PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را دیدن نمیکنید برای دیدن کامل نوشته‌یِ و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نماز جماعت در کرات آسمانی نزدیک است.

Hezbollah_YaHasan
11-20-2012, 09:23 AM
در سایه مدیریت مدبرانه رهبر فرزانه امروز قله های علم و فن آوری توسط دانشمندان ایران به سرعت در حال فتح شدن است.
یکی از مهمترین پیشرفت ها صنایع موشکی سپاه است که با سرعت بالایی که دارد پیش بینی میشود در سال 1400 بتوانیم کرات آسمانی را فتح کرده نماز جماعت در آن برپاسازیم بیرق اسلام را در کرات آسمانی به اهتزار اوریم.

mamad1
11-20-2012, 09:24 AM
راستی جناب حزب الله شما سریال حریم سلطان رو می بینید؟:e106:

Hezbollah_YaHasan
11-20-2012, 09:25 AM
بزرگترین آرزوی من برگزاری نماز جماعت در یکی از کرات آسمانی است

از بزرگترین آرزوهای من برگزاری نماز جماعت در یکی از کرات آسمانی است. در این آرزو هم توسعه فناوری هست و هم توسعه معنویات.

افق(ofoghnews.ir) رئیس دانشگاه صنعتی شریف با اشاره به جزئیات سند چشم انداز این دانشگاه، گفت: اعطای مدرک دکتری به شهید تهرانی مقدم مستلزم بررسی سوابق علمی وی از سوی هیات ممیزه دانشگاه است.

دکتر رضا روستا آزاد در مراسم بزرگداشت شهید حسن تهرانی مقدم با اشاره به تدوین سند چشم انداز این دانشگاه افزود: بر اساس این سند دانشگاه صنعتی شریف در افق ۱۴۰۴ به عنوان کانون اساتید، محققان و دانشجویانی با ویژگیهای خاص شناخته خواهد شد.

رئیس دانشگاه صنعتی شریف، متعهد بودن، مومن، متدین، دانشمند، پارسا و خدمتگزار را از ویژگیهای اساتید و دانشجویان این دانشگاه در افق ۱۴۰۴ ذکر کرد و اظهار داشت: برای رسیدن به این هدف نیاز به اسوه و الگو داریم تا بتوانیم آرزوهای خود را محقق کنیم.

وی شهید تهرانی مقدم را بهترین الگو و نمونه برای رسیدن به اهداف سند چشم انداز این دانشگاه ذکر کرد و یادآور شد: از دست دادن این عزیزان هر چند که دردآور است ولی مایه خوشحالی است که بهتر از این عزیزان خلق خواهند شد.

فارع التحصیلان شهید شریف

روستا آزاد، شهیدان علیمحمدی و شهریاری را از فارغ التحصیلان دانشگاه شریف نام برد و اضافه کرد: این شهیدان شمع محفل بشریت هستند. این دانشمندان شهید به دور از هیاهو در گوشه ای به تحقیق پرداختند.

بزرگترین آرزوی رئیس دانشگاه شریف

روستا آزاد با اشاره به سوالی که از وی در خصوص بزرگترین آرزوهایش در هفته هوافضا پرسیده شد، خاطر نشان کرد: در پاسخ به این پرسش پاسخ دادم که از بزرگترین آرزوهای من برگزاری نماز جماعت در یکی از کرات آسمانی است. در این آرزو هم توسعه فناوری هست و هم توسعه معنویات.

شرط اعطای دکترای افتخاری شریف به تهرانی مقدم

رئیس دانشگاه صنعتی شریف با اشاره به اعطای مدرک دکترا به شهید تهرانی مقدم، خاطرنشان کرد: در حال حاضر مدارکی از سوی دانشگاه های تربیت مدرس و تهران به شهید تهرانی مقدم اعطا شده است.

وی با اشاره به شرایط اعطای مدرک دکتری افتخاری دانشگاه شریف به شهید تهرانی مقدم اظهار داشت: اعطای مدرک دکتری به شهید تهرانی بر اساس بررسی سوابق این شهید بزرگوار است که از سوی هیات ممیزه دانشگاه صورت خواهد گرفت.

روستا آزاد با تاکید بر اینکه اعطای مدرک دکتری افتخاری به شهید تهرانی مقدم همانند سایر اندیشمندان است، گفت: پس از تکمیل بررسی هیات ممیزه دانشگاه در سالروز شهادت تهرانی مقدم در سال آینده مدرک دکتری افتخاری اعطا خواهد شد.

