PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را دیدن نمیکنید برای دیدن کامل نوشته‌یِ و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بوی گند پیاز

Ouroboros
10-10-2012, 08:17 PM
921
« به او نقابی بدهید، و بنگرید که چگونه حقیقت (درون خود) را آشکار خواهد ساخت »
اسکار وایلد

(به نقل از اسلوگن گروه هکتویست ِ ناشناس)

دقیقا در چه لحظه‌ای این اتفاق افتاد؟ چه هنگام پروژه‌ای که برای فعالیت برپاد سلطه‌ورزی و نظارت بی‌جای دولتی/امنیتی بر اینترنت پدید آمده بود توسط پدوفیل‌ها و قاچاقچیان اشغال شد؟ کسی نمی‌داند، اما گویا هنگامه‌ی آن رسیده تا بگوییم «یکی به نفع اقتدارگرایان». زمانی که نخستین بار پیرامون بخش پنهان اینترنت که محتویات ممنوعه را در آن می‌توان یافت از دوستی آنارشیست شنیدم، ذوق و شوق زیادی برای دریافتن آنچه در آنجاها می‌گذرد داشتم. خوشحال بودم که می‌توان جایی را یافت که در آن از خطرات امنیتی و وحشی‌گری دولتها در فضای مجازی خلاص بود، و گمان می‌کردم همچون پی‌توپی نظامی مبتنی بر همکاری متقابل و یکسره موفقیت‌آمیز وجود دارد از آدمهایی که می‌خواهند چیزها و اطلاعات و برنامه‌ریزی‌های حقیقی برای عمل مستقیم را در اختیار یکدیگر بگذارند.

در عوض آنچه یافتم، مجموعه‌ای تهوع‌برانگیز و نفرت‌آور از سایت‌های انباشته با پورنوگرافی کودکان، بلک‌مارکت برای فروش اسلحه‌ی گرم و سیگار زهرآلوده، سایت قاچاق‌فروشی که سالانه بیست میلیون دلار مواد مخدر در آن معامله می‌شود و سایتهای متعلق به القاعده و دیگر تروریستهای اسلامی جهت جمع‌آوری کمک‌های مردمی بود.

چرا چنین اتفاقی افتاده؟ چرا شمار زیادی از کسان بجای فعالیت در جهت اقتدارستیزی و انقلابی‌گری، به پست‌ترین چاله‌های فاضلاب بشریت سقوط کرده‌اند؟ آیا اطمینان از ناشناس ماندن به راستی تا این اندازه در دستگاه روانی ما موثر است؟ یا آنکه مشتی لاشخور اینترنتی در حال سوء استفاده از محیط امن این سایتها هستند، و من در حال تعمیم اشتباهی هستم؟ نظر دوستان در اینباره چیست؟

mamad1
10-10-2012, 08:39 PM
این پیازه همون tor هست؟

Mehrbod
10-10-2012, 08:46 PM
این پیازه همون tor هست؟

آری، با tor میتوان به تنجره‌های نهان (hidden networks) دسترسی یافت:

The Tor Library (http://am4wuhz3zifexz5u.onion/)
TorDir (http://dppmfxaacucguzpc.onion/)

mamad1
10-10-2012, 08:53 PM
من واقعا متوجه منظور امیر عزیز نشدم
اگر میشه با زبان ساده تر بفرمایید

Mehrbod
10-10-2012, 09:00 PM
چرا چنین اتفاقی افتاده؟ چرا شمار زیادی از کسان بجای فعالیت در جهت اقتدارستیزی و انقلابی‌گری، به پست‌ترین چاله‌های فاضلاب بشریت سقوط کرده‌اند؟ آیا اطمینان از ناشناس ماندن به راستی تا این اندازه در دستگاه روانی ما موثر است؟ یا آنکه مشتی لاشخور اینترنتی در حال سوء استفاده از محیط امن این سایتها هستند، و من در حال تعمیم اشتباهی هستم؟ نظر دوستان در اینباره چیست؟

نمیدانم دوستان این کلیپ از ژیژک را دیده‌اند یا نه:

YouTube - Slavoj Zizek in Examined Life (http://www.youtube.com/watch?v=iGCfiv1xtoU)

ژیژک بخوبی رویکرد همبودهای امروزین را نشان میدهد: با پنهاندن و زیر فرش چپاندن دشواری‌ها آنها ناپدید و آهستِش نمیشوند، هر چند که فرگشت‌وار اینگونه به چشم ما آید.

من با برخی از پدوفیل‌های tor گفتمان کرده‌ام، پدوفیلیا نیز ژنتیکی به نگر میاید (بازه 10 تا 16) و بازه کمتر از آن نیز میتواند کاستی ژنتیکی باشد.

گاه خود پدوفیل‌ها هم از خودشان بیزارند، ولی هتا نمیتوانند آنرا بیرون بازگویی کنند یا بدنبال رایزنی (مشاوره) بروند.

من به tor میبالم، یکی از دست‌اوردهای بزرگی است که پروانه آشکارش این نمود‌های پنهانی آدمی را فراهمیده؛ در هیچ گاه
تاریخ هومنیک گمان نمیکنم زمانی بوده باشد که کسی میتوانست اینگونه آزاد و رها از ترس، به آشکاردن باورها و نیازهای درونی خود بپردازد.

در کنار پدوفیلیا - که در tor یک نُرم به شمار میرود - ما میتوانیم چیزهای بسیار سهمناکتری مانند نقشه‌ریزی
برای کشتن، برنامه‌ریزی در عملیات ترویستی، برنامه‌ریزی در گروگان‌گیری یا تجاوز و چیزهای اینچنینی بسیار دیگری را نیز ببینیم.

در کنار آن نباید یکسویه رفت و برنامه‌هایی از سوی نیکِ دیگر نیز داریم، ولی شمارشان شاید کمتر باشد چراکه این دسته از برنامه‌ریزی‌ها کمابیش همیشه
نیازمند نگرش گسترده و فراگیر مردمی هستند و کارکرد چندانی ندارد که دو یا سه آدم، در راستای آماج نیک بخواهند در یک تنجره نهان (hidden network) به گفتمان بنشینند.

ولی برای نمونه میتوان باسانی رونوشت‌های فراوانی از WikiLeaks را یافت، که توانایی خاموشاندنشان برای دولت‌ها
نیست و تا زمانیکه tor کار کند - که میتوان گفت برای همیشه است - این رونوشت‌ها نیز دسترسی‌پذیر خواهند ماند.

Ouroboros
10-10-2012, 09:11 PM
اینترنت دو بخش دارد، یکی آنچه شما می‌بینید(از گوگل و فیس‌بوک و اینجا گرفته تا تمام wwwها)، که لایه‌ی رویی آنست. دیگری بخشی‌ست پنهان که در موتورهای جستجو یافت نمی‌شود و داده‌های آن شناخته نشده است، این بخش زیرین چند برابر بزرگ‌تر از اینترنت آشکار است. بخشی از این اینترنت مخفی، سایت‌هایی هستند در دامنه‌ی .onion که فقط می‌توان از طریق تور به آنها دسترسی پیدا کرد، در این سایتها شما تحت هیچ شرایطی قابل شناسایی نیستید و محتویات آنها هم مخفی‌ست. در بخش بزرگی از این محتوای مخفی، اخلاقیات بکلی فراموش شده، و چیزهایی می‌بینید که از انسان بودن خودتان شرمسار می‌شوید. برای مثال سایت «جاده ابریشم»، که سالانه بیش از بیست میلیون دلار مواد مخدر در آن به فروش می‌رسد، یا سایت «بلک مارکت» که می‌توانید از آن اسلحه‌ی گرم، نارنجک دستی، انواع مواد سمی ِ مهلک جاسازی شده در سیگار و مشروب و ... خریداری بکنید. یا چند صد سایت مربوط به پورنوگرافی کودکان. یا سایتهایی مربوط به آموزش اینکه چطور بچه‌ها را بدزدیم و آزار بدهیم. سایتهایی برای آموزش روشهای آدم‌کشی .. سایت‌های مربوط به القاعده و دیگر سازمان‌های تروریستی ِ اسلامی، که می‌توانید از این طریق به آنها کمک مالی بکنید و...

Mehrbod
10-10-2012, 09:12 PM

ممد جان با نرم‌افزار ناشناسانگر tor یا همانند میتوان به تنجره‌های (شبکه‌های) نهان دسترسی گرفت و بی ترس از گیر افتادن و لو رفتن هر چه خواست گفت: پیک 3 (http://www.daftarche.com/%D8%B1%D8%A7%DB%8C%D8%A7%D9%86%E2%80%8C%DA%AF%D8%B 1%D8%8C-%D8%A7%DB%8C%D9%86%D8%AA%D8%B1%D9%86%D8%AA%D8%8C-%D8%AA%D9%84%D9%81%D9%86%E2%80%8C%D9%87%D8%A7%DB%8 C-%D9%87%D9%85%D8%B1%D8%A7%D9%87-18/%D8%A8%D9%88%DB%8C-%DA%AF%D9%86%D8%AF-%D9%BE%DB%8C%D8%A7%D8%B2-705/#post18890)

Ouroboros
10-10-2012, 09:17 PM
در کنار پدوفیلیا - که در tor یک نُرم به شمار میرود - ما میتوانیم چیزهای بسیار سهمناکتری مانند نقشه‌ریزی
برای کشتن، برنامه‌ریزی در عملیات ترویستی، برنامه‌ریزی در گروگان‌گیری یا تجاوز و چیزهای اینچنینی بسیار دیگری را نیز ببینیم.

