PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را دیدن نمیکنید برای دیدن کامل نوشته‌یِ و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : منطق متعصبان

iranbanoo
02-18-2013, 06:23 PM
این تاپیک را گشودیم از آن جهت که رفتار های متعصبانه را با هم به تماشا بنشینیم.

شاید این تاپیک کلکسیونی شود از انواع و اقسام فحش ها,ناسزاها,توهین ها,و استدلالهای به دور از اندیشه و فکر:)
شاید جنبه ی طنز هم داشته باشد
اما خوب با بی منطقی ها آشنا شدن خود قسمتی از آشنایی با خرد است.
حتما نباید شامل ادیان ومذاهب باشد
یک متعصب و یک بی منطق میتواند یک فیلسوف باشد با فکری عمیق اما گوشه ای فکرش در ارادت به جایی به دام افتاده و مانند زنجیر پایش را بسته و اجازه ی پیشروی به او را نمیدهد.
در هر حال بد نیست کمی با عالم این درماندگان هم آشنا شویم.......:))

iranbanoo
02-18-2013, 06:35 PM
http://www.daftarche.com/images/imported/2013/02/5.png
نوشته اصلی بوسیله koorosh2565 http://www.daftarche.com/images/imported/2013/02/6.png (http://forum.hammihan.com/post69190.html#post69190)
ساسان جان سپاسگزار از تو هم میهن

ولی حیف که یک جا را خراب کردی!!!

نمیدانم آیا میدانی که مذهب چیست و ساختار و بن ریشه ی آن چیست؟

اگر میدانی،نبایستی نام کلام زرتشت را مذهب بگذاری!!! اصلا چیزی به نام مذهب زرتشتی نداریم! اگر منظورت آیین بهی است که خوب معنای آن باز هم با مذهب تفاوت دارد، دوست ارجمندم.

و اما در مورد اینکه زرتشت یک پیامبر بوده باید بگویم این گفته اصولا تا به حال هیچ پایه و اساسی نداشته است و هیچکس نمیتواند ادعا کند که زرتشت پیامبر بوده است! به قول یکی از دوستانمان شخصی که به وی وحی می شود هیچگاه نمیتواند شکاک و گمان کننده باشد! باید بی برو و بگرد از هر آنچه خدایش می گوید،اطاعت کند؛ نه اینکه بگوید: "شک و دودلی و گستاخی مرا فرا گرفته است"!

در مورد حضرت علی هم به نظر من باید بگویم ایشان شخصیت اندیشمند و دانشوری نیستند که در حدی باشند زرتشت را تأیید و یا رد کنند! انسانی که نیمی از عمر خود را در گردن زدن و خون ریختن انسانهای بیگناه به سر برد،نمی تواند شخص عالم و دانشمندی باشد.
کدام شخص دانشمندی را شما سراغ دارید که شمشیر به دست بوده و هر روز خون یک سری انسان را (به هر دلیلی...) بریزد و به خود به خاطر کشتار این انسانهای بیگناه ببالد !!!

http://www.daftarche.com/images/imported/2013/02/7.png

ببین در مورد امام علی باید دهن کثافتتو آب بکشی بعد ورور کنی عوضی.....آخه آشغال اگه امام علی شخصیت اندیشمند و بزرگواری نیست تو از آشغالم ناچیز تری پس نفهم.

این یک نمونه ی اسلامیش بود:))
من رو خیلی جذب کرد این رفلکس....

Mehrbod
02-19-2013, 02:24 PM
منطق پست بالا ڃی بود ایرانبانو جان؟

iranbanoo
02-19-2013, 02:43 PM
منطق از سر و روش می باره نمی بینید؟

کلا افرادی که به چیزی متعصب باشند تنها عکس العملی که میتونن در مقابل حرف حساب از خودشون نشونبدن همین نوع از رفتاراست.
شاید این یکی کمی تند بود.ولی برای من جالبه که رفتارای متعصبانه رو بررسی کنم.
چرا باید یک فرد انقدر نسبت به کسی یا چیزی انقدر متعصب باشه و چرا در مقابل حرف های منتقدانه حتی فکرم نمیکنه...
نمونه بالا از نوع متعصب به دین,چه قدر تقدس گرایی میکنه که حتی در قلمش این نوع از آشفتگی تا این اندازه مشهوده!!

بهمنیار
02-19-2013, 04:22 PM
این تاپیك به نگر همان تاپیك سانسورهای سایبری می رسد!!! این طور نیست؟

Mehrbod
02-19-2013, 04:39 PM
این تاپیك به نگر همان تاپیك سانسورهای سایبری می رسد!!! این طور نیست؟

اینها ببایست سانسور نیستند, ولی من هنوز فرهشت جُستارُ نگرفته‌ام!

منطق از سر و روش می باره نمی بینید؟

کلا افرادی که به چیزی متعصب باشند تنها عکس العملی که میتونن در مقابل حرف حساب از خودشون نشونبدن همین نوع از رفتاراست.
شاید این یکی کمی تند بود.ولی برای من جالبه که رفتارای متعصبانه رو بررسی کنم.
چرا باید یک فرد انقدر نسبت به کسی یا چیزی انقدر متعصب باشه و چرا در مقابل حرف های منتقدانه حتی فکرم نمیکنه...
نمونه بالا از نوع متعصب به دین,چه قدر تقدس گرایی میکنه که حتی در قلمش این نوع از آشفتگی تا این اندازه مشهوده!!

درباره‌ی سوگیری و پافشاری در باورها اینجا پیشتر نوشته‌ایم ایرانبانو:
_
هم‌اندیشی پیرامون گسترش خردگرایی (http://www.daftarche.com/%D9%87%D9%85%E2%80%8C%D8%A7%D9%86%D8%AF%DB%8C%D8%B 4%DB%8C-8/%D9%87%D9%85%E2%80%8C%D8%A7%D9%86%D8%AF%DB%8C%D8%B 4%DB%8C-%D9%BE%DB%8C%D8%B1%D8%A7%D9%85%D9%88%D9%86-%DA%AF%D8%B3%D8%AA%D8%B1%D8%B4-%D8%AE%D8%B1%D8%AF%DA%AF%D8%B1%D8%A7%DB%8C%DB%8C-302/)

(لنگر اندازی)Anchoring

لنگراندازی سوگیری (bias) دیگری است که مغز هنگام اندیشیدن با آن روبرو است. به زبان ساده، مغز در برابر داده‌های نو به گونه‌ای برخورد می‌کند که با الگوهای از پیش آموخته سازگار = compatible باشد.

برای نمونه، اگر یک آدم در واکاوی نخستین خود به این فرجام رسد که «موسوی» سرگرم نقش‌بازی کردن بوده و خود از عوامل دولتی است، هر داده نویی که این آدم با آن روبرو
شود، اگر در سازگاری با این نگره لنگرانداخته شده باشد، همراه با داده‌های کنونی آمیخته شده و انبار میشود. اگر در بر پاد این نگره باشد، بسادگی دور انداخته می‌شود.

چرایی این پدیده شاید بیشتر ریشه در دشواری و زمان‌بر بودن فرآیندن بازسازی پنداره‌ها داشته باشد. دور انداختن یک نگره (که مانند یک گره (node) از نورون‌های
بسیار است) نیاز به هزینه‌ی انرژی فیزیکی فراوانی دارد و اندازه انرژی‌ای که برای واسازی (deconstructing) نورون‌های پیشین و ساختن گره‌های نورونی نوین نیاز می‌باشد، همواره روندی رو به افزایش دارد.

ما این را به گونه‌ی آروینیک و درونی به این ریخت می‌دریابیم که یک آدمی که برای 70 سال مسلمان خداباور مومن بوده، برایمان بس شگفت‌انگیز خواهد بود اگر ببینیم که ناگهان خدا ناباور شود.

باور‌ها و نگره‌ها مانند خشت‌های یک ساختمان هستند که در رهگذر زمان، باور‌ها و نگره‌های بیشتری روی آن‌ها ساخته شده و از یک نقطه زمانی به پیش، دگرگونی یکی از این خشت‌های زیرین می‌تواند به فروریزی همه سازه‌های ساخته شده روی آن بیانجامد.

مغز تنها زمانی دست از نگره‌ی لنگر انداخته شده برمی‌دارد که داده‌های نوی بر پاد آن، آن اندازه فراوان شده باشند که پاکسازی پنداره و جایگزینی آن، ارزشش را داشته باشد.

...

Russell
02-19-2013, 05:07 PM
بگمانم قرار است اینجا واکنشهای عجیب و بامزه متعصبان در برابر استدلال رو جمع کنیم، که فکر خوبی هم هست !

ملینا
02-19-2013, 05:26 PM
زندگی

یا

دوست بودن
یا

همکاری

یا
صحبت

یا
هم کلاسی بودن

با یه fanatic واقعا زجر آوره...

محمد
02-19-2013, 05:57 PM
این تاپیک را گشودیم از آن جهت که رفتار های متعصبانه را با هم به تماشا بنشینیم.

شاید این تاپیک کلکسیونی شود از انواع و اقسام فحش ها,ناسزاها,توهین ها,و استدلالهای به دور از اندیشه و فکر:)
شاید جنبه ی طنز هم داشته باشد
اما خوب با بی منطقی ها آشنا شدن خود قسمتی از آشنایی با خرد است.
حتما نباید شامل ادیان ومذاهب باشد
یک متعصب و یک بی منطق میتواند یک فیلسوف باشد با فکری عمیق اما گوشه ای فکرش در ارادت به جایی به دام افتاده و مانند زنجیر پایش را بسته و اجازه ی پیشروی به او را نمیدهد.
در هر حال بد نیست کمی با عالم این درماندگان هم آشنا شویم.......:)) منطق فاشیسم و ن‍زادپرستی هم تو این اینجا زیاده:e056:

Russell
02-19-2013, 06:05 PM
منطق فاشیسم و ن‍زادپرستی هم تو این اینجا زیاده
اتفاقا الان داشتم فکر میکردم که در اینجا هم مسلمین پستهای تاریخی اینجوری کم ندادند.شما خودت اینجا چندتا پست کاندید داری !!

ملینا
02-19-2013, 06:05 PM
من از نژاد پرستان متنفرم

Mehrbod
02-19-2013, 06:51 PM
منطق فاشیسم و ن‍زادپرستی هم تو این اینجا زیاده:e056:

خردگرایی که نژادپرستی ندارد, دستِ‌بالا خردپرستی دارد :21:

iranbanoo
02-19-2013, 07:34 PM
درباره‌ی سوگیری و پافشاری در باورها اینجا پیشتر نوشته‌ایم ایرانبانو:
خوب گفتم شاید بد نباشد از حالت نظری به مثال های عینی هم نگاهی بیندازیم
دقیقا همونطور که راسل عزیز اشاره کردند:

بگمانم قرار است اینجا واکنشهای عجیب و بامزه متعصبان در برابر استدلال رو جمع کنیم، که فکر خوبی هم هست !
:e00e:

مهربد جان شما کم از این سوزه ها نداشتید در حین بحث هایتان که در پاتوق از آن نقل می کردید.
نمونه اش بحث هایی که در مورد روابط جنسی آزاد با متعصبین داشتید و در برابر استدلالهای شما پاسخ های پرت و پلا تحویلتان میدادند.:))

iranbanoo
02-19-2013, 07:42 PM
منطق فاشیسم و ن‍زادپرستی هم تو این اینجا زیاده
خوب نمونه بیاورید
نمونه ای که از تیرباران کاربران اینجا سالم مانده باشد:))

محمد
02-20-2013, 05:47 PM
اتفاقا الان داشتم فکر میکردم که در اینجا هم مسلمین پستهای تاریخی اینجوری کم ندادند.شما خودت اینجا چندتا پست کاندید داری !!
اگه منظورتون پستای همجنسگرایی هستش که براهینم رو اونجا ذکر کردم!!!

خوب نمونه بیاورید
نمونه ای که از تیرباران کاربران اینجا سالم مانده باشد:))
خسته نباشید:e056:
همین دونفر خانوم و اقایی که دارن نزادپرستی میکنن و با وقاحت تمام به زبان عربی میگن تازی!!!:e11b:

Mehrbod
02-20-2013, 05:56 PM
خسته نباشید:e056:
همین دونفر خانوم و اقایی که دارن نزادپرستی میکنن و با وقاحت تمام به زبان عربی میگن تازی!!!:e11b:

:13:

تاختن / تازیدن —> تاز+ایک

تازیک نیز میشود زبان مردمی که به ما تاخته‌اند که هیڃ دروغی در خود ندارد, عرب‌ها به ایران تاختند و زبان خودشان را زورڃپاندند دیگر!

iranbanoo
02-20-2013, 05:59 PM
خسته نباشید
همین دونفر خانوم و اقایی که دارن نزادپرستی میکنن و با وقاحت تمام به زبان عربی میگن تازی!!!
شما که واقعا خسته نباشید با نمونه اوردنتان:)
هدف از این تاپیک نمونه استدلال های متعصبان است...

Ouroboros
02-20-2013, 06:02 PM
خسته نباشید
همین دونفر خانوم و اقایی که دارن نزادپرستی میکنن و با وقاحت تمام به زبان عربی میگن تازی!!!

این تازی با آن تازی یکی نیست. هر دو به معنای تازنده هستند، و مقصود سگ خطاب کردن اعراب نیست. منهم نخستین بار که به این واژه در شاهنامه برخوردم چنین گمانی کردم، که فردوسی دارد اینها را سگ می‌خواند و ... بعدتر اما دریافتم که اینچنین نیست و سگ و اسب و آدمیزاد همه می‌توانند «تازی» باشند. البته همان عرب بهتر است، چنانکه ما را «فارس» بخوانند بهتر خواهد بود تا «عجم».

محمد
02-20-2013, 06:03 PM
شما که واقعا خسته نباشید با نمونه اوردنتان:)
هدف از این تاپیک نمونه استدلال های متعصبان است...

شما خودتم جزو اینایی انتظاری ازت نمیره!!!:e057:

Russell
02-20-2013, 06:04 PM
اگه منظورتون پستای همجنسگرایی هستش که براهینم رو اونجا ذکر کردم!!!
آن استدلال ها(!!) خوبهایشان هست،اکثر پستها اینچنین طوفانی هستند مانند بخش دوم همین پست:

!!

محمد
02-20-2013, 06:06 PM
این تازی با آن تازی یکی نیست. هر دو به معنای تازنده هستند، و مقصود سگ خطاب کردن اعراب نیست. منهم نخستین بار که به این واژه در شاهنامه برخوردم چنین گمانی کردم، که فردوسی دارد اینها را سگ می‌خواند و ... بعدتر اما دریافتم که اینچنین نیست و سگ و اسب و آدمیزاد همه می‌توانند «تازی» باشند. البته همان عرب بهتر است، چنانکه ما را «فارس» بخوانند بهتر خواهد بود تا «عجم». عزیز من نگفتم که اینا دارن به عربا سگ میگن. تازی یعنی تازنده و خودش توهینه!!! عرب ها هزار سال ÷یش به ایران حمله کردن اونوقت اینا دارن هنوز میگن تازی !!!!! بابا شماها دیگه اخر نزادپرستی هستین!!! (شمارو عرض نکردم اون اقایی که هنوز به عربا میگه تازی رو گفتم)

Mehrbod
02-20-2013, 06:10 PM
عزیز من نگفتم که اینا دارن به عربا سگ میگن. تازی یعنی تازنده و خودش توهینه!!! عرب ها هزار سال ÷یش به ایران حمله کردن اونوقت اینا دارن هنوز میگن تازی !!!!! بابا شماها دیگه اخر نزادپرستی هستین!!! (شمارو عرض نکردم اون اقایی که هنوز به عربا میگه تازی رو گفتم)

خب واژه با تاریخ همخوانی دارد دیگر, نژادپرستی‌اش دیگر ڃیست!؟

عرب‌های نژادپرست بجایش به ما میگویند "عجم" که میشود گنگ و لال!!

iranbanoo
02-20-2013, 06:18 PM
عزیز من نگفتم که اینا دارن به عربا سگ میگن. تازی یعنی تازنده و خودش توهینه!!! عرب ها هزار سال ÷یش به ایران حمله کردن اونوقت اینا دارن هنوز میگن تازی !!!!! بابا شماها دیگه اخر نزادپرستی هستین!!! (شمارو عرض نکردم اون اقایی که هنوز به عربا میگه تازی رو گفتم)
اکنون چه کسی موقع صحبت کردن از اعراب از واژه ی تازیان استفاده میکند؟؟؟؟
منظور از زبان تازی همان است که موقع حمله اعراب و تحمیل فرهنگ و دینشان زبان را نیز لا به لای آن چپاندند.
بله من با کمال اطمینان به اعرابی که به ایران حمله ور شدند تازی میگویم.و زبانشان هم تازیست...
اعراب هم اعرابند...

yasy
02-23-2013, 06:04 PM
منم كامل شكل یه مرد رو تصور نمیكنم.یه وقتایی واقعا احساس میكنم كه تو دستای خداام و وقتی دارم باهاش حرف میزنم یه جورایی اون حس نجابتی كه هر زنی وقتی با یه مرد روبه رو میشه رو دارم.

آدم با چه موجوداتی رو به رو میشه:e40d:

Mehrbod
02-24-2013, 11:12 AM
همه اشکالات بر سر این است که چرا جمع سهام برابر با یک نمی شود. یعنی دوستان فرض را بر این گرفته اند که مجموع سهام حتما باید برابر یک شود. در حالیکه این فرض اصلا باطل است.
در هیچ سندی (چه قرآن و چه روایات) ذکر نشده است که مجموع سهام باید برابر یک شود بطوریکه چیزی از ماترک باقی نماند.
قرآن و احکام الهی یک حساب ساده دو تا چارتای ریاضی نیست. بلکه این احکام مطابق با مقتضیات جامعه و نیازهای انسانی است که در آن باید همه جوانب را در نظر گرفت.

جناب مصدق جدی جدی داری شوخی میکنی یا شوخی شوخی داری جدی میگی؟

این یه بحث ریاضی هست...وقتی جمع ارث تقسیم شده برابر با یک نمیشه،یعنی ایراد ریاضی وجود داره در این قضیه...اگر قرار نبود جمع تقسیم ها برابر با یک بشه دیگه چه کاری بود حرف از یک ششم و یک سوم و یک دوم و ... زده بشه و اصلا تقسیم ارثی در کار باشه !! الله میفرمودن همتون جمع شید هر چقدر خواستین و یا زورتون رسید از ارث بردارین و خلاص...

گاهی دیگه توجیهات شما مسلمین کار رو از بی منطقی و خنده فرا تر میبره ...

بفرمایید ببینم در این خطای ریاضی قرآن چه حکمت بزرگ الهی نهفته هست !! مگر باید در قرآن یا حدیث بیاد که جمع تقسیم ارث برابر با یک باشه؟چرا در مساله به این سادگی هم توجیه تراشی میکنید؟

تو رو به همون الله مدینه ، چرا یک بار هم که شده سکوت نمیکنید و نمیگید حداقل من نمیدونم جواب این ایراد چی هست...حالا ما نخواستیم خطای قرآن رو بپذیرید!!

:24:

undead_knight
02-24-2013, 07:52 PM
میدونم عجیب نیستا ولی خنده دار که هست:))

در راستای اهداف شیطان و یاورانش در نظر داریم مسابقه ای با جوایز نفیس تحت عنوان "بی حجابی" ترتیب بدهیم؛ لذا از شما متقاضیان دعوت میشود حضور خود را با یک پیامک با متن: "یا شیطان" به شماره 666666 ارسال نمایید.
نکته: همه شرکت کننده گان این مسابقه از جوایز بهره مند خواهند بود.

شرایط مسابقه:

1- در این مسابقه افرادی که بدحجاب تر باشند، برنده خواهند بود.
2- افراد چادری که آرایش میکنند و موهایشان را بیرون میگذارند، از امتیاز ویژه برخوردار خواهند بود.
3- پوشیدن کفش های پاشنه دار و محرّک
4- نپوشیدن جوراب یا حداقل پوشیدن جوراب های رنگ پا یا رنگی محرّک
5- ارادت نداشتن به خون شهدا
5- بی توجهی به دستورات قرآن و سایر ادیان آسمانی
6- شوخی و خنده با نامحرم و عشوه گری (حتی اگر برادر شوهر، داماد یا عموی شوهر هم باشد، پذیرفته است.)
7- پوشیدن لباس های اندامی و بدن نما
8- استفاده از هرگونه زینت که خلاف آیه قرآن باشد.
9- نداشتن ارادت به امام زمان(عج)
1۰- فروختن عفت و زنانگی و نجابت با قیمت ارزان
11- توجه به مدل های ماهواره و الگوهای غربی

مکان مسابقه:

- کوچه و خیابان
- مدرسه و دانشگاه
- مکان های عمومی (پارک ها،سینماها)
- مهمانی های خانوادگی و دوستانه
- روی خون شهدا
- در کشور امام زمان(عج)
- در مجالس عزای امام حسین(ع)

زمان مسابقه:

- از امروز تا هر زمانی زیبایی دارید...
- از امروز تا شب اول قبر...
- از امروز تا هر زمانی خدا به شیطان فرصت داده...

اهداف مسابقه:

- نارضایتی خداوند
- شکستن دل امام زمان(عج)
- سیلی زدن به حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
- بی حرمت کردن به خون شهدا
- رضایت شیطان و یاورانش و استکبار جهانی
- لرزاندن دل جوان هایی که شرایط ازدواج ندارند.
- دور کردن جوان ها از خدا و امام زمان(عج) به علت افتادن به گناه
- رواج ابتذال در جامعه
- بی میل کردن مردان جامعه به همسرانشان و تقویت حس تنوع طلبی آن ها
- غارت کردن حیا و عفت دختران
- ایجاد فضای رقابتی جهت بی حجابی
- و صد ها هدف دیگر...

معطل چه هستید!!!

همین الان ثبت نام کنید و جوایز این مسابقه را از دست ندهید...
چشم امام زمان(عج) به شماست؛ برای غریب تر شدنش یک قدم بردارید؛ شک نکن دختر! دستورات قرآن را هم بی خیال شو! این ها مال 1400 سال پیش است... به این هم فکر نکن که در کربلا وقتی دختران امام حسین(ع) و عزیز دردانه هایش را با تازیانه میزدند، زیر شلاق ها فریاد میزدند: ما را بزنید اما به حجاب ما توهین نکنید.... همه این حرف ها را دور بریز و از الان وارد این مسابقه شو؛ نگاه کن ببین خیلی ها آمده اند! مواظب باش از بقیه عقب نمانی...
منبع: جانم فدای امام نقی علیه السلام (http://www.tanhatarinsardar313.ir)
پست های بعدش خنده دار تره:))

جایزه ی منو بدین برم:fav38:

سلام

به به سرافراز کردی مهدی جان ایول داری :gol:

اجرتون با حضرت زهرا (س)

Anarchy
02-25-2013, 01:06 PM
آیا خدا وجود دارد ؟ | داستان کوتاه - فلسفه و منطق - هم میهن (http://forum.hammihan.com/post3594006-240.html)

نه وقطی شما شخصیت مناسب داشته باشید و مطالعه کنید و قانون رو بخونید مشکلی پیش نمیاد

شما میری ازدواج میکنی و همسری اختیار میکنی
بعد از گذشت زمان بچه دار میشی یا نه فرقی نمیکنه از زندگی مشترک خسته میشی
و میری درخواست طلاق بدی بهت میگن مهریه رو بده ( که تو تمام ادیان هست و بجز اسلام همه همون اول میگیرن و تو فیلما که میبینی میرن دادگاه برای اموال بعد ازدواج و خرجی ) تو میگی نمیدم بعد میندازنت زندون میگی شما فاشیست هستین
به جرم توهین یک سال هبس واست میبرن ( که توهین فقط و متاسفانه تو ایران جرمش کمه و در سایر کشورها حد اقل یک سال تا شش سال برخی برای تکرار تا 15 سال و تکرر امر اعدام)
این که خوبه اگه به این میگی فاشیست کسیکه سبزی میدزده ودر کشور .. اعدام میشه به اون چی میگی ما انسانها در برابر قانون چه طبعی و غیر طبیعی باید سر خم کنیم تا آرامش را برای همنوع خودمون و همچنین خودمون بر قرار کنیم

Russell
02-25-2013, 01:10 PM
مورد نایابی به پست دوستان خورده،من هم در عجب مانده‌ام !!
بگمانم یک جهش ممتیکی چیزی رخ داده چنین هیولاهایی نداشتیم قبلا :21:

Anarchy
02-25-2013, 01:12 PM
راسل جان به اسپاگتی گاهی که تفکرات این افراد رو میبینم، وحشت میکنم از راه رفتن در خیابان های کشوری که ممکن است بغل دستی من این چنین انسان دیوانه ای باشد !!

Mehrbod
02-25-2013, 08:43 PM
آورین آورین
:85::85::85:
فکر کنم منظورت این تصور هست:fav36:
http://www.daftarche.com/images/imported/2013/02/351.jpg
نتیجه اخلاقی
:fav28:
شما فقط تو ایران میتونید خانوم ها :fav32:رو به شکلات تشبیه کنید و آقایون رو به مگس:fav51:
یه نتیجه دیگه اخلاقی دیگه اینجوری ابنبات و شکلات نخورید آقایون:fav38:

Mehrbod
02-26-2013, 12:10 PM
ماده اولیه که پدید آمده است؟ یا آن هم پدید نیامده؟
اگر پدید آمده است پس اصل شما نا درست است.

ماده ازلی است!!

ازلی = چیزیکه پدید نمیاید. چیزیکه سرآغاز ندارد; بیکرانی در بُردارِ -

اگر پدید آمده بود که دیگر ازلی نبود, میگفتیم ماده بنمونه ١٣.٧ بیلیون سال پیش پدید آمده, ولی
سخن اینه که چیزی پدید نیامده و مِهبانگ هم تنها دینداران «نقطه‌یِ آغازین» میبینند, اگرنه
مِهبانگ تنها داستان را تا همان سیزده بیلیون و خرده‌ای سالِ پیش که گفتیم برای ما بازگویی
میکند و هرگز نمیگوید ماده در این گاه پدید/آفریده/هست یا هر چیز همسانِ دیگری شده است.

* یک ساعت دیرتر*

خوب پس آن ماده اولیه چطوری پدید آمده؟

Mehrbod
02-26-2013, 10:08 PM
خب به این میگویند کسیکه هم خدا را میخواهد هم خرما را.

خب اینکه بهتره هم خدا را داشتن و هم خرما را داشتن
از نظر شما شاید مشکل داشته باشه همان خدا همون خرما را آفریده است پس همون یکی میشه

undead_knight
03-01-2013, 12:28 AM
از یک گیمر حرفه ای معمولا انتظار این چیزها نمیره:))
آیا استفاده از نمادهای مصری،یونانی هم در بسیاری از بازی های کامپیوتری(که مطمئنا موارد شر هم توشون هست)نشونه از توهین به ادیان باستانی اونهاست!؟:)

البته...
صاحبان ان ادیان یا مدافعانشان دقیقا میتونند به دلیل توهین امیزبودنشون،‌شاكی باشند!
اینكه اگر احیانا اونها شكایتی نكردند دلیل نمیشه اینهمه هجمه بر باور عده ای نادیده گرفته شه
طرف نمیدونه دین یونانیان و مصریان کلا منقرض شده تیریپ همزیستی ادیان میگیره:))

iranbanoo
03-01-2013, 01:23 AM
پیرامون بحث اثبات برزخ

اگر بتوانید حتی تعریف سطحی از ماهیت این خصوصیات به من دهید همین جا در جا مسلمان میشوم!
پاسخ:

تعریف عالم برزخ:درجه ای از هستی است که فاقد ماده،ولی واجد آثار آن می باشد.
فاقد ماده اما واجد آثار آن؟!!!
جان؟!!

Mehrbod
03-01-2013, 01:29 AM
پیرامون بحث اثبات برزخ

پاسخ:

فاقد ماده اما واجد آثار آن؟!!!
جان؟!!

اگر:

فاقد = بی
واجد = دارای
آثار = اثرها

بی ماده ولی دارای اثرهای آن

باشد آنگاه یعنی از این جهان میشود روی برزخ یکسویانه کنشورزید, ولی راه یکسویه است از آنور نمیشود!

این اندازه دوستان از پوچش‌پذیری گفته‌اند که هر چیزی به چشم من میخورد پوچیدنی‌تاد اش را می‌بررسم, که باید بگویم این یکی هم ندارد ((:

پ.ن.
دوستان وضع من ناجوره, یا دیگران هم این واژگان واجد و لاهوت و ناسوت و نمیدانم ممکن و وجوب و ... را نمی‌دریابند؟ :e108:

iranbanoo
03-01-2013, 01:37 AM
برای اینکه مطمئن شوید مشکل از جای دیگر است:

فزون بر گفته های بالا متذکر میشوم آیا برای بانوان هم ما این چنین بهشتی داریم که پر از فرشته های مرد باشه براشون؟

ببخشید اگه کمی لریشو خود دادم.
پاسخ:

نعمتهای بهشتی هم برای مردان است و هم برای زنان .ملائکه هم جنسیت ندارند . خنثی هستند .

:various_056:

undead_knight
03-01-2013, 01:59 AM
در خدای جنگ کل خانواده خدایان یونانی بهم پیوند داده میشند:))) اگر همین بلا رو سر یک از صحابه پیامبر اسلام(که جز شخصیت های فرعی دینی محسوب میشند)در یک بازی بیارند اون وقت شاید کمی از حق مطلب ادا بشه:))
این که دین یونانیان منقرض شده و پیروان ناچیز یا هیچ داره دلیلی نمیشه ما توهین به اونها ندونیم و در عوض چنبن مواردی رو توهین آمیز تلقی کنیم:))

البته وضع این تاپیک خراب تر از این حرفاست و مواردی مثل جعل تصویر در رزیدنت اویل واقعا شرم آوره:)
شوخی میفرمائید!؟مثلا از فردا پیروان گاو پرستی هم تجمعات اعتراضی برپا کنند که گاوها رو در بازی ها و فیلم ها نکشید:))

دیدگاهتان کاملا" متریالیستیست
دین منقضی شده ی یونانیان بت پرست هزاران سال پیش را با اسلام مقایسه می کنید که 1.5 میلیارد پیرو در حال حاظر دارد؟
حال مقدسات بت پرستان لگد مال شود به خودشان آسیبی نمی رسد اما ترس از اسلام بهانه ایست برای اعمال خشونت علیه خود مسلمانان
همانند زن با حجابی که در فرانسه مورد ضرب و شتم قرار گرفت یا زن مسلمان دیگری که در امریکا به قتل رسید یا جنگ هایی که علیه کشور های اسلامی صورت می گیرد و ....
:))))))

undead_knight
03-01-2013, 02:00 AM
برای اینکه مطمئن شوید مشکل از جای دیگر است:

پاسخ:

:various_056:
خنثی یعنی اینکه نمیشه باهاشون جماع کرد یا هر دو جنس میتونند باهاشون جماع کنند؟!:)))

Mehrbod
03-01-2013, 02:04 AM
undead جان اینجا یکجورهایی به نگرم از پایه نااخلاقیه به اینها بخندیم, ولی دستکم نامشان را دیگر ننویسید! (:

iranbanoo
03-01-2013, 02:04 AM
خنثی یعنی اینکه نمیشه باهاشون جماع کرد یا هر دو جنس میتونند باهاشون جماع کنند؟!:)))
احتمالا هر دو جنس و از هر روزنه ای که یافتند:)
با این مزیت بهشتی که حتی بر روی شتر.....

undead_knight
03-01-2013, 02:09 AM
undead جان اینجا یکجورهایی به نگرم از پایه نااخلاقیه به اینها بخندیم, ولی دستکم نامشان را دیگر ننویسید! (:
اتفاقا به نطر من هیچ اشکالی نداره،اگر برعکسشم باشه و اینها به من یا نوشته های من بخندند به نطرم هیچ اشکالی نداره:) (همین که وقتی برای خندیدن به نوشته های من بزارند باعث میشه روش فکر کنند ولی فکر کردن به نوشته های اینها جز تفریح چیزی برای من ایجاد نمیکنه:) )
هرچند خیلی برام فرقی نداره اسمشون باشه یا نباشه،چشم از این به بعد نمینویسم:))

iranbanoo
03-02-2013, 07:43 PM
دانشی که ادیسون را به لامپ رساند و پس از آن جماعتی را به
سایر ابزار های الکتریکی که مسبب شد ما بدانیم جهانی مجازی به نام انجمن برهان
چیست،ارزشی ندارد،چون ادیسون را به خدا نرساند.شاید موافق باشید که اگر ادیسون دو
رکعت نماز می خواند نیکو تر می بود؟
پاسخ:

من در مورد ادیسون قضاوتی
نمیکنم . چون از نیّت او آگاه نیستم . ولی اگر
کسیکار خیری انجام
دهد و نیت مثبتی نداشته باشد به دردش نمیخورد

:Facepalm:
بعد اعتراض دارند که چرا شبهات مطروحه در دین را دانشمندان به بحث نکشانده اند؟؟؟

Sonny
03-03-2013, 12:56 PM
امروز با یه همکلاسی ام که دقیقا شاگرد اول کلاس بود داشتم درباره حسین بن علی حرف میزدم و یه چیزی کمتر از گل به حسین گفتم ولی همکلاسی اومد منو به فحش کشید و تهدیدم میکرد و...

