PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را دیدن نمیکنید برای دیدن کامل نوشته‌یِ و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تیمارستان

sonixax
11-23-2012, 12:41 AM
اون قدیم ندیمها که هنوز اینترنت نبود و ما پیر پاتالها با BBS هایی که حد اکثر ۲۰-۳۰ نفر میتونستند بهش وصل بشند حال میکردیم . توی بخش انجمن برای خودمون یک تاپیک داشتیم به نام Madhouse - حالا به سرم زد یک چیزی شبیه اون هم اینجا داشته باشیم .
داستان از این قراره که در این تاپیک (جستار) دوستان باید مثل دیوانه ها رفتار کنند و اغلب یک یا چند پرستار خیالی هم وجود داره بعضی وقتها دکتر هم داریم :e415:
در کنار جنبه ی فانی که داره یک وقتهایی نکته ها و حرفهایی گفته میشه که خیلی به درد آدم میخوره :e00e:

کافر_مقدس
11-23-2012, 12:54 AM
به ابولاشی سوگند اصلن نفهمیدم چی به چی شد !http://www.daftarche.com/images/imported/2012/10/9.png

sonixax
11-23-2012, 12:56 AM
یعنی الان این پرستار جدیده که داره توی راهرو راه میره رو نمیبینی ؟ دکترررررررررررررررررررررر ر

Ouroboros
11-23-2012, 01:40 AM
صد میلی‌گرم هالوپریدول برای این میلاد فقط بخاطر آغاز این جستار . :square_10:

Mehrbod
11-23-2012, 01:57 AM
داروغه: آســــوده بخوابـــــید ... شـــهر امن و امـــــان است ...

Theodor Herzl
11-23-2012, 02:03 AM
آدم می‌ترسد اینجا پست بزند ، پس فردا بحث جدی شد در جستاری دیگر بگویند این همان مرتیکه روانی‌ هست که اینها را گفته:e11b:

Anarchy
11-23-2012, 09:13 AM
من گاهی زیاد که به خودم فکر میکنم، وجود خودم برام سوال میشه!! اصلا من یعنی چی؟من کی هستم؟

Hezbollah_YaHasan
11-23-2012, 09:54 AM
تیمارستانی: خدا وجود نداره!!!
تیمارستانی: من پیرو ولایت فقیه نیستم!!!

mamad1
11-23-2012, 12:17 PM
محکم تر بزن تو سرت
ای جان
حسین حسین حسین....

iranbanoo
11-23-2012, 02:32 PM
تیمارستانی: خدا وجود نداره!!!
تیمارستانی: من پیرو ولایت فقیه نیستم!!!
آقا شما حالتون خیلی بد بید
باید منتقل شید به بخش ایزوله
اجرتونم با مقام عظمی

sonixax
11-23-2012, 02:44 PM
بخش ویژه نگهداری حزبلی یا اَلی :e308:

sonixax
11-23-2012, 03:00 PM
از این فسیلهای زنده كه میتمرگن كنار آدم یه چیزی كوفت میكنند بعدش هی ملچ مولوچ میكند متنفرم در حد تیم ملی!

Theodor Herzl
11-23-2012, 04:00 PM
گاهی که توی این اتاقم از خواب بلند میشوم ، احساس می‌کنم که دنیا دور سرم میچرخد و ساعت‌ها به سوسک‌های کنار دیوار خیره میشوم ، دیگر با آنها دوست شدم و هر کدام نامی‌ دارند ، مجید صبح‌ها راس ساعت ۷ از درز لایه دیوار بیرون می‌‌آید و به سمت آشپزخانه میرود ، آن یکی‌ هم که فکر کنم همسر او بود نامش را فریبا گذشتم ولی‌ مورد او ، چون می‌‌خواستم زن و مرد بودن این سوسک‌ها را تشخیص دهم یک سرنگ با ماده بیهوشی از دفتر دزدیدم و به زور به سوسک تزریق کردم تا حرکت نکند تا او را برگردانم و با ذره بین جنسیت او را تشخیص بدهم ، ولی‌ چه خیال خامی! حالا دیگر مجید از وقتی‌ همسر او را کشتم صبح‌ها که بیدار میشود به من سلام نمیکند!:e403:

Theodor Herzl
11-23-2012, 04:14 PM
من و مجید خاطره‌های زیادی با هم داریم ، مثلا یکبار جعفر خان که پدر بزرگ او هست سر پیری سیگاری شده بود و همیشه به جایی میرفت که آدم‌ها سیگار میکشند تا بلکه دودی هم به او برسد ، ولی‌ ما او را راضی‌ کردیم که سیگار خوب نیست ، حالا فقط در لایه درز دیوار خود جلوی شومینه میشیند تمام روز و روزنامه را ۱۰ بر از اول تا آخر می‌خواند.:e403:

undead_knight
11-23-2012, 06:01 PM
این ادم های ابله فکر میکنند با زندانی کردن من میتونند خودشونو نجات بدند:))
من فقط یک اقلیت تک نفره هستم:)

viviyan
11-23-2012, 06:12 PM
من اعتراض دارم. چرا تیمارستان؟ تیمارستان بار توهین آمیز داره، لطفا تغییرش دهید به آسایشگاه روانی.
و اینکه بیماران روانی، دیوانه نیستند.

Theodor Herzl
11-23-2012, 06:49 PM
به جعفر خان زنگ زدم ، ایشون هم با تغییر نام این ساختمان ما به آسایش گاه روانی‌ موافق هست ، بحر حال ایشون این پیر مراد ما هست و باید به نظر بزرگتر‌ها احترام گذاشت:e403:

iranbanoo
11-23-2012, 07:00 PM
دارالمجانین هم خوبه ها.
بار ادبی هم داره....

Mehrbod
11-23-2012, 07:01 PM
تیمارستان خوبه

viviyan
11-23-2012, 07:02 PM
دارالمجانین هم خوبه ها.
بار ادبی هم داره....

اگر منظور از مجانین بیماران روانی باشه، چی؟ :e40e:

viviyan
11-23-2012, 07:03 PM
تیمارستان خوبه

تیمارستان بده، کلمه توهین آمیزیه، اصلا شاید یکی از کاربران این سایت مشکل روانی داشته باشه.

iranbanoo
11-23-2012, 07:06 PM
نه دیگه فرض ما اینه که نوشته ها ,حالت آشفته نویسی داره.
فکر نمیکنم به بیماران کمی تا قسمتی روانی اشاره ای بشه....