مهربد جان اونیون هرگز گناه تور نیست. ۹۹٪ کاربران تور از آن برای گشت و گذار در اینترنت معمولی استفاده می‌کنند نه سایت‌های اونیون. منهم تور را دوست می‌دارم، اما اونیون؟ کشف پروسه‌ی جارو کردن به زیر فرش هم حقیقتا جزو همدردی برانگیزترین یافته‌های ژیژک است.

Anarchy
10-10-2012, 09:29 PM
من حقیقتا تا حالا این بخش از اینترنت رو ندیدم...این لینک های .onion که مهربد داد هم که کار نمیکنن!!!

Mehrbod
10-10-2012, 09:31 PM
من حقیقتا تا حالا این بخش از اینترنت رو ندیدم...این لینک های .onion که مهربد داد هم که کار نمیکنن!!!

کار میکنند، new circuit را بزن و از روی tor‌ باز کن میایند آنارشی جان.

Alice
10-10-2012, 09:35 PM
من هم تاکنون ندیده بودم ؛
در این لینک هایی که مهربد داد سرکی کشیدم و ضربان قلبم کمی بالا رفت ؛ دیدم سرکاری است و خبری نیست برگشتم !

Mehrbod
10-10-2012, 09:37 PM
مهربد جان اونیون هرگز گناه تور نیست. ۹۹٪ کاربران تور از آن برای گشت و گذار در اینترنت معمولی استفاده می‌کنند نه سایت‌های اونیون. منهم تور را دوست می‌دارم، اما اونیون؟ کشف پروسه‌ی جارو کردن به زیر فرش هم حقیقتا جزو همدردی برانگیزترین یافته‌های ژیژک است.

اینها هم دردهای پنهانیه که همبود‌ چشم‌هایش را به رویش بسته دیگر امیر جان!

یک شماری از کسانی که مینویسند شاید از روی آوند‌های (دلیل) ژنتیکی بگوییم بیمارند، ولی بیشتر آنها آماروار بیمارهای همبود (جامعه) و فرهنگ هستند.

اونیون همیشه هم بد نیست، چیزهای خوبی هم میشود پیدا کرد و برای نمونه میتوان همین دفترچه را
یکجا برد روی onion.، بی اینکه هیچکس نه بتواند صاحب سایت را پیدا کند، نه جای سایت را پیدا کند و نه کسانی که به آن میایند را!

ولی این رویکرد هنوز فراگیر نشده چون هنوز میشود دستکم در غرب آزادانه درباره بسیاری چیزها سخن گفت
و نیازی به اینها نیست، ولی در راستای یک دوراندیشی بسیار خوب، یکی از بهترین نرم‌افزارهایی است که نوشته شده.

Mehrbod
10-10-2012, 09:38 PM
من هم تاکنون ندیده بودم ؛
در این لینک هایی که مهربد داد سرکی کشیدم و ضربان قلبم کمی بالا رفت ؛ دیدم سرکاری است و خبری نیست برگشتم !

هر دو لینک کار میکنند، از منوی tor گزینه "New Identity" را بزنید، چند ثانیه درنگ و سپس دوباره باز کنید.

Ouroboros
10-10-2012, 10:08 PM
اینهم سایت جاده ابریشم، و لیستی از موادهایی که می‌توانید از طریق بیت‌کوین در آن خریداری بکنید. این یکی ایراد زیادی ندارد و من خودم هم از آن خرید می‌کنم، وانگهی شمار زیادی از فروشندگان قاچاقچی‌ ِ حرفه‌ای هستند، و قاچاقچیان حرفه‌ای پیشه‌ی خود را بر خانه‌های سوخته و قبرستان‌ها بنا می‌کنند:
924

shirin
10-10-2012, 10:09 PM
حتی تصور کردنش هم حس بدی در من ایجاد میکنه چه برسه به تماشای عکساشون. من که حتی از سر کنجکاوی هم علاقه ندارم ببینم. فکر کنم برای تماشای این صحنه ها باید یه کم مازوخیسم داشت. :D

mamad1
10-10-2012, 10:15 PM
حتی تصور کردنش هم حس بدی در من ایجاد میکنه چه برسه به تماشای عکساشون. من که حتی از سر کنجکاوی هم علاقه ندارم ببینم. فکر کنم برای تماشای این صحنه ها باید یه کم مازوخیسم داشت. :D
خیلی جالب بود به نظر من

اینکه در مورد چیز های جدید بدونیم کجاش بد و مازوخیسته؟

همه دنیا که خوبی و زیبایی نیست

shirin
10-10-2012, 10:19 PM
ربطش این هست که داره توضیح میده چی هست پس میدونی. مثلا میگه: محلی‌ به حساب می‌آید برای تجمع بچه‌بازها و چاپ تصاویر آنها، پس دیدنش غیر از ناراحتی و اعصاب خوردی هیچی نداره. مگر اینکه یه نفر خودش پدوفیل باشه. :D

Ouroboros
10-10-2012, 10:22 PM
اینجا محلی برای این کار نبوده، به این روز افتاده. فلسفه‌ی وجودی آن محلی بوده برای فعالیت بی‌ترس از شر پلیس اینترنتی.

Philo
10-10-2012, 11:30 PM
پس ما با یک مسئله اخلاقی مواجهیم: ارزش دارد که به خاطر "فعالیت بی‌ترس از شر پلیس اینترنتی" بگذاریم این حیوانات به کارشان ادامه دهند یا خیر؟

Mehrbod
10-10-2012, 11:33 PM
پس ما با یک مسئله اخلاقی مواجهیم: ارزش دارد که به خاطر "فعالیت بی‌ترس از شر پلیس اینترنتی" بگذاریم این حیوانات به کارشان ادامه دهند یا خیر؟

این همان زیر فرش چپاندن است که گفتیم.

این "حیوانات" که میگویید آدم هستند مانند و من شما، بیگمان همه آنها هم کاستی ژنتیکی ندارند، پس جانور به دنیا نیامده‌اند، در گذر زمان من و شما جانورشان کرده‌ایم!

سامانه‌های همبودین ما کاستی دارند و این رفتارها برآمده‌ی آن است. اکنون هم به یاری ابزارهایی مانند tor از زیر فرش اندکی بیرون افتاده‌اند و میتوانیم آزادانه
آنها را بواکاویم.

دشواری هر کجا که باشد، در tor نیست.

Philo
10-11-2012, 12:16 AM
بله اینها آدم هستند، و ما تا جای ممکن به این آدم ها اجازه ی فعالیت نمیدهیم، چه مقصر وجودشان ما باشیم چه نباشیم، چون اینها در ستیز مستقیم با همبود ما هستند و نابودکننده آن. من فکر میکنم مسئله ی اصلی این نیست که جلوی فعالیت اینها را بگیریم یا نگیریم (چون این مسئله مدت هاست که حل شده)، مسئله ی اصلی این است که آیا امنیت و آزادی بیان ناشی از tor، به ضرر این حیوانات میچربد یا خیر؟

Mehrbod
10-11-2012, 12:46 AM
بله اینها آدم هستند، و ما تا جای ممکن به این آدم ها اجازه ی فعالیت نمیدهیم، چه مقصر وجودشان ما باشیم چه نباشیم، چون اینها در ستیز مستقیم با همبود ما هستند و نابودکننده آن.

همبود خودش اینها را ساخته، اینها همبود را نابود میکنند.

اینکه "چه مقصر ما باشیم چه نباشیم" گفته‌ای بی معنی است. مقصر 100% ما هستیم، مگر اینکه شما بداوید (ادعا کنید) همه این آدمها ژنتیکی بدذات هستند؟

sonixax
10-11-2012, 12:52 AM
عكسش باز نشد !

Russell
10-11-2012, 01:11 AM
سپاس از معرفی این جامعه مخفی که برای من جالب بود ولی این کتابهایی را که مثلا در کتابخانه بود من کم و بیش اکثرشان را در شبکه تورنت دیده بودم.کتابهای حقیقتا ممنوعه ندیدم در این کتابخانه.
آن سایت فروش مواد هم حقیقتا جالب بود برای من

Ouroboros
10-11-2012, 01:16 AM
عكسش باز نشد !
کدام عکس باز نشد؟ بگویید دوباره آپلود بکنم. برای من پیدا هستند.

سپاس از معرفی این جامعه مخفی که برای من جالب بود ولی این کتابهایی را که مثلا در کتابخانه بود من کم و بیش اکثرشان را در شبکه تورنت دیده بودم.کتابهای حقیقتا ممنوعه ندیدم در این کتابخانه.
آن سایت فروش مواد هم حقیقتا جالب بود برای من
کمی بیشتر بگردید چیزهایی پیدا می‌کنید که در تورنت نیست، و هیچ‌جا نباید باشد!

