PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را دیدن نمیکنید برای دیدن کامل نوشته‌یِ و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راه‌های دلبری و مخ زدن

Theodor Herzl
10-19-2012, 06:07 PM
این جستار جهت این باز شده است که کاربران تجربیات خود را در مورد فنون مختلف مخ زنی‌ عنوان کنند تا بقیه چیز یاد بگیرند :e11b:، من خودم اینجا شروع می‌کنم.

۱- وقتی‌ در یک مهمانی هستید و یک دختری چشم شما را گرفته است ، بروید به او سلام کنید و چند دقیقه صحبت کنید و خود را معرفی‌ کنید ، ولی‌ ناگهان پیش یک گروه دختر که می‌شناسید بروید و با آنها شروع کنید گرم گرفتن! به این طریق آن دختر به شما جذب میشود به دلیل حسودی و اینکه میبیند شما دختر ندیده نیستید و همچنین اعتماد به نفس دارید.

کم کم راه‌های دیگر را نیز مینویسم:e405:

Theodor Herzl
10-19-2012, 06:33 PM
۲- هرگز برای بار اول به یک دختر ابراز علاقه نکنید ، بگذارید او اول بگوید ، اگر شما اول ابراز علاقه کنید ، از همان لحظه باید سواری بدهید!

۳- به یک گونه باشید که دختر‌های دیگر با دیدن شما به دوست دخترتان حسودی کنند.

۴- هیچ وقت بوی گند ندهید و خوشبو باشید ، یک عطر گران بخرید تا ۶ ماه برای شما میرود ، سرمایه گذاری خوبی‌ هم هست.

۵-ورزش کنید و چاق نشوید.

۶- بچه سوسول نباشید.

....ادامه دارد!:e00e:

sonixax
10-19-2012, 09:26 PM
پیشنهاد میشود کتاب Double Your Dating نوشته David De Angelo رو بخونید :e00e:

shirin
10-19-2012, 09:38 PM
منم پیشنهاد میکنم دنبال فریفتن دیگران نباشید. :D

Anarchy
10-19-2012, 09:57 PM
کسری جان حواست باشه الان خانم های انجمن زیاد شدن...این جوری عمومی بگی هم احتمالا ترور شدن ما میره بالا، هم اینکه این ترفندها دیگه بی اثر میشه:e404::e105:

Theodor Herzl
10-20-2012, 03:37 PM
۷- وقتی‌ با یک دختر روی یک مبل, کنار بار ، پشت یک میز یا هر موقعیت مناسب دیگری که نشستید ، با ۲-۳ تا انگشت موهای او را به پشت گوش ببرید و با پشت دست از بالای گوش تا چانه آرام دست خود را حرکت دهید.

۸- دماغ خود را هیچ وقت جلوی دختر نکشید ، بروید یک گوشه یک فین حسابی‌ بکنید.

۹- دست توی دماغ خود نکنید و همچنین داخل شلوار برای خاراندن ماتحت!

۱۰- اگر فکر می‌کنید که آن دختر را دیگر فردا نخواهید دید ، هرچه دروغ به ذهنتان می‌رسد بگویید ، ولی‌ اگر دارید برای یک رابطه طولانی‌ کار می‌کنید اصلا دروغ نگویید.

ادامه دارد...:e11b:

Theodor Herzl
10-25-2012, 08:04 PM
۱۱- وقتی‌ با یک دختر جایی هستید ، مثل جواد‌ها به سر و سینه دختر زل نزنید.

۱۲- در مهمانی زیادی مست نکنید و اندازه خودتان را بدانید. خیلی‌ ضایع هست وسط مهمانی بالا بیاورید ، هیچ دختری دیگر نگاه نمیکند به شما.

۱۳- حرف‌های قلمبه سلمبه یادتان نرود ، مثلا وقتی‌ در حال صحبت با یک دختر که هستید بحث را به مبارزه در راه طبقه کارگر ، فرگشت و غیره بکشانید و یک چیز‌هایی‌ بگویید که طرف حالیش نشود!

۱۴- جوراب سوراخ نپوشید.

۱۵- به معامله خود افتخار کنید!

Theodor Herzl
10-25-2012, 08:15 PM
خوب هیچ کس هیچ فوت و فنی‌ نداره بگه:e11b:

کافر_مقدس
10-25-2012, 10:55 PM
دنبال کسی باشید که نیازی نباشه براش فیلم بازی کنید و براش حرفای قلمبه سلمبه بزنید . چون در اینصورت تا آخر عمر برای نگه داشتن فرد مورد نظر باید فیلم بازی کنید .

خودتون باشید ، درست همونطور که هستید

Ouroboros
10-25-2012, 10:58 PM
خوب هیچ کس هیچ فوت و فنی‌ نداره بگه:e11b:
:e421:
ما نیز اگر به مانند شما قاطی مرغ‌ها شده‌ بودیم و نگرانی نداشتیم مهم‌ترین اسرار نظامی را همینطور روی اینترنت می‌گذاشتیم تا ملت ببینند و نگران آن نبودیم که مبادا دشمن در حال خواندن این برگه‌هاست یا نه. فعلا تا آن زمان:

بله، بله.. اساسا درست نیست که در روابط عاطفی بنیان را بر دروغ و دغل گذاشت، باید که همواره حقیقت را بیان کرده، در جهت ارتقای عمق و شدت احساسات کوشید.

Theodor Herzl
10-26-2012, 01:55 AM
بله، بله.. اساسا درست نیست که در روابط عاطفی بنیان را بر دروغ و دغل گذاشت، باید که همواره حقیقت را بیان کرده، در جهت ارتقای عمق و شدت احساسات کوشید.

دنبال کسی باشید که نیازی نباشه براش فیلم بازی کنید و براش حرفای قلمبه سلمبه بزنید . چون در اینصورت تا آخر عمر برای نگه داشتن فرد مورد نظر باید فیلم بازی کنید .

خودتون باشید ، درست همونطور که هستیداین جستار برای پیدا کردن نیمه گمشده شما نیست برای راه‌های سفر به سانفرانسیسکو هست:e11b:

Anarchy
10-26-2012, 02:03 AM
این جستار برای پیدا کردن نیمه گمشده شما نیست برای راه‌های سفر به سانفرانسیسکو هست:e11b:

یعنی نمیشه اونی که باهاش میری سانفرانسیسکو بعدا بشه همون نیمه گمشده ات؟ گفتم شاید فقط تو ایران پسرا این جوری فکر میکنن:e40a:

Theodor Herzl
10-26-2012, 02:13 AM
یعنی نمیشه اونی که باهاش میری سانفرانسیسکو بعدا بشه همون نیمه گمشده ات؟ گفتم شاید فقط تو ایران پسرا این جوری فکر میکننبچه مثبت بودن شما را به جایی نمیرساند در سانفرانسیسکو:e405:، دختر( یا پسر) زندگی‌ زمانش که برسد خودتان میفهمید

Theodor Herzl
11-02-2012, 08:04 AM
۱۶ - وقتی‌ با یک دختر بیرون یا یک مهمانی رفتید از دوست دختران سابق خود که با آنها هنوز رابطه دوستانه دارید بخواهید که وقتی‌ با دختر جدید هستید ناگهان بیایند و به شما سلام کنند و شما را بغل کنند! زن‌ها از مرد‌هایی‌ که دیگر زن‌ها نیز به دنبال آنها هستند بیشتر خوششان می‌‌آید.

۱۷- هیچ وقت انتخاب دوم کسی‌ نباشید.

۱۸- آهنگ عباس قادری در ماشین نگذارید و فکر کنید که بامزه است!

۱۹- به اسلام گیر بدهید.

۲۰- هیچ وقت جای لیوان ماشین را با ته سیگار پر نکنید و حد الامکان در ماشین سیگار نکشید.

Alice
11-02-2012, 08:54 AM
هرچه می کوشم راه های فریفتن "پسر" را نمی یابم ! بهتر است "دختر/پسر" را به تنها "دختر" بدگرانید !

روی هم رفته فریفتن کار پسندیده ای نیست !

mamad1
11-02-2012, 08:57 AM
راه های فریفتن که هست برای هر دو جنس

فقط یک مقدار سادگی لازمه که بیشتر افراد دارن

منم از فریب دادن بدم میاد
کسی رو فریب نمیدم

Mehrbod
11-02-2012, 10:15 AM
هرچه می کوشم راه های فریفتن "پسر" را نمی یابم ! بهتر است "دختر/پسر" را به تنها "دختر" بدگرانید !

روی هم رفته فریفتن کار پسندیده ای نیست !

نام پیشین جستار "شیوه مخ زدن" بود، من یک خورده‌ای پرروی کرده و نام آنرا بی پروانه از کسرای گرامی کردم این؛ به نگرم "مخ زدن" اندکی بار ناسزاگویی داشت، ولی فریفتن یا seduce واژه بهتری است.

دخترا روی هم رفته نیاز به فریفتن آنچنانی برای بیشتر پسرها ندارند، یک دامن کوتاه و یک خورده لاس زدن کار را یکسره میکند، برای همین منطقیه که بیشتر راه‌های فریفتن دختر داشته باشیم تا پسر!

Mehrbod
11-02-2012, 10:35 AM
راه های فریفتن که هست برای هر دو جنس

فقط یک مقدار سادگی لازمه که بیشتر افراد دارن

اینجورها هم نیست! فریفتن دخترها کار دشواری است و نیاز به انگیزه بالا، بردباری، دوراندیشی و بسیاری زاب‌های دیگر دارد.

mamad1
11-02-2012, 12:22 PM
اینجورها هم نیست! فریفتن دخترها کار دشواری است و نیاز به انگیزه بالا، بردباری، دوراندیشی و بسیاری زاب‌های دیگر دارد.

خیلی از مواردی که من دیدم چه پسر چه دختر (بیشتر دختر) افراد از قبل فریفته خدایی هستند نیاز به فریب دادن ندارن

مثل ادمهایی هستند که چشماشونو بستن و میگن مسیر چاه از کدوم طرفه؟؟

Mehrbod
11-02-2012, 12:29 PM
خیلی از مواردی که من دیدم چه پسر چه دختر (بیشتر دختر) افراد از قبل فریفته خدایی هستند نیاز به فریب دادن ندارن

مثل ادمهایی هستند که چشماشونو بستن و میگن مسیر چاه از کدوم طرفه؟؟

دخترها ولی چشم‌هایشان را نمیبینند برای اینکه راضی به سکس شوند ممد!

اینجا هم که راه فریفتن به چم کلاه‌برداری نیامده، به چم دلبری و seduction و داشتن one night stand و اینهاست :e402:

Theodor Herzl
11-02-2012, 03:14 PM
اینجورها هم نیست! فریفتن دخترها کار دشواری است و نیاز به انگیزه بالا، بردباری، دوراندیشی و بسیاری زاب‌های دیگر دارد.من زمان مجردی اصولاً هر دختر برام مثل یک بازی فکری بود :e405:، هرچی‌ مشکل تر و سخت تر بود بیشتر حال میداد.

mamad1
11-03-2012, 11:47 AM
دخترها ولی چشم‌هایشان را نمیبینند برای اینکه راضی به سکس شوند ممد!

اینجا هم که راه فریفتن به چم کلاه‌برداری نیامده، به چم دلبری و seduction و داشتن one night stand و اینهاست :e402:

بابا مهربد من منظورم سکس نیست
کلی گفتم

نه یک مورد دها مورد از افراد رو دیدم که وقتی رفتارشونو می بینی پیش خودت فکر میکنی ایا تو کله اینا مغز هم هست؟
مثلا فلان دختر میدونه فلان پسر 10 تا دخترو بالا و پایین کرده اما چون پسره زبون چرب و نرمی داره کور میشه و باز حاظر میشه با پسره رابطه بر قرار کنه

بلعکسشم دیدم

خب ادم به خودش میگه اینها نیاز به فریفتن ندارن
فریفته خدایی هستند

Mehrbod
11-03-2012, 05:48 PM
بابا مهربد من منظورم سکس نیست
کلی گفتم

نه یک مورد دها مورد از افراد رو دیدم که وقتی رفتارشونو می بینی پیش خودت فکر میکنی ایا تو کله اینا مغز هم هست؟
مثلا فلان دختر میدونه فلان پسر 10 تا دخترو بالا و پایین کرده اما چون پسره زبون چرب و نرمی داره کور میشه و باز حاظر میشه با پسره رابطه بر قرار کنه

بلعکسشم دیدم

خب ادم به خودش میگه اینها نیاز به فریفتن ندارن
فریفته خدایی هستند

خوب این از دیدگاه نگرنده بیرون که تو بوده باشی ساده آمده ممد جان، اگر از نزدیک
نگاه کنی همین فرایند فریفتن و زبان ریختن خودش یک مهارت است و نیاز به کار کردن و زمان گذاشتن و اینها دارد.

اینجا هم که از همان آغاز درباره سکس (=سانفرانسیسکو) بود نه چیز دیگر.

من نگرش دوستمان کسرا را میپسندم، رابطه برقرار کردن با جنس روبرو را اگر بریخت یک بازی در بیاوریم میشود
یک بازی دشواری که رقابت بسیار سختی هم روی آن انجام میگیرد، بویژه از سوی پسرها برای رسیدن به دخترها.

مانند جستارهای واکافت سیستم (system anylsis)، یک دختر را هم میتوان بمانند یک سیستم انگاشت که
رفتار و اندیشه‌اش در راستای پیشگیری از گول خوردن و همچنین یافتن بهترین و سرترین پسر برای همخوابگی است.

تا جاییکه من میدانم هتا خود طبیعت یک راهکارهایی را هم درآورده که از این دُژسود بردن پسرها پیشگیری کند،
برای نمونه همین پنهان بودن ماهانگی (قاعدگی) از خود دختر مایه‌ی این میشود که پسرها نتوانند با زمانبندی دقیق
تنها زمانی با یک دختر سکس داشته باشند که بچه برسد، از همینرو وادار میشوند در کنارش بمانند تا هم با کس
دیگری در این زمان نخوابد و بچه‌دار نشود (حس غیرت مردانه) و هم سرانجام تخمک‌گذاری شده و دختر بچه‌دار شود.

یا یکی از راهکارهای دیگر طبیعت همین moody کردن دخترها است. دخترهایی که moody میشوند خودبه‌خود پیشبینی‌ناپذیر میشوند.
پیشبینی‌ناپذیری یکی از مهادین‌‌ترین رویکردها در فرازیست است، برای نمونه بیانگار اگر دیگران بدانند که با آزاردن و شوخی کردن با تو
میدانند دقیقا چه زمانی برآشفته شده و به آنها میپری (آستانه خشم)، آنگاه میتوانند بسادگی تنها تا جایی که به مرز نزدیک میشود
تو را آزارانده و درست پیش از اینکه به آستانه برسند دست بردارند.

ولی اگر در این میان random‌وار و هر از گاهی در برابر کوچکترین شوخی‌ای ناگهان "بی‌جنبه" شوی (over-react کنی)، اینجا یک فاکتور پیش‌بینی‌ناپذیری
در رفتارت آورده‌ای و دیگر دوستان و نزدیکان نمیدانند تا چه جایی میتوانند روی اعصابت راه بروند و حواسشان را ناچار جمع میکنند!

رویکرد moody بودن دخترها که هورمونها + ماهانگی دو تا از فاکتورهای آن هستند بسادگی آنها را پیشبینی‌ناپذیر میکند.
یک پسر دیگر نمیداند چه زمانی میتواند با آنها کنار بیاید یا چگونه زبان‌‌بازی بکند. یا اگر دروغگو باشد پس از چندبار moody شدن دختر خسته شده و از بازی میافتد بیرون!

Anarchy
11-03-2012, 07:58 PM
تا جاییکه من میدانم هتا خود طبیعت یک راهکارهایی را هم درآورده که از این دُژسود بردن پسرها پیشگیری کند،
برای نمونه همین پنهان بودن ماهانگی (قاعدگی) از خود دختر مایه‌ی این میشود که پسرها نتوانند با زمانبندی دقیق
تنها زمانی با یک دختر سکس داشته باشند که بچه برسد، از همینرو وادار میشوند در کنارش بمانند تا هم با کس
دیگری در این زمان نخوابد و بچه‌دار نشود (حس غیرت مردانه) و هم سرانجام تخمک‌گذاری شده و دختر بچه‌دار شود.

مگر مرد هدفش از سکس با زن رسیدن به بچه هست که نتواند برنامه ریزی کند؟ حتی اگر هدفش همین هم باشد با یک بار دانستن زمان قاعدگی نیازش را میتواند برآورده کند...

Mehrbod
11-03-2012, 08:12 PM
مگر مرد هدفش از سکس با زن رسیدن به بچه هست که نتواند برنامه ریزی کند؟ حتی اگر هدفش همین هم باشد با یک بار دانستن زمان قاعدگی نیازش را میتواند برآورده کند...

مرد و زن دویست سال پیش هم کارکرد و چگونگی بچه‌دار شدن را نمیداند!

آگاهی‌های امروزین درباره تخمکگذاری و بچه‌دار شدن دو هفته پس از ماهانگی و .. را نباید به گذشته برد، اینها را کسی نمیدانست، هتا خود زن.

Anarchy
11-03-2012, 08:20 PM
مرد و زن دویست سال پیش هم کارکرد و چگونگی بچه‌دار شدن را نمیداند!

آگاهی‌های امروزین درباره تخمکگذاری و بچه‌دار شدن دو هفته پس از ماهانگی و .. را نباید به گذشته برد، اینها را کسی نمیدانست، هتا خود زن.

من فکر کردم زمان حال منظورت هست چون بحث در این مورد بود...پس این راهکارهای طبیعت امروز کاملا ناکارآمد هستند و مرد هم دیگه به دنبال بچه دار شدن نیست در هر سکسی...

Mehrbod
11-03-2012, 08:33 PM
من فکر کردم زمان حال منظورت هست چون بحث در این مورد بود...پس این راهکارهای طبیعت امروز کاملا ناکارآمد هستند و مرد هم دیگه به دنبال بچه دار شدن نیست در هر سکسی...

راهکار طبیعت برای زنان در پیشگیری از دُژسود (سوء استفاده) از سوی مردان بود آنارشی!

گفتیم اگر زمان بچه‌دار شدن زن روشن بود، دور از باور نیست که غریزه جنسی مردها هم بریختی می‌فرگشت که درست در همین زمانی که زن بارور بود
گرایش جنسی پیدا کرده و با یک سکس و انداختن بار بچه به دوش زن برود سراغ یکی دیگر، ولی چون طبیعت با راهکار خودش زمان باروری را پنهانده، پس بجایش نیز یک سازوکار دیگر به نام همیشه آماده‌باش مرد و زن در سکس فرگشته!

اینجور هر دو جنس سکس میخواهند و آنرا بیش از یکبار میانجامند و یکی از آنها هم سرانجام به بچه میرسد؛
در کنار آن با بزرگتر شدن مغز آدم و دشوارتر شدن زایمان نیاز به سازوکار «عشق» هم پیش آمده.

روی هم رفته ما یک Arms Race (http://en.wikipedia.org/wiki/Arms_race) میان زن و مرد داریم که هر دو میکوشند از دیگری بهره‌بری کنند و هر کدام نیز به ابزارهای رخنه وپدافند جورواجور مجهز شده‌اند.

Russell
11-03-2012, 08:39 PM
البته گویا این تئوری که در "انتخاب جنسی" نرها صداقت پیشه میکنند تا باور پذیر بنظر برسند امروزه تئوری مورد قبولیست،نمیدانم چقدر در سازگاری با باقی سخنان روانشناسی فرگشتی درباره انسان میتواند باشد؟!

Theodor Herzl
11-03-2012, 08:45 PM
در مورد راه‌های فریفتن پسر‌ها فکر می‌کردم که دختر‌ها چه میکنند ، دیدم یک سینه بزرگ همه چی‌ را حل می‌کند ، دیگر مثل ما انقدر دنگ و فنگ ندارد:e415:

Anarchy
11-03-2012, 09:10 PM
در مورد راه‌های فریفتن پسر‌ها فکر می‌کردم که دختر‌ها چه میکنند ، دیدم یک سینه بزرگ همه چی‌ را حل می‌کند ، دیگر مثل ما انقدر دنگ و فنگ ندارد:e415:

کسری تا فریب دادن رو تو چی بدونیم...دختر خیلی کمتر به قصد سکس به دنبال فریب دادن پسر هست و بیشتر زمانی به دنبال فریب هست که میخواد پسر رو پایبند کنه!! اگه مساله سکس تنها باشه من همین الان داوطلبانه اعلام میکنم حاضرم هر روز فریب بخورم:e105::e106:

Theodor Herzl
11-03-2012, 09:19 PM
یک چیز رو باید در نظر بگیرید که احساس جنسی‌ دختر‌ها ۹ برابر پسر‌ها هست ، این فکر را نکنید که دختر‌ها به دنبال پایبندی هستند ، پسر‌ها همش دست به بیضه منتظر! :e107:

Mehrbod
11-03-2012, 09:23 PM
یک چیز رو باید در نظر بگیرید که احساس جنسی‌ دختر‌ها ۹ برابر پسر‌ها هست ، این فکر را نکنید که دختر‌ها به دنبال پایبندی هستند ، پسر‌ها همش دست به بیضه منتظر! :e107:

نه نیست، خوشی ای که میبرند شاید باشد.

روی هم رفته دخترها کمابیش تنها با یکی هم دلبستگی پیدا کرده و پس از اعتماد سکس برایشان خوشی‌آور میشود، پسرها ولی نیاز به این چیزها ندارند.

Theodor Herzl
11-03-2012, 09:27 PM
one night stand برای پسر‌ها نیست فقط ، بار‌ها برای من پیش آماده است که خواستم بعد یک شب با یکی‌ ادامه بدهم گفته است : It was just a one night stand

Mehrbod
11-03-2012, 09:31 PM
one night stand برای پسر‌ها نیست فقط ، بار‌ها برای من پیش آماده است که خواستم بعد یک شب با یکی‌ ادامه بدهم گفته است : It was just a one night stand

من در اینباره خوانده‌ام که آنرا کارکرد فرهنگ امروز میدانند، نه یک چیز ذاتی. هم اینکه گویا برای دخترها فردای one night stand افسرده‌کننده است، برای ما نه.

این را دخترهای انجمن اگر آروینی چیزی داشتند میتوانند روشن کنند، هر چند خود این افسردگی میتواند دوباره فرهنگی باشد.

Anarchy
11-03-2012, 09:36 PM
قضیه بیشتر لذت بردن زن ها از سکس هم فکر میکنم از اون افسانه ها باشه!! مثلا چه مقیاسی هست برای اندازه گیری؟ شما آمار بگیرید قطعا دخترا ترجیح میدهند یه رابطه عاطفی اول باشه بعد از اون سکس اما برای پسر ها در اون لحظه خاص این چیز ها خیلی مهم نیست...

Mehrbod
11-03-2012, 09:41 PM
قضیه بیشتر لذت بردن زن ها از سکس هم فکر میکنم از اون افسانه ها باشه!! مثلا چه مقیاسی هست برای اندازه گیری؟ شما آمار بگیرید قطعا دخترا ترجیح میدهند یه رابطه عاطفی اول باشه بعد از اون سکس اما برای پسر ها در اون لحظه خاص این چیز ها خیلی مهم نیست...

خوب به نگر میاید تن زنها سهشگر (sensor) های بیشتری برای خوشی در سکس دارد، ندارد؟

هم اینکه چون مانند مردها با همه نمیخواهند بخوابند، باز دور از باور نیست که بجای آن سکس با یکی خوشی بیشتری بدهد، هر چند همه اینها گمانه‌زنی بیشتر میخورد ...