Mehrbod
03-03-2013, 05:23 PM
پس این کاستی‌هایِ ژنتیکی, کور, کر, لال, دوسر, سه سر و ... که در نوزادان داریم از کجا میایند؟ این‌ها را هم این "خدای دانشمند" آفریده؟

به نگر آن اندازه‌ها هم باهوش نمیاید, ژنتیکدان‌هایِ ما این روزها از خدا دارند پیشی میگیرند!

دلیل اون دو سر سه سر ها همون مواد شیمیاییه که دانشمندای شما ساختن.

آهان, پس میفرمایید ١٠٠٠ سال پیش کسی کور, کر, کچل, زال و اینها زاده نمیشد؟ http://www.daftarche.com/images/imported/2012/08/1.gif

نکند ١٠٠٠ سال پیش هم دانشمندان "ما" ماده‌هایِ شیمیایی میساخته‌اند و خبر نداشتیم؟ (:

شیمی چند هزار سال قبل از هزار سال پیش هم بوده. اسمشم کیمیا گری بوده.

زنده باد ماست مالی, پس همه‌یِ بیماری‌هایِ ژنتیک امروز ما زیر سر کیمیگرانی است که میخواستند مس
را طلا کنند و خدا مانند همیشه بیگناه و پاک و منزه سربلند زیر سایه‌یِ اخویان ماستمال بر مسند قدرت بر فراز آسمانها مینشیند ((:

اگر قند دارید, اگر کر هستید, اگر کور هستید, اگر کچل هستید, اگر زال هستید, اگر
نیاز به چشمیار (= عینک) دارید, اگر چشمتان سو ندارد, اگر دستتان نا ندارد, اگر پایتان میلنگد,

هیچ به خود بیم راه ندهید

خدا شما را همچنان دوست دارد, همه‌یِ اینها زیر سر آن کیمیاگران "نابکاری"
است که از ١٠,٠٠٠ سال پیش تاکنون زندگی را بر من و شما سخت کرده‌اند.

اگر نه خدا و آفرینش کاستومند؟ حاشا و کلا!

نکته‌یِ امتیازی: اگر آمریکا هستید بروید نخستین کیمیاگری که میابید را sue کنید و چند میلیون دلار به جیب بزنید.

:21:

iranbanoo
03-03-2013, 10:39 PM
از نظر من همونقدر که متعصبان دینی غیر قابل تحملند به هون اندازه ناسیونالیست های بی عقل نفرت انگیزن

پیرامون بحث حجاب

چه خوشتان بیاید و چه خوشتان نیاید باز میگویم که در ایران برهنگی(حتی بدحجابی) مطرح نبوده و نمی باشد.در ایران حتی اگر زنی چادری ، کنار زن برهنه ای بایستد خطا کرده اگر به او تذکر ندهد.این مسئله هم در مزدیسنا و هم در اسلام آمده است.بنابراین ایران جایگاه چنین چیزهایی نیست.و باز میگویم از دید من زیبنده ی زن اصیل ایرانی نیست که سه هزار سال پوشش نیاکان خود را کنار گذاشته به خاطر شادی چند ساعته ای فراموش کند که ایرانی است،که خداپرست است...گاه...نیک.

Mehrbod
03-05-2013, 01:03 PM
این هم دو تا مچگیری خوب از پادگویی عمله‌هایِ جهل (:

یه سوال از شما و دیگر کفار دارم که خدا رو قبول ندارن

آیا شما دزدی و آدمکشی هم میکنید؟

ببخشید!؟
ما جنگ میکنیم یا شما که نه تنها جنگ و و آدمکشی‌ میکنید, که خوب و پسندیده‌ هم میدانیدشان؟؟

شوخی خوبی بود!

سوره التوبه آیه 29 صفحه 192

قَاتِلُواْ الَّذِینَ لاَ یُؤْمِنُونَ بِاللّهِ وَلاَ بِالْیَوْمِ الآخِرِ وَلاَ یُحَرِّمُونَ مَا حَرَّمَ اللّهُ وَرَسُولُهُ وَلاَ یَدِینُونَ دِینَ الْحَقِّ مِنَ الَّذِینَ أُوتُواْ الْكِتَابَ حَتَّى یُعْطُواْ الْجِزْیَةَ عَن یَدٍ وَهُمْ صَاغِرُونَ.

کسانی را از اهل کتاب که به خدا و روز قیامت ایمان نمی آورند و چیزهایی را که خدا و پیامبرش حرام کرده است بر خود حرام نمیکنند و دین حق را نمیپذیرند بکشید، تا آنگاه که به دست خود در عین مذلت جزیه بدهند.

بخش آبی همان گسترش زوریِ اسلام است, بخش سرخ هم سزای کسانی که نپذیرند!

مشکل شما جنگ کردنه یا تحمیل عقاید به زور؟ هر جنگی بد نیست و هر کشتنی جنایت نیست...

دروغگویی و فرافکنی ببین تا کجا!

سلام

یعنی میفرمایید بریزیم تو خیابونا هر کی مخالفه رو قتل عام کنیم؟!
خدا جای حق نشسته انشاءالله ظهور آقا نزدیکه خودش میاد به کمک شیعه

شما که بدتان نمیاید همه‌یِ مخالفانتان را اعدام و سر به نیست کنید اخوی:

جنگ نرم یعنی این - صفحه 2 (http://forum.hammihan.com/thread61792-2.html#post3589064)

مرگ براین افراد کثیف و پست فطرت

ان شاء الله جبهه حق روزی پیروز خواهد شد و این وعده ای است كه خدا به ما داده است.
وَقُلْ جَاءَ الْحَقُّ وَزَهَقَ الْبَاطِلُ إِنَّ الْبَاطِلَ كَانَ زَهُوقًا(الإسراء/81)
و بگو: «حق آمد، و باطل نابود شد؛ یقینا باطل نابود شدنی است

به این هم میگویند «تقیه» یا همان دروغگویی در راستای مصالح اسلام,
اگر توانستید بکشید, اگر نتوانستید ننه من غریبم بازی دربیاورید!

yasy
03-05-2013, 05:02 PM
حجرالاسود هم فرشته بوده سنگ شده اول هم سفید بوده انسان های گناهکار که به آن دست زده اند سیاه شده ربطی به شهاب ندارد.

:e40d:

iranbanoo
03-05-2013, 10:57 PM
اگر شما آزاد هستید با سر برهنه و لباس باز بیرون بیایید من هم آزادم به شما تجاوز کنم.
منطق خطرناکیه!!!

Rouzbeh
03-06-2013, 01:11 AM

منطق نداشت ،سرور مهربد... نامش سفسته و یاوه گویی است.
در نبود فرنود خردپذیر گاهی آنان پاسخهایی از ایندست میدهند و
برای آن یکی ارزو میکنند که امامزمان کمک شان بکند تا براه راست
هدایت بشوند..:e409:

iranbanoo
03-06-2013, 01:21 AM
جدا جناب روزبه جماعت مذهبی به امید پاداش و از ترس پاد افره چنین مقاومتی نشان می دهند؟
اما من احساس میکنم پشت هر اصراری منفعتی زود هنگام تر نهفته:))

undead_knight
03-07-2013, 07:48 PM
محمد نظری(جانباز و تجربه کننده ی nde) از خودش تو یه برنامه مستند در باره nde شنیدم.
اسم برنامش هم "نسیمی از حقیقت" از سروش سیما هم میتونید بخرید.

یک هفته هم تو سردخونه بوده. بقیشم زیر دستگاه و ... نبوده!
اینم فقط یک مورده!

اگر نظر مخالفی دارید و علاقه ی خاصی به منحرف کردن تاپیک ندارید یه تاپیک براش بزنید.

در تجربه نزدیک مرگ هم همین اتفاق می افته. بعضی هاش تا 40 روز هم اتفاق افتاده.
حالا طبق گفته ی خودتون باید بپذیرید.

گفتم اگر نظر مخالف دارید تاپیک دیگه بزنید.
همه راست میگن مگر خلافش ثابت شه. پس به عنوان شاهد ماجرا اینجا حرفش سنده.

شما هم ده سال بمیری و زنده شی و چیزی ندیده باشی تجربیات دیگران رو رد نمیکنه.
فاک وات!؟:))

Mehrbod
03-13-2013, 12:00 AM
جنگ نرم یعنی این - صفحه 20 (http://forum.hammihan.com/thread61792-20.html)

من هر نیم ساعت یکبار میروم اینجا میخندم شاد میشوم برمیگردم سراغ کارهایم :24:

راستی راستی هم در ترزبان یک of وامانده‌اند :21:

sonixax
03-13-2013, 03:24 AM
بیكار كه میگن شماها هستید دیگه !!!
رفتید دارید با كسی بحث میكنید كه گیرش اینه چرا خطخطی های یك بازی شبیه الله هستش !!!! اینها همونهایی هستند كه از پس گردن كفتر الله در میارند یا خمینی رو تو ماه میبیند ، آدم بشو هم نیستند !

Anarchy
03-13-2013, 05:47 AM
جنگ نرم یعنی این - صفحه 20 (http://forum.hammihan.com/thread61792-20.html)

من هر نیم ساعت یکبار میروم اینجا میخندم شاد میشوم برمیگردم سراغ کارهایم :24:

راستی راستی هم در ترزبان یک of وامانده‌اند :21:

این برادر محترم تو پست آخرش ناخواسته از دهنش در رفت ترجمه خودش غلطه اما باز از رو نمیره...

http://www.daftarche.com/images/imported/2013/01/7.gif
اولی می شه پادشاه انگلستان(سرزمین)
و دومی می شه پادشاه انگلیسی!(ملیت!)

دستتون درد نکنه که در تایید حرف ما مثال آوردید!http://www.daftarche.com/images/imported/2013/03/11.gif

:e40d:

meaning
03-13-2013, 06:53 AM
رفتید دارید با كسی بحث میكنید كه گیرش اینه چرا خطخطی های یك بازی شبیه الله هستش !!!! اینها همونهایی هستند كه از پس گردن كفتر الله در میارند یا خمینی رو تو ماه میبیند ، آدم بشو هم نیستند !

درود گرامی همین طور است؛ببینید اینها آنقدر فلج مغزی هستند كه هرچیزی را چه نیك و چه بد(والبته بیشتر نقصان ها) را دلیلی بر حكمت الهی می دانند؛و اگر كوری می بینند می گویند این را خدا خواسته اینطور كند و حتماً حكمتی داشته ؛ برای مثال اگر بینا بود با چشمهایش گناه می كرد ؛می گویند جهان همین طور كه هست عالی هست و ما اصلاً نیازی نمی بینیم تا تغییری در آن دهیم؛ اگر هم می بینیم كه مقام عُظمای ولایت به عنوان یك رهبر كشوری كه در تقابل با كشور های فوق پیشرفته است مجبور می شود به فندآوری های شكافت هسته ای و ژنتیكی و ساخت داروها ضد سرطان تن دهد نه اینكه دلش به حال انسانیت و بشریت سوخته باشد خیر؛حفظ تمامیت ارضی او را مجبور میكند در جهت خلاف حكمت الهی حركت كند و گوسفند شبیه سازی شده بسازد تقصیر خودشان هم نیست مغزشان همین قدر كشش دارد. من خودم رفیق اینطوری داشته ام كه در گوشی همراه خود عكس یك گوش نوزاد پیچ و خم خرده را نشانم می داد و می گفت ببین ببین نوشته محمد رسول الله؛خب الان من قول دوستان فاك وات ؟ بیایم با این آی كیو كرفس درباره حمله اعراب به ایران و آیات ناسخ و منسوخ و بزرگ ترین دروغ تاریخ كه همان مرد 1200 ساله در چاه سامرا بحث كنم؛ خب طبیعتا خودم فرسوده می شوم! و البته درباره نقل قولی كه iranbanoo آورده اند از شخصی كه نوشته اند : «اگر شما آزاد هستید با سر برهنه و لباس باز بیرون بیایید من هم آزادم به شما تجاوز کنم.» باید بگویم اینجا باید مقداری احتیاط كرد چون به قول یكی از دوستانم وقتی ما این ها را روشن می كنیم؛ چون اخلاق علمی نمی دانند چیست فكر می كنند بی خدایی یعنی بی بند و باری؛ كودن ها یا باید دین رفتار آن ها را كنترل كند یا اینكه بگویند كی گفته خدایی هست؟ و جامعه را به گند بكشند!

Mehrbod
03-13-2013, 04:16 PM

میلاد چیزهایی میگویی‌ ها, همین نیاکان ایرانیِ نادان ما بوده‌اند که در برابر سخن نافرنودین و کس و شعر* هیچ نگفته‌اند و سرانجامِ کار همین شده که میبینیم!

باید درجا به اینها تودهنی زد و تا میتوان لغزش‌هایشان را توی سرشان زده و ریشخندشان کرد تا دیگر نیاندیشیده دهانشان را باز نکنند و خُرافه‌گری نکنند.

اگرنه همین جُستاری که میبینی اگر پیک‌هایِ آغازین اش را هم بخوانی کلی کاربر ساده میبینی که براستی این مزخرفات را میباروند.

* نخست گفتم خزعبل, سپس یاد viviyan گرامی افتادم! ^ ⌣ ^

undead_knight
03-18-2013, 09:23 PM
باسمه تعالی

جنیان از شهوت فوق العاده ای برخوردار هستند
بنده هم خانمی را سراغ دارم كه به او پیشنهاد ازدواج كردند
و هم خودش و هم مادرش را اذیت می‌كردند كه به این وصلت
رضایت دهند

اگر كسی چنین پیشنهاداتی را بپذیرد عمرش كوتاه می‌شود

همان طور كه برخی از انسان ها توان تسخیر جنیان را دارند
برخی از جنیان نیز به دنبال تسخیر و تسلط بر انسان‌های ضعیف
هستند.
نمونه شخصیتی كه جنیان را به تسخیر خود درآورده بود حضرت سلیمان
نبی علیه السلام بود و هیكل سلیمان را به كمك آنها بنا كرد.
یعنی دو دیقه دیگه بگذره میشه یک سناریو عالی و غنی برای یک بازی یا فیلم های فانتزی از اینها درآورد:))

من که به جنیان خیلی علاقه دارم چرا یک پیشنهاد هم به من نمیشه:)))

undead_knight
03-19-2013, 02:34 AM
جن وجود داره و خود من هم شخصا تجربیاتی در این خصوص داشتم . مدتها مورد اذیت و آزاد قرار گرفتم و مشکل داشتم . به همه دوستان توصیه میکنم زیاد خواهان این نباشید که باهاشون روبرو بشید چون این باعث میشه که راحتتر بتونن به شما دسترسی داشته باشن و آزارتون بدن یا ازتون سوء استفاده بکنن . سعی کنید حتی اسمشون رو به زبون نیارید .

خانمی سلام
من نوعی 2تا کفیل دارم و دعا نویسی وسر کتاب هم باز میکنم

ینی چی نوعی 2 تا کفیل داشتن؟ :fav53:

پس از اجنه چیزی نمیدونی
من با 2تاشون در ارتباط هستم
خدایی دیگه تالار و به گند کشیدن!:))
یکی میاد اطرف تعریف میکنه اون یکی هم جن گیره!اسپاگتی عاقبتمون رو به خیر بکنه:)))

Anarchy
03-19-2013, 10:34 AM
تالار گفتگوی هم میهن - Hammihan Forum (http://forum.hammihan.com/post3655263-1.html)

دوست گرامی؛

هم میهن در ایران، از فیس بوک پیشی گرفت.
بنابر گزارش سایت آمارگیر آمریکایی Alexa ، هم میهن
طی روز گذشته با پیشرفت "یک رتبه" از فیس بوک در ایران عبور کرد.

طی ماه های گذشته هم میهن دارای رشد قابل توجهی در
سطح ایران و جهان بوده است ، بطوری که تنها در گوگل تعداد
5.000.000 (پنج میلیون) صفحه از هم میهن به ثبت رسیده است!

همچنین شرکت Google از جهت اعتبار و ارزش سایت هم میهن ،
به بیشتر صفحات سایت ، رتبه های بالایی را اعطاء کرده است و
بدین ترتیب ما در نتایج گوگل رتبه های برتر را دارا هستیم.

تصویر زیر رتبه هم میهن (رتبه 265) و فیس بوک (رتبه 266) در ایران را نشان میدهد :

http://www.daftarche.com/images/imported/2013/03/11.png

باسپاس !