Mehrbod
10-11-2012, 01:37 AM
کمی بیشتر بگردید چیزهایی پیدا می‌کنید که در تورنت نیست، و هیچ‌جا نباید باشد!

مانند چی؟ :e056: :21:

جدا از پورنوگرافی کودکان و فروش جنگ‌افزار گرم، دسته دیگری هم داریم؟

Russell
10-11-2012, 01:40 AM
بخش drugs بگمانم همشان ممنوعه باشد :e011:

Ouroboros
10-11-2012, 01:42 AM
مانند چی؟ :e056: :4:

مثلا این: http://5onwnspjvuk7cwvk.onion/index.php?p=view_listing&id=2324

sonixax
10-11-2012, 07:25 AM
کدام عکس باز نشد؟ بگویید دوباره آپلود بکنم. برای من پیدا هستند.

این مشکل دارد امیر جان : بوی گند پیاز - صفحه 2 (http://www.daftarche.com/%D8%B1%D8%A7%DB%8C%D8%A7%D9%86%E2%80%8C%DA%AF%D8%B 1%D8%8C-%D8%A7%DB%8C%D9%86%D8%AA%D8%B1%D9%86%D8%AA%D8%8C-%D8%AA%D9%84%D9%81%D9%86%E2%80%8C%D9%87%D8%A7%DB%8 C-%D9%87%D9%85%D8%B1%D8%A7%D9%87-18/%D8%A8%D9%88%DB%8C-%DA%AF%D9%86%D8%AF-%D9%BE%DB%8C%D8%A7%D8%B2-705/%D8%A8%D8%B1%DA%AF%D9%87-2.html#post18923)

Anarchy
10-11-2012, 05:01 PM
من دو تا سوال برام پیش اومده.
1)این tor مگه چطوری کار میکنه که اصلا قابل ردگیری نیست؟یعنی احتمال خیلی خیلی کم هم نیست برای نفوذ بهش؟پس اون داستانی که میگفتن ایران بهش نفوذ کرده چی بود؟
2)این افراد خلاف کار به فرض اینکه از طریق tor قابل شناسایی نیستن خب وقتی با جهان بیرون در ارتباطن یعنی توسط پلیس و اینها به دام نمیوفتن مثلا زمان انجام معامله و ...؟

Ouroboros
10-11-2012, 07:17 PM
این مشکل دارد امیر جان : بوی گند پیاز - صفحه 2 (http://www.daftarche.com/%D8%B1%D8%A7%DB%8C%D8%A7%D9%86%E2%80%8C%DA%AF%D8%B 1%D8%8C-%D8%A7%DB%8C%D9%86%D8%AA%D8%B1%D9%86%D8%AA%D8%8C-%D8%AA%D9%84%D9%81%D9%86%E2%80%8C%D9%87%D8%A7%DB%8 C-%D9%87%D9%85%D8%B1%D8%A7%D9%87-18/%D8%A8%D9%88%DB%8C-%DA%AF%D9%86%D8%AF-%D9%BE%DB%8C%D8%A7%D8%B2-705/%D8%A8%D8%B1%DA%AF%D9%87-2.html#post18923)
پست را حذف کردم، این یکبار دیگر از نو:

من چند عکس برای دوستانی که آشنایی با این بخش از نت ندارند گرفتم؛ آنها را همینجا آپلود می‌کنم. سایت «پدوچن» که تقلیدی از سایت «۴چن» است و محلی‌ به حساب می‌آید برای تجمع بچه‌بازها و چاپ تصاویر آنها، به لینکهای این صفحه توجه بکنید:

http://www.daftarche.com/images/imported/2012/10/4.png

Ouroboros
10-11-2012, 07:25 PM
من دو تا سوال برام پیش اومده.
1)این tor مگه چطوری کار میکنه که اصلا قابل ردگیری نیست؟یعنی احتمال خیلی خیلی کم هم نیست برای نفوذ بهش؟پس اون داستانی که میگفتن ایران بهش نفوذ کرده چی بود؟
2)این افراد خلاف کار به فرض اینکه از طریق tor قابل شناسایی نیستن خب وقتی با جهان بیرون در ارتباطن یعنی توسط پلیس و اینها به دام نمیوفتن مثلا زمان انجام معامله و ...؟
1)منهم بدرستی نمی‌دانم، شاید مهربد یا میلاد بهتر بتوانند توضیح بدهند، اما تا آنجا که دریافته‌ام تور از مسیرهای رمزگذاری شده و اتفاقی شما را به مقصد می‌رساند. در تئوری می‌توان به تور نفوذ کرد، چنانکه اگر کاربران پرشمار دیگر از بدافزارهای قابل نفوذ استفاده بکنند، شما هم قابل ردیابی می‌شوید. اما در عمل بسیار دشوار است.
2)معامله‌ها همه از طریق بیت‌کوین انجام می‌شوند. یک واحد پول پیرتوپیر که آنهم مطلقا غیرقابل ردیابی‌ست. سپس محصول خریداری شده توسط پست عادی ارسال می‌شود، و در کنار ده‌ها هزار بسته‌ی پستی دیگر قرار می‌گیرد. پس نه، اعمال قانون ممکن نیست. و اساسا فلسفه‌ی وجودی اینها همین بوده.

mamad1
11-29-2012, 01:17 PM
921
« به او نقابی بدهید، و بنگرید که چگونه حقیقت (درون خود) را آشکار خواهد ساخت »
اسکار وایلد

(به نقل از اسلوگن گروه هکتویست ِ ناشناس)

دقیقا در چه لحظه‌ای این اتفاق افتاد؟ چه هنگام پروژه‌ای که برای فعالیت برپاد سلطه‌ورزی و نظارت بی‌جای دولتی/امنیتی بر اینترنت پدید آمده بود توسط پدوفیل‌ها و قاچاقچیان اشغال شد؟ کسی نمی‌داند، اما گویا هنگامه‌ی آن رسیده تا بگوییم «یکی به نفع اقتدارگرایان». زمانی که نخستین بار پیرامون بخش پنهان اینترنت که محتویات ممنوعه را در آن می‌توان یافت از دوستی آنارشیست شنیدم، ذوق و شوق زیادی برای دریافتن آنچه در آنجاها می‌گذرد داشتم. خوشحال بودم که می‌توان جایی را یافت که در آن از خطرات امنیتی و وحشی‌گری دولتها در فضای مجازی خلاص بود، و گمان می‌کردم همچون پی‌توپی نظامی مبتنی بر همکاری متقابل و یکسره موفقیت‌آمیز وجود دارد از آدمهایی که می‌خواهند چیزها و اطلاعات و برنامه‌ریزی‌های حقیقی برای عمل مستقیم را در اختیار یکدیگر بگذارند.

در عوض آنچه یافتم، مجموعه‌ای تهوع‌برانگیز و نفرت‌آور از سایت‌های انباشته با پورنوگرافی کودکان، بلک‌مارکت برای فروش اسلحه‌ی گرم و سیگار زهرآلوده، سایت قاچاق‌فروشی که سالانه بیست میلیون دلار مواد مخدر در آن معامله می‌شود و سایتهای متعلق به القاعده و دیگر تروریستهای اسلامی جهت جمع‌آوری کمک‌های مردمی بود.

الان می فهمم امیر چی میگفت
بعضی چیز ها رو که ادم می بینه تا مغزو استخونت تیر میکشه

Alice
11-29-2012, 01:39 PM
با این گفته هایتان من بیش از اندازه کنجکاو شدم بدانم آنجا چه میگذرد !
شوربختانه برای من هیچ چیزی را نمایش نمیدهد ! :e411:

Anarchy
11-29-2012, 01:45 PM
با این گفته هایتان من بیش از اندازه کنجکاو شدم بدانم آنجا چه میگذرد !
شوربختانه برای من هیچ چیزی را نمایش نمیدهد ! :e411:

آلیس جان صفحه رو چند بار رفرش کنی نشون میده...چیز خاصی هم نیست!! همین هایی که گفتیم، پدوفیلیا و دراگ و سیاست....

mamad1
11-29-2012, 03:49 PM
انارشی بعضی چیز ها خیلی خاص هستن
مثل قتل و تجاوز به کودکان
از ظهر تا الان سر درد هستم

sonixax
11-29-2012, 03:52 PM
مگر مازوخیسم دارید ؟ نبینید جانم !!!!

Mehrbod
11-29-2012, 03:54 PM
انارشی بعضی چیز ها خیلی خاص هستن
مثل قتل و تجاوز به کودکان
از ظهر تا الان سر درد هستم

آری، یکمین بار من هم که دیدم واسه یکی دو روز سردرد داشتم ...

برخی گفتگوها فراتر از اینها میروند، نقشه کشتن دیگران، نقشه تجاوز به کودکان، هماندیشی درباره گروگانگیری و تجاوز به دیگران، ...

Mehrbod
11-29-2012, 03:55 PM

نمیشود که سرمان را مانند کبک زیر برف کنیم میلاد جان!

sonixax
11-29-2012, 08:49 PM
نمیشود که سرمان را مانند کبک زیر برف کنیم میلاد جان!