Russell
11-03-2012, 11:36 PM
تحقیقات گویا نشون داده مردها سکس رو فیزیکیتر لذت میبرند،برای زنها جنبه ذهنی و عاطفی و اینها مهمتره،البته برای مردها هم سکس با کسی که عاشقش هستند چند برابر لذت بخشتر هست.

Dariush
11-05-2012, 06:13 PM
و میتوانید قدری کتابهای فلسفی خوانده و چند نظرات و نوشته های چند فیلسوف و نویسنده شهیر را از بر کرده تا در مواقع لزوم با جملات روشنفکرانه خود دخترکان را تحت تاثیر قرار دهید.یا به قول شوپنهاور:درون کتابخانه خود کتابهای عظیم، چندجلدی و رنگارنگ قرار دهید تا دوست دختر خود را مجذوب خود کنید.از دیوید هیوم، لاک، هابز و راسل نقل قولها کنید و همیشه جملاتی از آنها در ذهن خود آماده داشته باشید.مهم نیست که معنای آنها را ندانید، فقط آنها را از بر باشید.مطمئنم که از قدرت این روش آگاهی دارید.
----------------------------
و من از اساس معتقدم اندیشه ها، کتاب ها و نوشته ها برای بسیاری از افراد صرفا یک کاربرد دارد :جلب توجه جنس مقابل.این هم نوعی سوداگری ست دیگر! نامش:"عشوه گری های روشنفکری".با این کار، عملا می توان اندیشه های درخشان دیگران را به نازلترین سطح ممکن کاربردشان رساند.وقتی مرد یا زنی را میبینیم که نام یا اندیشه های دیگران را اینچنین به عاریت گرفته و دستاویز عشوه گری ها و جلوه نمایی های خود میکنند، مدتی خواندن و نوشتن برایم سخت میشود.اتفاقی که با خواندن همین تاپیک نیز رخ داد.
اما پس از این بین دو وجه متناقض این قضیه گیر کرده ام : صداقتی که بسیاری از انسانها در مواجهه با نفس خود دارند ستودنی ست یا کاری که با تفکرات میکنند تنفر برانگیز است؟

Mehrbod
11-05-2012, 06:19 PM
و من از اساس معتقدم اندیشه ها، کتاب ها و نوشته ها برای بسیاری از افراد صرفا یک کاربرد دارد :جلب توجه جنس مقابل.این هم نوعی سوداگری ست دیگر! نامش:"عشوه گری های روشنفکری".با این کار، عملا می توان اندیشه های درخشان دیگران را به نازلترین سطح ممکن کاربردشان رساند.وقتی مرد یا زنی را میبینیم که نام یا اندیشه های دیگران را اینچنین به عاریت گرفته و دستاویز عشوه گری ها و جلوه نمایی های خود میکنند، مدتی خواندن و نوشتن برایم سخت میشود.اتفاقی که با خواندن همین تاپیک نیز رخ داد.

میتوانیم یک گام هم فراتر رفته و بگوییم همه کوشش‌های پسرها در راستای دانش و اندیشه تنها برای گرفتن نگر دخترهاست!

هرچند دور از باور میزند، ولی میتوان گفت غریزه سکس آن اندازه توانمند است که بسیاری از رفتارهای ما را زیرهنود (تحت تاثیر) خود ببرد.

اما پس از این بین دو وجه متناقض این قضیه گیر کرده ام : صداقتی که بسیاری از انسانها در مواجهه با نفس خود دارند ستودنی ست یا کاری که با تفکرات میکنند تنفر برانگیز است؟

کدام روراستی؟

Dariush
11-05-2012, 06:40 PM
میتوانیم یک گام هم فراتر رفته و بگوییم همه کوشش‌های پسرها در راستای دانش و اندیشه تنها برای گرفتن نگر دخترهاست!

هرچند دور از باور میزند، ولی میتوان گفت غریزه سکس آن اندازه توانمند است که بسیاری از رفتارهای ما را زیرهنود (تحت تاثیر) خود ببرد.
فرقی بین پسرها و دخترها نمیبینم.البته وقتی مردها را در این شکل میبینم، خشم بیشتری مرا در بر میگیرد.نمیدانم این کار چقدر در کشورهای دیگر رواج دارد، اما میدانم که در ایران در حد قابل توجهی وجود دارد.

کدام روراستی؟
جمله سوالی بود.درواقع بعد ازلحاظ کردن آئین های نگارشی، این چنین میشود:

اما پس از این، بین دو وجه متناقض این قضیه گیر کرده ام :آیا باید صداقتی که بسیاری از انسانها در مواجهه با نفس خود دارند را ستود؟ یا کاری که با جریان اندیشه میکنند تنفر برانگیز است؟

در واقع نمیدانم اسمش صداقت است یا شیادی؟یعنی آیا میتوان از اندیشه ها نیز اینچنین در راستای اهداف "اراده حیات" بهره برداری کرد و کسی که این کار را انجام داد صداقت ورزیده است؟یا آن گزینه دوم؟.گزینه دوم به نظرم درست تر است.

viviyan
11-05-2012, 07:26 PM
حالا جالبیِ قضیه اینه که آقایون چقدر خوب خودشون رو میشناسن. بعضی از گفته ها منو علی رغم میلم حسابی خندوند. :e056:

Anarchy
11-05-2012, 07:33 PM
خب حالا خانم ها هم بیان یه نظری بدن در این زمینه...مثلا این راه های آقایون رو میپسندن؟ درست هست از نظرشون یا نه؟ اگه درست نیست فکر میکنن آقایون باید چیکار کنن؟ در انتها هم احیانا اگر روشی برای فریب آقایون دارن رو کنن:e105:

viviyan
11-05-2012, 07:40 PM
آنارشی جان من یکی از پسرای خاصی خوشم میاد... :e415: بنابراین نمیتوونم از طرف بقیه دخترا حرف بزنم.

۲- هرگز برای بار اول به یک دختر ابراز علاقه نکنید ، بگذارید او اول بگوید ، اگر شما اول ابراز علاقه کنید ، از همان لحظه باید سواری بدهید!
۶- بچه سوسول نباشید. (بچه سوسول یعنی چی؟)
۸- دماغ خود را هیچ وقت جلوی دختر نکشید ، بروید یک گوشه یک فین حسابی‌ بکنید.
۹- دست توی دماغ خود نکنید و همچنین داخل شلوار برای خاراندن ماتحت!
۱۱- وقتی‌ با یک دختر جایی هستید ، مثل جواد‌ها به سر و سینه دختر زل نزنید.
۱۴- جوراب سوراخ نپوشید.

موارد بالا برای من یکی مهمن.

viviyan
11-05-2012, 07:43 PM
۱۸- آهنگ عباس قادری در ماشین نگذارید و فکر کنید که بامزه است!

با ممد تو این مورد موافقم

:e415:

Anarchy
11-05-2012, 07:49 PM
ببخشید این جوراب سوراخ رو از کجا میفهمید انوقت:e105:؟؟؟ بعد نگفتم از چی خوشت میاد...گفتم چطوری گول میخوری:e404:؟

viviyan
11-05-2012, 07:55 PM
یه بار با یه پسری رفتیم رستوران سنتی، از اینایی که رو تخت میشینن، پسره جورابش پاره بود، خیلی بدم اومد ازش.
برا فریفته شدن دخترا معمولا معیار خاصی وجود نداره. برای هر کسی متفاوته، دخترا مثل پسرا تک بعدی نیستن.
من معمولا شیفته شخصیت پسری میشم، خب شخصیت یه پسر هم از روی ظاهرش تا حدودی نمایان میشه. در کل زود عاشق میشم اونم با حرف زدن، یا نفرتم برانگیخته میشه یا عاشق میشم.

Anarchy
11-05-2012, 07:59 PM
زودیم میخوای طرفو پابند خودت کنی، مگه نه:e404:؟ و گرنه پسره خائنی بیش نیست...درسته؟

viviyan
11-05-2012, 08:03 PM
قبلا آره آنارشی ولی جدیدا از ازدواج و زندگی متاهلی خیلی بدم اومده. نمیدونم تا کی :e40e:

Anarchy
11-05-2012, 08:11 PM
خب دنبال کیس خوب میگردی و گرنه بازم حاضر نیستی موقتی و بدون آینده با کسی باشی:e106:!!! تقریبا همه دخترای ایرانی همین شکلین...شایدم حق داشته باشن تو ایران!

viviyan
11-05-2012, 08:15 PM
نه دیگه آنارشی. اینکه میگم از ازدواج بدم میاد واقعا بدم میاد. ولی به دختران ایرانی حق بدیم، تو ایران دخترا یه جورایی محکومند به ازدواج.

Anarchy
11-05-2012, 08:41 PM
بله من یکی حق میدم اما موندم بین دو گزینه صداقت و دروغ در مقابل دخترا:e418:!!

viviyan
11-05-2012, 08:46 PM
صداقت بیشتر جواب میده. حداقل خودت از خودت راضی تری. :e418:

Anarchy
11-05-2012, 08:49 PM
صداقت بیشتر جواب میده. حداقل خودت از خودت راضی تری. :e418:

تا چند وقت پیش خودم هم همین فکر رو میکردم...اما ظاهرا واقعیت چیز دیگه ای رو میگه!! ضمنا صداقت برای رسیدن به چی؟ مثلا برای رسیذن به سکس با یک دختر، به نظر شما صداقت بیشتر جواب میده یا دروغ؟

viviyan
11-05-2012, 08:56 PM
تا چند وقت پیش خودم هم همین فکر رو میکردم...اما ظاهرا واقعیت چیز دیگه ای رو میگه!! ضمنا صداقت برای رسیدن به چی؟ مثلا برای رسیذن به سکس با یک دختر، به نظر شما صداقت بیشتر جواب میده یا دروغ؟

صداقت برای کسب محبوبیت. برای رسیدن به سکس رو دقیقا نمیدونم. قول ازدواج فکر کنم تاثیر داشته باشه. :e056:

shirin
11-05-2012, 09:05 PM
دروغ ممکنه برای رسیدن به هدف اثر گذارتر باشه ولی باعث آسیب رسوندن به دیگران میشه. اگه شما هدفتون تنها رسیدن به هدف باشه و براتون دیگران مهم نیستند میتونید دروغ بگید بدون اینکه به جنبه انسانیش توجه داشته باشید.

Anarchy
11-05-2012, 09:18 PM
صداقت برای کسب محبوبیت. برای رسیدن به سکس رو دقیقا نمیدونم. قول ازدواج فکر کنم تاثیر داشته باشه. :e056:

ویوی جان،فکر نه شما مطمئن باش تو ایران شاید تنها راه همین باشه...حالا یا مستقیم قول رو باید بدی یا یه جوری رفتار کنی که انگار قصدت همینه!! منم متاسفانه دروغ گفتن تو کتم نمیره...

در مورد همون صداقت هم چیزی که من دیدم اکثریت دختر ها چیزی که دقیقا با چشم هاشون میبینن روشون بیشتر اثر داره تا چیزی که احتمالا واقعیت داشته باشه، پس این صداقت هم معلوم نیست چقدر کارایی داشته باشه!!

Russell
11-06-2012, 02:16 PM
میگم اگر منظور از فریفتن seduction است،استفاده از دلبری بجای آن بهتر نیست؟

Mehrbod
11-06-2012, 03:42 PM
میگم اگر منظور از فریفتن seduction است،استفاده از دلبری بجای آن بهتر نیست؟

دلبری یا دلرُبایی.

یکمی برای من همان چم seduction و اندکی فریب دارد، دومی ولی بی شیله پیله آن.

Theodor Herzl
11-06-2012, 05:27 PM
دلبری می‌شه flirting,
seduction معنی‌ اغوا یا فریب رو میده.

Russell
11-06-2012, 05:35 PM
دلبری می‌شه flirting,
sedustion معنی‌ اغوا یا فریب رو میده.
آنکه لاس زدن میشود بگمانم،آری اغوا از دلبری بهتر است،خواستم معادل پارسی بکنم مثلا

Mehrbod
11-06-2012, 09:29 PM
دلبری می‌شه flirting,
seduction معنی‌ اغوا یا فریب رو میده.

نه، flirting میشود همان لاسیدن.
seduction = دلبری
دلربایی = ؟

Reactor
11-07-2012, 12:13 PM
پارامترهای دختربازی در تیپ و قیافه و هیکل و حرف زدن و شوخ طبعی و ماشین و خونه خلاصه میشه.
بقیه چیزها فرعیاته و مهم نیست. مثلا هر عمله ای که دختربازی میکنه میدونه که نباید دستش رو تا مفرغ تو دماغش فرو کنه. دیگه گفتن نداره.
از اون پارامترهایی که بالا گفتم به نسبت از هر کدوم هر کس یک چیزی داره.
هر کدوم این ها یک امتیازی داره.
به نظر من بهتره هر کس به خودش از هر کدوم این ها یک شماره ای بده تا بدونه در چه رنجی موفقتر عمل میکنه و نقاط ضعف و قوتش کدامند.
یکی ممکنه قیافه و فِیس عالی داشته باشه ولی فاکتورهای دیگه اش ضعیف باشه.
باید روی بقیه اش کار کنه تا بهتر بشه.
برای مخ زدن قیافه و هیکل و حرف زدن و شوخ طبعی تعیین کننده ست و برای ادامه ی دوستی , داشتن ماشین و برای سکس , داشتن یک خونه ی خالی!

حالا شما از هر کدوم نمره ی بیشتری به خودتون بدید شانس بیشتری در اون مرحله در تور کردن داف های شاخ تر دارید:e420:

Theodor Herzl
03-03-2013, 08:36 AM
راه‌های فریفتن - فصل دوم::e40a:

۱-اگر قصد شما فقط سکس یا لاس زدن با یک نفر است از هیچ دروغی ترس نداشته باشید و هرچیزی که فکر می‌کنید به هدف نهایی شما و نزدیک شدن به تخت کمک می‌کند بگویید.

۲-همیشه آدامس نعنا در جیب داشته باشید که وقتی‌ با یک دختری صحبت می‌کنید اگر مشروب خورده باشید دهان شما بوی الکل ندهد.

۳- Randomly از دخترانی که از کنار شما ردّ میشوند تعریف کنید مثلا بگویید که چه موی قشنگی‌ داری یا چه لب‌های قشنگی‌ داری

۴- آهنگ‌های متال در تلفن خود داشته باشید و کلی‌ اطلاعات از گروه‌های مثل black sabath و غیره بدانید که برای چسی آمدن از آنها استفاده کنید اینگونه از ۹۹% بقیه که همش سیاوش قمیشی و ابی گوش میدهند جدا میشوید!

Waffen
03-03-2013, 11:37 AM
به نظر من بیشتر مسائلی که مطرح شد seductive نبودند... مثلا دست توی دماغ نکردن یا چه میدانم جوراب پاره نپوشیدن چیزهایی نیستند که اونها رو بشه seductive دانست... بیشتر موارد دیگری هم که گفته شد مسائل خیلی عمومی بودند که بیشتر جزو نظافت عمومی و ادب بودند... به نظر من ربطی به فریفتن کسی ندارند... اینها رو هر فردی که حداقل دارای شخصیت متوسط هم باشد چه در مقابل دختر و چه در مقابل پسر رعایت میکند...
من به شخصه همیشه جذب شخصیت و تفکر افراد میشم... چه در دختر ها و چه در دوستی های ساده با هم جنس خودم... همیشه هم علاقه به رابطه های طولانی داشتم و دارم... برای من one night stand لذت بخش نیست...
فکر میکنم اگر با فردی رو به رو میشید که تا حدی سطحی بین و نادان هست که دروغ ها برایش لذت بخش تر و جذاب تر از واقعیت هاست همون بهتر که از این فرد دوری کنید...
متاسفانه 90 درصد افراد به شدت سطحی بین و نادان هستند... در نتیجه بله... دروغ گفتن در اکثر مواقع خیلی بهتر از گفتن واقعیت هاست...

در ضمن چیزی که من تجربه کردم این هست که حرف زدن در مورد خیلی چیزها که کمی بالاتر از سطح درک عامه است کار درستی نیست... به نظر میاد شوخی های مسخره و دری وری گفتن و حرف زدن بدون توقف و پشت سر هم و خزعبلات بافتن روی خیلی از افراد تاثیر بیشتری داره...
بنده در اینکار بسیار بسیار بی استعداد هستم...

Waffen
03-03-2013, 11:39 AM
آهنگ‌های متال در تلفن خود داشته باشید و کلی‌ اطلاعات از گروه‌های مثل black sabath و غیره بدانید که برای چسی آمدن از آنها استفاده کنید اینگونه از ۹۹% بقیه که همش سیاوش قمیشی و ابی گوش میدهند جدا میشوید!

that was a nice touch... :e404:

باز هم تجربه نشان داده که اینکار هم عموما جالب نیست و بعضا تاثیر منفی دارد... :e40e:

Ouroboros
03-03-2013, 04:09 PM
در ضمن چیزی که من تجربه کردم این هست که حرف زدن در مورد خیلی چیزها که کمی بالاتر از سطح درک عامه است کار درستی نیست... به نظر میاد شوخی های مسخره و دری وری گفتن و حرف زدن بدون توقف و پشت سر هم و خزعبلات بافتن روی خیلی از افراد تاثیر بیشتری داره...
بنده در اینکار بسیار بسیار بی استعداد هستم...

پیشنهادهای من:
1. اندکی سگ محلی بکنید : هرچه کمتر زنان را بخواهید میل اجتماعی آنها به اخذ تائید شما بیشتر می‌شود. اما مراقب باشید که تمام درها را نبندید، در یک جمع، بیشترین توجه را به معمولی‌ترین دختری که اصلا قصد ارتباط با او را ندارید نشان بدهید. همیشه روی حسادت زنانه حساب ویژه‌ای باز بکنید.

2. یاد بگیرید چطر یک آدم عوضی بامزه باشید: آنها را بخندانید، اما هرگز دلقک جمع نشوید. بهترین راه اینست که خود آنها را به نحو خفیفی مسخره بکنید. خنده باعث می‌شود از تنشها کاسته بشود و خیلی زودتر به صمیمیت برسید. ضمنا بودن کنار شما را به زمان شادی بدل می‌کند و طرف بطور نا-آگاه می‌خواهد بیشتر کنارتان باشد. ضمنا، اعتماد بنفس او را اندکی کاهش می‌دهد و باز در راستای دعوت او به کسب تائید شماست.

3. هرگز برایشان خرج نکنید: باعث می‌شود که روی شما برنامه‌ی دیگری باز بکنند و به نحو دیگری با شما رفتار بکنند. ما می‌خواهیم «رفیق جنسی» آنها باشیم نه «همسران وفادارشان».

4. از آنها تعریف ِ نوام با تودهنی بکنید: مثلا بگویید «موهات زیباترین کلاه‌گیسیه‌ که تا حالا دیدم»، یا «عاشفتم، تو کسخلی»، یا «از سایز سینه‌هات معلوم بود دختر باهوشی هستی» و ... با در نظر داشتن دو نکته: اول اینکه هرگز اینرا در آغاز گفتگو یا یکی دو قرار اول شروع نکنید. دیگر اینکه در یک نوبت هرگز بیش از یکی/حداکثر دوبار از آن استفاده نکنید. پس زدن با یک دست و پیش کشیدن با دست دیگر زنها را شیفته می‌کند.

5. هرگز، تحت هیچ شرایطی، خودتان را فتح شده نشان ندهید: همیشه چیزی داشته باشید که او از آن خبر ندارد، قرار نیست خبر داشته باشد و بخشی مهم از زندگی شما محسوب می‌شود. زنها همانطور با شما رفتار می‌کنند که بهشان اجازه می‌دهید، و آدمها باید بخشی از فضای خصوصی خود را حفظ بکنند. هم از «خفه» شدن جلوتر در رابطه جلوگیری می‌کند، هم سوی رازآمیز و معماگونه‌ی شما را چند برابر تقویت می‌کند.

6. هر از گاهی یک بحث «شبه‌جدی» براه بیاندازید، و نظر او را درباره‌ی آن جویا بشوید: زنها دوست دارند جدی گرفته بشوند. اگر بحثی مثلا درباره‌ی شرایط سیاسی روز درگرفت، نظر خود را با رعایت تمام و کمال اصول «درست‌نمایی سیاسی (http://en.wikipedia.org/wiki/Political_correctness)» بگویید، بعد بلافاصله نظر او را بپرسید و «اندکی» برای کشیدن جواب از او پافشاری بکنید. به جوابهای اغلب چرت و پرت او گوش بدهید(می‌دانم، کار سختی‌ست، باید تمرین بکنید)، و سپس چند سوال ظاهرا مربوط در اینباره از او بپرسید. این نشان می‌دهد که با بقیه‌ی مردها که فقط به فکر سکس و عیش و بدن و ... هستند تفاوت دارید و به «افکار» او هم اهمیت می‌دهید(lol)، حواستان باشد که هرگز با او مخالفت نکنید، اشتباه بودن موضع او را نشان ندهید، و اگر خیلی استاد هستید و در فن مباحثه تجربه دارید، می‌توانید مخالفتی نامربوط و جزئی بکنید که اشتباه بودن آن مشهود است، اجازه بدهید او خطا بودن شما را نشان بدهد و سپس وانمود بکنید در بحث شکست خورده‌اید. اما این یکی ریسک بالایی دارد، بدون اطمینان از توانایی طرف در فهمیدن خطا بودن نقدتان به آن اقدام نورزید.

7. خودتان را همواره به نحوی دوست‌داشتنی(و نه توام با خاک‌برسری و ناتوانی اجتماعی)، در ارتباط با موضوعات بی‌ارزش و اهمیت، بی‌دست و پا نشان بدهید و هرگز، هرگز، تحت هیچ شرایطی، ادای آدمهای باتجربه‌تر را در مواردی که به سودتان نیست درنیاورید: این یکی سخت‌تر و موثرتر از تمام آنهای دیگر است. نشان دادن اینکه آلفای صدرصد نیستید و بخشی از شخصیت شما که البته چندان مهم هم نیست آسیب‌پذیر و حساس است باعث بالا رفتن اعتماد چند برابری می‌شود و در واقع آخرین مرحله از فریبگری‌ست که شما را «واقعی» می‌کند. خیلی از زنها(احتمالا به طرز فرگشتیک)مردانی که زیادی خوب هستند که واقعی باشند را نمی‌پسندند و به آنها اعتماد نمی‌کنند، یک نقطه‌ی ضعف بسیار Cute و «کوچول‌موچول» و بامزه برای خودتان انتخاب بکنید، و به نحو هوشمندانه‌ای آنرا به او نشان بدهید. خودتان را فقط برای لحظه‌ای از اینکه آنرا فهمیده خجالت‌زده و اسیب‌پذر نشان بدهید، از میوه‌های درخت فرگشت که حس «حمایت» از پستانداران بی‌پناه و کوچولو را در زنان قرار داده لذت ببرید.

8. احمق نباشید و از روشهای دهه‌ی هشتار استفاده نکنید: مشروب سفارش بدهید به این خیال که در مستی طرف گارد خود را پائین می‌آورد! دختران بالاتر از 7/10 تا آن لحظه صدها بار فریب این تکنیک را خورده‌اند و به محض اینکه چنین کیسی می‌بینند یا گریزان می‌شوند، از آنهم بدتر، حس انتقام‌جویی درشان زنده می‌شود و چهار/پنج مشروب گران سفارش می‌دهند و آخر شب بی‌سر و صدا جیم می‌شوند.

9. حالا که پیروز شده‌اید و او را به رخت‌خواب کشیده‌اید، آدم باشید، به مردان پس از خودتان خیانت نکنید و ناگهان تبدیل به جانوری که واقعا هستید نشوید. کار را برای کسانی که بناست پس از شما بیایند سخت‌تر نکنید. رابطه را طوری بهم بزنید که گویی همه‌اش تقصیر شماست و از بابت آن متاسفید.