Theodor Herzl
11-23-2012, 07:07 PM
به نظر جعفر خان گوش کنید ، بحر حال سنی‌ ازش گذشته است ، مو که تو آسیاب سفید نکرده ، حالا مجید به ما باز می‌گوید زن ما را که کشتی‌ به پدر بزرگ هم بی‌ احترامی میکنی‌؟:e406:

Mehrbod
11-23-2012, 07:13 PM
تیمارستان بده، کلمه توهین آمیزیه، اصلا شاید یکی از کاربران این سایت مشکل روانی داشته باشه.

viviyan جان چیزهایی میگویی‌ها! :e405:

تیمار کردن | لغت نامه دهخدا (http://www.loghatnaameh.org/dehkhodaworddetail-2fa16fb16927459fa95b8710bb8f2cd1-fa.html)

تیمار کردن . [ ک َ دَ ] (مص مرکب )پرستاری کردن . (از ناظم الاطباء). تعهد و غمخواری و حراست و مواظبت حال کسی کردن . توجه و مراقبت کردن ازکسی یا بیماری یا چیزی : و چون او نیز از دنیا برفت پسر او احمدخان پادشاه شد. این شمس آباد راتیمار نکرد تا خراب شد. (تاریخ بخارا ص 35). خاندانهای بزرگ قدیم را تیمار کردی و مردمان اصیل را نیکو داشتی هم از عرب و هم از عجم . (تاریخ بخارا ص 70).
یکی عاطفت سیرت خویش کرد
درم داد و تیمار درویش کرد.

"-استان" هم که پسوند جا است، کجای واژه دشنام آمیز است؟

آسایشگاه = Asylum
تیمارستان (بیمارستانِ روانی) = Bughouse, Psychiatric hopital (http://en.wikipedia.org/wiki/Psychiatric_hospital)
دیوانه‌خانه = Madhouse

Mehrbod
11-23-2012, 07:17 PM
اگر منظور از مجانین بیماران روانی باشه، چی؟ :e40e:

بیمار روانی را میگویند روان‌پریش یا psychotic

بیمار روانی خطرناک هم میشود دیوانه دیگر ..

mamad1
11-23-2012, 07:18 PM
تیمارستان خوبه

تو اسپاگتی هستی

viviyan
11-23-2012, 07:21 PM
viviyan چیزهایی میگویی‌ها! :e405:

تیمار کردن:

تیمار کردن | لغت نامه دهخدا (http://www.loghatnaameh.org/dehkhodaworddetail-2fa16fb16927459fa95b8710bb8f2cd1-fa.html)

"-استان" هم که پسوند جا است، کجای واژه دشنام آمیز است؟

آسایشگاه = Asylum
تیمارستان (بیمارستانِ روانی) = Bughouse, Psychiatric hopital (http://en.wikipedia.org/wiki/Psychiatric_hospital)
دیوانه‌خانه = Madhouse

مهربد چیزایی میگیا...
بعله، تیمارستان معنی لغویش توهین آمیز نیست ولی معنیِ اصطلاحیش بد جا افتاده، یعنی جایی که دیوانه ها رو نگه میدارن. مثلا به بیمارانی که مراجعه میکنن به روانشناس هم دیگه نمیگن بیمار (بیمار هم معنیش بد نیست)، بلکه میگن مراجع که همون هم دارن سعی میکنن تعدیلش کنن.

Mehrbod
11-23-2012, 07:28 PM
مهربد چیزایی میگیا...
بعله، تیمارستان معنی لغویش توهین آمیز نیست ولی معنیِ اصطلاحیش بد جا افتاده، یعنی جایی که دیوانه ها رو نگه میدارن. مثلا به بیمارانی که مراجعه میکنن به روانشناس هم دیگه نمیگن بیمار، بلکه میگن مراجع که همون هم دارن سعی میکنن تعدیلش کنن.

مگر هر چیزی بنادرستی بکار رفت باید تندی برویم یک واژه دیگر از آستینمان در بیاوریم!؟

من و شما واژه را درست بکار ببریم، خود به خود به جای درستش هم برمیگردد.

روانپریش یا بیمار روانی (روانیک) هم سراسر درست است:

روانپزشک = Psychiatrist
روانشناس = Psychologist
روانکاو = Psychoanalyst
روانپریش = Psychotic
روانپریشی = Psychosis
روان‌درمانی = Psychotherapy
روان‌درمانگر = Psychotherapist
...

میان اینها "مراجع" دیگر از کجا آمد!!؟

این political correctness هم دست از سر ما برنمیدارد ...

viviyan
11-23-2012, 07:35 PM
مهربد، بیمار روانی قبل از اینکه بیمار باشد، انسان هست.

Theodor Herzl
11-23-2012, 07:37 PM
جعفر خان می‌گوید ما را سپوختید ، از این بحث‌ها نکنید ، حالا باید کلی‌ خرج تابلو کنیم ، اسم را عوض کنیم:e40b:

Mehrbod
11-23-2012, 07:41 PM
مهربد، بیمار روانی قبل از اینکه بیمار باشد، انسان هست.

خوب بهمین ریخت:

مسلمان هم پیش از اینکه مسلمان باشد آدم است.
آدم هم پیش از اینکه آدم باشد پستاندار است.
پستاندار هم پیش از اینکه پستاندار باشد مهره‌دار است.
مهره‌دار هم پیش از اینکه مهره‌دار باشد جانور است.
جانور هم پیش از اینکه جانور باشد جاندار است.
...

اینها هر کدام گرد‌ایه (set) و زیرگردآیه (subset) و ابرگردایه (superset) یکدیگر هستند.

political correctness هم بیجا میکند که واژه‌های درست پارسی را برمیدارد با واژگان نادرست و بی‌چم (مراجع = رجوع دهنده شدگان!!!!) جایگزین میکند.

بیمار روانیک هم بیمار است، اگر نبود نمیرفت پیش روانپزشک یا روانکاو!

اینکه شما در ذهن خودتان بیمار روانی را بد میبینید درست از اندیشه نادرست خودتان برآمده viviyan جان،
بیمار در چشم بی‌طرف چیز بدی نیست، شما سرما هم بخوری بیمار میشوی. یکی از نزدیکانت هم چیزی بشود دچار اندوه و درد روانی میشوی.

پس بجای دگراندن واژگان بهتر است اندیشه‌اتان را بدگرانید.

viviyan
11-23-2012, 07:49 PM
خوب بهمین ریخت:

مسلمان هم پیش از اینکه مسلمان باشد آدم است.
موش هم پیش از اینکه موش باشد پستاندار است.
پستاندار هم پیش از اینکه پستاندار باشد جانور است.
جانور هم پیش از اینکه جانور باشد جاندار است.
...

اینها هر کدام گرد‌ایه (set) و زیرگردآیه (subset) و ابرگردایه (superset) یکدیگر هستند.

political correctness هم بیجا میکند که واژه‌های درست پارسی را برمیدارد با واژگان نادرست و بی‌چم (مراجع = رجوع دهنده شدگان!!!!) جایگزین میکند.

بیمار روانیک هم بیمار است، اگر نبود نمیرفت پیش روانپزشک یا روانکاو!

اینکه شما در ذهن خودتان بیمار روانی را بد میبینید درست از اندیشه نادرست خودتان برآمده viviyan جان،
بیمار در چشم بی‌طرف چیز بدی نیست، شما سرما هم بخوری بیمار میشوی. یکی از نزدیکانت هم چیزی بشود دچار اندوه و درد روانی میشوی.

