PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را دیدن نمیکنید برای دیدن کامل نوشته‌یِ و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نازیسم=نادانی؟

SAMKING
01-07-2013, 11:12 AM
1205

با در نگر داشتن فرتور و گزاره درون آن،

آیا نازی ها کودن و تهی مغز بودند؟

روشن است که بیخردی برابر نیست با لغزش یا کژی یا هولوکاست و آدم کشی و هر کس که کشت، بی گمان نادان نیست.
آیا نادانی آنها بسبب نژاد پرست بودنشان است؟یا چه؟
آیا این نژاد پرستی در آینده پس از جنگ سبب میشد که سایر نژاد ها را نابود کنند؟
چرا گزاره بالا روی فرتوری از نازی ها نگاشته شده؟

اگر نازی ها پیروز میشدند امروز چهره جهان چگونه بود؟
امروز چه دشواری ها و چالش هایی بروز میکردند که بتوانیم بگوییم نازیسم=نادانی

sonixax
01-07-2013, 01:34 PM

به طور قطع خیر . انسانهای کودن و تهی مغز نمیتوانند تا آن حد از تکنولوژی پیشرفت داشته باشند طوری که بسیاری از جلوه های دنیای مدرن امروزی منشاشان همان نازی ها بوده اند ! از جمله :

موتور جت
موشک
بمب اتمی
و ...

همچنین همه ی آنها هم جنایتکار نبوده اند . بسیاری از آلمانی هایی که امروزه هنوز زنده هستند و در آن دوران در خدمت نازی ها بودند اصلن از جنایات هیتلر خبر نداشتند . برای مثال ما یک دوست یهودی (ایرانی) داریم اینجا همسرش دختر سر آشپز شخصی هیتلر بوده .

یعنی دختر یک شخص خیلی نزدیک به هیتلر با یک یهودی ازدواج کرده ، هر چند که احتمالن از جو منفی موجود علیه یهودیان خبر داشته ولی بعید میدونم از جنایات هیتلر خبر میداشته و یا موافقشون میبوده .

به هر حال به نظر من کودن و تهی مغز نبوده اند . کودن و تهی مغز میشود محمود احمدی نژاد که طی مدت ۸ سال هر چه بلا که بر سرمان نیامده بود را با هم بر سرمان آورد !

Theodor Herzl
01-07-2013, 03:16 PM
البته نژاد پرستی‌ چیز نابخردانه‌ای هست ، خیلی‌‌ها هم مجبور بودند لباس نازی بپوشند ، ولی‌ از نظر ایدئولوژیکی وابستگی نداشتند ، مثل همین سربازی رفتن درون ایران خودمان ، آیا همه سرباز‌ها در کشتار ۶۷ دست داشتند؟ آیا همه عاشق خامنه‌ای هستند؟ خیر! من به گناه عمومی‌ (collective guilt) اعتقاد ندارم و بر این باور هستم باید case by case قضیه را سنجید ، برای همین دادگاه نورمبرگ برگزار شد ، وگرنه اگر هرکه عضو حزب نازی بود را می‌‌خواستند اعدام کنند که %۹۵ جمعیت آلمان قتل‌عام می‌‌شدند! آلمانی‌‌هایی‌ هم حتی بودند که مقاومت کردند ، خیلی‌ از یهودی‌ها بچه‌های خود را پیش خانواده‌های کاتولیک می‌‌گذاشتند که آنها وانمود کنند آن بچه‌ها مسیحی‌ هستند و اگر بعد از جنگ پدر و مادر‌ها زنده ماندند بروند بچه‌های خود را پس بگیرند ، این کار برای خانواده‌های غیر یهودی که کمک میکردند می‌توانست مجازات مرگ داشته باشد ، کلیسای ارتدکس یونان برای بسیاری از یهودیان یونانی گواهی غسل تعمید قلابی صادر کرد تا آنها را از مرگ برهاند ، در فرانسه جنگ‌های چریکی مردم آغاز کردند..

mahtab71
01-07-2013, 06:51 PM
نازیسم=نادانی؟
جهل و نادانی در ابعاد گوناگون باید بررسی بشه.
شاید کسی که نژادپرسته و معتقد که باید دنیا از نژادهای ناخالص و ...پاک بشه از لحاظ سواد دانشگاهی در یک زمینه ای حتا متخصص باشه و یا یک دانشمند،اما این فرد در درک انسانیت و برابری ناتوانه و از این لحاظ نادان.کسی که به کوره های آدم سوزی خرده ای نمیگیره و اعتراض به کشتار میلیونها تن نداره در نهایت نادانیه.البته نادانی از نوعی دیگر...

SAMKING
01-07-2013, 07:26 PM
نازیسم=نادانی؟
جهل و نادانی در ابعاد گوناگون باید بررسی بشه.
شاید کسی که نژادپرسته و معتقد که باید دنیا از نژادهای ناخالص و ...پاک بشه از لحاظ سواد دانشگاهی در یک زمینه ای حتا متخصص باشه و یا یک دانشمند،اما این فرد در درک انسانیت و برابری ناتوانه و از این لحاظ نادان.کسی که به کوره های آدم سوزی خرده ای نمیگیره و اعتراض به کشتار میلیونها تن نداره در نهایت نادانیه.البته نادانی از نوعی دیگر...
درسته
ولی این کشت و کشتار ها کرانمند به پیش از پیروزی هست
من نمیتونم باور کنم که اگر نازی ها پیروز میشدند همه نژاد ها رو از بین میبردند. یا هتا همه یهودیهای هه جای زمین

به نگرتون اگر پیروز میشدند و از اون بازه زمانی رد میشدیم و امروز حکومت قدرتمندی بر پایه نازیسم وجود داشت، چه چالش هایی بروز میکرد که بتونیم بهشون بگیم نادان
پیشرفت دانشیک و قدرت نظامی را به میزان زیاد داشتند
مردمشان هم بسیار آنها را پذیرفته بودند،

برای نمونه چیزی یافت میشود که در حکومت به شیوه نازی ها مردم را بشوراند تا شیوه حکومت را دگر گون کنند؟
آیا روش آنها شدنی بود؟ یا تنها آب در هاون میکوبیدند و نادان بودند؟

mahtab71
01-07-2013, 07:33 PM
درسته
ولی این کشت و کشتار ها کرانمند به پیش از پیروزی هست
من نمیتونم باور کنم که اگر نازی ها پیروز میشدند همه نژاد ها رو از بین میبردند. یا هتا همه یهودیهای هه جای زمین

به نگرتون اگر پیروز میشدند و از اون بازه زمانی رد میشدیم و امروز حکومت قدرتمندی بر پایه نازیسم وجود داشت، چه چالش هایی بروز میکرد که بتونیم بهشون بگیم نادان
پیشرفت دانشیک و قدرت نظامی را به میزان زیاد داشتند
مردمشان هم بسیار آنها را پذیرفته بودند،

برای نمونه چیزی یافت میشود که در حکومت به شیوه نازی ها مردم را بشوراند تا شیوه حکومت را دگر گون کنند؟
آیا روش آنها شدنی بود؟ یا تنها آب در هاون میکوبیدند و نادان بودند؟
بهرحال اونها زمانی که حداقلی از قدرت رو داشتن نسل کشی گسترده ای کردن و خیلی از یهودیها رو به فجیع ترین صورت سوزوندن.
وقتی در یک بازه ی زمانی محدود و با داشتن حداقلی از قدرت اینطور فجایعی رخ بده مشخصه که در زمانی طولانیتر و قدرتی بزرگتر این فجایع هولناک تر خواهد بود.
اصولا نظامهای مبتنی بر ایدئولوژی همیشه دیر یا زود گرفتار اینطور مسائلی خواهند شد چرا که به برتر بودن خود باور دارند و دیگرانی حال از دین،نژاد مخالفو...رو سزاوار مجازات میدونن.

SAMKING
01-07-2013, 07:58 PM
وقتی در یک بازه ی زمانی محدود و با داشتن حداقلی از قدرت اینطور فجایعی رخ بده مشخصه که در زمانی طولانیتر و قدرتی بزرگتر این فجایع هولناک تر خواهد بود.
پس از هیتلر چطور؟بدونِ وجود هیتلر آیا از زیاده روی سایرین کاسته نمیشد؟
پس از پیروزی چه؟ آیا قدری آرام نمیگرفتند و آسوده نمیشدند؟
اگر همه رو میکشتند پس خودشان و نژاد برترشان بر چه حکومت میکرد؟بر زمین خالی؟
در مورد یهودی ها به گرایند بسیار همه یهودیان اروپا از بین میرفتند چنان که بسبب نفرتشان 6 میلیون را کشتند
ولی آیا یهودی ها خاور میانه هم در این نفرت شامل میشدند؟
بسیاری از مردم اروپا نژادشان با ژرمن ها یکی نبود، ولی آنها را نکشتند.

اصولا نظامهای مبتنی بر ایدئولوژی همیشه دیر یا زود گرفتار اینطور مسائلی خواهند شد چرا که به برتر بودن خود باور دارند و دیگرانی حال از دین،نژاد مخالفو...رو سزاوار مجازات میدونن.
خوب به نگرتون این باور به برتر بودنِ مردمِ خودِ جامعه سبب میشده که مردم انقلاب کنند و حکومت رو دگرگون کنند؟
آیا چنین حکومتی خودبخود نابود میشد یا تنها راه نابود کردنش از خارج بود؟

undead_knight
01-07-2013, 10:27 PM
خب از نظر من نازیسم نهیلیستیه و نهیلیسم رگه هایی از نادانی رو هم در خودش داره.
ولی خب اگر با توجه به مفهوم امضام بگم:)) میشه گفت کسانی که یک رژیم تواتالیتر یا یک فرقه مذهبی رو پایه گذاری میکنند اتفاقا انسان های باهوشی هستند ولی در مقابل کسانی که از اونهای پیروی میکنند معمولا دچار نادانی بسیار شدیدی هستند واین نادانی قدرت تخریبی خیلی زیادی داره.

mahtab71
01-08-2013, 03:35 PM
پس از هیتلر چطور؟بدونِ وجود هیتلر آیا از زیاده روی سایرین کاسته نمیشد؟
پس از پیروزی چه؟ آیا قدری آرام نمیگرفتند و آسوده نمیشدند؟
اگر همه رو میکشتند پس خودشان و نژاد برترشان بر چه حکومت میکرد؟بر زمین خالی؟
در مورد یهودی ها به گرایند بسیار همه یهودیان اروپا از بین میرفتند چنان که بسبب نفرتشان 6 میلیون را کشتند
ولی آیا یهودی ها خاور میانه هم در این نفرت شامل میشدند؟
بسیاری از مردم اروپا نژادشان با ژرمن ها یکی نبود، ولی آنها را نکشتند.

خوب به نگرتون این باور به برتر بودنِ مردمِ خودِ جامعه سبب میشده که مردم انقلاب کنند و حکومت رو دگرگون کنند؟
آیا چنین حکومتی خودبخود نابود میشد یا تنها راه نابود کردنش از خارج بود؟

1.پس از هیتلر چطور؟بدونِ وجود هیتلر آیا از زیاده روی سایرین کاسته نمیشد؟
نبود یک خطر به معنای این نیست که سایر خطرات هم از بین بروند.اندیشه ای که هیتلر داشت هولناک بود.اینکه افراد معلول و ناتوان جسمی یا یهودی باید کشته بشن تا نژاد در دنیا خالص بشه نمیتونه توجیه انسانی داشته باشه.
2.پس از پیروزی چه؟ آیا قدری آرام نمیگرفتند و آسوده نمیشدند؟
فکر نکنم بعد از قدرت آروم میشدند.چون عطش قدرت ،سیری ناپذیر هست.نمونه اون همون جنگ 8ساله و شعار آزاد سازی کربلا بود
3.اگر همه رو میکشتند پس خودشان و نژاد برترشان بر چه حکومت میکرد؟بر زمین خالی؟
این سوال رو باید از اونا پرسید.چون به کشتار معتقد بودند.
وگرنه از نظر من که این امر مطرودهست.
4.در مورد یهودی ها به گرایند بسیار همه یهودیان اروپا از بین میرفتند چنان که بسبب نفرتشان 6 میلیون را کشتندولی آیا یهودی ها خاور میانه هم در این نفرت شامل میشدند؟
بعضی اتفاقات نیاز به گذر زمان داره.احتمالا از کشتن یهودیان خاورمیانه هم ابایی نداشتن.لزومی نداشت بین این دو تفاوتی قائل بشن.
5.بسیاری از مردم اروپا نژادشان با ژرمن ها یکی نبود، ولی آنها را نکشتند.
یکی از دلایلش ممکنه این باشه که فرصت کافی برای تحقق اینکار نداشتند.
ضمن اینکه از نظر اونا شاید کشتار یهودی ها در اولویت بود و احتمالا در فرصت مناسب حساب سایرین رو هم میرسوندن.
6.خوب به نگرتون این باور به برتر بودنِ مردمِ خودِ جامعه سبب میشده که مردم انقلاب کنند و حکومت رو دگرگون کنند؟
نه من فکر میکنم در اون زمان یهودی ها ثروت بیشتری داشتن و با سایرین اختلاف زیادی از نظر مالی داشتن.شاید یکی از دلایل کینه ی هیتلر از اونا همین فاصله طبقاتی بود که بصورت نژادپرستی افراطی بروز داده شد.
البته انقلاب دلایل زیادی میتونه داشته باشه.یک زمانی اصلاحات نمیتونه خشم افراد رو کاهش بده و در نگر مردم ریاکارانه جلوه خواهد داد.درحقیقت تنها نقش یک سوپاپ رو خواهد داشت.
وقتی نارضایتی به خیابونها کشیده بشه دراینصورت کنترل از دست حاکمان خارج خواهد شد و حتا ممکنه از دست رهبران واقعیش هم خارج بشه.