اینها را داشته باشید تا بعد. :e40f:

yasy
03-03-2013, 04:26 PM
امیر جان هر خط نوشتتو كه خوندم خندیدم مرسی این همه راهكار:))

. از آنها تعریف ِ نوام با تودهنی بکنید: مثلا بگویید «موهات زیباترین کلاه‌گیسیه‌ که تا حالا دیدم»، یا «عاشفتم، تو کسخلی»، یا «از سایز سینه‌هات معلوم بود دختر باهوشی هستی» و ... با در نظر داشتن دو نکته: اول اینکه هرگز اینرا در آغاز گفتگو یا یکی دو قرار اول شروع نکنید. دیگر اینکه در یک نوبت هرگز بیش از یکی/حداکثر دوبار از آن استفاده نکنید. پس زدن با یک دست و پیش کشیدن با دست دیگر زنها را شیفته می‌کند.

میگم خودتان هم از این روش استفاده كردید؟:))
به شخصه همچین چیزی بشنوم تیكه هایی میندازم كه كلا طرف این راهكار و فراموش كنه:))

Mehrbod
03-03-2013, 04:32 PM
امیر جان هر خط نوشتتو كه خوندم خندیدم مرسی این همه راهكار:))

به شخصه همچین چیزی بشنوم تیكه هایی میندازم كه كلا طرف این راهكار و فراموش كنه:))

آری, کمابیش همیشه یک برستایش (compliment, admiration) را با یک سخن یا ناسزای نرم میتوان و خوبه که همراه کرد.

نمونه:

عاشقتم —> almost always lame
عاشقتم عزیزم —> bettter, still lame
عاشقتم دیوونه —> okay, sometimes cool

ولی بهترین:

عاشقتم عوضی!

این یکجور همچندی (equation) پنهان گویا دارد, یک اینکه شما تنها دیگری را نبرستوده‌اید, ناسزا هم گفته‌اید, ولی رویهمرفته همچنان یک برستایش هم انجام داده‌اید.

yasy
03-03-2013, 04:43 PM
آری, کمابیش همیشه یک برستایش (compliment) را با یک سخن یا ناسزای نرم میتوان و خوبه که همراه کرد.

نمونه:

عاشقتم —> almost always lame
عاشقتم عزیزم —> bettter, still lame
عاشقتم دیوونه —> okay, sometimes cool

ولی بهترین:

عاشقتم عوضی!

این یکجور همچندی (equation) پنهان گویا دارد, یک اینکه شما تنها دیگری نبرستوده‌اید, ناسزا هم گفته‌اید, ولی رویهمرفته همچنان یک برستایش هم انجام داده‌اید.

:))
شاید در بعضی زمان های خیلی خیلی خاص اگر آمیخته با احساس باشد خوشایند باشد ولی پیشنهاد میكنم روی هر كسی و در هر زمانی امتحان نكنید
چون این گونه سخن ها و لحن ها ساختگی بودن یا نبودنش حد اقل برای من خیلی خیلی ملموس است

Theodor Herzl
03-03-2013, 05:05 PM
به نظر من بیشتر مسائلی که مطرح شد seductive نبودند... مثلا دست توی دماغ نکردن یا چه میدانم جوراب پاره نپوشیدن چیزهایی نیستند که اونها رو بشه seductive دانست... بیشتر موارد دیگری هم که گفته شد مسائل خیلی عمومی بودند که بیشتر جزو نظافت عمومی و ادب بودند... به نظر من ربطی به فریفتن کسی ندارند... اینها رو هر فردی که حداقل دارای شخصیت متوسط هم باشد چه در مقابل دختر و چه در مقابل پسر رعایت میکند...این نکات ظریف مثل دست توی دماغ نکردن از اوجب واجبات است!:e420: وقتی‌ یک دختری از دور پسری را ببیند که تا آرنج دستش درون دماغش است دیگر هرچه تلاش هم بکنید فایده ندارد یا حداقل ۲-۳ برابر از شما انرژی می‌گیرد!

Mehrbod
03-03-2013, 05:08 PM
این نکات ظریف مثل دست توی دماغ نکردن از اوجب واجبات است!:e420: وقتی‌ یک دختری از دور پسری را ببیند که تا آرنج دستش درون دماغش است دیگر هرچه تلاش هم بکنید فایده ندارد یا حداقل ۲-۳ برابر از شما انرژی می‌گیرد!

کسرا جان این همان بیشتر به نکته‌هایِ بهداشتی و گاه آداب معاشرت میخورد! بیشتر اینها را تنهایی هم نباید کرد, پیوندی به اینکه دختری کسی آنجا بود نبود ندارد.

Theodor Herzl
03-03-2013, 05:08 PM
رابطه را طوری بهم بزنید که گویی همه‌اش تقصیر شماست و از بابت آن متاسفید.این جمله که its not you its me از ۱۰۰۰ تا فحش برای بهم زدن بدتر است. یک دختر به من فحش میداد و میرفت از اینکه این جمله را بگوید کمتر سوزش داشت!

Theodor Herzl
03-03-2013, 05:10 PM
کسرا جان این همان بیشتر به نکته‌هایِ بهداشتی و گاه آداب معاشرت میخورد! بیشتر اینها را تنهایی هم نباید کرد, پیوندی به اینکه دختری کسی آنجا بود نبود ندارد.خوب دفعه بعدی که به کلاب رفتید یک دست را از پشت درون ماتحت بکنید و مشغول خارش شوید و دست دیگر را در دماغ ببینید تا آخر شب کسی‌ طرف شما می‌‌آید یا نه!:e420:

Theodor Herzl
03-03-2013, 05:14 PM
1450

Ouroboros
03-03-2013, 05:15 PM

من سالها این روشها را با موفقیت آزموده‌ام. دوستان زن‌باز دیگر هم کم و بیش روشهای مشابه/همسانی دارند. جدا از آنکه درصد موفقیت آنها استثنایی‌ست و به نحو بین‌المللی با بیشینه‌ی زنان جواب می‌دهند، در تمام این سالها حتی یک بار مهر تائید هیچ زنی که آنها را می‌دانسته یا به نحوی از آنها مطلع شده را دریافت نکرده‌ام. «این روی من کار نمی‌کند»، «هه‌هه، بامزه بود»، «اصلا همچو چیزی نیست»، «اینها خیالات شماست»، «واقعا برای شما متاسفم که عشق و صمیمت را اینطور به بازی گرفته‌اید»، «به پست من اگر می‌خوردی نشانت می‌دادم» و ... اما چیزی که از اینهم جالبتر است: تمام این زنان هم با وجود دانستن این تکنیکها باز «فریب» آنها را می‌خورند!

(پس خطری نیست، تا می‌توانید آنها را بگسترانید. زنان روش دیگری برای جفت‌یابی ندارند، شما دارید تمام ویژگی‌هایی که زنان برای یافتن مرد سکسی دارند را بازی می‌کنید).

شاید در بعضی زمان های خیلی خیلی خاص اگر آمیخته با احساس باشد خوشایند باشد ولی پیشنهاد میكنم روی هر كسی و در هر زمانی امتحان نكنید
چون این گونه سخن ها و لحن ها ساختگی بودن یا نبودنش حد اقل برای من خیلی خیلی ملموس است

مطمئنا نگرانی شما بانوی گرامی برای ما نیست که یک وقت نتوانیم با این روشها دختران را فریب بدهیم؟:e404:
دختر مجردی که خودآراسته به بار(یا معادل ایرانی آن پارتی)آمده قصدش اینست که شب خوبی را سپری بکند و از همنشینی/سکس با مرد جذابی لذت ببرد، تنها می‌ترسد از اینکه مبادا «لاشی» و «خراب» و «آن کاره» و ... تلقی بشود و بخشی از جایگاه اجتماعی خود رااز دست بدهد. تنها کاری که شما باید بکنید اینست که فضای اعتماد بوجود بیاورید که طرف با خیال آسوده کارش را بکند(تنها دلیلی که تکنیک «مشروب خوراندن» و «مست کردن» هم کار می‌کند همینست).

Ouroboros
03-03-2013, 05:17 PM
این جمله که its not you its me از ۱۰۰۰ تا فحش برای بهم زدن بدتر است. یک دختر به من فحش میداد و میرفت از اینکه این جمله را بگوید کمتر سوزش داشت!
خُب این جمله‌ی کذایی را نگویید، به جای آن یک داستانی سرهم بکنید!
همه چیز بهتر از آنست که به طرف بگویید «من فقط می‌خواستم تو را بگایم، یک وقت مزاحمم نشوی».

yasy
03-03-2013, 05:38 PM
در تمام این سالها حتی یک بار مهر تائید هیچ زنی که آنها را می‌دانسته یا به نحوی از آنها مطلع شده را دریافت نکرده‌ام. «این روی من کار نمی‌کند»، «هه‌هه، بامزه بود»، «اصلا همچو چیزی نیست»، «اینها خیالات شماست»، «واقعا برای شما متاسفم که عشق و صمیمت را اینطور به بازی گرفته‌اید»، «به پست من اگر می‌خوردی نشانت می‌دادم» و ... اما چیزی که از اینهم جالبتر است: تمام این زنان هم با وجود دانستن این تکنیکها باز «فریب» آنها را می‌خورند!

(پس خطری نیست، تا می‌توانید آنها را بگسترانید. زنان روش دیگری برای جفت‌یابی ندارند، شما دارید تمام ویژگی‌هایی که زنان برای یافتن مرد سکسی دارند را بازی می‌کنید).

خوب این یك امر كاملا بدیهی است كه هر كسی كه متوجه میشود فریب خورده آن را تكذیب میكند:e058:
ولی من صادقانه عرض كردم پیش آمده كه با شنیدن این گونه صحبت ها و یا اجرای این راهكار ها خندیدم و به طرف برخورده یا اینكه هیچی نگفتم چون حوصله نداشتم و دارای هدف مشترك با طرف مقابل بودم:))
زیاد زنان را ساده فرض نكنید:) در خیلی مواقع برای هر چه زودتر رسییدن به هدفش كه احتمالا نزدیك شدن به تخت یا هر چیز دیگری است وانمود میكند كه فریب خورده چون هدفش همان لذت بردن از همنشینی با مرد سكسی است
وقتی یك راهكار برای مدت های طولانی جواب داد باید شك كرد:)

Nevermore
03-03-2013, 05:45 PM
من هم در این میان گوشه ای از تجربه ام را در اختیار دوستان می گذارم.
هرگاه سخن از فلسفه شد نیچه را از یاد نبرید.نمی دانم چرا اما تاکنون هرگاه در جمعی دوستانه از نیچه گفته ام همگی شیفته ام شده اند.

در مورد فریفتن پسران هم روشن است.فقط کافی است گوشه ای از ممه را نشان دهید.تمام است:e40d::e105:

Theodor Herzl
03-03-2013, 06:38 PM
1451

Ouroboros
03-03-2013, 07:24 PM
کسری جان همینمان مانده که برای فریفتن دختران از حرفهای یک مرد گی استفاده بکنیم. :e414::e056:

viviyan
03-03-2013, 07:27 PM
کلا کار احمقانه ایه آدم خودشو به زحمت بندازه برای برقرار کردن رابطه با یکی دیگه. گور بابای هرکی که من برای جلب نظرش باید تظاهر به چیزی کنم که نیستم یا با چیزایی که دارم خودنمایی کنم.

Theodor Herzl
03-03-2013, 07:52 PM
کلا کار احمقانه ایه آدم خودشو به زحمت بندازه برای برقرار کردن رابطه با یکی دیگه. گور بابای هرکی که من برای جلب نظرش باید تظاهر به چیزی کنم که نیستم یا با چیزایی که دارم خودنمایی کنم.زحمت نیست یک بازی فکری هست هر دختری راه‌های خودش را دارد وقتی‌ پسر‌ها با هم تنها میشوند ۸۰% راجع به sexual conquest‌ها صحبت میکنند!:e420:

Mehrbod
03-03-2013, 07:53 PM
در مورد فریفتن پسران هم روشن است.فقط کافی است گوشه ای از ممه را نشان دهید.تمام است

برای سکس آری, ولی برای عاشق کردن یک پسر دخترها باید راه‌هایِ پیشرفته‌تر و سخت‌تری بروند!

من کمابیش هر ترفندی میدانم از خود دخترها آینه کرده‌ام, نمونه‌یِ خوب آن ترفند باستانیه «با دست پس زدن و با پا کشیدن» ٸه.

این شیوه بر این پایه کار میکند که شما به کسی که میخواهید دلباخته‌یِ خوتان کنید هر از گاهی یک اندازه «خوشی
افزوده» بدهید و بسیار بگو و بخند و نزدیکی کنید, سپس برای یک بازه‌یِ زمانی‌ای خودتان را دور و ورای دسترس وی ببرید.

این شیوه به نگر میاید که با دستکاری ِ آستانه‌یِ خوشی شانس کامیابی بالایی دارد. نکته‌یِ گیرای
داستان اینکه دخترها خودبه‌خود از روی چرخه‌یِ ماهانگی این رویکرد را در پیش میگیرند, یعنی در ماه یک هفته
با شما بسیار نزدیک و صمیمی میشوند, سپس یک هفته و چند روزی سرد و دور میشوند و ماه از نو بازی از نو.

این در همان راستای ترفند یکم امیر میرود که خودش زیرگردآیه‌یِ (subset) «در دسترس نبودن» است.

رویهمرفته رویکرد هماگ «در دسترس نبودن» میگوید که اگر بیش از اندازه یکجا باشید از ارزشمندی و خواستنی‌تاد شما کم کم میکاهد و گستره‌یِ
کارکرد آن از دوستی فراتر میرود. بنمونه در همین دفترچه هم بیش از اندازه همگاه (online) باشید میبینید که کمتر از شما سپاسگزاری میشود,
برای دوستی نیز اگر بیش از اندازه و همیشه در دسترس باشید بوارونه نادیده گرفته میشوید, ولی اگر گاهی باشید (و خوب هم باشید) و
سپس گاهی نباشید به جایگاهی میرسید که دیگری نبودِ شما را بیشتر از بودِ دیگران میبیند و کم کم به شما احساس بهتری در برابر دیگران پیدا میکند.

من یک شیوه دیگری هم دارم که بسادگی, نیوشیدن (گوش دادن) به سخنان دیگری است. اصولا باید در جایگاه یک بازی به
این بنگرید, هر چه دیگری را بیشتر به سخنگویی و گفتن از زندگی و دشواری‌هایِ روزانه اش بکشید به شانس دلباختگی
او به خودتان میافزایید. تنها ترفندِ داستان در اینه که بی گُسارش انرژی چندانی از پس کار بربیایید —> Multitasking

دخترها بر پایه‌یِ یک قانونِ سرانگشتی همیشه چیزهای فراوانی برای بازگویی دارند, واپسین لباسی که دیده‌اند, سخنی که
دوستشان درباره‌یِ کفش‌ شان پریروز در دانشگاه گفته, اینکه استادِ دانشگاه هیزه و اینکه چقدر راه رفته‌اند و سخنان اینچنینی.

اگر بتوانید مانند من یک گرایش راستین در دانستن اینها هم در خودتان بسازید که بسیار خوب میشود, بمانند یک داستان به زندگی وی
بنگرید و در کنار آن هرگز, هرگز هرگز درباره‌یِ هیچکدام از دشواری‌هایِ وی کوچکترین راهکاری ندهید! مگر زمانیکه خودش آشکارا از شما راهکار خواست.

viviyan
03-03-2013, 08:24 PM
زحمت نیست یک بازی فکری هست هر دختری راه‌های خودش را دارد وقتی‌ پسر‌ها با هم تنها میشوند ۸۰% راجع به sexual conquest‌ها صحبت میکنند!:e420:

تا جایی که من میدونم زحمت هست. برای دخترها حداقل خیلی زحمت هست. اینهمه آرایشی که دختر هم اتاقیه من براش صبح زود از خواب پامیشه برای شادی و دلخوشی ننه بزرگ من که نیست.
بعضی وقتا دخترا دوستان دخترشون رو هم با توجه به میزانی که باعث جلب توجه پسرا میشه انتخاب میکنن.

iranbanoo
03-03-2013, 08:46 PM
از نظر من آقایون احساس عینی دارند خانم ها برعکس بصری اند.
آقایون رو با یک نگاه خاص(حالا به هرنیتی) میتوان جذب کرد.
اما آقایون برای خانم ها باید حراف های متبحری باشند..........

undead_knight
03-03-2013, 09:29 PM
از نظر من آقایون احساس عینی دارند خانم ها برعکس بصری اند.
آقایون رو با یک نگاه خاص(حالا به هرنیتی) میتوان جذب کرد.
اما آقایون برای خانم ها باید حراف های متبحری باشند..........
فکر کنم بد بیانش کردیا:))
ولی خب من بهم شخصا اثبات شده زن ها بیشتر تحت تاثیر گفتار قرار میگیرند و مردها بینایی:)
مثلا یک آشنایی داریم از لحاظ قیافه؛ وضع مالی، هیکل و کلا از هر نوع جذابیت مردانه بی بهره هست ولی توانایی مخ زنی!و گفتارش جای همه اینها رو براش پر کرده:))

iranbanoo
03-03-2013, 09:46 PM
فکر کنم بد بیانش کردیا:))
ولی خب من بهم شخصا اثبات شده زن ها بیشتر تحت تاثیر گفتار قرار میگیرند و مردها بینایی:)
مثلا یک آشنایی داریم از لحاظ قیافه؛ وضع مالی، هیکل و کلا از هر نوع جذابیت مردانه بی بهره هست ولی توانایی مخ زنی!و گفتارش جای همه اینها رو براش پر گرده:))
نخیر درست بیانش کردم وگرنه شما چه طور متوجه شدی؟:))
کلا اینکه آقایون رو میشه در یک حرکت زنانه آچمز کرد ولی برای اینکه مخ مبارک خانم ها رو کار گفرت تدابیر زیادی باید اتخاذ کرد:)))

undead_knight
03-03-2013, 09:55 PM
scientia est potentia :)
خیلی از این ها به صورت فرگشتیک در نهاد مردها و زن ها هست و اون کسانی که این ویژگی ها رو ندارند یا به نسخه ضعیف ترش رو دارند با آموزش! و تاثیرات فرهنگ میتونند پیشرفت کنند:))البته بعضی;) هم ممکنه به صورت ژنتیکی در این زمینه ها قوی تر باشند:))

در کل از نگاه گیم تئوری و پارادوکس زندانیان نتنها اسم این کار فریب نیست که در بیشتر موارد یک جور بازی بسیار هوشمندانه(و گاهی ناخوداگاه) هست و هر دو طرف هم معمولا فکر میکنند دارند طرف مقابل رو فریب میدند:))
یعنی هر دو طرف وانمود میکنند که فریب میخورند یا علائمی از فریب خوردگی رو نشون میدند منتها با اهداف فرگشتیک متفاوت:)
یعنی در کل مخ زنی چندان فریب کاری خاصی نیست و اتفاقا یکی از دلایلی که افراد با دونستن روش های حریف همچنان به ظاهر فریب میخورند اینه که سودی این وسط وجود داره که فقط در این روش های فریب کارانه وجود داره:)

نکته تکمیلی:همینکه دوستان مرد ما فکر میکنند زنان معمولا ساده هستند و فریب میخورند و چندان به روش های فریبکارانه زنان اشاره نمیشه به نطر من نشون دهنده موثر بودن روش زن هاست:))
اگر کسی شروع نکرد چند تا از این روش ها رو شرح میدم:))

mohamadreza58
03-04-2013, 04:47 AM

کدام روش ها؟
روش های فریب دادن زنها یا روش های فریب خوردن زنها؟

Anarchy
03-04-2013, 08:02 AM
کدام روش ها؟
روش های فریب دادن زنها یا روش های فریب خوردن زنها؟

روش هایی که زن ها برای فریب دادن مردان استفاده میکنند دیگه:e405:

Fiona
03-04-2013, 10:46 AM
دخترها بر پایه‌یِ یک قانونِ سرانگشتی همیشه چیزهای فراوانی برای بازگویی دارند, واپسین لباسی که دیده‌اند, سخنی که
دوستشان درباره‌یِ کفش‌ شان پریروز در دانشگاه گفته, اینکه استادِ دانشگاه هیزه و اینکه چقدر راه رفته‌اند و سخنان اینچنینی.

اگر بتوانید مانند من یک گرایش راستین در دانستن اینها هم در خودتان بسازید که بسیار خوب میشود, بمانند یک داستان به زندگی وی
بنگرید

راه چاره برای دختری که کم سخن است چیست؟ :e415:

Waffen
03-04-2013, 11:18 AM
راه چاره برای دختری که کم سخن است چیست؟

جدا از گفتمان در مورد راه های فریفتن دیگران و اینجور حرف ها... شخصا کم حرف بودن یک فرد برای من یکی از جذاب ترین خصوصیت ها در شخصیت طرف مقابل است...
به نظرم فقط آدم های نادان خیلی حرف میزنند... :e40e:

Mehrbod
03-04-2013, 12:59 PM
راه چاره برای دختری که کم سخن است چیست؟ :e415:

راه چاره برای چی فیونا جان؟

دخترهای کم سخن (نزدیکِ ١:١٠٠٠) به زبانِ تن یا همان تن‌زبان (body language) روی میاورند, این دسته در آغاز برای پسرهای تازه کار
بسیار خواستنی هستند, زیرا پسرهای تازه کار و کم آروینتر نمیدانند چگونه از پسِ پرسخنی دخترها بربیایند, ولی دیرتر مایه‌یِ دشواری‌هایِ
بزرگتری میشود, چون خواندن زبانِ تن بویژه برای پسرها بسی سخته. یک دختر معمولی‌تر اگر آزرده یا ناخوشنود و .. شود به شما یکجوری سرانجام
در کالبدِ واژگان (همراه با تن) میگوید, ولی اگر کمسخن باشد آنگاه باید چشمتان به نشانه‌هایِ ریز و نابساویدنی (ناملموس) باشد که کار را سخت میکند!

این دسته از دخترها رویهمرفته شمارشان آن اندازه کمه که از دید آمار و گِرایند (probability) نمیارزد اینجا راهکار در راستای فریفتنشان برایِ پسرها بدهیم! (:

جدای آن, همانجور که Waffen در بالا پیشدستی کرد و گفت این دختران بیشتر زمانها خود بمانند یک
آرزوی دست نیافتنی برای پسران هستند و همین کمسخنی‌اشان مایه‌یِ دلباختگی پسر میشود!

جدا از گفتمان در مورد راه های فریفتن دیگران و اینجور حرف ها... شخصا کم حرف بودن یک فرد برای من یکی از جذاب ترین خصوصیت ها در شخصیت طرف مقابل است...
به نظرم فقط آدم های نادان خیلی حرف میزنند... :e40e:

نه اینجور‌ها نیست, کمسخنان یا همان خموشان دو دسته‌اند, دسته‌ای که نادانی خوشان را با گزیده گویی میپوشانند, دسته‌ای
که براستی بگوییم چند بُرزرایه‌ای (order-of-magnitude) فراتر از دیگران میاندیشند و پس بیشتر زمانها نیازی به سخن دیدن نمیبینند.
دسته‌یِ بزرگتر روشنه که یکمی‌ها هستند و هیچ چیزِ برستاینده‌ای نیز در اینکه شما خاموش بمانید و نادانی خودتان را نیاشکارید نمیباشد:

تا مرد سخن نگفته باشد, عیب و هنرش نهفته باشد

نکته: عیب > هنر

بر پادِ آن کسی که پرسخنی میکند و شما همچنان وی را باهوش میبینید است که بسیار کمیابه!

