PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را دیدن نمیکنید برای دیدن کامل نوشته‌یِ و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : به دنبال روشی برای کنترل غریزهء جنسی

folaani
02-06-2013, 09:55 AM
میگم این غریزهء جنسی واسه من یکی چیز مزاحمی هست.
کلی از وقت و انرژی منو هدر میده.
اهل دوست دختر بازی و سکس و اینا نیستم.
ازدواج هم هیچی.
بچه که اصلا نمیخوام.
دنبال علم و فناوری و علاقمندی های خودم هستم.
حالا این وسط غریزهء جنسی همش اذیت میکنه و از راه طبیعی هم نمیتونم ارضاش کنم.

یه دارویی غذایی چیزی هست که بشه این مزاحم رو غیرفعال کرد و تحت کنترل درآورد یا حداقل کمش کرد؟
میگن آدم کم غذا بخوره غریزهء جنسی هم کمتر میشه، ولی من غذا دوست دارم زیاد غذا میخورم خب :e056:

nirvana
02-06-2013, 11:29 AM
چرا از راه طبیعی نمیتونی ارضاش کنی؟

folaani
02-06-2013, 12:44 PM
یعنی چجوری مثلا؟ :4:
برم دوست دختر گیر بیارم؟

خب این مسئله چندین جنبه دارا میباشد.
اولا که من به مشترکات میان ادیان اعتقاد دارم. که پرهیز از زنا یکی از اوناست.
البته نه اینکه بگم خیلی مذهبی و مقید هستم، ولی خب نمیتونم این مسئله رو جوری بگیرم که انگار اصلا اینطور فکر نمیکنم.
دوما که خودم هم فکر نمیکنم این کار درستی باشه که از یکی استفاده کنم و نسبت بهش تعهدی نداشته باشم و از ابتدا قصد داشته باشم که یه زمانی راحت ولش کنم. از نظر اخلاقی بنظرم درست نیست.
یکی دوبار هم شاید فرصت دوست پیدا کردن داشتم، ولی خودم خوشم نیامده از این کار، چون از ابتدا با دروغ و دورویی و به اصطلاح مخ زنی باید پیش میرفتم، که منم این کار و کلا ناراستی رو درست نمیدونم و به طبع و مزاجم نمیسازه اصلا.
سوما واسه این کارها باید علاف باشی و وقت و انرژی هدر بدی و شاید حتی پول هایی خرج کنی؛ که اینا رو هم من نمیخوام انجام بدم چون وقت و انرژیم برام ارزشمندتره از این علافی ها، و آدم دانشمند و هدفمند بنظر من نمیتونه اینقدر علاف باشه.
چهارما از خلق صحنه های غیراخلاقی در خیابان و کلا در انظار دیگران هم خیلی خجالت میکشم و بدم میاد و احساس گناه میکنم. یعنی بنظر من آدم این کار رو هم میخواد بکنه باید پنهانی باشه و تاحد ممکن هیچکس متوجه نشه.
پنجما شاید بخاطر کودکی غیرعادی ای که داشتم و کم و بیش غیراجتماعی/خشک بودنم و حساسیت احساسی زیادم در بعضی زمینه ها و اینها هم باشه. کلا بچگی تحقیر شدم و زورگویی دیدم و رنج کشیدم که از این بابت شاید ترسهای نهفته ای در من باشه از نزدیک شدن به دیگران یا رویارویی با دیگران.
و احتمالا دلایل دیگری.

خلاصه یکی دو دلیل نیست. ترکیب تمام این موارد باعث شده که من تاحالا سراغ این کار نرم.
ولی اینطور نیستم که بگم مذهبی و مقید هستم. مثلا اگر اینجا هم sex house منظم و بهداشتی و قانونی بود و میشد آدم راحت و سریع و تاحدممکن دور از انظار همگانی کارش رو بکنه، احتمالا مشتری میشدم :e105:

بعد دیگه شما هر راه دیگری که بگید مسائل مختلفی داره بالاخره.
مثلا بگید صیغه. خب اینم باز دنگ و فنگ و هزینه داره.

بعدشم من اول باید یه فکری بکنم که احتمال ایجاد بچه ناخواسته درحد 0 مطلق باشه!!
مثلا وازکتومی؟ اونم مطمئن نیستم یک در میلیون هم ممکن نباشه.
چون باز از نظر اخلاقی و همچنین دردسرهای مادیش، حتی یک هزارم درصد هم که احتمال خطر باشه، بنظرم عاقلانه نیست و نباید ریسک کرد.

