PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را دیدن نمیکنید برای دیدن کامل نوشته‌یِ و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : لوازم آرایش و زیبایی

nirvana
12-27-2012, 11:38 AM
چقد لوازم آرایش قیمتاش یهو چندبرابر شده:-|یه پنکک میخریدی 20 الان باید 35 بخریش مسخره ست واقعا :-|گرونی فقط یه طرف قضیه ست بی ثباتی قیمتا بیشتر ادمو ازارمیده:-|

Anarchy
12-27-2012, 01:33 PM
فکر کنم به دلیل گرونی، اعتماد به نفس دخترا حسابی اومده باشه پایین:e105:

nirvana
12-27-2012, 01:54 PM
فکر کنم به دلیل گرونی، اعتماد به نفس دخترا حسابی اومده باشه پایین:e105:نخیر شماحالا از آب گل الود ماهی نگیر قیمتا که بالاباشه وقتی مجبورباشی مثلا رژ باکیفیت پایینتربخری این اقایون هستن که دچارمسمومیت سربی میشن:)))

Anarchy
12-27-2012, 02:14 PM
نخیر شماحالا از آب گل الود ماهی نگیر قیمتا که بالاباشه وقتی مجبورباشی مثلا رژ باکیفیت پایینتربخری این اقایون هستن که دچارمسمومیت سربی میشن:)))

:24::24:

sonixax
12-27-2012, 02:47 PM
نخیر شماحالا از آب گل الود ماهی نگیر قیمتا که بالاباشه وقتی مجبورباشی مثلا رژ باکیفیت پایینتربخری این اقایون هستن که دچارمسمومیت سربی میشن:)))
خوب از اون ور هم میزان مرگ و میر خانومها هم به خاطر بوتاكس و پروتز قلابی میره بالا :))))
كیه كه دیگه ندونه خانمهای ایرانی بدون بوتاكس و عمل بینی و پروتز و آرایش به شیوه بتونه كشی زندگی براشون غیر ممكنه ؟
واقعن از كار این نسوان ایرانی و كلن خاورمیانه ای جماعت من در عجبم كه زیبایی های طبیعی خودشون رو فدای عروسكی و مصنوعی شدن میكنند !

nirvana
12-27-2012, 02:56 PM
خوب از اون ور هم میزان مرگ و میر خانومها هم به خاطر بوتاكس و پروتز قلابی میره بالا :))))كیه كه دیگه ندونه خانمهای ایرانی بدون بوتاكس و عمل بینی و پروتز و آرایش به شیوه بتونه كشی زندگی براشون غیر ممكنه ؟واقعن از كار این نسوان ایرانی و كلن خاورمیانه ای جماعت من در عجبم كه زیبایی های طبیعی خودشون رو فدای عروسكی و مصنوعی شدن میكنند !خب اولا جمع نبندید چون خیلی از خانومای ایرانی هم اینطورکه شمامیگی نیستن اینا اثرات تبلیغات ماهواره ایه مگرنه منم میتونم بگم مردای ایرانی هم همش دنبال خرید لارجرباکسن:)))))))

Theodor Herzl
12-27-2012, 05:28 PM
دختر‌های غربی اصلا آرایش نمیکنند ، من تمام دختر‌هایی‌ که میشناسم درون کیفشون رو نگاه کنی‌ یا جلوی آینه تو خونه فقط یک شونه هست با ۱-۲ تا عطر ، دیگه خیلی‌ چیز باشه یک کرم صورت همین.

iranbanoo
12-27-2012, 05:57 PM
دختر‌های غربی اصلا آرایش نمیکنند ، من تمام دختر‌هایی‌ که میشناسم درون کیفشون رو نگاه کنی‌ یا جلوی آینه تو خونه فقط یک شونه هست با ۱-۲ تا عطر ، دیگه خیلی‌ چیز باشه یک کرم صورت همین.
ما هم همچین دوست نداریم وقت گرانبهامونو جلو آینه تلف کنیم منتهی چاره ای نیست انگار .بازار اینجا به شدت رقابتیه.یهو دیدی به یک خط بسیار ظریف بستگی داره:))))

nirvana
12-27-2012, 06:02 PM
خط بسیار ظریف:))))))

iranbanoo
12-27-2012, 06:16 PM
خط بسیار ظریف:))))))
پس چی:))
همین خطوط سرنوشت تعیین میکنن:))

nirvana
12-27-2012, 06:54 PM
پس چی:))
همین خطوط سرنوشت تعیین میکنن:))
نخیر خطوط سرنوشت ساز جاهای دیگه هم هست:e409:

sonixax
12-27-2012, 08:10 PM
خب اولا جمع نبندید چون خیلی از خانومای ایرانی هم اینطورکه شمامیگی نیستن اینا اثرات تبلیغات ماهواره ایه مگرنه منم میتونم بگم مردای ایرانی هم همش دنبال خرید لارجرباکسن:)))))))

این خیلی از خانمهایی كه شما میگید به هیچ عنوان در اكثریت نیستند . اونهایی هم كه هنوز دست به كار نشدند به خاطر اینه كه توان مالی یا امكانش رو ندارند . دست آخر شاید كمتر از ١٠٪ واقعن علاقه ای به این كار نداشته باشند .

iranbanoo
12-27-2012, 08:16 PM
خوب مگه چیه؟
نه اینکه اقایون بدشون میاد؟

undead_knight
12-27-2012, 08:17 PM
من گیس های نداشتم رو باید از دست شما بکنم! :)))
اینقدر که امار میدید منبع هم بزارید بچه ها :))

nirvana
12-27-2012, 08:50 PM
شما قبلا گیس هاتو کندی
از یه جای دیگه ت مایه بذار:)))))

mahtab71
12-27-2012, 09:00 PM
این خیلی از خانمهایی كه شما میگید به هیچ عنوان در اكثریت نیستند . اونهایی هم كه هنوز دست به كار نشدند به خاطر اینه كه توان مالی یا امكانش رو ندارند . دست آخر شاید كمتر از ١٠٪ واقعن علاقه ای به این كار نداشته باشند .

اینکه اکثر خانمها به آرایش خودشون بهای زیادی میدن و زمان زیادی رو به اینکار اختصاص میدن شاید یکی از دلایلش سلیقه ی بیشتر مردای اینجاست.
وقتی آقایون ایرانی بر خلاف همجنسهای غربیشون ظاهر زن بیشتر از هر چیزی براشون اهمیت داره طبیعیه که خانمها هم کاری کنند که رضایت اونها رو جلب کنند.
با اینحال ایکاش خانمهای ایرانی اینقدر اعتمادبنفس داشتن که سعی میکردن خودشونو اونطوری که هستن پذیرا باشن نه بصورتیکه دیگران میپسندن.

sonixax
12-27-2012, 09:06 PM
خوب مگه چیه؟
نه اینکه اقایون بدشون میاد؟

من شخصن بدم میاد ! بقیه آقایون رو نمیدونم .

من گیس های نداشتم رو باید از دست شما بکنم! :)))
اینقدر که امار میدید منبع هم بزارید بچه ها :))

شوالیه جان چیزی که عیان است چه حاجت به بیان است ؟

«زنان عربستان و ایران، بیش‌ترین مصرف کنندگان لوازم آرایش» Radio Koocheh (http://radiokoocheh.com/article/164044)

Alice
12-27-2012, 09:08 PM
اینکه اکثر خانمها به آرایش خودشون بهای زیادی میدن و زمان زیادی رو به اینکار اختصاص میدن شاید یکی از دلایلش سلیقه ی بیشتر مردای اینجاست.
وقتی آقایون ایرانی بر خلاف همجنسهای غربیشون ظاهر زن بیشتر از هر چیزی براشون اهمیت داره طبیعیه که خانمها هم کاری کنند که رضایت اونها رو جلب کنند.
با اینحال ایکاش خانمهای ایرانی اینقدر اعتمادبنفس داشتن که سعی میکردن خودشونو اونطوری که هستن پذیرا باشن نه بصورتیکه دیگران میپسندن.