در نظامهای سرمایه داری افراد همیشه یک خلایی رو احساس خواهند کرد.بخصوص قشرناراضی.اگه کسی بتونه این درک رو بدست بیاره که چه حرفی بیشتر در روان مردمش رسوخ خواهد کرد راحت میتونه بر اونها سلطه فکری پیدا کنه.
من اطلاعات خیلی دقیقی ندارم اما فکر میکنم آلمان اون زمان دچار گسست و عدم یکپارچگی بین ملتش شده و شعارهای وطن پرستانه هیتلر جذابیت کافی رو داشته و این باعث شده که اغلب افراد به سمت افکار اون متمایل بشن.

روزبه
01-08-2013, 05:54 PM
با اجازه دوستان مطالبی به ذهنم آمد كه به نظر میتواند در این بحث موثر واقع شود
نكته ای كه باید توجه كنیم برهه زمانی كه فاشیسم به ظهور رسید این برهه بعد از انقلاب فرانسه ورشد كاپیتالیسم ونیز دوره رقابت در این سیستم كه در اروپا شكل گرفت ونیز درآن دوره اگر توجه كنیم به نظر من میتوان دوره ای نام برد كه فردیت در عرصه حكومت به اوج خود رسیده بود در جای جای جهان افراد مستبد براریكه های حكومتی تكیه زذه بودند ازآن جمله موسولینی - هیتلر - فرانكو - دوگول - آتاتورك - رضاشاه - چرچیل - و... تعدادی افراد خود رای ومستبد والبته در این میان زمینه نیز فلسفه هم همسو با این جریان حركت میكرد اما نكته اصلی وهدف فاشیسم كشتار نبود اما كشتار خصلت ومشخصه این سیستم برای اعمال هژمونی بود درآن دوران استعمار به سكل سنتی به تسخیر وفتح كشورها بطور مستقیم اقدام مینمود واز صدور سرمایه به شكل امروزی خبری نبود فاشیسم شكلی ار ماهیت نهفته در ورای جهانگشائی به شكل نوین بود وجالب اینكه هدف وسمت حمله آلمان شوروی سوسیالیستی بود وحتی از اكشورهای اروپائی برای حمله وشكست شوروی انتظار حمایت وتشویق داشت اما احساس خطر آن كشورها از قدرت طلبی آلمان باعث شد به ترتیب وارد این جنگ خانمانسوز قدرت شوند

روزبه
01-08-2013, 06:11 PM
1205

با در نگر داشتن فرتور و گزاره درون آن،

روشن است که بیخردی برابر نیست با لغزش یا کژی یا هولوکاست و آدم کشی و هر کس که کشت، بی گمان نادان نیست.
آیا نادانی آنها بسبب نژاد پرست بودنشان است؟یا چه؟
آیا این نژاد پرستی در آینده پس از جنگ سبب میشد که سایر نژاد ها را نابود کنند؟
چرا گزاره بالا روی فرتوری از نازی ها نگاشته شده؟

اگر نازی ها پیروز میشدند امروز چهره جهان چگونه بود؟
امروز چه دشواری ها و چالش هایی بروز میکردند که بتوانیم بگوییم نازیسم=نادانی
نازیسم را نمیتوان به این شكل مورد قضاوت قرار داد عاقل بودن ویا نادان بود را در این مورد كاربردی نخواهد داشت نازی ها چون بورژوازی عصر كنونی به خوبی به منافع خود آكاهند وبرای تسلط برانسانها دیگر از نبوغ كافی برخوردارند این شویه قدیمی حكام بوده وهست كه همیشه علوم ودانش را در انحصار خود در آورند واز جهالت ونادانی توده ها سواستفاده كنند
ایننكه كشتن اساسا ماهیت این نوع ایدولوژیست ومشخصه اصلی آن واین گفتم روشی است عریان برای سركوب و اعمال اتوریته خود واین ویزگی این قدرت طلبان در آن برهه زمانی باتوجه به موقعیت رشد مناسبات اقتصادی بود
امروز برای جهان گشائی واستعمار روشهای نوین كاربرد دارد اكنون دیگر روشهای آن زمان كاربرد نداشته واز حالت تسخیر وغارت عریان به شكل غیر مستقیم تغییر یافته است اكنون كاپیتالیسم در شكل امپریالیستی نمود پیدا كرده وبا انحصار در آوردن وتشكیل كارتلها وتراست ها منافع خود را تامین وبر كل جهان تسلط دارد ونیازی به لشگركشی مستقیم نیست هرچند كه در صورت لزوم این كار را هم با آمادگی زمینه ذهنی افكار جمعی انجام میدهد بنابراین هرعصری شیوه های نوینی را تجربه میكند ئتغییر شكل میدهد ولی ماهیت همان است

Newton
01-09-2013, 09:36 PM
به نام علم
در تاریخ بشر قومی به بدی و منحوسی وتروریست پروری اقتصادی وسیاسی جهود نبوده ونیست
بشریت تمام رنجها وبدبختبها را از این قوم منحوس وام گرفت ه
در تاریخ بشر نه دین بودا برای بشر مشگل ساز بوده ونه هندو وزرتست
ولی این قوم پول پرست ومنفور از هبچ جنایت موزیانه ایی دریغ نکرده اند
تروریسم دولتی در بالترین سطحی در دولت منحوس یهود جریان دارد
به امید نابودی این قوم منحوس وظالم
من با ایین یهود مخالف نیستم ولی امت جهود بدترین امت ها هستند بدون شک
اگر موسی زنده بود این قوم را مسلما به دریا می ریخت
-------
دوستان چون نمیتونم پست ارسال کنم مجبور شدم برای دفاع از افکار خودم
این نوشته رو وادامه بدم و ویرایش کنم
بین دین و پیروان هر دین برداشت انها از دین هزاران تفسیر مختلف وجود دارد
اگر بخواهم روشنگری کنم میتوانم ایین مسیحیت را مثال بزنم
ایا ایین مسیحیت همان است که عیسی ناصری در نظر داشت
ایا مسیح معتقد به کلیسا وپاپ و کشتار قرون وسطی بود
ایا مسیح بین ملل جهان مکانی خاص را برای مسیحان در نظر گرفت
ایا واتیکان مورد تایید مسیح است
ایا تجاوز به کودکان در کلیسا مورد تاییید مسیح بود
ایا مورمونها که یک فرقه مثل تشیع هستند با مسیحت کاتولیک پیوند دارند
ایا مسیح معتقد بود مسیحیان قوم برگزیده هستند
وهزاران پاسخ بی جواب که تا ابد هم جوابی نخواند داشت

----:
ودر مورد امت مسلمان که بیشترین غرابت را به ایین یهود دارد
و تقریبا میتوان گفت که نمیتوان مرزی بین این دو ایین یافت
البته من به دلیل سانسور دولتی از باز کردن مطلب در مورد اسلام معذورم
ودوستان خارج نشین میتوانند صدها مدرک ومطلب در مورد ایین اسلام بنگارند
-------
اما در مورد ایین یهود
دین کنونی یهود تقریبا با افسانه ادغام شده ومرزی بین واقعیت و افسانه مشخص نیست
ایین یهود دین تبلیغی نیست وعلاقه ایی به جذب نو کیش یهودی ندارد
در ایین یهود کسی یهودی است که سه نسل قبلش از طرف مادر یهود ی باشد
همین اکنون هم در اسراییل دادگاه تعیین میکند که چه کسی یهودی است وچه کسی غیر یهود است
یهودیها معتقد هستند قوم برگزیده میباشند وبه نوعی اپارتایت مذهبی معتقد هستند ولی ایا این گفته موسی یا هارون است نکته همین جاست
یهودیها معتقد هستند نباید با دیگر ادیان ویا ملل ازدواج نمود تا خلوص نژاد انها از بین نرود واین نمونه نژاد پرستی است
یهودیها خود را قوم میدانند وبک کلونی جدا تز تمام بشریت وسه هزار سال هم هست در هر نقطه از کره زمین هستند هم باز قوم مهاجر هستند
واین بر خلاف تعقل است زیرا کسی که سه هزار سال در مکانی زیسته چگونه هم باز مهاجر است اگر این گونه است که ما ایرانیها هم باید به جنوب سیبری برویم زیرا اریایی ها هم قوم مهاجرند!!!
ونکته دیگر هلو کاست وافسانه ودروغی به این بزرگی است که بشریت باید بابت این دروغ باج بپردازد که اکثر ان بر عهده مالیات دهندگان امریکایی و اروپایست
اسناد ومدارک دادگاه مسخره نورنبرک انقدر دروغ و کذب است که دول اروپایی برایی جلو گیری از ابروریزی و عدم کشف حقیقت مجبور به گذاشتن قانون ضد بشری عدم تحقیق در مورد هلو کاست شدند با تهدید و فشار صهیونیستها
از نظر علمی و عملی کشتار شش میلیون یهودی شاید بزرگترین دروغ تاریخ ان هم در قرون معاصر بود وهست با استناد به چند عکس وچند شاهد دروغگو
بنگرید به سوریه که بعد از گذشت دو سال جنگ تمام عیار هنوز شصد هزار کشته شده
هیچ سند مکتوب ویا شفاهی از هیتلر دال بر فرمان کشتار یهودیان در دست نیست
من که فیلم گروه پست فطرتها با بازی برد پیت را دیدم وحشت کردم
چرا غرب خوشنت علیه نازیها را این گونه عریان نمایش میدهد
وپوست سر انها را میکند
اما هالیود مستعمره یهود یک ثانیه فیلم در مورد یهودبها وجنایات انها در فلسطین نمایش نمیدهدایا این نشان اپارتایت فرهنگی نیست

المان هم فعلا در اشغال متفقین است بزرگترین پایگاه امریکا در شهر هامبورگ المان مستقر است وعملا المان فعلا بعد از جنگ جهانی دوم اشغال شده است
در مورد هیتلر وجنگ دوم جهان گیر هم انقدر اسناد موجود است که به راحتی هیتلر را از هرگونه گناهی مبرا می نمایاند
در جنگ هم حلوا خیرات نمی کنند
نازیسم هم تا ابد وجود خواد داشت تا شخصی معتقد به برتری نژاد باشد وقداست خاک ادلف هیتلرها هم از سطح پایبن توده ها را متحد و خونخوار خواهند نمود
مثل صدام حسین اتا تورک ناصر در مصر شاه ایران وکثیر نخبگان ایران
پوتین در روسیه که سودای تزار شدن دارد حزب عدالت ترکیه کنونی که سودای احیای حکومت عثمانی در سر دارد
پس نازیسم متعلق به المان وتاریخ نیست یک جریان زنده است
-----
یک نکته هم در مورد دانشمندان یهودی زاده که اکثرا بیخدا بوده اند وبا چماق ان را بر سر منتقدین یهود میکوبند که تناقص است
اگر فروید مارکس و داروین و انیشتن خیل کثیر دیگر بیخدا ویا حداقل اگنوستیک بوده اند چگونه است که یهودی هستند و ان را بر سر ما میکوبید
اگر هم هستند پس نتیجه میگیرم دین یهود نژادی است وحتی طبق قانون دینی یهودیان یهودی زاده بی خدا هم باز یهودی محسوب میشود !!!
دوستان نکته دیگر این است چرا این به هر کجای زمین رفت مورد خشم کینه ان مردمان قرار گرفت هم اکنون در تمام دنیا اگر زور گزما وقانون نباشد یهودیها در امان نیستند از فرانسه وایتالیا والمان روسیه گرفته تا اسیا و افریقا
این این قوم مشگل تاریخی دارند یا دیگر ملل بیمار هستند
یکی من را روشن سازد
چگونه است که دو یهودی زاده معرف هیتلر واستالین کبیر خود یهود ستیز هستند!
به گمانم این ریشه تاریخی در کشتن یهودیها به دست خویش به صلیب کشیده شدن مسیح توسط ربای ها برگر دد
-----

sonixax
01-10-2013, 01:33 AM
به نام علم
در تاریخ بشر قومی به بدی و منحوسی وتروریست پروری اقتصادی وسیاسی جهود نبوده ونیست
بشریت تمام رنجها وبدبختبها را از این قوم منحوس وام گرفته

جانم ؟
بهترین دوستان من یهودی هستند ، یكی از كاربران خوب اینجا یهودیست ، بزرگترین دانشمندان هم یهودی بودند (هستند) . این یك .
دو ، نژاد پرستی و نفرت پراكنی ممنوع .

Mehrbod
01-10-2013, 03:41 AM
به نام علم

شوخیت گرفته شیلا جان؟ :e405:

Newton
01-10-2013, 04:05 AM
به نام علم
در تمام ممالک جهان یهودیان تمام شریان های اقتصادی ومالی را قبضه نموده اند
در تمام جهان یهودیان با لابی قدرتمند خود حقوق دیگر اقلیتها را به راحتی زیر پا میگزارند
این قوم جهان خوار ومظلوم نما بعد از سه هزار سال در تمام دنیا با ادعای پوشالی قوم مهاجر بودن حقوق ویژ ه ایی را برای خود قایلند
یهودیها یک جامع بسته و مخفی هستند یک یهودی میتواند مسیحی ویا مسلمان شود ولی یک مسلمان نمی تواند یهودی شود
--------------------------------- (ویرایش شد)
خون ملتها را میمکند وحقوق بشر را در تمامی ابعاد نقض نموده اند
در تمام غرب صحبت از واقعه تاریخی هلو گاست جرم است
در غرب میشود مسیح یا محمد را نقد نمود ولی صحبت از ایین یهود وهلوگاست جرم بزرگی است وضد بشری!!!
نژاد پرست ترین انسانها در کره زمین مردمان این قوم هستند
حتی در ایران کنونی یهودیها خود را بعد از سه هزار سال سکونت وچپاول قوم مهاجر میدانند نه ایرانی!!!
در ایران در جنگ ایران عراق یک یهودی برای دفاع از وطنش کشته نشد
زیرا اینان قوم مهاجرند
اگر اینیشتن وفروید مارکس جهود زاده بودند ولی در اخر جهود باقی نماندند
واز این دین ماسونی وضد بشری فرار نمودند
اینان همان قومی هستند که مسیح را مصلوب نمو دند
و ربای های جهود مانند زالو با همگاری رومیها خون فرزند خویش را ریختن
حال کاری نداریم که ان بدبخت افتاب زد سرش ادعای پسر بودن خدا را نمود یا واقعا پسر خدا بود
اگر هر شخصی کتاب نبرد من هیتلر ----- را بخواند به ادلف هیتلر ------ حق میدهد که یهودیها را از المان اخراج نماید
در هر جا یک بار هست یا روسپی خانه یا بانک یک مفت خور جهود هم در کنارش هست

پدر امتها وملت ما را همین جهود ها در اوردن همین تازه مسلمان ها
که پرتقال وارد میکنن از کشور ضد بشری وجعلی یهود
ان مردک احمق ونژاد پرست با کمال بی شرمی کارتن بمب اتم ایران را در سازمان ملل نشان امتها میدهد نتانیاهو روس تبار واز صدها بمب اتم خودشان حرفی وسخنی نمیراند

در ایران هر کسی اول ایرانیست ما شهروند مهاجر احتیاج نداریم
من دنبال حقیقت هستم
نژاد پرست نیستم مثل جهودها تمامیت خواه نیستم
قوم مهاجر نیستم
خون من با یک عرب برابر است
عرب بدبخت هم مثل من مذهب استعمارش نموده
در مصر به روشنی بازگشت به خویش روشن است
اکر حاجی حسین اوبامای نکبت بگزارد و با چماق مرسی تروریست را بر انها سوار نکند
یهودیها اکثرا انسانهای خوبی هستند ولی سران انها در جنایت دست سعد ابی وقاص را از پشت بسته اند
در ایران که من یک یهودی ندیدم به کشورم خدمت کند ای کاش خیانت هم نکنند

کاربر گرامی بیان سخنان نژادپرستانه و یا جانبداری از نازیسم از جمله خط قرمزهای این تارنما میباشند و بر پایه قوانین تارنما جرم میباشند . مهر ورزیده و از استفاده از چنین ادبیاتی خودداری کنید . با سپاس .

Theodor Herzl
01-10-2013, 04:29 AM
کاربر گرامی‌ شیلا مطلب شما در این جستار مصداق بارز بند ۸ از لیست جرم‌ها در این تارنما هست در اینجا تبلیغ نازیسم و نژاد پرستی‌ ممنوع است.

۰۸ - نژاد پرستی ، استفاده از کلمات تحقیر آمیز، نوشتن جوک، علیه هر قوم (ترک ، فارس ، لر ، کرد ، عرب)، هر ملیت (ایرانی، انگلیسی، اسپانیایی)، پیروان هر مذهب (مسلمانان، مسیحیان، یهودیان) و هر گروه از مردم (مردان، زنان، کودکان، نابینایان، ناشنوایان، عقب مانده های ذهنی) ، تبلیغ و ترویج نازیسم، عرب ستیزی (بطور کل نژاد پرستی) ، یهود ستیزی و در کل انسان ستیزی.

دفترچه - قوانین و هنجار ها (http://www.daftarche.com/misc.php?do=vsarules&cfrset=2)

Newton
01-10-2013, 04:49 AM
دوستان گرامی من ضد هر گونه و نوعی از نژاد پرستی هستم
کجای سخنان من نژاد پرستی
من به هیچ ایینی هم توهین نکرده ام
ایین یهود واسلام ومسیح هم محترم ارزانی پیروانشان
نازیها هم که الان نیستند بد بختها اگر پیروز میشدند الان کاپیتالیستها جهان را غارت نکرده بودند وتاریخ را از قدیم گفتن فاتحان مینویسند

اما نمی توان مثل امریکا با چماق قانون دهن امت رو سرویس کرد
پس تکلیف به اصطلاح ازادی بیان چه میشود این وسط
اگر ازادی بیان نسبی است که کره شمالی ازاد ترین کشور دنیاست
زیرا در انجا میتوان تا خورشید هیدروژن دارد از غرب انتقاد کرد

Theodor Herzl
01-10-2013, 05:05 AM

این قوم فریب کار وتروریست بعد از خیانت به ملت متمدن المان با ادعای پوشالی هلوگاست که یک باجگیری تاریخی است

اگر هر شخصی کتاب نبرد من هیتلر بزرگ را بخواند به ادلف هیتلر بزرک حق میدهد که یهودیها را از المان اخراج نماید

این قسمت از مطالب شما مصداق بارز نژاد پرستی‌، تشویق به نسل کشی، و تبلیغ نازیسم است.

Mehrbod
01-10-2013, 05:09 AM
این قسمت از مطالب شما مصداق بارز نژاد پرستی‌، تشویق به نسل کشی، و تبلیغ نازیسم است.

شیلای گرامی زمانیکه میگویید "قوم یهود" از سخن شما برداشتی بجز نژادپرستی نمیشود کرد.

اگر نگرتان یهودیان بتنهایی است بمهر سخن را به یهودیان، بویژه دینداری یهودیان کوتاه
کنید، اگرنه قوم یهود دربرگیرنده ژن یهود (اگر چنین چیزی داشته باشیم) هم میشود.

undead_knight
01-10-2013, 08:39 AM
یک دوره کامل نهیلیسم شناسی و مضرراتشو باید اینجا بزارم:))
خدایی کسانی که در شیوه نابودگرانه نازیسم شرکت میکردند احمق نبودند؟آیا جنگ،اعلان های رسمی(مثلا در مورد معلولیت یا یهود) و... رو نمیدند؟
وقتی در چنین چیزهایی تعداد زیادی از مردم شرکت میکنند یعنی اینکه نابودی خودشون و دیگران چندان مهم نیست، و تازه در عوض یک سود احتمالی که به آینده واگذار میشه!این به نظر من تجسم حماقته:)

SAMKING
01-10-2013, 09:11 AM
دوستان این جستار پیرامون نازیسم است.
و نازیسم هم با نژاد پرستی گره خورده، و کاربر شیلا یا هر کس دیگری باید بتواند نگر خود را بگوید چه نگرش نژاد پرستانه باشد یا نباشد،
در آخر میخواهیم به فرهود برسیم، جز این است؟
چه خوشمان بیاید چه نیاید نگرش کاربر شیلا در کشور ما تا اندازه زیادی گسترده هست،
اگر بخواهیم اینجا را هم هممیهن کنیم و بجای رسیدن به فرهود نگرش را پاک کنیم که باید کاسه کوزه را جمع کرد و رفت.
همین سخن نگفتن ها کا را در نهایت به نسل کشی و خشونت و ناراحتی میکشاند، کمی بردباری کنید.:e032:

بی گمان درست است ولی همه یهودیان ثروتمند نیستند.

در تمام جهان یهودیان با لابی قدرتمند خود حقوق دیگر اقلیتها را به راحتی زیر پا میگزارند
این بخش رو باید روشنگری کنید. چگونه؟

این قوم جهان خوار ومظلوم نما بعد از سه هزار سال در تمام دنیا با ادعای پوشالی قوم مهاجر بودن حقوق ویژ ه ایی را برای خود قایلند
درست است که میگویند مهاجراند، ولی چه هوده ویژه ای بر خود میگزارد؟

یهودیها یک جامع بسته و مخفی هستند یک یهودی میتواند مسیحی ویا مسلمان شود ولی یک مسلمان نمی تواند یهودی شود
مخفی؟چرا؟مگر سایرین همه آشکارند؟

یک پرسش از دوستان که آگاهی دارند یا یهودی هستند:
چرا یک مسلمان نمیتواند یهودی شود؟ آیا چنین است؟ چرا یهودی ها چنین پروانه ای نمیدهند؟

این قوم فریب کار وتروریست بعد از خیانت به ملت متمدن المان با ادعای پوشالی هلوگاست که یک باجگیری تاریخی است
چه خیانتی؟ کمی روشنگری کنید؟ (خودم کمی میدونم ولی میخوام نگر شما رو هم بدونم)
من بر این باورم که هلو کاست پوشالی نبوده، اگر میشود روشنگری کنید که چرا این باور را دارید؟

یک یهودی در ایران است و دیگری در انگلیس، اونی که در ایران هست کاری پاد هومنیک میکند.
از گزاره بالا چگونه میشود نتیجه گرفت که یهودی ها (=هر دو یهوی) پاد هومنیک هستند؟

شاید فردیدتان کشور اسرائیل و کشورداران آن بوده؟ درسته؟

در تمام غرب صحبت از واقعه تاریخی هلو گاست جرم است

در غرب میشود مسیح یا محمد را نقد نمود ولی صحبت از ایین یهود وهلوگاست جرم بزرگی است وضد بشری!!!

من هم با شما همداستانم نباید اینگونه باشد.
انگیزه چینین چیزی را شما در چه میدانید؟ چرا اینگونه شده؟

نژاد پرست ترین انسانها در کره زمین مردمان این قوم هستند

حتی در ایران کنونی یهودیها خود را بعد از سه هزار سال سکونت وچپاول قوم مهاجر میدانند نه ایرانی!!!

کمی روشنگری کنید،
آیا از این رو میگویید که گفتید خود را پس از 3000 سال هنوز مهاجر میدانند؟ یا اینکه گفتید یک مسلمان نمیتواند یهودی شود؟ یا چیز دیگری؟
نژاد پرستی در هر ملت و قومی هست مادامی که بدانیم من از گروه 1 هستم و دیگری از گروه 2 یک گرایش کوچکی به گروه خود خواهیم داشت
و من این را بیخردی نمیدانم.
اگر این گرایش زیادی بزرگ شود، دردسر ها آغاز میشود.
آیا دو گزاره بالا برای پذیرفتنِ نژاد پرست ترین؛ بودنِ یهودیان کافیست؟

در ایران در جنگ ایران عراق یک یهودی برای دفاع از وطنش کشته نشد
زیرا اینان قوم مهاجرند
درسته شاید اگر یک میلیون سال هم در ایران بمانند ایران را وطن خود ندانند،
ولی زرتشتیان هم که ایران را وطن خود میدانستند و شمارشان از یهودیان بیشتر بود، هم، تنها 2 کشته در 8 سال جنگ دادند! با اینکه قوم مهاجر نبودند و خود را مالک ایران هم میدانند!
هیچگاه یک بخش کمتر خود را فدای بخش بزرگتر از همبود نمیکند، یهودی و مسلمان و سیاه و سفید ندارد.

اگر اینیشتن وفروید مارکس جهود زاده بودند ولی در اخر جهود باقی نماندند
واز این دین ماسونی وضد بشری فرار نمودند
حال کاری نداریم که ان بدبخت افتاب زد سرش ادعای پسر بودن خدا را نمود یا واقعا پسر خدا بود
همه ادیان ابراهیمی پاد هومنیک هستند.... یا به مرور شده اند.
کشتن مسیح هم یک جنایت است ولی هتا پیروان اسپاگتی هم ممکن است جنایت کنند و جنایت یک فرد جنایت کار بودن/شدن یک همبود را در پی ندارد.

اگر هر شخصی کتاب نبرد من هیتلر بزرگ را بخواند به ادلف هیتلر بزرک حق میدهد که یهودیها را از المان اخراج نماید
من نیمی از این کتب رو خوندم پس نگر درستی نمیتونم بدم، تا من خواندن آن را پایان دهم شما کمی روشنگری کنید.

در هر جا یک بار هست یا روسپی خانه یا بانک یک مفت خور جهود هم در کنارش هست
من بار یا روسپی خانه از نزدیک ندیدم!
دوستانی که آنجاها تِلِپ میشوند نگرشان چیست؟درست است؟:e415:
اگر این گزاره درست باشد قرار است چه چیزی را پایور کند؟
آیا بار یا روسپی خانه بد است؟
یا بار و روسپی خانه ای که مال یهودی باشد بد است؟
یا یهودی ها نمیگذارند دیگران بار و روسپی خانه داشته باشند؟

پدر امتها وملت ما را همین جهود ها در اوردن همین تازه مسلمان ها
که پرتقال وارد میکنن از کشور ضد بشری وجعلی یهود
ان مردک احمق ونژاد پرست با کمال بی شرمی کارتن بمب اتم ایران را در سازمان ملل نشان امتها میدهد نتانیاهو روس تبار واز صدها بمب اتم خودشان حرفی وسخنی نمیراند
در مورد جنگ افزار هسته ای هم با شما همداستانم که تا دیگران دارند، ما هم باید بتوانیم داشته باشیم
ولی همه این نگر را ندارند، میتوانید دیگر نگر ها رو در جستار "ایران و بمب اتمی" بیابید.

در ایران هر کسی اول ایرانیست ما شهروند مهاجر احتیاج نداریم
درسته همچنان که بیشتر یهودیان از ایران رفتن و دارند میروند.
اکنون شمار یهودیان ایران 12000 تن است درسته؟ که در سرشماری آینده به 8500 میرسد.(نمیدونم کجا اینو خوندم!)

یهودیها اکثرا انسانهای خوبی هستند ولی سران انها در جنایت دست سعد ابی وقاص را از پشت بسته اند
در ایران که من یک یهودی ندیدم به کشورم خدمت کند ای کاش خیانت هم نکنند
من 2 پزشک یهودی میشناسم، اگر درمان مردم خدمت نیست پس چه هست؟
خدمت میکنن پول هم میگیرن، همه همینگونه هستند و کرانمند به یهود نیست.

SAMKING
01-10-2013, 10:05 AM
یک دوره کامل نهیلیسم شناسی و مضرراتشو باید اینجا بزارم:))
خدایی کسانی که در شیوه نابودگرانه نازیسم شرکت میکردند احمق نبودند؟آیا جنگ،اعلان های رسمی(مثلا در مورد معلولیت یا یهود) و... رو نمیدند؟
وقتی در چنین چیزهایی تعداد زیادی از مردم شرکت میکنند یعنی اینکه نابودی خودشون و دیگران چندان مهم نیست، و تازه در عوض یک سود احتمالی که به آینده واگذار میشه!این به نظر من تجسم حماقته:)
پوچگرایی (نیهیلیسم) (http://www.daftarche.com/%D9%81%D9%84%D8%B3%D9%81%D9%87-%D9%88-%D9%85%D9%86%D8%B7%D9%82-10/%D9%BE%D9%88%DA%86%DA%AF%D8%B1%D8%A7%DB%8C%DB%8C-%D9%86%DB%8C%D9%87%DB%8C%D9%84%DB%8C%D8%B3%D9%85-835/#post27149)
مبسوط روشنگری کن:e420:
(اون سود احتمالی در آینده چیه؟)

Russell
01-10-2013, 11:59 AM
شیلای گرامی اینجا هم تاکید کرده اید که سوء تفاهمی ایجاد نشود و به اشتباه برداشت غیرنژادپرستانه از سخن نشود !!

sonixax
01-10-2013, 12:49 PM
شیلا ی گرامی اگر مشکلی با سیاستها و سیاستمداران اسرائیل دارید (مثل من) میتوانید در جستار مربوط به آشنایی با صهیونیسم و اسرائیل و یا سایر جستارها در مورد اسرائیل که کم هم نیستند بیان کنید . اگر مشکلی با دین یهود دارید میتوانید در تالار ادیان آن را بیان کنید . ولی مشکل با یک قوم آن هم با ادبیات شما میشود نژاد پرستی !

Theodor Herzl
01-10-2013, 12:58 PM
البته شیلای گرامی‌ پیشنهاد می‌کنم برای شروع و جهت به خاک مالیدن پوزه این قوم یهود اگر کامپیوتر اینتل دارید و بر روی آن آنتی ویروس نصب است به سرعت آن را از پنچره به خیابان پرت کنید چون مخترع آنتی ویروس یک یهودی بوده است و صاحب‌های شرکت اینتل نیز اکثرا یهودی هستند و با خرید این کامپیوتر‌ها پول به جیب آنها میرود:e404:

Theodor Herzl
01-10-2013, 08:35 PM
با اینکه من هر نازی را یک هدف بالقوه نظامی میدونم و احتیاجی به پاسخ گفتن و صحبت با تروریست نیست ، اما جهت روشن شدن یه سری چیز‌هایی‌ که گفتید برای بقیه کاربرها اینجا به آنها پاسخ میدهم.

از ابتدای تاریخ هرکه که دستش به یهودیان رسیده آنها را کشته است ، از یونان باستان ، آشوری‌ها و رومی‌ها بگیرید تا دوران سیاه کلیسا و قرون وسطا و کشتار دوران نهضت پروتستان تا دوران حکومت نازی ، این سخن‌های شما نیز فقط تهمت‌های کلیشه‌ای نازی‌ها و فاشیست‌ها هست که مطمئن باشید اگر در غرب باشید همان آنها اول شما را بخاطر غیر سفید پوست بودنتان مورد آذر و اذیت قرار خواهند داد.

لینک آزار و اذیت و کشتار مسلمانان توسط بودائی‌ها در برمه
Persecution of Muslims in Burma - WiKi (http://en.wikipedia.org/wiki/Persecution_of_Muslims_in_Burma)

یک نمونه از حمله هندو‌ها به مسلمانان در هند
Three killed as Hindus attack Muslim village | World news | The Guardian (http://www.guardian.co.uk/world/2005/nov/07/india.mainsection)

در همه جا که نه ولی‌ در آمریکا بسیاری از مراکز اقتصادی مهم یا صاحبانش یهودی هستند یا مدیر کلّ یهودی دارد ، ولی‌ آنها نیز بنا به لیاقت خود به جایی رسیدند همانطور که هر شخص دیگری نیز میتواند به آنجا‌ها برسد .

اگر لابی یهود قدرتمند است ، چرا هنوز جمهوری اسلامی با دنیا مشغول لاس زدن هست ، آیپک که قوی‌ترین لابی یهودی در جهان است هیچ تأثیری بر روی دولت آمریکا نتوانسته است بگذارد ، حقوق هیچ اقلیتی هم در غرب زیر پا گذاشته نمی‌شود اینجا مملکت قانون هست ، اما شما در آن سوراخ گه اسلامی که احتمالا بزرگ شدید از این چیز‌ها خبر ندارید.

خیر ، هر کسی‌ میتواند یهودی بشود ، حتی کسانی‌ که یهودی میشوند و یهودی زاده نیستند در جامه یهودی از احترام بالاتری برخوردارند ، چون به انتخاب و نه از روی تولد یهودی هستند.
Conversion to Judaism - WiKi (http://en.wikipedia.org/wiki/Conversion_to_Judaism)

در تمام غرب صحبت از واقعه تاریخی هلو گاست جرم استخیر در تمامی‌ غرب انکار هولاکاست جرم نیست ، مثلا در آمریکا و کانادا آزاد هست ، اما در چندین کشور اروپایی به علت جلوگیری از رشد مجدد نازیسم جرم است.

در غرب میشود مسیح یا محمد را نقد نمود ولی صحبت از ایین یهود وهلوگاست جرم بزرگی است وضد بشری!!!مزخرف محض شما هرچه از دلتان می‌خواهد به دین یهود در هرجا که می‌خواهید در غرب بگویید کسی‌ کاری به کار شما ندارد.

در ایران در جنگ ایران عراق یک یهودی برای دفاع از وطنش کشته نشداین هم دروغ ، ۴ یهودی در جنگ ایران و عراق کشته شدند.
تصاویر تعدادی از شهدای كلیمی در انقلاب اسلامی و جنگ تحمیلی (http://p30persian.ir/forum/thread34110.html)

حال کاری نداریم که ان بدبخت افتاب زد سرش ادعای پسر بودن خدا را نمود یا واقعا پسر خدا بودمسیح احتمالا اصلا موجودی تاریخی‌ نیست که کسی‌ او را کشته باشد.

تازه مسلمان ها
که پرتقال وارد میکنن از کشور ضد بشری وجعلی یهودخوب بروید از جای دیگر پرتغال بخرید مگه کسی‌ شما را مجبور کرده است!

کاربر شیلا ، مدیریت اصلی‌ تارنما تصمیم گرفته است به هر دلیل قوانین را اجرا نکند و پست‌های شما را پاک نکرده است ، ولی‌ یک بار دیگر این ادبیات فاشیستی خود را تکرار کنید حتما این اتفاق خواهد افتاد ، این اخطار آخر است.

Angela
01-12-2013, 03:04 PM
نازیسم = نادانی ست! تمام ریشه یابی هایی و عواملی که برای گسترش نازیسم شمرده میشه – ضعف اقتصادی , فردگرایی, حس حقارت آلمانیها بعد از جنگ اول و ... – همه به نظر من ریشه های حماقتی است که باعث شد گروه زیادی پیرو اندیشه های هیتلر و ایدئولوژی نازیسم بشن.
شاید درست تر باشه که بگیم نازیسم و هر ایدئولوژی دیگه پایه هاشون رو بر روی نادانی گروهی از مردم بنا می کنند. مردمی که جوری سرسپرده یک ایدئولوژی میشن که اصول و قوانین اون رو تردید ناپذیر و مطلق می دونند و از سنجیدن فرمانها و قوانین و تصمیم های فرماندهان و رهبران دست می کشند و همه چی رو به اونها واگذار می کنند.
پذیرش بی چون و چرای اصول نازیسم و اطاعت محض از پیشوا! نادانی است و البته اعتقاد داشتن به اونها و به مزخرفاتی مثل نژاد برتر و نژاد پست تر و پاکسازی نژادی هم درجه بالاتری از نادانی است.

پ.ن: این گروه ایرانیان طرفدار نازیسم خیلی منو می ترسونند, فکر می کنم شرایط جامعه ما به سمتی میره که این نگرش برای تعداد بیشتری پذیرفتنی میشه, ملی گرایی افراطی و فرد پرستی ناشی از سیاستهای جمهوری اسلامی و.. نمی دونم خطر گسترش نازیسم ایرانی در چه حدیه؟!