Mehrbod
02-06-2013, 01:35 PM
خب این مسئله چندین جنبه دارا میباشد.

پس سخت شد (:

یکی دوبار هم شاید فرصت دوست پیدا کردن داشتم، ولی خودم خوشم نیامده از این کار، چون از ابتدا با دروغ و دورویی و به اصطلاح مخ زنی باید پیش میرفتم، که منم این کار و کلا ناراستی رو درست نمیدونم و به طبع و مزاجم نمیسازه اصلا.

و سخت‌تر ((((:

بعد دیگه شما هر راه دیگری که بگید مسائل مختلفی داره بالاخره.

صیغه!؟ شوخی‌ات گرفته فُلانی جان؟ :21:

بعدشم من اول باید یه فکری بکنم که احتمال ایجاد بچه ناخواسته درحد 0 مطلق باشه!!
مثلا وازکتومی؟ اونم مطمئن نیستم یک در میلیون هم ممکن نباشه.
چون باز از نظر اخلاقی و همچنین دردسرهای مادیش، حتی یک هزارم درصد هم که احتمال خطر باشه، بنظرم عاقلانه نیست و نباید ریسک کرد.

واسکتومی چرا!؟ واسکتومی که از بیماری‌های گُنیک (جنسی) پیشگیری نمیکند، بهترین راهکار همان کاندومه.

undead_knight
02-06-2013, 02:08 PM
whhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhy
?:)))
غریزه جنسی کنترل نشدنیه:)فقط میشه سرکوبش کرد که روش سالمی نیست و زیان های جسمی داره.
حتی راهکارهایی مثل خودارضایی بسیار سالمتر و سده تر از سرکوب نیروی جنسیه:)

Mehrbod
02-06-2013, 02:11 PM
whhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhy
?:)))
غریزه جنسی کنترل نشدنیه:)فقط میشه سرکوبش کرد که روش سالمی نیست و زیان های جسمی داره.
حتی راهکارهایی مثل خودارضایی بسیار سالمتر و سده تر از سرکوب نیروی جنسیه:)

هر غریزه‌ای مهارپذیره، تنها مهار گرایش جنسی از همه سخت‌تره، اگر نه ما اینجا نبودیم (:

folaani
02-06-2013, 02:20 PM
صیغه!؟ شوخی‌ات گرفته فُلانی جان؟ :21:

شوخی چرا؟
مگه چیه؟
البته اینو بگم از نظر اخلاقی من با صیغه هم موافق نیستم.
ولی خب حداقل شرعی و قانونیه و یکسری مزایای دیگر رو هم داره احتمالا.

folaani
02-06-2013, 02:23 PM
واسکتومی چرا!؟
چرا نه؟

بهترین راهکار همان کاندومه.
آخه من میگم حتی یک در میلیون هم نمیخوام ریسک بچه دار شدن باشه.
کاندوم که میگن اصلا دو لایه استفاده کنید چون ممکنه سوراخ باشه!!

folaani
02-06-2013, 02:30 PM
چند وقت پیش توی فکر حذف آلت بودم!!
ولی خب بعدش فکر کردم اصلا از کجا معلوم با حذف آلت، غریزهء جنسی از بین بره! تازه شاید بدتر و عقده بشه یا موجب عوارض و مشکلات جسمی و روانی بدتری.
بعدشم آینده آدم ممکنه پشیمون بشه.
بعدش مسائل اجتماعی ممکنه مشکل ساز بشه.
از نظر دینی هم که میگن درست نیست. گرچه من مذهبی نیستم.

درکل چون با این همه مانع احتمال خیلی کمی میدم که این سیستم به دردم بخوره حتی تا آخر عمرم، حتی اگر بشه بطور کامل و برای همیشه از بین بردش بازم ممکنه این کار رو بکنم. چون واقعا برام جز دردسر و اتلاف وقت و انرژی و رنج و عقده چیزی نداشته و نداره.

البته از یه جهت خوب بوده! اینکه این فشار و عقده موجب خشم و اراده و شجاعت شده در من و انگیزهء جدی برای قدرت طلبی و پیشرفت و کاملتر شدن بهم داده. شاید اگر این غریزه کاملا از بین بره، آدم سست و بی انگیزه ای بشم در خیلی مسائل.

