PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را دیدن نمیکنید برای دیدن کامل نوشته‌یِ و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سلام علیکم و رحمة الله

Hezbollah_YaHasan
11-19-2012, 04:15 PM
بسمه تعالی
با سلام خدمت سالار شهیدان حضرت آقا امام حسین(ع) و سلام به رهبر حضرت آقا امام خامنه ای ولی امر مسلمین جهان.
مدتی است در رصدهای سایبری می بینم شما کفار که عوامل صهیونیستها و بهائیان هستید بی خدایی و کفر را تبلیغ می کنید و یحتمل کاربران مسلمان را شهید سایبری کرده و آنلن را اخراج کرده تا متکلم وحده باشید.

دانایتان که آرش بی خدا بود از شما کناره گرفته و اکنون شما مذبوحانه در تلاشید شاید بتوانید عده ای جاهل را در جهالت نگاه دارید.

نصر من الله و فتح و قریب

Hezbollah_YaHasan
11-19-2012, 04:16 PM
البته بگویم دانایتان که آرش بی خدا بود یک دهم ما بچه بسیجی ها معرفت ندارد. معرفت ما متصل به دریای بی کران ولایت آقا امام خامنه ای نایب بر حق آقا امام زمان (عج) است.

Russell
11-19-2012, 04:25 PM
سلام العیکم یا اخوی
در آن رصدهای سایبریتان احیانا ندیدید که کاربران مسلمان ما را از ترسشان بن کردند و هیچ کاربر مسلمانی که اخراج نشد که هیچ ترفیع درجه هم گرفتند !!
در ضمن سخنی درباره دفترچه دارید اینجا میتوانید بزنید:
جستار آزاد انجمن دفترچه دات کام - صفحه 43 (http://www.daftarche.com/%DA%AF%D9%81%D8%AA%DA%AF%D9%88%DB%8C-%D8%A2%D8%B2%D8%A7%D8%AF-2/%D8%AC%D8%B3%D8%AA%D8%A7%D8%B1-%D8%A2%D8%B2%D8%A7%D8%AF-%D8%A7%D9%86%D8%AC%D9%85%D9%86-%D8%AF%D9%81%D8%AA%D8%B1%DA%86%D9%87-%D8%AF%D8%A7%D8%AA-%DA%A9%D8%A7%D9%85-115/%D8%A8%D8%B1%DA%AF%D9%87-43.html#post22595)
سلام العلیک که نشد عنوان برای تاپیک آخر اخوی

sonixax
11-19-2012, 04:33 PM
اشهد ان لا الاهه اله اسپاغیتی
چه موجود بامزه ای هستید شما !!!
رصد سایبری (سایتری) كرده اید و نمیدانید اینجا فقط یك مورد اخراج داشته ایم كه آن هم مسلمان نبود :))))

shirin
11-19-2012, 04:42 PM
حزب الله جان باور کنید که اینجا نه تنها تا حالا هیچ کاربر مسلمانی اخراج نشده حتی کاربران اینجا بارها آرزو کردند کاش یه کاربر مسلمان داشتیم تو فروم. :))

sonixax
11-19-2012, 04:43 PM
راستی حزبلی جان مگر آرش بیخدا را شماها دستگیر نكرده بودید ؟ حالا حرف از كناره گیریش از ما میزنید ؟!؟:e330::e105:

Hezbollah_YaHasan
11-19-2012, 05:04 PM
راستی حزبلی جان مگر آرش بیخدا را شماها دستگیر نكرده بودید ؟ حالا حرف از كناره گیریش از ما میزنید ؟!؟:e330::e105:

منظورم صاحب وبلاگ رسمی آرش بی خداست که از شما کناره گرفته

sonixax
11-19-2012, 05:13 PM
منظورم صاحب وبلاگ رسمی آرش بی خداست که از شما کناره گرفته

خوب همان را شماها گفته بودید گرفته اید دیگر ! عکسش را هم گذاشته بودید تازه نوشته بودید که از وقتی دستگیر شده فعالیتش کم شده ! از توی زندان گویا آنلاین میشده با اینترنت ۱۰۰ مگ بدون فیلتر :)))

Mehrbod
11-19-2012, 05:23 PM
بسمه تعالی
با سلام خدمت سالار شهیدان حضرت آقا امام حسین(ع) و سلام به رهبر حضرت آقا امام خامنه ای ولی امر مسلمین جهان.
مدتی است در رصدهای سایبری می بینم شما کفار که عوامل صهیونیستها و بهائیان هستید بی خدایی و کفر را تبلیغ می کنید و یحتمل کاربران مسلمان را شهید سایبری کرده و آنلن را اخراج کرده تا متکلم وحده باشید.