این پست رو که دیدم و بعد هم به به و چه چه کردن کاربران بدون اینکه به عمق ماجرا فکر کنند، باعث شد به این نتیجه برسم به قول علما تحمیق توده ها راحت تر از اون هست که بشه فکرشو کرد...همین مدل تبلیغات کاذب رو ما در سطح جامعه ایران هم میبینیم...

یک دروغ کادو پیچ شده با آب و تاب تحویلشون میدیم و اونها هم به راحتی تحت تاثیر قرار میگیرند...

واقعا این جامعه نیاز به آسیب شناسی جدی داره !!!

جالبه دو پستی که گذاشته بودم و لینک داده بودم یه سایت الکسا و اینکه سایت فیس نما که مدل ایرانی فیلتر نشده و ضعیف فیس بوک هست الان در رتبه 12 هست تو ایران پس فیس بوک قطعا بالاتر از اونه تو ایران رو پاک کردن...

yasy
03-19-2013, 08:10 PM
یه مثالی یه موقع معلم سر کلاس زد خیلی قشنگ بود

می گفت مثلا وقتی کسی با نامزدش (معشوقش ) صحبت می کنه
زیاد توجه نمی کنه که چی بگه چی بشنوه
همین خود صحبت و ارتباط مهمه

این خوب هم تو قرآن خوندن هست که بعضی میگن ما فارسی بخونیم و ...
و هم تو اینکه خوب نمیشه گفت قرآن یه کتاب علمیه و یه سری باید و نباید داره

واقعیت اینه که قران سخن خداس و خوب دقت کنی خدا تو تو کلمات و ایاتش تجلی داره

مثل یه کتاب ریاضی اینا نیس که بگی مثلا من انتگرال و مشتق بلدم
پس مثلا پنج جزء اول تموم
و ...

همینه دیگه هم آمار طلاق رفته بالا هم خداناباوری:)

iranbanoo
03-19-2013, 11:31 PM
1517
اییشش....گوشت تلخ

undead_knight
03-19-2013, 11:36 PM
1517
اییشش....گوشت تلخ
در ایران فردا در رسانه های این ها رو باید به لجن مطلق کشید!
"راهنمایی دخترانه!"دست از سر کودکان هم بر نمیدارند:)

Soheil
03-26-2013, 12:25 PM
سوالم از کسانی که مشکلی با این تصاویر ندارن این که؟
آیا خودتان حاضرید عکس ها و تصاویر ناموستان در سایت ها و شبکه های ماهواره ای پخش شود؟!
ناموستان لخت برنامه اجرا کند؟!
پس اگر نمیپسندین چرا کاسه داغ تر از آش شدین؟!!!
و اگر میپسندین شما انسان های بدبخت و پست و احمق هستید که حاضرید ناموس خود را زیر دست نامحرمان بگذارید..!
و متمدن تر از شما حیوانات هستن http://www.daftarche.com/images/imported/2012/09/4.gif

بووووووووووووووووووووق

Hezbollah_YaHasan
03-27-2013, 11:10 AM
شهوترانی در اسلام بسیار مردود و منفور است. پیامبر اسلام و امامان شیعه همگی بدور از شهوت بودند و کارنامه جنسی آنان نشانگر رتبه اول آنان در خودداری و کنترل شهوت بوده.:e14c:

Anarchy
03-27-2013, 11:56 AM
شهوترانی در اسلام بسیار مردود و منفور است. پیامبر اسلام و امامان شیعه همگی بدور از شهوت بودند و کارنامه جنسی آنان نشانگر رتبه اول آنان در خودداری و کنترل شهوت بوده.:e14c:

با این پستت معلوم شد 100% سرکاری و ترول هستی:e105:!! همون داستان سوره التحریم نشون میده چقدر پیامبر اسلام از شهوترانی به دور بوده:e421:

Hezbollah_YaHasan
03-27-2013, 12:12 PM
با این پستت معلوم شد 100% سرکاری و ترول هستی:e105:!! همون داستان سوره التحریم نشون میده چقدر پیامبر اسلام از شهوترانی به دور بوده:e421:

متاسفانه تبلیغات صهیونیست ها موجب شده مردم فکر کنند حزب الله حرف منطقی نمی زند و وقتی با سلاح همیشگی منطق در اینترنت و رسانه ها ظاهر میشود مردم فکر می کنند ترول و تقلبی است.

پیامبر اسوه و الگوی خودداری جنسی است و خود داری جنسی به معنی رهبانیت نیست بلکه این است که هر وقت خدا فرمان داد با آنچه خدا حلال دانسته عمل جنسی انجام دهد . حال هر چه قدر معصومیت فرد بیشتر باشد ممکن است خداوند در روز و شب بارها فرمان نزدیکی جنسی دهد که این خود عبادت است.

Mehrbod
03-27-2013, 01:13 PM
متاسفانه تبلیغات صهیونیست ها موجب شده مردم فکر کنند حزب الله حرف منطقی نمی زند و وقتی با سلاح همیشگی منطق در اینترنت و رسانه ها ظاهر میشود مردم فکر می کنند ترول و تقلبی است.

پیامبر اسوه و الگوی خودداری جنسی است و خود داری جنسی به معنی رهبانیت نیست بلکه این است که هر وقت خدا فرمان داد با آنچه خدا حلال دانسته عمل جنسی انجام دهد . حال هر چه قدر معصومیت فرد بیشتر باشد ممکن است خداوند در روز و شب بارها فرمان نزدیکی جنسی دهد که این خود عبادت است.

شما کجای کاری, ریدن و شاشیدن پیامبر هم عبادت است (:

انس بن مالک که از 10 سالگی تقدیم رسول الله شده بود(!) نقل میکند' روزی ام ایمن مقداری از بول حضرت به نیت استشفا (شفا یافتن) نوشید و حضرت به او فرمود تا زنده هستی دچار شکم درد نخواهی شد. الشفا به تعریف حقوق مصطفی از قاضی عیاض اندلسی

undead_knight
03-27-2013, 01:38 PM
وقتی دحتری بالغ میشه میتونه ازدواج کنه شما نمیخواد قوانین اسلام رو به گوشزد کنی !!

جهاد و سنگسار هم هم قانون هست .. و در جای خودش اجرا میشه !!

والا من نفهمیدم چی گفتید خودتون فهمیدید ؟!؟

یعنی فرهنگ اصبل ایرانی خوردن شراب و خوک هست !!! فک نکنم !!بزام فک کنم از نظراتی بود که از روی هوا گفتید !! عیبی نداره ما دیگه عادت کردیم به این نظرات !! شما !

موجبات شادی مارو فراهم میاره !
این بنده خدا فکر میکنه قبل اسلام هم ملت طبق شریعت اسلامی رفتار میکردند:))

iranbanoo
03-27-2013, 02:50 PM
معجزه ی عددی قرآن کریم در شمار کلمات:

آیا این موضوع می تواند تصادفی باشد!
سوال اینجاست که چه کسی به حضرت محمد (صلوات الله علیه) اینها را آموخته است؟
دنیا ۱۱۵ / آخرت ۱۱۵
ملائک ۸۸ / شیطان ۸۸

کلمه “امام” بصورت مفرد و جمع ۱۲ بار در قرآن آمده است.
سود ۵۰ / زیان ۵۰

زندگی ۱۴۵ / مرگ ۱۴۵
ملت (مردم) ۵۰ / پیامبران ۵۰
ابلیس ۱۱ / پناه جستن از شر ابلیس ۱۱
مصیبت ۷۵ / شکر ۷۵
صدقه ٧٣ / رضایت ٧٣
مسلمین ۴١ / جهاد ۴١
طلا ۸ / زندگی راحت ٨
جادو ۶٠ / فتنه ۶٠
زکات ٣٢ / برکت ٣٢
زبان ٢۵ / موعظه (گفتار، اندرز) ٢۵ آرزو
سختی ١١۴ / صبر١١۴
محمد (صلوات الله علیه) ۴ / شریعت (آموزه های حضرت محمد (ص) ۴

مرد ٢۴ / زن ٢۴

کلمه “حیوه” به معنای زندگی ۱۴۵ بار با مشتقات آن در قرآن بکار رفته است و به همان تعداد (۱۴۵ ) کلمه “موت یا مرگ” با مشتقاتش بکار رفته است

اما جالبترین چیز اینهاست:

نماز ۵ بار، ماه ١٢ بار، روز ٣۶۵ بار و در نهایت دریا ٣٢بار

زمین (خشکی) ١٣ دریا + خشکی = ۴۵=۱۳+۳۲ دریا = ( ۱۰۰ ضرب در ۳۲ ) تقسیم بر ۴۵ = ۷۱٫۱۱۱۱۱۱۱۱۱۱۱۱۱۱ خشکی = (۱۰۰ ضرب در ۱۳ ) تقسیم بر ۴۵ = ۲۸٫۸۸۸۸۸۸۸۸۸۸۸۸۸۹ دریا + خشکی = ۱۰۰/۰۰ درصد !!!

دانش بشری اخیراً اثبات نموده که آب ۷۱/۱۱۱ درصد و خشکی ۲۸/۸۸۹ درصد از کره زمین را فراگرفته است. آیا همه اینها اتفاقی است؟ سوال اینجاست که چه کسی به حضرت محمد (صلوات الله علیه) اینها را آموخته است؟ قرآن هم دقیقاً همین را بیان می‌کند. آیا اینها تصادفی است؟ یک مؤلف هر قدر هم که توانا باشد هر گز نمی تواند د رذهن خود حروف و اعدادی به اندازه معین بگیرد سپس از آنها مقالات و یا کتابی بنویسد که همچون قرآن حتی شماره ها و حروف و کلمات آن نیز به اندازه و شمرده شده در آید مثلاً حروف مقطعه “الم” به ترتیب “الف” بعد ” لام” و سپس “میم” از دیگر حروف در سوره های مربوطه بیشتر باشد. از طرف دیگر تعداد حروف مقطعه ۱۴ حرف باشد یعنی درست نصف تعداد حروف الفبای عربی. اگر مشاهده کردیم انسانی در مدت ۲۳ سال با آن همه گرفتاری ؛ سخنانی آورد که نه تنها مضامین آنها حساب شده و از نظر لفظ و معنی و محتوا در عالیترین صورت ممکن بود ؛ بلکه از نسبت ریاضی و عددی حروف چنان دقیق و حساب شده بود که نسبت هر یک از حروف الفبا در هریک از سخنان او یک نسبت دقیق ریاضی دارد. آیا نمی فهمیم که کلام او از علم بی پایان پروردگار سرچشمه گرفت

جالبه!
و پاسخ در خور

گفته هایتان را با ذکر ایه یکی یکی اثبات کنید
مثلا بگویید ماه 12 بارش در این ایات موجود است و روز 365 بارش در این ایات یا نماز 5 بارش در این ایات؟؟؟؟؟؟؟
فعلا همین 3 تا را اثبات کنید تا برسیم به بقیه مدعیتان
در ضمن اخرین کسی که از این گفتها یعنی محاسبات ریاضی در قران گفت بعد از چندی به این نتیجه رسید که اگر محاسباتش درست باشدچند تا از ایات قران اضافی است به همین دلیل مسلمانان وی را اعدام کردند(مواظب خود باشید هم میهن)

جالبه که مذهبیون وقتی فکر میکنند کارشان گرفته روی می آرن به ادعاهای کیلویی.
این نمونه که فراتر از بود
و باید تک تکش رو ثابت کنه:)))

undead_knight
03-27-2013, 07:05 PM
قربون دستت نمیخوام کلاس !! من گفتم این عکسه دروغ محض ! بودن دلیل معلوم نیست مال کدوم جایی رفتی آوردی من اگه باور کنم اینا زن و شوهرن که دیگه وضعم خیلی خرابه !!

من سوتی ندادم عزیزم !مخالفه تو اون زمان هر کاری میکردند ! که باعث نمیشه الانم فرهنگ بشه !! شاید یکی اون زمان معذرت میخوام مدفوع میخورده !! این باید بشه فرهنگ ؟!؟
من چیزی ندیدم که نشونم داده باشین !!!:fav36:

من گفتم اگه بحث اسلام رو هم بزاریم کنار !! بر فرض مثال که شما اینو فرار فرض کردی برا خودت!!!

گفتم میتونی بری از یه پزشک بپرسی که ضررهاشو بهت بگه !! معمولا چیزهای خوب فرهنگ میشه نه چیز های بد !!!
استاد گرامی فرهنگ رو هم بازتعریف نمودند:)))

undead_knight
03-28-2013, 01:29 PM
صدای شیطان و دجال را نمی شنوند.
پدر بزرگی دارم که همیشه میگوید او قسم خورده است که همه ما را منحرف می کند و دادن آن میوه بهشتی معنایش این است که ای آدم تنها تحت دانش و قدرت شیطانی من است که تو قدرتمندی

این شعری به اجرای خواننده آمریکایی معروف است به نام ریحانا که روی زمین شطرنجی فری ماسونی اجرا می شود به معانی توجه کنید>>> انگار دهان شیطان باز و بسته می شود>>
ریحانا کجایی؟
[Rihanna]
You have my heart
تو قلبم جاته
And we'll never be worlds apart
و دنیای ما هیچوقت نمیتونه از هم جدا بشه
May be in magazines
ممکنه این فقط تو مجله ها باشه
But you'll still be my star
اما تو هنوز ستاره منی من میگم :به انسان میگه

Baby cause in the dark You can't see shiny cars
عزیزم تو نمیتونی تو تاریکی ستاره های دب اکبر رو ببینی من میگم: به تاریخ ساخت اهرام مصر رجوع کنید

And that's when you need me there
و اون زمانیه که اونجا به من نیاز داره
With you I'll always share
و این کار رو ما با هم انجام میدیم
Because
چون
When the sun shines, we’ll shine together
وقتی خورشید میدرخشه، ما با هم شروع به درخشیدن می کنیم من میگم :فرعون خودش را جانشین خدای خورشید میدانست و شرکت sun اسرائیلی هم برنامه جاوا را ساخته که میتواند از کامپیوتر من و شما برای چشم جهان بین حاسوسی کند.

Told you I'll be here forever
بهت گفته بودم که همیشه اینجا پیشت می مونم
Said I'll always be a friend
گفته بودم که همیشه دوستت می مونم
Took an oath I'ma stick it out till the end
قسم خوردم و تا آخر پاش وای مستم
Now that it's raining more than ever
حالا باران شدید تر از همیشه شده
Know that we'll still have each other
می دونم که ما هنوز همدیگه رو داریم
You can stand under my umbrella
میتونی بیای زیر چتر من
میتونی بیای زیر چتر من
(Ella ella eh eh eh)
Under my umbrella
These fancy things, will never come in between
نمیذیریم این چیزهای هوسانه بین ما بوجود بیاد
You're part of my entity, here for Infinity
تو قسمتی از وجود منی، برای اینکه من فنا ناپذیر بشم
When the war has took it's part
وقتی جنگ رختش رو جمع کرد
When the world has dealt it's cards
وقتی دنیامون آروم شد
If the hand is hard, together we'll mend your heart
با هم قلبت رو مرمت می کنیم
Because
چون
وقتی خورشید میدرخشه، ما با هم شروع به درخشیدن می کنیم
میتونی بیای زیر چتر من
میتونی بیای زیر چتر من
(Ella ella eh eh eh)
Under my umbrella
زیر چتر من
You can run into my arms
میتونی بپری تو آغوشم
It's okay don't be alarmed
عیبی نداره هراسان نباش
Come here to me
بیا پیشم
There's no distance in between our love
فاصله ای بین عشق ما وجود نداره
So go on and let the rain pour
پس ادامه بده و بذار بارش بارون ادامه پیدا کنه
I'll be all you need and more
میشم همون چیزی که تو میخوای، (شایدم) بیشتر
Because
چون
وقتی خورشید میدرخشه، ما با هم شروع به درخشیدن می کنیم
میتونی بیای زیر چتر من
میتونی بیای زیر چتر من
(Ella ella eh eh eh)
Under my umbrella
زیر چتر من
It's raining
داره باران میباره
Ooh baby it's raining
آه عزیزم داره باران میباره
Baby come here to me
عزیزم بیا پیشم
Come here to me
بیا پیشم
It's raining
داره باران میباره
Ooh baby it's raining
آه عزیزم داره باران میباره

http://www.daftarche.com/images/imported/2013/03/99.jpg
در اینجا واکنش ریآنا به این پست رو مشاهده میکنیم:))

البته شما اگر به دنبال علائم توطئه و فراماسونری و ... میگردی سبک متال و هوی متال بهترین جاست:))
من واکنش خودم رو هم گذاشتم بیشتر جالب بشه:))
حالا عنوان تاپیک چه ربطی به اینها داشته من نمیدونم:))
شکست سامانه ضدهوایی گنبد آهنین(Iron Dome) رژیم صهیونیستی - صفحه 11 (http://forum.hammihan.com/post3676867.html#post3676867)

Russell
03-28-2013, 01:38 PM
Baby cause in the dark You can't see shiny cars
عزیزم تو نمیتونی تو تاریکی ستاره های دب اکبر رو ببینی
یا اسپاگتی !!
معنی shiny cars میشه دُبِ اکبر :21:

undead_knight
03-28-2013, 01:44 PM
یا اسپاگتی !!
معنی shiny cars میشه دُبِ اکبر :21:
اصلا اینها یک چیزی در مایه های نمسیس رزیدنت اویل در ترجمه و تفسیر هستند:)))
بعد شگفت زده میشیم که قرآن رو چطور تفسیر میکنند:|

undead_knight
03-28-2013, 02:36 PM
ویژگی های یه آخوند (روحانی خوب) از نظر شما؟
:gol:

بسم الله الرحمن الرحیم

ما در اسلام " آخوند " نداریم . اگر منظور شما " روحانی " است ، بله یک روحانی خوب کسی است که با روح انبیاء و اوصیاء و شهداء و صالحان و ... در ارتباط باشد .
هان،آخوند نداریم؟!پس آخوندک چیه!؟:)))

باید گفت چنین گرایشی از طرف من بعنوان یک انسان یک عمل تحوع اور است و تلاش میکنم از افرادی با چنین بار فکری دوری کنم و در مراودات اجتماعی برخوردی نداشته باشم .

