از همه پُرگِرایند‌تر میبینی؟

iranbanoo
02-28-2013, 10:34 PM
های:)
1-اول اینکه این شکلک :) رو شما از من تقلید کردی یا من از شما؟
2-اگر زمان رو در دست می گرفتی, به گذشته سرک می کشیدی یا به آینده سفر میکردی؟
3-فکرمیکنی کدوم یک برای بحث بیشتر بهت کمک میکنه؟
علوم اجتماعی(جامعه شناسی)-فلسفه-فیزیک-تاریخ

4-تا به حال شده که در برابر یک واقعیت احساس عجز کنی؟
5-شوخ طبعی؟
6- هیزی؟
7-تنبلی؟
8-خودت رو یک روشنفکر میدونی؟
9-در ارتباط با سوال بالا خصوصیات یک روشنفکر چیه؟
10-اگر بحث رومبارزه میبینی تا به حال شده در بحثی اقرار به شکست کنی؟
11-اصلاح یا انقلاب؟
12-پول یا ثروت؟:))
13-زن یا مرد؟
14-مبارزه با مذهب و دین تا کجا؟
15-به نظرت کدوم یک بیشتر به هم نزدیک اند:شک ورزی و اوهام یا حقیقت پنداری و اوهام؟
16-از نظرت نوع اصیل زندگی رومیشه از اونچه که از تاریخ بهمون رسیده دریافت کرد یا اونچه که مدرنیته در حال ساختن اونه؟
17-سیاست کارآمد یا اقتصاد کار آمد؟
18-میونه ای با ادبیات داری؟
19-بهترین و بدترین خصوصیت دفترچه
20-مرسی و ممنون:)

undead_knight
02-28-2013, 11:28 PM
١. نخستین بار که درباره‌یِ نگره‌یِ کوانتوم شنیدی براشتت چه بود؟ (:
٢. کدام نگره‌یِ کوانتوم را از همه پُرگِرایند‌تر میبینی؟
هیچیش رو نفهمیدم چون خیلی بچه بودم(10 12 سال)،اون موقع از فیزیک نوین فقط E=mc^2 رو شنیده بودم:))ولی خب در کل از زمان آشنایی بیشتر با فیزیک شیفتگی بیشتر هم نسبت به فیزیک کوانتم و نقض کردن پیش فرض های کلاسیکش داشتم.در اصل فیزیک کوانتم رو یک نوع شورشی بین علوم میبینم:))

1_http://en.wikipedia.org/wiki/Transactional_interpretation
2_http://en.wikipedia.org/wiki/Stochastic_interpretation
3_http://en.wikipedia.org/wiki/Objective_collapse_theory
این سه تا رو به نسبت ترتیب بیشتر ترجیح میدم:)البته Many-worlds interpretation - WiKi (http://en.wikipedia.org/wiki/Many-worlds_interpretation) چیزهای خوبی داره ولی هم به دلیل اینکه تا حدی جبرگرا میدونش و هم به دلیل اینکه به نطر من آزمایش ها بیشتر به سود تئوری های دیگه بوده.هرچند واقعا نمیشه به هیچ کدوم اعتماد کافی داشت و با وارد نکردن تمایلات شخصی همگی نهایت نیازمند آزمایش ها و پیشرفت دانش هستند تا وضعیتشون روشن بشه:)

undead_knight
03-01-2013, 12:04 AM
های:)
های های:))

1-اول اینکه این شکلک :) رو شما از من تقلید کردی یا من از شما؟
من از کسی تقلید نکردم،شاید از من تقلید کرده باشی،شایدم نه:))البته خودشیفتگیم میگه همه دوست دارند از من تقلید کنند:))

2-اگر زمان رو در دست می گرفتی, به گذشته سرک می کشیدی یا به آینده سفر میکردی؟
گذشته نزدیک که نه ولی جذابیت گذشته دور و آینده دور برام به یک اندازست،بین گذشته نزدیک و آینده نزدیک قطعا آینده رو ترجیح میدم:)

3-فکرمیکنی کدوم یک برای بحث بیشتر بهت کمک میکنه؟
علوم اجتماعی(جامعه شناسی)-فلسفه-فیزیک-تاریخ
فلسفه رو من پایه بحث میبینم ولی استفاده ای که ازش میکنم بیشتر نامحسوسه:)علوم طبیعی(فیزیک و بیولوژی) راهکار من در مواجه با اکثر پدیده هاست.از سایر علوم انسانی هم یا برای پیروزی در بحث(مثلا استفاده از تکنیک های موجود در بخش هایی از روان شناسی) یا برانگیختن مخاطب نسبتا عام استفاده میکنم:)

4-تا به حال شده که در برابر یک واقعیت احساس عجز کنی؟
تکراری:))بلی شده ولی بسیار حس کوتاهیه خوشبختانه:)

5-شوخ طبعی؟
6- هیزی؟
7-تنبلی؟
بلی بلی بلی:)))با این حال مواردی هست که این سه ویژگیم ممکنه دچار گردش 180 درجه ای بشه،هرچند نادرند:))

8-خودت رو یک روشنفکر میدونی؟
خیر ولی روشنفکران رو دوست دارم:)

9-در ارتباط با سوال بالا خصوصیات یک روشنفکر چیه؟
روشنفکر تلاش میکنه جامعه رو تغییر بده با ابزار خرد و منطق.حتی در اهداف هم روشنفکران میتونند متفاوت باشند چه برسه به ویزگی های شخصی:)

10-اگر بحث رومبارزه میبینی تا به حال شده در بحثی اقرار به شکست کنی؟
راستش هیچ کس واقعا من رو شکست نداده!:))ولی به ندرت بخش هایی از جبهه رو واگذار میکنم و در چنین مواردی هوشمندی و توان ذهنی حریف رو تحسین میکنم:)

11-اصلاح یا انقلاب؟
اصلاح تا وقتی که ممکن هست و انقلاب اگر خشونت نداشته باشه (فعلا یافت نشده!)با این حال خرده ای بر انقلاب های اجباری نمیشه گرفت،کسانی که راه اصلاح رو میبندند انقلاب رو اجتناب ناپذیر میکنند.

12-پول یا ثروت؟:))
من پول وثروت رو دوست دارم ولی جز اولویت هام نیست:)برخورداری از یک رفاه نسبی برام کفایت میکنه.

13-زن یا مرد؟
مرد!چون جنسیت خودم رو دوست دارم،هرچند همجنسانم رو فارق از فمنیست بودن به سختی تحمل میکنم:))

14-مبارزه با مذهب و دین تا کجا؟
تا جایی که دست از سر بشریت وردارند و بزارند با کمک علم زندگی کنیم نه اینکه درگیر چیزهایی باشیم که بخش بزرگی از زندگیمون رو تباه میکنند:)

15-به نظرت کدوم یک بیشتر به هم نزدیک اند:شک ورزی و اوهام یا حقیقت پنداری و اوهام؟
شک گرایی فروتنه،این رو بارها گفتم و در مقابل حقیقت گرایی مغروره.
اینجا از معدود جاهایی هست که فروتنی خواستنی و مطلوبه از نطر من چون شک تقریبا شکست ناپذیره برعکس حقیقت گرایی مکررا شکست میخوره و باز هم یک راه اشتباه دیگه رو دنبال میکنه.