ولی اسپاگتی ایش بانوان ایرانی زیبارو ترین بانوان در سراسر این گویال خاکی هستند !

:e303:

sonixax
12-27-2012, 09:08 PM

این دردی که من ازش سخن گفتم درد زنهای خاورمیانه است و فقط محدود به ایران نمیشود .
همین مردها وقتی که خارج از ایران میشند علاقه ی بیشتری به زنهای ساده و بدون آرایش نشون میدند ولی خانمهای ایرانی در همینجا هم آرایش سنگین را ول نمیکنند.
من فکر نمیکنم مشکل از سلیقه آقایون باشه چون اگر واقعن سلیقه مرد ایرانی اون طوری باشه باید در اروپا هم همون سلیقه رو حفظ کنه . ولی این طوری نیست .

nirvana
12-27-2012, 09:13 PM
این دردی که من ازش سخن گفتم درد زنهای خاورمیانه است و فقط محدود به ایران نمیشود .
همین مردها وقتی که خارج از ایران میشند علاقه ی بیشتری به زنهای ساده و بدون آرایش نشون میدند ولی خانمهای ایرانی در همینجا هم آرایش سنگین را ول نمیکنند.
من فکر نمیکنم مشکل از سلیقه آقایون باشه چون اگر واقعن سلیقه مرد ایرانی اون طوری باشه باید در اروپا هم همون سلیقه رو حفظ کنه . ولی این طوری نیست .
موافقم همیشه زیبایی درسادگی ست
مثلا همین استفاده از زیور الات و طلا که به شدت بیزارم ازش بیشتر درکشورهای عربی و خاورمیانه استفاده میشه
با این حال گاهی ارایش ملایم و ساده رو میپسندم

mahtab71
12-27-2012, 09:15 PM
خب بهرحال مدتی اقامت در اونجا به رشد فکری افرادکمک میکنه و شاید همین عامل باعث میشه که کمی تغییر سلیقه بدن.
وگرنه چیزی که بوضوح دیده میشه(چه در جامعه ویا دانشگاه)دخترانی که آرایش غلیظ دارن بیشتر در بین پسرهای جوان پسند میشن.

sonixax
12-27-2012, 09:45 PM
خب بهرحال مدتی اقامت در اونجا به رشد فکری افرادکمک میکنه و شاید همین عامل باعث میشه که کمی تغییر سلیقه بدن.
وگرنه چیزی که بوضوح دیده میشه(چه در جامعه ویا دانشگاه)دخترانی که آرایش غلیظ دارن بیشتر در بین پسرهای جوان پسند میشن.

یعنی شما میفرمایید خانمهای ایرانی در مقابل رشد و پیشرفت فرهنگی و فکری مقاوم هستند ؟
کسانی که در خارج از ایران زندگی میکنند میدونند من چی میگم ، به محض اینکه یک زن ایرانی ولو بلوند و با پوست سفید و با چشمهای آبی و بدون لهجه ببینند میفهمند طرف ایرانیست ! بسکه به خودش مالیده !!!

mahtab71
12-27-2012, 09:53 PM
یعنی شما میفرمایید خانمهای ایرانی در مقابل رشد و پیشرفت فرهنگی و فکری مقاوم هستند ؟
کسانی که در خارج از ایران زندگی میکنند میدونند من چی میگم ، به محض اینکه یک زن ایرانی ولو بلوند و با پوست سفید و با چشمهای آبی و بدون لهجه ببینند میفهمند طرف ایرانیست ! بسکه به خودش مالیده !!!
منظور من اینه که در جوامعی مثله کشور ما که بافت سنتی و مذهبی داره زیبایی زن در حد افراطی ارزش گذاری میشه و این باور ملکه ی ذهن زنهای ما میشه که اگه زیبا نباشن فاقد هر نوع ارزشی هستن.
نتیجه ی اینطور تلقیناتی هم اینه که بیشترین آمار مصرف لوازم آرایش و جراحی های پلاستیک بین ایرانی هاست.
اگه مردای ایرانی در خارج از وطن از زنان ساده خوششون میاد یکی از دلایلش تغییر دیدشون در اثر جو فرهنگی خاص اونجاست.

sonixax
12-27-2012, 09:58 PM
اگه مردای ایرانی در خارج از وطن از زنان ساده خوششون میاد یکی از دلایلش تغییر دیدشون در اثر جو فرهنگی خاص اونجاست.