پس بجای دگراندن واژگان بهتر است اندیشه‌اتان را بدگرانید.

موضوع اینه که خیلی از کسانیکه که به روانپزشک مراجعه میکنند، مشکل روانی ندارند که بخواهند بار معنایی سنگین روانی یا دیوانه رو به دوش بکشند. اختلالات روانی که همه خلاصه نشدن در اسکیزوفرنی، اختلالات شخصیت و ...
با واژه روانی تصمیم گیرندگان و روانشناسان و ... هستند که مشکل دارند که تصمیم گرفتند جایگزینش کنند، در درمان اختلالات روانی احساس مراجع درباره خودش بسیار مهمه.

Mehrbod
11-23-2012, 07:54 PM
موضوع اینجاست که خیلی از کسانیکه که به روانپزشک مراجعه میکنند، مشکل روانی ندارند که بخواهند بار معنایی سنگین روانی یا دیوانه رو به دوش بکشند. اختلالات روانی که همه خلاصه نشدن در اسکیزوفرنی، اختلالات شخصیت و ...
با واژه روانی تصمیم گیرندگان و روانشناسان و ... هستند که مشکل دارند که تصمیم گرفتند جایگزینش کنند، در درمان اختلالات روانی احساس مراجع درباره خودش بسیار مهمه.

اختلال روانی هم خود بیماریِ خفیف است، اگر نبود به آن نمیگفتیم «اختلال».

دریافت شما از واژگان هم نادرست است.

بیمار روانی ≠ بیمار زنجیری ≠ روانگسیختگی (schizophrenia) ≠ ...

بجای آشوباندن بیشتر زبان پارسی چنانکه گفتم، اندیشه نادرستتان را درست کنید :e402:

undead_knight
11-23-2012, 08:08 PM
آه چقدر اینجا عاقل زیاد هست افسردگی گرفتم:))

Theodor Herzl
11-23-2012, 08:09 PM
مهربد جعفر خان می‌گوید که حالا ، who cares? اینجا که ادبیات پارسی‌ در هاروارد تدریس نمی‌شود ، یک جستار طنز است ، اصلا اسم اینجا را بگذارید طویله انسان‌های عقب مانده و اسگل ، چه فرقی‌ می‌کند!:e413:

Mehrbod
11-23-2012, 08:20 PM
خود اینکه سر همچین چیز نه چندان مهمی چنان بحث مهمی راه بیاندازیم اندکی دیوانگی میخواهد ... :21:

iranbanoo
11-23-2012, 08:22 PM
اختلال روانی هم خود بیماریِ خفیف است، اگر نبود به آن نمیگفتیم «اختلال».

دریافت شما از واژگان هم نادرست است.

بیمار روانی ≠ بیمار زنجیری ≠ روانگسیختگی (schizophrenia) ≠ ...

بجای آشوباندن بیشتر زبان پارسی چنانکه گفتم، اندیشه نادرستتان را درست کنید :e402:
مهر بد عزیز
اینجا را با شما کاملا مخالفم
آیا شما به دنبال الایش زبان پارسی هستید یا پالایش اندیشه ها ی نادرست که با کم اهمیت جلوه دادنشان میتواند قلب انسانی را به در اورد؟
ویویان عزیز درست می گویند.
شما تا به حال با چند نفر از این افراد که دارای درجات متفاوتی از مشکلات روانی هستند بر خورد داشته اید؟
ایندست از بیماران ما را به جرات می توان گفت که از مظلوم ترین و آسیب پذیزر ترین بیماران هستند.
چرا که بر فرض یک بیمار سرطانی بتواندبه خود بقبولاند که بیمار سرطانیست اما یک بیمار روانی با هر بار شنیدن نام بیمار روانی هزاران بار آشفته تر میشود و از خود و بیماریش بیزار میشود.
علت هم نگاه های غلط اجتماع به این نوع بیماریست.
بر ماست که با درست اندیشیدن در مورد این دست از افراد و حاضر کردن بستری مناسب برای ابراز وجود این دست از دوستان از حساسیت های انان بکاهیم....

undead_knight
11-23-2012, 08:32 PM
به نظرم ریاست اینجا خیلی دیکتاتوری،دیوونه ها دستاشون بالا کی به من رای میده؟!
آب و گاز و برق رو مجانی میکنم!اینترنتم روش نگید از امام راحل کپی کردم:)))

Mehrbod
11-23-2012, 08:33 PM
مهر بد عزیز
اینجا را با شما کاملا مخالفم
آیا شما به دنبال الایش زبان پارسی هستید یا پالایش اندیشه ها ی نادرست که با کم اهمیت جلوه دادنشان میتواند قلب انسانی را به در اورد؟

به دنبال هر دو.

شما تا به حال با چند نفر از این افراد که دارای درجات متفاوتی از مشکلات روانی هستند بر خورد داشته اید؟
ایندست از بیماران ما را به جرات می توان گفت که از مظلوم ترین و آسیب پذیزر ترین بیماران هستند.

اینها چه پیوندی به واژه‌گزینی دارند!؟

واژگان نادرست و ناپسند برای بیماران روانی اینها هستند:

ماهزده = lunatic, loony
زنجیری
دیوانه
مجنون
روانپاک
خل و چل
سبک‌مغز
...

تیمارستان و بیمارستان و روانپریش و .. واژگانی هستند درست و منطقی و نباید آنها را با برابرهای بدردنخوری چون «مراجع!!» جایگزین کرد.

چرا که بر فرض یک بیمار سرطانی بتواندبه خود بقبولاند که بیمار سرطانیست اما یک بیمار روانی با هر بار شنیدن نام بیمار روانی هزاران بار آشفته تر میشود و از خود و بیماریش بیزار میشود.

اگر کسی از اینکه بیماری روانی دارد و به او بیمار روانی میگویند آشفته میشد، خود نمایانگر این است که بیماری روانیِ دیگری هم دارد در نیازِ درمان!

علت هم نگاه های غلط اجتماع به این نوع بیماریست.

آفرین، پس بجای درست کردن واژه‌هایی که درست هستند، برویم اندیشه‌‌های نادرستی که در همبود (جامعه) هستند را درست کنیم: بیمار نه چیز بدی است نه کسی که از او باید فرار کرد.

بر ماست که با درست اندیشیدن در مورد این دست از افراد و حاضر کردن بستری مناسب برای ابراز وجود این دست از دوستان از حساسیت های انان بکاهیم....

من هم چیز دیگری نگفتم!

iranbanoo
11-23-2012, 08:34 PM
من از مدیریت خواهش دار عنوان تاپیک رو تغییر بدن

Mehrbod
11-23-2012, 08:37 PM
من از مدیریت خواهش دار عنوان تاپیک رو تغییر بدن

:13:

من دیگر دیوانه شدم :4:

iranbanoo
11-23-2012, 08:41 PM
دوست عزیز
صراحت من رو ببخشید اما شما به عنوان کسی میتونید حسن وقبح واژه ای رو تعیین کنید که در حیطه ی تخصص و مطالعاتتونه.
یک بیمار روانی بیش از هز چیزی نیاز مند اینه که از تلقینات بیهوده و اشتباه که اونها رو در زمره ی افراد خاص و عجیب قرار میده پرهیز بشه.
افرادی که دچار این مشکل هستند حساس تر از اون هستند که بهشون با این نوع نگرش ها و استدلال ها باهاشون بر خورد بشه.
این تاپیک ناخواسته داره افکار این نوع بیماران رو به استهزا و تمسخر میگیره.

Mehrbod
11-23-2012, 08:47 PM
دوست عزیز
صراحت من رو ببخشید اما شما به عنوان کسی میتونید حسن وقبح واژه ای رو تعیین کنید که در حیطه ی تخصص و مطالعاتتونه.
یک بیمار روانی بیش از هز چیزی نیاز مند اینه که از تلقینات بیهوده و اشتباه که اونها رو در زمره ی افراد خاص و عجیب قرار میده پرهیز بشه.
افرادی که دچار این مشکل هستند حساس تر از اون هستند که بهشون با این نوع نگرش ها و استدلال ها باهاشون بر خورد بشه.

من با دیوانه‌خانه موافقم.

iranbanoo
11-23-2012, 08:51 PM
خیر
باز هم بار توهین امیزی دارد.
میتوانید از عناوین (آشفته نویسی)(بی قراری ها)(طنز نوشته) و... از این دست استفاده نمایید تا تنها افکار خود را نشانه بگیرید نه افکار غیر را

Anarchy
11-23-2012, 09:28 PM
دوست عزیز

ایران بانوی گرامی من متوجه نشدم مشکل شما دقیقا چی هست؟ اینکه افراد دارای بیماری روانی رو چی خطاب کنیم؟

خیر
باز هم بار توهین امیزی دارد.
میتوانید از عناوین (آشفته نویسی)(بی قراری ها)(طنز نوشته) و... از این دست استفاده نمایید تا تنها افکار خود را نشانه بگیرید نه افکار غیر را

بذارین استارتر تاپیک بیاد خودش عنوان رو عوض کنه...

iranbanoo
11-23-2012, 09:36 PM
بی اندازه از توجهتون سپاسگزارم انارشی عزیز
شاید من هم اول متوجه این مسئله نبودم و تنکسی هم پای نوشته ی استارتر زدم از یان بابت که موجبات تفریح مارو فراهم کردن.
امابا تلنگری که ویویان عزیز زدن به فکر رفتم و منظورشون رو دریافتم .
بیماران روانی بیمار هستند و این را خودشان هم میدانند اما این اشتباه است که افکار انان و بیماریشان دست مایه ی تفریح ما شود و نوشته های طنز امیز خود را به حالات انان نسبت دهیم.
من فکر نمیکنم که در شان انجمن دفترچه که به جرات میتوانم بگویم تمامی کاربران ان جزو فرهیختگان و نیک اندیشان هستند باشد کهچنین چیزی را کم اهمین بداند و متوجه این مسئله نباشد.
از مهر بد عزیز که نیک اندیشی و روشن اندیشی اش بر همه ثابت شده بیش از این انتظار دارم و امیدوارم از انتقاد من نرنجند و این مسئله را به کمک استارتر عزیز و شما مدیر عزیز حل و فصل نمایند

undead_knight
11-23-2012, 09:38 PM
من کلا حس چرت و پرت گوییم خوابید:|
به قول کامو اینجا کاربرا جرمشون زیادی منطقی بودنه:))

Anarchy
11-23-2012, 09:44 PM
بیماران روانی بیمار هستند و این را خودشان هم میدانند اما این اشتباه است که افکار انان و بیماریشان دست مایه ی تفریح ما شود و نوشته های طنز امیز خود را به حالات انان نسبت دهیم.

البته همه بیماران این رو نمیدونن...یعنی به اصطلاح insight ندارند به بیماریشون!! افکار و عقایدی هم که اینجا دوستان مطرح میکردند منجصر به بیماری روانی نیست...مثلا هذیان یا توهم میتونه در موارد دیگه ای هم اتفاق بیوفته!! فکر نمیکنم اینجا منظور به سخره گرفتن افراد مبتلا به بیماری روانی باشه...شاید همون تغییر عنوان کافی باشه!!

Philo
11-23-2012, 09:50 PM
من فیلو نیستم من کروکودیل فیلوام

mamad1
11-23-2012, 09:50 PM
تو دیونه ای

تو بیمار روانیی

به نظرم دیوانه خانه خوبه چون
یک نفر میتونه هم عاقل و سالم باشه هم دیوانه

اما یک بیمار روانی نمیتونه هم بیمار روانی باشه هم سالم و عاقل

ما هم دیووونه ایم

iranbanoo
11-23-2012, 09:56 PM
البته همه بیماران این رو نمیدونن...یعنی به اصطلاح insight ندارند به بیماریشون!! افکار و عقایدی هم که اینجا دوستان مطرح میکردند منجصر به بیماری روانی نیست...مثلا هذیان یا توهم میتونه در موارد دیگه ای هم اتفاق بیوفته!! فکر نمیکنم اینجا منظور به سخره گرفتن افراد مبتلا به بیماری روانی باشه...شاید همون تغییر عنوان کافی باشه!!
این که نسبت به بیماریشون اگاه هستند یاخیر وظیفه ما نیست که اونها رو اگاه ویا آگاه تر کنیم.
البته من انتقادی به نوشته های دوستان ندارم چرا که خودم هم ممکن است به انان بیوندم
تنها عنوان تایپک رو به نظرم تغییر کند بهتر است که ناخواسته موجبات رنجش کسی فراهم نشود

Philo
11-23-2012, 09:56 PM
من تو فصل جفت گیری ام یه کروکودیل ماده میخوام

viviyan
11-23-2012, 10:02 PM
یکی این کروکودیل رو بگیره تا بکشیمش، گمان کنم پوستش گرون قیمت باشه :e402:

پ.ن: من گفتنی هارو گفتم مهربد عزیز، خواه پند بگیرید، خواه ملال... در هر صورت عنوان جستار عنوان ناپسندیه.

Philo
11-23-2012, 10:07 PM
من گفتم کروکودیل ماده میخوام چرا پشه اوردید؟

Anarchy
11-23-2012, 10:15 PM
این که نسبت به بیماریشون اگاه هستند یاخیر وظیفه ما نیست که اونها رو اگاه ویا آگاه تر کنیم.
البته من انتقادی به نوشته های دوستان ندارم چرا که خودم هم ممکن است به انان بیوندم
تنها عنوان تایپک رو به نظرم تغییر کند بهتر است که ناخواسته موجبات رنجش کسی فراهم نشود

من هم نگفتم وظیفه ما هست که کسی رو آگاه کنیم...فقط گفتم همه افرادی که بیماری روانی دارند هم بهش آگاهی ندارند!! ولی من هم تا حدودی با مهربد موافقم که این برچسب ها رو بیشتر خود ما میزنیم تا اینکه واژه معنای بدی درون خودش داشته باشه...ولی با تغییر عنوان تاپیک مشکلی ندارم در هر صورت!!

mamad1
11-23-2012, 10:36 PM
انارشی ناقلا تو دوست کر کر خنده هم داری؟:e404:
الان دلم ریسه رفت از خوشی
نزدیک بود از رو صندلی سقوط کنم

Anarchy
11-23-2012, 10:44 PM
آنارشی جان امشب کمی سرم شلوغ بود ؛ ببخشید نتوانستم ،
ولی فردا شب تاسوعاست ، زنگ بزن برویم !
فقط مانند پریشب خودت بیا دنبالم دیگر ؛ آن دوستان ِ کر کر خنده ات را هم بیاور ؛

آلیس جان قرار شد داده های خودینه ندیم اینجا:e404:!! ولی باشه حتما میام...البته این دفعه دوستام دیگه نمیان:e105:

انارشی ناقلا تو دوست کر کر خنده هم داری؟:e404:
الان دلم ریسه رفت از خوشی
نزدیک بود از رو صندلی سقوط کنم

آره که دارم، من همه جور دوستی دارم ممد جان:e414:

undead_knight
11-23-2012, 10:57 PM
فکر کنم کم کم به روال دیوونگی بر میگردید:)
برادر تمساح(یاد آیت الله جیگری افتادم) یا کرکودیل عزیز قبل از جفت یابی بیاید النکاه سنتی بخونم براتون شرعی جفت گیری کنید:))

Philo
11-23-2012, 11:19 PM
دوستان هیچی نگید کمین کردم برا یه بوفالو، هیسسسسس

undead_knight
11-23-2012, 11:30 PM
دوستان هیچی نگید کمین کردم برا یه بوفالو، هیسسسسس
نژاد پرست نیستما
من ازدواج بین نژادی رو توصیه نمیکنم!:))

کافر_مقدس
11-23-2012, 11:30 PM
آدم می‌ترسد اینجا پست بزند ، پس فردا بحث جدی شد در جستاری دیگر بگویند این همان مرتیکه روانی‌ هست که اینها را گفته:e11b:

http://www.daftarche.com/images/imported/2012/04/10.gif

تو دیونه ای

تو بیمار روانیی

ما هم دیووونه ایمخودت دیوونه ای

خودت روانی ای

ما رو با خودت جمع نبند لطفن !http://www.daftarche.com/images/imported/2012/04/7.gif

به نظرم دیوانه خانه خوبه چون یک نفر میتونه هم عاقل و سالم باشه هم دیوانه

اما یک بیمار روانی نمیتونه هم بیمار روانی باشه هم سالم و عاقلچند دفعه خوندم مغزم هنگ کرد !http://www.daftarche.com/images/imported/2012/09/13.gif

iranbanoo
11-23-2012, 11:31 PM
من خوابم نمیاد!!!پرستااااار....

undead_knight
11-23-2012, 11:40 PM
من خوابم نمیاد!!!پرستااااار....
چرا پرستار غریبه:)
من در کودکی تمرین کردما:))
http://www.daftarche.com/images/imported/2012/11/12.gif
فقط خجالتیم:))

iranbanoo
11-23-2012, 11:45 PM
من خودم سوپر وایزرم...
از حالتت فهمیدم از بیماری خجالت رنج میبری...
میخوای من کمکت کنم؟

undead_knight
11-23-2012, 11:49 PM
من خودم سوپر وایزرم...
از حالتت فهمیدم از بیماری خجالت رنج میبری...
میخوای من کمکت کنم؟
درمان کلاسیک جواب نمیده تازه من دوقطبی هستم یه طرفش خجالتیه ی هطرفش بی حیا:))

undead_knight
11-23-2012, 11:53 PM
ببینم تو چند سالته ؟ :e059:

هـــآ ؟
حتی با شیشه نوشابه هم به حرف نمیام:))
اگر خیلی فشار بیارید ترانه 15 سال دارم:))

iranbanoo
11-24-2012, 12:01 AM
باید صحبت کنم بخشتو عوض کنن
یه داروی چینی اومده واسه بی حیائیت جواب میده.
اون که حل شد خجالتی بودنتم خودم درمان میکنم.اونم به روش کاملا سنتی...

sonixax
11-24-2012, 12:06 AM
من اعتراض دارم. چرا تیمارستان؟ تیمارستان بار توهین آمیز داره، لطفا تغییرش دهید به آسایشگاه روانی.
و اینکه بیماران روانی، دیوانه نیستند.
کدوم بیمارستان روانی رو دیدید که کمتر از یک روز ۷ صفحه بره جلو ؟

sonixax
11-24-2012, 12:09 AM
روانی های عزیز یادتون نره اینجا تیمارستانه ! بحث منطقی مال زمانیه که معلوم شد حالتون خوبه مرخص شدید .

من یه روزنامه گرفته بودم پهن کنم زیر پام برم سقف رو رنگ کنم کسی ندیدتش ؟

sonixax
11-24-2012, 12:10 AM
Now this looks like a job for me
So everybody, just follow me
Cause we need a little, controversy
Cause it feels so empty, without me

کافر_مقدس
11-24-2012, 12:11 AM
تیمارستان بده، کلمه توهین آمیزیه، اصلا شاید یکی از کاربران این سایت مشکل روانی داشته باشه.من مشکل روانی دارم ! http://www.daftarche.com/images/imported/2012/10/9.png

حتا گربه ی همسایه هم اینو خوب می دونه !

undead_knight
11-24-2012, 12:16 AM
باید صحبت کنم بخشتو عوض کنن
یه داروی چینی اومده واسه بی حیائیت جواب میده.
اون که حل شد خجالتی بودنتم خودم درمان میکنم.اونم به روش کاملا سنتی...
من با چین مشکل دارم داروی امریکایی نداری؟:)))
اووه سنت که بدتر شد،فلک میکنید؟:))

iranbanoo
11-24-2012, 12:36 AM
عزیزم تحریمیم.از کجا داروی امریکایی واست گیر بیارم؟
این چینیا هم ارزونترن هم اثر معکوس دارن:))
ضمنا ابزارمون ابزار سنتیه اما عمل به شکل کاملا امریکایی اجرا میشه:)

undead_knight
11-24-2012, 12:48 AM
عزیزم تحریمیم.از کجا داروی امریکایی واست گیر بیارم؟
این چینیا هم ارزونترن هم اثر معکوس دارن:))
ضمنا ابزارمون ابزار سنتیه اما عمل به شکل کاملا امریکایی اجرا میشه:)
من دیوانه هستم برای معافیت صادر میکنند میشه رفت آمریکا درمان بشم:))
امیدوارم اسپنکینگ نباشه:)))

iranbanoo
11-24-2012, 12:56 AM
توهم زدی نکنه یه وقت آقا زاده ای چیزی باشی که ببرمت آمریکا واسه درمان!!
نه آقا اینجا قبل از شما کلی اسم بیمار تو لیست داریم.
خوبه یکی از روش های درمان گفتار درمانیه
ببینم قبلا اسپنک شدی خجالتت ریخت؟

Philo
11-24-2012, 12:58 AM
بوفالو را که پراندید، لااقل یک نیمرو درست کنید بخوریم.