Ouroboros
02-06-2013, 02:56 PM
سوما واسه این کارها باید علاف باشی و وقت و انرژی هدر بدی و شاید حتی پول هایی خرج کنی؛ که اینا رو هم من نمیخوام انجام بدم چون وقت و انرژیم برام ارزشمندتره از این علافی ها، و آدم دانشمند و هدفمند بنظر من نمیتونه اینقدر علاف باشه.

یکی از اهداف ِ فرعی من از دانشمند شدن صعود در نردبان اجتماعی با استفاده از هوشم برای رسیدن به شرکای جنسی ِ مرغوب‌تر بوده، می‌دانستم که از این برج عاجی که در آن نشسته‌ام قادر به تحقیر ِ تمامی رقبا(خوش تیپ‌تر، خوش‌قیافه‌تر، پولدارتر و ....)خواهم بود. اگرنه خُب در خانه می‌نشستم و تیله بازی می‌کردم، چه مرضی بود؟!

از اینها گذشته، سکس خوب، و نه حتی «فقط سکس»، یک هزارم چیزی که تصور می‌کنید زحمت دارد، نیاز نیست کار خاصی بکنید، فقط خودتان را در دسترس قرار بدهید. یعنی به محیطهای اجتماعی بروید و اجازه بدهید دخترانی که از شما خوششان می‌آید بهتان نزدیک بشوند. هر آدمی، فارغ از کیفیاتی که دارد، مورد پسند دستکم هزاران نفر دیگر در جهان است.

چند وقت پیش توی فکر حذف آلت بودم!!
:e40f::e40f:
:e108::e108:
:e406::e406:

اینهم از دستاوردهای تشیع.

undead_knight
02-06-2013, 03:05 PM
هر غریزه‌ای مهارپذیره، تنها مهار گرایش جنسی از همه سخت‌تره، اگر نه ما اینجا نبودیم (:
خب کلمه کنترل ناپذیر شاید خیلی شدید باشه ولی تقریبا به همین منوال پیش میره ما نمیتونیم از نیروی جنسی آزاد باشیم مگراینکه تاوان بدیم و خب من به چنین چیزی کنترل ناپذیر میگم،فقط میتونیم ساید افکت رو کم کنیم:)

folaani
02-06-2013, 04:16 PM
نیاز نیست کار خاصی بکنید، فقط خودتان را در دسترس قرار بدهید. یعنی به محیطهای اجتماعی بروید و اجازه بدهید دخترانی که از شما خوششان می‌آید بهتان نزدیک بشوند. هر آدمی، فارغ از کیفیاتی که دارد، مورد پسند دستکم هزاران نفر دیگر در جهان است.
منکه گفتم اهل این کارها نیستم.
دنبال چیزهای علاف گونه نمیروم.
بعدش هم خب نمیذارم نزدیک بشن! چون بنظرم اینطوری آخر ابتذال و بی معنیه.
کار باید روی اصول و محکم و مایه دار باشه.
از این بچه بازیها اصلا خوشم نمیاد.

اینهم از دستاوردهای تشیع.
به تشیع چه ربطی داره؟
منکه اصلا مذهبی هم نیستم.

Angela
02-06-2013, 05:34 PM
شما این همه که دارید وقت میذارید مهارش کنید, اگه میخواستید طبیعی ارضاش کنید که بهتر بود, وقت و انرژی تون هم کمتر گرفته میشد!
فکرتون هم اینقدر مشغول نبود!

Mehrbod
02-06-2013, 06:06 PM
خب کلمه کنترل ناپذیر شاید خیلی شدید باشه ولی تقریبا به همین منوال پیش میره ما نمیتونیم از نیروی جنسی آزاد باشیم مگراینکه تاوان بدیم و خب من به چنین چیزی کنترل ناپذیر میگم،فقط میتونیم ساید افکت رو کم کنیم:)

تاوان احساسی یا زادمانی؟ :39:

Anarchy
02-06-2013, 06:55 PM
فلانی جان پیشنهاد میکنم برای این کار ، سرگذشت آغا محمد خان قاجار رو یه دور بخونی:e105::e404:!!

folaani
02-06-2013, 06:59 PM
شما این همه که دارید وقت میذارید مهارش کنید, اگه میخواستید طبیعی ارضاش کنید که بهتر بود, وقت و انرژی تون هم کمتر گرفته میشد!
فکرتون هم اینقدر مشغول نبود!
شک دارم اساسا!
حالا گفتم قرصی چیزی شاید باشه بخوریم زود خوب بشه :e415:
این همه علم و فناوری و پزشکی آخه!!