خیر، اینجا شما آزادید هر آنچه دلتان میخواهد بگویید تا زمانیکه دربرگیرنده ناسزای شخصی، آشکارسازی داده‌های شخصی دیگران، تهدید و یا نژادپرستی نباشد.

برادران شما ولی راه به راه ما را از سخن‌گاه‌هایشان اخراج میکنند، واپسین نمونه آن فروم هم‌میهن :e402:

Mehrbod
11-19-2012, 05:25 PM
حزب الله جان باور کنید که اینجا نه تنها تا حالا هیچ کاربر مسلمانی اخراج نشده حتی کاربران اینجا بارها آرزو کردند کاش یه کاربر مسلمان داشتیم تو فروم. :))

شیرین جان کاربر مسلمان فت و فراوان داشته‌ایم، ولی هر کدام یکی دو روز که میگذرد میبینند آزادی بیان آنچنان به سودشان نیست و ناامید و سرخورده میشوند :4:

Hezbollah_YaHasan
11-19-2012, 05:39 PM
خیر، اینجا شما آزادید هر آنچه دلتان میخواهد بگویید تا زمانیکه دربرگیرنده ناسزای شخصی، آشکارسازی داده‌های شخصی دیگران، تهدید و یا نژادپرستی نباشد.

برادران شما ولی راه به راه ما را از سخن‌گاه‌هایشان اخراج میکنند، واپسین نمونه آن فروم هم‌میهن :e402:

بله خبر دارم. حضور کفار در مناطقی که امکان گمراه کردن افراد کم بصیرت است ممنوع است و ما اجازه نمیدهیم شما با توطئه و سفسطه و مغلطه بیایید جوانان را اغفال کنید و از حقوق بشر این است که مطلعین با بصیرت از گمراه کردن افراد جلوگیری کنند.

sonixax
11-19-2012, 05:41 PM
بله خبر دارم. حضور کفار در مناطقی که امکان گمراه کردن افراد کم بصیرت است ممنوع است و ما اجازه نمیدهیم شما با توطئه و سفسطه و مغلطه بیایید جوانان را اغفال کنید و از حقوق بشر این است که مطلعین با بصیرت از گمراه کردن افراد جلوگیری کنند.

آزادی بیان و دموکراسی داشتید در اسلامتان که ! :)))

Hezbollah_YaHasan
11-19-2012, 05:44 PM

آزادی و دموکراسی باید بر موازین حقوق بشر استوار باشند.

Mehrbod
11-19-2012, 05:44 PM

میلاد جان در اسلام شما آزادی بیان دارید، آزادی پس از بیان نه!

برای همین اگر بیرون از اینترنت چیزی بر پاد اسلام بگویید میافتید تو اوین و سرتان را میبرند، اگر هم در هم‌میهن بگویید اخراج میشوید :e421:

sonixax
11-19-2012, 05:48 PM
آزادی و دموکراسی باید بر موازین حقوق بشر استوار باشند.

موازین حقوق بشرِ اسلامی هم میگه اگر چیزی بگویید که تخم اسلام بچکد میگیریم سرتان را میبریم :e11b:

Hezbollah_YaHasan
11-19-2012, 05:56 PM
موازین حقوق بشرِ اسلامی هم میگه اگر چیزی بگویید که تخم اسلام بچکد میگیریم سرتان را میبریم :e11b:

اسلام دین آزادی بیان است و در سایه این دین رحمانی اندیشه های مثبت فلسفی غرب به تقلید از نظریات علمای تشیع نگاشته شده و بر چسب لیبرالیسم خورده است.

sonixax
11-19-2012, 05:58 PM
اسلام دین آزادی بیان است و در سایه این دین رحمانی اندیشه های مثبت فلسفی غرب به تقلید از نظریات علمای تشیع نگاشته شده و بر چسب لیبرالیسم خورده است.