16-از نظرت نوع اصیل زندگی رومیشه از اونچه که از تاریخ بهمون رسیده دریافت کرد یا اونچه که مدرنیته در حال ساختن اونه؟
اصالت انسانی در آزادیه،آزاد باید گذاشتش تا هرچیزی رو که میخواد انتخاب و زندگی کنه،باقی چیزها به اصالت انسان مربوط نیست فقط جزئی از انتخاب های انسان هستند:)

17-سیاست کارآمد یا اقتصاد کار آمد؟
سیستم کارامد!:)در هر حال ایده آل من تضعیف سیاست و کاهش قدرت نیروی های اقتصادی بر روی زندگی هست.بنابراین اقتصاد کارآمد بهتره:)

18-میونه ای با ادبیات داری؟
بله:)
ادبیات کلاسیک رو دوست دارم،چه ایران و چه کشورهای دیگه ولی گرایش بیشتری به ادبیات نوین دارم.حتی شعر رو هم خیلی زیاد دوست دارم:))

19-بهترین و بدترین خصوصیت دفترچه
عدم سانسور
زیادی جدی بودن(اونقدرا هم بد نیست)

20-مرسی و ممنون:)
قابلی نداشت دو کیلو پسته میشه آدرس میدم بفرست:)))

Ouroboros
03-01-2013, 01:05 PM
یک روز دیگر هم صندلی داغ شوالیه نامرده را تمدید می‌کنیم، دوستان گویا این جستار را فراموش کرده‌اند. :e414:

- چرا به سبک فانتزی علاقه دارید؟

Anarchy
03-01-2013, 01:28 PM
آندد جان،نظرت رو در مورد این کاربرها در یک جمله بگو:
(حودتم گذاشتم تو لیست که وسط این همه آدم نا آشنا ، غریبگی نکنی:e105:)

Mehrbod (http://www.daftarche.com/member.php?u=14)

sonixax (http://www.daftarche.com/member.php?u=6)

Russell (http://www.daftarche.com/member.php?u=48)

Anarchy (http://www.daftarche.com/member.php?u=31)

David Hume (http://www.daftarche.com/member.php?u=39)

Ouroboros (http://www.daftarche.com/member.php?u=66)

undead_knight (http://www.daftarche.com/member.php?u=307)

mamad1 (http://www.daftarche.com/member.php?u=263)

shirin (http://www.daftarche.com/member.php?u=20)

کافر (http://www.daftarche.com/member.php?u=200)

iranbanoo (http://www.daftarche.com/member.php?u=313)

SAMKING (http://www.daftarche.com/member.php?u=269)

viviyan (http://www.daftarche.com/member.php?u=152)

Alice (http://www.daftarche.com/member.php?u=286)

nirvana (http://www.daftarche.com/member.php?u=326)

Dariush (http://www.daftarche.com/member.php?u=299)

Angela
03-01-2013, 04:04 PM
سلام :e032:

- خود شیفتگی تا الان چه زیانهایی براتون داشته؟
-بهترین و بدترین ضرب المثل ایرانی به نظر شما چیه؟
- تا حالا با کسی درگیری فیزیکی داشتید؟!
و

اگه همین امروز بهتون بگن می تونید هر پستی که دوست دارید در دستگاه حکومتی جمهوری اسلامی داشته باشید - به جز رهبری! - چه مقامی رو انتخاب می کنید و چه کاری انجام می دید؟

Soheil
03-01-2013, 07:20 PM
درود شوالیه نامیرا:e303:

این هم از پرسشهای من:

- بیشتر دوست داری چی صدات کنیم؟! آندد؟ شوالیه؟ نامرده؟ ...

- اون آواتار قبلیت برام جالب بود. چرا اون عکس رو برای آواتارت انتخاب کرده بودی؟

- چرا در دفترچه از پسند استفاده نمیکنی؟!

- فکر نمیکنی یکم زیادی داری به دیندارها سخت میگیری؟ من فکر میکنم نقش منفی دین رو زیادی داری بزرگ میکنی.

- اینو هم از طرف مسلمینی که باهاشون(تو محیط مجازی) بحث میکنی میگم: چرا دست از سر دینمون بر نمیداری آخه؟

هر کدام که حوصله ات نشد نمیخوام جواب بدی.

Mehrbod
03-01-2013, 07:47 PM
درود شوالیه نامیرا

undead_knight میشود «شوالیه‌یِ نامرده» Bibak جان.

این روشگنری را کردم آندد دست از این «مهرهست», «مهربود» گفتنت برداری! (:

undead_knight
03-01-2013, 07:58 PM
آندد جان،نظرت رو در مورد این کاربرها در یک جمله بگو:
(حودتم گذاشتم تو لیست که وسط این همه آدم نا آشنا ، غریبگی نکنی:e105:)
اصلا هم غریبه نیستند، مگه تازه واردم:))

Mehrbod (http://www.daftarche.com/member.php?u=14)
تلاش میکنه منطق رو به صورت سیستماتیک در هر اندیشه ای استفاده کنه:)

sonixax (http://www.daftarche.com/member.php?u=6)
سر بزنگاه تیکه پرانی های خوبی داره:)

Russell (http://www.daftarche.com/member.php?u=48)
"بهترین راه میانه هست":))

Anarchy (http://www.daftarche.com/member.php?u=31)
در بحث و گفت و گو فرصت طلب و به دنبال نقاط حساس بحث هست:)

David Hume (http://www.daftarche.com/member.php?u=39)
اثبات اینکه یهودی ها هیولا نیستند:))

Ouroboros (http://www.daftarche.com/member.php?u=66)
به چیزهایی که در موردشون نظر میده چیرگی و اشراف زیادی داره:)

undead_knight (http://www.daftarche.com/member.php?u=307)
مثل همه کس، مثل هیچ کس:)

mamad1 (http://www.daftarche.com/member.php?u=263)
همچنان کمی متعصب ولی در مسیر آگاهیه:)

shirin (http://www.daftarche.com/member.php?u=20)
طرفدار طغیان زنان و رهایی اونهاست.

کافر (http://www.daftarche.com/member.php?u=200)
پست بیشتر باید بزنه تا نظری در موردش داشته باشم:)

iranbanoo (http://www.daftarche.com/member.php?u=313)
فمنیستی که شاید به زودی تغییراتی بکنه:)

SAMKING (http://www.daftarche.com/member.php?u=269)
پارسی گوی لجباز بامزه دفترچه می باشد:))

viviyan (http://www.daftarche.com/member.php?u=152)
زن ها رو زیاد دوست داره:)

Alice (http://www.daftarche.com/member.php?u=286)
جامعه ما چنین دخترانی رو زیاد تولید نمیکنه:)

nirvana (http://www.daftarche.com/member.php?u=326)
دوست داره با یا به کسی بخنده:))

Dariush (http://www.daftarche.com/member.php?u=299)]
نیمه نهیلیست اندیشمند متمایل به روشنفکری هست:)

undead_knight
03-01-2013, 08:18 PM
سلام :e032:

- خود شیفتگی تا الان چه زیانهایی براتون داشته؟
-بهترین و بدترین ضرب المثل ایرانی به نظر شما چیه؟
- تا حالا با کسی درگیری فیزیکی داشتید؟!
و