نمیدانم چرا انسان باید تا به این حد سست عنصر بشود که به چنین گرایشاتی متمایل گردد . در حال فکر میکنم هر انسانی برای دفاع از جایگاه انسانی خویش نباید احساس انزجار خود را نسبت به این عمل پنهان سازد .
من به جای استفاده از شمشیر آخته به پایه ها حمله میکنه:))
واکنش به همجنس گرایی:هراس از انسان یا هراس از طبیعت؟! (http://forum.hammihan.com/thread64559.html#post3677074)
let's shake their very foundation :))

Soheil
03-28-2013, 11:20 PM
البته قبلا بدتر از این هم بهم توهین شده بود جاهای دیگه، ولی خیلی وقت بود کسی همچین حرفهایی بهم نزده بود. آخه الان مثل قبلا نیستم و محترمانه تر بحث میکنم. ولی این شخص انگار سیستم آدم شناسیش مشکل داره، با همه یجور برخورد میکنه. بدون اینکه از قبل طرف رو یشناسه، مثلا با جناب Rouzbeh هم برخورد جالبی نداشت.

البته بخشی از این فحشها احتمالا بخاطر اینه که یکبار در تاپیک ادامه سریال فساد جنسی در بی بی سی مچشو گرفته بودم. ببینید چی نوشته:

شما بحث میخوای در مورد این تاپیک کنی بیا توی تاپیک مورد نظرش خودش انجام بده !!

چیه میترسی بگیرنت !http://www.daftarche.com/images/imported/2012/09/14.gif یا نظرات روی باد هواتون رو شه !! که یه تیکه از مطلب رو کپی کردی اینجا در موردش نظر میدی ؟!

ما بی سوادیم !؟ شما و دوستان عزیزتون که توی تاپیک قرانی آیا کتاب یک قران است !

ادعا کردند توش موندن چهار دست و پا با سوادن ؟!http://www.daftarche.com/images/imported/2012/09/14.gif این تاپیک که یه تیکه اش رو اوردی اینجا خط به خطش منبع داره ! برای آدمی مثل شما ! که هیچی رو قبول نداری ! خط به خطش با مدرک اومده !

شما بیا توی اون تاپیک تا اونجا بحث کنیم نه اینجا بشینی بحث خاله زنک بازی انجام بدی !!http://www.daftarche.com/images/imported/2012/09/14.gif

اون گفته شما در مورد شیوا از روی باد هواست عزیزم !! مدرک داری با مدرک حرف بزن !!

نه مثل اون دوستتون که رفته یه کسی معلوم نیست از کجا اورده میگه این مال ازدواج حماس با دخترای 9 ساله اسhttp://www.daftarche.com/images/imported/2012/09/14.gif

به نظرم شیاد بی سواد شمایی که بدون منبع حرف میزنی !

خوشم میاد بدجوری سوختی پماد ضد سوختگی هست بدم خدمتتون ؟ http://www.daftarche.com/images/imported/2012/09/14.gif

خوشم میاد توی چرت و پرت نوشتن شما و دوستانتان دست شیطان رو هم از پشت بستین !!

+

آخه دست خودش نیست بنده خدا بد جوری سوخته http://www.daftarche.com/images/imported/2012/09/14.gif

من که خوشحالم داره آبروی خودشو میبره، ولی حس میکنم داره بهم توهین میشه. تا الان اعتراضی نکردم ولی عجیبه مدیران واکنش نشون نمیدن!!:e523:

شکست سامانه ضدهوایی گنبد آهنین(Iron Dome) رژیم صهیونیستی - صفحه 9 (http://forum.hammihan.com/thread53599-9.html)

iranbanoo
03-28-2013, 11:27 PM
واقعا اسپاگتی بهتون صبر بده....
با کسایی بحث میکنین که یا واقعا نمیفهن! یا کلا نباید بفهمن!
وگرنه کسی که هم اندیشی میکنه هرچه قدرم متعصب باشه یه روزنه ی روشن توبحث باهاش باید دیده بشه یانه!
من که به این نتیجه رسیدم جوابشونو باید خودتون بدین...
به عمل مدیرا اکتفا کردن نتیجه ی خاصی نداره

Reactor
03-29-2013, 11:03 PM
آدم مقاله های این دیوانه ها رو میخونه میبینه همه فراماسونر اند. همه صهیونیست و حقوق بگیر اند. یک نفر آدم هم برای سیا کار میکنه هم برای موساد و ام آی 6 و 50-60 تا آژانس مخفی دیگه. نصف کره ی زمین گرسنه اند و ایدز دارند و دارن میمیرن و نصف دیگه صهیونیست هستند و از فراماسونر ها پول میگیرند. فقط نمیدونم چرا هیچکس سراغ ما نمیاد.
شاید هم از بدشانسیمونه.
بیایید یک نامه بنویسیم دسته جمعی بفرستیم برای سیا و بقیه سازمان ها بلکم یک کدام در رو باز کرد و دوزاری هم رفت تو جیب ما اینقدر حقمون رو این خواننده ها و هنرپیشه ها نخورند:various_025:

Mehrbod
04-02-2013, 09:07 AM
اگر در قرآن آمد ماست سیاهه, پس ماست سیاهه؟ (:

بله دقیقا همینطوره
هرچیزی که در قرآن آمده بدون شک درسته
هنوز همه احکام و مواردی که توی قرآن آمده به طور کامل درک نشده
هنوز برای خیلی از آیات کسی نتوانسته تفسیر درستی بیان کند

sonixax
04-02-2013, 09:02 PM
امروز با یکی از دوستان مسلمان بحث میکردم ، میگفت ادیانی به نام مسیحیت و یهودیت وجود ندارند !!!!!! نوح و جود داشته !!!! توی ایران باستان !!!!!! یک سری سنگ نوشته پیدا کردند که در مورد طوفان نوح توش نوشته بوده !!!!!!!!!!!!

iranbanoo
04-03-2013, 06:33 PM
امروز با یکی از دوستان مسلمان بحث میکردم ، میگفت ادیانی به نام مسیحیت و یهودیت وجود ندارند !!!!!! نوح و جود داشته !!!! توی ایران باستان !!!!!! یک سری سنگ نوشته پیدا کردند که در مورد طوفان نوح توش نوشته بوده !!!!!!!!!!!!
البته از یهودیت مطمئن نیستم اما منظور دوست شما از مسحیت احتمالا میترائیسم بوده.
من هم جایی خوانده ام که مسیح آنطور که میگویند وجود نداشته و مسیحیت الگویی از آین میترائیسم و داستان آناهیتا داشته....

Anarchy
04-03-2013, 07:23 PM

در مورد طوفان نوح بله ظاهرا یه چیزایی بوده اما نه با اون ورژنی که در کتب دینی گفته شده !!

Flood myth - WiKi (http://en.wikipedia.org/wiki/Flood_myth)

The great Flood: the story from the Bible (http://www.livius.org/fa-fn/flood/flood1.html)

undead_knight
04-04-2013, 02:41 PM
البته مسیح که عملا از روی هوراس کپی زده شده ولی اینکه خود مسحیت وجود نداره کمی حرف گنگیه:)

Soheil
04-08-2013, 04:07 PM
نوشته اصلی بوسیله r http://www.daftarche.com/images/imported/2013/02/6.png (http://forum.hammihan.com/post3703696.html#post3703696)
آری عزیز دل توی فرانسه نه تنها منع حجاب میکنن بلکه اشد مجازات رو برای یک با حجاب در نظر میگیرن
حتی بر آنها شلاق میزنن

نه توروخدا بیا و بحث بکن خودشون عاقل هستن میدونن چه حرفی رو رد کنن و چه حرفی رو قبول
شما نمیخواد کاسه داغ تر از آش بشی http://www.daftarche.com/images/imported/2012/09/7.gif

نوشته اصلی بوسیله r http://www.daftarche.com/images/imported/2013/02/6.png (http://forum.hammihan.com/post3704327.html#post3704327)
میشه بگید کجای قانون گفته دختر در سن 18 سالگی قدرت تصمیم گیری پیدا میکند؟
خیر دختر از سن 9 سالگی به سن تکلیف میرسد و مکلف میشود برای خود آزادانه تصمیم بگیرد
شما با این حرفتان ظلم در حق بانوان میکنید و آنها را تحقیر میکنید
شما منظور منو نگرفتی من هر بی حجابی رو فاحشه ندونستم بلکه بد حجاب رو فاحشه میدونم
این دو کلمه متفاوت و دو مقوله جداگانه هستن
بی حجاب داریم و بد حجاب...
بد حجاب لباس زننده و چسبان و بی بند و بار هستن که همیشه خدا به دام گشت ارشادی ها میفتن
وگرنه بی حجاب زیاد تو ایران هست و آزادانه میگردن , کسی هم کاری به کارشون نداره

--------------------

وقتی کسی شخصیت نداره !! حجابشو رعایت نمیکنه میاد توی خیابون همون بهتر با مشت و لگد و جفت پا برن ! تو قیافه اش !! تا درس بگیره !!

در ضمن اگه همین اجبار نباشه ! که من اسمشو اجبار نمیزارم ! وضع بدتر میشه چون جنبه نداریم !!! جنبه آزادی نداریم !!!

نهی از منکر چی ؟! وقتی کسی خودش میدونه اینطور بیاد بیرون بهش گیر میدن !!!
میدونه اینطور بیادبیرون کارش گیر میکنه !!!
چرا باز اینطور میاد بیرون ؟؟!؟ آیا چنین شخصی که میدونه وضع اینه !!! ارزش احترام گذاشتن داره !!! وقتی اون رعایت نمیکنه حجابش رو باید مثل خودش باها برخورد کنن !!

نه این زور گویی نیست !!چون قبلا میدونسته اگه بخواد اینطوری کنه برخورد باهاش میشه!!!

آره من خودم دیدم ! به کسی تذکر دادند ! و اون رعایت کرده و کاری بهش نداشتند !!!
اعتقاد خودشو داشته باشه !! تو جامعه اسلامی باید طبق قانون اسلام رعایت کنه !! بره تو خونه خودش ... بگرده !!!

undead_knight
04-09-2013, 01:15 PM
وکیل مدافع شیطان[/B] اسم فیلم بود آرش جان!باز هم سوتی دادید!منظورتان دست شیطان بود!

ایشون همون کسی هستند که شاهکار of رو داشتند:))تازه مثلا بین بقیشون این انگلیسیش خوبه،واقعا چه داستانی داریم با اینها:))

Ouroboros
04-09-2013, 01:21 PM
بسیجی بیچاره چرا باید وظیفه‌ی یک اسقف پیش از انتخاب پاپ جدید و اشاره‌ی ادبی در اروپا به آن را بداند؟ همینکه آن فیلم را هم تماشا کرده هزار سال از بقیه‌ی رفقای خود جلوتر است..

Soheil
04-09-2013, 10:55 PM
اگر برهنگی تمدن است پس حیوانات از همه ما متمدن ترند.

عجب منطقی!!! برهمین اساس من هم میگم:

اگر پوشیدگی تمدن است پس طالبان از همه متمدنترند.
اگر راستگویی تمدن است پس حیوانات از همه متمدنترند.

واقعا چقدر ما بدبختیم که هر کی حرفای قشنگ قشنگ میزنه خوشمون میاد؟

Anarchy
04-11-2013, 11:48 PM
آیا آرایش و اصلاح خانمها قبل از ازدواج درسته ؟؟؟؟ (http://forum.hammihan.com/thread65976.html)

با خوندن این تاپیک واقعا برام قابل باور نیست چنین موجوداتی در سال 2013 هنوز وجود دارن:e40d:!!

Soheil
04-12-2013, 05:14 PM
توهین به برنامه هسته ای ایران در بازی Robotek (http://forum.hammihan.com/thread66050.html)
به برنامه هسته ای ایران توهین شده!! :e057::e057:

واقعا چه سوء استفاده ها که از واژه "توهین" نشده. اونقدر این کلمه کارگر افتاده که هتا اینجا هم ازش استفاده کرده اند.:e059:

sonixax
04-12-2013, 05:27 PM
فکر کن ! توهین به برنامه هسته ای :)))))
به لپ تاپ من توهین شده ! پس مرگ بر مک بوک :)))))))))))))))))

Soheil
05-19-2013, 08:58 PM
...

چرا مسلمانان نمیخواهند معجزاتشون ثابت بشه و جایزه یک میلیون دلاری بگیرند؟http://www.daftarche.com/images/imported/2013/05/5.gif

بنیاد آموزشی جیمز رندی

بنیاد آموزشی جیمز رندی (به انگلیسی: James randi educational foundation)‏ (مخفف jref) یک سازمان غیر انتفاعی است که در سال ۱۹۹۶توسط شعبده‌باز و شکاک جیمز رندی بنیان نهاده شده‌است. هدف jref شامل آموزش عمومی و رسانه‌ها درباره خطر پذیرش باورهای اثبات‌نشده، و حمایت از پژوهش درباره صحت ادعاهای ماوراطبیعه در شرایط علمی تجربی و کنترل‌شده‌است.

این بنیاد ۱میلیون دلار جایزه برای هر فردی که بتواند ادعای قدرت ماوراطبیعه یا فراهنجار را زیر شرایط کنترل‌شده علمی ثابت کند تعیین کرده‌است. همچنین یک صندوق دفاع قانونی از کسانی که به دلیل انتقاد و تحقیق خود توسط مدعیان ماوراطبیعه مورد حمله قرار گرفته‌اند تخصیص داده‌است.

این سازمان از طریق مشارکتهای عمومی، کمک‌های مالی و کنفرانس‌ها تامین می‌شود. وبگاه بنیاد، وبلاگی در randi.org به صورت روزانه منتشر می‌کند، که شامل آخرین اخبار و اطلاعات در رو کردن دست مدعیان ماوراطبیعه است.
بنیاد آموزشی جیمز رندی - ویکی‌پدیا (http://fa.wikipedia.org/wiki/%d8%a8%d9%86%db%8c%d8%a7%d8%af_%d8%a2%d9%85%d9%88% d8%b2%d8%b4%db%8c_%d8%ac%db%8c%d9%85%d8%b2_%d8%b1% d9%86%d8%af%db%8c)

آقای محترم یه کاری نکن که تومارت رو تو هم میهن برای همیشه بپیچم و بیشتر از ژتونت داری تراوش میکنی

شوخی شوخی با مقدساتم شوخیشوخی چیه؟ پرسیدیم چرا این معجزات رو به بنیاد نامبرده ارجاع نمیدن تا جایزه بگیرن. اینکه گویا شما نمیدونی این بنیاد کارش چیه تقصیر ما نیست که.

در ضمن طومار درسته!

iranbanoo
05-19-2013, 09:59 PM
بحث کردن با این دسته افراد تهوع آوره....
من گاهی میگم خوب شاید جنبه ی تفریح داشته باشه اما وقتی میبینم در قبول بدیهاتم جفتک میندازن میفهمم حتی به درد تفریحم نمیخورن.....
اینها رسما یا هیچی نمیفهمن یا مزدور های دوزاری ای هستن....