Mehrbod
11-24-2012, 12:59 AM
روشن شد فروم ما چی کم داشــــــــــــتـــــ...

دیوانه چو دیوانه ببیند خوشش آیـــــــدـــــ.....

آریـــــــ...

undead_knight
11-24-2012, 01:04 AM
توهم زدی نکنه یه وقت آقا زاده ای چیزی باشی که ببرمت آمریکا واسه درمان!!
نه آقا اینجا قبل از شما کلی اسم بیمار تو لیست داریم.
خوبه یکی از روش های درمان گفتار درمانیه
ببینم قبلا اسپنک شدی خجالتت ریخت؟
اگر اقا زاده بودم که رفته بودم:))
من الان به خودم میبالم باعث شدم باور کنی درمانگری:)))
من میگم همتون دیوونه جز من عاقل که بین شماها گیر افتادم :))
خیر اطلاعات شخصی به بیرون درز پیدا نمیکنه:))من از روش های سادیستی خجالتم میریزه:))

undead_knight
11-24-2012, 01:08 AM

آریـــــــ...

Sanity is a cozy lie
بعله:)

iranbanoo
11-24-2012, 01:08 AM

آریـــــــ...
مهربد جان مدیونت کردم اگر فکر کنی من موافق این فضام
میبینی که به نشانه ی اعتراض فعالیتمم کم کردم
چه معنی داره ...

iranbanoo
11-24-2012, 01:15 AM
اگر اقا زاده بودم که رفته بودم:))
من الان به خودم میبالم باعث شدم باور کنی درمانگری:)))
من میگم همتون دیوونه جز من عاقل که بین شماها گیر افتادم :))
خیر اطلاعات شخصی به بیرون درز پیدا نمیکنه:))من از روش های سادیستی خجالتم میریزه:))
خوب پس با این حساب چینی درمانی رو پیش میبریم.
بعدشم پسر جان میدونی من اینجا چند تا بیمار رو فرستادم خونه ؟من از قدیمیای اینجام.سه چهار تا پیرهنم بیشتر از تو پاره کردم پس شک نکن که درمانت دست منه:)
اوه اوه توام مثل من فکر میکنی عاقل جمعی؟فکر کنم ما تواقلیتیم...
بیرون چیه دکتر محرمه ادمه...
تازه مگه تو نعوذ بالله مسلمونی که از روش های سادیستی استقبال میکنی؟

undead_knight
11-24-2012, 01:20 AM
خوب پس با این حساب چینی درمانی رو پیش میبریم.
بعدشم پسر جان میدونی من اینجا چند تا بیمار رو فرستادم خونه ؟من از قدیمیای اینجام.سه چهار تا پیرهنم بیشتر از تو پاره کردم پس شک نکن که درمانت دست منه:)
اوه اوه توام مثل من فکر میکنی عاقل جمعی؟فکر کنم ما تواقلیتیم...
بیرون چیه دکتر محرمه ادمه...
تازه مگه تو نعوذ بالله مسلمونی که از روش های سادیستی استقبال میکنی؟
نخیر پیرکس درمانی بهتر جواب میده!:))مدارکش هم در وزارت بهداشت موجوده:))
خواهر من چه معنا داره پیرهن پاره کن،از فاطمه به تو اینگونه خطاب است ارزنده ترین زینت زن حفظ حجاب است:)))
اصلا دیوانه ها فقط به خاطر اقلیت بودن دیوانه هستند:(
روش های سادیستی روش های خودمه،یه چیز توی مایه نیچه:))مسلمونا که اکثرا مازوخیستند:))

iranbanoo
11-24-2012, 01:33 AM
نخیر پیرکس درمانی بهتر جواب میده!:))مدارکش هم در وزارت بهداشت موجوده:))
خواهر من چه معنا داره پیرهن پاره کن،از فاطمه به تو اینگونه خطاب است ارزنده ترین زینت زن حفظ حجاب است:)))
اصلا دیوانه ها فقط به خاطر اقلیت بودن دیوانه هستند:(
روش های سادیستی روش های خودمه،یه چیز توی مایه نیچه:))مسلمونا که اکثرا مازوخیستند:))
خوب اینم نوعی از اسپنکه منتها نمیفهمم تو نظام مقدس ج.ا چرا؟؟؟
بعدشم گفتم که دکتر و بیمار به هم محرمن.اجرشم خود فاطمه زهرا میده تازه....
الان گفتی ما دیوونه ایم؟اینجا دکمه ی اعتراض تعبیه نکردن؟؟
بعدشم تو مطمئنی از بیماری خجالت رنج میبیری؟

undead_knight
11-24-2012, 01:37 AM
خوب اینم نوعی از اسپنکه منتها نمیفهمم تو نظام مقدس ج.ا چرا؟؟؟
بعدشم گفتم که دکتر و بیمار به هم محرمن.اجرشم خود فاطمه زهرا میده تازه....
الان گفتی ما دیوونه ایم؟اینجا دکمه ی اعتراض تعبیه نکردن؟؟
بعدشم تو مطمئنی از بیماری خجالت رنج میبیری؟
هر چیز مقدسی نیاز به اسپنک داره:))
اره یادم نبود:))
دیوونه که خوبه بین دیوونه و احمق تفاوت زیادی هست،اونایی که دیوونه نیستند احمقند:))
اگر بودم که دکتر میشدم،دوما گفتم قطبیه سوما ممکنه اسکیزو یا شیزو باشم:)

Theodor Herzl
11-24-2012, 03:10 AM
دوستان پیشنهاد می‌کنم هر کسی‌ این ماجرای مجید و جعفر خان را ادامه بدهد ، یعنی‌ کسی‌ پستی راجع‌به موضوع دیگر نزند ، فکر کنم جالب میشود.:e40a:

undead_knight
11-24-2012, 01:01 PM
دوستان پیشنهاد می‌کنم هر کسی‌ این ماجرای مجید و جعفر خان را ادامه بدهد ، یعنی‌ کسی‌ پستی راجع‌به موضوع دیگر نزند ، فکر کنم جالب میشود.:e40a:
شما هم دستتون با جعفر پناهی توی یه کاسست؟من از اولشم میدونستم صهیونیسته:)))
دنباله روی مرام من نیست:))

iranbanoo
11-24-2012, 06:10 PM
روی ما کم شد و این جا به نام عاقلستان تغییر نام نداد.
:e021:

undead_knight
11-25-2012, 10:47 AM
دلتون خنک شد دیوونه ها رو پروندید :|
مرگ بر دیکتاتور:))

iranbanoo
11-25-2012, 10:57 AM
من هی گفتم اینا حساسن گوش نکردین.
بیا...بهشون بر خورده دیگه...

