PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را دیدن نمیکنید برای دیدن کامل نوشته‌یِ و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : خشونت در کتاب مقدس

masih
10-18-2012, 12:59 PM
خشونت یکی از نسبت هایی است که به طور مدام مبشرین مسیحی و رسانه های غربی در باره اسلام به کار میبرند.
سازمانهای تبشیری مسیحی نیز مدام بر طبل این فتنه میکوبند و با تمام امکانات رسانه ای از جمله ساخت کارتون، بازی های رایانه ای ، اخبار رسانه ای ، فیلم های سینمایی، سایت های اینترنتی و... به طور مستقیم و غیر مستقیم در صدد معرفی چهره خشنی از اسلام هستند.
ما جوهره تمامی ادیان از جمله اسلام و مسیحیت و یهود و...را محبت و معنویت میدانیم و احترام تمامی پیروانش را به حکم انسانی و الهی لازم و ضروری میدانیم اما در این مجال کوچک میخواهیم سخنی با سازمانهای تبشیری بیاغازیم و سفری کوتاه در عمق کتاب مقدس و متون مسیحی را داشته باشیم تا همه خود ببینند و بدانند که کسی که خانه اش از شیشه است نباید به خانه دیگران سنگ اندازی کند.
داستان از اینجا شروع میشود:

قوم خدا از مصر رهایی میابند و میخواهند در ارض موعود ساکن شوند و ببینیم با ساکنان بومی این منطقه چه میکنند خداوند چنین فرمان میدهد:

16 اما از شهرهای این امتهایی كه یَهُوَه‌ خدایت تو را به ملكیت میدهد هیچ ذی‌نفس را زنده مگذار. 17 بلكه ایشان را یعنی حتیان و اموریان و كنعانیان و فَرِز‌ّیان و حِو‌ّیان و یبوسیان را چنانكه یَهُوَه خدایت تو را امر فرموده است بالكل هلاك ساز.

(تثنیه : 16:20و17)

ادامه دارد......

Theodor Herzl
10-18-2012, 02:38 PM
با درود دوست گرامی‌ ، لطفا با فونت پیش فرض اینجا بنویسید که برای خواندن راحت تر باشد:e306:

خادم مسیح
02-27-2013, 02:08 PM
خشونت سیاسی در کتاب‌ِمقدس و قرآن | پژوهش‌های شاه‌پور برنابا جوینده (http://nabard.wordpress.com/2012/01/10/political-violence/)

Ouroboros
02-27-2013, 03:30 PM
.به‌عنوان نخستین گام، ابتدا بایستی منظورمان از خشونت را روشن سازیم. تنها خشونتی که برای فردی خارج از اسلام، مسیحیت یا یهودیت بایستی دارای اهمیت باشد، آن‌چه است که آنان در حقّ افراد ”غیرخودی“ مرتکب می‌شوند. به این نوع خشونت خشونتِ سیاسی (political violence) می‌گویند. قتل هابیل توسط قائن یک خشونت سیاسی نیست. خشونت سیاسی کشتن یک برّه برای تهیه شام یا تهیه قربانی نیست. توجه شود که هرچقدر هم که این دو عمل برای گیاه‌خواران یا اعضاء انجمن PETA خشونت‌بار به‌شمار آید، بازهم ارتکاب این اعمال مثبت هیچ خشونتی برعلیه گیاه‌خواران یا اعضاء انجمن PETA نمی‌باشد.

جوک خوبی بود، همینطور جهت سرگرمی بیشتر:

داوود به فرمان خدا شماری فلسطینی می‌کشد (اول سموئیل، باب 5، آیه‌ی 25)
داوود دو سوم موابی‌ها را می‌کشد و باقی را برده می‌کند (اول سموئیل، باب 8، آیه‌ی 2 تا 4)
داوود بیست هزار از سوری‌ها را می‌کشد (اول سموئیل، باب 8، آیه‌های 5 تا 6)

خادم مسیح
02-27-2013, 05:01 PM
مشکل چیه عزیز؟؟؟

خادم مسیح
02-27-2013, 05:06 PM
شماها خودتون رو بکشید نمیتونید چهره معصومی به اسلام بدید

:e011::e011::e011::e011::e011::e011::e011::e011::e 011::e011::e011::e011::e011::e011::e011::e011::e01 1:

Anarchy
02-27-2013, 05:23 PM

:e011::e011::e011::e011::e011::e011::e011::e011::e 011::e011::e011::e011::e011::e011::e011::e011::e01 1:

دوست عزیز مگر هر کس ایرادی به مسیحیت و یهودیت وارد کرد، مدافع اسلام هست؟ شما اصلا مطالب این انجمن رو نگاه کردین حتی به شکل گذری؟

خادم مسیح
02-27-2013, 05:33 PM
این انجمن تبلیغ بی خداییه

نه چیز دیگه ای

Russell
02-27-2013, 05:39 PM

نه چیز دیگه ای
ضمن درود و خوشآمد بشما.
دوست گرامی اینجا انجمن دین خاصی نیست،از دوستان با عقاید مختلف هم اینجا استقبال میکنیم.