Soheil
05-29-2013, 02:01 PM
اگه بخوام منطقهای متعصبانه رو از این تاپیک فقط گلچین بکنم شاید حداقل 10 پست بشه. اصن یه وضعی داریم. بابامونو در آوردند. :| بازهم با حداکثر 30 درصد آزادی بیان راجع به همجنسگرایی خیلی استقبال شده. ای کاش آنددنایت عزیز بود میدید بالاخره یک تاپیک همجنسگرایی رو زنده نگه داشتم هر چند نیمه جون و پر و بال شکسته. :(اولاند قانون ازدواج هم‌جنس‌گرایان را امضا کرد - صفحه 13 (http://forum.hammihan.com/thread71917-13.html)

شما سلیقه منو تو انتخاب آواتارم با ادمایی که همجنسگرایی رو انتخاب میکنن تو یه رده میبینی؟ همجنسگرایی تو ذات آدمهاست. کسی انتخابش نمیکنه.
من به عقاید کسی توهین نکردم و عقاید خودمو به کسی تحمیل نکردم شما نمیتونی احکام دینی رو برای بقیه بپسندی ولی برای خودت نه. الان این آواتار شما رو کدوم مرجع تقلید یا روحانی تایید میکنه؟ هیچکدوم. دوست محترم میدونید این تناقض رفتاری اسمش چیه؟ منفعت طلبی. اونجا که به نفعته احکام دین رو بیخیال میشید اونجا که نوبت یکی دیگه میرسه حاضر نیستید یه ذره کوتاه بیایید. متاسفم.شما دارید یه عده رو اعدام میکنید اون هم بخاطر چیزی که علم پشتشه و نرمال میدونتش. امروز هیچ دین بزرگی هم به جز دین شما طرفدار مجازات همجنسگرایان نیست. شوخیتون گرفته که میگید تحمیل نکردم؟ سرمو بزنم به دیوار؟ این اعدام کردن کسانی که با شما هم عقیده نیستند عین تحمیل عقایده.
نمیدونم شما از اواتار من چه برداشتی میکنید ولی من با باطن آدما زندگی میکنم تا با ظاهرشون برداشت کردم که شما چون از این خانوم بیحجاب و کافر خوشتون اومده اینو گذاشتید و به دینتون اهمیت ندادید. ربطی به باطن و ظاهر هم نداره.
شما اطلاعات کافی در مورد دین ندارید اصلا من نمیدونم شما به قران و خدا اعتقاد دارید یا نهولی فکر میکنم اگر داشتید با این قضیه تعصبی برخورد نمیکردید من جای شما بودم به جای طفره رفتن و پیچوندن مساله و گیر دادن به اواتاری که ربطی به قضیه نداره دلایل محکمتری برای موضوع تایپیک میاوردم +حتی نه هتا:gol: شبتون بخیرشما که اطلاعات داری بگو ببینم این عکس آواتار رو کدوم روحانی دینی تایید میکنه؟ تازه این خانوم هزار جور گناه هم کرده از نظر شما و اگه دم دستت باشه احتمالا بخاطر گناهاش جون سالم از دستت بدر نمیبره. چجوری روت میشه عکسشو بذاری برای آواتارت؟دلایل محکم برای چی؟ شما باید دلیل عقلی بیارید که چرا طرفدار اعدام اینها هستید. که تا بحال هیچی از شما ندیدیم. فقط گفتید چون خدا گفته پس من هم اعدام میکنم.خودم میدونم. ترجیح میدم پارسیک بنویسم.شب خوش.:gol:شما بگید بد گفتم بهش؟ آدم خیلی زورش میاد از همچین عقاید متناقضی. امیدوارم حداقل یه تلنگری بوده باشه براش. هرچند ناامیدم ازش.در این پست از مهربد عزیز الهام گرفتم. ((=

Soheil
06-29-2013, 03:15 PM
وقتی مسلمین خودشون گور عقایدشون رو میکنند:

ﻣﯿﻞ ﺑﻪ ﺍﺏ=ﺍﺏ
ﻣﯿﻞ ﺑﻪ ﻏﺬﺍ=ﻏﺬﺍ
ﻣﯿﻞ ﺑﻪ ﺯﻧﺪﮔﯽ=ﺯﻧﺪﮔﯽ
ﻣﯿﻞ ﺑﻪ ﺯﻧﺪﻩ ﻣﺎﻧﺪﻥ ﻭ ﺟﺎﻭﺩﺍﻧﮕﯽ=ﺯﻧﺪﮔﯽ بعد ﺍﺯ ﻣﺮﮒ ﻭ ﺟﺎﻭﺩﺍﻧﮕﯽ

میل به آزادی، طغیان گری و بنده نبودن در انسان=عدم وجود خدا

اگر خدا باشد، انسان بنده است؛ اکنون که انسان می‌خواهد و باید آزاد باشد؛ پس خدا نمی‌تواند وجود داشته باشد. (باکونین)

Alice
06-30-2013, 09:19 AM
وقتی مسلمین خودشون گور عقایدشون رو میکنند:

من دلبستگی وافری به این موضوعات دارم، مثلا همین که اینها به طریقت برهان امیال (!)
هستی خدا را پایوَر می‌کنند در پوست خودم نمی‌گنجم که بروم مچ‌گیری و ناکارشان کنم.
پیش‌تر در هم‌میهن نام‌نویسی کردم؛ ولی ترسیدم که حتی با تور هم آنجا پُست بدهم و
فعالیت کنم.
اگر می‌توانید دو سه نفر از این دلقک‌ها را اینجا فراخوان کنید؛ من خودم بتنهایی در جُستار
اثبات خدا با آنان مجادله‌ها خواهم کرد تا این عطش خماری‌ام کمی فروکش کند.

Soheil
06-30-2013, 08:00 PM
من دلبستگی وافری به این موضوعات دارم، مثلا همین که اینها به طریقت برهان امیال (!)
هستی خدا را پایوَر می‌کنند در پوست خودم نمی‌گنجم که بروم مچ‌گیری و ناکارشان کنم.
پیش‌تر در هم‌میهن نام‌نویسی کردم؛ ولی ترسیدم که حتی با تور هم آنجا پُست بدهم و
فعالیت کنم.
اگر می‌توانید دو سه نفر از این دلقک‌ها را اینجا فراخوان کنید؛ من خودم بتنهایی در جُستار

خود من تا مدتها بعد از عضویتم در اینجا، فقط میخوندم و فوقش تنکس میزدم. هتا یک پست هم نذاشتم. فکر میکنم تاپیک همجنسگرایی بود که نتونستم جلوی خودمو بگیرم و باعث شد اولین پستهامو بگذارم. با این حساب فکر میکنید امثال اینها به راحتی میتونن اینجا فعالیت کنند؟ البته بعضیاشون هم ممکنه بیان، ولی پیدا کردن و کشوندنشون به اینجا آسون نیست. معمولا جرات و جسارتشو ندارند که بیان اینجا.

Soheil
07-01-2013, 10:25 AM
تا کی باید شاهد این مطالب روی در و دیوار اداره ها و خیابون باشم نمیدونم. آدم باید چقدر رذل باشه که بخودش اجازه بده همچین مطلبی رو بنویسه و منتشر کنه!! اینها رو باید در فردای بعد از جمهوری اسلامی حسابی از خجالتشون دراومد. باید فیلمشون کرد.
---

آقا! میشه من به خانمتون نگاه کنم ؟!

جوان خیلی آرام و متین به مرد نزدیک شد و با لحنی موأدبانه گفت:

ببخشید آقا! من می تونم یه کم به خانوم شما نگاه کنم و لذت ببرم؟

مرد که اصلا توقع چنین حرفی را نداشت و حسابی جا خورده بود، مثل آتشفشان از جا در رفت و میان بازار و جمعیت، یقه جوان را گرفت و عصبانی، طوری که رگ گردنش بیرون زده بود، او را به دیوار کوفت و فریاد زد

مردیکه *****، مگه خودت ناموس نداری ... بیجا می کنی تو و هفت جد آبادت ... خجالت نمی کشی؟ ...

جوان امّا، خیلی آرام، بدون اینکه از رفتار و فحش های مرد عصبی شود و عکس العملی نشان دهد، همانطور مودبانه و متین ادامه داد

خیلی عذر می خوام فکر نمی کردم این همه عصبی و غیرتی شین، دیدم همه بازار دارن بدون اجازه نگاه میکنن و لذت می برن، من گفتم حداقل از شما اجازه بگیرم که نامردی نکرده باشم ... حالا هم یقمو ول کنین، از خیرش گذشتم

مرد خشکش زد ... همانطور که یقه جوان را گرفته بود، آب دهانش را قورت داد و زیر چشمی زنش را برانداز کرد ...

Russell
07-01-2013, 07:10 PM
تا کی باید شاهد این مطالب روی در و دیوار اداره ها و خیابون باشم نمیدونم. آدم باید چقدر رذل باشه که بخودش اجازه بده همچین مطلبی رو بنویسه و منتشر کنه!! اینها رو باید در فردای بعد از جمهوری اسلامی حسابی از خجالتشون دراومد. باید فیلمشون کرد.
---

آقا! میشه من به خانمتون نگاه کنم ؟!

جوان خیلی آرام و متین به مرد نزدیک شد و با لحنی موأدبانه گفت:

ببخشید آقا! من می تونم یه کم به خانوم شما نگاه کنم و لذت ببرم؟

مرد که اصلا توقع چنین حرفی را نداشت و حسابی جا خورده بود، مثل آتشفشان از جا در رفت و میان بازار و جمعیت، یقه جوان را گرفت و عصبانی، طوری که رگ گردنش بیرون زده بود، او را به دیوار کوفت و فریاد زد

مردیکه *****، مگه خودت ناموس نداری ... بیجا می کنی تو و هفت جد آبادت ... خجالت نمی کشی؟ ...

جوان امّا، خیلی آرام، بدون اینکه از رفتار و فحش های مرد عصبی شود و عکس العملی نشان دهد، همانطور مودبانه و متین ادامه داد

خیلی عذر می خوام فکر نمی کردم این همه عصبی و غیرتی شین، دیدم همه بازار دارن بدون اجازه نگاه میکنن و لذت می برن، من گفتم حداقل از شما اجازه بگیرم که نامردی نکرده باشم ... حالا هم یقمو ول کنین، از خیرش گذشتم

مرد خشکش زد ... همانطور که یقه جوان را گرفته بود، آب دهانش را قورت داد و زیر چشمی زنش را برانداز کرد ...
خب این داستان اگر مالکیت جنسی کامل زن و شوهر و در این مورد بر زن را بپذیریم درست است.ولی دوست پسر دوست شدن و سکس و... با دختری که شوهر ندارد ایراد ندارد :e402:

undead_knight
07-31-2013, 06:46 PM
استاد تو قرآن نیومده که 124000 پیامبر فرستادیم که بخواد یکی یکی اسمشون رو بگه و بگه کجا فرستادیمش.هیچ تعهدی هم نسبت به این قضیه نداره ، درواقع هدف از اومدن قرآن چیزه دیگس.
ولی اگه بازم اصرار داری :
پیامبر چینی ها: چین چان چون
پیامبر مکزیکی ها : سانتا انا
پیامبر هندی ها : تاگورخان
پیامبر استرالیایی ها : تام کیهیل
و...
اسپاگتیا! از خلقت مسلمین ممنونیم:)))

undead_knight
08-14-2013, 01:38 PM
بعد گفتم برخی این را روش خدا هم دانسته اند چون فرگست اصلاً قدرت این را ندارد که خدا را با آن پیچیدگی کنار بزند من این را در همان فروم درب و داغون خودتان هم گفتم که داروین نسبت به خدا مردد بود آن هم بر اثر شبهاتی که برایش پیش آمده بود که در فلسفه شرق این شبهات جناب داروین قابل پاسخ بودند و الا همین الان غول های بیولوژی در دانشکاه جان هاپکینز که به تعداد موی سر شما برگه های فرگشت خوانده اند خدا را هم قبول دارند

شازده این گفته ی خودت رو سرچ کن تو گوگل ببین غیر خودت کی اینو نسبت داده به چارلز داروین !
کتاب «منشاء انواع» داروین رو اگه خونده باشی نگفته «تصادف طبیعی» گفته «انتخاب طبیعی».

انتخاب طبیعی رو روش خدا هم معنا کرده اند.

شما باز یه عکس جنین دیدین جو گرفتتون.
خب آنارشی عزیز با این پدیده آشنایی دارند من هم در جواب ایشون بخش هایی از پست "عشق بازی خدا و داورین" راسل عزیز رو گذاشتم که باز منو خندوند:)))
فرضیه ی تکامل؛ منطقه ی ممنوعه! 3 / باور، فرضیه، نظریه، واقعیت یا قانون؟ - صفحه 3 (http://forum.hammihan.com/thread64798-3.html#post3693684)

Russell
08-14-2013, 02:13 PM
من این را در همان فروم درب و داغون خودتان هم گفتم
شوالیه جان ایده‌ای داری کدوم آیدیِ؟
...
رفتم تاپیک رو پیدا کردم، چه خبره اونجا، تاپیک کته پاره هست، نصفی از پستها نیست و دارند باخودشون حرف میزنند، آخرشم هم تاپیک قفل شده؟!!!

undead_knight
08-15-2013, 04:31 AM
شوالیه جان ایده‌ای داری کدوم آیدیِ؟
...
رفتم تاپیک رو پیدا کردم، چه خبره اونجا، تاپیک کته پاره هست، نصفی از پستها نیست و دارند باخودشون حرف میزنند، آخرشم هم تاپیک قفل شده؟!!!
از دیروز که رفتم برادران جارو به دست همه جاش رو تمیز کردند:)))
اصولا این برداران هر وقت ببینند چماق کش ها و رفقاشون در حال شکست های مفتضح هستند با وسایل تمیز کاری به کمکشون میاند:))
سانسورهای سایبری دولت - برگ 39 (http://www.daftarche.com/%D8%B3%DB%8C%D8%A7%D8%B3%D8%AA-%D9%88-%D8%A7%D9%82%D8%AA%D8%B5%D8%A7%D8%AF-12/%D8%B3%D8%A7%D9%86%D8%B3%D9%88%D8%B1%D9%87%D8%A7%D B%8C-%D8%B3%D8%A7%DB%8C%D8%A8%D8%B1%DB%8C-%D8%AF%D9%88%D9%84%D8%AA-538/%D8%A8%D8%B1%DA%AF%D9%87-39.html#post44828)

یوزرهاشون که اینجا زیاد نیست اگر کمی گشت و گذار کنیم گیداش میشه کرد ولی خب فعلا ایده خاصی ندارم:)

undead_knight
08-20-2013, 01:40 PM
یه بنده اسپاگتی طرفدار حیوانات توی فیسبوک اینو گذاشته بود و یک مسلمون زیرش اینو زدش:))
2289

killing for eating , and saying a prayer to thanks god is " natural " too . What is not is to raise them industrialy and kill them .
تعداد مغالطه ها رو بیابید:))

Soheil
08-21-2013, 09:09 AM
هووووووووم:e417:
اسپاگتی به ما صبر بده.

عکس شیطان پرستان (http://forum.hammihan.com/thread86825.html)

سلام دوست عزیز ممنون از نظر شما
گیریم که همه ی حرف های شما درست باشه آیا کسی که با خودش این کار رو میکنه ، کسی جز شیطان رو میپرسته ؟ آیا کسی جز شیطان میتونه انسان رو به اینکار وادار کنه ؟ توی کدوم دین الهی اومده که انسان میتونه اینکارو با خودش بکنه هر چند که همه ی دین ها جز اسلام تحریف شده هستند ؟ آیا کسانی که از فرامین شیطان پیروی میکنن شیطان پرست نیستن ؟

Mehrbod
11-17-2013, 03:24 PM
http://www.daftarche.com/images/imported/2013/11/16.png

کوشا
11-17-2013, 07:42 PM
من هستم
اونم همه جوره
حاضرم یه جوری مشت و مالت بدم که یه استخون ریز هم تو بدنت نمونه !

Anarchy
11-17-2013, 09:33 PM
من هستم
اونم همه جوره
حاضرم یه جوری مشت و مالت بدم که یه استخون ریز هم تو بدنت نمونه !

آها... پس جای دلقک ، شما گنده لاتشون هستی :e415: !! شما فعلا برو جواب همون تحدی قرآن رو بده که الله دچار فراموشی مزمن شده بود...

کوشا
11-17-2013, 10:52 PM
آها... پس جای دلقک ، شما گنده لاتشون هستی :e415: !! شما فعلا برو جواب همون تحدی قرآن رو بده که الله دچار فراموشی مزمن شده بود...
دلقک که مشخصه کیه !
جواب اون موضوع هم کامل داده شد.

Anarchy
11-17-2013, 11:34 PM
دلقک که مشخصه کیه !
جواب اون موضوع هم کامل داده شد.