حالا به فرض که سرتان را به مانند کبک زیر برف نکردید و اینها را دیدید ! که چه ؟ گنده تر از من و شما از پس اینها بر نمیآیند .

mamad1
11-29-2012, 09:00 PM

من یکبار دیدم
و دیگه هم نمی بینم
نمیشه گفت همون یکبار رو هم نباید میدیدید
به هر حال ادم بدونه بهتر از اینه که ندونه

sonixax
11-29-2012, 11:22 PM
به هر حال ادم بدونه بهتر از اینه که ندونه

دانستن همیشه چیز خوبی نیست . یک وقتهایی بهتر است که آدم نداند .

mamad1
11-30-2012, 07:50 AM
دانستن همیشه چیز خوبی نیست . یک وقتهایی بهتر است که آدم نداند .

به قول معروف: بیخود است.
من همچین اعتقادی ندارم

این جمله ای که شما میگید خیلی از فعالیت های ما و خود شما رو هم زیر سوال می بره

اینکه من بدونم توی لایه های زیرین چه اتفاقاتی میفته هر چند بسیار شنیع و تهوع اور
اینکه من حقایق اسلامی رو بدونم هر چند این اتفاق هزینه داشته باشه
و کلی از این اینکه ها ...
بسیار بهتر از این هست که کره خر به دنیا بیام و الاغ از دنیا برم

Dariush
11-30-2012, 10:14 AM
مطمئنا این شبکه ها به خیلی گسترده تر از چیزی ست که ما تصور میکنیم و احتمالا خیلی از کسانی که به نظر متشخص و موجه می آیند،در همین سایتها فعال هستند.کافیست قدری در لایه های تو در توی این سایتها و شبکه ها بگردید،متوجه میشوید که چه فاجعه ای آنسو در جریان است.جهنمی ست ....
بخشی از این انسانها، همان قاچاقچی ها،جنایتکاران و اوباش کلاسیک هستند اما بخش قابل توجهی از افراد کسانی هستند که از پوچی های شخصیت و روان و ذهنِ "همه چیز پذیر"ِ خود به این ورطه درافتاده اند!

sonixax
11-30-2012, 12:15 PM
به قول معروف: بیخود است.
من همچین اعتقادی ندارم

این جمله ای که شما میگید خیلی از فعالیت های ما و خود شما رو هم زیر سوال می بره

اینکه من بدونم توی لایه های زیرین چه اتفاقاتی میفته هر چند بسیار شنیع و تهوع اور
اینکه من حقایق اسلامی رو بدونم هر چند این اتفاق هزینه داشته باشه
و کلی از این اینکه ها ...
بسیار بهتر از این هست که کره خر به دنیا بیام و الاغ از دنیا برم

قیاس دانستن حقایق اسلام و چیزهایی مانند آن قیاس معالفارق است .
دانستن اینکه فرد X قصد کشتن فرد Y را دارد ، یا چیزهایی مثل این کسی را دانشمند نمیکند و ندانستش هم کسی را الاغ نمیکند .
باید بسیار خوشحال باشید که امروزه از تمام جنایاتی که در شهری که زندگی میکنید (هر کجا فرقی نمیکند) اتفاق میوفتد خبر ندارید . اگر خبر داشتید زندگیتان به گند کشیده میشد . این از همان مواردیست که ندانستن بهتر از دانستن است .

Anarchy
11-30-2012, 01:31 PM
دوستان شما چی دیدین مگه؟ به این سرعت همه ابعاد این دنیای مخفی رو تونستین ببینین؟

iranbanoo
11-30-2012, 01:40 PM
سونیکساس درست میگن گاها ندونستن بهتر از دونستن هست.من که اصلا نمیتونم چنین فجایعی رو شاهد باشم.
البته خوشبختانه من نتونستم ببینم.اما از شنیدن چنین مسائلی هم آدم به شدت تحت تاثیر قرار میگیره.
این یک روی مسئلست اما حقیقت اینه که چنین حیواناتی خیلی خیلی زیادن .
من نمیتونم بفهمم که چه طور ممکنه ازاد باشن؟؟!!
ایا واقعا دسترسی بهشون غیر ممکنه؟یا شاید هم مثل همین اخوند های بچه باز خودمون زیر پرچم خاصی فعالیت میکنن؟؟

Anarchy
11-30-2012, 02:22 PM
ظاهرا این شبکه تور براشون محل امنی ایجاد کرده تا بدون نگرانی از خطر لو رفتن هویتشون و شناسایی شدن، دست به این کارها بزنن....

iranbanoo
11-30-2012, 03:00 PM
مسئله اینه که چنین مسائلی با اینکه غیر قانونی و غیر اخلاقی نشون داده میشن اما به نظرم به وسیله ی افراد خاصی سازماندهی میشن.
مثلا نیرو های نظامی و جان فدا های حکومت هم چنین اموزش هایی میبینن.یعنی از همون آغاز بچگی تحت اموزشند و شست و شوی مغزی می شن.در همه ی حکومت ها چنین مسائلی هست.چند سال پیش خبری خوندم که پسر بچه ای تو هندوستان از همین طریق تونسته بود خانوادش رو بکشه و وقتی بررسی شد دیدند که با یک مردی که ظاهرا اخوند بوده در نت آشنایی پیدا میکنه و تحت تاثیر اون بمبی رو خریداری میکنه و این عمل رو مرتکب میشه.
یا مسائلی از این قبیل
به نظرم اعمال این افراد سازمان یافتست و انقدر قوی هستن که مقابله باهاشون فایده ای نداره
گرچه که بینشون افرادی باشن که بنا بر خوی حیوانیشون از این موقعیت دارن بهره برداری میکنن
هرچه هست تاسف باره ...

undead_knight
11-30-2012, 03:54 PM
آزادی یک تیغ دو دم هست،هیچ وقت نمیشه اثرات بدش رو از اثرات خوبش جدا کرد.
مثلا در همین نمونه اگر امکان شناسایی این افراد وجود داشته باشه(که خیلی هاشون خلافکاران حرفه ای هستند)امکان شناسایی مخالفان حکومت های مستبد که معمولا افراد عادی هستند به مراتب راحت تره.
در واقع دو راه حل بیشتر وجود نداره،یا آزادی رو از بین برد! یا اینکه سعی بشه این مشکلات از ریشه حل بشه(مثل سازمان های تروریستی،کودک آزارها و...)با نفی آزادی نمیشه مسئولیت جامعه رو در این مورد انکار کرد.

Angela
11-30-2012, 05:30 PM
آزادی یک تیغ دو دم هست،هیچ وقت نمیشه اثرات بدش رو از اثرات خوبش جدا کرد.
مثلا در همین نمونه اگر امکان شناسایی این افراد وجود داشته باشه(که خیلی هاشون خلافکاران حرفه ای هستند)امکان شناسایی مخالفان حکومت های مستبد که معمولا افراد عادی هستند به مراتب راحت تره.
در واقع دو راه حل بیشتر وجود نداره،یا آزادی رو از بین برد! یا اینکه سعی بشه این مشکلات از ریشه حل بشه(مثل سازمان های تروریستی،کودک آزارها و...)با نفی آزادی نمیشه مسئولیت جامعه رو در این مورد انکار کرد.
چرا این تیغ دو دم آزادی بیشتر داره گلوی خودمون رو میبره؟!
دنیایی که توش جرم و جنایت , با از بین بردن تمایل به اونها و اصلاح شرایط, از بین رفته باشه و احتیاج به ممنوعیت ها و مجازاتها نباشه خیلی قشنگ و آرمانیه اما نمیدونم کی میشه چنین دنیایی ساخت!

undead_knight
11-30-2012, 05:45 PM
چرا این تیغ دو دم آزادی بیشتر داره گلوی خودمون رو میبره؟!
دنیایی که توش جرم و جنایت , با از بین بردن تمایل به اونها و اصلاح شرایط, از بین رفته باشه و احتیاج به ممنوعیت ها و مجازاتها نباشه خیلی قشنگ و آرمانیه اما نمیدونم کی میشه چنین دنیایی ساخت!
دقیقا،همونطور که شما میگید این دنیا فقط یک دنیای آرمانیه،تنها کاری که از دست ما بر میاد کمتر کردن این چیزهاست(مگرنه به همین حرف کامو میرسیم که امضای شماست)

Reactor
11-30-2012, 07:50 PM
من یک نگاه به دایرکتوری لینک هایی که مهربد عزیز گذاشته بودند کردم دیدم برای خودش خانه ی فسادی هست در حد اعلاء!
از پولشویی و مالخری و مالفروشی و جعل پاسپورت و اقامت غیرقانونی تا خرید و فروش انواع اسلحه و نارنجک و تانک!!! و انواع مواد مخدر و اجیر کردن دزد و قاتل حرفه ای!!!
من اولین بارم هست همچین چیزی رو دارم میبینم!
حسی که الان دارم اینه که از آسمان صاف افتادم وسط مافیا:e40d:

این ها آیا واقعن هستند؟

Dariush
11-30-2012, 08:07 PM
این مطلب را مطالعه کنید:
Tor operator charged for child porn transmitted over his servers | Ars Technica (http://arstechnica.com/tech-policy/2012/11/tor-operator-charged-for-child-porn-transmitted-over-his-servers/)

Reactor
11-30-2012, 08:25 PM
این بیت کوین دقیقا چی هست؟ چطور میشه تهیه اش کرد؟

Mehrbod
11-30-2012, 08:27 PM
این بیت کوین دقیقا چی هست؟ چطور میشه تهیه اش کرد؟

BitCoin یا پول open source چیست و چگونه کار میکند. (http://www.daftarche.com/%D8%AF%D8%A7%D9%86%D8%B4-%D9%88-%D9%81%D9%86%D8%AF%D8%A2%D9%88%D8%B1%DB%8C-22/bitcoin-%DB%8C%D8%A7-%D9%BE%D9%88%D9%84-open-source-%DA%86%DB%8C%D8%B3%D8%AA-%D9%88-%DA%86%DA%AF%D9%88%D9%86%D9%87-%DA%A9%D8%A7%D8%B1-%D9%85%DB%8C%DA%A9%D9%86%D8%AF-710/#post23940)

برای خرید از ایران مراقب باشید.