اگه همین امروز بهتون بگن می تونید هر پستی که دوست دارید در دستگاه حکومتی جمهوری اسلامی داشته باشید - به جز رهبری! - چه مقامی رو انتخاب می کنید و چه کاری انجام می دید؟
درود:))))
-باعث میشه و شده که تلاش زیادی در راه رسیدن به چیزی نکنم و به موفق شدن به جای بهترین شدن بسنده کنم:)به ندرت هم باعث شکستم در مواجه با چیزهایی میشه که دستکم گرفتمشون.
-"خواهی نشوی رسوا همرنگ جماعت شو"(و البته یکی از کاربردی ترین ها!)هرچند من یک ورژن بهتر هم دارم:خواهی نشوی رسوا،همرنگ جماعت شو...سپس رسوایشان کن!:)) با الهام از این"If you can't beat them, join them, and then beat them"
"بشنو و باور مكن"(به این شدیدا نیاز داریم)
-بلی،البته اخیرا نه و آخریش مال چندین سال پیشه،هیچ وقت درگیری شدید که منجر به کتک زدن یا خوردن های شدید باشه رو هم نداشتم:)

اگر "پسر رهبری" پست بود به نظرم بهترینش بود:))در غیر این صورت مشاور رهبر:)
در هر دو صورت سرنگونی نظام از طریق تحمیق و حذف نیروها و مغزهای متفکر نظام با تقویت جایگاه رهبری و بی اراده کردن سایر مسئولین:)

undead_knight
03-01-2013, 09:00 PM
درود شوالیه نامیرا:e303:

این هم از پرسشهای من:

- بیشتر دوست داری چی صدات کنیم؟! آندد؟ شوالیه؟ نامرده؟ ...

- اون آواتار قبلیت برام جالب بود. چرا اون عکس رو برای آواتارت انتخاب کرده بودی؟

- چرا در دفترچه از پسند استفاده نمیکنی؟!

- فکر نمیکنی یکم زیادی داری به دیندارها سخت میگیری؟ من فکر میکنم نقش منفی دین رو زیادی داری بزرگ میکنی.

- اینو هم از طرف مسلمینی که باهاشون(تو محیط مجازی) بحث میکنی میگم: چرا دست از سر دینمون بر نمیداری آخه؟

هر کدام که حوصله ات نشد نمیخوام جواب بدی.
-آندد نایت :))ولی خب خیلی برام مخفف پارسی یا انگلیسیش یا کاملش فرقی نمیکنه.
-مفاهیم زیادی میتونست داشته باشه از روشن شدن حقیقت تا ترکیب تاریکی و روشنایی(جهل و دانش) و تعادل این دو!من به دلیل تفسیرهای متفاوتی که ازش میشد کرد انتخابش کرده بودم.
-چون کارکردش رو با تشکر یکی میدونم:)
-اتفاقا اصلا کاریشون ندارم،اون روی من رو ندیدند:))نه دین تنها عامل یا حتی مهمترین عامل بدبختی انسان ها نیست ولی یکی از عوامل مهم و گسترده هست.
-چون به ازای دهنی که از بقیه سرویس کردند باید دهن خودشون هم با اون بقیه همذات پنداری کنه:))

undead_knight میشود «شوالیه‌یِ نامرده» Bibak جان.

این روشگنری را کردم آندد دست از این «مهرهست», «مهربود» گفتنت برداری! (:
مهربود=مهربد از نظر من:))

undead_knight
03-02-2013, 01:44 PM
یک روز دیگر هم صندلی داغ شوالیه نامرده را تمدید می‌کنیم، دوستان گویا این جستار را فراموش کرده‌اند. :e414:

- چرا به سبک فانتزی علاقه دارید؟
ببخشید امیر عزیز که پستت رو یادم رفت:)
-من به فانتزی بسیار علاقه دارم به این دلیل که واقعیت گاهی وقت ها واقعا مزخرف میشه:))یا به قول انگلیسیا reality sucks:)
نگاه ریشه ای تر این هست که فانتزی آزادی اندیشه و تخیلی رو میده که معمولا واقعیت های سرسخت و راستین اجازه چنین چیزی رو نمیدند،این حس آزادی براستی گرانبهاست:)
و از این جهت فانتزی خیلی مهمه،چون به اندیشه آزادی ای رو میده که مرز مشخصی نداره و خب چه نوع آزادی میتونه از آزادی اندیشیدن فراتر باشه:)

هرچند باید بگم که در نهایت واقعیت از فانتزی برای من پذیرفتنی تره چون هر مقدار هم تلخ و مزخرف و بی روح باشه همچنان وجود داره و گاهی هم حسابی میتونه با توجه به این جمله مارک تواین ما رو شگفت زده کنه:
"truth is stranger than fiction" :)

Ouroboros
03-02-2013, 11:29 PM
ممنون از حضور دوست عزیزمان شوالیه‌ی نامرده، :e032:
این جستار بسته می‌شود.
اگر پیرامون مسائل مطروحه چیزی به نظرتان می‌رسد، می‌توانید آنها را در پاتوق، کافه یا جستاری جدید پیش بکشید.

Dariush
03-29-2014, 06:22 PM
خب با دورِ دومِ صندلی داغِ آندد در خدمتِ دوستان هستیم.
اولین پرسشِ من:
آرش تصور کن به یک نفر برخورده‌ای که همه چیز را می‌داند و تو فرصت داری تنها یک پرسش از او داشته باشی، پرسش‌ات چه خواهد بود؟

undead_knight
03-29-2014, 06:34 PM
خب با دورِ دومِ صندلی داغِ آندد در خدمتِ دوستان هستیم.
اولین پرسشِ من:
آرش تصور کن به یک نفر برخورده‌ای که همه چیز را می‌داند و تو فرصت داری تنها یک پرسش از او داشته باشی، پرسش‌ات چه خواهد بود؟
اینکه چطور میتونم به دانشش دست پیدا کنم.
البته اگر شرط بولد شده رو نداشتی همچین درخواستی نمیکردم چون دانشش رو محدود در نظر نگرفتی.
اگر این "ممکن" نباشه، چگونگی جاودان شدن پرسش بعدیم هست.

kourosh_bikhoda
03-29-2014, 07:21 PM
پرسش های استاندارد منو یادته؟

خودروی مورد علاقه.
ساعت مچی مورد علاقه.
تصویری که از همه کاربران اینجا داری بگو. دیگه من اسم نیارم انصاف داشته باش خودت.

iranbanoo
03-29-2014, 07:29 PM
هایوعلیکم:)
این بحث های زنانه مردانه داره به تکرار میرسه.برآیندش برای تو چی بوده؟
خودت دختران رو بر چه مبنایی انتخاب میکنی؟(جذابیت یک دختر از نظرت چیه؟)

Angela
03-29-2014, 07:45 PM
- بچه که بودین دوست داشتین چی کاره بشین؟
- الان دوست دارین چی کاره بشین؟
- بهترین فارومی که عضوش بودی؟
- در مدتی که عضو دفترچه بودی چه تغییراتی در افکار و عقایدت به وجود اومده؟

undead_knight
03-29-2014, 08:54 PM
هایوعلیکم:)
این بحث های زنانه مردانه داره به تکرار میرسه.برآیندش برای تو چی بوده؟
خودت دختران رو بر چه مبنایی انتخاب میکنی؟(جذابیت یک دختر از نظرت چیه؟)
هلو هم رزم عزیز:))
راستش واقعا نظر من برخلاف دوستان تغییر نکرده،هرچند مخالفین فمنیسم رو بهتر شناختم.اصولا چون من روی چیزی تعصب ندارم و و معمولا دیدگاهم با جریان اصلی فرق داره اینجور انتقادات هم دیدگاهم رو تغییر نمیده. برآیندش این هست که مثل همیشه باید نتیجه رو به زمان واگذار کنیم.

