PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را دیدن نمیکنید برای دیدن کامل نوشته‌یِ و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : محرم بزرگترین عزای ملی ایرانیان

Hezbollah_YaHasan
11-21-2012, 02:22 PM
ماه محرم ماه پیروزی خون بر شمشیر است. در این ماه هر ایرانی اصیل و آزاد اندیش فرهیخته هر شب در مراسم عزاداری سیدالشهدا شیر صحرای کربلا آقا ابا عبدالله الحسین و قمر بنی هاشم حضرت ابوالفضل العباس و یارانشان شرکت کرده ایرانی بودن خود را اثبات می کنند.
سالهاست کفار و مشرکین به سرکردگی صهیونیستها و بهائیان و فراماسونرها می خواهند مردم را از غیرت میهن دوستی دور کرده و بجای آقا امام حسین و ائمه اطهار و قرآن و حدیث آنان را به سوی عروسکهای پوشالی خیمه شب بازی فرهنگی نظیر کوروش! (روشنگری های تاریخ نگاران نوشته اند که او ...) و هخامنشیان و زرتشت (پیامبر دروغین و پوشالی) سوق دهند ولی شکست می خورند.
عشق به امام حسین حتی پسرها و دختران آن چنانی را به عزاداری می کشاند که نشان دهنده عظمت مقام آقا امام حسین است.
در حقیقت ایرانی منهای تشیع به معنی بیگانه بوده جایی در ایران نخواهد داشت.

شما چطور آیا در مراسم شرکت می کنید (فرهیخته اید؟) یا دشمن ایران و ایرانی هستید و در مراسم حسینی شرکت نمی کنید؟

Anarchy
11-21-2012, 04:04 PM
1008

گفته ی حسین بن علی در مورد ایرانیان : ما از تبار قریش هستیم و هوا خواهان ما عرب و دشمنان ما ایرانیان هستند.روشن هست هر عربی از هر ایرانی بهتر وبالاتر و از دشمنان ماهم بدتر است.ایرانیان را باید دستگیر کرد و به مدینه اورد.زنانشان را بفروش رساند و مردانشان را به بردگی و غلامی اعراب گماشت….حسین بن علی امام سوم شیعیان(سفینته البحار ومدینته الااحکام)ازحاج شیخ عباس قمی صفحه 164

Anarchy
11-21-2012, 04:08 PM
البته سخن ماله کشان اسلامی رو هم خوندیم پیش از اینکه بیان و بگن...بگن عجم معنی فلان میده و نظر ائمه در مورد غیر عرب چه بوده و این حرف ها...خلاصه گفتم اینم باشه اینجا بد نیست!!

Theodor Herzl
11-21-2012, 04:10 PM
ما یک فامیلی داشتیم از آمریکا به ایران اومده بود ، یک بچه داشتند اون زمان همسن من بود ، ۸ سالش بود ، یکبار محرم از پنجره بیرون رو نگاه کرد دید مردم دارند با زنجیر خودشون رو میزنند ، داد زد یک دفعه zombie apocalypse شده ، زد زیر گریه ، :e057:

Hezbollah_YaHasan
11-21-2012, 04:19 PM
1008

گفته ی حسین بن علی در مورد ایرانیان : ما از تبار قریش هستیم و هوا خواهان ما عرب و دشمنان ما ایرانیان هستند.روشن هست هر عربی از هر ایرانی بهتر وبالاتر و از دشمنان ماهم بدتر است.ایرانیان را باید دستگیر کرد و به مدینه اورد.زنانشان را بفروش رساند و مردانشان را به بردگی و غلامی اعراب گماشت….حسین بن علی امام سوم شیعیان(سفینته البحار ومدینته الااحکام)ازحاج شیخ عباس قمی صفحه 164

من این شبهه را با یکی از روحانیون مطرح کرده بودم و ایشان فرمودند بر فرض درست بودن حدیث منظور امام حسین ایرانیان نامسلمان از قبیل زرتشتی و مزدکیان بوده چونکه کافر و دشمن الله بودند.

Mehrbod
11-21-2012, 04:25 PM
من این شبهه را با یکی از روحانیون مطرح کرده بودم و ایشان فرمودند بر فرض درست بودن حدیث منظور امام حسین ایرانیان نامسلمان از قبیل زرتشتی و مزدکیان بوده چونکه کافر و دشمن الله بودند.

اگر فردید کافر بود، چرا نوشته "عجم (ایرانی)" ؟

Anarchy
11-21-2012, 04:28 PM

اول اینکه عذر بد تر از گناه هست...این دین شما انقدر یعنی احکام و نظرات نژاد پرستانه داره؟ ضمنا این امام شما یعنی نمیتونسته جور دیگه بگه؟خبر نداشته بعدا اکثریت جمعیت ایران مسلمان شیعه دوازده امامی میشن؟

Hezbollah_YaHasan
11-21-2012, 04:56 PM
اگر فردید کافر بود، چرا نوشته "عجم (ایرانی)" ؟

در آن زمان به ایرانیان مسلمان موالی میگفتند و حتما عجم اشاره غیر مستقیم به زرتشتیان بوده

Mehrbod
11-21-2012, 05:55 PM
در آن زمان به ایرانیان مسلمان موالی میگفتند و حتما عجم اشاره غیر مستقیم به زرتشتیان بوده

به ایرانیان مسلمان «موالی» میگفتند، به ایرانیان «عجم»؟

Hezbollah_YaHasan
11-21-2012, 06:11 PM
به ایرانیان مسلمان «موالی» میگفتند، به ایرانیان «عجم»؟

شنیده ام

Reactor
11-21-2012, 09:48 PM
گریه و زاری و عزاداری هم جای افتخار کردن داره؟ نفس کارتون مشکل داره.
مثلا اصغر قاتل بیاد افتخار کنه که اولین قاتل زنجیره ای ایران بود...

Reactor
11-21-2012, 10:08 PM
منظور امام حسین ایرانیان نامسلمان از قبیل زرتشتی و مزدکیان بوده چونکه کافر و دشمن الله بودند

یعنی اون بیچاره ها بنده ی خدا نبودند و چون پدرانشان زرتشتی و مزدکی بودند باید زن هایشان را به زور در بازار برده فروشان برد و فروخت؟

nirvana
01-15-2013, 06:47 AM
بعد دوماه عزاداری یكی از دوستان برام این اس ام اس رو فرستاد:اتمام سینه زنی و آغاز سینه خوری مبارك:))))

ملینا
02-15-2013, 02:49 PM
جوری تو مغز مردم ما گنجانده شده که گمان میکنند با گریه و عزاداری و اندوه به خدا نزدیکتر میشن...

Russell
02-15-2013, 03:57 PM
جوری تو مغز مردم ما گنجانده شده که با گریه و عزاداری و اندوه به خدا نزدیکتر میشن...
خوشبختانه این روند در حال تغییره و بقول دوستان در بسیاری جاها تبدیل شده به حسین پارتی و محلی برای سرگرمی جوانان

ملینا
02-15-2013, 04:25 PM
دقیقا

ولی تو ج.ا تنها چیزی که فت و فراوونه این عزاداریه