PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را دیدن نمیکنید برای دیدن کامل نوشته‌یِ و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مسابقه نمایار برتر ماه - دور نخست (نام نویسی)

Dariush
02-14-2013, 03:21 PM
خب احتمالا دیگر همه ی دوستان با این برنامه آشنا هستند . از آنجا که نمایار چیزی بیش از یک عکس است و میتواند نمایانگر بسی چیزهای نهانی باشد، بر آن شدیم که رقابتی به راه بیندازیم ، تا هم آواتارِ برتر سایت از نگاه هموندها را بازشناسیم و هم انگیزه ای دهیم به دوستان که به نمایار خود توجه بیشتری داشته باشد.این باعث میشود که چهره ی سایت نیز متنوع شود.

1-هر ماه یک دوره برگزار میشود.
2-حد نساب شرکت کننده ها حداکثر 10 عدد میباشد.مدت نام نویسی یک هفته است و اگر پیش از این مدت تعداد شرکت کننده ها به حد رسید، رای گیری شروع میشود.
3-شرکت ها کننده اجبارا باید به غیر خود رای دهند.
4-برنده یک دوره ، حق شرکت در دور بعدی با همان آواتار را ندارد.
5-برای شرکت در مسابقه و رای دادن، باید حداقل 50 پست داشته باشید.رای کسانی که زیر 50 پست داشته باشند در شمارش نهایی لحاظ نمیشود.
6-طول دوره رای گیری یک هفته است.
7-شرکت کننده ها تنها مجازند پیش از شروع رای گیری نمایار خود را تغییر دهند و در طول دوره ی رای گیری حق ندارند آنرا تغییر دهند.

این را هم بگویم که فعلا این مسابقه در نسخه آزمایشی است و ممکن است در دوره های بعدی تغییراتی در آن اعمال شود.
از آنجا که فعلا تعداد هموندهای فعال سایت چندان چشمگیر نیست، نمیشود مسابقه را چند مرحله ای کرد.فعلا به همین روال پیش میرویم تا ببینیم چه میشود.
دوستان اگر نظری، پیشنهادی یا انتقادی دارند بفرمایند خوشحال میشویم.
از هم اکنون تا هفته بعد پنج شنبه، داوطلبین میتوانند نام نویسی کنند.
--------------------------
افراد شرکت کننده تا الان:
Russel
Bibak
SAMKING
Anarchy
iranbanoo
mamad1
کافر
shirin
yasy
Dariush

Russell
02-14-2013, 03:25 PM
بسیار عالی.
من هستم داریوش جان.نام من را بنویسید.

Soheil
02-14-2013, 04:44 PM
از بحث در مورد آواتارها استقبال می کنم(یک جستار داریم راجع بهش). این مسابقه هم ایده ی خوبیه. من هم شرکت میکنم.
پیشنهاد میکنم فقط نفر اول رو اعلام نکنید مثلا رتبه دوم و سوم رو هم اعلام کنید. یا رتبه بندی کلی رو اعلام کنید.

مشکل اینه که اگه کسی بخواد راجع به آواتارش توضیح بده ممکنه دادینه شخصی ای وجود داشته باشه و نخواد بگه. پیشنهاد دیگه ام اینه که شرکت کنندگان درباره دلیل گذاشتن آواتار و ... توضیح دهند. این میتونه جالب باشه و تاثیر گذار در رای گیری. منظورم اینه که فقط ظاهر آواتار در رای گیری تاثیر گذار نباشه.

SAMKING
02-14-2013, 05:46 PM
خوب من هم شرکت میکنم:e402:
هرچند از هم اکنون برام روشنه که کسی جز من برنده نمیشه:e00e:

Dariush
02-14-2013, 06:39 PM
از بحث در مورد آواتارها استقبال می کنم(یک جستار داریم راجع بهش). این مسابقه هم ایده ی خوبیه. من هم شرکت میکنم.
پیشنهاد میکنم فقط نفر اول رو اعلام نکنید مثلا رتبه دوم و سوم رو هم اعلام کنید. یا رتبه بندی کلی رو اعلام کنید.