و چرا این تغییر در بین زنها بوجود نمیاد ؟

mahtab71
12-27-2012, 10:08 PM
و چرا این تغییر در بین زنها بوجود نمیاد ؟
این تغییر هم در بین زنها بوجود میاد اما خیلی کمتر
یکی از دلایلش اینه که این ارزش گذاری برای خانمها خیلی پررنگتربوده تا آقایون.پس امکان تغییر در خانمها سخت تر میشه تا آقایون.
بعداین که مردها از زن های زیبا و آراسته خوششون میاد تقریبا یه امر جهانیه.
نشریه چشم انداز ایران یه مصاحبه ای رو حدود 12سال پیش با مرضیه مرتاضی(دقیق خاطرم نیست)کرده بود و این خانم در بحثی مشابه گفته بودند که یکی از دانشگاههای اروپایی آماری میگیره بر این مبنا که آقایون از زنان زیبای فریبا خوششون میاد یا زن فهمیده...
نتیجه این بود که 70درصد مردها زن شکیل رو به زن باشعور ترجیح داده بودن.پس این نگاه به زنان عمومیت جهانی داره و تنها شدتش متفاوته.

Alice
12-27-2012, 10:31 PM
* دوستان از مُدل های ساده ی زیر کدامیک را می پسندید ؟

http://www.daftarche.com/images/imported/2012/12/81.jpg

Angela
12-27-2012, 10:33 PM
و چرا این تغییر در بین زنها بوجود نمیاد ؟به وجود میاد, یعنی من هر زنی که می شناسم و از ایران رفته دیگه به آرایش کردن اهمیتی نمی ده و می گن اینجا خیلی ضایع هست که آرایش کنی!شاید برای بعضی ها بیشتر زمان ببره که بخوان خودشون رو با شرایط جدید تطابق بدن, اینها کسایی هستند که آرایش توی ایران اهمیت زیادی براشون داشته و یه بخش مهم از شخصیتشون بوده ... در مورد مردها هم شبیه این پیش میاد, مساله اینجاست که دیگه فرهنگ روی صورتشون نیست که دیده بشه!

iranbanoo
12-27-2012, 10:43 PM
ببخشید دوستان من متوجه نمیشم.اصولا چرا آرایش کردن رو مالیدن عنوان میکنن!! و چرا تقبیح میشه؟
من اصلا اینطور فکر نمیکنم که چیز بدی باشه.تنها به نظرم این هست که هر کس همونطور که از ظاهر خودش راضی تره میتونه همون رو برای خودش انتخاب کنه.چه در اینجا و چه در غرب..؟!

sonixax
12-28-2012, 12:21 AM
به وجود میاد, یعنی من هر زنی که می شناسم و از ایران رفته دیگه به آرایش کردن اهمیتی نمی ده و می گن اینجا خیلی ضایع هست که آرایش کنی!

همشون بهتون دروغ گفتند گرامی !

Theodor Herzl
12-28-2012, 12:50 AM
من در ۳-۴ منطقه ایرانی‌ نشین دنیا زندگی‌ کردم ، زن‌های ایرانی‌ بخواهند بروند از مغازه ایرانی‌ خرید بکنند ۲ ساعت آماده میشوند ، یک خرید کردن ۶ ساعت طول میکشه ، واقعا خارجی‌‌ها زن‌های ایرانی‌ رو می‌بینند میگند چرا اینها این شکلی‌ هستند! یک اصطلاحی هست به کسانی‌ که زیاد در کانادا آرایش میکنند می‌گویند motel whore ! واقعا هم همینگونه هست ، در میان غیر ایرانی‌‌ها ، تنها کسانی‌ که خیلی‌ آرایش میکنند کسانی‌ هستند که از استفاده زیاد ماده مخدر شیشه یا هروئین تمام صورت آنها خراب شده و برای تن فروشی مجبورند آرایش بکنند که زخم‌ها معلوم نشود!. ولی‌ در ایران دختر‌ها از روی بیکاری ۳ ساعت به صورت خود ور میروند!

sonixax
12-28-2012, 12:52 AM
من اصلا اینطور فکر نمیکنم که چیز بدی باشه.تنها به نظرم این هست که هر کس همونطور که از ظاهر خودش راضی تره میتونه همون رو برای خودش انتخاب کنه.چه در اینجا و چه در غرب..؟!