The Invisible Pink Unicorn
01-12-2013, 03:59 PM
عزیزایی که فکر میکنین یهودیا مظلوم و معصوم بودن فقط ده دقیقه وقت بزارین سخرانیای بنیامین فریدمنو گوش بدین بعد بیاین بگین نظرتون چیه. :e402:
Benjamin H. Freedman - WiKi (http://en.wikipedia.org/wiki/Benjamin_H._Freedman)

01-12-2013, 04:22 PM
آفرین بر شما آقا دیوید مثلا اومده بودیم بحث آزاد کنیما! :e40e: شیلا رو پر کنده کردین.

http://www.daftarche.com/images/imported/2013/01/45.jpg

sonixax
01-12-2013, 04:37 PM
آفرین بر شما آقا دیوید مثلا اومده بودیم بحث آزاد کنیما! شیلا رو پر کنده کردین.

خیلی واضح در قوانین طرفداری از نازیسم و نژادپرستی جرم عنوان شده ! جای بحث هم نداره . میخواید آزادی عمل در همین یک مورد هم داشته باشید بفرمایید هزینه های یک سرور در آمریکا را تقبل بفرمایید که همین محدودیت هم رفع شود !

Theodor Herzl
01-12-2013, 04:59 PM
یک چیزی را بگویم که من مخالف این ممنوعیت انکار هولاکاست هستم در چندین کشور اروپایی، چون انقدر سند و مدرک هست که اگر کسی‌ هولاکاست را انکار کند فقط خودش را بی‌ آبرو کرده است ، مثل کسانی‌ که الان ادعا میکنند زمین صاف است! همه به آنها خواهند خندید:e420:

mahtab71
01-12-2013, 05:06 PM
از نظر علمی و عملی کشتار شش میلیون یهودی شاید بزرگترین دروغ تاریخ ان هم در قرون معاصر بود وهستد
...
در مورد هیتلر وجنگ دوم جهان گیر هم انقدر اسناد موجود است که به راحتی هیتلر را از هرگونه گناهی مبرا می نمایاند

شیلای عزیزچه دلایل و مدارکی برای اثبات نوشته هاتون دارید؟

mahtab71
01-12-2013, 05:20 PM
خیلی واضح در قوانین طرفداری از نازیسم و نژادپرستی جرم عنوان شده ! جای بحث هم نداره . میخواید آزادی عمل در همین یک مورد هم داشته باشید بفرمایید هزینه های یک سرور در آمریکا را تقبل بفرمایید که همین محدودیت هم رفع شود !
و این نشون میده آزادی بیان حقیقی در هیچ جایی وجود نداره حتا کشوری که خودشو مهد آزادی میدونه در جایی که منافعش دچارخطر بشن ابائی نداره که اصول اخلاقی رو زیر پا بزاره.

khodashenas
01-12-2013, 05:31 PM
کاری به اسرائیل ندارم اما چرا تاوان قتل وعام یهود را مردم فلسطین بدهند همین یهودیان عزیز ما در روسیه استان مخصوص خود را دارند خب میرفتند در همین استان چرا باید با کشت وکشتار صاحب کشوری مخصوص خود باشند آن هم کشوری که هر نفرش از یک گوشه مهاجرت نموده مثلا آن ایرانی یهودی.فنلاندی و...از لحاظ فرهنگی یکی هستند در ضمن من باور نمیکنم کسی تاریخ چند هزار ساله ایران را بیخیال شود وتغییر تابعیت به کشوری چون اسرائیل.کانادا و...دهد.

Theodor Herzl
01-12-2013, 05:36 PM
چرا تاوان قتل وعام یهود را مردم فلسطین بدهندمردم فلسطین توان قتل‌عام کسی‌ را نمیدهند ، چه هولاکاست اتفاق می‌‌افتاد و چه نمی‌‌افتاد ، اسرائیل نوین برپا میشد ، جنبش صهیونیسم نوین ۳۰-۴۰ سال قبل از به قدرت رسیدن نازی‌ها آغاز شده بود و اعلامیه بالفور در سال ۱۹۱۷ که در آن انگلیس تشکیل کشور یهودی در سرزمین اسرائیل تحت کنترل خود را می‌پذیرد قبل از به قدرت رسیدن نازی‌ها صادر شده بود!

SAMKING
01-12-2013, 05:39 PM
و این نشون میده آزادی بیان حقیقی در هیچ جایی وجود نداره حتا کشوری که خودشو مهد آزادی میدونه در جایی که منافعش دچارخطر بشن ابائی نداره که اصول اخلاقی رو زیر پا بزاره.
فردیدتون کشور آلمان هست یا آمریکا؟
اگر کسی آزادی داشته باشه درمورد هلوکاست در آمریکا سخن بگوید "اصول اخلاقی" را زیر پا گذاشته؟

SAMKING
01-12-2013, 05:44 PM
کاری به اسرائیل ندارم اما چرا تاوان قتل وعام یهود را مردم فلسطین بدهند همین یهودیان عزیز ما در روسیه استان مخصوص خود را دارند خب میرفتند در همین استان چرا باید با کشت وکشتار صاحب کشوری مخصوص خود باشند آن هم کشوری که هر نفرش از یک گوشه مهاجرت نموده مثلا آن ایرانی یهودی.فنلاندی و...از لحاظ فرهنگی یکی هستند در ضمن من باور نمیکنم کسی تاریخ چند هزار ساله ایران را بیخیال شود وتغییر تابعیت به کشوری چون اسرائیل.کانادا و...دهد.
خیر
خیلی از یهودیان ایران تاریخ چند هزار ساله ایران را بیخیال شدند و رفتند اسرائیل چرا باور نمیکنید؟

mahtab71
01-12-2013, 05:45 PM
فردیدتون کشور آلمان هست یا آمریکا؟
اگر کسی آزادی داشته باشه درمورد هلوکاست در آمریکا سخن بگوید "اصول اخلاقی" را زیر پا گذاشته؟
منظورم اینه که کلا صحبت در مورد هولوکاست با محدودیت همراهه.
و این محدودیت با هر توجیهی ناقض اصل آزادی بیانه.
اینجا اشاره به آمریکا کردم.چون اقتصاد آمریکا بر ثروت یهودیا استواره این باعث شده نفوذشون در این کشور بیشتر بشه.

Anarchy
01-12-2013, 07:58 PM
منظورم اینه که کلا صحبت در مورد هولوکاست با محدودیت همراهه.
و این محدودیت با هر توجیهی ناقض اصل آزادی بیانه.
اینجا اشاره به آمریکا کردم.چون اقتصاد آمریکا بر ثروت یهودیا استواره این باعث شده نفوذشون در این کشور بیشتر بشه.

بحث نژاد پرستی و نازیسم بود مهتاب جان...سرور دفترچه هم در آلمان هست و تابع قوانین این کشور!! اتفاقا در آمریکا نازیسم مشکلی نداره...میلاد گرامی هم گفتن هزینه سرور رو دوستان بدن تا منتقل شه به آمریکا و مشکلی نداشته باشه:e414:

sonixax
01-12-2013, 08:00 PM

قوانین آلمان را مردم در انتخاباتی آزاد مشخص کرده اند و هر وقت که اراده کنند میتوانند آن را تغییر دهند و هیچ ربطی به منافع حکومت ندارد بلکه خواست جامعه است . شما هم آزادید در صورتی که با این قوانین حال نمیکنید این جامعه را ترک کنید . مثل جمهوری عَنی اسلامی نیست که نماینده پفیوز الله پفیوزتر بیاید و قانون وضع کند و مردم به بیضه اش هم نباشد ! و هر کسی هم صدایش در آمد ترور شود ولو در آن جامعه نباشد !!!
در ضمن آلمان خودش را مهد آزادی نمیداند .

mahtab71
01-12-2013, 08:09 PM
قوانین آلمان را مردم در انتخاباتی آزاد مشخص کرده اند و هر وقت که اراده کنند میتوانند آن را تغییر دهند و هیچ ربطی به منافع حکومت ندارد بلکه خواست جامعه است . شما هم آزادید در صورتی که با این قوانین حال نمیکنید این جامعه را ترک کنید ...
تصور کردم آمریکا بوده که نوشتم مهد آزادی.
اینجا هم تا حدزیادی این آزادی داده شده که هر کس حال نمیکنه بره ومشکل ما اینه که خواهان موندن و برسمیت شناختن آزادی های بحقمون هستیم.

ضمنافکر نمیکنم بمعنای واقعی انتخابی آزاد داشته باشه چون در جوامع سرمایه داری این قدرت و پشتوانه ی سرمایه هست که مشخص میکنه کی قراره بالا بیاد.

Theodor Herzl
01-12-2013, 08:46 PM
حالا انگار همه چیز‌ها را در موردش حرف زدید ، آزادی زندانیان سیاسی ، حقوق برابر برای زن‌ها ، همجنس گرایان ، آزادی‌های مذهبی‌ برای بهایی‌ها ، آزادی مطبوعات و غیره و تنها انکار قتلعام صنعتی ۶ میلیون انسان مانده است که آزادی بیان شما تکمیل شود! انقدر بگویید زمین صاف است و هولاکاست اتفاق نیفتاده است که ماتحت مبارک پاره شود!:e420:

undead_knight
01-12-2013, 10:15 PM
نه دیگه من تحریک شدم در مورد این تئوری توطئه های یهود و نفی هولوکاست مطلب بنویسم:)
فقط امیدوارم فراموشم نشه:))

undead_knight
01-12-2013, 10:28 PM
قوانین آلمان را مردم در انتخاباتی آزاد مشخص کرده اند و هر وقت که اراده کنند میتوانند آن را تغییر دهند و هیچ ربطی به منافع حکومت ندارد بلکه خواست جامعه است . شما هم آزادید در صورتی که با این قوانین حال نمیکنید این جامعه را ترک کنید . مثل جمهوری عَنی اسلامی نیست که نماینده پفیوز الله پفیوزتر بیاید و قانون وضع کند و مردم به بیضه اش هم نباشد ! و هر کسی هم صدایش در آمد ترور شود ولو در آن جامعه نباشد !!!
اون تاپیک بمب اتمی (http://www.daftarche.com/%DA%AF%D9%81%D8%AA%DA%AF%D9%88%DB%8C-%D8%A2%D8%B2%D8%A7%D8%AF-2/%D8%A7%DB%8C%D8%B1%D8%A7%D9%86-%D9%88-%D8%A8%D9%85%D8%A8-%D8%A7%D8%AA%D9%85%DB%8C-541/%D8%A8%D8%B1%DA%AF%D9%87-26.html#post26498) رو یادته که؟:))البته من وقت ندارم جدی که به همه موضوعات یک جا بپردازم ولی این نقل قول هم بد نیستا:)

به طور کلی فضای اینجا بازتر و آزاد تر از خاورمیانه است ولی همین فضای باز هم تا یک حدیست . بعد از آن دیگه خبری از آزادی نیست .
بلاخره کدومه آزاد هست یا نیست:))

sonixax
01-13-2013, 12:01 AM
تصور کردم آمریکا بوده که نوشتم مهد آزادی.
اینجا هم تا حدزیادی این آزادی داده شده که هر کس حال نمیکنه بره ومشکل ما اینه که خواهان موندن و برسمیت شناختن آزادی های بحقمون هستیم.

ضمنافکر نمیکنم بمعنای واقعی انتخابی آزاد داشته باشه چون در جوامع سرمایه داری این قدرت و پشتوانه ی سرمایه هست که مشخص میکنه کی قراره بالا بیاد.

درسته آزادی به اون معنی که تعریف میشه (مدینه فاضله) وجود نداره ، ولی در برخی جوامع آزادی های بیشتری نسبت به بقیه وجود داره .

اون تاپیک بمب اتمی رو یادته که؟:))البته من وقت ندارم جدی که به همه موضوعات یک جا بپردازم ولی این نقل قول هم بد نیستا:)

مگر من چیزی خلاف این گفتم ؟ فضای باز آلمان تا حدیست بیشتر از آن نمیتوانید ادامه دهید . ولی این فضای محدود آزاد نتیجه خواست جامعه است (در بیشتر مواقع) . بر خلاف برخی دوستان من توهم اینکه دولتها توده ها را استثمار کرده اند ندارم . ولی دولتها چوب زورشان بر روی سر دولتهای دیگر است . اینها متفاوت هستند گرامی . به هر روی دولتمردان و زنان فلان کشور که مریخی نیستند ! از همان مردم و ملت هستند .