Reactor
11-30-2012, 08:51 PM
مهربد جان اینجا کسانی هستند که ادعا میکنند در مقابل دریافت مقدار کمی بیت کوین میتونن تعداد زیادی اسکناس های 20 دلاری و 20 یورویی جعلی! آنهم با کیفیت بسیار بالا به آدرسی که میخواهیم پست کنند! یا سایت هایی که دلال اسلحه و انواع مهمات هستند و مدعی هستند که قاچاقچی حرفه ای هشتند و میتونند هر سلاح درخواستی رو بصورت ناشناس در محل مورد نظر شما دلیور کنند؟!؟!
یا اشخاصی که ادعا میکنند قاتل اجیری حرفه ای هستند و در برابر دریافت مبلغی فرد مورد نظر مشتری رو میکشند بدون اینکه حتی قاتل رو ببینید...
اولین چیزی که من با خواندن این پیشنهادات به یادش افتادم فیلم Bangkok Dangerous با بازی نیکلاس کیج بود که ایشون یک قاتل حرفه ای بود که سفارش هاش رو اینترنتی میگرفت و مشتری هاش هرگز ندیده بودنش و ...

به نظر شما ادعای این سایت ها چه اندازه واقعیه؟

Mehrbod
10-09-2013, 01:08 AM
مهربد جان اینجا کسانی هستند که ادعا میکنند در مقابل دریافت مقدار کمی بیت کوین میتونن تعداد زیادی اسکناس های 20 دلاری و 20 یورویی جعلی! آنهم با کیفیت بسیار بالا به آدرسی که میخواهیم پست کنند!

نمیدانم چرا این پست را ندیده بودم.

من نمیدانستم ارزبرگ هم میشود خرید, ولی همین چند روز پیش چند تا ارزبرگ تقلبی
یکی گرفته بود و داشتیم می‌بررسیدیم اش. به نگر چاپ اش کار چندان سختی نمیامد, تنها
بخشی که پیچیده بود هولوگرام آن بود که نمیشود به این آسانی‌ها چاپ کرد, ولی
همه‌یِ این بازدارنده‌ها با ساخت چاپگرهای ٣ گسترائین دارند خود به خود برچیده
میشوند, دور نیست روزیکه هر چیزی را بتوانید در زیرزمین خانه اتان چاپ کنید!

یا سایت هایی که دلال اسلحه و انواع مهمات هستند و مدعی هستند که قاچاقچی حرفه ای هشتند و میتونند هر سلاح درخواستی رو بصورت ناشناس در محل مورد نظر شما دلیور کنند؟!؟!
یا اشخاصی که ادعا میکنند قاتل اجیری حرفه ای هستند و در برابر دریافت مبلغی فرد مورد نظر مشتری رو میکشند بدون اینکه حتی قاتل رو ببینید...
اولین چیزی که من با خواندن این پیشنهادات به یادش افتادم فیلم Bangkok Dangerous با بازی نیکلاس کیج بود که ایشون یک قاتل حرفه ای بود که سفارش هاش رو اینترنتی میگرفت و مشتری هاش هرگز ندیده بودنش و ...

به نظر شما ادعای این سایت ها چه اندازه واقعیه؟

ادعاهایشان که برخی زمانها واقعی است ولی بمانند قمار میماند,
باید پول را رد کنید و ببینید کاری میکنند یا نه. من هرگز نیازموده ام, چون bitcoin در دست ندارم: BitCoin یا پول open source چیست و چگونه کار میکند. (http://www.daftarche.com/%D8%AF%D8%A7%D9%86%D8%B4-%D9%88-%D9%81%D9%86%D8%AF%D8%A2%D9%88%D8%B1%DB%8C-22/bitcoin-%DB%8C%D8%A7-%D9%BE%D9%88%D9%84-open-source-%DA%86%DB%8C%D8%B3%D8%AA-%D9%88-%DA%86%DA%AF%D9%88%D9%86%D9%87-%DA%A9%D8%A7%D8%B1-%D9%85%DB%8C%DA%A9%D9%86%D8%AF-710/)

پارسیگر

Reactor
10-11-2013, 11:18 PM
نمیدانم چرا این پست را ندیده بودم.

من از زمان ارسال پستم در این تاپیک دیگر سفر به پسوند پیاز نرفتم. مخصوصا که در لینک هایی که دوستان گذاشته بودند به موارد بچه بازی بر خوردم که بسیار ناراحت شدم.

یک سوال از شما داشتم. فایده ی مثبت پروژه ی تور بغیر از "تور بروزر" که میشه بوسیله اش ناشناس وارد اینترنت شد چیست؟

درباره ی تبادل نظر مخالف در غرب گفتید اما هم اکنون قانونی است.

چیزی که من آنجا دیدم خلاف های سنگین بود! که نمود داشت!

درحال حاضر فایده ی وجود این سیستم غیر از (تور بروزر )چیست؟

Mehrbod
10-12-2013, 12:16 AM
سود آنکه روشن است, میتوان به نیازهای پنهان و سرکوبیده و زیر فرش برده‌یِ شده‌یِ هومنی پی‌بُرد.

در کنار همه‌یِ اینها tor ابزاری است ناشناس‌گر و در جهان امروز داشتن چنین ابزاری خواستی است و برای نمونه در همین ویکی‌لیکس
هم دیدیم که همه‌یِ سرور‌هایِ قانونی ناچار از بستن آن میشدند, ولی tor بسادگی همگی را از همان روز یکم در خود فروبرد و نگه داشت.

پارسیگر

folaani
10-17-2013, 09:15 AM
قیاس دانستن حقایق اسلام و چیزهایی مانند آن قیاس معالفارق است .
دانستن اینکه فرد X قصد کشتن فرد Y را دارد ، یا چیزهایی مثل این کسی را دانشمند نمیکند و ندانستش هم کسی را الاغ نمیکند .
باید بسیار خوشحال باشید که امروزه از تمام جنایاتی که در شهری که زندگی میکنید (هر کجا فرقی نمیکند) اتفاق میوفتد خبر ندارید . اگر خبر داشتید زندگیتان به گند کشیده میشد . این از همان مواردیست که ندانستن بهتر از دانستن است .
من ترجیح میدم همه چیز رو بدونم و حتی بتونم!!
چون ممکنه برای دفاع از خودم هم که شده نیاز باشه.

سونیکساس درست میگن گاها ندونستن بهتر از دونستن هست.من که اصلا نمیتونم چنین فجایعی رو شاهد باشم.
البته خوشبختانه من نتونستم ببینم.اما از شنیدن چنین مسائلی هم آدم به شدت تحت تاثیر قرار میگیره.
این یک روی مسئلست اما حقیقت اینه که چنین حیواناتی خیلی خیلی زیادن .
من نمیتونم بفهمم که چه طور ممکنه ازاد باشن؟؟!!
ایا واقعا دسترسی بهشون غیر ممکنه؟یا شاید هم مثل همین اخوند های بچه باز خودمون زیر پرچم خاصی فعالیت میکنن؟؟
بله البته افراد ضعیف و کسانی که مسیر و روش نادرستی رو در زندگی انتخاب کردن باید مثل کبک سرشون رو زیر برف بکنن و دعا کنن این مسائل نزدیک اونا نیاد.
ولی کسی مثل من که از ابتدا با واقعیتگرایی و عملگرایی آشتی کرده، و مثلا ازدواج نکردم و بچه دار نشدم، و انتظار زندگی رویایی و ابلهانه به شکلی توده ها دارند رو ندارم، و دوست دارم یک جنگاور بشم، و در این راه حاضرم تمام تلاشم رو بکنم، و این فرصت رو برای خودم محفوظ داشتم، هراسی از روبرو شدن با این واقعیات ندارم.

folaani
10-17-2013, 09:31 AM
خلافکارها همیشه بوده و هستن. همه جا.
البته کمک به اونا هم کار درستی نیست.
ولی کمک به حکومتها برای نظارت و کنترل مطلق هم چیز خوبی نیست.
هر دو بد هستند. هر کدام بیش از حد زیاد بشه بده. فرق زیادی بینشون نیست.
حکومت بد میتونه حتی از خلافکارها هم بلای بدتری به سر مردم بیاره.
پس باید یه تعادلی بین این دوتا برقرار کرد.
البته اگر ممکن نیست که هردو رو کاملا مهار کرد.