مشکل اینه که اگه کسی بخواد راجع به آواتارش توضیح بده ممکنه دادینه شخصی ای وجود داشته باشه و نخواد بگه. پیشنهاد دیگه ام اینه که شرکت کنندگان درباره دلیل گذاشتن آواتار و ... توضیح دهند. این میتونه جالب باشه و تاثیر گذار در رای گیری. منظورم اینه که فقط ظاهر آواتار در رای گیری تاثیر گذار نباشه.
خب در نتایج نظرسنجی، از نفر اول تا آخرش مشخص هست دیگر.
هرکس که فکر میکند آواتارش نیاز به توضیح دارد، میتواند هنگام درخواست برای نامنویسی، توضیحات خود را هم بگوید.
----------------------
بنابراین تاکنون شرکت کننده ها عبارتند از:
Russel
Bibak
Samking
و البته خودم.

iranbanoo
02-14-2013, 07:11 PM
یک سوال :یک پیشنهاد:
اینکه چرا به صورت داوطلبی باشد؟
میتوان هر نفر از کاربران تعدادی از اواتار هایی را که میپسندند را پیشنهاد کنند و بعد از ان مسابقه را ترتیب دهید:))

Dariush
02-14-2013, 08:45 PM
یک سوال :یک پیشنهاد:
اینکه چرا به صورت داوطلبی باشد؟
میتوان هر نفر از کاربران تعدادی از اواتار هایی را که میپسندند را پیشنهاد کنند و بعد از ان مسابقه را ترتیب دهید:))
شاید آن کس که دیگران پیشنهاد میدهند آواراتارش در مسابقه شرکت داده شود، خود چنین چیزی را نخواهد و مخالفش باشد!
و همچنین شاید کسی باشد که بخواهد آواتارش در مسابقه شرکت داده شود اما هیچ کس پیدا نشود که پیشنهادِ حضور او در مسابقه را بدهد!

iranbanoo
02-14-2013, 09:37 PM
شاید آن کس که دیگران پیشنهاد میدهند آواراتارش در مسابقه شرکت داده شود، خود چنین چیزی را نخواهد و مخالفش باشد!
خوب میتواند به راحتی از شرکت در این مسابقه انصراف دهد
کسی هم که پیشنهاد ی در مورد آواتارش نباشد خوب مسلما رای نیاورده و از دورمسابقه حذف میشود:))
البته این فقط یک پیشنهاد بود و اگر تشخیص میدهید که رویه ی استانداردی نیست که هیچ.

Dariush
02-14-2013, 09:56 PM
خوب میتواند به راحتی از شرکت در این مسابقه انصراف دهد
اگر در طول برگزاری مسابقه، حضور نداشته باشد چه؟

کسی هم که پیشنهاد ی در مورد آواتارش نباشد خوب مسلما رای نیاورده و از دورمسابقه حذف میشود:))
البته این فقط یک پیشنهاد بود و اگر تشخیص میدهید که رویه ی استانداردی نیست که هیچ.

اگر اشکالی ندارد، اجازه دهید این دوره را به همین فرمش ادامه دهیم، تا ببینیم دور بعد چه میشود.:e032:

Anarchy
02-14-2013, 10:13 PM
داریوش جان منم اومدم تو گود:e14c:!! به امید موفقیت:e105:

Alice
02-14-2013, 10:17 PM
پس من چی ؟ :e403:

Dariush
02-14-2013, 10:27 PM
داریوش جان منم اومدم تو گود!! به امید موفقیت
اگر آلیس شرکت نمیکرد من بی تردید به آواتار تو رای میدادم آنارشی جان.
--------------------------
پس تا کنون شرکت کننده ها چنین اند:
Russel
Bibak
SAMKING
Anarchy
Alice
Dariush
-----------------
ایرانبانو، نام شما را هم بنویسم؟

iranbanoo
02-14-2013, 10:33 PM
نام مرا بنویسید پس چه کسی رای بدهد؟:))
ما هم میائیم اما نه با این اواتار ان یکی را دوست میداریم :)

Dariush
02-14-2013, 10:41 PM
نام مرا بنویسید پس چه کسی رای بدهد؟:))
ما هم میائیم اما نه با این اواتار ان یکی را دوست میداریم :)
البته تعدادی از دوستان آمده اند و انگار نخواسته اند شرکت کنند.از طرفی افرادی چون من هم هستند که احتمالا به آواتار شخص دیگری رای میدهند.
اما با این حال شاید بد نباشد یک حدی برای تعداد شرکت کننده بگذاریم و اگر به آن حد رسید ، نامنویسی را متوقف کنیم و رای گیری را شروع کنیم؟نظر دوستان چیست؟