SAMKING
01-13-2013, 12:52 AM
حالا انگار همه چیز‌ها را در موردش حرف زدید ، آزادی زندانیان سیاسی ، حقوق برابر برای زن‌ها ، همجنس گرایان ، آزادی‌های مذهبی‌ برای بهایی‌ها ، آزادی مطبوعات و غیره و تنها انکار قتلعام صنعتی ۶ میلیون انسان مانده است که آزادی بیان شما تکمیل شود! انقدر بگویید زمین صاف است و هولاکاست اتفاق نیفتاده است که ماتحت مبارک پاره شود!:e420:
ای کاش کسی زودتر این جستار ها را نشان میداد:
همه چیز درباره هلوکاست (http://www.daftarche.com/%D8%AA%D8%A7%D8%B1%DB%8C%D8%AE%D8%8C-%D9%81%D8%B1%D9%87%D9%86%DA%AF%D8%8C-%D9%87%D9%85%D8%A8%D9%88%D8%AF%DA%AF%D8%A7%D9%87-13/%D9%87%D9%85%D9%87-%DA%86%DB%8C%D8%B2-%D8%AF%D8%B1%D8%A8%D8%A7%D8%B1%D9%87-%D9%87%D9%84%D9%88%DA%A9%D8%A7%D8%B3%D8%AA-613/)

هلوکاست (http://www.daftarche.com/%D8%AA%D8%A7%D8%B1%DB%8C%D8%AE%D8%8C-%D9%81%D8%B1%D9%87%D9%86%DA%AF%D8%8C-%D9%87%D9%85%D8%A8%D9%88%D8%AF%DA%AF%D8%A7%D9%87-13/%D9%87%D9%84%D9%88%DA%A9%D8%A7%D8%B3%D8%AA-221/)

تا کاربر شیلا یا کسان دیگری که هلوکاست را دروغ میدانند آنها را بخوانند و همانجا پرسشهایشان را بپرسند و اگر پرسششان پاسخی داشت؛ پاسخ بگیرند.

چرا اینگونه نشد؟بهتر نبود؟

01-13-2013, 09:51 AM
یک چیزی را بگویم که من مخالف این ممنوعیت انکار هولاکاست هستم در چندین کشور اروپایی، چون انقدر سند و مدرک هست که اگر کسی‌ هولاکاست را انکار کند فقط خودش را بی‌ آبرو کرده است ، مثل کسانی‌ که الان ادعا میکنند زمین صاف است! همه به آنها خواهند خندید:e420:

با شما موافقم کسری جان. اما یه طور دیگه. اگه فاشیسم بد و دروغه چرا از اسم بردنش ابا دارن؟ منو یاد همین خراب شده خودمون میندازه که ملاها سعی دارن تاریخ قبل از حجاب!!!! ایرانو به دست فراموشی بسپارن و پاکش کنن. خیانتی بزرگتر از این به ملتی؟ :e416:

01-13-2013, 10:03 AM
البته شیلای گرامی‌ پیشنهاد می‌کنم برای شروع و جهت به خاک مالیدن پوزه این قوم یهود اگر کامپیوتر اینتل دارید و بر روی آن آنتی ویروس نصب است به سرعت آن را از پنچره به خیابان پرت کنید چون مخترع آنتی ویروس یک یهودی بوده است و صاحب‌های شرکت اینتل نیز اکثرا یهودی هستند و با خرید این کامپیوتر‌ها پول به جیب آنها میرود:e404:

در مورد آنتی ویروس تنها فرد کوهن پیدا کردم که نظریه پرداز آنتی ویروس ها بود نه مخترع در مورد اینتل هم چیزی پیدا نکردم میشه کمی کمک کنید؟

Theodor Herzl
01-13-2013, 04:05 PM
مورد اینتل هم چیزی پیدا نکردم میشه کمی کمک کنید؟Andrew Grove - WiKi (http://en.wikipedia.org/wiki/Andrew_Grove)

اندرو گرو یکی‌ از بنیان گذران اینتل است و تحت مدیریت و نظارت او ارزش سهام اینتل ۲۴۰۰ درصد افزایش پیدا کرد. همچنین اینتل رابطه بسیار نزدیکی‌ با دولت اسرائیل دارن و هزاران نفر در کارخانه‌های اینتل در اسرائیل کار میکنند ، خیلی‌ از share holder‌های اینتل نیز یهودی هستند. پردازشگر core ۲ duo نیز توسط اسرائیلی‌ها اختراع شده است.

Business & Technology | How Israel saved Intel | Seattle Times Newspaper (http://seattletimes.com/html/businesstechnology/2003658346_intelisrael09.html)

undead_knight
01-13-2013, 08:06 PM
درسته آزادی به اون معنی که تعریف میشه (مدینه فاضله) وجود نداره ، ولی در برخی جوامع آزادی های بیشتری نسبت به بقیه وجود داره .

مگر من چیزی خلاف این گفتم ؟ فضای باز آلمان تا حدیست بیشتر از آن نمیتوانید ادامه دهید . ولی این فضای محدود آزاد نتیجه خواست جامعه است (در بیشتر مواقع) . بر خلاف برخی دوستان من توهم اینکه دولتها توده ها را استثمار کرده اند ندارم . ولی دولتها چوب زورشان بر روی سر دولتهای دیگر است . اینها متفاوت هستند گرامی . به هر روی دولتمردان و زنان فلان کشور که مریخی نیستند ! از همان مردم و ملت هستند .
باشه :)

01-15-2013, 01:25 PM
Andrew Grove - WiKi (http://en.wikipedia.org/wiki/Andrew_Grove) اندرو گرو یکی‌ از بنیان گذران اینتل است و تحت مدیریت و نظارت او ارزش سهام اینتل ۲۴۰۰ درصد افزایش پیدا کرد. همچنین اینتل رابطه بسیار نزدیکی‌ با دولت اسرائیل دارن و هزاران نفر در کارخانه‌های اینتل در اسرائیل کار میکنند ، خیلی‌ از share holder‌های اینتل نیز یهودی هستند. پردازشگر core ۲ duo نیز توسط اسرائیلی‌ها اختراع شده است. Business & Technology | How Israel saved Intel | Seattle Times Newspaper (http://seattletimes.com/html/businesstechnology/2003658346_intelisrael09.html) نیگا کردم گرو بنیان گذار نبوده یه فرصت طلب پول پرست بوده که تا دیده بازار گرمه اومده خودشو چسبونده به اینتل. خب اینتل خیلی جاها کارمند داره و یهودیا خیلی جاها سهام دارن اما اینکه شما بیای اینطور تفسیر کنی که یهودیا اومدن لطف کردن آنتی ویروس و پی سی رو برامون اختراع کردن میشه مغالطه (هم اکنون نیازمند معادل پارسی هستیم!). نمیدونستم هاسبارا ترول هم هستی

01-15-2013, 02:00 PM
راستی کسی زحمت داد به خودش سخنرانیای بنیامین فریدمنو گوش کنه؟

Newton
02-01-2013, 09:20 PM
این سایت دفترچه که در سانسور از سایتهای داخل کشور پیشرو تره!
هر گروه و دولتی یک ناموسی داره که ورود به اون تجاوز محسوب میشه
ابنجا هلو کاست ناموسه
انجا انتقاد از دولت و دین و حکومت
نتیجه اخلاقی سانسور در همه جا هست فقط مترش فرق میکنه

Theodor Herzl
02-01-2013, 09:30 PM
ابنجا هلو کاست ناموسه
نتیجه اخلاقی سانسور در همه جا هست فقط مترش فرق میکنهافراد نازی مثل شما جایتان همان رژیم اسلامی هست ، کسی‌ شما را اجبار نکرده است که اینجا باشید ، خوشتان نمی‌‌آید تشریف ببرید ، کسی‌ که از هیتلر طرفداری می‌کند جایی برای گفتگو ندارد ، وقتی‌ یک نفر شرف ، هویت و انسانیت خود را به آدولف هیتلر میفروشد خود را تبدیل به دشمن می‌کند و یک فاحشه سیاسی میشود که باید هر جا بود به شدت با او مبارزه کرد! و آن آدم بی‌ هویت که احتمالا تربیت خانواد‌گی و انسانی‌ را یاد نگرفته است را سر جایش نشاند! نازی‌ها هدف مشروع نظامی هستند و نه طرف گفتگو:e420:

Mehrbod
02-01-2013, 09:47 PM
ابنجا هلو کاست ناموسه

شیلا جان گشتی گشتی میان پیغمبرها جرجیس پیدا کردی؟

سرور اینجا در کشور آلمانه و در آلمان "انکار هالوکاست" ناقانونی به شمار میرود، از دست ما کاری برنمیاید،
اگرنه همین کسرا (david hume) هم پیشتر گفته بودند که با انکار هالوکاست هیچ دشواری‌ای ندارند.

بجز این "انکار هالوکاست" و "نژآدپرستی (نازیسم)" چیز دیگری نیست ما سانسور کنیم! (:

Anarchy
02-01-2013, 09:50 PM
ابنجا هلو کاست ناموسه

شیلا جان برای شما تو پیام خصوصی هم توضیح دادم اما انگار شما عمدا داری مسیر دیگه ای رو میری...گفتم اگر مشکل و ابهامی در زمینه هلوکاست داری بیا به جای هوچی گری و جو سازی مستند مطرح کن...ببین کسی حرفی میزنه!! اما شما میای عمدا ترول بازی در میاری و میری...این که نشد دوست عزیز!!

Theodor Herzl
02-01-2013, 09:52 PM
اگرنه همین کسرا (david hume) هم پیشتر گفته بودند که با انکار هالوکاست خودشان سختی‌ای ندارند.ببینید کسی‌ که هلوکاست را انکار می‌کند ، مثل کسی‌ هست که می‌گوید زمین صاف است ، آنقدر سند و مدرک به ضّد آنها هست که آنها فقط دیوانگی و تهی مغزی خودشان را نشان میدهند و بقیه نیز به ریش آنها می‌‌خندند ، ولی‌ این جانور نازی تشویق به قتل‌عام می‌کند ، این حتی در آمریکا نیز غیر قانونی‌ هست چه برسد به آلمان

Newton
02-01-2013, 10:15 PM
به نام عیسی پسر خدا
دوستان اصلا من نازی در تمام کشورها حتی در المان نازیسم واحزاب ان وجود دارند
با سانسور و سرکوب نمیشود که ایده و افراد معتقد به ان نادیده گرفت
تازه من ایرانی کله سیاه را چه به هیتلر و المان نازی
فقط من این رو میدانم که هیتلر ادم خوبی بوده و هر کاری کرده براملتش بوده
و ملت المان هم تا اخربن روز عمرش اکثرا به ارامان پیشوایشان وفادار بودند
اما ماجرای هلوکاست که به ناموس غرب مبدل گشته است برای ازاد اندیشان شده چماق خوب چه فرقی با ملایان ایرانی وطالبانی و چماقشان دارد
یک روزی ام یک سناتور احمق در امریکا طرح مکارتیسم رو داد
همین ملت متمدن امریکا همه شدن جاسوس هم و پدر هر چه کمونیست در اوردن خوب مسکو هم حق داره پدر هر چه کاپبتالیست اکثر یهودی رو در بیاره!!!
در ایران هم که تا انجایی که من دیدم نظر بدی به هیتلر ورایش ندارتد
ولی دل مردم از انگلیس و امریکا خون است
اگر این دو کشور جهان خوار کودتای بیست هشت مرداد رو انجام نمیدادتد
ما الان گرفتار ملا نبودیم
امیدوارم این مار دست پرورده غرب هر چه زودتر بمب اتم بسازه وپدر غرب رو در بیاره
الان هم امپریالیسم افتاده جان ملت مصر میخواد نسخه انها را نیز بپبچد

Russell
02-01-2013, 10:39 PM
دقیقا مشکل هم همینجاست،زمان رضا شاه هم که ماشالاسپاگتی روی هر چه نژادپرست هست سفید کردند.
جالب است دکتر محمد امینی سندی نشان میداد که چه شد نام ایران در فرنگ از پرشیا شد ایران.از دلایلی که به سفارتخانه های خارجی ابلاغ شده بود این بود که برخی دول متمدن(نازیها منظور است) این نژاد آرایی را دارند استفاده میکنند ما هم زودتر این حقیقت را که آریایی هستیم ثابت کنیم از کفمان نرود.