آها !
خوب میفرمودید ، دیگه ؟ اینها را با ذکر سند و مدرک و منبع و نه از روی باد شکم در همان جُستار اسلام رحمانی بیزحمت بنویسید دوستان هم استفاده کنند .
همینه دیگه ! به یکباره ۵۰۰ تا جُستار آغاز میکنید این میشود که جاهایشان را با هم قاطی پاتی میکنید :e421:

Reactor
11-19-2012, 10:26 PM
این بهائیها مسلمانند اخوی اینقدر این هارو به ما نچسبونید. چرا آخه شما هی گیر میدید هر چی بیدین و انسان آزاده میبینید سریع میچسبونید به صهیونیست و بهائی؟ این جریانات ارتباطی به ما ندارند. یک مقدار با تلسکوپ مبارک آغا دقیقتر رصد کنید جانم

Reactor
11-19-2012, 10:32 PM
الان من دقیق که به عکس آواتار شما نگاه میکنم میبینم که لکه هایی جلوی عینک مبارک آغا رو گرفته که تمثال نورانی عینک مبارک رو به رنگ دودی درآورده.
احتمالا صهیونیست و بهایی دیدن ما مشکلش از همین دودی بودن تلسکوپ آغاست که دودی رصد میکنه.

kourosh_bikhoda
03-31-2013, 02:44 PM
بسمه تعالی

دانایتان که آرش بی خدا بود از شما کناره گرفته و اکنون شما مذبوحانه در تلاشید شاید بتوانید عده ای جاهل را در جهالت نگاه دارید.

نصر من الله و فتح و قریب

وای خیلی خوب هستید شماها. بعد از بازگشت غرور آفرینمان بسی حال کردیم شمارو دیدیم. برایتون آرزوی نصر من الله میکنم. به العظمی سلام برسونید LOL

cool
03-31-2013, 03:06 PM
جوری مینویسه ولی امر مسلمین جهان انگار خود امام زمان است آغا:e405:

SAMKING
04-02-2013, 10:22 PM
جوری مینویسه ولی امر مسلمین جهان انگار خود امام زمان است آغا
بله چرا که نه! انصافن ایشان یک نجاتبخش بتمام معنا هستند!
هتا بر پایه نگر بزرگترین اندیشمندان این سده بر ماست که از شر ِ احمدینژاد ِ ملعون ِ دیو ِ دوسر به این پیر ِ زاهد ِ دنیا دیده پناه ببریم!
:e523:

mosafer
04-03-2013, 04:33 PM

هنوز هم آرزو دارید؟

iranbanoo
04-03-2013, 05:58 PM
هنوز هم آرزو دارید؟
دیگر دوستان را نمیدانم اما بحث کردن با عقایدی که حس حقیقت پنداری هم دارند و بنا بر تعصبشان حاضر به اصلاح افکارشان نیستند برای من بسیار زجر آور شده
(البته منظورمن گلایه از تعصبات دینی و عقیدتیست و روی صحبتم با شخص خاصی نیست)
دفترچه برای من از این بابت محیطی بوده که از ایجاد چنین فضای مسمومی اجتناب کرده و گرچه که حضور مخالفان لازم و خوب است اما هر مخالفی با منطق های کذایی اینجا دوام نمی اورد و این وجه حسن اینجاست(از نظر من)

mosafer
04-03-2013, 10:47 PM
دیگر دوستان را نمیدانم اما بحث کردن با عقایدی که حس حقیقت پنداری هم دارند و بنا بر تعصبشان حاضر به اصلاح افکارشان نیستند برای من بسیار زجر آور شده
(البته منظورمن گلایه از تعصبات دینی و عقیدتیست و روی صحبتم با شخص خاصی نیست)
دفترچه برای من از این بابت محیطی بوده که از ایجاد چنین فضای مسمومی اجتناب کرده و گرچه که حضور مخالفان لازم و خوب است اما هر مخالفی با منطق های کذایی اینجا دوام نمی اورد و این وجه حسن اینجاست(از نظر من)
شاید هم از نظر اونها منطقهای اینجا کذایی هست و علاقه ندارند بمونن
(از نظر من)