گفتما:))البته یک حداقلی از قیافه برای من مهمه(موی فر و قهوه ای،هیکل درشت،چشمای درشت و قهوه ای،بینی متوسط و دهن نچندان بزرگ ایده آل ترین قیافه برای منه) ولی شخصیت برای من در اولویته،اصولا دخترهای جذاب همیشه در مقابل من شوکه میشند که چطور با بولدوزر از روشون رد میشم:))
از دخترهای آسون گیر و باهوش خوشم میاد، سایر ویژگی های مورد علاقم زیاده، چون تنوع طلبم:))برای نمونه هم از دختر وحشی! خوشم میاد هم از دختر با شرم و حیا:))
از دخترهای دو رو هم بیزارم.

- بچه که بودین دوست داشتین چی کاره بشین؟
- الان دوست دارین چی کاره بشین؟
- بهترین فارومی که عضوش بودی؟
- در مدتی که عضو دفترچه بودی چه تغییراتی در افکار و عقایدت به وجود اومده؟
فضانورد! البته خیلی ها از این آرزوها دارند ولی من از اعماق وجودم عاشق فضام،عاشق بی نهایت،بزرگی و زیبایی خیره کننده فضا.
الان بین شغل آرمانیم(فیزیکدان کوانتمی) و شخصیتم یه فاصله احساس میکنم و همین من رو از دنبال کردنش کمی دور کرده، موانع بیرونی هم بی تاثیر نبوده،البته بزودی سر دنبال کردن یا نکردنش به نتیجه میرسم.

در زمینه محتوایی و قوانین قطعا دفترچه.
من آدم سرسخت و لجوجی هستم توی زندگیم تا حالا باورهام زیاد تغییر نکرده،البته وقتی قانع بشم خیلی سریع و راحت کنارشون میزارم ولی کو تا قانع بشم!

undead_knight
03-29-2014, 09:29 PM
پرسش های استاندارد منو یادته؟

خودروی مورد علاقه.
ساعت مچی مورد علاقه.
تصویری که از همه کاربران اینجا داری بگو. دیگه من اسم نیارم انصاف داشته باش خودت.
نه یادم نیست،گشتم پیدا نکردم:))

از فراری خوشم میاد ولی کلا ماشین باز نیستم و علاقه انچنانی هم به رانندگی ندارم.

http://www.daftarche.com/images/imported/2014/03/65.jpg

باور میکنی هیچ تصویری ذهنی از کسی که ندیدم ندارم؟!اصولا من از آدما به ندرت "شخصیت" هم توی ذهنم میسازم چه برسه به اینکه یک تصویر هم ازشون داشته باشم.

mosafer
03-29-2014, 09:39 PM
چرا مدام اصرار دارید نگاهتان به زن را چنین بیان کنید؟

اصولا دخترهای جذاب همیشه در مقابل من شوکه میشند که چطور با بولدوزر از روشون رد میشم.

جسارتا به نظر من افراد ،مدام موضوعی را تکرار میکنند که بواقع آن نیستند
و البته شاید شما چنین نباشید
ولی سخنان و رفتارتان کمی تضاد دارد
طبق گفته ی خودتان هر دختری را ببینید در پی تخریب او هستید به هر واسطه, ولی شخصیت مجازیتان چیزی جدای از آن ست و چگونه میشود فردی که مدام کارش با بولدوزر رد شدن از روی دختران جذاب ست اینجا اکثر اوقات از دخترانی حمایت کند که حتی نمیداند براستی دختر هستند یا نه؟

undead_knight
03-29-2014, 09:50 PM
چرا مدام اصرار دارید نگاهتان به زن را چنین بیان کنید؟
خودشیفتگی و البته واقعی بودنش.

جسارتا به نظر من افراد ،مدام موضوعی را تکرار میکنند که بواقع آن نیستند
و البته شاید شما چنین نباشید
بله کاملا امکان داره که من اونطوری که میگم نباشم،ممکنه همه اینها رو دروغ بگم.

ولی سخنان و رفتارتان کمی تضاد دارد
طبق گفته ی خودتان هر دختری را ببینید در پی تخریب او هستید به هر واسطه, ولی شخصیت مجازیتان چیزی جدای از آن ست و چگونه میشود فردی که مدام کارش با بولدوزر رد شدن از روی دختران جذاب ست اینجا اکثر اوقات از دخترانی حمایت کند که حتی نمیداند براستی دختر هستند یا نه؟

تضاد نداره،قبلا هم گفتم من از "جنسیت" زن دفاع میکنم نه از "فرد"،من در رفتارم با زن ها هیچ تبعیضی نمیزارم ولی چون با زن ها و دختر ها بیشتر معاشرت میکنم نمود بیشتری هم داره.
ادم های جذاب و خوشگل، پولدار و... عادت دارند که باهاشون "خاص" برخورد بشه ولی چون من از روی همه با بولدوزر رد میشم و در مورد اونها استثنا قائل نمیشم از این تعجب میکنند، من خیلی ادم ایرادگیری هستم و از هرکسی ناخوداگاه اینقد ایراد توی ذهنم دارم(واقعا هم زیاد دست خودم نیست) که برای با خاک یکسان کردنش کافی باشه،گاهی این ایرادها رو بیان میکنم.

تئوری جایگزین:من یک شوالیه سپید! اینترنتی هستم،از دخترها دفاع میکنم با این امید واهی که بهم توجه کنند:)))

mosafer
03-29-2014, 10:11 PM
خودشیفتگی و البته واقعی بودنش.

بله کاملا امکان داره که من اونطوری که میگم نباشم،ممکنه همه اینها رو دروغ بگم.

تضاد نداره،قبلا هم گفتم من از "جنسیت" زن دفاع میکنم نه از "فرد"،من در رفتارم با زن ها هیچ تبعیضی نمیزارم ولی چون با زن ها و دختر ها بیشتر معاشرت میکنم نمود بیشتری هم داره.
ادم های جذاب و خوشگل، پولدار و... عادت دارند که باهاشون "خاص" برخورد بشه ولی چون من از روی همه با بولدوزر رد میشم و در مورد اونها استثنا قائل نمیشم از این تعجب میکنند، من خیلی ادم ایرادگیری هستم و از هرکسی ناخوداگاه اینقد ایراد توی ذهنم دارم(واقعا هم زیاد دست خودم نیست) که برای با خاک یکسان کردنش کافی باشه،گاهی این ایرادها رو بیان میکنم.

تئوری جایگزین:من یک شوالیه سپید! اینترنتی هستم،از دخترها دفاع میکنم با این امید واهی که بهم توجه کنند:)))

در دنیای مجازی از جنسیت دفاع میکنید و در دنیای واقعی آنان را ترور شخصیت میکنید؟
اگر برای شما فرد با جنسیت تفاوت دارد باید در کنار هر دختر از پسری نیز ایراد بگیرید
زنها از نظر خود خاص هستند کمتر زنی را میبینید که این حس را نداشته باشد
خاص بودن حتما ثروت داشتن ویا زیبایی انان نیست
هر زن مایل ست مردی که با او رابطه دارد،با اون خاص رفتار کند
این ایراد گرفتن که از ان سخن میگویید کار خاصی نیست شما بیشتر خود را از چشم بقیه می اندازید تا اینکه حسرت از دست دادن شما را بخورند و بگویند "کاش بی عیب بودیم در نظرش"
وقتی از زنی ایرادی بگیرید که خود را خاص میداند ،از نظر او فرد بی لیاقتی هستید که ارزش با او بودن را ندارید
اگر واقعا چنین هستید که میگویید کمی طبیعی رفتار کردن در هر دو دنیایی که در آن سیر میکنید بد نیست