الان نمونش همین حکومت خودمون جمهوری اسلامی!!
والا الان من مشکل روبرو شدن با خلافکارها رو ندارم، ولی اینا دارن دهنمون رو سرویس میکنن.
اون روزی که به فلاکت بیفتیم واقعا دیگه برامون زیاد فرقی نمیکنه بین این دوتا.
هردوش رنج و عذاب و خشم میاره.
چه فرقی میکنه واقعا؟!
من همینطوریش یه مدت اقتصاد خراب شد وضع مالی منم خوب نبود، دهنم سرویس شد خشم تمام وجودم رو فرا گرفته بود به پوچی مطلق داشتم میرسیدم. در چنین شرایطی اصلا ممکنه خودم هم دست آخر بزنم یکی رو بکشم خلاصه یه کاری بکنم نمیدونم مبارز مسلحانه بشم خلاصه آخر و عاقبتم معلوم نیست.
وقتی به نهایت حد تحملم برسه حاضرم خلافکار بشم بخاطر دفاع از خودم.
از اونایی نیستم که ترجیح بدم بایستم و پایمال شدن و نابود شدن خودم رو نظاره کنم!
بنظر من دقیقا مثل این میمونه که یه عده با شمشیر و چاقو و قمه و قداره بهت حمله کنن.
من یکی که نمیتونم اون موقع هیچ کاری نکنم. ترجیح میدم از خودم دفاع کنم، ولو لازم باشه دست به سلاح ببرم و همشون رو تکه تکه کنم، نمیذارم به خودم آسیبی برسه.

والا ما دیگه توی این مملکت از قانع ترین و سالم ترین افراد هستیم.
مگه چی خواستیم آخه که اونو هم نمیذارن بمونه برامون؟
اینا خودشون از اون خلافکارها خطر جدی تر و بزرگتری دارن میشن.

folaani
10-17-2013, 09:45 AM
راستی تور رو همین الان هم دانلود کردم ولی کار نمیکنه متاسفانه.
همین فیلترشکن محرمانه خودم فعلا از همه بهتر بوده. ولی اون سایتهای مخفی رو خب نمیتونم باز کنم.

sonixax
10-17-2013, 11:27 PM
من ترجیح میدم همه چیز رو بدونم و حتی بتونم!!
چون ممکنه برای دفاع از خودم هم که شده نیاز باشه.

نظر من اینه که آدم نباید خوش رو اذیت کنه !

iranbanoo
10-18-2013, 09:29 AM
له البته افراد ضعیف و کسانی که مسیر و روش نادرستی رو در زندگی انتخاب کردن باید مثل کبک سرشون رو زیر برف بکنن و دعا کنن این مسائل نزدیک اونا نیاد.
ولی کسی مثل من که از ابتدا با واقعیتگرایی و عملگرایی آشتی کرده، و مثلا ازدواج نکردم و بچه دار نشدم، و انتظار زندگی رویایی و ابلهانه به شکلی توده ها دارند رو ندارم، و دوست دارم یک جنگاور بشم، و در این راه حاضرم تمام تلاشم رو بکنم، و این فرصت رو برای خودم محفوظ داشتم، هراسی از روبرو شدن با این واقعیات ندارم.
چه پیک قدیمی ای رو ورداشتی کوت گرفتی!!!
گرچه هنوزم نظرم عوض نشده و فکر میکنم کسی که طاقت دیدن رنج کسی رو اونم تجاوز به کودک رو داشته باشه و اصلا این موضوع ناراحتش نکنه لایه هایی از دگر آزاری در شخصیتش وجود داره و هیچ ربطی هم به قدرتمند بودن نداره.
آره موقع دیدن تخمه هم بشکن!

Mehrbod
10-18-2013, 12:33 PM
گرچه هنوزم نظرم عوض نشده و فکر میکنم کسی که طاقت دیدن رنج کسی رو اونم تجاوز به کودک رو داشته باشه و اصلا این موضوع ناراحتش نکنه لایه هایی از دگر آزاری در شخصیتش وجود داره و هیچ ربطی هم به قدرتمند بودن نداره.

من یادمه ١٠ ١٢ سالگی در راستای اسلامستیزی فیلمی از دست و پا بریدن کافر دیدم و همان واپسین باری بود که براستی
احساس آزردگی و درد کردم, پس از یکی دو بار دیدن مغز آموخته میشود و از دیدن این چیزها دچار احساس چندانی نمیشود.

این دسته را هم نمیشود نادیده گرفت, بهتره تا جای شدنی از خودفریبی و نادیده
گرفتن اشان پرهیخته و همواره فربود‌هایِ تلخ و زننده را بکوشیم با سری سرد واکاویم.

پارسیگر

sonixax
10-18-2013, 08:32 PM
من یادمه ١٠ ١٢ سالگی در راستای اسلامستیزی فیلمی از دست و پا بریدن کافر دیدم و همان واپسین باری بود که براستی
احساس آزردگی و درد کردم, پس از یکی دو بار دیدن مغز آموخته میشود و از دیدن این چیزها دچار احساس چندانی نمیشود.

و فرق انسان باهوش با کودن همینجاست !
انسان باهوش در همان 10-12 سالگی میفهمد که دست و پا بردین کار وحوش و غیر اخلاقی و غیر انسانیست و انسان کودن برای آن فیلم و عقاید میرود در ماه محرم خودش را جر میدهد !

folaani
10-19-2013, 07:08 AM
حالا منظورم تجاوز به کودک نبود.
بیشتر منظورم چیزهایی بود که در تنازع بقا بدرد میخورن.
مثلا انواع سم و روشهای کشتن و شکنجه کردن و درگیری و این حرفا.

بعدم ببین آدم وقتی خشونت و بیرحمی و تحقیر ببینه، وقتی به حیاتی بودن قدرت پی ببره، انگیزهء کافی برای تحمل خیلی چیزا پیدا میکنه.

البته بستگی به آدمش داره.
بعضی آدمها در افسردگی و ترس فرو میرن، بعضیا مثل من یهو از درون منفجر میشن و به سمت مبارزه و خشم و خشونت میرن.

folaani
10-19-2013, 07:10 AM
و فرق انسان باهوش با کودن همینجاست !
انسان باهوش در همان 10-12 سالگی میفهمد که دست و پا بردین کار وحوش و غیر اخلاقی و غیر انسانیست و انسان کودن برای آن فیلم و عقاید میرود در ماه محرم خودش را جر میدهد !
نترسیدن و آماده بودن برای روبرو شدن با این چیزها هم خودش یک نوع قدرته.
قدرت هم قدرته.
همهء قدرتها خوب هستن.
همهء قدرتها بدرد میخورن.
البته بسته به آدمش هم داره که ظرفیت و خرد و معنویت کافی هم داشته باشه و درست استفاده کنه؛ وگرنه ممکنه مایهء سرنگونی و بدبختی هم بشه.

نترسیدن از چیزی، خودش زندگی آدم رو بهتر میکنه. چون ترس و وحشت خودش موجب رنج و نگرانی است.
بعد در مواقع خطر و خشونت و درگیری هم بدرد میخوره.

Mehrbod
10-19-2013, 03:02 PM
نترسیدن و آماده بودن برای روبرو شدن با این چیزها هم خودش یک نوع قدرته.
قدرت هم قدرته.
همهء قدرتها خوب هستن.
همهء قدرتها بدرد میخورن.

نه, بروشنی در طبیعت و فرگشت میبینیم قدرت و بزرگی بیش از اندازه خوب نیستند, زیرا نیاز به سرمایه‌گذاری پیوسته از سوی جاندار برای نگهداشت شان دارند.

برای نمونه میبینیم نیرومندترین جانوران روی زمین بزرگتر از فیل نشده‌اند, زیرا آنهاییکه شده بودند مانند دایناسورها و ماموتها زمانیکه یک سنگ
آسمانی به زمین خورد از روی بزرگی و زورمندی بیش از اندازه (پس نیاز بالا به خوراک و سرمایه‌گذاری), نتوانستند خودشان را زنده نگه دارند و نابود شوند.

نیرومندی راستین در یک همسنگیِ باریک میان فروزه‌ها ست: کسیکه هم باهوش (نه تنها باهوش و
باهوشترین) باشد, هم نیرومند (نه تنها نیرومند و نیرومندترین) باشد, هم اندیشمند باشد, هم زیبا باشد و ...

به دیگر سخن, بهتر است در زندگی روباه بود تا خارپشت, زیرا خارپشت تنها در یک چیز ویژه‌کار شده و آنهم
پدافند با خارهایش هست, ولی روباه به چندین و چند فند و هنر داناست و در هر جایی, بسته به نیاز از یکی از آنها میبهرد.