بلاخره تاثیر مردان ایرانی بوده یا دلبخواهی خود زنان ؟

Mehrbod
12-28-2012, 02:05 AM

بدید من، رَژ دوم، چهارمی از چپ از همه خوشگلتره.

SAMKING
12-28-2012, 03:59 AM
ببخشید دوستان من متوجه نمیشم.اصولا چرا آرایش کردن رو مالیدن عنوان میکنن!! و چرا تقبیح میشه؟
چون برخی از خواهرانِ گرامی رو تو خیابون یا دانشگاه میبینی که اگه با قاشق رو صورتشون بکشی، 2-3 کیلو کِرِم جمع میشه!!!
اَه اَه ... نگاشون میکنی نفس تنگی میگیری احساس خفگی به آدم دست میده سختشون نیست؟ وزن کله شون میره بالا؛ تعادلشونو از دست نمیدن؟:e409:
قیافه واقعیشون اینه::ghdgir:
ولی در انزار عمومی اینشکلی نمایان میشن::derpina:
بعد فردا تو زندگی مشترک حال و روز شوهر بیچارشون اینه::shaking:

Angela
12-28-2012, 10:38 AM
فرقی نداره وقتی که زیبایی یه معیار خیلی مهم ارزش گذاری توی جامعه باشه زنها می خوان خودشون رو به این معیار نزدیک کنند - با آرایش کردن- و مردها هم می پسندند.
هر چی هم که برای زنها امکان ابراز توانایی ها و زیبایی هاشون کمتر باشه بیشتر به آرایش رو میارند.

همشون بهتون دروغ گفتند گرامی !
نخیر!

mahtab71
12-28-2012, 10:45 AM

ردیف دوم
اولی از سمت راست

Soheil
12-28-2012, 11:03 AM

ستون پنجم از چپ، نفر دوم و سوم. ستون چهارم از چپ، نفر دوم. و ستون سوم نفر سوم.

Angela
12-28-2012, 12:41 PM
گذشته از این که آرایش به خاطر شرایط جامعه هست و ارزش گذاری هایی که شده و طبیعی هست و اینها... آرایش کردن کار خردمندانه ای نیست, ما خانمها هم با آرایش کردن مون داریم این جور ارزش گذاریها رو تقویت می کنیم. اگه بخوایم نگاهها به زن و مرد برابر باشه و بر اساس توانایی هاشون , یه مورد هم همین آرایشه که باید کنار گذاشته بشه, مگه نه؟

Alice
12-28-2012, 12:57 PM
من هم پُرگاه (اغلب) همان رج دوم (ردیف دوم) ، یکمی از سوی راست را می پسندم !

iranbanoo
12-28-2012, 01:34 PM
ببخشید مثلا در همین ایران خودمان میتوانم بپرسم که زنان با مانتو و روسری هزار پوشش اضافی مزخرف دیگر به چه میتوانند زیبایی خود را نمایان کنند؟؟؟
مثلا خانمی که اندام زیبایی دارد و همانطور که یک آقا میتواند زیبایی اندام خود را نمایان کند میتواند؟؟
مسلما در کشور های شرقی این معضل یک عاملیست که زنان به چهره ی خود بهای بیشتر میدهند تا این کمبودها جبران شود

sonixax
12-28-2012, 01:35 PM
فرقی نداره وقتی که زیبایی یه معیار خیلی مهم ارزش گذاری توی جامعه باشه زنها می خوان خودشون رو به این معیار نزدیک کنند - با آرایش کردن- و مردها هم می پسندند.
هر چی هم که برای زنها امکان ابراز توانایی ها و زیبایی هاشون کمتر باشه بیشتر به آرایش رو میارند.