sonixax
11-25-2012, 12:46 PM
موسیو حسینو كشتن ، واقعن جنایت كردن !

undead_knight
11-25-2012, 01:00 PM
موسیو حسینو كشتن ، واقعن جنایت كردن !
لب تشنه هم کشتنش! :((
شام غریبان حسین کی بود :))

Theodor Herzl
11-25-2012, 03:15 PM
من سگ کوی زینبم:e413:

http://www.youtube.com/watch?v=uZ950_606B4&list=UUvAhIjriJMJHT76LPimdXwA& index=16&feature=plcp

Reactor
11-25-2012, 10:54 PM
ولم کنید میخوام از پنجره بپرم بـــــــــیــــــــــــــ ـــــرون......................... من اسپاگتی پرنده ام!!!!!!!:e11b:

Hezbollah_YaHasan
11-29-2012, 11:52 AM
دیوانه: سکولاریسم نجاتبخش ایرانه ..... ما ولایت فقیه نمی خواهیم

Mehrbod
11-29-2012, 01:13 PM
دیوانه: سکولاریسم نجاتبخش ایرانه ..... ما ولایت فقیه نمی خواهیم

«دیو»ها در هند باشندگانی خوب هستند، در ایران بد. این دیو هندی بود.

iranbanoo
12-07-2012, 06:11 PM
من نیاز به یک ارامبخش دارم فکر میکنم...

Anarchy
12-07-2012, 06:50 PM
من نیاز به مردن دارم...جدی جدی هم میگم:e403:

iranbanoo
12-07-2012, 06:56 PM
معلومه که شما حالت از من بدتره انارشی جان
می خوای آرامبخشمو بدم به تو.....؟؟

Anarchy
12-07-2012, 07:34 PM
نه یه راه خوب برای مردن پیدا کن...

iranbanoo
12-07-2012, 07:42 PM
بستگی به طبع و مزاج خودت داره...
زجر کش دوست داری به بحثات با این مذهبیا ادامه بده...
میخوای آروم و بی سر وصدا باشه فعالیت های سیاسیتو ادامه بده..

undead_knight
12-07-2012, 08:27 PM
فکر کردم تنهایی توی اینجا دارم قدم میزنم بقیه رفتند :))

Angela
12-07-2012, 08:33 PM
من نیاز به یک ارامبخش دارم فکر میکنم...منم میخوام!

Anarchy
12-07-2012, 08:40 PM
یه راه برای همین الان میخوام..اینایی که تو میگی زمان بره!!

iranbanoo
12-07-2012, 08:54 PM
معلوم نیست مسئول اینجا کیه که همه آرامبخش لازم شدن!!
یه موردم که خود کشی داریم....!!
دوستان زندگی زیباستااا....

Angela
12-07-2012, 09:07 PM
معلوم نیست مسئول اینجا کیه که همه آرامبخش لازم شدن!!یه موردم که خود کشی داریم....!!دوستان زندگی زیباستااا....آره خب زیباست، ولی این زیبایی رو فقط با آرامبخش میشه تحمل کرد! زیبایی غیرقابل تحمل

iranbanoo
12-07-2012, 09:16 PM
میخوای بگی از این همه زیبایی زده شدی؟؟
مرفه بی دردی دیگه...:))

Angela
12-07-2012, 09:19 PM
میخوام بگم زیباییش دل آدم رو می زنه! در ضمن من آرامبخشم رو پیدا کردم الان :-) دیگه شدم مرفه بی درد واقعی :-)

iranbanoo
12-07-2012, 09:22 PM
قربوت پس سریع معرفی کن این مورد خود کشیمونو اورژانسی اروم کنیم...

mamad1
12-07-2012, 09:22 PM
من پول میخوام

shirin
12-07-2012, 09:24 PM
زیبایی تحمل ناپذیر هستی.

Russell
12-07-2012, 09:26 PM
من نیاز به مردن دارم...جدی جدی هم میگم
نبینم غمگین باشی آنارشی جان،اگر قابل گفتنه بگو داستان چیه؟
بعدم خودت که اینجا متخصصی ما باید بیایم ازت راهکار بپرسیم !!

shirin
12-07-2012, 09:27 PM
هیچ مسکن و آرامبخشی مثل پول نیست. من هر وقت به پول فکر میکنم کلی احساس آرامش بهم دست میده.

mamad1
12-07-2012, 09:30 PM
ای کاش شیطون میومد بهم میگفت فلانی یه کار بد بکن n تومن پول بهت میدم
سریع میگفتم چشم
اسمش چیه.....؟!

shirin
12-07-2012, 09:34 PM
اسم کی؟ مفیستوفلس؟

mamad1
12-07-2012, 09:35 PM
اون چه کوفتیه دیگه؟

اسم مقتول
اسم قربانی
اسم target

یکی یه نخ سیگار به من بده

shirin
12-07-2012, 09:41 PM
آهان. نمیدونم چرا یهویی فکرم رفت طرف مفیستوفلس. :D

mamad1
12-08-2012, 09:15 AM
اگر میگفت نامش آلیس است ؛ سپس چه میکردی ؟
n تومن پول را میگرفتی و روانه ی تهران می شدی ؟
--

برای تو پول بیشتری از شیطون طلب میکردم....:e415:

Mehrbod
12-08-2012, 04:18 PM
یک پرسش جدی هم داشتم که حوصله ی بالا کشاندن
جُستار خودش نبود اینجا میگویم ؛ دوستانی که در فاروم
ها کارکشتگی دارید و با مسلمین گفتمان میکنید ؛ اگر
مهر بورزید همه خُرده هایشان به ازلی بودن ماده ( مانند
برهان محرک اولیه یا اینکه جنبش نیاز به جنبشگر دارد و
ایستایی اصل و نورم است و ...) را برای من لیست کنید
و بدهید سپاسگزار میشوم ! البته اگر در جریان همه ی
خُرده هایشان باشید !

ماده هم جنبنده هم جنباننده است، چون اینجور دیده‌ام. هر کس چیز دیگری گفت، اثبات ادعا بر دوش خودش!

اگر هم کسی گفت ماده نیاز به جنباننده دارد، ولی خدا ندارد، پس میتوان پرسش چرا X نیاز به جنباننده ندارد را به خدا گستراند.

Mehrbod
12-08-2012, 07:34 PM
نه دوست گرامی ؛ در اینجا نمی توانید دل استوار باشید
که آن ها داوگرند ! بساکه در نگاه نخست شما داوگر می
باشید ؛ چرا ؟ برای اینکه از باستان تاکنون هومن آروین
کرده است که جنبش به جنباننده نیازمند است و به این
گونه هنجار همه چیز ایستایی است ؛ مگر چیزی آن را
بجنباند !
برای همین یک لیست میخواهم ؛ چون شمار خُرده هایی
از این دست بر ما پوشیده است و تازه در میان گفتمان به
گوش مان میخورد !