+
موفق باشید:e032:

sonixax
03-29-2014, 10:22 PM
بخوای نخوای نوبت منه :دی

1 - Ps4 یا قرمه سبزی مامان جون ؟
2 - به جز آمریکای جهان خوار کجای دنیا را برای زندگی میپسندید ؟
3 - اگر یک روزی همه کاره باشید و قدرت محض داشته باشید اولین کاری که میکنید چیست ؟
4 - اگر سال 1357 سن قانونی داشتید فکر میکنید در دسته آنهایی قرار میگرفتید که به جمهوری اسلامی آری گفتند یا خیر ؟
5 - جنگ بشه میری بجنگی ؟
6 - تا حالا کتک کاری کردی ؟ خوردی یا زدی ؟
7 - اگر توی لاتاری 50 میلیون برنده شی باهاش چی کار میکنی ؟
8 - نظرت رو در مورد این کاربران بگو : شیرین که از غیبت صغرا برگشته ، میلاد ، کسرا ، مهربد ، آنارشی ، راسل ، امیر ، مزدک بامداد ، آلیس ، ایران بانو ، داریوش ، شوالیه!!! ، مستر مقدس.
9 - فرض کن تا خرخره خوردی مست و پاتیل! قبل از بیهوشی فکر میکنی چه رفتاری از خودت بروز بدی ؟
10 - دیگه چه خبر!؟ خانواده خوبند ؟

undead_knight
03-29-2014, 10:33 PM
در دنیای مجازی از جنسیت دفاع میکنید و در دنیای واقعی آنان را ترور شخصیت میکنید؟
اگر برای شما فرد با جنسیت تفاوت دارد باید در کنار هر دختر از پسری نیز ایراد بگیرید
زنها از نظر خود خاص هستند کمتر زنی را میبینید که این حس را نداشته باشد
خاص بودن حتما ثروت داشتن ویا زیبایی انان نیست
هر زن مایل ست مردی که با او رابطه دارد،با اون خاص رفتار کند
این ایراد گرفتن که از ان سخن میگویید کار خاصی نیست شما بیشتر خود را از چشم بقیه می اندازید تا اینکه حسرت از دست دادن شما را بخورند و بگویند "کاش بی عیب بودیم در نظرش"
وقتی از زنی ایرادی بگیرید که خود را خاص میداند ،از نظر او فرد بی لیاقتی هستید که ارزش با او بودن را ندارید
اگر واقعا چنین هستید که میگویید کمی طبیعی رفتار کردن در هر دو دنیایی که در آن سیر میکنید بد نیست
+موفق باشید:e032:
من همه رو ترور شخصیت میکنم،گفتم تبعیض قائل نمیشم:))
و گفتم که ایراد میگیرم ولی با جنس مخالف معاشرتم بیشتره بنابراین بیشتر به چشم میاد.

نگفتم لزوما از کسایی که باهاشون رابطه دارم،از "هر" کسی.اصولا هم من به دیدگاه دیگران اهمیتی نمیدم و بنابراین کسایی که نزدیکم میشند کسایی هستند که از رفتارم نمیرنجند.

+اصلا و ابدا ناراحت نشدم،عذاب وجدان نداشته باشید:e415:

mosafer
03-29-2014, 10:39 PM
من همه رو ترور شخصیت میکنم،گفتم تبعیض قائل نمیشم:))
و گفتم که ایراد میگیرم ولی با جنس مخالف معاشرتم بیشتره بنابراین بیشتر به چشم میاد.

نگفتم لزوما از کسایی که باهاشون رابطه دارم،از "هر" کسی.اصولا هم من به دیدگاه دیگران اهمیتی نمیدم و بنابراین کسایی که نزدیکم میشند کسایی هستند که از رفتارم نمیرنجند.

+اصلا و ابدا ناراحت نشدم،عذاب وجدان نداشته باشید:e415:
سپاس:e032:
عذاب وجدان ندارم :e40a::)

undead_knight
03-29-2014, 11:01 PM
بخوای نخوای نوبت منه :دی

1 - Ps4 یا قرمه سبزی مامان جون ؟
2 - به جز آمریکای جهان خوار کجای دنیا را برای زندگی میپسندید ؟
3 - اگر یک روزی همه کاره باشید و قدرت محض داشته باشید اولین کاری که میکنید چیست ؟
4 - اگر سال 1357 سن قانونی داشتید فکر میکنید در دسته آنهایی قرار میگرفتید که به جمهوری اسلامی آری گفتند یا خیر ؟
5 - جنگ بشه میری بجنگی ؟
6 - تا حالا کتک کاری کردی ؟ خوردی یا زدی ؟
7 - اگر توی لاتاری 50 میلیون برنده شی باهاش چی کار میکنی ؟
8 - نظرت رو در مورد این کاربران بگو : شیرین که از غیبت صغرا برگشته ، میلاد ، کسرا ، مهربد ، آنارشی ، راسل ، امیر ، مزدک بامداد ، آلیس ، ایران بانو ، داریوش ، شوالیه!!! ، مستر مقدس.
9 - فرض کن تا خرخره خوردی مست و پاتیل! قبل از بیهوشی فکر میکنی چه رفتاری از خودت بروز بدی ؟
10 - دیگه چه خبر!؟ خانواده خوبند ؟
1-من شکمو هستم ولی خب بازی رو به غذا ترجیح میدم مگر گرسنگی شدید باشه:))
2-برای زندگی سوئد،برای زندگی و کار و...!استرلیا،انگلیس.
3-در کجا،ایران یا جهان؟در هر حال دولت مینی مالیستی موردنظرم رو بوجود میارم تا جامعه رو برای آنارشیسم کامل آماده بکنه.
4-طبیعتا خیر.
5-اهل جنگ نیستم،حتی برای اهدافی که درست میدونمشون.ولی شاید جوگیر! شدم،من به شدت مودی هستم.
6-زیاد اهل کتک نیستم،چند بار زدم،چند بار خوردم.
7-به جز فراهم کردن یک زندگی نسبتا مرفه بقیشو صرف ایجاد یک موسسه پژوهشی میکنم،البته با مدیریت خودم:))
9-شیرین: گویا به سرش بادخورده یکم ریلکس تر شده و البته کندذهن تر:)) خودت: لج باز لج باز لج باز:)))) کسرا: تا وقتی پای یهودی ها و نازی رو به میون نمیکشه مشکلی باهاش ندارم:)) آنارشی: زیرآبی میره زیاد:))راسل: دشمن خوبیه مهربد: گویا از من هم مودی تره امیر: پرگماتیست،شبیه سیاست مداراست تقریبا از هر لحاظ مزدک: بیش از اونی پیر شده که باورهاش رو عوض کنه:)) آلیس: بزرگ بشه بهتر میشه،هنوز اخلاق کودکانه داره ایران بانو: ازش خوشم میاد:)))) داریوش: فکر کنم دو سوم روحم! توی بدنشه خودم: بی خیال بی خاصیت:)) کافر: زیادی احساساتیه.
9-از اونجایی که حالا به چنین مرحله ای نرسیدم هیچ حدسی هم ندارم،نه به دلیل نداشتن قوه تخیل بلکه به خاطر قدرت بیش از حد تخیلم و احتمالات زیاد!
10-خانواده خوبند ولی از دید من خیلی خوب نیستند:))