یه مدت هم میخواستم صیغه کنم.
حتی دامادمون گفت اگر بخوای من برات پیدا میکنم.
البته بعد از اینکه فهمید ازدواج واسه من کاملا منتفی است و هیچ راهی نداره.
ولی خب من حساب کردم اگر من این کار رو بکنم اونوقت فردا دامادمون کار مشابهی بکنه و زندگی خواهرم خراب بشه چی!!
کلا جالب و الگو و پشتوانهء خوبی نیست دیگه. نه؟

من نمیخوام خانوادم کوچکترین آسیبی ببینن. بخصوص مادرم. ترجیح میدم تا آخر عمر عزب بمونم اما مادرم راحت و ازم راضی باشه منم راضی ترم. نمیخوام کوچکترین فشار و رنجی رو بهش تحمیل کنم. پول هم داشته باشم خب برای زندگی خودم و مادرم لازم دارم.

کلیتش سکس برای من مهمترین مسئلهء زندگی نیست. قدرت و آرامش و راستی برام مهمتره و اگر اینا رو داشته باشم درحد حداقل راضی هستم.
ولی خب اذیت میکنه و وقت و انرژی ازم میگیره.

mahtab71
02-06-2013, 07:09 PM
شک دارم اساسا!
حالا گفتم قرصی چیزی شاید باشه بخوریم زود خوب بشه :e415:
این همه علم و فناوری و پزشکی آخه!!

یه مدت هم میخواستم صیغه کنم.
حتی دامادمون گفت اگر بخوای من برات پیدا میکنم.
البته بعد از اینکه فهمید ازدواج واسه من کاملا منتفی است و هیچ راهی نداره.
ولی خب من حساب کردم اگر من این کار رو بکنم اونوقت فردا دامادمون کار مشابهی بکنه و زندگی خواهرم خراب بشه چی!!
کلا جالب و الگو و پشتوانهء خوبی نیست دیگه. نه؟

من نمیخوام خانوادم کوچکترین آسیبی ببینن. بخصوص مادرم. ترجیح میدم تا آخر عمر عزب بمونم اما مادرم راحت و ازم راضی باشه منم راضی ترم. نمیخوام کوچکترین فشار و رنجی رو بهش تحمیل کنم. پول هم داشته باشم خب برای زندگی خودم و مادرم لازم دارم.

کلیتش سکس برای من مهمترین مسئلهء زندگی نیست. قدرت و آرامش و راستی برام مهمتره و اگر اینا رو داشته باشم درحد حداقل راضی هستم.
ولی خب اذیت میکنه و وقت و انرژی ازم میگیره.
شما نسبت به خانواده خیلی احساس مسئولیت میکنید که شایسته ی تحسینه اما فکر نمیکنید در اینکار افراط کرده باشید؟
بهرحال شما یه سری نیاز دارید و سرکوبشون حتما مشکل ساز خواهد شد.مثلا عصبیتر میشید یا بی حوصله تر و...

شایدم اعتماد بنفس کافی ندارید.
برخی از پسرها سعی میکنن که بدختری پیشنهاد دوستی ندن چون میترسن که جواب دختر نه باشه و غرورشون جریحه داربشه که در واقع اینطور نیست.
این احتمال هم وجود داره که هنوز دختر ایده آلتون پیدا نشده .بقول معروف مشکل پسندباشید.

folaani
02-06-2013, 07:43 PM
اما فکر نمیکنید در اینکار افراط کرده باشید؟
نه.
ما در گذشته زندگی سختی داشتیم و مادرم بخاطر ما خیلی فداکاری کرد و ما رو رها نکرد. زن مظلوم و آسیب پذیریه.
هرگز امکان نداره چیزی رو بر آسایشش ترجیح بدم.
بعدم کلا خانوادهء کم جمعیت و منزوی و تنهایی هستیم. باید حامی هم باشیم. هیچکس دیگری رو نداریم.

بهرحال شما یه سری نیاز دارید و سرکوبشون حتما مشکل ساز خواهد شد.مثلا عصبیتر میشید یا بی حوصله تر و...
نه اونقدرها هم فکر نمیکنم.
تاحالا که گذروندیم. و تسلطم خوب بوده و حتی رو به پیشرفت.
فکر کنم بحران های بزرگی رو پشت سر گذاشتم.
الان دیگه احتمال عدم کنترل و خشونت و کارهای خطرناک فکر نمیکنم باشه برام.