استقرای آروینیک که نشد فرنود، آنهم تازه آروین درون جهان را نمیشود به خود جهان گستراند آلیس جان.

گفتیم اگر جنبنده نیاز به جنباننده داشت، خدا هم میشود جنبنده پس خود نیاز به یک جنباننده دیگر دارد.

اگر خدا بی جنباننده میشود، چرا جهان نشود؟ اگر نمیشود، پس یک پرسش و پارادوکس فلسفی است و فراتر از گفتمان با مسلمین و خدا و اجنه میرود.

undead_knight
12-08-2012, 07:52 PM
تو رو به جان اسپاگتی مقدس وجود آلوده این منطق رو از اینجا بیرون کنید! :))

undead_knight
12-08-2012, 07:55 PM
خب خدا فراتر از "درک" من و شماست مهربُد !
این هم فرنود استواری ست برای خود ! (:

[/QUOTE]
divine fallacy

The divine fallacy, or the argument from incredulity, is a species of non sequitur reasoning which goes something like this: I can't figure this out, so a god must have done it. Or, This is amazing; therefore, a god did it. Or, I can't think of any other explanation; therefore, a god did it. Or, this is just too weird; so, a god is behind it.
:)

Mehrbod
12-08-2012, 08:13 PM
فرنود نیست ولی بر این پایه می توانند بار پایوری را
به دوش ما بیاندازند ؛ چون آن را به نادرست هنجار
میدانند !

در جایگاه خردگرا، زمانیکه درآمد جهان نیاز به جنباننده داشته و آفردگار جنباننده آن خود جادووار نیاز به جنباننده نداشته، خداباور هم میشویم.

روی هم رفته این هم سفسته ی تعمیم از جزء به کل
می باشد که قانون شوه مندی را به "فراماده" هم واگیر می دهند ؛

آری آفرین این شوه‌مندی (=causality) را نمیتوان به خود ماده گستراند.

mohamadreza58
02-27-2013, 08:33 AM
تو رو به جان اسپاگتی مقدس وجود آلوده این منطق رو از اینجا بیرون کنید! :))

صفحه اول این جستار را دیدم کلی ذوق کردم. گفتم یک جا پیدا شد که آدم بتواند خودش باشد :) به این صفحات آخر رسیدم دیدم ای بابا اینجا هم نمی توان از فلسفه و منطق و .... گریخت.

undead_knight
02-27-2013, 09:59 AM
صفحه اول این جستار را دیدم کلی ذوق کردم. گفتم یک جا پیدا شد که آدم بتواند خودش باشد :) به این صفحات آخر رسیدم دیدم ای بابا اینجا هم نمی توان از فلسفه و منطق و .... گریخت.
اینجا نیاز به یک جنبش عدم تعهدی چیزی داره از دست سازمان منطقیون متحد در امان بمونه:))
البته من مدیریت جهانیش رو عهده دار میشم مگه چیم از دکتر پرزیدنت کمتره:))

mohamadreza58
02-27-2013, 10:13 AM
اینجا نیاز به یک جنبش عدم تعهدی چیزی داره از دست سازمان منطقیون متحد در امان بمونه:))
البته من مدیریت جهانیش رو عهده دار میشم مگه چیم از دکتر پرزیدنت کمتره:))

من همین جا تاسیس جنبش دیوانگان واقعا دیوانه را اعلام و شما را به عنوان مدیریت جهانی آن اعلام می کنم.
خودمم می شم اولین عضو و معاون مدیریت جهانی.

حالا اگه جرات دارید اینجا بحث منطقی فلسفلی کنید.

undead_knight
02-27-2013, 10:22 AM
من همین جا تاسیس جنبش دیوانگان واقعا دیوانه را اعلام و شما را به عنوان مدیریت جهانی آن اعلام می کنم.
خودمم می شم اولین عضو و معاون مدیریت جهانی.

حالا اگه جرات دارید اینجا بحث منطقی فلسفلی کنید.
خوبه من به پشتیبانی ما توی دهن این منطقیون میزنم:))من اینترنت رو رایگان میکنم:))

فعلا اولین مجازاتی که برای خاطیان به نطرم میرسه اینه که مجبورشون کنیم 24 تمام فقط جاستین بیبر گوش کنند:))ناخوداگاه عقلشون بلکل زایل میشه:)))

mohamadreza58
02-27-2013, 10:29 AM
مجبورشون کنیم 24 تمام فقط جاستین بیبر گوش کنند:))ناخوداگاه عقلشون بلکل زایل میشه:)))

آقا من تکذیب می کنم. علت دیوانگی من گوش دادن به جاستین نیست. نهایتش خیلی خلاف کرده باشم متالیکا یا نیروانا کوش کرده باشم.
ولی قبول دارم که چنین مجازاتی این دوستان رو سر بی عقلی میاره و به جمع ما دیوانگان می پیوندند. اگه اینطور نشه من حاضرم هر چهارتا دستم رو قطع کنم. به جان خودم.

Dariush
03-08-2013, 01:52 PM
براستی مانده‌ام که آنان که اینها را نوشته‌اند دیوانه‌اند یا کسی مثل که دارد اینها را میخواند دیوانه است؟
دو صفحه نخستِ این جستار را که خواندم بدجور احساس دیوانه بودن بهم دست داد.

Mehrbod
03-08-2013, 01:56 PM
براستی مانده‌ام که آنان که اینها را نوشته‌اند دیوانه‌اند یا کسی مثل که دارد اینها را میخواند دیوانه است؟
دو صفحه نخستِ این جستار را که خواندم بدجور احساس دیوانه بودن بهم دست داد.

من که کوچکترین دیوانگی‌ای در این جُستار ندیده‌ام, دیوانگی راستین ناپیشدیدنی (unpredictable) ٸه, نوشته‌هایِ
این جُستار آن اندازه پیشدیدنی هستند که همین جستار را یک جای دیگر بگشایید همین پاسخ‌ها را میگیرید (:

Dariush
03-08-2013, 02:06 PM
من که کوچکترین دیوانگی‌ای در این جُستار ندیده‌ام, دیوانگی راستین ناپیشدیدنی (unpredictable) ٸه, نوشته‌هایِ
این جُستار آن اندازه پیشدیدنی هستند که همین جستار را یک جای دیگر بگشایید همین پاسخ‌ها را میگیرید (:
بهرحال اسمش تیمارستان است دیگر.

undead_knight
03-09-2013, 12:44 PM
بهرحال اسمش تیمارستان است دیگر.
در واقع دیوانه شدن چندان کار سختی نیست تفاوتش اینه که در اینجا به صورت اختیاری چنین کاری انجام میشه:))