و هنوز به ما پاسخ ندادید که چرا این زنها در دنیای خارج همانطوری میمانند !

نخیر!

میتوانید خودتان را فریب بدهید و با لجاجتی کودکانه و نخیر گفتن کار را تمام کنید و به همان دروغهای آشنایانتان دلخوش باشید . میتوانید هم چشمتان را باز کنید و واقعیت را ببینید . به جز دختران ایرانی که در خارج از کشور متولد و بزرگ شده اند باقی زنان ایرانی که در سنین بیش از ۱۸ سال به غرب آمده اند همگی از دمی اینجا هم کیلویی آرایش میکنند از دم بدون استثنا .

Angela
12-28-2012, 03:21 PM
و هنوز به ما پاسخ ندادید که چرا این زنها در دنیای خارج همانطوری میمانند !
وقتی توی این فرهنگ بزرگ شدند و شخصیتشون شکل گرفته, اگه آرایش براشون اولویت بوده و بخشی از هویتشون رو تشکیل می داده , اینها به راحتی عوض نمی شن, این رو هم فقط نمی تونید در مورد زنها و آرایش بگید, یعنی مردها خصوصیات - گاه ناپسند- فرهنگی شون به راحتی تغییر پیدا می کنه؟ و یا اگه عوض نشه شما می تونید اون رو روی صورتشون ببینید؟

QUOTE=sonixax;26355]میتوانید خودتان را فریب بدهید و با لجاجتی کودکانه و نخیر گفتن کار را تمام کنید و به همان دروغهای آشنایانتان دلخوش باشید . میتوانید هم چشمتان را باز کنید و واقعیت را ببینید . به جز دختران ایرانی که در خارج از کشور متولد و بزرگ شده اند باقی زنان ایرانی که در سنین بیش از ۱۸ سال به غرب آمده اند همگی از دمی اینجا هم کیلویی آرایش میکنند از دم بدون استثنا .[/QUOTE]
چه لجاجتی؟
شما دارید بر اساس دیده هاتون این حرف رو می زنید, منم بر اساس دیده هام میگم طرف میاد ایران هم دیگه آرایش نمی کنه, معلومه که نمی تونم بپذیرم که داره دروغ میگه و اونجا کیلویی آرایش می کنه! هر چند دسته ای هم این کار رو بکنند.

mahtab71
12-28-2012, 03:25 PM
گذشته از این که آرایش به خاطر شرایط جامعه هست و ارزش گذاری هایی که شده و طبیعی هست و اینها... آرایش کردن کار خردمندانه ای نیست, ما خانمها هم با آرایش کردن مون داریم این جور ارزش گذاریها رو تقویت می کنیم. اگه بخوایم نگاهها به زن و مرد برابر باشه و بر اساس توانایی هاشون , یه مورد هم همین آرایشه که باید کنار گذاشته بشه, مگه نه؟
آرایش چیز بدی نیست که الزاما کنار گذاشته بشه.
در یک حد نرمال خیلی هم خوبه.
ضمن اینکه بعضی خانمها ویژگیهای زنانه شون پررنگتر از بقیه هست بخاطر همین بیشتر آرایش میکنن و دوس دارن وقت بیشتری رو به خودآرائیشون اختصاص بدن.مثلا یکی از دوستای من حتا وقتی هم که نماز میخوند نیم ساعت قبلش آرایش میکرد و دلیلش رو هم این میدونست که اینکار براش لذت بخشه.
گاهی هم افرادی که افسردگیشون بیشتره غلیظ تر آرایش میکنن....
بهرحال ریشه های آرایش متعدده و نمیشه در یک یا دو مورد خلاصه کرد.