مهر

Hezbollah_YaHasan
11-20-2012, 09:28 AM
راستی جناب حزب الله شما سریال حریم سلطان رو می بینید؟:e106:

درباره اش شنیده ام. هرچند درباره حکام سنی هستند که غاصب حکومت آل علی هستند ولی باز دربرابر تهاجم فرهنگی غرب معرف فرهنگ والای اسلام است.

mamad1
11-20-2012, 09:32 AM
درباره اش شنیده ام. هرچند درباره حکام سنی هستند که غاصب حکومت آل علی هستند ولی باز دربرابر تهاجم فرهنگی غرب معرف فرهنگ والای اسلام است.

بنده به شما توصیه اکید میکنم حتما سریال رو ببینید

این سریال رو فقط و فقط باب دل مسلمین ساختن

یک مسلمان این سریال رو بینه از تمام زوایا جیگرش حال میاد:e105::e405:

کلی هم فتح و جهاد داره

Hezbollah_YaHasan
11-20-2012, 09:47 AM
درباره عظمت دانش موشکی بگویم که در صنایع سپاه چند کره ای و چینی را دیدم از مسئولین درباره آنان جویا شدم فرمودند که اینان ایران می آیند تا تحت تعلیم دانشمندان موشکی ایران قرار گیرند و از ما یاد بگیرند.

یکی از دانشمندان موشکی شهید طهرانی مقدم بود که سرآمد دانشمندان موشکی جهان بود که صهیونیست ها او را شهید کردند.

Hezbollah_YaHasan
11-20-2012, 09:48 AM
پیشنهاد جالب پدر موشکی ایران برای حل مسئله علمی:

مذاکره جالب پدر موشکی ایران با یک هیات خارجی

در یکی از سفرها، طرف مذاکره ما یک پروفسور خارجی بود اما در طول این مذاکرات به مشکل خوردیم به طوری که نه آنها حرف ما را قبول می کرد و نه ما حرف آنها را.

یک دفعه حسن یک پیشنهاد عجیب داد و گفت بهتر است یک مسابقه فوتبال بدهیم و هرکیس پیروز شد، به حرف او عمل کنیم.

این پیشنهاد اول برای طرف ما که پیرمردهای تحصیل کرده بودند، عجیب بود و فکر نمی کردند در چنین فضای تخصصی این پیشنهاد داده شود اما بعد قبول کردند.

البته اینها یک شوخی بود تا بواسطه‌ آن فضای خشک مذاکرات تلطیف شده و بحث از بن بست خارج شود.

وقتی رفیتم دیدیم آنها یک تیم حرفه ای آوردند و ما به حسن گفتیم این چه پیشنهادی بود دادی؟

اما حسن گفت چاره ای نیست و باید غیرتی عمل کنیم تا آبرویمان نرود.

ما در آن بازی پیروز شدیم و حسن همیشه می گفت فلانی آن روز غیرتی بازی کرد و بهترین بازی عمرش بود. هرچند بنده اصلا نه بازی بلد بودم و نه علاقه ای داشتنم برای بازی کردن.

مذاکرات جالب پدر موشکی ایران با یک هیات خارجی
(http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=13900929000912)

mamad1
11-20-2012, 09:52 AM
یکی از دانشمندان موشکی شهید طهرانی مقدم بود که سرآمد دانشمندان موشکی جهان بود که صهیونیست ها او را شهید کردند.

جدی؟؟؟

صهیونیست های بد بخت چی کارش داشتن

اینم میندازید گردن صهیونیست ها....؟:e402:

Rationalist
11-04-2013, 05:02 PM
:e415::e415: این تاپیک کجا بود؟ من تازه دیدم.
یعنی این @Hezbollah_yaAli (http://www.daftarche.com/members/hezbollah_yaali-318/) یدونه باشه!!!
حالا توی کرات آسمانی قبله رو چه طوری پیدا کنیم؟!

SAMKING
11-06-2013, 04:23 PM
این تاپیک کجا بود؟ من تازه دیدم.
یعنی این @Hezbollah_yaAli یدونه باشه!!!
این آی دی تقلبی هست مال خود گردانندگان هست به گرایند بالا میلاد! :)

ازش به عنوان مرد پوشالی بهره میبرند تا با حمله گاه و بی گاه به این طفل معصوم حوصلشون سر نره:e105:

Anarchy
11-06-2013, 06:41 PM

ازش به عنوان مرد پوشالی بهره میبرند تا با حمله گاه و بی گاه به این طفل معصوم حوصلشون سر نره:e105:

جز ترول بازی ، گویا در ساختن تئوری توطئه هم تبحر داری...