Theodor Herzl
02-06-2013, 08:14 PM
دست راست و چپ پس برای چی‌ هست؟:e420:

nirvana
02-06-2013, 09:07 PM
البته نه اینکه بگم خیلی مذهبی و مقید هستم، ولی خب نمیتونم این مسئله رو جوری بگیرم که انگار اصلا اینطور فکر نمیکنم.

البته اینو بگم از نظر اخلاقی من با صیغه هم موافق نیستم.
ولی خب حداقل شرعی و قانونیه و یکسری مزایای دیگر رو هم داره احتمالا.

از نظر دینی هم که میگن درست نیست. گرچه من مذهبی نیستم.

مذهب از سر و روت میباره فلانی جان و جالبه انکارش هم میکنی:)))))

شما اول برو باخودت کناربیا بعد بیا اینجا وقت ماروبگیر:e409:

nirvana
02-06-2013, 09:08 PM
دست راست و چپ پس برای چی‌ هست؟:e420:
اون برای قنوت کاربرد داره:))

Mehrbod
02-06-2013, 09:24 PM
مذهب از سر و روت میباره فلانی جان و جالبه انکارش هم میکنی:)))))

شما اول برو باخودت کناربیا بعد بیا اینجا وقت ماروبگیر:e409:

راستش من هم سرانجام نفهمیدم این فُلانی بیدینه یا نیست، زنا از
ریشه یک واژه‌ی دینیه، کسیکه دیندار نیست میتواند همخوابگی کند، ولی زنا !؟

folaani
02-07-2013, 06:07 AM
راستش من هم سرانجام نفهمیدم این فُلانی بیدینه یا نیست
من خودمم نمیدونم.
بعدم چه دینی؟
مسلمان زاده ام.
اما مثلا نماز نمیخونم.
بعد به زندگیهای چندگانه اعتقاد دارم که بیشتر افراد در اسلام قبول ندارن.
بعد از تعالیم حتی بودا هم درس میگیرم.

زنا از ریشه یک واژه‌ی دینیه، کسیکه دیندار نیست میتواند همخوابگی کند، ولی زنا !؟
ریشه و خود واژه مهم نیست.
اصل قضیه مهمه، که مثلا بودا هم گفته، و خیلی بزرگان دیگه، حتی شاید بعضی از اونایی که نه دین داشتن و نه خدا به اون شکل.

در کل من وجود خدا رو درنظر میگیرم و بیشتر به سمت وجود ماوراء و اینطور قوانین اخلاقی بصورت بنیادین و ریشه دار متمایل هستم؛ ولی میتونم عدم وجود خدا رو هم احتمال بدم و اگر دلیل محکمی داشت قبول کنم. یعنی مثل مذهبی ها متعصب و با ایمان نیستم.

مذهبی از دید من کسیه که طبق اصول و معیارهای دین خاصی فکر و عمل میکنه.
ولی من اینطور نیستم.
من هرچی رو خودم میخوام و درست تشخیص میدم و عملی میبینم قبول میکنم و ایمان خاصی هم ندارم؛ از باب عقل و احتیاط و نیروها و تشخیص درونیه.

folaani
02-07-2013, 06:31 AM
بابا حالا من گفتم یه روشی اگر بلدید بدید برای پاک کردن صورت مسئله.
شما رفتید جاهای دیگه.
نیست هیچی دیگه.
خاک بر سر بشر کنم با این همه علم و فناوری و ادعا :e057:
این همه داروی تقویت جنسی ساختن. همش فکر شهوت رانی هستن؛ دریغ از خرد و علم دوستی و آرامش :e105:

Theodor Herzl
02-07-2013, 07:10 AM
آقا تحت لفافه صحبت کردن کافی‌ است ، نمیخواهید سکس کنید ولی‌ غریزه جنسی‌ دارید ، پس ۲ راه پیش رو دارید. ۱- عضو شریف خود را قطع کنید ۲- از دست راست و چپ خود کمک بگیرید و استمنأ کنید.

پایان بحث!:e420:

folaani
02-07-2013, 07:45 AM
از دست راست و چپ خود کمک بگیرید و استمنأ کنید.

من یه دست ندارم.
میشه شما در این امر خیرخواهانه کمکم کنید؟

Theodor Herzl
02-07-2013, 07:49 AM
من یه دست ندارم.
میشه شما در این امر خیرخواهانه کمکم کنید؟خیر من علاقه‌ای ندارم عضو شریف مرد دیگری را در دست بگیرم:e01a::e52d: ، بهر حال این ۲ راه را پیش رو دارید چاره دیگری نیست!