sonixax
12-28-2012, 03:37 PM
وقتی توی این فرهنگ بزرگ شدند و شخصیتشون شکل گرفته, اگه آرایش براشون اولویت بوده و بخشی از هویتشون رو تشکیل می داده , اینها به راحتی عوض نمی شن, این رو هم فقط نمی تونید در مورد زنها و آرایش بگید, یعنی مردها خصوصیات - گاه ناپسند- فرهنگی شون به راحتی تغییر پیدا می کنه؟ و یا اگه عوض نشه شما می تونید اون رو روی صورتشون ببینید؟

خوب چرا مردها عوض میشند ؟ لابد باهوشترند دیگه :دی

چه لجاجتی؟ به نظرتون این آرایش کردن دلیلی داره جز فرهنگ حاکم و ساختار جامعه؟
شما دارید بر اساس دیده هاتون این حرف رو می زنید, منم بر اساس دیده هام میگم طرف میاد ایران هم دیگه آرایش نمی کنه, معلومه که نمی تونم بپذیرم که داره دروغ میگه و اونجا کیلویی آرایش می کنه!

شما گفتید آشنایانتون میگند اینجا زیاد آرایش نمیکنند من هم گفتم دروغ میگند از دم .
لجاجت هم اینجاست که شما در مورد چیزی که ازش خبر ندارید لجاجت به خرج میدید .
ایران هم آرایش نمیکنه به خاطر ترس هستش . تقریبن تمام کسانی که در خارج از ایران زندگی میکنند وقتی وارد ایران میشوند اینطوری رفتار میکنند . در صورتی که خود ایرانیهای داخل اینطوری نیستند .

ایرانیهای اینجا وقتی وارد ایران میشند حتا مشروب هم نمیخورند ! در صورتی که اینجا شبانه روز خودشون رو خفه میکنند .

Alice
12-28-2012, 04:22 PM
چون برخی از خواهرانِ گرامی رو تو خیابون یا دانشگاه میبینی که اگه با قاشق رو صورتشون بکشی، 2-3 کیلو کِرِم جمع میشه!!!
اَه اَه ... نگاشون میکنی نفس تنگی میگیری احساس خفگی به آدم دست میده سختشون نیست؟ وزن کله شون میره بالا؛ تعادلشونو از دست نمیدن؟

درسته ؛ یک کفچه روی چهره شان بکشی ده مَن کرم و چربی و آت و آخال برون کش (استخراج) می گردد ؛ ایــش .... !

--
خب این چه آرایشی ست آخر ؟ آراستن و پیراستن باید بر پایه ی یک آیین و هنجاری استوار باشد ؛ من چندین بار چند جایی
اینگونه خروارانه در رج چشم و آرایش و ... خود را تکابانیده (غرق کرده) بودم ، ولی نه اینکه همینجور یلخی به چهره ام کرم بمالمــــ... !
...ایــش ... !

شما گفتید آشنایانتون میگند اینجا زیاد آرایش نمیکنند من هم گفتم دروغ میگند از دم .

دوست گرامی درسته که بیشینه دختران در آن سو هم کیلویی خود را می آرایند ؛ ولی نه همه !
بانو Angela هم درست می گوید ؛ بسیارند کسانی که آنجا آرایش نمی کنند ، ولی به برخ (نسبت به)
کسانی که فراهنجار خود را می آرایند چنان کم شمارند که دیده نمی شوند !

sonixax
12-28-2012, 09:19 PM
دوست گرامی درسته که بیشینه دختران در آن سو هم کیلویی خود را می آرایند ؛ ولی نه همه !
بانو Angela هم درست می گوید ؛ بسیارند کسانی که آنجا آرایش نمی کنند ، ولی به برخ (نسبت به)
کسانی که فراهنجار خود را می آرایند چنان کم شمارند که دیده نمی شوند !

در مورد بانوان ایرانی که از ایران مهاجرت کرده اند اینچنین نیست .
در مقابل آنهایی که اینجا به دنیا آمده اند یا از دوران کودکی اینجا بزرگ شده اند چنین است .
یعنی اکثر بانوان ایرانی که از سنینی که آرایش کردن را شروع کرده اند به اینجا مهاجرت کرده اند بتونه کشی جزو لاینفک زندگیشان است .
آن اقلیت هم در همان ایرانش هم آنچنان بتونه کشی نمیکردند .