SAMKING
02-14-2013, 10:44 PM
البته تعدادی از دوستان آمده اند و انگار نخواسته اند شرکت کنند.از طرفی افرادی چون من هم هستند که احتمالا به آواتار شخص دیگری رای میدهند.
اما با این حال شاید بد نباشد یک حدی برای تعداد شرکت کننده بگذاریم و اگر به آن حد رسید ، نامنویسی را متوقف کنیم و رای گیری را شروع کنیم؟نظر دوستان چیست؟
داریوش شما همون نمایار باباشاه رو تو مسابقه شرکت میدادی شانست بیشتر بودا...:e415:

Dariush
02-14-2013, 10:47 PM
داریوش شما همون نمایار باباشاه رو تو مسابقه شرکت میدادی شانست بیشتر بودا...
چه اینطور و چه آنطور، به یقین حداقل از شما بیشتر رای خواهم آورد!

Russell
02-14-2013, 10:48 PM
من میگم هر کس به یک آواتور (اجبارا کسی غیر از آواتور خودش) رای بده،جز این غیر منطقیه.اونهایی هم که شرکت نکردن هم که مشکلی ندارن.

Dariush
02-14-2013, 11:02 PM
من میگم هر کس به یک آواتور (اجبارا کسی غیر از آواتور خودش) رای بده،جز این غیر منطقیه.اونهایی هم که شرکت نکردن هم که مشکلی ندارن.
من هم با این نظر موافقم.
راستی محدودیت تعداد گزینه ها در ایجاد نظر سنجی در این انجمن چندتاست؟

Anarchy
02-14-2013, 11:05 PM

خیلی بد سلیقه ای پس :e404:!! آخه آواتار من کجا و آواتار آلیس کجا...تفاوت از زمین هست تا آسمون !!

Russell
02-14-2013, 11:07 PM
راستی محدودیت تعداد گزینه ها در ایجاد نظر سنجی در این انجمن چندتاست؟
نمیدانم من متاسفانه،همان میلاد و مهربد و اینها مگر که بدانند.

Dariush
02-14-2013, 11:14 PM
نمیدانم من متاسفانه،همان میلاد و مهربد و اینها مگر که بدانند.
دریافتم. 10 تاست.
با این حساب بهتر نیست حد را روی ده نفر بگذاریم؟ و آن تبصره هم که شرکت کننده ها یا رای ندهند یا به غیر خود رای دهند؟

Russell
02-14-2013, 11:21 PM
دریافتم. 10 تاست.
با این حساب بهتر نیست حد را روی ده نفر بگذاریم؟ و آن تبصره هم که شرکت کننده ها یا رای ندهند یا به غیر خود رای دهند؟
خوب اگر ده تاست خوب است،انتخاب هم راحتتر میشود..لی شرکت کنندگان حتما باید به یک نفر رای بدهند بنظر من اینطور عادلانه تر خواهد بود مسابقه.
یک قانون دیگر هم برای میزان پستهای رای دهندگان بگذاریم که مثلا زیر 50 پست نمیتواند رای دهد.اینجوری رسمیت هم بیشتر میشود.

Dariush
02-14-2013, 11:25 PM
خوب اگر ده تاست خوب است،انتخاب هم راحتتر میشود..لی شرکت کنندگان حتما باید به یک نفر رای بدهند بنظر من اینطور عادلانه تر خواهد بود مسابقه.
:e420:

یک قانون دیگر هم برای میزان پستهای رای دهندگان بگذاریم که مثلا زیر 50 پست نمیتواند رای دهد.اینجوری رسمیت هم بیشتر میشود.

با اینکار امکان تقلب هم از بین میرود.

SAMKING
02-14-2013, 11:27 PM
دوستان من توجه کنن...
تو این رای گیری یا من پیروز میشم یا اینکه تقلب شده...:e308::e011::e52d:

Dariush
02-14-2013, 11:28 PM
بر اساس تغییرات جدید، پست نخست آپدیت شد.

mamad1
02-15-2013, 08:27 AM
داریوش جان اگر هنوز به 10 نفر نرسیدیم اسم من رو هم بنویس

Soheil
02-15-2013, 10:26 AM
آقا من حاضرم رایم رو بفروشم. سیب زمینی هم قبوله. ولی چون امکان ارسالش نیست کارت شارژ هم قبول میکنیم. :e409: ولی فعلا رایمان آنارشی است. اگر نظرمان را دگرگون نکنند:). :e523: آواتار قبلی آندد نایت هم کول بود:).

میگم اگر خواستید بصورت نظرسنجی رای گیری کنید طوری باشد:) که رای هر کس مشخص باشد که برای کیست. هر چند اگه بیشتر از ده تا نمیشه شرکت کرد به نظرم بهتره هر کس در یک پست رای خود را اعلام و احیانا دلیل خود را هم بنویسد. اینطوری هم مشکلِ محدودیتِ تعداد شرکت کننده از بین میره و هم هر کسی میتونه توضیح هم بده درباره انتخابش. وقتی همه انتخابشان را گفتند، داریوش گرامی برنده نهایی را در یک پست اعلام میکند(با شمارش آرا:) ).

Dariush
02-15-2013, 04:09 PM
داریوش جان اگر هنوز به 10 نفر نرسیدیم اسم من رو هم بنویس
نامتان نوشته شد.
-----------------
قانون شماره هفت به پست اول افزوده شد.

Dariush
02-15-2013, 04:15 PM
میگم اگر خواستید بصورت نظرسنجی رای گیری کنید طوری باشد:) که رای هر کس مشخص باشد که برای کیست. هر چند اگه بیشتر از ده تا نمیشه شرکت کرد به نظرم بهتره هر کس در یک پست رای خود را اعلام و احیانا دلیل خود را هم بنویسد. اینطوری هم مشکلِ محدودیتِ تعداد شرکت کننده از بین میره و هم هر کسی میتونه توضیح هم بده درباره انتخابش. وقتی همه انتخابشان را گفتند، داریوش گرامی برنده نهایی را در یک پست اعلام میکند(با شمارش آرا:) ).
در همان فرم نظر سنجی بالای جستار ، رای هرکس مشخص میشود.
نکته این است که تعدادی از کاربران سایت از پست گذاشتن گویا اکراه دارند و ممکن است در این صورت در رای گیری شرکت نکنند.در جستاری که برای رای گیری گشوده میشود هرکس که دلش خواست میتواند توضیح دهد که چرا به فلان آواتار رای داده است.

Fiona
02-15-2013, 06:41 PM

من می خواستم رای بدم!!! :e421:

SAMKING
02-15-2013, 07:12 PM
من می خواستم رای بدم!!! :e421:
تو رو حضرت عباس تورو امام حسین تورو خدا به من رای بده

Fiona
02-15-2013, 07:17 PM
تو رو حضرت عباس تورو امام حسین تورو خدا به من رای بده

شوربختانه از ما که سلب امتیاز شد !! :e406:

Russell
02-15-2013, 07:34 PM
من می خواستم رای بدم!!!
من قصدم از 50 پست فقط رسمیتر کردن و جالبتر کردن مسابقه بود و بستن امکان تقلب حتی در تئوری،اما اگر میدونستم این باعث میشه فیونا پست بده اونهم به فارسی حتما زودتر این پیشنهاد رو میدادم :4:
البته اختیار این تالار با داریوش عزیز هست و گمان نکنم مشکلی با حظور شما داشته باشند ولی یک راه دیگر که من پیشنهاد میدهم اینست که شما این 30 و چند پست باقی مانده تا 50 را با شکستن سکوت و شرکت در بحثها پر کنید (من اینجا بجای مهربد دارم این پیشنهاد را میکنم که اگر او بود حتما موافق آن بود !! )

Russell
02-15-2013, 08:17 PM
یک راهکار دیگه که الان به ذهنم رسید اینه که خودت ثبت نام کنی و در مسابقه شرکت کنی،بگمونم یک یا دو نفر تا رسیدن به حد نصاب مونده :e056:

Anarchy
02-15-2013, 08:41 PM
دوستان دیگه این محدودیت 50 پست رو برداریم :e056: !! دیگه مناظره که نیست بخوایم طرفمون رو حتما بشناسیم...