به عرض شما برسونم این آی دی اتفاقا چند وقت پیش تو هم میهن هم عضو شده بود که بعد از چند پست ، همه پست هاش پاک شد و آی دی هم بن شد !!

Hezbollah_YaHasan
11-07-2013, 12:25 PM
اصولا بچه حزب اللهی های روشنفکر که دارای قوه استنباط بالایی هستند همواره مورد هجمه واقع میشوند. سد شکنان عرصه روشنگری برادرانی چون استاد روازاده و استاد حسن عباسی هستند که با روشنگری مشت محکمی بر دهان معاندین زده اند.

شما هر جا یک حزب اللهی روشن با قوه تحلیل بالا می بینید فوری تبلیغ می کنید ترول هستش!

در مورد تالار هم میهن باید بگویم از بچه حزب اللهی های ملتزم به ولایت آقایمان امام خامنه ای هستند و البته چون تبلیغات فرهنگی عقیدتی در آن سایت با برنامه ریزی برادران سازمانهای تبلیغاتی دستچین شده بصورت حساب شده باید در آن مطلب نوشت وگرنه پستها حذف میشود. برای روشنتر شدن بگم مثلا یک مکان و زمان اقتضا می کند آقای سعید جلیلی سکان دار شود زمان دیگر آقای ظریف سکان را می گیرد یا یک جا آقای حسن عباسی سخنرانی می کند و جای دیگر آقای مهاجرانی و نظام اسلامی ایران وحدت در عین کثرت در چهارچوب ولایت فقیه است. مثلا اگر آقای سعید حدادیان نظراتش را در فیسبوک مشائی یا ظریف بنویسد خوب مسلما حذفش می کنند و اگر آقای مهاجرانی و ظریف هم در مهدیه تهران سخنرانی کنند با لنگه کفش از آنان پذیرایی خواهد شد.:e14c::e011:

Rationalist
11-07-2013, 12:50 PM

ازش به عنوان مرد پوشالی بهره میبرند تا با حمله گاه و بی گاه به این طفل معصوم حوصلشون سر نره
البته در جهان واقعی هم، من با چنین شخصیت هایی مواجه شده ام و نمی دانم چرا تمایل زیادی هم به دوستی با من داشتند!

به هر حال؛ وجود خارجی داشتنِ هویت هر شخصیتِ دنیای مجازی چندان قابل تشخیص نیست و برای من هم چندان اهمییتی ندارد؛
هنگامی که دنیای خارجی هم می تواند تنها خوابی مضحک باشد.

Rationalist
11-07-2013, 12:57 PM
اصولا بچه حزب اللهی های روشنفکر که دارای قوه استنباط بالایی هستند همواره مورد هجمه واقع میشوند.
بی خیال حالا؛ ناراحت نشو...
نماز جماعت رو حالا توی کدوم سیاره بخونیم؟!

Philo
11-07-2013, 02:17 PM
:e415::e415: این تاپیک کجا بود؟ من تازه دیدم.
یعنی این @Hezbollah_yaAli (http://www.daftarche.com/members/hezbollah_yaali-318/) یدونه باشه!!!
فی المثل در مریخ هستیم. در آسمان مریخ کره زمین را می یابیم، و زاویه دید زمین را از مکان مورد نظر در مریخ محاسبه می کنیم. سپس یک سطح شیبدار را طوری طراحی میکنیم که امتداد آن درست از وسط این زاویه دید بگذرد (برای کاستن از احتمال خطا و جلوگیری از هزینه های مربوط به در نظر گرفتن زاویه دقیق کعبه چنین می کنیم، می دانید که لزومی ندارد که دقیقا رو به کعبه نماز بخوانیم). توجه کنید که ممکن است نتوانیم در همان مکانی که هستیم زمین را پیدا کنیم، پس لابد در آن زمان زمین در آن طرف مریخ قرار گرفته. اینجا مسئله کمی مشکل می شود، در این حالت دو راه داریم، یا اینکه آنقدر در مریخ جابه جا شویم تا زمین را در آسمانش پیدا کنیم، یا اینکه در همان مکانی که هستیم از منجمان بخواهیم که با محاسبات خود (به کمک دانسته هایشان از مکان زمین در روزهای گذشته مثلا) مکان زمین را پیدا کنند. فقط در این مواقع باید طوری روی سطح شیبدار بایستیم که رویمان به سمت داخل مریخ باشد. در نهایت نماز جماعت را به احتمال زیاد به امامت آیت الله جنتی(ذ) روی همین سطح برگزار کرده و دهان استکبار، صهیونیسم و سایر دشمنان را مورد عنایت قرار می دهیم.