هیتلر هم که آلمان را سالم تحویل گرفت تبدیل به خاک شده تحویل مردم آلمان داد.آن روزهای آخر هم که کسی برایش تره خرد نمیکرد و دشمن به نزدیک برلین رسیده بود و دیوانه شده بود فحش میداد که این مردم آلمان لیاقت ندارند !!
در کل خواستید شفافیت و عینیت فکری را تمرین کنید سر خود تمرین کنید.نه با ترول بازی درباره 6 میلیون مرد و زن و کودک که بی رحمانه و بطور صنعتی نسل کشی شدند !

undead_knight
02-01-2013, 10:40 PM
به نام عیسی پسر خدا
دوستان اصلا من نازی در تمام کشورها حتی در المان نازیسم واحزاب ان وجود دارند
با سانسور و سرکوب نمیشود که ایده و افراد معتقد به ان نادیده گرفت
تازه من ایرانی کله سیاه را چه به هیتلر و المان نازی
فقط من این رو میدانم که هیتلر ادم خوبی بوده و هر کاری کرده براملتش بوده
و ملت المان هم تا اخربن روز عمرش اکثرا به ارامان پیشوایشان وفادار بودند
اما ماجرای هلوکاست که به ناموس غرب مبدل گشته است برای ازاد اندیشان شده چماق خوب چه فرقی با ملایان ایرانی وطالبانی و چماقشان دارد
یک روزی ام یک سناتور احمق در امریکا طرح مکارتیسم رو داد
همین ملت متمدن امریکا همه شدن جاسوس هم و پدر هر چه کمونیست در اوردن خوب مسکو هم حق داره پدر هر چه کاپبتالیست اکثر یهودی رو در بیاره!!!
ولی دل مردم از انگلیس و امریکا خون است
اگر این دو کشور جهان خوار کودتای بیست هشت مرداد رو انجام نمیدادتد
ما الان گرفتار ملا نبودیم
امیدوارم این مار دست پرورده غرب هر چه زودتر بمب اتم بسازه وپدر غرب رو در بیاره
الان هم امپریالیسم افتاده جان ملت مصر میخواد نسخه انها را نیز بپبچد
در مورد هیتلر که کلا فکر میکنم از معدود کشورهایی باشیم که اینقدر طرفدار داره:)
فعلا قصدم پرداختن به هلوکاست و هیتلر و دلایل قدرت گرفتن حزب نازی نیست(که بحث مفصلیه)
اینکه اینقدر آمریکاستیزی و غرب ستزی در ایران شدیده(که البته در این سی وچند سال حسابی تعدیل شده!)به نظر من نتیجه فعالیت های گروه توده هست که یک غرب ستیزی و وازگان مضحکی مثل غربزده و اون یکی علاقه به تئوری های توطئه رو برای ما به یادگار گذاشته! :)

در مورد اینکه حق نقد برداشت های رسمی از هلوکاست باید باشه من هم همنظرم(که باز هم با توجه به قوانین کشوری که سایت از اون پیروی میکنه،قابل تغییره) ولی اینکه مثلا ما اجازه بدیم یک تروریست القاعده برای خودش آزادانه یارگیری بکنه کار درستیه؟مخالفت هایی که با نئونازی ها میشه مشابه مخالفت با تروریستاست! :)

Newton
02-02-2013, 12:06 AM
به نام حقیقت
چرا ما در جستجوی حقیقت همیشه با گذاشتن انواع موانع و سانسورها مانع از برداشت ازاد انسانها از وقایع تاریخی میشویم
چرا از بزرگترین کشور حامی تروریسم در جهان یک مدینه فاضله ساخته ایید
بابا ما در ادبیات خودمان یک ضرب المثل داریم که میکوید اش انقدر شوراست که اشپز هم فهمیده
امریکا بعد از جنگ دوم وتبدیل به ابر قدرت شدن پدر ملتها را در اورد
اتحاد جماهیر شوروری به اندازه یک روز امریکا در دنیا مداخله نکرده
در عربستان دست نشاندهای خاندان راکفلر سر مردم را قطع میکنند هیچ خبری از حقوق بشر نیست
ولی یک گربه در روسیه میمیرد فورا غرب ورسانه های عمدتا صهیونیستش گوش دنیا را گر میکند
دوست گرامی من بچه نیستم خیلی از وقایع رو به عمرم دیدم
ازانگلیس وامریکا جنایت کارتر در کره زمین نیست
همه تجهیزات سرکوب را همین شرکتهای نوکیا و زیمنس و اریکسون به سرکوب گران خاورمیانه فروخته اند
غرب هیچ گاه خواهان یک دولت سکولار و مردمی در ایران واورمیانه نیست
المان نازی هم چون میخواست بر خلاف نظر حاکمان جهان بازی نماید منفور شد
اگر رایش پیروز میشد امروز این وضع فاجعه بار دنیا نبود
اگر نازیسم نادنی بود تمام دانشمندان سیستم نازی را غرب به راحتی به چنک نمیاورد
امریکایی گاو چران سرخپوست کش را چه به سروری دنیا
هرچند این روزها با شانزده هزار میلیارد بدهی امریکا از نفس افتاده ودر حال جان کندن است
ولی روسیه وچین روز به روز در حال قدرتمند تر شدن هستند وبه زودی به غارتگری عمو سام پایان میدهند
دنیا هالیود نیست
دست تک تک غربیها به خون ملت های مظلوم الوده است
القاعده را کی ساخت وچه کسی به جان ملتها انداخت
ملایان مصر را مگر اوباما بر ملت مصر تحمیل نکرد
قدافی بدبخت را چرا کشتند
صدام را چرا اعدام کردند
ایا در تمام دوران صدام به اندازه یک روز عراق امروز انسان کشته شد

لعنت بر امپریالسم وهواخواهنش

Russell
02-02-2013, 12:24 PM
به نام حقیقت
چرا ما در جستجوی حقیقت همیشه با گذاشتن انواع موانع و سانسورها مانع از برداشت ازاد انسانها از وقایع تاریخی میشویم
بابا ما در ادبیات خودمان یک ضرب المثل داریم که میکوید اش انقدر شوراست که اشپز هم فهمیده
در عربستان دست نشاندهای خاندان راکفلر سر مردم را قطع میکنند هیچ خبری از حقوق بشر نیست
ولی یک گربه در روسیه میمیرد فورا غرب ورسانه های عمدتا صهیونیستش گوش دنیا را گر میکند
همه تجهیزات سرکوب را همین شرکتهای نوکیا و زیمنس و اریکسون به سرکوب گران خاورمیانه فروخته اند
هرچند این روزها با شانزده هزار میلیارد بدهی امریکا از نفس افتاده ودر حال جان کندن است
ولی روسیه وچین روز به روز در حال قدرتمند تر شدن هستند وبه زودی به غارتگری عمو سام پایان میدهند
دنیا هالیود نیست
قدافی بدبخت را چرا کشتند
صدام را چرا اعدام کردند

چیزی که شما متوجه نمیشوی اینست که ما نازیسم و نژادپرستی را محکوم میکنیم بخاطر خود ایئولوژی نورانیش و حماقت و خرافات و انسانستیزی درون خودش.ربطی به آمریکا و انگلیس ندارد .هر چند .این اساسا یک مغالطه است که کسی یک تفکر را با دشمنی یک کشور ارزیابی کند.البته هیتلر در نبرد من میفرماید که مشکلی با انگلستان ندارد چرا که در تاریخ و جنگ واترلو با هم متحد بوده اند مشکل نژادهای غیر آریایی پست هستند و انگلیس را دوست داشته متحد آلمان باشد (انگلیسی های امپریالیست خیلی نژادشان پست نبوده !!).
شما میتوانی اینجا به آمریکا فحش بدهی یا به ستایش شخصیتهای بعدی مورد علاقه ات مانند صدام حسین و استالین بپردازی.ولی ستایش هیتلر و نازیسم و سایر نژادپرستان را اینجا نداریم.
بگمانم من خودم شما رو اینجا دعوت کرده باشم، خودم هم از این به بعد در مورد سخنان نژادپرستانه مانند سخن از " بایستگی ریختن یهودیان به دریا" زدن طبق قانون اقدام خواهم کرد.

Newton
02-03-2013, 03:45 AM
به نام حقیقت
دوست گرامی بحث ما بر سر ایسمها نیست مشگل مصادیق است
من تفاوتی بین کشتن فلسطینی بدبخت اواره توسط یهودیها وخراب کردن خانه اش با بولدزر روی سرش نمیبینم با کشتن ارامنه به دست ترکان عثمانی
یا به قول دوستان کشتن چند شصد یهودی در جنگ جهانی دوم در جریان بمباران متفقبن که نام نهادند هلو کاست وبا ان باج گیری مینمایند
المان نازی یا همان حزب کارکران سوسیالیست ملی گرای المان ملت المان بودند از کره مریخ پایین نیامده بودند
با رای ملت المان انتخاب شدند
ملت المان تا اخرین ساعات جنگ به ارمان رایش دلبستگی داشتند و همین اکنون هم دارند
وجالب انکه میدهد یهودیان را زیر دریایی دلفین مرکل تا کند ایران را ویران!!!
-------------
یک نکته هم که شما میفرمایید
استالین اگر نبود روسیه ایی در کار نبود
صدام حسین هم من شخصا علاقه ایی به وی ندارم ولی هر چه بود برای ملتش از نوری المالکی نوکر امریکا بهتر بود یا ان چلبی جاسوس دو جانبه!!!
در زمان شهید صدام حسین تمام ازادیهای مدنی محترم بود وبیشترین مطالعه کتاب در منطقه متعلق به مردم عراق بود
حال امریکا ببینید چه بالایی سر عراق اورده یک کشور در به داغون که روزی صد نفر توش ترور میشن
قذافی شهید هم همین گونه اول یک دزد بود الان لیبی همه دزد وتروریست شدن از منوارت انقلاب لیبی اجازه دادن به مردان برای اختیار کردن چهار همسر است
از دیگر منورات وازادی ها منع شرب مشروب حجاب اجباری و احیای دست و پا قطع کردن است
مبارک بدبخت هم ومصر هم همینگونه مصر به هزار وچهار صد سال پیش برگشت
----------------
این قدر هم سنگ یهودیها را به سینه نزنین هیچ تفاوتی بین یک یهودی معتقد و یک ملا در شهر قم نیست
همه انها برای بشر خطرناک هستند
من کلی مطالعه کردم یک شبه به این نتایج فکری نرسیدم
انگلیس پا بر هرکجا برد ویرانی کاشت
رفتن استرالیا پدر هر چه ابروجین بود در اوردن ونسل دو دو را متقرض کردن
رفتن امریکا کله هر چه سرخپوسته بریدن وزمینهایشان را غصب کردن
رفتن هند تمام ثروتش رو را غارت کردن همین الان هم هند مستعمره بریتانیای کبیره
رفتن چین جنگ تریاک را بر ملت چین تحمیل کردن
امدن ایران در زمان صفویه پدر ملت ایران رو در اوردن
امریکا هم هر حکومتی که مردمی بود سرنگون ساخت
از شیلی النده را کشت و پینوشه را سر کار اورد
به پاناما حمله کرد و جنایت کرد وروی هیتلر را سفید کرد
به بولیوی رفت چگوارا را شهید کرد
به افغانستان رفت دولت کمونیستی و نسبتا متمدن ان را توسط طالبان والقاعده ویران کرد و انها را به عصر حجر برد
در مصر اوباما حسنی مبارک را ساقط کرد و دیوانگان اخوان را به مردم تحمیل کرد در حالی که افسار ارتش مصر دست پنتاکون است
در ویتنام موجود زنده ایی باقی نگذاشت
در ژاپن بمب اتم هدیه داد واصلا نثل کشی نکرد
در ایران هم اصلا کودتا نکرد و مصدق را ساقط
همین امروز انگلیس اهریمنی در مطلبی که خواندم نقش خود را در کشتار بزرگ ایرانیان از قحطی را انکار کرده
در واقع تروکاست واقعی کشتن ملت ایران در عین بی طرفی در دو جنگ اول ودوم بوده
من دایی جان ناپلونی فکر میکنم وبه ان فتخار هم میکنم
-----------------
در مورد نژاد پرستی هم تمام افراد کره زمین نزاد پرست هستند
از زاپنیها گرفته تا روسها ویهودیهای همیشه اوره
از ترکها و کمال اتا ترک تا اعراب وناصر
از ایران رضا خان و مشایی گرفته تا نو نازیهای المان وایتالیا و امریکا
پس من نمیتوانم چیزی را که در
نهاد بشر است محکوم کنم چون قدرتش را ندارم
مگر اینکه مرزها وکشورها وقومها از بین بروند
----------------------------------------------------------
در اخر اگر شما من را دعوت کرده اید به این سایت که متشکرم
ایا نباید من افکار خودم را سانسور کنم
و در این صورت وبا این ناموس سازیهای بی مورد پس چه کله ایی از دیکتاتورها دارید
خوب بگزارید انها هم کار خویش را بکنند
در این صورت ازد ترین کشور دنیا کره شمالیست
چون هر کشوری یک خط قرمز دارد وناموس خود مینامد
در جایی دین هست در جایی کومنیسم در جایی دیکر هلو کاست ویا هر محدودیت دیگر
من بارها گفته ام از هیچ یهودی نه متنفرم نه مشگلی دارم
من تا اخرین روز عمرم با صهیونیسم مخالف هستم وخواهم بود
واز یهودیهایی که خود را متعلق به کشوری که در ان زیست میکنند نمیدانند وهنوز خود را قوم اوره می نامند
به عنوان تهدبد میبینم
ونکته جالب سوزن یهودیها روی ضریب شش گیر کرده
جنگ شش روزه وافریده شدن جهان در شش روز و شش میلیون کشته
درست مثل ملا ها که سوزن گرامافونشان روی هفت وهفتاد دو گیر کرده
در بزرگی هیتلر واستالین شکی نیست زیرا این مردان از هیچ به عرش رسیدند
واگر هیتلر شکست خورد دلیل بر جنایت کار بودن وی نیست کسانی که بمب اتم استفاده کردن جنایت کار تر بودند
وهالیود وچند تاریخ دان احمق نمیتواند تاریخ را بساز د ویا تحریف کند
عاقبت انکار هلو کاستhttp://up.9ktenews.com/uploads/13514194881.jpg