Dariush
03-30-2014, 01:54 PM
گویا صفت nasty برازنده‌ات است آرش :)))
حالا فرض کن یکی از دوستانِ نزدیک‌ات که دچار بحران فلسفی شده به این نتیجه رسیده است که بهتر است خودکشی کند و این راز را تنها با تو در میان می‌گذارد. چه می‌کنی؟ سعی میکنی نظرش را تغییر دهی؟کمکش می‌کنی راه خوبی برای خودکشی پیدا کند؟ یا اینکه اصلا دخالت نمی‌کنی؟

از چه میوه و آبمیوه‌ای خوشت می‌آید؟

undead_knight
03-30-2014, 04:17 PM
گویا صفت nasty برازنده‌ات است آرش :)))
حالا فرض کن یکی از دوستانِ نزدیک‌ات که دچار بحران فلسفی شده به این نتیجه رسیده است که بهتر است خودکشی کند و این راز را تنها با تو در میان می‌گذارد. چه می‌کنی؟ سعی میکنی نظرش را تغییر دهی؟کمکش می‌کنی راه خوبی برای خودکشی پیدا کند؟ یا اینکه اصلا دخالت نمی‌کنی؟
از چه میوه و آبمیوه‌ای خوشت می‌آید؟
موافقم ولی چرا برازندمه؟!:))

خب نمیتونم وانمود بکنم که با خودکشیش مخالفم،میشینم باهاش صحبت میکنم،اگر دیدم دلایلش منطقیه بهش اوکی میدم! البته تنبل تر از اونی هستم که بخوام کمکش کنم:)) هرچند اصولا دلایلی خیلی ها برای خودکشی رو میشه در چند تا گفتگوی ساده پوج کرد.

میوه از بچگی موز! رو دوست داشتم ولی خب سایر میوه های یا مورد علاقم زردآلو، آناناس و انبه و آلبالو هستند...راستش من کلا میوه دوستم بقیشونم زیاد دوست دارم:))

Angela
03-30-2014, 05:02 PM
چرا با زنان و دختران بیشتر معاشرت دارید؟! انتخاب خودته یا توفیق اجباری؟ هدفتون از معاشرت با زنان و دختران چیه و در یه رابطه دنبال چی هستید؟!!

undead_knight
03-30-2014, 05:30 PM
چرا با زنان و دختران بیشتر معاشرت دارید؟! انتخاب خودته یا توفیق اجباری؟ هدفتون از معاشرت با زنان و دختران چیه و در یه رابطه دنبال چی هستید؟!!
اصولا بیشتر مردان رو نمیتونم تحمل کنم چون علایقشون در مورد سرگرمی ها ازم دوره و در موارد جدی هم احمق تر از اونی میبینمشون که باهاشون معاشرت کنم،در مورد زن ها البته به جز داشتن ذائقه مشابه تر در مورد سرگرمی، شمار بیشتری هستند که وقتی ناآگاهیشون رو میبینند دنبال یاد گرفتن هستند:)

کاملا انتخاب خودمه.
رابطه چی،دوستی عمیق! یا دوستی عادی؟توی عادی که صرفا خوش گذرونی. در دوستی عمیق همچنان خوشگدرونی اولویته ولی کمی رومنس و البته سکس برام مهمه،کلا من خواسته هام زیاد نیست:))

Dariush
04-01-2014, 02:47 AM
موافقم ولی چرا برازندمه؟!:))
جای دیگری خواهم گقت چرا!
شغلِ سیاسی دوست داری؟
فکر می‌کنی روزی نویسنده شوی؟
سه تن از کاربرانِ اینجا را برای سیزده به در رفتن انتخاب کن.
اهلِ موادِ مخدر هستی؟
بیشتر به فلسفه علاقه داری یا علم؟
از هنرها کدام را بیشتر دوست داری؟
و این پرسش هم پس از اندکی شبیه‌سازی از ذهنِ بیمارِ خودت در مغزم ساخته شد: سوژه‌ی آخرین جلق‌ات چه بود؟:e414:

Nevermore
04-01-2014, 10:04 AM
خُب آرش،نوبت منه دیگه،با ترکیبی از پرسش های پیشین:

1-خاطره انگیز ترین بازی ای که کردی کدام است؟
2-از میان بازی های استراتژیک کدام را از همه بیش تر دوست می داری؟
3- 5 بازی برتر همه ی دوران ها؟
4-ساکر هم بازی می کنی؟تا به حال شرطی هم فوتبال بازی کرده ای؟
5- رابطه ات با قمار چه طور است؟
6-بهترین کاراکتر بازی های کامپیوتری؟
7-تو با وجود پریود مغزی چطوری این همه اینجا و آنجا آن هستی؟خسته نمیشوی پسر؟
8-مشروب خور هستی یا نه؟

undead_knight
04-01-2014, 03:35 PM
جای دیگری خواهم گقت چرا!
شغلِ سیاسی دوست داری؟
فکر می‌کنی روزی نویسنده شوی؟
سه تن از کاربرانِ اینجا را برای سیزده به در رفتن انتخاب کن.
اهلِ موادِ مخدر هستی؟
بیشتر به فلسفه علاقه داری یا علم؟
از هنرها کدام را بیشتر دوست داری؟
و این پرسش هم پس از اندکی شبیه‌سازی از ذهنِ بیمارِ خودت در مغزم ساخته شد: سوژه‌ی آخرین جلق‌ات چه بود؟:e414:
فقط زود بگو که من حافظم ضعیفه یادم میره ازت بپرسم:))
اره به سیاست علاقه مندم،برای تنبلی من هم به شدت خوبه!از سایر چیزهای مورد علاقم زحمت کمتری میخواد.
احتمالش اصلا کم نیست،مخصوصا اینکه وقتی توی مودش هستم همه جور چیزی مینویسم،حتی چیزهایی که خودم فکر میکنم با شخصیتم جور در نمیاد.

سیزده به دور رو که تقریبا به زور میرم! ولی خب یکیش توئی یکیش، یکیش مهربد و فیونا! فیونا رو برای این انتخاب کردم هم دختره(دختر باید توی مسافرت باشه!) و هم اینکه کم حرفه حسابی میخوام روحیه سادیستیم رو با پرحرفی روش اجرا کنم:))

نه،من حتی سیگار رو برای تست هم نکشیدم!قلیون رو هم یکبار یه لب زدم:))

به مسائل عمیق علمی بیشتر گرایش دارم چون به فلسفه نزدیک ترند،ولی اگر بخوایم گزینش رادیکالی داشته باشم علم پاسخ منه.
موسیقی،نقاشی. بچه که بودم یه مدت حتی حرفه ای نقاشی کار میکردم ولی الان در کشیدن یک خونه هم مشکل دارم:))

میتونم بگم این جالب ترین سوالی بود که ازم پرسیده شده،خوشم اومد:))
دوست دختر سابقم با بچش! البته در آینده، تری سام جالبی بود:)))

کافر_مقدس
04-01-2014, 03:44 PM
1- نگرت در مورد گیاهخاری چیست؟! http://www.daftarche.com/images/imported/2013/09/2.gif

2- جمله ی زیر متعلق به کارل مارکس هست. ترجمه ش کن!

"نسبت بین فلسفه و آموختن جهان حقیقی، مانند نسبت بین استمناء و همخابگی است"

3-زمستان یا تابستان؟!