دلقک که بله... گنده لاتشون معلوم نبود که با اومدن شما و اظهار فضلتون در پست قبل معلوم شد !!

جواب اون موضوع در نهایت شد مغلطه واگذار کردن قضاوت با خوانندگان :e421: !!

کوشا
11-18-2013, 08:10 AM
دلقک که بله... گنده لاتشون معلوم نبود که با اومدن شما و اظهار فضلتون در پست قبل معلوم شد !!

جواب اون موضوع در نهایت شد مغلطه واگذار کردن قضاوت با خوانندگان :e421: !!
متاسفانه هنر امثال شما تنها در حد بیان همین حرفهاست و بس
دریغ از دو کلمه حرف حساب
بهتره او دوستتون بیاد میدون تا من دلقک یا به قول شما گنده لات آروزشو برآورده کنم یه موقع آرزو به دل از دنیا نره !

قطعا قضاوت با خوانندگان است چون مرغ بسیاری از کسانی که بحث می کنند هرگز پای دوم خود را نشان نمی دهد.
این حرف ممکنه شامل حال خود من بشه.

Anarchy
11-18-2013, 10:10 PM
متاسفانه هنر امثال شما تنها در حد بیان همین حرفهاست و بس
دریغ از دو کلمه حرف حساب
بهتره او دوستتون بیاد میدون تا من دلقک یا به قول شما گنده لات آروزشو برآورده کنم یه موقع آرزو به دل از دنیا نره !

قطعا قضاوت با خوانندگان است چون مرغ بسیاری از کسانی که بحث می کنند هرگز پای دوم خود را نشان نمی دهد.
این حرف ممکنه شامل حال خود من بشه.

هنر امثال من پاسخ به امثال شماست که در نهایت و زمان کم آوردن ، به سفسطه رجوع به نظر خوانندگان آویزان می شوند. حرف حساب بود که جواب نداشتید دیگه :e415: !!

شما هم منتظر باشید چون ایشون چند وقتی به انجمن سر نخواهند زد. بعد از اون آرزوی ایشون رو بر آورده کنید !! تا زمان بازگشتن ایشون هم ، ما هستیم... بفرمایید این گوی و این میدان ، ببینیم چه چیزی در چنته دارید !!!

کوشا
11-19-2013, 07:17 PM
شما هم منتظر باشید چون ایشون چند وقتی به انجمن سر نخواهند زد. بعد از اون آرزوی ایشون رو بر آورده کنید !! تا زمان بازگشتن ایشون هم ، ما هستیم... بفرمایید این گوی و این میدان ، ببینیم چه چیزی در چنته دارید !!!

قرار نیست من چیزی ارائه کنم
قراره که یکی مثل من آبی باشه روی عطش خماری این سرکار !

هر چند در بحث های قبلی هنوز کسی جواب اشکالات من رو نداده

Anarchy
11-19-2013, 08:33 PM
قرار نیست من چیزی ارائه کنم
قراره که یکی مثل من آبی باشه روی عطش خماری این سرکار !

هر چند در بحث های قبلی هنوز کسی جواب اشکالات من رو نداده

خب تا شما نفرمائید وسط جمع و هنرنمایی نکنید که فرصت رفع خماری ایشون و ما ایجاد نمیشه !! پس منتظریم بیاید وسط استاد :e415:

شما لینک بدید در کدوم بحث جواب اشکالات شما داده نشده... فرصت رفع خماری ما رو هم فراهم کنید :e00e: !!

کوشا
11-21-2013, 02:36 PM
شما لینک بدید در کدوم بحث جواب اشکالات شما داده نشده... فرصت رفع خماری ما رو هم فراهم کنید !!به طور مثال
اینجا (http://www.daftarche.com/%D9%81%D9%84%D8%B3%D9%81%D9%87-%D9%88-%D9%85%D9%86%D8%B7%D9%82-10/%D8%A7%D8%AB%D8%A8%D8%A7%D8%AA-%D9%88%D8%AC%D9%88%D8%AF-%D8%AE%D8%AF%D8%A7-830/برگه-16.html#post51855)

Anarchy
11-21-2013, 08:53 PM
به طور مثال
اینجا (http://www.daftarche.com/%D9%81%D9%84%D8%B3%D9%81%D9%87-%D9%88-%D9%85%D9%86%D8%B7%D9%82-10/%D8%A7%D8%AB%D8%A8%D8%A7%D8%AA-%D9%88%D8%AC%D9%88%D8%AF-%D8%AE%D8%AF%D8%A7-830/برگه-16.html#post51855)

پاسخ شما که همانجا داده شده ولی مدام سوالات رو به شکل دیگری تکرار میکنید. اگر احساس میکنید به حدی بر بحث فرگشت مسلط هستید که توان رد اون رو دارید ، همون طور که دوستان پیش از این هم پیشنهاد دادن برای یک مناظره پیرامون فرگشت اعلام آمادگی کنید. یکی از دوستان هم که تسلط بیشتری به بحث دارن ، به عنوان موافق فرگشت حضور داشته باشه !!

Anarchy
12-01-2013, 08:02 AM
@Alice (http://www.daftarche.com/member.php?286-Alice)

شما که نبودید یک بنده مخلص الله با شما کار داشت !! گفتم اگر ندیدید در جریان باشید :

منطق متعصبان - برگ 11 (http://www.daftarche.com/%D8%AF%DB%8C%D9%86-11/%D9%85%D9%86%D8%B7%D9%82-%D9%85%D8%AA%D8%B9%D8%B5%D8%A8%D8%A7%D9%86-895/%D8%A8%D8%B1%DA%AF%D9%87-11.html#post53631)

undead_knight
01-01-2014, 03:42 PM
من فقط پست ها رو خوندم و ناراحت شدم
و اصلا در حین خوندن به اسم کاربری ها توجهی نکردم که منظورم به شما باشه
من از عملکرد دولت به شدت ناراضی هستم چون چیزی که ازش میترسیدیم داره اتفاق میوفته
نمیدونم محل زندگی شما چه جوی داره
اما اینجا واقعا چهره شهر عوض شده
توی خیابون ها پرشده از دخترهایی که فقط کلاه سرشون میذارن و خیلی راحت دنباله موهاشونو می اندازن بیرون مانتو هم که دیگه نمی پوشن
قبل محرم که هر چند شب درمیون کنسرت مختلط داشتیم با الگوبرداری از محیط کاملا غربی و به دور از فرهنگ ایرانی و اسلامی
بعضی از روزنامه ها هم که دارن آزادانه به قرآن و اعتقادات مردم توهین میکنن
سیستم تمام ادارات به کلی تغییر کرده و هیچ اعتدالی رعایت نشده
دروغ بزرگی که روحانی گفته بود
فقط فریب مردم و تخریب دولت قبل که البته یه هدف بزرگی رو از این کار به دنبال دارن

کوشا
01-01-2014, 05:35 PM

خیلی خوشحال نباشید
پیش بینی این وضعیت قبلا شده و انشاء الله نفس های آخر کفر و کافری است.
امام صادق(ع) به یکی از یاران خود فرمودند:

هر گاه دیدی که حق بمیرد و طرفدارانش نابود شوند؛ و ظلم و ستم فراگیر شده است؛ و قرآن فرسوده و بدعت‌هایی از روی هوا و هوس در مفاهیم آن بوجود آمده است؛ و دیدی دین خدا، عملاً، توخالی شده، همانند ظرفی که آن را واژگون سازند!
و همچنین هر گاه دیدی که اهل باطن بر اهل حق پیشی گرفته‌اند؛ و کارهای بد آشکار شده و از آن نهی نمی‌شود، و بد کاران باز خواست نمی‌شوند؛ و مردان به مردان و زنان به زنان اکتفا می‌کنند.
و هنگامی که دیدی ‌افراد با ایمان سکوت کرده، و سخنشان را نمی‌پذیرند؛ و دیدی که شخص بدکار دروغ گوید، و کسی دروغ و نسبت ناروای او را رد نمی‌کند؛ و دیدی که بچه‌ها به بزرگان احترام نمی‌گذارند؛ و قطع رحم می شود.
و وقتی دیدی که بد کار را ستایش کنند و او شاد شود، و سخن بدش به او برنگردد؛ و دیدی که نوجوانان پسر همان کنند که زنان کنند [یعنی به مانند آنان خود را زینت می کنند]؛ و زنان با زنان ازدواج کنند.
و هنگامی که دیدی انسانها اموال خود را در غیراطاعت خدا مصرف می‌کنند و کسی مانع آنها نمی‌شود؛ و دیدی که افراد با دیدن کار و تلاش مؤمنانه [از آن تعجب می کنند] و به خدا پناه می‌برند.
و دیدی که مداحی دروغین از اشخاص زیاد شود؛ و همسایه همسایه خود را اذیت می‌کند و از آن جلو گیری نشود؛ و دیدی که : کافران از صعوبت زندگی مؤمن، شاد می شوند؛ و دیدی مردم شراب را آشکار می ‌آشامند، و برای نوشیدن آن کنار هم می‌نشینند و از خداوند متعال نمی‌ترسند؛ و‌ کسی که امر به معروف می‌کند خوار و ذلیل است.
و همچنین هنگامی که دیدی آدم بدکار در چیزی مورد ستایش ست که خداوند آن را دوست ندارد؛ و دیدی که اهل قرآن و دوستان آنها خوارند؛ و راه نیک بسته و راه بد باز است؛ و دیدی که انسان ها به زبان می‌گویند، ولی عمل نمی‌کنند.
و وقتی دیدی خانه کعبه تعطیل شده، و به تعطیلی آن دستور داده می‌شود؛ و مؤمن، خوار و ذلیل شمرده شود؛ بدعت و زنا آشکار شود؛ و مردم به شهادت و گواهی ناحق اعتماد کنند.
و دیدی که حلال حرام، و حرام حلال می شود؛ و دین بر اساس میل اشخاص معنی می شود، و کتاب خدا و احکام آن تعطیل می گردد؛ و جرأت بر گناه آشکار شود، و دیگر کسی برای انجام آن منتظر تاریکی شب نگردد.
و آنگاه که دیدی مؤمن نتواند نهی از منکر کند مگر در قلبش؛ و ثروت بسیار زیاد در راه خشم خدا خرج گردد؛ و سردمداران به کافران نزدیک شوند و از نیکوکاران دور شوند؛ و والیان در قضاوت رشوه بگیرند؛ و پستهای مهم والیان بر اساس مزایده است، نه بر اساس شایستگی.
و آن زمان که دیدی مردم را به تهمت و یا سوء ظن بکشند؛ و دیدی که مرد به خاطر همبستری با همسران خود مورد سرزنش قرار گیرد. و هنگامی که زن بر شوهر خود مسلط شود و کارهایی که مورد خشنودی شوهر نیست انجام می‌دهد و به شوهرش خرجی می‌دهد.
و همچنین آنگاه که دیدی سوگند های دروغ به خدا بسیار گردد؛ و آشکارا قماربازی ‌شود؛ و مشروبات الکلی به طور آشکار بدون مانع خرید و فروش می‌شود.
و وقتی دیدی که مردم محترم توسط حاکمان قلدر خوار شوند؛ و نزدیک ترین مردم به فرمانداران آنانی هستند که به ناسزاگویی به ما، خانواده عصمت(ع)، ستایش شوند؛ و هر کس ما را دوست دارد او را دروغگو خوانده، و گواهی اش را قبول نمی‌کنند.
و آنگاه که دیدی مردم در گفتن سخن باطل و دروغ با هم رقابت می کنند؛ و شنیدن سخن حق بر مردم سنگین، ولی شنیدن باطل برایشان آسان است؛ و دیدی که همسایه از ترس زبان همسایه به او احترام می‌کند.
و وقتی دیدی حدود الهی تعطیل شود، و طبق هوی و هوس عمل گردد؛ و دیدی که مسجدها طلا کاری (زینت داده) شود؛ و دیدی که‌ راستگوترین مردم نزد آنها مفتری و دروغگو است.
هنگامی که دیدی بدکاری آشکار شده، و برای سخن چینی کوشش می‌شود؛ و‌ ستم و تجاوز شایع شده است؛ و غیبت، سخن خوش آنها شود و بعضی بعض دیگر را به آن بشارت دهند.
وقتی دیدی حج و جهاد برای خدا نیست؛ و‌ سلطان به خاطر کافر، شخص مؤمن را خوار کند؛ و خرابی بیشتر از آبادی است؛ و معاش انسان از کم فروشی به دست می‌آید؛ و خون ریزی آسان گردد؛ و مرد به خاطر دنیایش ریاست می‌کند.
و هنگامی که دیدی مردم نماز را سبک شمارند؛ و‌ انسان ثروت زیادی جمع کرده، ولی از آغاز آن تا آخر، زکاتش را نداده است؛ و‌ قبر مرده‌ها را بشکافند و آنها را اذیت کنند؛ و هرج و مرج بسیار شود؛ و‌ مرد روز خود را با مستی به شب می‌رساند، و شب خود را نیز به همین منوال صبح می کند، و هیچ اهمیتی به آیین مردم ندهد.
آنگاه که با حیوانات آمیزش ‌شود؛ و مرد به مسجد (محل نماز) می‌رود و وقتی برمی‌گردد لباس در بدن ندارد؛ ( یعنی لباسش را دزدیده اند)
هنگامی که دیدی حیوانات هم دیگر را بدرند؛ و دلهای مردم سخت، و دیدگانشان خشک، و یاد خدا برایشان گران است؛ و بر سر کسبهای حرام آشکارا رقابت می‌کنند؛ و دیدی که نمازخوان برای خودنمایی نماز می‌خواند؛ و فقیه برای دین خدا فقه نمی‌آموزد، و طالب حرام ستایش و احترام می‌گردد؛ و‌ مردم در اطراف قدرتمندان هستند؛ و طالب حلال، مذمت و سرزنش می‌شود، و طالب حرام ، ستایش و احترام می‌گردد.
آنگاه که در مکه و مدینه کارهایی می‌کنند که خدا دوست ندارد، و کسی از آن جلو گیری نمی‌کند، و هیچ کس بین آنها و کارهای بدشان مانع نمی‌شود؛ و آلات موسیقی و لهو و لعب در مدینه و مکه آشکار گردد؛ و مرد سخن حق گوید و امر به معروف و نهی از منکر کند، ولی دیگران او را از این کار برحذر می‌دارند.
هنگامی که دیدی مردم به همدیگر نگاه می‌کنند [یعنی چشم همچشمی می کنند، یا معیارشان بر خوب و بد اعمال خدا نیست] ، و از مردم بدکار پیروی نمایند؛ و راه نیک پیرو ندارد؛ و مرده را مسخره کنند و کسی برای او اندوهگین نشود؛ و دیدی که : سال به سال بدعت و بدیها بیشتر شود؛ و مردم جز از سرمایه داران پیروی نکنند؛ و‌ به فقیر چیزی را دهند که برایش بخندند، ولی در راه غیرخدا ترحم می کنند.
وقتی که دیدی علائم آسمانی آشکار شود، و کسی از آن نگران نشود؛ و مردم مانند حیوانات در انظار یکدیگر عمل جنسی انجام می دهند و کسی از ترس مردم از آن جلو گیری نمی‌کند؛ و انسان در راه غیر خدا بسیار خرج کند، ولی در راه خدا از اندک هم مضایقه دارد.
و آنگاه که دیدی عقوق پدر و مادر رواج دارد، و فرزندان هیچ احترامی برای آنها قائل نیستند، بلکه نزد فرزند از همه بدترند.
هنگامیکه دیدی زنها بر مسند حکومت بنشینند و هیچ کاری جز خواسته آنها پیش نرود، و دیدی پسر به پدرش نسبت دروغ بدهد، پدر و مادر را نفرین کند و از مرگشان شاد شود؛ و دیدی که اگر روزی بر مردی بگذرد، و او در آن روز گناه بزرگی مانند بدکاری‌ ، کم فروشی، و زشتی انجام نداده ناراحت است.
و وقتی دیدی قدرتمندان، غذای عمومی مردم را احتکار می کنند؛ و‌ اموال خمس در راه باطل تقسیم گردد، و با آن قماربازی و شراب خواری شود، و به وسیله شراب بیمار را مداوا، و برای بهبودی، آن را تجویز کنند؛ و دیدی که مردم در امر به معروف و نهی از منکر و ترک دین بی تفاوت و یکسانند؛ و دیدی که سر و صدای منافقان برپا، اما صدای حق طلبان خاموش است؛ و دیدی که برای اذان و نماز مزد می‌گیرند؛ و مسجدها پر است از کسانی که از خدا نمی ترسند و غیبت هم می نمایند.
هنگامی که دیدی خورندگان اموال یتیمان ستوده شوند؛ و قاضیان بر خلاف دستور خداوند قضاوت کنند؛ و استانداران از روی طمع، خائنان را امین خود قرار دهند؛ و فرمانروایان میراث مستضعفان را در اختیار بدکاران از خدا بی خبر قرار دهند؛ و دیدی که بر روی منبرها از پرهیزکاری سخن می‌گویند، ولی گویندگان آن پرهیزکار نیستند.
و بالاخره هنگامی که دیدی صدقه را با وساطت دیگران، بدون رضای خداوند، و به خاطر درخواست مردم بدهند؛ و دیدی وقت نمازها را سبک بشمارند؛ و همّت وهدف مردم شکم و شهوتشان است؛ و دنیا به آنها روی کرده است؛ و دیدی نشانه‌های برجسته حق ویران شده است؛ [این آخرالزمان است] در این وقت خود را حفظ کن و از خدا بخواه که از خطرات گناه نجاتت بدهد.

undead_knight
01-01-2014, 05:58 PM
خیلی خوشحال نباشید
"ما در دوره بدی زندگی میکنیم،جوون تر ها به والدینشون احترام نمیزارند،اونها بی ادب و عجول هستند و اونها مکررا توی مسافرخونه ها هستند و هیچ کنترلی روی خودشون ندارند..."
-جمله که در یکی از مقبره های قدیمی مصریان نوشته شده!