Waffen
03-04-2013, 08:25 PM
ه اینجور‌ها نیست, کمسخنان یا همان خموشان دو دسته‌اند, دسته‌ای که نادانی خوشان را با گزیده گویی میپوشانند, دسته‌ای
که براستی بگوییم چند بُرزرایه‌ای (order-of-magnitude) فراتر از دیگران میاندیشند و پس بیشتر زمانها نیازی به سخن دیدن نمیبینند.
دسته‌یِ بزرگتر روشنه که یکمی‌ها هستند و هیچ چیزِ برستاینده‌ای نیز در اینکه شما خاموش بمانید و نادانی خودتان را نیاشکارید نمیباشد:

تا مرد سخن نگفته باشد, عیب و هنرش نهفته باشد

نکته: عیب > هنر

بر پادِ آن کسی که پرسخنی میکند و شما همچنان وی را باهوش میبینید است که بسیار کمیابه!

کاملا درست است... بنده هم مسئله را مطلق فرض نمی کنم...
ولی معمولا افراد نادان خیلی زود خودشان را نشان میدهند... چه حرف بزنند و چه حرف نزنند... در مقابل افرادی هستند که بسیار کم حرف میزنند ولی یک گفته ی این افراد به اندازه ی صدها گفته ی دیگران ارزش و بار معنایی دارد... منظور چنین افرادی بود... به شخصه فقط یک نفر را با این خصوصیات می شناسم...

undead_knight
03-05-2013, 11:34 AM
من این چند روزه دسترسی به نت کمه،اگر روش های فریفتنی که زنان استفاده میکنند رو نگید ازتون ناامید میشما:))

Dariush
03-07-2013, 03:26 PM
نکته تکمیلی:همینکه دوستان مرد ما فکر میکنند زنان معمولا ساده هستند و فریب میخورند و چندان به روش های فریبکارانه زنان اشاره نمیشه به نطر من نشون دهنده موثر بودن روش زن هاست:))
زنان در این حوزه خیلی از مردان قوی‌تر هستند.چه به لحاظ تاکتیکی و چه از لحاظ تکنیکی! به قول خودتان همینکه مردان به دنبال راهکار برای فریفتن زنان هستند به طور ضمنی نشان از چیرگی زنان در این حوزه دارد . زنان از همان کودکی به خوبی روش‌های رخنه به دلها را می‌دانند و آنگاه که بالغ میشوند علاوه بر آنها به جلوه‌نمایی اندامهای جنسی و عشوه‌گری‌ها نیز مجهز میشوند.
http://www.daftarche.com/images/imported/2013/03/21.jpg (http://www.8pic.ir/viewer.php?file=6624bpyp4wku6b8yxel.jpg)

و فراتر از این، هتا بلاهت‌ها و حماقت‌های زنان نیز قدری دلنشین است(و گاها تحسین هم میشوند!) درحالیکه همین کارها اگر از یک مرد سر بزند در کمترین حالت مایه ریشخند دیگران خواهد بود.
نکته دیگر آنکه : بله؛ این امتیاز را باید به حساب زنان نوشت که آنها به مردان اجازه میدهند آنها را بفریبند و حس پیروزمندانه داشته باشند. زیرکی ظریفی‌ست!

Ouroboros
03-08-2013, 09:07 AM
این خارق العاده است که چطور هزاران مرد در سرتاسر جهان از راه‌های گوناگون به نتیجه‌ی مشترکی رسیده‌اند.
ناشناس در /b درباره‌ی دختربازی می‌نویسد، و جدا از زن‌ستیزی آشکار و طنز تاریک انباشته، چه مایه حقیقت را می‌گوید:

1463

iranbanoo
03-09-2013, 02:10 AM
اما موندم بین دو گزینه صداقت و دروغ در مقابل دختر
:))))
از نظر من اگر دروغگوی حرفه ای هستید از این تواناییتون به نحو احسن استفاده کنید:)دخترها در تشخیص راست و دروغ استادن اما اکثریت یکدروغ گوی حرفه ای رو به یک پسر ساده و بوق ترجیح میدن:))

Dariush
03-09-2013, 03:19 AM
از نظر من اگر دروغگوی حرفه ای هستید از این تواناییتون به نحو احسن استفاده کنید:)دخترها در تشخیص راست و دروغ استادن اما اکثریت یکدروغ گوی حرفه ای رو به یک پسر ساده و بوق ترجیح میدن:))
ساده و بوق را نمیدانم اما زنانی که من میشناسم و با آنها در ارتباط بوده‌ام نوع خاصی از صداقت را دوست میداشتند: صداقتی که در نهایت همه چیز به نحوی فداکارمآبانه به نفع آنها نشان داده شود!؟
من بیش از همان یکبار هرگز عاشق نشده‌ام ( و نخواهم شد) که آنهم در سنین 18 سالگی بود و تجربیاتی که از همان یک مورد آموختم آنقدر غنی هستند که به تمام جنبه‌های رفتارها و واکنش‌های زنان احاطه دارم ، طوری که معمولا میدانم وقتی چیزی میگوید یا کاری میکند به چه می‌اندیشد و در نهایت مقصودش چیست.و یکی از سرگرمی‌هایم این است که مثلا در یک رابطه خاص پیش‌بینی کنم که اولین بوسه کی ردوبدل میشود و یا فلان اتفاق برای اولین بار کی میفتد.در اکثر مواقع هم پیش‌بینی‌هایم درست از آب درمی‌آیند.اما برایم بسیار بسیار شگفت‌انگیز است که در حالیکه من به پشتوانه همان یکی دو تجربه نخستین به تمام زیر و بم‌های زنان پی برده‌ام و از همان گام نخست میدانم این رابطه به کجا می‌انجامد و من از آن چه میخواهم، ولی زنان انگار همیشه با یکسری ترفندهای مشخص و از پیش تعیین شده به دام میوفتند. انگار هزار بار هم که عاشق شوند بازهم باید همان راه پیشین را بروند.چنین است که میبینید پسرها معمولا یکبار بیشتر شکست عشقی نمیخورند اما دخترها در هر فصل از سال یک شکست عشقی را تجربه میکنند!
و به همین دلیل به دوستان میگویم که تجربیات و آموخته‌های خود را همین‌جا با دیگر هموندان به اشتراک بگذارند؛ بدون اینکه کمترین نگرانی از ناکارآمد شدن این ترفندها روی بانوانی که اینها را میخوانند به دل خود راه بدهند.
یک چیزی را بگویم و آن اینکه سلطه یافتن بر دل یک زن هوشمند و سرآمد تجربه‌ایست بی‌نظیر و مرد را تا حد خدایی بالا میبرد.این میتواند به سادگی تمام سوراخهای اعتماد به نفس مرد را وصله پینه کند.
هیچ چیز چون تایید یک زن فرزانه مرد را تسکین نمیدهد(نیچه).از سویی سلطه بر دل کسی چون من را یک زن میتواند در سند افتخارات خود ثبت کند:e417: . چرا که واقعا تاکنون بی‌احساس‌تر و سنگتر از خودم کسی را ندیده‌ام!
اما ترفندی برای به چنگ آوردن زنان : بگذارید برایتان نقش یک مادر را بازی کند که میخواهد فرزندش را خوشبخت کند و نیازهای او را برطرف کند. این ترفند بسیار موزیانه و پلید است اما همیشه جواب میدهد! چرا که براساس مسائل فرگشتیک بنا شده است.اما به هیچ وجه نگذارید نقش خواهر را بازی کند.هرگز این خطای مهلک را مرتکب نشوید.

undead_knight
03-09-2013, 12:48 PM
بگذارید برایتان نقش یک مادر را بازی کند که میخواهد فرزندش را خوشبخت کند و نیازهای او را برطرف کند. این ترفند بسیار موزیانه و پلید است اما همیشه جواب میدهد! چرا که براساس مسائل فرگشتیک بنا شده است.اما به هیچ وجه نگذارید نقش خواهر را بازی کند.هرگز این خطای مهلک را مرتکب نشوید.
کلا علاقه والدین به فرزندان از علاقه فرزندان به هم(خواهر و برادر)رویکرد فرگشتیک بهتری هست و به همین خاطر سواستفاده از این حس هم راحت تره:))

Mehrbod
03-09-2013, 07:21 PM
بگذارید برایتان نقش یک مادر را بازی کند که میخواهد فرزندش را خوشبخت کند و نیازهای او را برطرف کند. این ترفند بسیار موزیانه و پلید است اما همیشه جواب میدهد! چرا که براساس مسائل فرگشتیک بنا شده است.اما به هیچ وجه نگذارید نقش خواهر را بازی کند

ولی در جایگاه تازش حرکت یکمِ خوبیه, یعنی اگر شما روی اینکه «من و تو تنها دوست‌هایِ معمولی هستیم» پافشاری کنید, دختره در برابر این رفتار نابهنجار
کنجکاو میشود که "این دیگر چه جور آدمی است؟" و میکوشد ببیند راست میگویید یا نه.

اینجا هم باید تا میتواند کش بدهید و خودتان را با دخترهای دیگر سرگرم نشان دهید, اینجوری دختر برای ثابت
کردن به خودش هم که شده در برابر یک میلیون آدمی که میخواهند با وی بخوابند میکوشد نگرش و تایید 'شما' را بگیرد ((:

iranbanoo
03-09-2013, 10:58 PM
ولی در جایگاه تازش حرکت یکمِ خوبیه, یعنی اگر شما روی اینکه «من و تو تنها دوست‌هایِ معمولی هستیم» پافشاری کنید, دختره در برابر این رفتار نابهنجار

اینجا هم باید تا میتواند کش بدهید و خودتان را با دخترهای دیگر سرگرم نشان دهید, اینجوری دختر برای ثابت
کردن به خودش هم که شده در برابر یک میلیون آدمی که میخواهند با وی بخوابند میکوشد نگرش و تایید 'شما' را بگیرد ((:
چه قدر پلیدانه بود....:)))

اما یک چیز.زیادی هم سعی کنید سردی نشان دهید ممکن است دختر فرصت بودن با کیس های خوب دیگر را به خاطر کشف کردن نیت شما از دست ندهد

ساده و بوق را نمیدانم اما زنانی که من میشناسم و با آنها در ارتباط بوده‌ام نوع خاصی از صداقت را دوست میداشتند: صداقتی که در نهایت همه چیز به نحوی فداکارمآبانه به نفع آنها نشان داده شود!؟
نشان دادده شود؟
خوب مسلما این خواست مردان هم هست که در یک رابطه شکل گرفته از چنین نعمتی برخوردار باشند.
اما برای شروع یک رابطه و ایجاد آشنایی صداقت زیادی هم کار را خراب میکند.بد نیست کمی زنان را در هاله های ابهام گذاشت.

Mehrbod
03-09-2013, 11:24 PM
اما موندم بین دو گزینه صداقت و دروغ در مقابل دختر

چه قدر پلیدانه بود....:)))

اما یک چیز.زیادی هم سعی کنید سردی نشان دهید ممکن است دختر فرصت بودن با کیس های خوب دیگر را به خاطر کشف کردن نیت شما از دست ندهد

نشان داده شود؟
خوب مسلما این خواست مردان هم هست که در یک رابطه شکل گرفته از چنین نعمتی برخوردار باشند.
اما برای شروع یک رابطه و ایجاد آشنایی صداقت زیادی هم کار را خراب میکند.بد نیست کمی زنان را در هاله های ابهام گذاشت.

ایرانبانو جان میاندیشم حوصله ات سر رفته برای مردان راهکاریابی میکنی؟ (:

چشمدارانه دختران اینجا باید درباره‌یِ فریفتن پسرها بنویسند, که میدانیم نیازی به فریب برای سکس نیست,
ولی برای دلباخته‌یِ خود کردن نیاز است و زنان میاندیشم اینجا کارکشتگی سرشتین فرگشتیک هم داشته باشند!

iranbanoo
03-09-2013, 11:57 PM
ایرانبانو جان میاندیشم حوصله ات سر رفته برای مردان راهکاریابی میکنی؟ (:

چشمدارانه دختران اینجا باید درباره‌یِ فریفتن پسرها بنویسند, که میدانیم نیازی به فریب برای سکس نیست,
ولی برای دلباخته‌یِ خود کردن نیاز است و زنان میاندیشم اینجا کارکشتگی سرشتین فرگشتیک هم داشته باشند!
فعلا در فاز درک کردن مردان هستم.و اگر کمی دیگر در این فاز بمانم فکر کنم جنسیتم را هم تکذیب کنم:))

خوب این بحث که زنان چگونه مردان را میفریبند یا بهتر بگویم با چه ترفند هایی مردان را جذب میکنند بینتمامی زنان یکسان نیست.و هر زنی بنا بر موقعیت خود روشی را پیش میگیرد.
گاهی خود من در برابر این روشهای زنانه شگفت زده میشوم.
اما به قول شما و شاید به قول محمد رسوالله زنان ذاتا فریب کارند.چرا که گاهی خود من هم از روشهایی استفاده میکنم که هیچ اندیشه ی قبلی از آن را نداشته ام و آنی به ذهنم خطور میکند یا سیستماتیک آن را انجام میدهم.

بنا بر این اگر موردی را بگویم شک نکنید بانوی دیگری آن را رد میکند:))

Dariush
03-10-2013, 12:03 AM
اما به قول شما و شاید به قول محمد رسوالله زنان ذاتا فریب کارند.چرا که گاهی خود من هم از روشهایی استفاده میکنم که هیچ اندیشه ی قبلی از آن را نداشته ام و آنی به ذهنم خطور میکند یا سیستماتیک آن را انجام میدهم.
hello my friend.

Dariush
03-10-2013, 12:57 AM
نشان دادده شود؟
مردان (آنهایی که با زنان روابط حسنه دارند) میدانند چه میگویم.
برانگیختن حس کنجکاوی احتیاط زیادی میخواهد.من کمتر ریسکش را میپذیرم.

iranbanoo
03-10-2013, 01:32 AM
مردان (آنهایی که با زنان روابط حسنه دارند) میدانند چه میگویم.
برانگیختن حس کنجکاوی احتیاط زیادی میخواهد.من کمتر ریسکش را میپذیرم.
خوب این کار تبحر کافی میطلبد:))
با این کار زنان را به یک بازی دعوت کرده اید که انان معمولا استقبال میکنند.
چرا که خود زنان در این بازیست که میتوانند شما را دلباخته ی خود کنند و این فرصت خوبیست برای انها.
بنا براین وقتی این فرصت را از انان بگیرید توان بازیشان کم میشود و ممکن است انها ریسک نکنند برای چنین رابطه ای:))

الان من در نقش یک جاسوس دو جانبه در امده ام:))

Ouroboros
03-10-2013, 02:11 AM
راستش من زنان را چندان فریبکار ندیده‌ام، یعنی صادقانه و به راستی عاشق می‌شوند. به ترتیب مراحل سقوط عاطفی آنها چنین است:
1. مشتاق می‌شوند: با تحریک حس کنجکاوی، حسادت، اینکه چرا تمام زنان این پسر را می‌خواهند، چرا او مرا نمی‌خواهد و ...
2. سرمایه‌گذاری می‌کنند: سعی می‌کنند شما را صاحب بشوند. بهترین سلاح آنها در این راه سکس است. اندکی از خودشان هزینه می‌کنند تا بعدتر کنترل بیشتری بدست بیاورند.
3. علاقمند می‌شوند: درصورتی اتفاق می‌افتد که احساس بکنند از طریق سکس همه‌ی شما را بدست نیاورده‌اند و فتح نکرده‌اند. 90% مردها از این مرحله فراتر نمی‌روند و می‌شوند شوهرها، دوست‌پسرها، خواستگارها، فابریک‌ها، سکس‌بادی‌ها و ...
4. شیفته می‌شوند: برپاد تمام نرمهای اجتماعی شروع به سرمایه‌گذاری در رابطه می‌کنند. وقت، انرژی و ... و خودخواسته، اندک‌اندک کنترلی که بطور ذاتی بر رابطه دارند را به طرف مقابل واگذار می‌کنند: برای نگه داشتن او، به ایشان اختیار می‌دهند.
5. عاشق می‌شوند: آشکار طرف ضعیف رابطه شده‌اند، احترام به خود خویشتن را اصلا مهم نمی‌دانند، حاضر به انجام هر ازخودگذشتگی قابل تصور برای شما هستند، همه‌ی زندگی‌شان محور وجود شما می‌چرخد و هر کار که بخواهید می‌توانید با او بکنید.

در تمام این مراحل همواره زنان به عواطف خودشان صادق می‌مانند. «فریبکاری» در زنان وقتی‌ست که رابطه‌ی عاطفی نمی‌خواهند و برای چیز سومی وارد رابطه شده‌اند. در باقی مواقع بسیار صادقانه و معصومانه بنده‌ی رانه‌های فرگشتیک خود هستند: موجوداتی رمانتیک که گمان می‌کنند عشق به راستی چیزی فراتر از اکسی‌توسین است. یک Manipulation ضمنی در رفتارهای زنانه همچون عشوه آمدن و آرایش کردن و دلبری از دیگر مردان بطور ناخودآگاه(برای برانگیختن حسد) و ... اینها هست البته که من هرگز مثل مهربد واژه‌ی «فریبکاری» را برای آنها مناسب نمی‌دانم، چون اغلب آگاهانه نیستند...

البته همه‌ی اینها برآمده از مشاهدات شخصی‌ست و می‌تواند غلط هم باشد.

iranbanoo
03-10-2013, 02:27 AM
خوب مرحله ی فریبکاری زمانی وجود دارد که زن میخواهد توجه شما را به خود جلب کند.
در حقیقت رابطه ای هنوز صورت نگرفته و میتواند این فریب کاری و دلبری در رقابت با زنی دیگر باشد یا اینکه بی اعتنایی ظاهری شما را در هم ریزد.
گاها زنان در همین مرحله که مرد منتخبشان را جذب کنند ارضا میشوند و کلی در خود احساس پیروزی میکنند.
اعتماد به نفسشان بالا میرود و حتی ممکن است درهمین مرحله ی حس پیروزمندانه توقف کنند و با شما بیش از این جلو نیایند.
بنا براین است که صداقت زیاد در هنگام آشنایی اولیه با زنان انان را بیشتر دفع میکند.
اما خوب معمولا زنان وقتی از مردی خیلی خوششان می آید و یا اینکه به هر طریقی رابطه شکل میگیرد مدیریت و کنترل رابطه را از دست می دهند و مرد وارد بازی میشود.
بله.زنان در این موقع بسیار ساده میشوند و به قولی ((رو بازی مکنند))

Dariush
03-10-2013, 02:48 AM
در تمام این مراحل همواره زنان به عواطف خودشان صادق می‌مانند. «فریبکاری» در زنان وقتی‌ست که رابطه‌ی عاطفی نمی‌خواهند و برای چیز سومی وارد رابطه شده‌اند. در باقی مواقع بسیار صادقانه و معصومانه بنده‌ی رانه‌های فرگشتیک خود هستند: موجوداتی رمانتیک که گمان می‌کنند عشق به راستی چیزی فراتر از اکسی‌توسین است. یک Manipulation ضمنی در رفتارهای زنانه همچون عشوه آمدن و آرایش کردن و دلبری از دیگر مردان بطور ناخودآگاه(برای برانگیختن حسد) و ... اینها هست البته که من هرگز مثل مهربد واژه‌ی «فریبکاری» را برای آنها مناسب نمی‌دانم، چون اغلب آگاهانه نیستند...
نکته دقیقا همین جاست.خودشان هم فکر میکنند عاشق و دوست‌دار طرف مقابل هستند و نمیدانند که اینها همش کشک هستند . من گاها دچار عذاب وجدان شده و با خود میگویم "من دیگر چه جانوری هستم؟!" . چرا که خودم هم موزیانه در یکسری نمایش‌های مزورانه به راست‌نماییِ این توهمات کمک میکنم :e318:

undead_knight
03-10-2013, 10:03 PM
بر طبق آنالیزهای من روی گونه شماها:)) به نطر میاد اصل اصلی دلبری(من هم کلمه فریبکاری رو چندان نمیپسندم چون فریب میتونه همراه این فنون باشه یا نباشه:))) تعلیق و پا در هوا نگه داشتن طرف مقابل و تاخیرهای موجه هست:))خیلی از موارد هم به نطر من اینقدر طبیعی و در وجود هر دو جنس هست که مطرح کردنش به عنوان یک توصیه فقط برای مقابله با فرگشت و سوپر مردها خوبه:))در ضمن اینها کلیشه ای هست که روی آدم های کلیشه ای(99 درصد!)جواب میده اگر جواب نداد تقصیر استثناهاست:))
کمی هم در راستای دلبری زنان(یا به قولی فریب کاری:)) ) نطرم رو بگم:
یکی این هست که بسیاری زنان معمولا به سکس به عنوان یک لذت عادی مثل غذا خوردن(نگاه شمار زیادی از مردان;) ) نگاه نمیکنند،البته این نگاه بین چیتاها و گربه های کوهی!(به این زن ها، مرد خوار!هم گفته میشه:)) ) طرفدار نداره که شاید بعدا در موردشون بیشتر توضیح دادم:)
بنابراین در درجه اول هدف یک زن از دلبری و مخ زنی زنانه اینه که سکس رو مثل یک پاداش به مرد بده تا با ارزش تر به نطر بیاند.(ظاهرا مردها چیزهای چالش برانگیز رو دوست دارند:)) )یعنی به جای رو کردن ممه دست به کارهای طریف تری بزنه:))که البته دو هدف میتونه داشته باشه،یکی در راستای طولانی تر کردن رابطه و اون یکی احساس ارزشمند بودن.
برای کنجکاو کردن و در مرحله بعدی علاقه مند کردن یک مرد هرگز و هرگز ابراز علاقه مستقیم نکنید!با دادن سرنخ های کلامی مثل بعضی ویژگی های یک مرد آرمانی(که باید در شخص مورد نطر موجود باشه:)) )یا علائم بدنی که مردان راحت تر میتونند بفهمنش مثل تماس های به ظاهر تصادفی بدن هم بد نیست:))

در آینده هم اگر تنبلیم اجازه داد این بخش ها رو تکمیل میکنم:))

Dariush
03-10-2013, 10:33 PM

در فیزیک یک اصل ثابت وجود دارد که میگوید در یک فضای واحد دو چیز نمیتوانند باشند که من آنرا به روابط عشقی خود تعمیم میدهم . و اساسا برای قاپیدن دختران تراز اول و دست اول آن راهکاری که شما گفتید چندان جواب نمیدهد و خیلی اوقات هم نتیجه معکوس میدهد . برای من همه‌ی سختی همان گام‌های نخست است و کمی یخ‌ها که را آب کردم، پس از آن ترکیبی از تکنیک‌های از پیش تعیین شده و جواب داده را به همراه درصد بالایی از فنون فی‌البداهه بکار میگیرم . برخی از خاطرات و کارهایی که کرده‌ام را فقط زمانی بیان خواهم کرد که بخواهم اثبات کنم چه جانور مهارنشدنی و دیوانه‌ای هستم. اینجا البته باید بگویم که اگر چه در این مقوله استفاده از هر کدام از دارایی‌های شخصی (اکتسابی و غیراکتسابی) موجه است، اما من روی برخی از چیزها سرمایه گزاری نمیکنم . از جمله اینکه هرگز زنی ندیدم که مباحث عمیق علمی و فلسفی را دوست داشته باشد و در آن شرکت کند (چنانکه اگرچه در حوزه علم ماری‌کوری یک استثنا است اما در فلسفه همان یکی را هم نداریم) . البته عدم تشبث به دانش و فلسفه در من دلایل دیگری دارد.

iranbanoo
03-10-2013, 11:07 PM
مردان معمولا زن را آن طور که میپسندند در ذهنشان ترسیم میکنند.
یکی از سرگرمی های من این است که بفهمم مرد مخاطبم زن مورد علاقه اش را چگونه متصور است.
اما جنبه ی تفریحیش ان است که تمامی تصورات ذهنی اش را به هم بریزم و منتظر واکنشش میشوم.
طبق تجربیاتم معمولا مردان چون با تصویری جدید رو به رو میشوند جذب میشوند و برایشان جالب است که بیشتر زن را بشناسند.
اشتباه محضی که یک زن میتواند بکند این است که دقیقا همانی شود که مرد تصور میکند باید باشد.
از مهمترین راهکارهایی که در برابر مردان میتوان داشت بی توجهی به آنان است.مردان از زنانی که فکرمیکنند تصاحبش کرده اند و زیادی بهشان توجه میکند دور میشوند.این بی توجهی را حتی در ارتباط های کلامی هم نشان دهید.
در جمع ها زیادی بهشان نزدیک نشوید.مردان با یکدیگر بر سر دوست دخترهایشان معمولا کل دارند.سعی کنید از کل کل مردان با یکدیگر به سود خود استفاده کنید و برای تحریک و بازی با اعصابش با دوستانش هر از چند گهی اخت بگیرید:))البته زیاده روی نکیند چون ممکن است به تبانی ان دو ختم شود و حس کل کل شان به هم دستی علیه شما تبدیل شود.
یک مسئله ی دگر اینکه هیچ گاه از سکس برای ایجاد یک رابطه استفاده نکنید.چون تنها در این مرحله میمانید و بعد از سکس باید قید رابطه را با ان پسر بزنید.:e303:

Dariush
03-10-2013, 11:11 PM
مردان معمولا زن را آن طور که میپسندند در ذهنشان ترسیم میکنند.
یکی از سرگرمی های من این است که بفهمم مرد مخاطبم زن مورد علاقه اش را چگونه متصور است.
اما جنبه ی تفریحیش ان است که تمامی تصورات ذهنی اش را به هم بریزم و منتظر واکنشش میشوم.
طبق تجربیاتم معمولا مردان چون با تصویری جدید رو به رو میشوند جذب میشوند و برایشان جالب است که بیشتر زن را بشناسند.
اشتباه محضی که یک زن میتواند بکند این است که دقیقا همانی شود که مرد تصور میکند باید باشد.
از مهمترین راهکارهایی که در برابر مردان میتوان داشت بی توجهی به آنان است.مردان از زنانی که فکرمیکنند تصاحبش کرده اند و زیادی بهشان توجه میکند دور میشوند.این بی توجهی را حتی در ارتباط های کلامی هم نشان دهید.
در جمع ها زیادی بهشان نزدیک نشوید.مردان با یکدیگر بر سر دوست دخترهایشان معمولا کل دارند.سعی کنید از کل کل مردان با یکدیگر به سود خود استفاده کنید و برای تحریک و بازی با اعصابش با دوستانش هر از چند گهی اخت بگیرید:))البته زیاده روی نکیند چون ممکن است به تبانی ان دو ختم شود و حس کل کل شان به هم دستی علیه شما تبدیل شود.
یک مسئله ی دگر اینکه هیچ گاه از سکس برای ایجاد یک رابطه استفاده نکنید.چون تنها در این مرحله میمانید و بعد از سکس باید قید رابطه را با ان پسر بزنید.:e303:
تمام راهکارهایی که دادید پر از باگ بودند و قابل دور زدن و سواستفاده توسط مردان. :e415:
و من از بانوان میخواهم که تا میتوانند از اینها استفاده کنند تا خود با پای خود به تور مردان بیفتند.

iranbanoo
03-10-2013, 11:18 PM
:)))
واقعا؟
معما چون حل شود؟!!

Dariush
03-10-2013, 11:24 PM
:)))
واقعا؟
معما چون حل شود؟!!
به نمایندگی از جامعه مردان، از شما میخواهم به ارائه راهکارهایتان ادامه دهید.

iranbanoo
03-10-2013, 11:35 PM
به نمایندگی از جامعه مردان، از شما میخواهم به ارائه راهکارهایتان ادامه دهید.
خوب ما اصولا راهکار خاصی اتخاذ نمیکنیم.
همه چیز در دسترس است معمولا.....

Reactor
03-12-2013, 11:07 PM
این خارق العاده است که چطور هزاران مرد در سرتاسر جهان از راه‌های گوناگون به نتیجه‌ی مشترکی رسیده‌اند.
ناشناس در /b درباره‌ی دختربازی می‌نویسد، و جدا از زن‌ستیزی آشکار و طنز تاریک انباشته، چه مایه حقیقت را می‌گوید:

1463

واقعا نمیشد اینقدر راحت و شفاف توضیح داد. بهترین راهنمایی که میشد از این تاپیک بیرون کشید تا الان همین توضیحات بود که برادر سرباز گمنام آغا اسپاگتی در یک عکس صاف و پوست کنده مرقوم کردند. این دوست ناشناسمون مشخصا اینکاره هستند. اسپاگتی به ایشان عمری طولانی و کمری پیوسته سفت عطا کناد!!:e106:

Reactor
03-12-2013, 11:14 PM

البته خودمانیم... اگر ناراحت نمیشوید دخترها ادعاهای زیادی دارند که همگی پوچ و توخالی است.
مثلا هر دختری فکر میکند که با تمامی دخترهای عالم فرق میکند و یک موجود دیگری است.
در صورتیکه هیچ فرقی با بقیه ندارد و کپی برابر اصل قبلی هست و به همون شکلی که بقیه گول خوردند اون هم گول میخوره..
دخترها وقتی از پسری خوششون بیاد شروع میکنند به مقدس سازی و خودشون, خودشون رو گول میزنن.
به همین خاطره که وقتی از یک دوست پسر جدید پیشنهاد رفتن به خانه رو میشنون با اینکه میدونن اگر بیان چه اتفاقی میوفته ولی حتی بعد از هزار بار تجربه باز هم با خودشون میگن شاید این بار با این یکی رفتیم و مثلا تلوزیون تماشا کردیم!:e404:

Mehrbod
03-14-2013, 05:56 AM
البته خودمانیم... اگر ناراحت نمیشوید دخترها ادعاهای زیادی دارند که همگی پوچ و توخالی است.
مثلا هر دختری فکر میکند که با تمامی دخترهای عالم فرق میکند و یک موجود دیگری است.
در صورتیکه هیچ فرقی با بقیه ندارد و کپی برابر اصل قبلی هست و به همون شکلی که بقیه گول خوردند اون هم گول میخوره..
دخترها وقتی از پسری خوششون بیاد شروع میکنند به مقدس سازی و خودشون, خودشون رو گول میزنن.
به همین خاطره که وقتی از یک دوست پسر جدید پیشنهاد رفتن به خانه رو میشنون با اینکه میدونن اگر بیان چه اتفاقی میوفته ولی حتی بعد از هزار بار تجربه باز هم با خودشون میگن شاید این بار با این یکی رفتیم و مثلا تلوزیون تماشا کردیم!:e404:

اگر بخواهیم اینجوری بنگریم reactor جان همه‌یِ آدمها تکراری اند, چون در رفتار تک تک امان الگوهای همسان و یکسان با دیگران به چشم میخورد.

تازه این بخشِ دختر که من میایم خانه ات را جفتمان میدانیم دختر بهتر از من و تو میداند چه "معنی"‌ای دارد,
ولی به گفت امیر اینجا هم مانندِ همان میخوارگی میماند, دستآویزِ آمدنِ دختر رسما "فیلم دیدن" است ولی آماج مهادین چیز دیگر.

نکته‌یِ بامزه اینجاست که انگار دخترها خودشان هم میخواهند خوشی سکس را ببرند, ولی
همچنین یک خوددرگیری‌ای نیز با ژنتیک اشان دارند و نیاز به خودفریبی چند درسدی‌ای آنجا میابند!

پ.ن.

تازه چرا ناسزا میگویی, من در ایران شده دختری آمده بوده باشد خانه امان و براستی در آغوش هم تنها فیلم دیده باشیم و بس! (:

undead_knight
03-14-2013, 07:41 PM
اگر بخواهیم اینجوری بنگریم reactor جان همه‌یِ آدمها تکراری اند
so called lesser minds
کلا مشکل من با این روش ها اینه که در عین سادگی کل خودشیفتگی من رو زیر سوال میبرند و سودگراییم در مقابل خوشیفتگیم همیشه به شکست محکومه:))
حتی روش های مطرح شده inletectual elite :)) هم به نطر من از این سطح فراتر نمیره:))

Ouroboros
03-15-2013, 05:22 PM
اگر بنا بود تنها یک اصل را برای ارتباط با تمام زنان به هر مردی، همواره بیاموزم، آن اصل بی‌تردید «قانون بریفولت» می‌بود:

The female, not the male, determines all the conditions of the animal family. Where the female can derive no benefit from association with the male, no such association takes place
زن، و نه مرد، تمامی شرایط خانواده‌ی حیوانی را تعیین می‌کند. هنگامی که زن قادر به سود بردن از معاشرت با مرد نیست، معاشرتی در کار نخواهد بود

تمام زنان، بدون استثنا، تنها زمانی با شما هستند که به نحوی به او نفع برسانید. این نفع می‌توانید اقتصادی هم نباشد، می‌تواند خوراندن میل او به جلب توجه باشد، می‌تواند منحصربفردی شما در رابطه‌ای خاص باشد، می‌تواند ..... (هرچه می‌خواهید در جای خالی بنویسید)باشد، اما همواره «منفعت» خواهد بود. به محض آنکه این منفعت قطع بشود، یا تصویر حضور مردی که قادر به برآوردن آن نیازها به صورتی بهتر(یا توام با دیگر نیازهای احتمالی)در چشم‌انداز پدیدار بشود، شما در دم رها خواهید شد. سودهایی که پیشتر به او رسانده‌اید هرگز اهمیتی نخواهند داشت، تنها سودهایی که در حال حاضر می‌رسانید یا در آینده‌ قادر خواهید بود برسانید اهمییت دارند.

درباره‌ی این اصل چند نکته را همواره به خاطر داشته باشید:

1. هرگز، هیچ استثنایی در هیچ کجای دنیا/تاریخ وجود نداشته، و وجود نخواهد داشت. ممکن است نیاز یک زن با دیگری متفاوت باشد، ممکن است شدت وجود این اصل در یک زن ده باشد، در دیگری نود، ممکن است نیازی که دارد خود مایه‌ی پیشرفت شما بشود و این نفع متقابل دو سویه‌ بودن معامله را در ذهنتان تداعی بکند(مثل هنگامی که یک زن همسرش را تشویق به پیشرفت در شغل خود می‌کند)، ممکن است آشکارا و بی‌رودربایستی و آگاهانه به دنبال منفعت خود باشد یا پنهانی و توام با شرمساری و ناخودآگاه، ممکن است حتی از این ویژگی خود بیزار یا منکر آن باشد و ... آنچه هرگز ممکن نیست، وجود نداشتن این ویژگی در زنان است.

2. وفاداری ارزشی‌ست مردانه که ما بر زنان فرافکنی می‌کنیم. شما اگر کوچکترین نفعی به من برسانید، من خودم را تا جبران آن نفع به نحوی بدهکار احساس می‌کنم. زنان خیلی ساده چنین نیستند. اگر چهل سال هم با او زندگی کرده‌اید، به محض آنکه گزینه‌ای را بهتر تشخیص بدهد، بی‌هیچ پشیمانی به سراغ آن گزینه می‌رود. جالب آنست که این اتفاق حتی تدریجی و آرام‌آرام هم رخ نمی‌دهد، یک شب ماه آسمان او هستید، فردا کیسه زباله‌ی زیاد در خانه مانده که پر از آشغالهای تاریخ مصرف گذشته است.

3. هرگز به دروغ وقیحانه‌ای که زنان/زن‌پرستان به هنگام مواجهه با این اصل به شما می‌گویند (که این عملی‌ست متقابل، مرد هم برای رفع نیازهای خودش با زن ارتباط دارد) گوش ندهید و آنرا با پوزخندی از سر ترحم پاسخ بدهید. مرد همواره، حتی در بهترین شرایط قابل تصور، بازنده‌ی مطلق این بده بستان است.

4, این اصل را به خاطر داشته باشید و همواره در روابط عاطفی خود بکار ببرید تا زندگی آرام و بی‌مشکلی داشته باشید. من هرگز دوست دختر سابق عصبانی نداشته‌ام، هیچگاه زنی آغوش مرا با نفرت و بیزاری ترک نکرده، زیرا از همان ساعت اول منتظر روز جدایی بوده‌ام و هرگز اجازه‌ نداده‌ام طرف احساس خیانت کردن بکند(و یا خودم احساس مورد خیانت قرار گرفتن بکنم). هیچگاه بیش از آنچه باید در یک رابطه هزینه‌ نکرده‌ام، و لحظه‌ای توقع قدرشناسی بابت آنچه هزینه کرده‌ام را نداشته‌ام. این یک قرارداد ناعادلانه است که در آن شما همه چیز را می‌دهید، و یک چیز را می‌گیرید. با چشمانی گشوده پای آنرا امضا بکنید.

iranbanoo
03-15-2013, 05:42 PM
آه خداااای من......
اگر این مرد ها نبودند این نیاز زنان از چه راهی تامین میشد:))

Dariush
03-15-2013, 06:21 PM
گر بنا بود تنها یک اصل را برای ارتباط با تمام زنان به هر مردی، همواره بیاموزم، آن اصل بی‌تردید «قانون بریفولت» می‌بود:

The female, not the male, determines all the conditions of the animal family. Where the female can derive no benefit from association with the male, no such association takes place
زن، و نه مرد، تمامی شرایط خانواده‌ی حیوانی را تعیین می‌کند. هنگامی که زن قادر به سود بردن از معاشرت با مرد نیست، معاشرتی در کار نخواهد بود
تمام زنان، بدون استثنا، تنها زمانی با شما هستند که به نحوی به او نفع برسانید. این نفع می‌توانید اقتصادی هم نباشد، می‌تواند خوراندن میل او به جلب توجه باشد، می‌تواند منحصربفردی شما در رابطه‌ای خاص باشد، می‌تواند ..... (هرچه می‌خواهید در جای خالی بنویسید)باشد، اما همواره «منفعت» خواهد بود. به محض آنکه این منفعت قطع بشود، یا تصویر حضور مردی که قادر به برآوردن آن نیازها به صورتی بهتر(یا توام با دیگر نیازهای احتمالی)در چشم‌انداز پدیدار بشود، شما در دم رها خواهید شد. سودهایی که پیشتر به او رسانده‌اید هرگز اهمیتی نخواهند داشت، تنها سودهایی که در حال حاضر می‌رسانید یا در آینده‌ قادر خواهید بود برسانید اهمییت دارند.
البته این خیلی کلی است و بی‌شک تمام روابط انسانی بر پایه بده‌بستان شکل میگیرند و روابط عاشقانه زن و مرد بخشی از آن است . به نظرم انچه اینجا مهمتر این است که بتوانید بطور نامحسوس و جنتلمن نشان دهید که او به شما نیاز دارد و در عوض خودتان را هم به شکلی خیلی خفیف نیازمند او جلوه دهید تا او فکر کند رابطه‌ای دوطرفه است! البته خیلی اوقات همین که نشان دهید او به شما نیاز دارد کافی‌ست، اما برای اینکه گارانتی پشتش باشد بد نیست خود را هم به صورت جزئی نیازمند او جلوه دهید. پس از این باید در نظر داشته باشید تمایل به برقراری رابطه عاشقانه صرفا از یک یا چند نیاز بیرونی یا عینی نشات نمیگیرد بلکه میتواند از ضعف شخصیتی مقطعی و یک روح و روان آزرده آغاز شوند ؛ به خصوص به خاطر رهایی از شکست عشقی پیشین (نمونه‌اش را دیشب در پاتوق شب‌نشینی دیدیم!) . تمام ادعاهایی چون "من پشت دستم را داغ کردم که عاشق نشوم " ، "عشق اصلا توهم است " ، " فقط میخواهم عاقل باشم " و چیزهایی از این دست را به عنوان مقدمه‌چنینی برای رابطه‌ای جدید در نظر داشته و بهترین کار این است که با اهدای شانه‌هایتان برای گریستن و قدری لعنت و فحش به شخص قبلی و هرچه مردِ نافهمی که او را درک نمیکند، خود را در موضعِ نامزدِ بیرقیب تصاحبِ او قرار دهید ؛ البته باید مدتی را با او همدردی کنید.

Dariush
03-15-2013, 06:25 PM
4, این اصل را به خاطر داشته باشید و همواره در روابط عاطفی خود بکار ببرید تا زندگی آرام و بی‌مشکلی داشته باشید. من هرگز دوست دختر سابق عصبانی نداشته‌ام، هیچگاه زنی آغوش مرا با نفرت و بیزاری ترک نکرده، زیرا از همان ساعت اول منتظر روز جدایی بوده‌ام و هرگز اجازه‌ نداده‌ام طرف احساس خیانت کردن بکند(و یا خودم احساس مورد خیانت قرار گرفتن بکنم). هیچگاه بیش از آنچه باید در یک رابطه هزینه‌ نکرده‌ام، و لحظه‌ای توقع قدرشناسی بابت آنچه هزینه کرده‌ام را نداشته‌ام. این یک قرارداد ناعادلانه است که در آن شما همه چیز را می‌دهید، و یک چیز را می‌گیرید. با چشمانی گشوده پای آنرا امضا بکنید.
امیر جان ؛ شرمنده اما حین خواندنِ این بند( به خصوص بخش انتهای‌اش) به طور ناخودآگاه به وضعیت شما توجه میکردم (عاشق) و قدری نگرانتان شدم:e056:

Ouroboros
03-15-2013, 06:26 PM
بهترین کار این است که با اهدای شانه‌هایتان برای گریستن و قدری لعنت و فحش به شخص قبلی و هرچه مردِ نافهمی که او را درک نمیکند، خود را در موضعِ نامزدِ بیرقیب تصاحبِ او قرار دهید ؛ البته باید مدتی را با او همدردی کنید.

:e40b::e10c::e107:

بهترین کار برای رفتن به Friendzone ؟

Russell
03-15-2013, 06:34 PM
وفاداری ارزشی‌ست مردانه که ما بر زنان فرافکنی می‌کنیم. شما اگر کوچکترین نفعی به من برسانید، من خودم را تا جبران آن نفع به نحوی بدهکار احساس می‌کنم. زنان خیلی ساده چنین نیستند.
امیر جان یعنی میگویی ارزش‌هایِ اخلاقی جنسی هستند؟مثلا عدالت و و توقع پاسداشت خدمت داده شده را داشتن؟یا وفاداری؟
اخلاق فمینیستی (نگرانی برای اطرافیان و دوربری ها) بجای دنبال عدالت بودن(؟) گویا موافق نیمه آخر آن هستید؟!
البته اینکه مثلا در رابطه جنسی و خانوادگی چنین باشد یکچیز است،اینکه زنان نسبت به همدیگر هم چنین ارزشی نداشته باشند چیز دیگر؟اینطور نیست؟

Ouroboros
03-15-2013, 06:45 PM
امیر جان یعنی میگویی ارزش‌هایِ اخلاقی جنسی هستند؟مثلا عدالت و و توقع پاسداشت خدمت داده شده را داشتن؟یا وفاداری؟
اخلاق فمینیستی (نگرانی برای اطرافیان و دوربری ها) بجای دنبال عدالت بودن(؟) گویا موافق نیمه آخر آن هستید؟!
البته اینکه مثلا در رابطه جنسی و خانوادگی چنین باشد یکچیز است،اینکه زنان نسبت به همدیگر هم چنین ارزشی نداشته باشند چیز دیگر؟اینطور نیست؟

ارزشهای اخلاقی مفاهیم فلسفی هستند نه عینی. رفتار انسان را «ارزشهای اخلاقی» نگهبانی نمی‌کنند، و ما اینجا درباره‌ی آنچه هست صحبت می‌کنیم نه آنچه می‌باید باشد.

شما می‌توانید «بخواهید»، می‌توانید «خیلی» بخواهید، اما در نهایت قادر نخواهید بود یکسری چیزها را دگرگون بکنید. برای مثال شما می‌توانید مدافع حقوق حیوانات باشید، از رنج و عذابی که بشر به خود اجازه داده تا بر جانداران زنده تحمیل بکند بنالید، کشتن حیوانات را با کشتن انسانها یکسان بشمرید و تا می‌توانید به ستایش جایگاه جانوران زنده بپردازید.. اما هنگامی یک عنکبوت بپرد روی سینه‌تان، تنها فکر/رفتاری که خواهید داشت، اینست که «چگونه او را بکشم».

زنان نیز می‌توانند بخواهند پایبند باشند(و همه‌ی آنها هم به راستی و صادقانه گمان می‌کنند که هستند)، اما در آخر راهی برای توجیه(Rationalization) رفتار خود پیدا می‌کنند. یک کلیشه‌ای در فیلمهای رمانتیک غربی هست، نمی‌دانم دیده‌اید یا نه؟ مرد فاجعه‌ی اقتصادی که در زندگی‌شان رخ داده(ورشکست شده، کارش را از دست داده یا هرچه)را از زن پنهان نگاه داشته، هنگامی که زن پی می‌برد او را رها می‌کند و استدلال هم اینست که «به من دروغ گفته بودی». خیلی شسته و رفته، حتی به نوعی «استادانه». حال اگر شما برنده شدن در لاتاری را مدتی از او پنهان کرده بودید هم واکنش «یکسان» می‌بود؟ اینست که زن فقط برای ارضای نیازهای عینی خودش با شماست، هیچ «بسوز و بسازی» در تاریخ بشر وجود نداشته، زنی که مانده و سوخته گزینه‌ی بهتری نداشته.

Dariush
03-15-2013, 06:59 PM
بهترین کار برای رفتن به Friendzone ؟
این که فاجعه است:e407: و باید همه تلاش خود را بکنیم که این اتفاق رخ ندهد مثلا پس از چند روز به او بی‌محلی شود و یا اینکه به محض دیدن شواهد چنین چیزی رابطه را قطع کنیم؛ به هرحال باید جلوی این اتفاق خانمان‌برانداز(!) گرفته شود :e056::e11b: در واقع باید از یک جایی رابطه شروع کرد دیگر و روی هرچیزی میشود حساب کرد و سرمایه‌گذاری نمود، اما روی یک چیز بیشتر فکر کنید و آن اینکه سعی کنید بخشی از رابطه را غیرقابل پیش‌بینی رها کنید تا از سورپرایز شدن بیشتر لذت ببرید.

Russell
03-15-2013, 07:01 PM
ارزشهای اخلاقی مفاهیم فلسفی هستند نه عینی. رفتار انسان را «ارزشهای اخلاقی» نگهبانی نمی‌کنند، و ما اینجا درباره‌ی آنچه هست صحبت می‌کنیم نه آنچه می‌باید باشد.

شما می‌توانید «بخواهید»، می‌توانید «خیلی» بخواهید، اما در نهایت قادر نخواهید بود یکسری چیزها را دگرگون بکنید. برای مثال شما می‌توانید مدافع حقوق حیوانات باشید، از رنج و عذابی که بشر به خود اجازه داده تا بر جانداران زنده تحمیل بکند بنالید، کشتن حیوانات را با کشتن انسانها یکسان بشمرید و تا می‌توانید به ستایش جایگاه جانوران زنده بپردازید.. اما هنگامی یک عنکبوت بپرد روی سینه‌تان، تنها فکر/رفتاری که خواهید داشت، اینست که «چگونه او را بکشم».

زنان نیز می‌توانند بخواهند پایبند باشند(و همه‌ی آنها هم به راستی و صادقانه گمان می‌کنند که هستند)، اما در آخر راهی برای توجیه(Rationalization) رفتار خود پیدا می‌کنند. یک کلیشه‌ای در فیلمهای رمانتیک غربی هست، نمی‌دانم دیده‌اید یا نه؟ مرد فاجعه‌ی اقتصادی که در زندگی‌شان رخ داده(ورشکست شده، کارش را از دست داده یا هرچه)را از زن پنهان نگاه داشته، هنگامی که زن پی می‌برد او را رها می‌کند و استدلال هم اینست که «به من دروغ گفته بودی». خیلی شسته و رفته، حتی به نوعی «استادانه». حال اگر شما برنده شدن در لاتاری را مدتی از او پنهان کرده بودید هم واکنش «یکسان» می‌بود؟ اینست که زن فقط برای ارضای نیازهای عینی خودش با شماست، هیچ «بسوز و بسازی» در تاریخ بشر وجود نداشته، زنی که مانده و سوخته گزینه‌ی بهتری نداشته.
امیر جان سخن من هم درباره "روانشناسی اخلاقی" در فلسفه اخلاق بود که بدیهی‌ست با آنچه در جهان هست ارتباط دارد.
من از این نظر میگویم که مثلا مردی اگر شکار خود را به دیگری داد انتظار بازگشت لطف را دارد،همین باید باشد برای زنی که میوه‌اش را به زن دیگر میدهد.(اگر تحلیل فرگشتی ما از بوجود آمدن اخلاق درست باشد).برای همین میگویم اینکه زنان با مردان چه میکنند (بر اساس روابط بین دو جنس که حاکم شده) نباید قاعدتا به رفتارشان با بقیه زنان هم برود.بعبارت دیگر زنان مفهوم تعهد را بین خودشان حداقل باید داشته باشند،حالا حتی اگر با شریک جنسیشان بنا بر دلایلی چنین رفتاری ندارند و با خود فریبی تنها خودشان را توجیه میکنند که دارند.

Ouroboros
03-15-2013, 07:06 PM
امیر جان سخن من هم درباره "روانشناسی اخلاقی" در فلسفه اخلاق بود که بدیهی‌ست با آنچه در جهان هست ارتباط دارد.
من از این نظر میگویم که مثلا مردی اگر شکار خود را به دیگری داد انتظار بازگشت لطف را دارد،همین باید باشد برای زنی که میوه‌اش را به زن دیگر میدهد.(اگر تحلیل فرگشتی ما از بوجود آمدن اخلاق درست باشد).برای همین میگویم اینکه زنان با مردان چه میکنند (بر اساس روابط بین دو جنس که حاکم شده) نباید قاعدتا به رفتارشان با بقیه زنان هم برود.بعبارت دیگر زنان مفهوم تعهد را بین خودشان حداقل باید داشته باشند،حالا حتی اگر با شریک جنسیشان بنا بر دلایلی چنین رفتاری ندارند و با خود فریبی تنها خودشان را توجیه میکنند که دارند.

بله درست می‌گویید. منظورم از «وفاداری» بیشتر این بود که «منفعتی که پیشتر به او رسانده‌اید، مایه‌ی ماندن او با شما نخواهد شد».

Reactor
03-16-2013, 09:24 PM
اگر بخواهیم اینجوری بنگریم reactor جان همه‌یِ آدمها تکراری اند, چون در رفتار تک تک امان الگوهای همسان و یکسان با دیگران به چشم میخورد.

بله ...خوب ما اینجا موضوع صحبتمان راجع به زنان بود.

تازه این بخشِ دختر که من میایم خانه ات را جفتمان میدانیم دختر بهتر از من و تو میداند چه "معنی"‌ای دارد,
ولی به گفت امیر اینجا هم مانندِ همان میخوارگی میماند, دستآویزِ آمدنِ دختر رسما "فیلم دیدن" است ولی آماج مهادین چیز دیگر.

نکته‌یِ بامزه اینجاست که انگار دخترها خودشان هم میخواهند خوشی سکس را ببرند, ولی
همچنین یک خوددرگیری‌ای نیز با ژنتیک اشان دارند و نیاز به خودفریبی چند درسدی‌ای آنجا میابند!

بله خوب یک جور خودگول زنی هست بهرحال. وقتی که بعد از سکس بپیچیم به بازی و جیم بشیم میروند پیش دوست های دخترشان گریه میکنند و میگن کاشکی اون شب گول حرفاشو نمیخوردم و نمیریفتم خونشون فیلم ببینم!! با فیلم گولم زد!!:e404:

تازه چرا ناسزا میگویی, من در ایران شده دختری آمده بوده باشد خانه امان و براستی در آغوش هم تنها فیلم دیده باشیم و بس! (:

شما سرور هستید:e032:
داستانش چه بود؟ چرا حرکتی چیزی نزدید؟ شاید بعد از فیلم حرکت زدید و ترجیح دادید وقت فیلم دیدن فقط فیلم ببینید؟:e404:

Reactor
03-16-2013, 11:32 PM
موقع رفاقت با دخترها باید برنامه ریزی روی سکس باشه. داشتن خونه ی خالی خیلی مهمه. باید از قبل مشکل جا حل شده باشه.
این چیزها رو میگم چون واقعا مکان در ایران واسه ی خودش سر خریه!
موهاتون رو فشن کنید. داف هارو جذب میکنه. از تمیزکردن ابروهاتون نترسید. این *سشعرهایی که در فیسبوک دخترها شیر میکنن که پسر نباید دست به ابروهاش بزنه در حد همون *سشعره!
صورتتون هرچقدر که بازتر باشه و پشم و پیل کمتر روی صورتتون باشه تو روابط اجتماعیتون شمارو قابل اعتماد تر میکنه.
به تیپ و قیافتون برسید.
ته ریش هم نمیخواد. صورتتون رو شیش تیغ کنید. این ته ریش داشتن هم داستانی شده.
خدایی همیشه وقتی شیش تیغه کردم داف های شاخ تری تور کردم.
موهای سینه تون هم بزنید. غیر از زن های بیوه و مطلقه ی 35-40 ساله که با تیپ های سنتی حال میکنن خیلی کم دیدم دختری رو که با سینه ی پشمالوی مردها حال کنه!
اصلا هر جور پشم رو باید از بیخ تراشید.
اگر کمر و شکمتون مو داره حتما اپیلاسیون کنید چون برای هیچ دختری جذابیتی نداره.
دوستمون ناشناس روی بدن ورزیده توضیحی ندادن ولی باور کنید هیچ چیزی نمیتونه جز یک بدن 6 تکه , یک دختر رو به سکس با یک پسر ترغیب کنه.
با یک بدن 6 تکه هرکس با شما دوست میشه میخواد بده...
بحث های فلسفی و جدی اصلا با دختر جماعت نکنید که اصلا چیزی از این بحث ها سر در نمیارن و باعث میشه از شما زده بشن.
با دختر ها که هستید فقط مسخره بازی و تفریح و بگو بخند و دلقک بازی... همین.
همیشه یک لبخند به لب داشته باشید تاثیرش باورنکردنیه. قیافه ی جدی و یخ هیچوقت به خودتون نگیرید.
اگر لب و سکس هم میخواین بگیرین با مسخره بازی و خنده این کارو بکنید نه مثل فیلم های هالیوودی که خیلی جدی تو چشم طرف نگاه میکنن و میگن عزیزم دوستت دارم و بعد هم نشون میده رو تخت دارن بالا پایین میرن. دنیای واقعی با فیلم فرق داره.
فقط *سشعر بگید. خیلی جواب میده.
اگر با دختره سکس کردید وحشی بازی در نیارید و جفتک نندازید که طرف بره و دیگه پشت سرش هم نگاه نکنه و به شما فحش بده.
پرستیژ خودتون رو حفظ کنید و *سخل بازی در نیارید. اینجوری طرف برای بار صدم هم میاد خونتون و بهتون میده. از اینجا به بعد هر کس تو زندگیش بیاد و بره جای شما محفوظه. اگر هم ازتون پرسید هیچوقت بهش نگید دوستش ندارید!
در مواردی دوستاش هم ورمیداره میاره.
یک دفعه میبینی یک شبکه دختر دور و برتون ریخته.
اول بحث گفتم خونه ی خالیتون به راه باشه. برای سکس مهمترین رکن خونه خالیه!
دختر رو اگر نتونید زود به خونه ببرید و بکنید سریع میپره. چون ماشین و خونه ی بالا و بدن 6 تکه و زبان چرب و نرم هم تا یکجایی جواب میده و بعدش برای دختر عادی میشین.
چشمهاتون رو هیز و دریده کنید. برای سکس با دختر نباید چشم های پاک و ترسویی داشته باشید. نباید وقتی تو چشم های دخترها نگاه میکنید چشم هاتون بپره یا آب دهنتون رو قورت بدید یا صداتون بلرزه یا تند و کند بشه. اینجوری اسکل جلوه میکنید.
پر رو باشید تا از اینکه دختر رو به خونه دعوت میکنید نترسید و خجالت نکشید!
دختری که با شما به خونه میاد 100 درصد میخواد بده و دست دست نکنید و هدرش ندید. یک کم پر رو باشید و کار رو تمام کنید.

وقتی با دختره سکس میکنید دیگه توپ میوفته تو زمین اون و اونی که تا الان جونش در میومد و یک میس کال روی گوشیتون مینداخت که بهش زنگ بزنید ولی از الان به بعد دم به دقیقه به گوشی شما زنگ میزنه و دائم پول شارژ میده و شارژ میخره و شما اصلا لازم نیست که بهش زنگ بزنید. اگر میخواهید اذیتش کنید یک مدت غیبتون بزنه و بگید مثلا دارم میرم دُبی مسافرت کاری(دروغکی)
این کار علاقش به شمارو صد برابر میکنه.

قهرمان بازی و عمله بازی و تک چرخ با موتور و جفتک پرانی و دعوا اصلا و ابدا و بهیچ وجه بخاطر هیچ دختری نکنید.
این کارها فقط شمارو احمق و کودن جلوه میده و دخترها رو از کنارتون میپرونه.
همیشه متانت و کلاس و پرستیژ خودتون رو حفظ کنید.
مخ زدن و دختربازی خیلی ساده تر از اون چیزیه که فکر میکنن. اصولش رو باید رعایت کنید.
از اونجاییکه همه ی دخترها تو پا دادن مثل همن با یک مدت تمرین درست میشید.
سعی کنید در دختربازی جوری باشید که دخترها پشت سرتون با لذت به شما بگن "خیلی *س کشه"

undead_knight
03-18-2013, 03:03 AM
موقع رفاقت با دخترها باید برنامه ریزی روی سکس باشه. داشتن خونه ی خالی خیلی مهمه. باید از قبل مشکل جا حل شده باشه.
این چیزها رو میگم چون واقعا مکان در ایران واسه ی خودش سر خریه!
موهاتون رو فشن کنید. داف هارو جذب میکنه. از تمیزکردن ابروهاتون نترسید. این *سشعرهایی که در فیسبوک دخترها شیر میکنن که پسر نباید دست به ابروهاش بزنه در حد همون *سشعره!
صورتتون هرچقدر که بازتر باشه و پشم و پیل کمتر روی صورتتون باشه تو روابط اجتماعیتون شمارو قابل اعتماد تر میکنه.
به تیپ و قیافتون برسید.
ته ریش هم نمیخواد. صورتتون رو شیش تیغ کنید. این ته ریش داشتن هم داستانی شده.
خدایی همیشه وقتی شیش تیغه کردم داف های شاخ تری تور کردم.
موهای سینه تون هم بزنید. غیر از زن های بیوه و مطلقه ی 35-40 ساله که با تیپ های سنتی حال میکنن خیلی کم دیدم دختری رو که با سینه ی پشمالوی مردها حال کنه!
اصلا هر جور پشم رو باید از بیخ تراشید.
اگر کمر و شکمتون مو داره حتما اپیلاسیون کنید چون برای هیچ دختری جذابیتی نداره.
دوستمون ناشناس روی بدن ورزیده توضیحی ندادن ولی باور کنید هیچ چیزی نمیتونه جز یک بدن 6 تکه , یک دختر رو به سکس با یک پسر ترغیب کنه.
با یک بدن 6 تکه هرکس با شما دوست میشه میخواد بده...
بحث های فلسفی و جدی اصلا با دختر جماعت نکنید که اصلا چیزی از این بحث ها سر در نمیارن و باعث میشه از شما زده بشن.
با دختر ها که هستید فقط مسخره بازی و تفریح و بگو بخند و دلقک بازی... همین.
همیشه یک لبخند به لب داشته باشید تاثیرش باورنکردنیه. قیافه ی جدی و یخ هیچوقت به خودتون نگیرید.
اگر لب و سکس هم میخواین بگیرین با مسخره بازی و خنده این کارو بکنید نه مثل فیلم های هالیوودی که خیلی جدی تو چشم طرف نگاه میکنن و میگن عزیزم دوستت دارم و بعد هم نشون میده رو تخت دارن بالا پایین میرن. دنیای واقعی با فیلم فرق داره.
فقط *سشعر بگید. خیلی جواب میده.
اگر با دختره سکس کردید وحشی بازی در نیارید و جفتک نندازید که طرف بره و دیگه پشت سرش هم نگاه نکنه و به شما فحش بده.
پرستیژ خودتون رو حفظ کنید و *سخل بازی در نیارید. اینجوری طرف برای بار صدم هم میاد خونتون و بهتون میده. از اینجا به بعد هر کس تو زندگیش بیاد و بره جای شما محفوظه. اگر هم ازتون پرسید هیچوقت بهش نگید دوستش ندارید!
در مواردی دوستاش هم ورمیداره میاره.
یک دفعه میبینی یک شبکه دختر دور و برتون ریخته.
اول بحث گفتم خونه ی خالیتون به راه باشه. برای سکس مهمترین رکن خونه خالیه!
دختر رو اگر نتونید زود به خونه ببرید و بکنید سریع میپره. چون ماشین و خونه ی بالا و بدن 6 تکه و زبان چرب و نرم هم تا یکجایی جواب میده و بعدش برای دختر عادی میشین.
چشمهاتون رو هیز و دریده کنید. برای سکس با دختر نباید چشم های پاک و ترسویی داشته باشید. نباید وقتی تو چشم های دخترها نگاه میکنید چشم هاتون بپره یا آب دهنتون رو قورت بدید یا صداتون بلرزه یا تند و کند بشه. اینجوری اسکل جلوه میکنید.
پر رو باشید تا از اینکه دختر رو به خونه دعوت میکنید نترسید و خجالت نکشید!
دختری که با شما به خونه میاد 100 درصد میخواد بده و دست دست نکنید و هدرش ندید. یک کم پر رو باشید و کار رو تمام کنید.

وقتی با دختره سکس میکنید دیگه توپ میوفته تو زمین اون و اونی که تا الان جونش در میومد و یک میس کال روی گوشیتون مینداخت که بهش زنگ بزنید ولی از الان به بعد دم به دقیقه به گوشی شما زنگ میزنه و دائم پول شارژ میده و شارژ میخره و شما اصلا لازم نیست که بهش زنگ بزنید. اگر میخواهید اذیتش کنید یک مدت غیبتون بزنه و بگید مثلا دارم میرم دُبی مسافرت کاری(دروغکی)
این کار علاقش به شمارو صد برابر میکنه.

قهرمان بازی و عمله بازی و تک چرخ با موتور و جفتک پرانی و دعوا اصلا و ابدا و بهیچ وجه بخاطر هیچ دختری نکنید.
این کارها فقط شمارو احمق و کودن جلوه میده و دخترها رو از کنارتون میپرونه.
همیشه متانت و کلاس و پرستیژ خودتون رو حفظ کنید.
مخ زدن و دختربازی خیلی ساده تر از اون چیزیه که فکر میکنن. اصولش رو باید رعایت کنید.
از اونجاییکه همه ی دخترها تو پا دادن مثل همن با یک مدت تمرین درست میشید.
سعی کنید در دختربازی جوری باشید که دخترها پشت سرتون با لذت به شما بگن "خیلی *س کشه"
با تشکر از توصیه هات:))
حالا کاری به موثر بودن یا نبودنش ندارم ولی انگار این نوشته ها خواسته ناخواسته طنز قوی توش میاد:))))

Mehrbod
03-18-2013, 04:31 PM
حالا کاری به موثر بودن یا نبودنش ندارم ولی انگار این نوشته ها خواسته ناخواسته طنز قوی توش میاد:))))

نگارش reactor گرامی همیشه ته مایه‌یِ از پیشبردگرایی[1] و همچنین طنز دارد! (:

بخش‌هایی از آن نیز براستی درست میباشند, نمونه:

این 99.9% درسته, هرگز و هرگز به سخن دختران در اینکه چه دوست دارند یا چه نه گوش ندهید, دختران یا:

١. نمیدانند چه دوست دارند.
٢. دروغ میگویند.

از دیدگاه پیشبردینانه همیشه از کسانی الگوبرداری باید کرد که پیرامونشان پر از دختر میباشد.

شما سرور هستید:e032:

:e306:

داستانش چه بود؟ چرا حرکتی چیزی نزدید؟ شاید بعد از فیلم حرکت زدید و ترجیح دادید وقت فیلم دیدن فقط فیلم ببینید؟:e404:

نه راستش من گرایش جنسی پایینی دارم, یعنی از سکس خوشی میبرم ولی نه بیشتر از آن اندازه که بگوییم از خوردن (و از خود خوردن هم آنچنان خوشی نمیبرم).

یکی از نکته‌هایی که ولی در گذر سالها آموخته‌ام اینه که همین کم انگیزگی من به سکس مایه‌یِ این میشود که دختران بیشتر از پسرهای
دیگر به من نگرش کنند, زیرا یکجور سردی و اندکی دوری‌جویی ار آن در رفتارم راه پیدا میکند که هنودی[2] سراسر وارونه داشته و به گیرایی‌ام میافزاید.

این یکی از مهادهای هماگ[3] میباشد, یعنی بر پایه‌یِ یک یافتیکْ[4] بیشینگانِ[5] مردم بیشترین[6] کمک را به کسی میکنند که کمترین نیاز را به آن دارد!
به این در همبودشناسی[7] هنودِ Matthew میگویند: Matthew effect (sociology - WiKi (http://en.wikipedia.org/wiki/Matthew_effect_(sociology))

که از این بند انجیل آمده:

For unto every one that hath shall be given, and he shall have abundance: but from him that hath not shall be taken even that which he hath.
—Matthew 25:29, King James Version.

----
1. ^ Pišbordgerâyi (piš+bord+gerâ+yi)|| پیشبردگرایی: فلسفه‌یِ کاربستی ϢEn (http://en.wikipedia.org/wiki/Pragmatism) Pragmatism
2. ^ Hanud|| هنود: اثر, تاثیر Effect
3. ^ Hamâg|| هماگ: کلی; دربرگیرنده General
4. ^ Yâftik (yâft+ik)|| یافتیک: قانون سرانگشتی ϢEn (http://en.wikipedia.org/wiki/Heuristic) Heuristic
5. ^ Bišinegân (biš+in+eg+ân)|| بیشینگان: أكثریت Majority
6. ^ Bayuseš|| بیوسش: چشمداشت Expectation
7. ^ Hambudšenâsi (hambud+šenâs+i)|| همبودشناسی: علوم اجتماعی ϢEn (http://en.wikipedia.org/wiki/Sociology) Sociology

Reactor
03-19-2013, 12:23 AM

این ها همش تجربه ی امتحان شده ست. یا خودم کردم و بهش رسیدم یا از افراد پر سن و سال تر و با تجربه تر شنیدم و رفتم و کردم و جواب گرفتم. یعنی در عمل جواب داده. مقاله ی شبه علمی و هچل هفت از سایت های آموزشی و سکسی نیست. از داخل کتاب و جزوه و اینترنت هم در نیامده. کسی که کرده میفهمه چی میگم. کسی هم که نکرده و صفر کیلومتره اگر حتی بدون نگاه کردن به این متن بالا شروع بکار کنه بعد از مدتی به همین چیزها میرسه.

Reactor
03-19-2013, 01:11 AM
نگارش reactor گرامی همیشه ته مایه‌یِ از پیشبردگرایی[1] و همچنین طنز دارد! (:

من عملگرا هستم ولی نه کاملا پراگماتیست. نسبی
نمیخواستم تو این تاپیک زیاد پست بدم چون اکثر وقت ها در جمع های روشن فکری توجه کردم که با عملگرایی یک مشکلی وجود داره. دخترها که مخالف هستند. بسیاری از پسرها هم در این جمع ها معمولا تحصیل کرده اند و اهل کتاب خواندن و علاقه دارن مسائل سکسی رو تئوری وار حل کنند. اگر کسی حرف راست بزنه انگ و برچسب میخوره و محکوم میشه. ولی این دلیل نمیشه که ما بخوایم هر چیزی رو بنا به گفته ی فلان دکتر و یا از زاویه دید فلان روانپزشک و اون دسته از آدم هایی که اصلا در کارنامه ی روابطشون جز تئوری بافی که این خوبه و اون بده ندارن رو انجام بدیم

من بعد از اون متنی که امیر از یک فرد ناشناس گذاشت فکر کردم که شاید بشه یک کم رک تر حرف زد و متهم به زن ستیزی نشد.

از دیدگاه پیشبردینانه همیشه از کسانی الگوبرداری باید کرد که پیرامونشان پر از دختر میباشد.

آفرین. بزرگترین راز این کار همین است.

یکی از نکته‌هایی که ولی در گذر سالها آموخته‌ام اینه که همین کم انگیزگی من به سکس مایه‌یِ این میشود که دختران بیشتر از پسرهای
دیگر به من نگرش کنند, زیرا یکجور سردی و اندکی دوری‌جویی ار آن در رفتارم راه پیدا میکند که هنودی[2] سراسر وارونه داشته و به گیرایی‌ام میافزاید.

این یکی از مهادهای هماگ[3] میباشد, یعنی بر پایه‌یِ یک یافتیکْ[4] بیشینگانِ[5] مردم بیشترین[6] کمک را به کسی میکنند که کمترین نیاز را به آن دارد!