پارسیگر

folaani
10-20-2013, 06:27 AM
نه, بروشنی در طبیعت و فرگشت میبینیم قدرت و بزرگی بیش از اندازه خوب نیستند, زیرا نیاز به سرمایه‌گذاری پیوسته از سوی جاندار برای نگهداشت شان دارند.

برای نمونه میبینیم نیرومندترین جانوران روی زمین بزرگتر از فیل نشده‌اند, زیرا آنهاییکه شده بودند مانند دایناسورها و ماموتها زمانیکه یک سنگ
آسمانی به زمین خورد از روی بزرگی و زورمندی بیش از اندازه (پس نیاز بالا به خوراک و سرمایه‌گذاری), نتوانستند خودشان را زنده نگه دارند و نابود شوند.

نیرومندی راستین در یک همسنگیِ باریک میان فروزه‌ها ست: کسیکه هم باهوش (نه تنها باهوش و
باهوشترین) باشد, هم نیرومند (نه تنها نیرومند و نیرومندترین) باشد, هم اندیشمند باشد, هم زیبا باشد و ...

به دیگر سخن, بهتر است در زندگی روباه بود تا خارپشت, زیرا خارپشت تنها در یک چیز ویژه‌کار شده و آنهم
پدافند با خارهایش هست, ولی روباه به چندین و چند فند و هنر داناست و در هر جایی, بسته به نیاز از یکی از آنها میبهرد.

پارسیگر

فکر نمیکنم مقایسه با فیل و دایناسور زیاد مناسب باشه!
یعنی مثلا یک کنگفوکار قوی شدن، قابل مقایسه با تبدیل شدن به فیل و دایناسور است؟
یعنی چنین فردی آسیب پذیرتر میشه؟ به منابع خیلی بیشتری برای بقا نیاز داره؟
اتفاقا کنگفو رو باید هنر زندگی برتر هم دونست. فقط برای جنگ و مبارزه مستقیم با دیگران نیست بنظر بنده. بلکه باعث میشه بتونی خطرات و مشکلات و نیازهای زندگی خودت رو هم خیلی بهتر در کنترل دربیاری.
بعدم بله منظور منم افزایش قدرت بصورت هماهنگ است (تاحد امکان). نگفتم مثلا آدم زورش خیلی زیاد باشه ولی علم و عقل و هوشش به تناسب خیلی کم باشه.

بعدشم در نهایت، من یکی که یک زندگی دراز معمولی و کسالت آور و محروم از چیزهایی که بهشون گرایش دارم رو ارزشمندتر از یک زندگی کوتاهتر اما همراه با دستاوردهای قابل توجه و رسیدن به آرمان ها و چیزهای هیجان انگیز نمیدونم.
من ترجیح میدم مدت کمتری زندگی کنم اما زندگی با کیفیت تری داشته باشم.
زندگی ای همراه با احساس شکوه و فراتر رفتن از این زندگی سطحی و یکنواخت و ناامیدکننده.
دوست دارم قدرت های فراعادی رو تجربه کنم. دوست دارم پتانسیل های وجودی خودم رو به حد اعلا تحقق ببخشم. دوست دارم قدرت روح و روان و ارادهء خودم رو ببینم که روز به روز بر محدودیت ها غلبه میکنه.
دوست دارم مثل عقاب بالا پرواز کنم، ولو عمرم کوتاه بشه.

حالا فرگشت هر کوفتی بگه! چه اهمیتی داره؟
شاید فرگشت موجوداتی مثل من رو ترجیح نده و دوست نداشته باشه، اما من خودم این خودم رو ترجیح میدم و دوست دارم.
فرگشت برای من هیچ معیاری نیست.
حتی بقای نسل انسان هم از نظر من اهمیتی نداره.
مهم خوشبختی است.
مهم اینه که تاجایی که میشه از این فرصت محدود استفاده کنم قبل از اینکه به پایان برسه.
این ذات منه، و یک گرایش بسیار قوی در درونم برای این دارم.

از دید من یک انسان کامل و کامیاب، بهتر از هزاران انسان نه حتی بدبخت، بلکه میانه است.
بنظر من این معنا و ارزش بیشتری دارد.
مگر آنکه سرانجام آن انسانهای دیگر هم همین باشد که به اوج شکوه و بهره مندی برسند.
من دنبال شاهکار و هدف بالاتری از فرگشت هستم.
ولو این هدف به نابودی تمام انسانها برای همیشه منجر شود، ولی آزمودن این شانس و تلاش برای رسیدن بدان، ارزشش را دارد. چرا که تمام زندگی و فرگشت و این حرفها، از دید عقل و منطق من در نهایت بی ارزش است.
این را وجودم میگوید.
و این ذات منست!
ذاتی که از آن خوشنودم.
چراکه احساس آزادی و عدم وابستگی میکنم.
و احساس اینکه شاید شانس و فرصتی برای فراتر رفتن، واقعا وجود داشته باشد.
موجودی که اینها را تجربه کند، چرا باید یک زندگی گذرا و معمولی را که فرگشت با نهایت سخاوتش به او عرضه میکند، ترجیح بدهد؟ منکه نمیفهمم!
این ذات من است. آیا ذات شما نیست؟
بخار شدن در خورشید از این زندگی زیباتر است.
من این زیبایی و شکوه را در درونم حس میکنم و میخواهم.
در یک محصول و بردهء معمولی طبیعت بودن، از آغاز تا پایانی بی معنا، چرا چه ارزش و ترجیحی دارد؟

folaani
10-20-2013, 06:42 AM
بطور مثال آیا کسی که دنیای زیبا و برتر علم و خرد را تجربه کرده است و به این بینش و قدرت دست یافته است، حاضر است دوباره به یک انسان معمولی مبدل شود و یک زندگی معمولی را تا آخر عمرش سپری کند، یا اینکه ترجیح میدهد عمری کوتاهتر داشته باشد اما هرگز دوباره به عقب برنگردد؟
اگر بله، پس چیزهایی فراتر از چند سال بیشتر زندگی هم هست! نه؟
برای ما چیزهایی فراتر از فرگشت هم هست. نه؟

بازگشت به عقب سخت است.
بسیار سخت.
آنقدر که خیلی وقتها ترجیح میدهیم بمیریم تا اینکه چند سالی بیشتر زندگی کنیم.
کسی که طعم قدرت و تعالی های فراعادی را چشیده است، دیگر نمیتواند از آن چشم بپوشد.
کسی که پیشرفت با حداکثر سرعت را تجربه کرده است.
و تک تک سلولهای بدنش از این تعالی به وجد آمده اند.
این موجود نمیخواهد به عقب باز گردد!
بلکه میخواهد بازهم به پیش برود.
تاجاییکه ممکن است و فرصت دارد.

Mehrbod
10-20-2013, 07:51 PM
بطور مثال آیا کسی که دنیای زیبا و برتر علم و خرد را تجربه کرده است و به این بینش و قدرت دست یافته است، حاضر است دوباره به یک انسان معمولی مبدل شود و یک زندگی معمولی را تا آخر عمرش سپری کند، یا اینکه ترجیح میدهد عمری کوتاهتر داشته باشد اما هرگز دوباره به عقب برنگردد؟

Ted Kaczynski - WiKi (http://en.wikipedia.org/wiki/Ted_Kaczynski)

folaani
10-21-2013, 10:46 AM
فکر نکنم زیاد ربطی داشته باشه ها!
ماجرای این یارو رو میدونم.
این طرف مخالف فناوری مدرن و اینها بوده ظاهرا.
خب این چطوری چه ربطی به حرف من پیدا میکنه.
این طرف که میخواسته با دوتا عملیات تروریستی جلوی این روند رو بگیره، بنظرم احمقی روانی ای چیزی بوده! مریض شده بیچاره. نهایت از اون نابغه های دیوانه بوده.
در ضمن من درمورد قدرت بطور کلی صحبت میکنم. این قدرت هم بیشتر از نوع قدرتهای اصیل و درونی هست، نه انواع و نمودها و ساختارهای خارجی. یعنی مثلا اینکه ما ذهن دانشمند و قوی و تیزهوشی داشته باشیم، نه لزوما اینکه دنیای ما به این شکل باشه، نه شاید یک ذهن واقعا باهوش روش طبیعی تر زندگی رو درست تر تشخیص بده.
بعدم بهرحال ما الان داریم در این دنیا زندگی میکنیم و نمیتونیم تغییرش بدیم. بهمون تحمیل شده، خوب یا بد، درست یا نادرست. پس قدرت تطبیق با این دنیا و استفاده کردن از فرصت هاش هم یک هنره که میتونیم به نفع خودمون استفاده کنیم.
من کاری هم با کلیت و توده و این حرفا ندارم. از بعد شخصی صحبت میکنم. فقط به فکر خودم هستم. به دیگران اعتمادی ندارم. شاید من آدم خودخواهی هستم! بهرحال همینطوری حال میکنم!!