تاریخ زیاد تکرار میشه دلتون رو به این چیزا خوش نکنید ناامید میشیدا،از من گفتن بود:)))

sonixax
01-01-2014, 06:06 PM
خیلی خوشحال نباشید

اسپاغتی وکیلی یه با قول خودتون الله وکیلی خودت این مهملات رو قبول داری ؟ :)))))

کوشا
01-01-2014, 06:22 PM
اسپاغتی وکیلی یه با قول خودتون الله وکیلی خودت این مهملات رو قبول داری ؟ :)))))
چیزی که با دو تا چشم بدون هیچ غبار و تردیدی قابل مشاهده است مگر قابل انکار است؟

sonixax
01-01-2014, 07:23 PM
چیزی که با دو تا چشم بدون هیچ غبار و تردیدی قابل مشاهده است مگر قابل انکار است؟

تا حالا چیزی در مورد اسکیزوفرنی (http://fa.wikipedia.org/wiki/%D8%A7%D8%B3%DA%A9%DB%8C%D8%B2%D9%88%D9%81%D8%B1%D 9%86%DB%8C) شنیدی ؟
اگر نشنیدی پیش یک دکتر حتمن برو.

Anarchy
01-01-2014, 07:54 PM
خیلی خوشحال نباشید

اتفاقا اول باید کفر و کافری خوب همه جا رو بگیره... پس زوده فعلا استاد :e405: !!

کوشا
01-02-2014, 12:31 PM
اتفاقا اول باید کفر و کافری خوب همه جا رو بگیره... پس زوده فعلا استاد :e405: !!

مگر به جز حکومت نیم بندی که در ایران حاکم است جای دیگری به اسم خدا حکومت می شود؟

Hezbollah_YaHasan
01-02-2014, 01:46 PM
امروز حزب الله با سلاح منطق و گفتگو مشت محکمی بر دهان دشمنان اسلام و انقلاب می کوبد.:e14c::e14c::e14c:

Anarchy
01-02-2014, 01:49 PM
مگر به جز حکومت نیم بندی که در ایران حاکم است جای دیگری به اسم خدا حکومت می شود؟

تا دلتون بخواد هست ، ولی نیم بندو خوب اومدی داداش :e00e: !!

حالا شما در تولید و انتشار فساد بکوش تا عاغاتون ظهور کنه :e415: !!

کوشا
01-02-2014, 07:10 PM
تا دلتون بخواد هست ، ولی نیم بندو خوب اومدی داداش :e00e: !!

حالا شما در تولید و انتشار فساد بکوش تا عاغاتون ظهور کنه :e415: !!
جوجه رو آخر پاییز می شمرند !

Anarchy
01-02-2014, 07:13 PM
جوجه رو آخر پاییز می شمرند !

منم دارم همونو میگم که عاغاتون ظهور کنه... دوس نداری یعنی ؟

iranbanoo
01-02-2014, 07:24 PM
:Milk:
......جای دیگری به اسم خدا سر میبرند؟نه والا
این برادران ارزشی هم بیچاره ها کار سختی دارند ها .گاهی باید یکسری مسائل را چقدر تصنعی و انقلابی بازگو کنند.
من که خیلی روم تاثیر گذاشت جملتون.
حتما فردا میرم عضو بسیج مسجد محلمون میشم

کوشا
01-02-2014, 07:33 PM
منم دارم همونو میگم که عاغاتون ظهور کنه... دوس نداری یعنی ؟

خیلی به توهین و تمسخر و لودگی تو جواب هایی که میدید علاقه دارید !
البته خیلی از ناباورانی که با آنها گفتگو داشته ام دارای چنین خصلتی بوده اند
فکر کنم این موضوع جای بحث و بررسی داشته باشه
یه مقداری تحقیق کن ببین علت چیه

البته من حدس هایی می زنم اما چون یقین ندارم چیزی نمی گم.

Anarchy
01-02-2014, 07:41 PM
خیلی به توهین و تمسخر و لودگی تو جواب هایی که میدید علاقه دارید !
البته خیلی از ناباورانی که با آنها گفتگو داشته ام دارای چنین خصلتی بوده اند
فکر کنم این موضوع جای بحث و بررسی داشته باشه
یه مقداری تحقیق کن ببین علت چیه

البته من حدس هایی می زنم اما چون یقین ندارم چیزی نمی گم.

در محضر شما کسب فیض کردیم ، دیدیم باب میل خودتون هست !! شما یه سری تحقیقات هم نسبت به تمامیت خواهی مسلمین و بریدن سر مخالفین و سنگسار و بریدن دست و پا خلاف هم و شلاق و شکنجه به اسم تعزیر هم بکنی بد نیست استاد...

کوشا
01-02-2014, 07:48 PM
در محضر شما کسب فیض کردیم ، دیدیم باب میل خودتون هست !! شما یه سری تحقیقات هم نسبت به تمامیت خواهی مسلمین و بریدن سر مخالفین و سنگسار و بریدن دست و پا خلاف هم و شلاق و شکنجه به اسم تعزیر هم بکنی بد نیست استاد...
هر چند از سفسطه و مغلطه یابی اصلا خوشم نمیاد
اما به قول خودتون مغلطه تو هم بدی
هر چند که قیاس هم قیاس مع الفارق است.

Anarchy
01-02-2014, 08:16 PM
هر چند از سفسطه و مغلطه یابی اصلا خوشم نمیاد
اما به قول خودتون مغلطه تو هم بدی
هر چند که قیاس هم قیاس مع الفارق است.

من هم که از مغلطه یابی خوشم میاد !! مغلطه مغلطه بافی میکنی استاد...

ما نگفتیم توهین و لودگی نکردیم ، گفتیم جایی که اقتضا میکنه نیاز به لودگی و توهین هم هست !! پس مغلطه ای در کار نیست...

قیاس هم نکردیم که مع الفارق باشه... موضوع جدید دادیم برای بررسی و تحقیق در موردش :e107: !!

کوشا
01-02-2014, 09:18 PM
من هم که از مغلطه یابی خوشم میاد !! مغلطه مغلطه بافی میکنی استاد...

ما نگفتیم توهین و لودگی نکردیم ، گفتیم جایی که اقتضا میکنه نیاز به لودگی و توهین هم هست !! پس مغلطه ای در کار نیست...

قیاس هم نکردیم که مع الفارق باشه... موضوع جدید دادیم برای بررسی و تحقیق در موردش :e107: !!
درکت می کنم !

Alice
01-02-2014, 09:29 PM
دوستان مهر بورزید و انقدر گیس و گیس کشی نکنید! آنارشی جان شما که اینهمه تندخوی نبودید؟

Anarchy
01-02-2014, 09:33 PM
دوستان مهر بورزید و انقدر گیس و گیس کشی نکنید! آنارشی جان شما که اینهمه تندخوی نبودید؟

هنوز هم نیستم آلیس جان :e056: ، اما سرنوشت محتوم بحث با اسلامیست های دوزاری بی سوادی نظیر برادر کوشا جز همین حرف ها نخواهد بود !! حضور در هم میهن من رو آبدیده کرده برای برخورد با این دوزاری ها...

کوشا
01-02-2014, 09:34 PM

مگر در برابر حرف منطقی چاره ای جز مسخره کردن و لودگی و توهین کردن وجود داره؟

کوشا
01-02-2014, 09:38 PM
هنوز هم نیستم آلیس جان :e056: ، اما سرنوشت محتوم بحث با اسلامیست های دوزاری بی سوادی نظیر برادر کوشا جز همین حرف ها نخواهد بود !! حضور در هم میهن من رو آبدیده کرده برای برخورد با این دوزاری ها...
زایمان دوزاری بیسواد زایمان دوزاری بیسواد زایمان دوزاری بیسواد زایمان دوزاری بیسواد زایمان دوزاری بیسوادزایمان دوزاری بیسواد زایمان دوزاری بیسواد زایمان دوزاری بیسواد
زایمان دوزاری بیسواد
زایمان دوزاری بیسواد
زایمان دوزاری بیسواد

ثابت شدکه جناب آنارشی عقل کل، علامه دهر، و دانشمند بی بدیل ناباوران است !

Anarchy
01-02-2014, 09:47 PM
مگر در برابر حرف منطقی چاره ای جز مسخره کردن و لودگی و توهین کردن وجود داره؟

مرده همین منطق شما هستم !!

زایمان دوزاری بیسواد زایمان دوزاری بیسواد زایمان دوزاری بیسواد زایمان دوزاری بیسواد زایمان دوزاری بیسوادزایمان دوزاری بیسواد زایمان دوزاری بیسواد زایمان دوزاری بیسواد
زایمان دوزاری بیسواد
زایمان دوزاری بیسواد
زایمان دوزاری بیسواد

ثابت شدکه جناب آنارشی عقل کل، علامه دهر، و دانشمند بی بدیل ناباوران است !

:e00e:

Anarchy
01-03-2014, 07:39 AM
این ویدئو رو ببینید :

https://www.youtube.com/watch?v=-pSM8zzAFbk

ریچارد داوکینز در این ویدئو از واژه ی اسب استفاده کرده که از لحاظ روایی و تاریخی صحیح نیست، برای همین مترجم از واژه الاغ استفاده کرده است. نام الاغ پیامبر اسلام که با آن به معراج رفته براق بوده که در روایات گوناگون به آن اشاره شده است. جایگزین کردن الاغ به جای اسب نه تنها عملی مغرضانه نیست بلکه کاملا درست است. زیرا در یک اثر اگر اشتباهی وجود داشته باشد مترجم باید آن اشتباه را اصلاح نماید. ریچارد داوکینز هم در این ویدئو این اشتباه را به دلیل عدم اطلاع کافی مرتکب شده که توسط مترجم اصلاح شده است.

-------------------

میبینیم که مسلمین و عقاید و رفتار و سوالات و حتی سفسطه هاشون کاملا شبیه به هم هست....

undead_knight
01-28-2014, 12:09 PM
خواهر من !
وقتی تو پای نوشته های من :) میزنی من دقیقا یک نفر را تصور میکنم که سرش را کج کرده,خیره شده به من و دارد لبخند میزند !

وقتی مینویسی: مچکرم ! من یک نفر را تصور میکنم که عین بچه ها لوس میشود و دلنشین لبخند میزند و با صدای نازکش تشکرش را میریزد توی قلب من !

وقتی عکس آواتارت سر کج کرده و خندیده جوری که دندان هایش معلوم باشد , من همیشه قبل از اینکه مطلبت را بخوانم صدایت را میشنوم که دارد رو به دوربین میگوید سیب و بعد هم ریسه میرود !

وقتی عکس دختربچه شیر میکنی و بالایش مینویسی: عجیجم , نانازم , موش کوچولو,الااااااهی قربونش برم و .... من همین حرف ها را با صورت آواتارت و صدای خیالی ات میسازم و از این همه ذوق کردنت لبخند میزنم !

من مریض نیستم ... حتی قوه تخیلم هم بالا نیست . من پسرم و تو دختر .. من آهنم و تو آهنربا .. من آتشم و تو پنبه ..
یادت نرود که خصوصی ترین رفتارت را عمومی نکنی!
یادت نرود لبخندی که با آن باید دل محرمت را آب کنی نریزی در دل نامحرم!
یادت نرود مواظب حرف زدنت باشی!
یادت نرود که دستور داری که حرف زدن با نامحرم در حد ضرورت!
یادت نرود ......
(این مطلب را یک آقایی در گوگل پلاس منتشر کرده و زیر مطلب هم که واویلاست)

بنده موندم این رو چه نوع پارافیلیایی حساب کنم! :))

Mehrbod
02-02-2014, 03:40 AM
اسپاگتی ببخشاید: احادیث تکان دهنده درباره شفابخشی بول (http://forum.goftegou.com/thread7684.html)

پارسیگر

iranbanoo
03-31-2014, 03:21 PM
ترویج پرستش شیطان در قالب موزیک جدید کتی پری (dark Horse-Katy Perry) | وقتی که همه خوابند|اینجا زمین است جایی که هیچ اثری از وجدان نیست! (http://main.aalireza.ir/?p=990)

یعنی بعضی از این جوجه کاشف های مذهبیو موش بخوره:)))

I know you were
you were gonna come to me
and here you are
من میدونم که تو میخواستی به سمت من بیای.بفرمایید
but you better choose carefully
اما باید با دقت انتخاب کنی
cause i'm capable of anything
چون من دارای همه چیز هستم
of any thing and everything
و هرچیز و همه چیز(یعنی من هیچ نقصی ندارم و تمام خوبی ها در من هست)
Make me you aphrodite
من رو افرودایت(الهه ی عشق و زیبایی یونان(ونوس)) خودت قرار بده
Make me your one and only
من را یکتای خودت قرار بده
Don't make me you enemy
من رو دشمن خودت قرار نده
Your enemy,your enemy
دشمنت.دشمنت
So you wanna play with magic
تو میخوای با جادو بازی کنی
Boy you should know
باید بدونی
watcha falling for
دقیقا معنی این قسمت رو متوجه نمیشم ولی احتمالا به معنی اینه که "داره چه اتفاقی واست می افته یا به قول یکی از دوستان عزیز که در کامنتشون گفتن معنی این قسمت این میشه:بهتره بدونی برای چی داری ویران میشی"
Baby do you dare to do this
آیا جرات انجامش رو داری؟
cause im comming
like a dark horse
چون من دارم مثل یه اسب سیاه به سمتت میام
یکی از هم وطنان عزیز (نازنین خانم)در کامنت ها اعلام کردند که منظور از این جمله ی آخر چیز دیگه ای غیر از اسب سیاه است:
"۱٫ِdark horseدراینجابه معنای اسب سیاه نیست به معنای اسبی که قدرتش معلوم نیست وشانس بردن مسابقه را کمتر دارد.(برنده ی غیرمترقبه)ازلغتنامه ی Oxfordدراینجامنظوراز این واژه دجال بوده که دربرابرقدرت الهی وافرادباایمان شانس بسیارکمی روداره اما بادردست داشتن رسانه وانجام اقداماتی دیگرمیخوادشانس برنده شدنش رو زیادکنه (که انگاردرحال موفقیت هم هست متاسفانه)"
Are you ready for ready for
a perfect storm.perfect storm
آیا برای یک طوفان بزرگ آماده هستی؟
و بعد از یک بیت مجسمه ای شروع به صحبت میکنه و میگه:
There is no going back
هیچ بازگشتی نیست(۹۹ درصد منظورش اینه که روز حساب و قیامتی در کار نیست) :e405:

Mark my word
this love make you levitate
like a bird
like a bird without a cage

but down to earth
این عشق باعث میشود تو بلند شوی
مثل یک پرنده
یک پرنده ی بدون قفس
اما روی زمین(یعنی نمیتونی پرواز کنی.احتمالا یعنی اختیار تو دست منه)
If you choose to walk away
dont walk away
It's in the palm of your hand now baby
این کف دستان توست
It's a yes or no no maybe
so just besure
before you give it up to me
up to me
give it up to me
مطمئن شو.قبل از اینکه منو ترک کنی
و بعد دوباره متن های بالا تکرار میشه و دوباره میگه
there is no going back
هیچ بازگشتی نیست

undead_knight
03-31-2014, 08:43 PM
متاسفانه کس خل ها فقط مسلمون یا مذهبی نیستند ایران بانو جان،ورژن های خارجی این تئوری های توطئه رو ببینی اینا رو روی سرت میزاری:))