این هم میشه!
همچین موردی رو من هم دارم. یک تعدادی دوست دختر الکی و جاست دارم که با اینکه یک وقت هایی میدونم یک جاهاییشون میخاره و آمار میدن ولی خودم رو به اون راه میزنم. با این ها کوه و مسافرت و گردش و ... میرم و عکس های فیسبوکم رو لایک میکنن. ولی از کنار دوست هاشون خیلی استفاده میکنم:e106: بخاطر همین بهم انگ گی بودن نمیزنن چون میدونن چکار میکنم.
این بی محلی که با اون ها رابطه ی دوست پسری دوست دختری نمیریزم ولی با دخترهای دیگه هستم ولی بعد از مدت کوتاهی جیم میشم و اون هارو غال میزارم باعث شده برای داشتن من در گروهشون سر دست میشکونن و جذابیتی در حد پیغمبر براشون داشته باشم.
برام تحقیق های دانشگاهی رو میگردن و پیدا میکنند. پروژه هام رو انجام میدن. تمرین هام رو حل میکنند. از استاد برام نمره میگیرن. تا جایی که بتونن کارهای بیرونم رو انجام میدن
و از همه مهمتر بارها شده که برام دوست دختر پیدا میکنند! در حد یک رفیق چندین و چند ساله ی پسر برام مرام و معرفت میگذارن.
در حالیکه برای دوست پسرهاشون بیحوصله و بی اعصابند.
من هم در عوض مثل پیغمبر اسلام براشون حرف میزنم و *سشر تلاوت میکنم و باهاشون کوه و بیرون میرم:e404::e404::e404:
خیلی روی من حساب میکنند در حدی که کافیه ازشون بخوام تا بهم بدن اما چون میدونم که بینشون رقابت در میگیره برای بدست آوردن من و بدنبالش بهم خوردن گروه و بدنبالش محرومیت از این همه مرام و معرفت! پس سعی میکنم خودم رو کنترل کنم و بیرون از گروه دنبال سوژه های خودم باشم:e411::e404:

undead_knight
03-19-2013, 01:19 AM
من عملگرا هستم ولی نه کاملا پراگماتیست. نسبی
:e411::e404:
یک پژوهشی میخوندم که توش گفته شده بود هرمقدار افراد سوشیوسکشوالیتی نامحدودتری داشته باشند و بنابراین معیارهای اخلاقی نسبی تری دارند راحت تر سر ملت شیره میمالند:))خلاصش اینکه عملگرا هستند دیگه:))

Reactor
03-19-2013, 02:01 AM
یک پژوهشی میخوندم که توش گفته شده بود هرمقدار افراد سوشیوسکشوالیتی نامحدودتری داشته باشند و بنابراین معیارهای اخلاقی نسبی تری دارند راحت تر سر ملت شیره میمالند:))خلاصش اینکه عملگرا هستند دیگه:))

نمیخوام توجیه کنم ولی شیره نمیمالم. هرکس که بخواد دختربازی کنه و به سکس برسه باید یک سری اصل و اصول داشته باشه. هرکس این اصول رو رعایت نکنه یا دخترها سرش شیره میمالن یا قدیمی میشه و ازش زده میشن و میگذارنش کنار. اینجا بستگی به شما داره.
یا میخواهید موفق شوید یا نمیخواهید. اگر میخواهید موفق شوید باید کارها و رفتارهایی رو انجام بدید. اگر این کارها رو انجام ندهید خوب موفق هم نمیشوید. خیلی ساده

مثلا عاشق شدن با ادای عاشق هارو درآوردن فرق میکند. اگر پسری واقعا در حین بازی عاشق شود به *ا رفته است.

در کل برای موفقیت در هر کاری یادگیری و تمرین اصول واجبه. این اصل و اصول از قدیم بوده. تا آخر هم همین خواهد بود. خیلی ها اومدن خیلی اصول ناکارآمد رو بهش چسباندن. مثل پدر ها و مادرهامون. خیلی ها هم آمدن و اصول اساسی و تعیین کننده اش رو خط زدن یا نادیده گرفتن. مثل اسلام و فمنیست ها

برای همین ارتباط با زن ها برای خیلی از مردها یک غول به نظر میاد! یک استادی داشتیم میگفت اگر بخواهیم زن هارو بشناسیم باید یک کتاب بنویسیم که قطرش از زمین باشه تا کره ی ماه!!!!!!!
خوب این سمبل فلاکت مشخص بود که چیزی از دختربازی و سکس نمیدونه و تمام اصول بدیهی زندگی رو به همین شکل پیچیده و غیر ممکن میبینه.
وگرنه کاری روتین تر و راحت تر از دختر مخ زدن پیدا نمیشه.

undead_knight
03-19-2013, 02:18 AM
نمیخوام توجیه کنم ولی شیره نمیمالم. هرکس که بخواد دختربازی کنه و به سکس برسه باید یک سری اصل و اصول داشته باشه. هرکس این اصول رو رعایت نکنه یا دخترها سرش شیره میمالن یا قدیمی میشه و ازش زده میشن و میگذارنش کنار. اینجا بستگی به شما داره.
یا میخواهید موفق شوید یا نمیخواهید. اگر میخواهید موفق شوید باید کارها و رفتارهایی رو انجام بدید. اگر این کارها رو انجام ندهید خوب موفق هم نمیشوید. خیلی ساده

مثلا عاشق شدن با ادای عاشق هارو درآوردن فرق میکند. اگر پسری واقعا در حین بازی عاشق شود به *ا رفته است.

در کل برای موفقیت در هر کاری یادگیری و تمرین اصول واجبه. این اصل و اصول از قدیم بوده. تا آخر هم همین خواهد بود. خیلی ها اومدن خیلی اصول ناکارآمد رو بهش چسباندن. مثل پدر ها و مادرهامون. خیلی ها هم آمدن و اصول اساسی و تعیین کننده اش رو خط زدن یا نادیده گرفتن. مثل اسلام و فمنیست ها

برای همین ارتباط با زن ها برای خیلی از مردها یک غول به نظر میاد! یک استادی داشتیم میگفت اگر بخواهیم زن هارو بشناسیم باید یک کتاب بنویسیم که قطرش از زمین باشه تا کره ی ماه!!!!!!!
خوب این سمبل فلاکت مشخص بود که چیزی از دختربازی و سکس نمیدونه و تمام اصول بدیهی زندگی رو به همین شکل پیچیده و غیر ممکن میبینه.
وگرنه کاری روتین تر و راحت تر از دختر مخ زدن پیدا نمیشه.
بلاخره خواه ناخواه نوعی فریب کاری توی کار هست هر قدرم آگاهانه تر باشه فریبش بیشتره:))البته قبلا هم گفتم اینها چیز های طبیعی و فرگشتیک هست و اتفاقا به همین دلیل هم موثره.
البته اونهایی که واقعا فکر میکنند خیلی سخته فقط نیاز به آموزش دارند و با تمرین کافی حتما در این راه موفق میشند:))

Reactor
03-19-2013, 02:26 AM
اندر احوالات دختربازی و زن بازی و بازی با جماعت نسوان تا بحال جمله ای به این سنگینی و پر مغزی و فراگیری نه شنیده ام و نه خوانده ام:

از عبید زاکانی پرسیدند : زن چگونه موجودیست؟

گفت: موجود غریبیست!

چون او را بگایی تورا عاشق شود و چون او را عاشق شوی تورا بگاید!

درود بر عبید:e032:
والسلام!

Mehrbod
03-19-2013, 08:35 PM
ترسِ وازنش[1] - Fear of Rejection

یکی از ترسهای درونی که خوانندگان (دختر و پسر) شاید به آن خودآگاه نباشند ترس از وازنش است.

فرگشتوار[2] یکی از غریزه‌هایی که در آدمی پدید آمده ترس از وازنی است که ریشه در همبود‌هایِ[3] کوچکِ نیاکان ما دارد.

در یک تیره‌یِ کوچک از آنجاییکه همه هموندان[4] تیره یکدیگر را میشناسند و برای نمونه, اگر یک پسر/دختر به یکی از هموندان
دیگر تیره درخواست دوستی بدهد و وازده شود همه‌یِ هموندان دیر یا زود به وازگی وی خواهند آگاهید[5], که فرجام[6] آن
کاهش افزونِ اعتبار وازده بوده و میتوان آسیب ناتاوانپذیری درون آورد (بیگمان یک عیبی داشته که دختره/پسره وازدتش)
و هتا مایه‌یِ از دسترفتگی شانس جفتیابیِ برای یک بازه‌یِ زمانی دراز شود.

از همینرو, همه‌یِ ما هنگام درخواستِ دوستی/نزدیکی دادن بی اندازه‌ پساپیشنگر[7] میشویم و دردِ وازدگی نیز به این آسانی‌ها از
میان نمیرود و هتا روی آوردن به زبان سرپوشیده و درتاهشیک (ناسرراست) در درخواهش نیز یکی از آوندها[8] یش همین ترسِ وازدگی میباشد.

هر آینه, در جایگاه یک قانونِ سرانگشتی با دانش از چگونگی کارکرد و چراییِ یک غریزه راه فروپیچیش آن آسانیده‌تر میشود و
در راستای آماج[9] این جستار که همانا دلبری باشد نیز, شما باید خودتان را برای آژنگ‌هایِ[10] گسترده‌ای از وازدگی پیشاپیش آماده کنید و در این راه
اگر بخواهید با هر بار وازده[1] شدن انگیزه‌یِ خودتان را از دست داده و رو به دلسردی بروید, هرگز آنجور که باید و شاید به فندِ دلبری چیره نخواهید شد!

پ.ن.
درباره‌یِ چگونگی فرگشتن[11] این غریزه اینجا پیشتر اندکی نوشته بودیم: ازدواج - برگه 7 (http://www.daftarche.com/%D8%B2%D9%86%D8%A7%D9%85%D8%B1%D8%AF-36/%D8%A7%D8%B2%D8%AF%D9%88%D8%A7%D8%AC-410/%D8%A8%D8%B1%DA%AF%D9%87-7.html#post11790)

پیوند فروبار[12] ماتیکان‌هایِ[13] نامبرده:

http://www.daftarche.com/attachments/%D8%B2%D9%86%D8%A7%D9%85%D8%B1%D8%AF-36/617d1343196941-%D8%A7%D8%B2%D8%AF%D9%88%D8%A7%D8%AC-handbook-evolutionary-psychology.pdf

http://www.daftarche.com/attachments/%D8%B2%D9%86%D8%A7%D9%85%D8%B1%D8%AF-36/618d1343197776-%D8%A7%D8%B2%D8%AF%D9%88%D8%A7%D8%AC-david-buss-evolutionary-psychology-3rd-ed-.part1.rar.zip
http://www.daftarche.com/attachments/%D8%B2%D9%86%D8%A7%D9%85%D8%B1%D8%AF-36/619d1343197776-%D8%A7%D8%B2%D8%AF%D9%88%D8%A7%D8%AC-david-buss-evolutionary-psychology-3rd-ed-.part2.rar.zip

----
1. ^ آ ب Vâzadan (vâ+zadan) || وازدن: پس زدن; ردکردن; نپذیرفتن vajehyab.com (http://www.vajehyab.com/dehkhoda/%D9%88%D8%A7%D8%B2%D8%AF%D9%86), Ϣiki-En (http://en.wikipedia.org/wiki/Reject) To reject
2. ^ Fargašt (far+gašt) || فرگشت: تکامل; فرگشتن Ϣiki-En (http://en.wikipedia.org/wiki/Evolution) Evolution
3. ^ Hambud || همبود: اجتماع Ϣiki-En (http://en.wikipedia.org/wiki/Society) Society
4. ^ Hamvand || هموند: عضو Ϣiki-En (http://en.wikipedia.org/wiki/Member) Member
5. ^ Âgâhidan || آگاهیدن: آگاه شدن To be informed
6. ^ Farjâm || فرجام: پایان; خاتمه Ϣiki-En (http://en.wikipedia.org/wiki/Conclusion), www.loghatnaameh.org (http://www.loghatnaameh.org/dehkhodaworddetail-6f2e658ab7004ebaa7d8eff2f253d48b-fa.html) Conclusion; ending
7. ^ Pasâpišnegar || پساپیشنگر: محتاط
8. ^ Âvand || آوند: علت; نشانه; نمایانگر Ϣiki-En (http://en.wikipedia.org/wiki/)
9. ^ Âmâj || آماج: هدف Target
10. ^ žang || آژنگ: موج Dehxodâ (http://www.loghatnaameh.org/dehkhodaworddetail-5bc9b790025c4ea994437301bdce760b-fa.html), Ϣiki-En (http://en.wikipedia.org/wiki/Wave) Wave
11. ^ Fargaštan (far+gaštan) || فرگشتن: بسیار گشتن; دگرستن; فراگشتن; تکامل یافتن www.thefreedictionary.com (http://www.thefreedictionary.com/evolve) To evolve
12. ^ Forubâr || فروبار: داونلود Ϣiki-En (http://en.wikipedia.org/wiki/Download) Download
13. ^ Mâtikân || ماتیکان: کتاب Ϣiki-Pâ (http://fa.wikipedia.org/wiki/%D9%85%D8%A7%D8%AF%DA%AF%D8%A7%D9%86_%D9%87%D8%B2% D8%A7%D8%B1_%D8%AF%D8%A7%D8%AF%D8%B3%D8%AA%D8%A7%D 9%86) Book

undead_knight
03-19-2013, 09:32 PM
ترسِ وازنش[1] - Fear of Rejection

یکی از ترسهای درونی که خوانندگان (دختر و پسر) شاید به آن خودآگاه نباشند ترس از وازنش است.

فرگشتوار[2] یکی از غریزه‌هایی که در آدمی پدید آمده ترس از وازنی است که ریشه در همبود‌هایِ[3] کوچکِ نیاکان ما دارد.

در یک تیره‌یِ کوچک از آنجاییکه همه هموندان[4] تیره یکدیگر را میشناسند و برای نمونه, اگر یک پسر/دختر به یکی از هموندان
دیگر تیره درخواست دوستی بدهد و وازده شود همه‌یِ هموندان دیر یا زود به وازگی وی خواهند آگاهید[5], که فرجام[6] آن
کاهش افزونِ اعتبار وازده بوده و میتوان آسیب ناتاوانپذیری درون آورد (بیگمان یک عیبی داشته که دختره/پسره وازدتش)
و هتا مایه‌یِ از دسترفتگی شانس جفتیابیِ برای یک بازه‌یِ زمانی دراز شود.

از همینرو, همه‌یِ ما هنگام درخواستِ دوستی/نزدیکی دادن بی اندازه‌ پساپیشنگر[7] میشویم و دردِ وازدگی نیز به این آسانی‌ها از
میان نمیرود و هتا روی آوردن به زبان سرپوشیده و درتاهشیک (ناسرراست) در درخواهش نیز یکی از آوندها[8] یش همین ترسِ وازدگی میباشد.

هر آینه, در جایگاه یک قانونِ سرانگشتی با دانش از چگونگی کارکرد و چراییِ یک غریزه راه فروپیچیش آن آسانیده‌تر میشود و
در راستای آماج[9] این جستار که همانا دلبری باشد نیز, شما باید خودتان را برای آژنگ‌هایِ[10] گسترده‌ای از وازدگی پیشاپیش آماده کنید و در این راه
اگر بخواهید با هر بار وازده[1] شدن انگیزه‌یِ خودتان را از دست داده و رو به دلسردی بروید, هرگز آنجور که باید و شاید به فندِ دلبری چیره نخواهید شد!

پ.ن.
درباره‌یِ چگونگی فرگشتن[11] این غریزه اینجا پیشتر اندکی نوشته بودیم: ازدواج - برگه 7 (http://www.daftarche.com/%D8%B2%D9%86%D8%A7%D9%85%D8%B1%D8%AF-36/%D8%A7%D8%B2%D8%AF%D9%88%D8%A7%D8%AC-410/%D8%A8%D8%B1%DA%AF%D9%87-7.html#post11790)

پیوند فروبار[12] ماتیکان‌هایِ[13] نامبرده:

http://www.daftarche.com/attachments/%D8%B2%D9%86%D8%A7%D9%85%D8%B1%D8%AF-36/617d1343196941-%D8%A7%D8%B2%D8%AF%D9%88%D8%A7%D8%AC-handbook-evolutionary-psychology.pdf

http://www.daftarche.com/attachments/%D8%B2%D9%86%D8%A7%D9%85%D8%B1%D8%AF-36/618d1343197776-%D8%A7%D8%B2%D8%AF%D9%88%D8%A7%D8%AC-david-buss-evolutionary-psychology-3rd-ed-.part1.rar.zip
http://www.daftarche.com/attachments/%D8%B2%D9%86%D8%A7%D9%85%D8%B1%D8%AF-36/619d1343197776-%D8%A7%D8%B2%D8%AF%D9%88%D8%A7%D8%AC-david-buss-evolutionary-psychology-3rd-ed-.part2.rar.zip

----
1. ^ آ ب Vâzadan (vâ+zadan) || وازدن: پس زدن; ردکردن; نپذیرفتن vajehyab.com (http://www.vajehyab.com/dehkhoda/%D9%88%D8%A7%D8%B2%D8%AF%D9%86), Ϣiki-En (http://en.wikipedia.org/wiki/Reject) To reject
2. ^ Fargašt (far+gašt) || فرگشت: تکامل; فرگشتن Ϣiki-En (http://en.wikipedia.org/wiki/Evolution) Evolution
3. ^ Hambud || همبود: اجتماع Ϣiki-En (http://en.wikipedia.org/wiki/Society) Society
4. ^ Hamvand || هموند: عضو Ϣiki-En (http://en.wikipedia.org/wiki/Member) Member
5. ^ Âgâhidan || آگاهیدن: آگاه شدن To be informed
6. ^ Farjâm || فرجام: پایان; خاتمه Ϣiki-En (http://en.wikipedia.org/wiki/Conclusion), www.loghatnaameh.org (http://www.loghatnaameh.org/dehkhodaworddetail-6f2e658ab7004ebaa7d8eff2f253d48b-fa.html) Conclusion; ending
7. ^ Pasâpišnegar || پساپیشنگر: محتاط
8. ^ Âvand || آوند: علت; نشانه; نمایانگر Ϣiki-En (http://en.wikipedia.org/wiki/)
9. ^ Âmâj || آماج: هدف Target
10. ^ žang || آژنگ: موج Dehxodâ (http://www.loghatnaameh.org/dehkhodaworddetail-5bc9b790025c4ea994437301bdce760b-fa.html), Ϣiki-En (http://en.wikipedia.org/wiki/Wave) Wave
11. ^ Fargaštan (far+gaštan) || فرگشتن: بسیار گشتن; دگرستن; فراگشتن; تکامل یافتن www.thefreedictionary.com (http://www.thefreedictionary.com/evolve) To evolve
12. ^ Forubâr || فروبار: داونلود Ϣiki-En (http://en.wikipedia.org/wiki/Download) Download
13. ^ Mâtikân || ماتیکان: کتاب Ϣiki-Pâ (http://fa.wikipedia.org/wiki/%D9%85%D8%A7%D8%AF%DA%AF%D8%A7%D9%86_%D9%87%D8%B2% D8%A7%D8%B1_%D8%AF%D8%A7%D8%AF%D8%B3%D8%AA%D8%A7%D 9%86) Book

بردباری یک ارزش است ولی پافشاری تا نقطه کامیابی یک موهبت است! :e52d:
اگر یک بار نشد،اگر دو بار نشد...باید بشه:))

Mehrbod
03-19-2013, 09:48 PM
اگر یک بار نشد،اگر دو بار نشد...باید بشه:))

در کنار آن به این چیزها همیشه باید بمانند یک کاوش (≈probe) نگریست, یعنی اگر ما بخواهیم با یکی دوست شویم و t همان زمان
باشد, اگر درخواست دوستی را امروز (t1) بدهیم, با درخواست دوستی‌ای که فردا (t2) میدادیم پاسخش بی چون و چرا خواهد دگریست!
نکته در اینکه که آدمها را نباید مانند یک ماشین دید که پاسخی فرنودین[1] و واکنشی سنجیده در برابر پیرامون داشته باشند, بساکه باید بمانند ماشین‌های آشفته‌ای
دید که دم به دم پاسخشان میورتد[2] و یکروز شاد هستند یکروز اندوهگین ("یکروز" اش خوشبینانه بود, بهتر بگوییم یکساعت) و پس رفتارشان نیز بهمین وسته[3] میدگرد[4]! (:

پاسخ "نه" یک آدم به معنای یک «نه» همیشگی نیست (هتا پاسخ "نه هرگز" هم به معنای «نه هرگز» نیست) این یک
نه یک نه ٸه وسته و وابسته به زمان است, از همینرو بهتره این "نه"‌ای که شاید میگیرید تا جای شدنی ملایم باشد تا راه بازدرخواست را نبندد.

در اینجا بهترین راهبرد[5] میشود:

درخواست دوستی خودتان را سرپوشیده و ناسرراست بدهید و اگر وی در mood خوبی بود پیش رفته و درخواست را سرراست‌تر کنید.

در کنار آن, از آنجاییکه ما داریم به فرایند دوست شدن بمانند یک کاویدن (probe کردن, بختآزمایی) مینگریم, برای بالابردن
شانس کامیابی نیز باید به هر چند تنی (کسی) که میرسید به هر چند بار زمانیکه میتوانید بمانند بالا درخواست را ترار کنید, double and triple your chances (:

----
1. ^ Farnudin (far+nudin) || فرنودین: منطقی Logical
2. ^ Vartidan || ورتیدن: تغییر کردن; تغّیر Ϣiki-En (http://en.wikipedia.org/wiki/Vary) To vary
3. ^ Vaste || وسته: نسبی Ϣiki-En (http://en.wikipedia.org/wiki/Relative) Relative
4. ^ Degarestan || دگرستن: تغییر کردن To change
5. ^ Râhbord (râh+bord) || راهبرد: استراتژی; شگرد Strategy

undead_knight
03-19-2013, 10:30 PM
نطر دوستان در مورد روش های مخ زنی افرادی که در رابطه هستند چیه؟:))

iranbanoo
03-20-2013, 03:12 PM
چه قدر احمقانه است که برای نزدیک شدن به یک دختر از روشهای پیچیده استفاده کرد؟
واقعا بعضی پسرها با نوع نگاهشون به دخترها خودشون خودشون رو حذف میکنن...!!
مگر اینکه بشه با این روشها افراد سطحی رو به چنگ اورد!

undead_knight
03-20-2013, 03:21 PM
فکر کنم اخیرا پرسش هات دچار گنگی شده ها:))منطورت چیه؟
در هر حال بخش بزرگی از جامعه(چه مرد و چه زن)رو همین افراد سطحی تشکیل میدند و خب همونجور که قبلا گفتم بدست آوردن آدم های کلیشه ای از راه های کلیشه ای راحت تره:)

iranbanoo
03-20-2013, 03:32 PM
فکر کنم اخیرا پرسش هات دچار گنگی شده ها:))منطورت چیه؟
در هر حال بخش بزرگی از جامعه(چه مرد و چه زن)رو همین افراد سطحی تشکیل میدند و خب همونجور که قبلا گفتم بدست آوردن آدم های کلیشه ای از راه های کلیشه ای راحت تره:)
پرسش نبود ....:))
یک جمله ی اعتراضی-استهزایی بود:)
منظورم از سطحی افرادیه که کل مغزشون رو تو ترازو بزارین یک اپسیلون سنگینی نداره.وگرنه که اتفاقا قریب به اکثریت افراد نسبت به خیلی از مسائل هوشیارن و قوه ی تجزیه و تحلیل لازم برای مسائل رودارن.
این دست از افراد رو نمیشه با شکم 6 تکه و صدای آلن دلونی جذب کرد.
پسر ها به نظرم خیلی رابطه ها رو پیچیده میکنن در حالی که دخترها با یک نگاه متوجه میشن که پسر مخاطبشون رو میخوان یا نه و اصلا لازم نیست نقشه های عجیب پیاده کرد.
مثل اینکه من بگم دخترها برای اینکه بخوان نظر پسر ها رو جلب کنن حتما رنگ لاک و رژشون رو ست کنن:))

Mehrbod
03-20-2013, 03:41 PM

بیشتر زمانها یک پسر تنها میخواهد سکس داشته باشد, ژرفی یا سطحی بودن دختر نابمرده برایش به اندازه‌یِ نزدیکتر بودن تیشتر[1] یا سُهیل بی اهمیته ایرانبانو جان :21:

----
1. ^ Tištar || تیشتر: شباهنگ (تیشتر، شعرای یمانی) پرنورترین ستاره آسمان در هر دو نیم‌کره آسمان است. این ستاره از ماه آبان رفته ‌رفته پا به آسمان شب در پهنای گیتاییِ ایران‌زمین مینهد. از همینرو نام این ستاره برجسته آسمان را ماه آبان یا همان تیشتر گذاشتند. MacKenzie, Ϣiki-Pâ (https://fa.wikipedia.org/wiki/%D8%B4%D8%A8%D8%A7%D9%87%D9%86%DA%AF_(%D8%B3%D8%AA %D8%A7%D8%B1%D9%87)), Ϣiki-En (http://en.wikipedia.org/wiki/Sirius), Ϣiki-Pâ (http://fa.wikipedia.org/wiki/%D8%AA%DB%8C%D8%B4%D8%AA%D8%B1) Sirius

iranbanoo
03-20-2013, 03:48 PM
بیشتر زمانها یک پسر تنها میخواهد سکس داشته باشد, ژرفی یا سطحی بودن دختر نابمرده برایش به اندازه‌یِ نزدیکتر بودن تیشتار[1] یا سُهیل بی اهمیته ایرانبانو جان
خوب بله
برای دختران هم زیاد از این اتفاق ها می افته .یعنی فقط برای اینکه با طرف چندی باشه و باهاش سکس کنه رابطه برقرار میکنه.تشخیص اینکه پسر مخاطبش رو برای سکس میخواد یا یک رابطه ی دوستی یا یک رابطه ی عاشقانه هم به عهده ی خودشه.
من بیشتر موقع ها احساس میکنم پسرها بیش از اندازه خودشون رو درگیر فرمولهای خاص میکنن.و بیشتر موقع ها نمیدونن که دختران(کارکشته!!) معمولا با یک نگاه میفهمن با کی طرفن

undead_knight
03-20-2013, 03:48 PM
پرسش نبود ....:))
یک جمله ی اعتراضی-استهزایی بود:)
منظورم از سطحی افرادیه که کل مغزشون رو تو ترازو بزارین یک اپسیلون سنگینی نداره.وگرنه که اتفاقا قریب به اکثریت افراد نسبت به خیلی از مسائل هوشیارن و قوه ی تجزیه و تحلیل لازم برای مسائل رودارن.
این دست از افراد رو نمیشه با شکم 6 تکه و صدای آلن دلونی جذب کرد.
پسر ها به نظرم خیلی رابطه ها رو پیچیده میکنن در حالی که دخترها با یک نگاه متوجه میشن که پسر مخاطبشون رو میخوان یا نه و اصلا لازم نیست نقشه های عجیب پیاده کرد.
مثل اینکه من بگم دخترها برای اینکه بخوان نظر پسر ها رو جلب کنن حتما رنگ لاک و رژشون رو ست کنن:))
1523
:))
من تقریبا همه دوستان دختر جاست فرندم رو(که با توجه به دوست گزینی من از آدم های عادی بالاتر قراره باشند!)رو اسیر این روش ها میبینم چه برسه دختران زیادی که دوستی آنچنانی باهاشون ندارم ولی میشناسمشون:)

فرایندش هم اینطوریه که طرف اول با پسره دوست میشه،بعد کار به سکس میکشه،بعد از مدتی پسره سرد میشه(یا از اول تنها هدفش سکس بوده) و دختره میره توی فاز افسردگی.بعد از مدتی(_بین چند هفته تا چند ماه)دقیقا همین سیکل تکرار میشه!:))

البته اکثریت پسرها یا بی عرضه هستند و یا موجودات نسبتا شریفیند:))و خب این قضیه در موردشون صدق نمیکنه.
نکته جالب اینه که وقتی یک دختر با پسر کات میکنه اصولا این سیکل کوتاه تره یا اصلا وجود نداره!(به جز موارد استثنایی) :)

متاسفانه به همین دلیل هم هست که من دیگه هیچکس رو واقعا خاص حساب نمیکنم بعضی آدم ها اینقدر خاص هستند که اصلا پیدا نمیشند:))در باقی موارد هم فقط توهم خاص بودن وجود داره:)

iranbanoo
03-20-2013, 04:17 PM
خوب این دست از روشها فراتر از جذب کوتاه مدت نمیره.
یعنی دختر به واسطه ی شگردهایی طرفش رو جذب میکنه ولی هر نوع از جذب در همون حد باقی میمونه.
اتفاقا اکثر دخترهایی که از این روش استفاده میکنن خودشون میدونن که چی میخوان و چه طور خواسته میشن.
این افسردگی هم اکثرا فیلمه و اونقدر که پسرها فکر میکنن واسه دختر جدی نیست.
مگر اینکه دختره تو جذب طرفش دچار یک اشتباه بشه.واسه همنه که منمیگم اگر از پسری خوششون میاد نباید به کمک سکس بهش نزدیک بشن.مگر اینکه خیلی کارشون رو بلد باشن که دخترا ما معمولا انقدر زیرک نیستن:))

undead_knight
03-20-2013, 04:21 PM
خوب این دست از روشها فراتر از جذب کوتاه مدت نمیره.
یعنی دختر به واسطه ی شگردهایی طرفش رو جذب میکنه ولی هر نوع از جذب در همون حد باقی میمونه.
اتفاقا اکثر دخترهایی که از این روش استفاده میکنن خودشون میدونن که چی میخوان و چه طور خواسته میشن.
این افسردگی هم اکثرا فیلمه و اونقدر که پسرها فکر میکنن واسه دختر جدی نیست.
مگر اینکه دختره تو جذب طرفش دچار یک اشتباه بشه.واسه همنه که منمیگم اگر از پسری خوششون میاد نباید به کمک سکس بهش نزدیک بشن.مگر اینکه خیلی کارشون رو بلد باشن که دخترا ما معمولا انقدر زیرک نیستن:))
منطور من این نیست که واقعا افسردگی وجود داره از زاویه یک ناظر بیرونی گفتم:))
راستش من کلا با این روش های مخ زنی حال نمیکنم و فقط جذابیتشون برام در حد پازل حل کردنه نه چیز دیگه:)

Ouroboros
03-20-2013, 04:23 PM
به نظرم دوستان منظور مهربد را متوجه نشدند، برای مردان،
زن در یک رابطه‌ چیزی بجز سکس جهت آوردن بر سر میز ندارد.

برای هم‌اندیشی اجتماعی و گفتگوهای فلسفی و مباحث سیاسی و گپ‌ُگفت ِ دوستانه مرد رفیق‌های خود را دارد.

iranbanoo
03-20-2013, 04:29 PM
به نظرم دوستان منظور مهربد را متوجه نشدند، برای مردان،
زن در یک رابطه‌ چیزی بجز سکس جهت آوردن بر سر میز ندارد.

برای هم‌اندیشی اجتماعی و گفتگوهای فلسفی و مباحث سیاسی و گپ‌ُگفت ِ دوستانه مرد رفیق‌های خود را دارد.
خوب اشتباه می کنید
زنان هر اونچه که مرد میخواد و به دنبالش هست رو در خودش تقویت میکنه.
وگرنه مطمئن باشید برای زنان هم,همصحبتی در مورد مسائل مختلف و هم اندیشی های گوناگون را در بین خودشون بیشتر میپسندند....

Mehrbod
03-20-2013, 04:40 PM

care to elaborate :e405:?

Ouroboros
03-20-2013, 04:41 PM
خوب اشتباه می کنید
وگرنه مطمئن باشید برای زنان هم,همصحبتی در مورد مسائل مختلف و هم اندیشی های گوناگون را در بین خودشون بیشتر میپسندند....

ممم، نه، منظورم این نبود. ببینید، مردان دو دلیل برای ارتباط با زنان دارند:

1. سکس> چگونه می‌توانم او را بگایم؟ دلیل ۹۰٪ برخوردهایی که با مردان در زندگی دارید از همینجاست.
2. عقده‌ی مادریابی> عشق خطاپوشی که به رغم تمام مصائب آنها را دوست می‌دارد و تا ابد با آنها می‌ماند.

زنان نیز به دو دلیل مردان را می‌خواهند:
1. مراقبت> آماده بودن مرد برای آسیب زدن به دیگران برای دفاع از زن(مردان آلفا).
2. حمایت> دیدن مرد در قالب و به عنوان منافعی که می‌تواند برساند(مردان بتا).

حال شما یک نمونه جذابیت یا رابطه مثال بزنید که تحت این مجموعه جای نگیرد. مرد ِ خوش‌صحبت برای مثال، از آنجاکه می‌تواند از طریق کلام برتری خود بر دیگر مردان را اثبات و «آلفا» بودن خود را نمایان بکند جذاب است. مرد مهربان بدلیل اینکه می‌تواند حامی خوبی باشد و ....

iranbanoo
03-20-2013, 04:54 PM
زنان نیز به دو دلیل مردان را می‌خواهند:
1. مراقبت> آماده بودن مرد برای آسیب زدن به دیگران برای دفاع از زن(مردان آلفا).
2. حمایت> دیدن مرد در قالب و به عنوان منافعی که می‌تواند برساند(مردان بتا).
و3.سکس
خیلی از دختران به خاطر روابط جنسی به مردان نزدیک میشن.
البته اون دست از مواردی که میخوان به کمک سکس به نزدیکی بییشتر برسن که هیچ ولی مواقعی همخ هست که تنها به خاطر سکس با طرف هستند و بعد از اون هم چیزی نمیخوان
شاید فکر کنید که ممکنه این دختر در روابطش و ظاهرش مشکلی داشته باشه که شریک جنسی کمی داره .اما اصلا اینطور نیست و اتفاقا این خواست رو در بین دختران که به لحاظ ظاهر و روابط اجتماعی بالا بودند بیشتر میبینم.

بنا براین وقتی که پسر به نیت سکس با طرفش نزدیک میشه و هر کاری انجام میده که به مقصودش برسه احتمال قوی دختر هم در چنین اندیشه ایه(اگر مورد 1 و2 در کار نباشه)
مورد یک و دو شما برای رابطه های طولانی مدت صدق میکنه اما زنان هم در خیلی از موارد دنبال روابط منقطع هستند

Ouroboros
03-20-2013, 06:53 PM
و3.سکس
خیلی از دختران به خاطر روابط جنسی به مردان نزدیک میشن.
البته اون دست از مواردی که میخوان به کمک سکس به نزدیکی بییشتر برسن که هیچ ولی مواقعی همخ هست که تنها به خاطر سکس با طرف هستند و بعد از اون هم چیزی نمیخوان
شاید فکر کنید که ممکنه این دختر در روابطش و ظاهرش مشکلی داشته باشه که شریک جنسی کمی داره .اما اصلا اینطور نیست و اتفاقا این خواست رو در بین دختران که به لحاظ ظاهر و روابط اجتماعی بالا بودند بیشتر میبینم.

بنا براین وقتی که پسر به نیت سکس با طرفش نزدیک میشه و هر کاری انجام میده که به مقصودش برسه احتمال قوی دختر هم در چنین اندیشه ایه(اگر مورد 1 و2 در کار نباشه)
مورد یک و دو شما برای رابطه های طولانی مدت صدق میکنه اما زنان هم در خیلی از موارد دنبال روابط منقطع هستند

سکس صرف هم فقط با مردان گروه اول اتفاق می‌افتد و به نوعی روشی‌ست برای جلب نظر آنها. کشف و روشنگری پیرامون این به گمانم مهمترین عرصه‌ایست که جامعه‌ی PUA به جنبش مردان خدمت رسانده. بطور کلی زنان فقط به دو نوع مرد علاقه/اشتیاق/گرایش دارند:

- مردان آلفا : قد بلند، تاریک، رازآمیز، مغرور، مرکز توجه، بی‌تفاوت(به احوال دیگران و ابراز علاقه‌ی زنان)، مورد ستایش زنان و حسرت مردان: نمودهای رفتاری را نشان می‌دهند که بیانگر آمادگی آنها برای نشان دادن خشونت بر دیگران است. همان «پسر بدهای» معروفی که زنان شیفته‌ی آنها می‌شوند. اینها تنها گروهی از مردان هستند که زنان را تحریک جنسی می‌کنند.

- مردان بتا: ظاهر خوب تا معمولی. مهربان، دلسوز، دارای موقعیت اجتماعی ممتاز یا مناسب، درگیر(در تضاد با بی‌تفاوت)، مورد تحسین زنان و بی‌تفاوتی/تحقیر مردان: نمودهای رفتاری را نشان می‌دهند که بیانگر آمادگی آنها برای حمایت از زنان است. این مردها هرگز میل جنسی زنان را برنمی‌انگیزند(یعنی از این طریق به دل آنها راه نمی‌یابند)، بلکه عواطف و ناخودآگاه غریزی حسابگر او را تحریک می‌کنند.

- باقی مردان: هیچ جذابیت/شانسی با زنان ندارند، و تنها از طریق درآوردن ادای یکی از دو گونه‌ی بالا و فریب دادن زنان رده‌پائین‌تر می‌توانند شانسی داشته باشند.

در همه حال، فهمیدن این قانون:

1524

برای درک روابط میان زن و مرد بی‌نهایت ضروری‌ست. همه چیز در آخر روز درباره‌ی تبادل سکس با «چیزها»ست، و اینکه «مرد» چه چیزی می‌تواند به زن برساند، چراکه اصلا دلیل فرگشتیکی وجود جاندار نر همینست: رساندن نفع به جاندار ماده!

Theodor Herzl
03-21-2013, 02:09 PM
مهربد به گونه‌ای سخن میگویند که پنداری اگر فردا زنِ من در خیابان مردی بهتر از من دید باید با او برود و ما هم باید بهش سیمرغ بلورین اهدا کنیم.من یک فتیش روانی‌ داشتم زمان دبیرستان و دانشگاه که بدم هم نمی‌‌اومد دوست دخترم بهم خیانت کنه ، نه اینکه خوشحال میشدم ، شدیدا هم ناراحت و گاهی دپرس میشدم ، ولی‌ اون حس ناراحتی‌ و اینکه مثلا دختره بخواد معذرت خواهی‌ کنه ، تو تحویلش نگیری و اون بزنه زیر گریه ، اینها خیلی‌ حال میداد ، شاید این هم یک نوع مازوخیسم روحی‌ باشه:e404:

Reactor
03-22-2013, 10:43 PM
نطر دوستان در مورد روش های مخ زنی افرادی که در رابطه هستند چیه؟:))

تا منظور از رابطه چی باشه؟ دوستی یا نامزدی یا ازدواج؟
اکثر قریب به اتفاق روابط دوستی به 1 ماه هم نمیکشه. اقلیت باقیمانده هم روابط گرمی هستند که با دروغ و چاخان و خالی بندی به زور همدیگر رو در دل هم جا میکنند و وقتی همه چیز رو بشه رابطه هم تموم میشه.این ها هم به 6 ماه نمیرسه.
تعداد واقعا خیلی کمی هستند که رابطه کش میاد و به ازدواج میرسه.
اگر میخواهید روی مخ دختری بروید باید وقتی رابطه اش با دوست پسرش سرد شد اقدام کنید.
اوائل دوستی وقتی رابطه دخترها گرم هست جو زده هستند و فکر میکنند چه خبره و حتی به سینه ی براد پیت هم دست رد میزنند.
ولی وقتی از دوست پسرشون نا امید میشن یکهو میبینید با سوپور محل هم به سادگی رابطه برقرار کردند!!!
در کل وقتی باید سراغ دخترها برید که آمار میدن تا ضریب اشتباهتون بیاد پایین و دخترها وقتی دوست پسرشون ولشون کنه و آخر رابطه شون باشن و یا مدت زمان طولانی از دوستیشون با پسره گذشته باشه و ببینن که ازش بخاری بلند نمیشه شروع میکنند آمار دادن و اون موقع باید شروع کنید.

Reactor
03-22-2013, 11:06 PM
اگر روزی واردِ خانه شده و زنِ خود را در رختخواب با مردی غریبه دیدید چه میکنید؟

پیشگیری همیشه بهتر از درمان هست.
بهترین کار اینه که سیاست رو پیشه کنید.
دِین مالی به زن نداشته باشید. نقش پول رو در عشقتون بی ارزش بدونید. مهریه و سند خونه و مال و منال نبخشیده باشید.
اینطوری وقتی خیانتی اتفاق بیوفته میتونید راحت روی طلاق فکر کنید.
ترسی هم که طلاق برای مردان داره ترس از دست دادن مال و دسترنج یک عمر کار و تلاش آنهاست! و خوابیدن در گوشه ی زندان بخاطر پرداخت مهریه!
وگرنه بار روانی چندانی لااقل بیشتر از زن بر روی دوش مرد نیست و مرد ها اینجور مواقع بیشتر نگران از دست رفتن اموال و ثروتشون هستند و با خود طلاق و بار روانیش مشکلی ندارند!!!:e404:

Mehrbod
04-25-2013, 08:26 AM
گفتگوهای کناری به اینجا جنبیدند: خیانت در زناشویی (http://www.daftarche.com/%D8%B2%D9%86%D8%A7%D9%85%D8%B1%D8%AF-36/%D8%AE%DB%8C%D8%A7%D9%86%D8%AA-%D8%AF%D8%B1-%D8%B2%D9%86%D8%A7%D8%B4%D9%88%DB%8C%DB%8C-1091/)

رضا
06-20-2015, 08:06 PM
سلام به همه
من یه تازه واردم و تازه با انجمنتون آشنا شدم
من همیشه چگونه مخ زدن برام سوال بوده. عنوان این جستار منو ترغیب کرد ولی وقتی خوندمش چیزی به جز یکی دو تا پست اول راه و روش مخ زدنو یاد نمیداد. اونم برای آموزش مخ زنی در محیطهای باز مثل پارتی مختلط یا کلوب یا بار هستش و کاربرد داره.
یکی مثل من که تو ایران زنگی می کنه نه بار میره نه کلوب نه لب ساحل و پارتی هم شاید سالی یه بار نتونه بره.
کسی که اینجور جاها میره(مثل دوستانی که در خارج کشورهستن) مخ زدن براشون عین آب خوردنه چون محیط تعریف شده ای برای این کار هست. ولی برای یکی مثل من به مراتب سخت تر و پیچیده تر هست. اگه تجربه دارید لطفا به افرادی مثل من کمک کنید.
- مثلا با ماشین چجوری مخ برنم؟
- وقتی تو پیاده رو قدم میزنمو از دختری که از روبرو میاد خوشم میاد چجوری مخش کنم؟ سر صحبتو چطور باز کنم؟
- تو مغازه از یه دختر خوشم اومد چطور مخش کنم؟
کلا تو محیطهای عمومی از یکی خوشمون میاد چجوری بریم جلو و چی بگیم تا سر صحبت باز شه
لطفا ترفند ها و تجربیات، متلک ها و تیکه ها، جملاتی که خودتون ازش استفاده می کنید یا فکر میکنید جواب میده رو بگید
فکر کنم این جور صحبتها بیشتر به عنوان جستارتون بخوره
با تشکر

Nikzad Mehrazmanesh
06-21-2015, 09:18 PM
من همیشه چگونه مخ زدن برام سوال بوده

سلام . خوش آمدی

Not Acceptable! (http://www.daftarche.com/%D8%B2%D9%86%D8%A7%D9%85%D8%B1%D8%AF-36/%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C-%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4-1415/)

Not Acceptable! (http://www.daftarche.com/%D8%B2%D9%86%D8%A7%D9%85%D8%B1%D8%AF-36/%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C-%DA%AF%D9%81%D8%AA%DA%AF%D9%88-1486/)

رضا
06-22-2015, 12:24 AM
سلام . خوش آمدی

Not Acceptable! (http://www.daftarche.com/%D8%B2%D9%86%D8%A7%D9%85%D8%B1%D8%AF-36/%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C-%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4-1415/)

Not Acceptable! (http://www.daftarche.com/%D8%B2%D9%86%D8%A7%D9%85%D8%B1%D8%AF-36/%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C-%DA%AF%D9%81%D8%AA%DA%AF%D9%88-1486/)

بازی رو چطور مبشه شروع کرد؟ از نقطه صفر صفر....اونم تو مکانهای عمومی؟؟؟

mohammad533
05-08-2017, 11:43 PM
سلام
من زمان کمیه با جستار اشنا شدم
از طریق خواهرم با یکی از دوستاش آشنا شدم
دختر خوب و معمولی هست به قول شما از ۱۰ حداقل ۵ رو می گیره این بگم ک این جریان مال عید امسال هستش و ما چند باری باه رفتیم بیرو البته بدون خواهرم
خودمو خودش ک از قرار دوم کینو رو اجرا کردم و به بهانه ی غکس گرفتن بغلش کردم...
بعد از اون ازش دور شدم (من دانشجو ام اومدم یه شهر دیگه واسه ی تحصیل) ولی خوب هنوز باهام ارتباطش رو حفظ کرده یهنی هر روز بهم. پی ام میده و ابراز عشق می کنه .همو طور ک داخل جستار گفتید من سعی می کنم حرفمو باصدای خودم بهش بزنم منظورم اینه ک طرف چشمای قشنگی داره و بیشتر وقت ها پشت تلفن از چشماش تعریف
میکنم.اینم بگم ک اون بگفته ی خودش عاشقمه ولی منم هیچ موقع تاحالا بهش نگفتم عاشقم . فقط میگم می خوامت...
رابطه رو جوری پیش بردم ک بهش گفتم سعی کن منو عاشق خودت کنی واسه همین اون تقریبا همه کاری می کنه
حتی می دونه ک من فیلم پورن می بینم.چند وقت پیشم فانتزی زده بود و ب شوخی می گفت بیا ما باهم بری باغ دوتایی(البته فقط فانتزی) ولی منم گفتم دوس ندارم تو کمی من دوسدارم با حداقل سه تا زن هم زمان سکس کنم 😂
ک بعد گفت بیا منو خودمو وخاله و عمه هامم میارم ...
بعدش کلی خندید و گفت عجب حرفی زدم بهت....
مشکل اینجاست ک خیلی احساساتی و ترسوعه خیلی
و هر موقع بحث سکس رو پیش می کشم میگه بدم میاد و اینا...
می خواستم بدونم چطوری میشه این دختر ۱۷ ساله رو ب رخت خواب بکشونم؟
اینم بگم ک من یه شهر دیگم و دوماه دیگه میرم شهر خودم..‌

Mehrbod
05-09-2017, 11:40 PM
و هر موقع بحث سکس رو پیش می کشم میگه بدم میاد و اینا...

برای این دسته یک بهانه جور کنید مانند اتاقتو بهم نشون بده, یا بیا خونمون فیلم ببینیم.

mohammad533
05-11-2017, 12:20 AM
برای این دسته یک بهانه جور کنید مانند اتاقتو بهم نشون بده, یا بیا خونمون فیلم ببینیم.
اینم میشه یه کاریش کرد
بعدش...
لطفا کامل توضیح بدید
چه فیلمی بزارم....
چی کار کنم؟؟؟

Mehrbod
05-12-2017, 03:15 PM
اینم میشه یه کاریش کرد
بعدش...
لطفا کامل توضیح بدید
چه فیلمی بزارم....
چی کار کنم؟؟؟

یک فیلمی بگذارید دیگر, چه اهمیتی دارد؟ ترسناک, رومانتیک. نکته این است که میخواهید تنها کنار هم بنشینید
و فیلم ببینید. فضا را هم جوری درست کنید که بتوانید به هم نزدیک شوید و فیلم همراه با ناز و نوازش باشد.

Alirasti
06-02-2018, 01:21 PM
سلام دوستان
من 32 سالمه و متاهل هستم
یک خواهرزن دارم که 2 سال از خودم کوچکتره و اینطور که میدونم دوست پسر هم داره
دختر اب زیرکاهی هم هست
میخام راهنماییم کنید ایا با وجود اینکه دوست پسر داره شانسی برای سکسکردن باهاش دارم یا نه؟

sonixax
06-03-2018, 02:04 AM
میخام راهنماییم کنید ایا با وجود اینکه دوست پسر داره شانسی برای سکسکردن باهاش دارم یا نه؟

داشته باشی هم نه اینجا جای همچین پرسشیه! نه خواسته شما اخلاقیه! و نه تجارب مردم به خاطر یگانه بودنشون در روابط با یکدیگر به کار شما نمیاد!

Dariush
06-03-2018, 06:13 AM
داشته باشی هم نه اینجا جای همچین پرسشیه! نه خواسته شما اخلاقیه! و نه تجارب مردم به خاطر یگانه بودنشون در روابط با یکدیگر به کار شما نمیاد!

همینطور پیش برود دوستان از ما انتظار کس‌کشی و جاکشی را هم خواهند داشت.