در کل در این لینک و مطلبی که انداختی وسط شخصا ارتباط و استدلال و سند خاصی که با نظریات و تجربیات من مرتبط باشه نمیبینم. اگر فکر میکنی اینطور نیست، روشنتر و دقیقتر توضیح بده چطور و کجاش!
کلی گویی و مبهم گویی نکن.
پناه بردن به کلی گویی و مبهم گویی و انداختن وظیفهء حل مسئله مجددا بر دوش طرف مقابل، کار اصولی و درستی نیست. ابتدا صورت سوال و ادعا باید بقدر کافی واضح و دقیق بشه.
این طرف هم فکر نمیکنم از قدرت بدش میامده. نه؟
خودش اگر قدرتش رو داشت میتونست جامعه رو تغییر بده. ولی این قدرت رو نداشت. غیر از اینه؟
من میگم آدم اینقدر قدرت داشته باشه که حداقل بتونه از خودش محافظت کنه و خودش رو تعالی بده.
درمورد دیگران آدم نمیتونه همینطور نظر و میل خودش رو، بدون رضایت اونا، تعمیم بده.
جامعه خودش دوست داره به هر سمتی بره. وظیفهء ما صرفا آگاهی رسانی و ایفای نقش و وظیفهء شخصی خودمونه. جامعه مال کسی به تنهایی نیست که بخواد توش اعمال نظر شخصی بکنه به تنهایی.

Theodor Herzl
11-25-2013, 03:53 PM
امروز یک سری به‌‌ darknet تور زدم کف کردم ، چقدر آگهی‌ استخدام قاتل هست ، عجیب است هیچ راهی‌ نیست پلیس اینها رو پیدا کنه

Anarchy
11-25-2013, 05:53 PM
امروز یک سری به‌‌ darknet تور زدم کف کردم ، چقدر آگهی‌ استخدام قاتل هست ، عجیب است هیچ راهی‌ نیست پلیس اینها رو پیدا کنه

آدرس سایتشو بده یه نگاهی بندازیم :e107: !!

Mehrbod
11-26-2013, 08:29 PM
آدرس سایتشو بده یه نگاهی بندازیم :e107: !!

http://torlinkbgs6aabns.onion/
http://ybp4oezfhk24hxmb.onion/

Robert
06-14-2014, 08:46 AM
1)
2)معامله‌ها همه از طریق بیت‌کوین ام می‌شوند. یک واحد پول پیرتوپیر که آنهم مطلقا غیرقابل ردیابی‌ست. سپس محصول خریداری شده توسط پست عادی ارسال می‌شود، و در کنار ده‌ها هزار بسته‌ی پستی دیگر قرار می‌گیرد. پس نه، اعمال قانون ممکن نیست. و اساسا فلسفه‌ی وجودی اینها همین بوده.

من قصد دارم یک خرید حدود 1000 دلاری انجام دهم. چطور میشود اطمینان کرد؟

غیر از جناب امیر کس دیگری هست که خرید کرده باشد؟ یا در فرومهای این شبکه عضو باشد تا برای من پرس و جو کند؟
جناب امیر ظاهرا چند وقته که نیستن.

kourosh_bikhoda
06-15-2014, 05:49 PM
غیر از جناب امیر کس دیگری هست که خرید کرده باشد؟ یا در فرومهای این شبکه عضو باشد تا برای من پرس و جو کند؟
امیر مگه خرید کرده؟ امیدوارم بیاد جواب بده خودش.:e303:

Robert
06-15-2014, 06:37 PM
بله ، توی این پست گفته که خرید میکرده است:

اینهم سایت جاده ابریشم، و لیستی از موادهایی که می‌توانید از طریق بیت‌کوین در آن خریداری بکنید. این یکی ایراد زیادی ندارد و من خودم هم از آن خرید می‌کنم، وانگهی شمار زیادی از فروشندگان قاچاقچی‌ ِ حرفه‌ای هستند، و قاچاقچیان حرفه‌ای پیشه‌ی خود را بر خانه‌های سوخته و قبرستان‌ها بنا می‌کنند:
924

جناب Mehrbod هم نیستند؟

milad_esteghlal
11-06-2015, 04:55 PM
http://www.daftarche.com/attachment.php?attachmentid=924&stc=1

وای خدای من!
من امروز به طرز اتفاقی توسط نوشته شما با بیت کوین آشنا شدم و بعد از تحقیقات گشترده متوجه شدم موقعی که شما این پست را گذاشتید قیمت این موجود عجیب الخلقه 13 دلار بوده است، سپس تا 1000 دلار بالا رفته است . بسیار شگفت انگیز است . هیچ بیزنس و تجارتی را نمیشناسم که آنچنان سود آور باشد و در یک سال سرمایه شما تقریبآ 80 تا 100 برابر شود، حتی از قاچاق مواد مخدر نیز سود آور تر است. آن موقع چند صدتایی میخریدید و الان به جای حضور و گذر عمر تدریجی در این انجمن در نقاط محشر دنیا در حال عشق بازی بودید .
نظر شما در مورد خرید این ارز با قیمت 377 دلار در حال حاضر چیست ؟

milad_esteghlal
11-06-2015, 05:14 PM
1)منهم بدرستی نمی‌دانم، شاید مهربد یا میلاد بهتر بتوانند توضیح بدهند، اما تا آنجا که دریافته‌ام تور از مسیرهای رمزگذاری شده و اتفاقی شما را به مقصد می‌رساند. در تئوری می‌توان به تور نفوذ کرد، چنانکه اگر کاربران پرشمار دیگر از بدافزارهای قابل نفوذ استفاده بکنند، شما هم قابل ردیابی می‌شوید. اما در عمل بسیار دشوار است.
2)معامله‌ها همه از طریق بیت‌کوین انجام می‌شوند. یک واحد پول پیرتوپیر که آنهم مطلقا غیرقابل ردیابی‌ست. سپس محصول خریداری شده توسط پست عادی ارسال می‌شود، و در کنار ده‌ها هزار بسته‌ی پستی دیگر قرار می‌گیرد. پس نه، اعمال قانون ممکن نیست. و اساسا فلسفه‌ی وجودی اینها همین بوده.

بیت کوین قابل ردیابی است لذا کوین های جدیدی مانند دَش کوین روانه بازار شدند که مطلقآ غیر قابل ردیابی هستند، اما در حیرتم چرا به اندازه بیت کوین مارکت ندارند ؟

milad_esteghlal
11-06-2015, 06:22 PM
توهم یا واقعیت ؟
بیت کوین به زودی به 100 هزار دلار میرسد.

Venture Capitalist Chris Dixon Believes Bitcoin Will Hit $100k (http://www.coindesk.com/venture-capitalist-chris-dixon-bitcoin-will-hit-100000)

Nikzad Mehrazmanesh
11-07-2015, 01:42 PM
نظر شما در مورد خرید این ارز با قیمت 377 دلار در حال حاضر چیست ؟

غیر از خریدن خود بیت کوین راه دیگه ای هم هست. بعضیا کامپیوتر های ویزه ای میخرن با اون خدمات پردازش اطلاعات حسابداری بیت کوین انجام میدن در عوض بیت کوین جایزه میگیرن به این کار میگن ماینینگ

Nikzad Mehrazmanesh
11-07-2015, 01:43 PM
از دوستان کسی درباره ماینینگ کردن برای به دست آوردن بیت کوین چیزی می دونه؟

milad_esteghlal
11-07-2015, 04:42 PM
از دوستان کسی درباره ماینینگ کردن برای به دست آوردن بیت کوین چیزی می دونه؟

طبق تحقیقات گسترده ای که انجام دادم استخراج بیت کوین تا سال 2012-2011 سود آور بوده است. الگوریتم نوشته شده برای بیت کوین بدین صورت است که به مرور زمان با افزایش استخراج کنندگان سختی شبکه بالا میرود که باعث افزایش زمان استخراج برای حل یک بلاک میشود, لذا شما برای حل یک بلاک بایستی یک ابر کامپیوتر با چندین هزار کارت گرافیکی داشته باشید.

ایده دیگر برای استخراج مدار های مجتمع ASIC است که شرکت های مختلفی در دنیا این مدار ها را تولید میکنند. خرید این مدار ها برای استخراج تا سال 2014 بصرفه بوده است اما به دلیل افزایش شرکت های استخراج کننده و وارد شدن آنها به بازی بیت کوین و افزایش لجام گسیخته سختی شبکه, این امکان برای کاربران عادی فراهم نیست که با خرید یکی از این مدار ها به سود برسند و بازگشت سرمایه آنها سالها زمان میبرد. در نتیجه هیچ راهی برای استخراج بیت کوین نیست و تنها گزینه خرید این ارز است شاید دلیل افزایش سریع این ارز در 2-3 هفته اخیر از 200 دلار به 450 دلار همین باشد.

واقعآ در حیرتم یک شهروند عادی در سال 2009 تا 2011 با یک کامپیوتر سطح پایین و یک گرافیک متوسط میتوانست هر شب چند هزار دلار کاسب شود و در سال میلیون ها دلار به جیب بزند, به عقیده من این یک فرصت بی نظیر در طول تاریخ بشریت برای افزایش ثروت بدون هیچ زحمتی بوده است.