کافر_مقدس
02-15-2013, 08:48 PM
از هم اکنون تا هفته بعد پنج شنبه، داوطلبین میتوانند نام نویسی کنند.میگم کاش تعداد شرکت کننده ها بیشتر بود ، آخه قرار بود ثبت نام یه هفته ای باشه ، ولی هنوز یک روز بیشتر نگذشته ظرفیت تکمیل شد که !http://www.daftarche.com/images/imported/2012/12/6.gif

Soheil
02-15-2013, 08:56 PM
میگم کاش تعداد شرکت کننده ها بیشتر بود ، آخه قرار بود ثبت نام یه هفته ای باشه ، ولی هنوز یک روز بیشتر نگذشته ظرفیت تکمیل شد که !http://www.daftarche.com/images/imported/2012/12/6.gif

درسته.
من میگم اگه میخواید رای گیری حتما بصورت نظر سنجی باشه، با توجه به اینکه احتمالا تعداد خیلی بیشتر از 10 نفر خواهد بود، میشه گروه بندی هم کرد. یه چیزی مثل مسابقات فوتبال. یعنی مثلا 5 گروه 10 نفره باشد. بعد برنده های هر گروه، در دور بعد با هم مسابقه بدهند!

Dariush
02-15-2013, 11:00 PM
دوستان، شما را به ابوالفضل بی دست قسم ، اجازه دهید این دوره نخست را به همین فرم خام اجرا کنیم تا از چند و چون شرکت کنندگان و رای دهندگان آگاه شویم و قلق کار دستمان بیاید، در دوره های بعدی سعی میشود طور برگزار شود که همه راضی باشند.ضمن اینکه شما در نظر داشته باشید که خیلی از کاربران فعال از زمانی که این تاپیک گشوده شده آمده اند و آنرا دیده اند ، اما نخواسته اند شرکت کنند.به نظرم احتمالش کم است که شخصی مشتاق شرکت در این برنامه باشد اما هنوز آنرا ندیده باشد.
از آن محدودیت پنجاه پست برای Fiona گرامی فعلا صرف نظر میکنیم.اگر کس دیگری هم هست که میخواهد شرکت کند یا رای دهد اما زیر 50 پست دارد، میتواند همین جا اعلام کند.در صورتی یکی دونفر از دوستان باسابقه تر تایید کردند، به او هم اجازه شرکت داده میشود.
مطمئن باشید در دوره ی بعدی حتما پیشنهادات تان با جدیت حداکثری دنبال میشود.اما اکنون که تا اینجا آمده ایم، برهم زدنش و از نو اجرا کردنش قدری نافرم است.

SAMKING
02-15-2013, 11:02 PM
درسته.
من میگم اگه میخواید رای گیری حتما بصورت نظر سنجی باشه، با توجه به اینکه احتمالا تعداد خیلی بیشتر از 10 نفر خواهد بود، میشه گروه بندی هم کرد. یه چیزی مثل مسابقات فوتبال. یعنی مثلا 5 گروه 10 نفره باشد. بعد برنده های هر گروه، در دور بعد با هم مسابقه بدهند!
اووووووَه مگه دفترچه چنتا کاربر داره؟ همین هف هش نفریم دیگه کلن
خودمون به خودمون رای میدیم :e409:

Alice
02-15-2013, 11:11 PM

خیلی بد سلیقه ای پس !! آخه آواتار من کجا و آواتار آلیس کجا...تفاوت از زمین هست تا آسمون !!

خب ، چون خودت جنگ روانی را آغاز کردی من هم خاموش نمی‌مانم ! :)))
نخست اینکه سوژه ، رنگ‌آمیزی و زمینه‌ی نمایه‌ی من پیوند ژرفی به کاراکتر
خودم دارد ؛ از این رو نام Alice را دستینه‌‌اش کردم ... بگذریم ؛ نمایه‌ی تو
از بیخ و بُن تکراری است و هیچ نوآوری و چیز تازه‌ای در آن دیده نمی‌شود !
چه بسا نمونه‌ی آن را در فاروم دیگری هم دیده بودم ؛ اگرنه من هم یک فرتور
«استنلی کوبریک» می‌گذاشتم می‌گفتم بفرمایید این هم ته ِ نمایار است ؛
نوآوری از همه‌چیز مهندتر است ! :)))
----
داریوش گرامی ؛ در پی دشواری‌هایی که خارج از گود برای من پدید آمده برای
مدتی در انجمن نخواهم بود ؛ بمهر نام مرا از فهرست شرکت‌کننده‌های این
ماه بزدایید ؛ در سری دوم به گمان بالایی خواهم بود و به گمان بالاتری رُتبه‌ی
نخست را هم از آن ِ خودم خواهم کرد !
پس همین‌جا رای ِ داریوش گرامی به من ، بسود آنارشی پایان یافت ؛ :e40a:

Dariush
02-15-2013, 11:18 PM
داریوش گرامی ؛ در پی دشواری‌هایی که خارج از گود برای من پدید آمده برای
مدتی در انجمن نخواهم بود ؛ بمهر نام مرا از فهرست شرکت‌کننده‌های این
ماه بزدایید ؛ در سری دوم به گمان بالایی خواهم بود و به گمان بالاتری رُتبه‌ی
نخست را هم از آن ِ خودم خواهم کرد !
پس همین‌جا رای ِ داریوش گرامی به من ، بسود آنارشی پایان یافت ؛
پس در دور بعد می بینیم تان.

Fiona
02-16-2013, 10:04 AM
اگر میدونستم این باعث میشه فیونا پست بده اونهم به فارسی حتما زودتر این پیشنهاد رو میدادم

شاعر میگه:
تا مرد سخن نگفته باشد...عیب و هنرش نهفته باشد ؛
هر پیسه گمان مبر نهالیست...باشد که پلنگ خفته باشد

انگارید که چه سخت بر من گذشت تا سرانجام دهان گشودم...:e405:

دوستان دیگه این محدودیت 50 پست رو برداریم !!

از آن محدودیت پنجاه پست برای Fiona گرامی فعلا صرف نظر میکنیم

دوستان گرامی سرفرازمان کردید...

Dariush
02-16-2013, 02:05 PM
بانو، می خواهید فقط رای بدهید یا اینکه در مسابقه هم شرکت میکنید؟

کافر_مقدس
02-16-2013, 02:51 PM
داریوش جان منو هم بنویس ! http://www.daftarche.com/images/imported/2013/01/6.gif

Fiona
02-16-2013, 04:39 PM
خیر؛ تنها رای می دهم...
اکنون این پرسش در ذهنم پیش آمد؛ که از کی نامزدها آوازه گری خود را می توانند آغاز کنند؟:e405:

SAMKING
02-16-2013, 04:41 PM
خیر؛ تنها رای می دهم...
اکنون این پرسش در ذهنم پیش آمد؛ که از کی نامزدها آوازه گری خود را می توانند آغاز کنند؟:e405:
از هم اکنون... به من رای بده... سهام عدالت هم میدم+یارانه+سیب زمینی:e409:

Fiona
02-16-2013, 05:01 PM
از هم اکنون... به من رای بده... سهام عدالت هم میدم+یارانه+سیب زمینی

چشم به راه پیشنهاد دیگر هموندان ام...:e415:

Dariush
02-16-2013, 05:33 PM
داریوش جان منو هم بنویس ! http://www.daftarche.com/images/imported/2013/01/6.gif
نوشتم کافر جان.
راستی من عاشق این شکلک ها هستم.باور کن!

shirin
02-16-2013, 06:51 PM
آواتار منو هم شرکت بدین ولی خواهش میکنم همتون به آواتار من رای بدید تا برنده بشه.

shirin
02-16-2013, 06:55 PM
ولی این چه قانونی هست که هیچ کس حق نداره به خودش رای بده و باید به یکی دیگه رای بده؟ من همون یه دونه رای هم نمیارم که.

yasy
02-16-2013, 07:05 PM
من هم شركت میكنم داریوش عزیز

Dariush
02-16-2013, 07:08 PM
من هم شركت میكنم داریوش عزیز
نام شما و shirin گرامی نیز نوشته شد.

Dariush
02-16-2013, 07:10 PM
دوستان ، هم اینک تعداد شرکت کننده ها به حد رسیده و به زودی جستار رای گیری گشوده میشود.

Anarchy
02-16-2013, 07:25 PM
دوستان یک تبلیغی هم من بکنم...نمایار من حاوی مفاهیم بسیار عمیقی می باشد :e405: و همین طور در فیلم V for Vendetta (2005) - IMDb (http://www.imdb.com/title/tt0434409/) ،شخصیت اصلی داستان این نقاب رو به صورت داره !!

یک جایزه ویژه هم برای بانوان انجمن دارم که در صورت رای دادن به نمایار من ، یک عدد hot kiss تقدیمشون میکنم:e106:

yasy
02-16-2013, 07:28 PM
یک جایزه ویژه هم برای بانوان انجمن دارم که در صورت رای دادن به نمایار من ، یک عدد hot kiss تقدیمشون میکنم
میخواهید من هم آواتارم را میدهم تقدیم آقایان كنید:)

Dariush
02-16-2013, 07:32 PM
یک جایزه ویژه هم برای بانوان انجمن دارم که در صورت رای دادن به نمایار من ، یک عدد hot kiss تقدیمشون میکنم
:e415:

اینجا من براستی آرزو کردم که ای کاش زن بودم و آن Hot Kiss نصیب من میشد.

Fiona
02-16-2013, 08:12 PM
بازار گرمی ست....:e415:

Russell
02-16-2013, 08:53 PM
بابا رای گیری که شروع شد؟! تازه من میخواستم اینجا ستاد تبلیغات بپا کنم و آواتورم را عوض کنم !!

Dariush
02-16-2013, 09:04 PM
راسل جان هرچه سریعتر آواتارتان را تغییر دهید.شما را زیر سیبیلی رد میکنیم.
در همان جستار هم میتوانید تبلیغات کنید دیگر.

Russell
02-16-2013, 09:24 PM
راسل جان هرچه سریعتر آواتارتان را تغییر دهید.شما را زیر سیبیلی رد میکنیم.
در همان جستار هم میتوانید تبلیغات کنید دیگر.
نه داریوش جان پشیمان شدم همین خوب است با همین شرکت میکنم،البته تغییر مد نظرم هم آنچنانی نبود و چندان فرقی قرار نبود بکند.

SAMKING
02-17-2013, 03:14 AM
:e415:

اینجا من براستی آرزو کردم که ای کاش زن بودم و آن Hot Kiss نصیب من میشد.
تو لایه های درونیت رگه هایی از همجنسگرایی میبینم... :e105:

Dariush
02-17-2013, 03:27 AM
تو لایه های درونیت رگه هایی از همجنسگرایی میبینم...
نکند قرار است بحث هایتان در جستار همجنسگرایی را از این جا پی بگیرید؟
با این سخنتان اکنون هر توضیحی از قبیل "صرفا از این جهت که آن پیک توجه مرا به لحاظ طنازی آنارشی جلب کرد" ، بیهوده و بربادرفته خواهد بود و تفسیری دوباره میتوان برآن داشت!

کافر_مقدس
02-18-2013, 08:08 PM
آنارشی گرامی در مورد آواتارت کمی توضیح میدی؟! برام آشناست و می دونم شخصیت یکی از فیلم ها هست ، ولی در جریان جزییات اون نیستم

Anarchy
02-18-2013, 08:44 PM
آنارشی گرامی در مورد آواتارت کمی توضیح میدی؟! برام آشناست و می دونم شخصیت یکی از فیلم ها هست ، ولی در جریان جزییات اون نیستم

بله نقاب بر چهره شخصیت اصلی فیلم V for Vendetta (2005) - IMDb (http://www.imdb.com/title/tt0434409/) هست...که بر اساس شخصیت داستان کمیک استریپی به همین نام ساخته شده : V for Vendetta - WiKi (http://en.wikipedia.org/wiki/V_for_Vendetta)

نقدهای این فیلم رو از این دو لینک ببینید:

مجله اینترنتی فصل نو » مطالب هفتگی » نقد و معرفی فیلم » فیلم: وی برای وندتا-V for Vendetta (http://www.fasleno.com/archives/weekly_issues/film_critisism_and_introducing/000761.php?q=save)
یادداشتی بر فیلم v for vendetta/به یاد آور پنجم نوامبر را... - یادداشت های سینمایی امیررضا تجویدی (http://amir-tajvidi.persianblog.ir/post/43)

این نقاب در واقع نمادی از آنارشیسم هست...

تا جایی که من دنبال کردم ریشه این نقاب (http://en.wikipedia.org/wiki/Guy_Fawkes_mask)برگرفته از چهره فردی بوده به نام Guy Fawkes - WiKi (http://en.wikipedia.org/wiki/Guy_Fawkes)