4- یکی از جملات صادق هدایت

5- نگرت در مورد شخصیت های زیر:

میر حسین موسوی

شاهین نجفی

صادق هدایت

محمود دولت آبادی

علی شریعتی

کلاه قرمزی!

undead_knight
04-01-2014, 04:02 PM
خُب آرش،نوبت منه دیگه،با ترکیبی از پرسش های پیشین:
1-خاطره انگیز ترین بازی ای که کردی کدام است؟
2-از میان بازی های استراتژیک کدام را از همه بیش تر دوست می داری؟
3- 5 بازی برتر همه ی دوران ها؟
4-ساکر هم بازی می کنی؟تا به حال شرطی هم فوتبال بازی کرده ای؟
5- رابطه ات با قمار چه طور است؟
6-بهترین کاراکتر بازی های کامپیوتری؟
7-تو با وجود پریود مغزی چطوری این همه اینجا و آنجا آن هستی؟خسته نمیشوی پسر؟
8-مشروب خور هستی یا نه؟
1-http://en.wikipedia.org/wiki/Heroes_of_Might_and_Magic_IV
2-یکی سبک تکنولوژیک شبیه ردآلرت،تابریم وارز،جنرال و... یکی هم تاریخی/تاریخی-جادویی مثل ایج او امپایرز،قلعه، ایج او میسولوژی... ولی پاسخ شماره یک پاسخ این هم هست.
3-GTA-The Legend of Zelda-mortal kombat-Resident Evil-warcraft اینها بازی هایی هستند که خودم اونها رو بازی کردم و هیچکدوم رو صرفا به دلیل محبوب بودن توی لیستم نزاشتم.
4-خب من هیچ وقت طرفدار ساکر نبودم و فیفا بازی میکردم:))البته الان بیش از دو ساله که تقریبا هیچ بازی ورزشی بازی نکردم،تقریبا همزمان با خشک شدن علاقم به فوتبال و سایر
ورزش ها، علاقم به بازی های ورزشی هم کم شد. اره البته متوسط رو به بالا بودم و به یاد ماندنی ترین نتیجم هم بردن 5-0 بارسا با رئال بود که حریفم هم نسبتا قدر بود:)))

5-جز علایقم نیست.
6- خب چون وارکرافت در زمینه داستان سازی تقریبا از همه بازی هایی که میشناسم یه سر و گردن بالاتره و کاراکترهاش عمق زیادی دارند چندتایی از وارکرافت توی لیستم هستند، اولیش آرتاس هست قطعا.
http://www.daftarche.com/images/imported/2014/04/13.jpg

7-این یک وضعیت پایدار نیست،یعنی گاهی خیلی روی فرم! هستم و گاهی بی حس و حالم،به همین خاطر فعالیتم رو میشه به زمان هایی که حال دارم ربط داد،البته خسته میشم ولی خستگی روانی دوره ای هست و ربطی به فعالیتم نداره.

8-نه.

undead_knight
04-01-2014, 04:31 PM
1- نگرت در مورد گیاهخاری چیست؟! http://www.daftarche.com/images/imported/2013/09/2.gif

2- جمله ی زیر متعلق به کارل مارکس هست. ترجمه ش کن!

"نسبت بین فلسفه و آموختن جهان حقیقی، مانند نسبت بین استمناء و همخابگی است"

3-زمستان یا تابستان؟!

4- یکی از جملات صادق هدایت

5- نگرت در مورد شخصیت های زیر:

میر حسین موسوی

شاهین نجفی

صادق هدایت

محمود دولت آبادی

علی شریعتی

کلاه قرمزی!
1-هرکس سلیقه ای داره،نباید کسی رو مجبور به انتخاب کرد. در صورت توان تولید انبوه گوشت مصنوعی باید کشتار حیوانات ممنوع بشه مگرنه تا زمانی که نمیشه گوشت رو بدون کشتار بدست آورد،گیاه خواری رو من جایگزین همه چیز خواری نمی دونم.

2-تفسیر یا ترجمه؟! دو جور میشه تفسیر کرد که بدون دونستن ذهنیت مارکس هردوش ممکنه.
فلسفه با ذهنیات سروکار داره و و جهان حقیقی با واقعیات بیرونی،چیزهای فلسفی مثل سوژه خودارضایی،بیرونی نیستند و فلسفه بافی بیشتر با ذهنیات ارتباط داره تا واقعیات بیرونی در نتیج نتایجش هم ذهنیه)
فلسفه مثل خودارضایی عملی نادرست هست،و جهان واقعی و سکس چیزهای درست هستند.این رادیکالیزه شده قبلی هست که ذهنی و شخصی رو با نادرست یکسان پنداشته.

3-زمستون با نور خورشید!

4-باید سرچ کنم:))

كسانی كه دست از جان شسته اند و از همه چیز سر خورده اند ،تنها آنان می توانند كارهای بزرگ انجام دهند .

5-
میر حسین موسوی =قبل 88 ازش خوشم نمیومد،الان ازش خوشم میاد.

شاهین نجفی= روحیه سطحی زدگی و دیکتاتوری رایج در ما ایرانی ها رو داره.

صادق هدایت = جای اشتباهی به دنیا اومد.

محمود دولت آبادی = حتی ازش یک کتاب هم نخوندم:))

علی شریعتی = درمانده در برابر مدرنتیه، دلبسته به دین.

کافر_مقدس
04-02-2014, 06:40 PM
1- اگر روزی زبانم لال یکی پیدا شود و بهت بگوید عامل نفوذی یا هشت تومنی! در این صورت واکنش ت نسبت به این قضیه چه خاهد بود؟!

2-با چی جلق می زنی؟! http://www.daftarche.com/images/imported/2013/09/2.gif

الف) دست ب) بالشت ج) چیز مصنوعی د) سولاخ دیفال!

3- به گداها کمک می کنی؟!

4- چند تا از تنقلات مورد علاقه ت ؟!

5- باران یا برف؟!

6- در صورت مهاجرت به کدام کشور نقل مکان می کنی؟!

Mehrbod
04-02-2014, 07:02 PM
١- اگر بخواهی به خویشتن ٥ سال پیش ات یک راهنمایی بدهی, چه میگویی؟
٢- آماج زندگیت چیه؟
٣- خدا یا اهرمن, کدام منش گیراتری دارند؟
٤- آیا برای هر دشواری‌ای در جهان یک راهکار میبینی؟
٥- نگر ات درباره‌یِ تکینگی (فندین) یا technological singularity چیه؟
٦- دختری که تو را میپرسته بهتره یا دختری که تو میپرستیش؟
٧- اگر میتوانستی دوست داشتی جنسیتت را بدگرانی؟
٨- بزرگترین دستآورد و ببدترین دست‌رفت ات در زندگی را هرکدام چه میدانی؟
٩- باهوشتر از خودت کسی را از نزدیک میشناسی؟

پارسیگر

undead_knight
04-02-2014, 07:26 PM
1- اگر روزی زبانم لال یکی پیدا شود و بهت بگوید عامل نفوذی یا هشت تومنی! در این صورت واکنش ت نسبت به این قضیه چه خاهد بود؟!

2-با چی جلق می زنی؟! http://www.daftarche.com/images/imported/2013/09/2.gif

الف) دست ب) بالشت ج) چیز مصنوعی د) سولاخ دیفال!

3- به گداها کمک می کنی؟!

4- چند تا از تنقلات مورد علاقه ت ؟!

5- باران یا برف؟!