iranbanoo
04-04-2013, 01:01 PM
شاید هم از نظر اونها منطقهای اینجا کذایی هست و علاقه ندارند بمونن
(از نظر من)
خوب من قرار نیست علت اینکه چه کسی کجا میماند را کارشناسی کنم:))
اما اینکه فردی عقیده و اندیشه ای متفاوت داشته باشد به خودی خود ایرادی ندارد.این مهم است که بتواند به طرز صحیح از اندیشه اش دفاع کند و در برابر پرسش ها ,پاسخی در خور داشته باشد....
معمولا کسانی که به مرام و مسلکی خاص ارادت ویژه ای دارند و اصطلاحا به آن متعصبند کمتر در بحث های چالشی توان گفت و گو دارند.و اگر در استدلال کم بیاورند معمولا به سفسته های بی پایان روی می آورند و بحث را عقیم میگذارند.چرا که از نتیجه ی بحث هراس دارند و شهامت پذیرش انتقاد ها را در خود نمی یابند.این است که در محیطی که حمایت نشوند دوام نمیاورند

mosafer
04-04-2013, 01:31 PM
خوب من قرار نیست علت اینکه چه کسی کجا میماند را کارشناسی کنم:))
اما اینکه فردی عقیده و اندیشه ای متفاوت داشته باشد به خودی خود ایرادی ندارد.این مهم است که بتواند به طرز صحیح از اندیشه اش دفاع کند و در برابر پرسش ها ,پاسخی در خور داشته باشد....
معمولا کسانی که به مرام و مسلکی خاص ارادت ویژه ای دارند و اصطلاحا به آن متعصبند کمتر در بحث های چالشی توان گفت و گو دارند.و اگر در استدلال کم بیاورند معمولا به سفسته های بی پایان روی می آورند و بحث را عقیم میگذارند.چرا که از نتیجه ی بحث هراس دارند و شهامت پذیرش انتقاد ها را در خود نمی یابند.این است که در محیطی که حمایت نشوند دوام نمیاورند

شاید...

folaani
04-07-2013, 12:54 PM
صحبت آقا شد یه چیزی یادم افتاد.
من پیشترها یه مدتی عصبانی که میشدم فحش و بد و بیراه میدادم به آقا جلوی این مومنین که بچزونمشون. هم خمینی و هم خامنه ای.
بعد یه شب خواب دیدم آقا (خامنه ای) داره نمیدونم جلوی دوربین تلویزیونی جایی واسه ملت شریف ایران میرقصه!!
جون تو من صبح که پا شدم این رو اینطور تفسیر کردم که آقا اونقدرها هم که فکر میکردم آدم بدی نیست و دوست داره ملت ایران دوستش داشته باشن؛ تا این حد که اگر میتونست (فکر کنم حالا که آخونده و در این منصب هست و این پیروان متعصب رو داره نمیتونه) و این کار ملت رو ازش راضی میکرد میامد واسه ملت میرقصید!
از اون موقع دیگه سعی کردم بهش بد و بیراه و فحش ندم.
هرچی هم حساب کنی بهرحال اونم یه آدمه که حالا از قضای تاریخ در اون نقش قرار گرفته. بهتره آدم مسائل رو شخصی نکنه. چند وقت پیش که مطالب آرش بیخدا رو میخوندم فکر کنم اونم به این مسئله اشاره کرده بود.

folaani
04-07-2013, 01:13 PM
البته رقصیدن که کار سختی نیست!
فقط باید غرورت کم باشه که در جایگاه رئیس یک مملکت هم اینقدر خاکی بمونی.
رقصیدن رو بنظرم باید استعاره از به ساز ملت رقصیدن فرض کرد.
حتما آقا اگر میتونست بقول توی فیلم مارمولک میگفت: حیف که اسلام دست و بال ما را بسته است :e105:

من واقعا فکر نمیکنم آقا خودش هم اونقدر اسلامیست باشه.
هستا، ولی نه مثلا مثل خمینی.
خمینی اصلا یه چیزی بود؛ بقول مزدک: پیرمرد بی احساس!
خمینی فقط خدا/اسلام! تنها شاید به بعضی از نزدیکترین کسانش یه مقدار وابستگی و محبتی داشته.