Russell
02-03-2013, 10:46 AM
دوست گرامی بحث ما بر سر ایسمها نیست مشگل مصادیق است
من تفاوتی بین کشتن فلسطینی بدبخت اواره توسط یهودیها وخراب کردن خانه اش با بولدزر روی سرش نمیبینم با کشتن ارامنه به دست ترکان عثمانی
یا به قول دوستان کشتن چند شصد یهودی در جنگ جهانی دوم در جریان بمباران متفقبن که نام نهادند هلو کاست وبا ان باج گیری مینمایند
المان نازی یا همان حزب کارکران سوسیالیست ملی گرای المان ملت المان بودند از کره مریخ پایین نیامده بودند
با رای ملت المان انتخاب شدند
ملت المان تا اخرین ساعات جنگ به ارمان رایش دلبستگی داشتند و همین اکنون هم دارند
من برایم مهم نیست مشکل شما با ایسم است یا مصداق آن.اینجا قانون ما بر مبنای ممنوعیت تبلیغ و تشویق نازیسم و نژادپرستی (racism) است.این نه به تعداد آلمانیهای هوادار نازیها (که شما مسخواهید بگویید در حزبی که بعد از سرکار آمدن انتخابات را بکل برچید دموکرات بوده و مردم در زمان فتح برلین با شنیدن خبر مرگ هیتلر بر سر خود میزدند !!) ربط دارد نه به فلسطین نه سزخپوستان آمریکا نه ژاپن نه قطب شمال و...
و ین ممنوعیت شامل سایر سخنان نژادپرستانه مانند همان پانترکها و سخنانشان درباره نسلکشی ارامنه هم میشود.
حالا چه کسی از آن باج میگیرد یا جاهای دیگر چه تعداد کشته شده اند ربطی به آن ندارد (این یهودیان که کشته شدند مردم کوچه و خیابان اروپا بوده اند نه کسی را نسلکشی کرده اند نه ربطی به کشتن سرخپوستها دارند نه... ).چیزی که من سعی دارم اینجا روشن کنم اینست که با مغالطه عوض کردن بحث هیچ چیزی عوض نمیشود و سخنان نژادپرستانه همچنان نژدپرستانه و ضدبشری میمانند و حمایت از نسلکشی 6 میلیون یهودی همچنان تهوع آور.
سخن شما مانند این است که ما اینجا خفاش شب را مجکوم کنیم شما از ویتنام و سایر قاتلین و متجاوزین آمار بدهید.این مغالطه فقط برای مخفی کردن افکار ضد بشری و حمله به این و آن کاربرد دارد.حالا شما برو از روسیه تا چین و ژاپن برای ما بگو بلکه یادمان برود شما دارید از نژادپرستی و قتل عام یهودیان دفاع میکنید(یا محکومشان نمیکنید و از هیتلر طرفداری و درباره اجساد قربانیان مزه پراکنی میکنید) !!

در مورد نژاد پرستی هم تمام افراد کره زمین نزاد پرست هستند
از زاپنیها گرفته تا روسها ویهودیهای همیشه اوره
از ترکها و کمال اتا ترک تا اعراب وناصر
از ایران رضا خان و مشایی گرفته تا نو نازیهای المان وایتالیا و امریکا
پس من نمیتوانم چیزی را که در
نهاد بشر است محکوم کنم چون قدرتش را ندارم
مگر اینکه مرزها وکشورها وقومها از بین بروند
نخست اینکه شما گرایش به اطرافیان را با نژادپرستی عوض کرده اید.این کشورها همه با کلی ابداع و اختراع و تبل و دهل سرپا هستند وگرنه قبایل آمازون نمیدانند که اصلا کشوری هست بنام برزیل که آنها جزئی از آن هستند !!
از این مغالطه اول که بگذریم میرسیم به مغالطه بعدی شما بنام "مغالطه طبیعی (http://en.wikipedia.org/wiki/Naturalistic_fallacy)" که در آن گفته میشود هر چیزی در طبیعت باشد خوب است،مثلا اگر گرایش به تجاوز جنسی در طبیعت باشد چیز خوبی هم میشود.

در اخر اگر شما من را دعوت کرده اید به این سایت که متشکرم
ایا نباید من افکار خودم را سانسور کنم
توجه کنید که ما اینجا علاقه ای به قانع کردن شما نداریم فقط درباره ممنوعیت تبلیغ نژادپرستی و نازیسم اینجا داریم شفافسازی میکنیم.
بگمانم اگر شما میگویید نژادپرست هستید و آنرا طبیعی میدانید و دوستش هم دارید و نمیتوانید این خصیصه خود را محکوم و سانسور کنید ما اینجا با کمک قوانین بتوانیم بهتان کمک کنیم :e402:
در ضمن آن سخن من هم درباره دعوت شما بیشتر ابراز پشیمانی از دعوت شما بود تا منت یا هر چیز دیگری.

و در این صورت وبا این ناموس سازیهای بی مورد پس چه کله ایی از دیکتاتورها دارید
خوب بگزارید انها هم کار خویش را بکنند

شما اینجا را با کشوری ، دولتی چیزی چیزی اشتباه گرفته اید.اینجا یک انجمن گفتگوست برای گفتگو آزاد پیرامون همه چیز بجز ترویج نژادپرستی و تروریسم و اینها.ما دولت نیستیم که شهروندان در آن جایی برای رفتن نداشته باشند و ما وظیفه حفظ دموکراسی و دفاع از حقوق شهروندان و برپایی آزادی بیان را در آن داشته باشیم.
شما که میگویید همه دنیا (منهی اعضای این انجمن) نژادپرست هستند،میتوانید در تشویق نژادپرستی برای آنها منبر بروید.

بهمنیار
02-03-2013, 02:55 PM
به نام حقیقت
دنیا هالیود نیست
قدافی بدبخت را چرا کشتند
صدام را چرا اعدام کردند

درود بر همگان

نخست بانو، من با همه ی سخنان شما همرای هستم. ولی بهرحال نمی توان همه ی دشواری های خودمان را گردن آن ها بیندازیم. چون از یک سو با دین تحت فشار هستیم و از یک سوی دیگر با خواست های خودمان. برای نمونه هیچ کسی با نژادپرستی همدل نیست، ولی مگر واژه نازیسم را ما نوآوری کردیم؟ مگر واژه ی استثمار و استبداد و استعمار را ما ساختیم؟

ببینید ما باخته آوردگاه این جهان بوده ایم. :e411:
درست است که نردبان غرب بوده ایم ولی مگر آن ها کم کار کرده اند. نمی توانیم آن ها را برای استثمار نفرین و لعنت کنیم. آن وقت که بچه های زیر شش سال در امریکا جان می کندند ما می خوردیم و می خوابیدیم. یک زمانی آن ها بسیار بیچاره بودند و در اندیشه پیشرفت و ما خان های شکم گنده ای بودیم که تنها کارمان خوردن و خوابیدن بود.

تازه روشن اندیشان ما رفتند آن جا را دیدند، جامعه شناسان آن جا را یافتندو فراگرفتند که بابا ما تا حال استثمار شده ایم. پس گناهان خودمان بوده که در اندیشه پیشرفت و آقاگی نبوده ایم. هم اکنون هم نردبان چین و روسیه هستیم. اگر دولتی مانند ما نبود کجا روسیه می توانست زر بزند. نیروگاه اتمی، موشک هایی که تحویل نشد، دکترهای خامنه ای از تهران شیراز که نیست از روسیه و چین است.
آخر داستان، احمق آن است که به فکر منافع ملی نیست. و غیر از ما کسی این حماقت را ندارد :e01a:

Newton
02-04-2013, 12:41 AM
درود
امپریالیست ضد بشر است وبشر ضد بشر وتا انسانی در روی کره زمین هست این بهره کشی ادمه خواهد داشت
حال این بشر نازی باشد یا یهودی فقط تفاوت کمی است
بشراز اول تاریخ در حال استعمار بشر هست هر از چند گاهی ملتهای دیگر هم به سودای ابر انسان بودن دیگر انسانها را استعمار میکنند
در مقیاس بزرگتر و با رنگ لعاب ایدئولوژیک و نژادی
ایرانی افغانی را پست میداند
زاپنی کره ایی را
اروپایی تمام ملل جهان را
عرب از ایرانی متنفر است ایرانی از عرب ملخ وسوسما خور
ترک از ارمنی
سقید پوست از سیاه پوست
اگر میخواهید نزاد پرستی نباشد باید نسل بشر را یا نابود کنیم یا همگن
---------------------
دوستان مدرک میخواهید چیکار
کشتن افرا د توسط نروژی دیوانه نژاد پرست
گشتار سنی وشیع در خاورمیانه
عرب واسراییلی وکشتار 60 هزار سوری
شب روز در رسانه ها پخش میشود
حتما باید شناسنامه افراد متوفی هم ببینید
در ظمن در پست بالا لینک عکس پروفوسور بدبخت منکر هلو کاست موجود است

Anarchy
02-04-2013, 07:36 AM
درود
چون این سایت ظاهرا تحت محاصره دوستان یهود دوست و صهیونیست است
من ار صهیونیست متنفرم
واز دیانت یهود هم متنفرم چون تمام بدبختی های ملتها از این دیانت شروع میشود ووام گرفته اند
پس حرفی برای گفتن نمیماند
جالب است این دوستان همگی شب روز میخواهند ایرانیها را روشن سازند درحالی که خود با کوچکترین سخن از یهود کهیر میزنند
ایرانیها اکثر با من هم عقیده هستند مگر معدود افرادی که وابستگی به غرب دارند
این نه ربطی به حکومت دارد نه به دیانت نه دانش نه نژاد ایرانیها بلکه مبتی بر درک واقعیت هاست
اگر کسی اندک مطالعه وعلاقه ایی به تاریخ داشته باشد میداند حقیقت را ونیازی به سخن پراکنی من نیست
امپریالیست ضد بشر است وبشر ضد بشر وتا انسانی در روی کره زمین هست این بهره کشی ادمه خواهد داشت
حال این بشر نازی باشد یا یهودی فقط کمیات است
یهودیت از اول تاریخ در حال استعمار بشر هست هر از چند گاهی ملتهای دیگر هم به سودای ابر انسان بودن دیگر انسانها را استعمار میکنند
ایرانی افغانی را پست میداند
زاپنی کره ایی را
اروپایی تمام ملل جهان را
عرب از ایرانی متنفر است ایرانی از عرب
ترک از ارمنی
سقید پوست از سیاه پوست
اگر میخواهید نزاد پرستی نباشد باید نسل بشر را یا نابود کنیم یا همگن
---------------------

جناب شیلا...شخصا دوست ندارم فضای گفتمان حالا خصمانه داشته باشه اما دیگه حرف های منبری زدن هم حدی داره !!

41پست شما زدید در این انجمن، دریغ از نیم خط حرف مستند و اشاره به منبع و نتیجه گیری منطقی...حرف های شما با نماز جمعه احمد خاتمی و جنتی چه فرقی داره؟ البته انتخاب نوع بیان با خودتون هست اما اگر ادعایی دارید منبع ارائه کنید...

من متوجه حرف نهایی شما نمیشم...یعنی دعوت میکنید بشریت یه بار دیگه جنگ جهانی سوم راه بندازه و تا سر حد امکان هم نوع خودش رو نابود کنه؟ این جوری شما راضی میشی؟