6- در صورت مهاجرت به کدام کشور نقل مکان می کنی؟!
1-i don't give a fuck
2-هان؟با دست:)))
3-به ندرت.
4-لواشک،قره قوروت، چیپس، پفک...
5-برف.
6-The Fucking United States Of America :))

undead_knight
04-02-2014, 07:36 PM
١- اگر بخواهی به خویشتن ٥ سال پیش ات یک راهنمایی بدهی, چه میگویی؟
٢- آماج زندگیت چیه؟
٣- خدا یا اهرمن, کدام منش گیراتری دارند؟
٤- آیا برای هر دشواری‌ای در جهان یک راهکار میبینی؟
٥- نگر ات درباره‌یِ تکینگی (فندین) یا technological singularity چیه؟
٦- دختری که تو را میپرسته بهتره یا دختری که تو میپرستیش؟
٧- اگر میتوانستی دوست داشتی جنسیتت را بدگرانی؟
٨- بزرگترین دستآورد و ببدترین دست‌رفت ات در زندگی را هرکدام چه میدانی؟
٩- باهوشتر از خودت کسی را از نزدیک میشناسی؟
پارسیگر
1-برای خارج رفتن زودتر اقدام کن!
2-ندارم.
3-طبیعت شیطان،من عاشق یاغی ها هستم.
4-نه،بعضی چیزها ذاتا تا حدی حل نشدنی هستند.
5-قطعا ممکن هست،سر زمانش تخمین دقیقی ندارم ولی میدونم که سر توانایی هاش اغراق شده،خیلی.
6-هیچکدوم،دوست دارم رابطه هام چلنج داشته باشه، از اونجایی که میدونم من هرگز کسی رو نمیپرستم اولی ممکن تره.
7-آه، نه اینکه میل شدید داشته باشم ولی برای تنوع دوست دارم،مخصوصا اگر برگشت پذیر باشه.
8-دستاورد یا حسرت خاصی نداشتم البته نه اینکه مهم نبوده باشه ها ولی من همیشه محیطم رو برای خودم دلپذیر میکنم، بنابراین حس خاصی نسبت به چیزهایی که از دست دادم یا بدست اوردم ندارم،حداقل بعد از گذر زمان.
9-باهوش با معیار خودم نه،حتی توی نت!(البته این به این معنا نیست که خودم رو باهوش تر میدونم) که از این بابت که شاید یه نفر در یک زمینه باهوش تر باشه ولی به طور کلی کسی رو باهوش تر از خودم ندیدم.

Crusader
04-03-2014, 12:18 PM
1. آخرین باری که جلق زدید چه زمانی بوده است؟ 2. آبتان چقدر است؟ (به اندازه کف دست یا بیشتر و ...) 3. زمانی که جلق میزنید آبتان را روی فرش میریزید یا کف دستتان و ...؟ 4. پشم های کیرتان را چند وقت به چند وقت میزنید؟ 5. کیرتان حدودا چند سانتی متر است؟ 5. با شق صبحگاهی چه میکنید؟ اگر صبح از خواب برخیزید و اضطرارا برای رفتن به دستشویی باید از عرض سالن که خانواده حضور دارند عبور کنید چه تکنیکی برای پنهان کردن شق صبحگاهی به ذهنتان میرسد؟

undead_knight
04-03-2014, 12:30 PM
1. آخرین باری که جلق زدید چه زمانی بوده است؟ 2. آبتان چقدر است؟ (به اندازه کف دست یا بیشتر و ...) 3. زمانی که جلق میزنید آبتان را روی فرش میریزید یا کف دستتان و ...؟ 4. پشم های کیرتان را چند وقت به چند وقت میزنید؟ 5. کیرتان حدودا چند سانتی متر است؟ 5. با شق صبحگاهی چه میکنید؟ اگر صبح از خواب برخیزید و اضطرارا برای رفتن به دستشویی باید از عرض سالن که خانواده حضور دارند عبور کنید چه تکنیکی برای پنهان کردن شق صبحگاهی به ذهنتان میرسد؟
WHERE THE HELL IS my FUCKING PRIVACY :))
1- 4 روز پیش. 2-زیاد نیست،کف یه لیوان رو پر میکنه. 3-معمولا توی دستشویی این کارو میکنم،پس پاسخ هیچکدومه:)) 4- هقته ای یک بار. 5:))17 سانت 6-کار خاصی نمیکنم،میدمش بالا زیر کش شلوار:)))

یه نفر
04-03-2014, 01:20 PM
اخساس میکنم این کاربر امید همان گوگل هست!

متاسفم که به همچین سوالاتی جواب میدی!

undead_knight
04-03-2014, 01:25 PM
اخساس میکنم این کاربر امید همان گوگل هست!

متاسفم که به همچین سوالاتی جواب میدی!
چرا متاسفی!؟مگه اطلاعات شخصیه تو هست؟!
یا نکنه تصویر ذهنیت از من به هم خورد؟!:)))

Crusader
04-03-2014, 02:48 PM
دوستان صندلی داغ باید کمی هیجان داشته باشد دیگر. اینکه ببینیم مارکس و لنین چه شکری خورده‌اند که هیجان ندارد، سوال صندلی داغ باید کون شرکت کننده را بسوزاند! شرکت کننده هم اگر مایل بود میتواند جواب ندهد.

Anarchy
04-03-2014, 02:58 PM
5:))17 سانت 6

سوال : بعد از پرسیدن سوال رفتی اندازه گرفتی یا از قبل میدونستی :e404::e415: ؟

undead_knight
04-03-2014, 03:38 PM
سوال : بعد از پرسیدن سوال رفتی اندازه گرفتی یا از قبل میدونستی :e404::e415: ؟
من اندازشو از قبل داشتم بنابراین وقتی از یکی سایز سینش رو میپرسم انتظار دارم بدونه:)))

یه نفر
04-03-2014, 06:34 PM
چرا متاسفی!؟مگه اطلاعات شخصیه تو هست؟!
یا نکنه تصویر ذهنیت از من به هم خورد؟!:)))

مهم نیست.
ولی یه جورایی احساس میکردم خودت برای خودت احترام قائلی..
اولین کسی که توی لیست دوستانم قرار دادم تو بودی..

undead_knight
04-03-2014, 09:25 PM
مهم نیست.
البته که برای خودم احترام قائلم ولی تعریف احترام از دید ما قطعا فرق داره.
من خط قرمزی ندارم و اتفاقا خوشم میاد این خط قرمزهای مضحکی که اجتماع و اطرافیان به آدم تحمیل میکنند رو بشکنم،نه اینکه خیلی راحت باشه ولی در گفتن اینها هیچ خوبی یا بدی خاصی وجود نداره و نه برای کسی شرم میاره و نه افتخار.

Crusader
04-03-2014, 11:00 PM
احترام در فضای مردانه با احترام اجتماعی و زنانه متفاوت است، شما نمیخواهید ما از لباس زیرتان بدانیم چون زن هستید و اطلاعات جنسی را به شریک جنسی تان میدهید، اما برای مردان چنین چیزی کمترین ربطی به احترام و شخصیت و ... ندارد. من حتی گاهی با دوستانم که جمع میشویم خاطرات جلق یکدیگر را مرور میکنیم و دلشاد میشویم.
خوب بحث شیرین لباس زیر شد شما چشمانتان را بگیرید من از دوست شرکت کننده سوالی دارم.
هم‌اینک شورت شما چه رنگی و با چه طرحی است گرامی؟
اگر هم برایتان مقدور است و عکسی از شورتتان بگیرید و ارسال کنید ما را دلشاد کرده‌اید، یک در دنیا و صد در آخرت نصیبتان.

Dariush
04-10-2014, 03:42 PM
با سپاس از آرشِ گرامی و دوستانی که شرکت کردند. این جستار تا دورِ بعدیِ بازگشاییِ جستارها، بسته خواهند ماند.