Anarchy
02-27-2013, 05:41 PM

نه چیز دیگه ای

این انجمن تبلیغ هیچ چیزی نیست، بی خدایی هم پپسی کولا و نایک نیست که تبلیغش کنیم !! اینجا محلی هست برای گفتمان های صریح و کاملا آزاد در مورد مسائلی که در بسیاری از جوامع یک تابو ذهنی هست...

خب اگر اینجا تبلیغ بی خدایی هست، چطور پس گفتید :

خادم مسیح
02-27-2013, 05:48 PM
مگه این انجمن مسلمون نداره؟؟؟

اما با لیست تاپیک ها دیدم واقعا ....

خادم مسیح
02-27-2013, 05:55 PM
ببینید من با نقد ادیان کاملا موافقم

اما وقتی تاپیک ها رو دیدم

دیدم که واقعا به اسلام داره توهین میشه به جای نقد

همینطور به ادیان دیگه

مثه اینکه شماها فرق نقد و توهین رو هنوز نمیدونید

Russell
02-27-2013, 06:04 PM

همینطور به ادیان دیگه

خیر شما معنی آزادی بیان را نفهمیده‌اید گویا.
تفاوت نقد و توهین و آزادی بیان دینی (!!) را هم شما میتوانید بروید از مسلمین (با سانسور نوشتارهایتان) بیاموزید !!

Anarchy
02-27-2013, 06:19 PM

همینطور به ادیان دیگه

در کدوم تاپیک مثلا؟ فرق نقد و توهین چی هست؟ شما بفرمایید...

خادم مسیح
02-27-2013, 06:20 PM
جایی که توهین باشه جای من نیست

شما هم بروید با همان آزادی بیان مسخرتان کیفتان را بکنید

من این آزادی بیان تو کتم نمیره

من یاد گرفتم توهین نکنم

حتی گفتن کلمه ابله هم خودش گناه بزرگیه

خداحافظ همه

خادم مسیح
02-27-2013, 06:22 PM
نقد نباید عقیده کسی رو به سخره بگیره

نقد نباید به مقدسات یک دین توهین کنه

با رعایت این دو میشود نقد

کافیه فقط به تاپیک هایی که برای مسلمون های بدبخت زدید سری بزنید

Russell
02-27-2013, 06:33 PM
جایی که توهین باشه جای من نیست

شما هم بروید با همان آزادی بیان مسخرتان کیفتان را بکنید

من این آزادی بیان تو کتم نمیره

من یاد گرفتم توهین نکنم

حتی گفتن کلمه ابله هم خودش گناه بزرگیه

خداحافظ همه
ما بکوری چشم سانسورچی‌‌‌ها و سانسور دوستان هستیم همچنان :e402:
البته اینجا آزادی بیان درباره عقاید برقرار است نه فحاشی به دیگران مثلا بما نشان دهید کجا به کسی ابله گفته شده که شما اینجا روضه راه انداخته‌اید؟!
در هر صورت شما اگر علاقه و اعتماد بنفس بحث آزاد و واقعی ندارید ایرادی ندارد، بسلامت !!

Anarchy
02-27-2013, 06:33 PM
نقد نباید عقیده کسی رو به سخره بگیره

نقد نباید به مقدسات یک دین توهین کنه

با رعایت این دو میشود نقد

کافیه فقط به تاپیک هایی که برای مسلمون های بدبخت زدید سری بزنید

کی همچین حرفی زده؟ مثلا من اگر اعتقاد داشتم باید مسیحیان رو کشت و این جز مقدسات من بود، بعد باید به عقیده و مقدسات من احترام گذاشته شه؟ آیا هر عقیده ای قابل احترام هست؟

Theodor Herzl
02-27-2013, 06:39 PM
ما که هنوز هیچی‌ نگفتیم این کاربر چه نازک نارنجی بود.، این هم مسیحی‌ انتحاری بود اومد پستش رو زد رفت:e404: