PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را دیدن نمیکنید برای دیدن کامل نوشته‌یِ و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : باید خوشحال شد یا ناراحت؟

Anarchy
09-28-2012, 08:02 AM
امروز ویدئویی رو دیدم که رامین مهمان پرست سخنگوی وزارت خارجه در حال قدم زدن در خیابان های نیویورک با یه عده از مخالفین جمهوری اسلامی مواجه میشه...حالا دقیقا معلوم نیست از طرفداران مجاهدین خلق هستند یا سلطنت طلبان!! خلاصه اینکه اون رو بستن به بدترین فحش های جنسی...نظر شما در این مورد چیه؟

http://www.youtube.com/watch?v=rO0w4WxD2Hk&feature=share

mamad1
09-28-2012, 08:39 AM
چون خودم خیلی بهشون فحش میدم نمیتونم بگم کار بدی بوده
ولی خب شاید هم کار درستی نبوده باشه
نمیدونم

Anarchy
09-28-2012, 08:42 AM
وقتی این صحنه ها رو میبینم برای هر دو طرف، حتی برای خودم هم متاسف میشم...چرا باید به اینجا برسیم!!!

sonixax
09-28-2012, 10:28 AM
كار زشتی بود ، همین .

Russell
09-28-2012, 03:46 PM
بنظر من فحش دادن به سیاستمداران حق همه است،حالا این الوات چاقوکش که خودشان مال چاله میدان هستند و رئیس جمهورشان(؟!) کم مانده فحش ناموسی پشت تریبون بدهد جای خود دارد.بقول معروف فرنگی ها:
takes alot to make me cry

Anarchy
09-28-2012, 03:58 PM
حالا یه عده هم این وسط اومدن ابراز تاسف کردن...هم از این اسهال طلب ها هم از اون طرف آبیا که اینها مجاهدین بودن و تنفربرانگیز هستن و این داستان ها...

Ouroboros
09-28-2012, 04:12 PM
البته آنسوی این سکه را هم دیده‌ایم۱ . ولی چنین کاری درست نیست. این نوعی حمله‌ی شخصی بود و نشان از کوتولگی سیاسی مجاهدین خلق دارد. این آدم و آن آدم مشکل ما نیستند، مسئله سیستمی‌ست که دقیقا فرزند خلف ِ اینچنین رفتارهایی‌ست.

۱): :e207:

http://www.youtube.com/watch?v=eCRNV7d2aEM&feature=related

Theodor Herzl
09-28-2012, 04:18 PM
من از نظر ایدئولوژی مخالف مجاهدین هستم ، ولی‌ شجاعت آنها رو تحسین می‌کنم! حالا یک عده ناراحت هستند که جانوری به نام رامین مهمان پرست فحش خورده است؟ به بیضه چپ شمقدر که خورده است! باید خارج از کشور را برای هیأت‌های رژیم جهنم کرد ، درود بر هر کسی‌ که خدمت این شخص رسید! من آنجا بودم ۱۰ برابر هرچه از دهانم در می‌‌آمد می‌گفتم!:e00e:

Theodor Herzl
09-28-2012, 04:23 PM
من بودم تخم مرغ را داخلش را خالی‌ می‌کردم ، پر رنگ می‌کردم میزنم به سر و صورتش.

Anarchy
09-28-2012, 04:24 PM
امیرجان یعنی میگی این کار مثلا جز سیاست های مشخص و تعیین شده مجاهدین خلق هست؟ یا حتی فحاشی دیپلمات ایرانی در مونیخ یا حتی خود احمدی نژاد؟ارتباطی با کوتولگی سیاسی داره یا با این مواردی که در تاپیک http://www.daftarche.com/%D9%81%D9%84%D8%B3%D9%81%D9%87-%D9%88-%D9%85%D9%86%D8%B7%D9%82-10/%DA%A9%D8%A7%D8%B1%DA%A9%D8%B1%D8%AF-%D9%86%D8%A7%D8%B3%D8%B2%D8%A7%DA%AF%D9%88%DB%8C%D B%8C-598/ در موردش صحبت کردیم؟

Ouroboros
09-28-2012, 04:28 PM
من با مسئله‌ی ناسزاگویی چندان مخالفتی ندارم، مشکل من اینهایی‌ست که یک دیپلمات زپرتی ج.ا را گیر می‌آورند، یا همین مردک آشکارا مترسک را و از او پیرامون کشته‌ها و زندانیان سیاسی پاسخ می‌طلبند. این می‌شود تعمیم دادن کل نظام به جزء آن، که خیلی آسان ختم خواهد شد به اعدام هرکس در نظام دستی داشته در فردای آزادی. این یک مشکل، مسئله‌ی دیگر اینکه حمله کردن فیزیکی به این آدم هیچ امتیازی بجز برجسته‌تر شدن تصویر ایران و ایرانی به عنوان مشتی بیابانگرد بدوی در اذهان ناظر نخواهد داشت.

Russell
09-28-2012, 04:35 PM
البته مجاهدین کلا گویا تخصص ویژه ای هم در بگند کشیدن گفتگو هم دارند،مثلا از کسی خوششان نیاید میروند نشست مطبوعاتی او را بگند میکشند و اینها.ترکیب اسلامیسم و استالینیسیم از این بهتر هم نباید بشود.:e01a::e207:

Anarchy
09-28-2012, 04:41 PM
من با مسئله‌ی ناسزاگویی چندان مخالفتی ندارم، مشکل من اینهایی‌ست که یک دیپلمات زپرتی ج.ا را گیر می‌آورند، یا همین مردک آشکارا مترسک را و از او پیرامون کشته‌ها و زندانیان سیاسی پاسخ می‌طلبند. این می‌شود تعمیم دادن کل نظام به جزء آن، که خیلی آسان ختم خواهد شد به اعدام هرکس در نظام دستی داشته در فردای آزادی. این یک مشکل، مسئله‌ی دیگر اینکه حمله کردن فیزیکی به این آدم هیچ امتیازی بجز برجسته‌تر شدن تصویر ایران و ایرانی به عنوان مشتی بیابانگرد بدوی در اذهان ناظر نخواهد داشت.

بحث اینکه در جامعه ابراز خشونت به شکل سازمان یافته و وحشیانه در حال تبلیغ و پمپاژ به مغز های مردمان ایران هست خیلی عمیق تر از این حرف هاست که با عمل 4 نفر از مجاهدین تشدید شه...اتفاقا باید در فرهنگی اون رو جستجو کرد که بزرگترهای آقای مهمان پرست هر روز و هفته و ماه هیزم به آتشش میریزن...در فرهنگ ما اصلا این خشونت به شکلی پذیرفته شده و مقدس هست و نیاز به کار فرهنگی گسترده ای داره برای برطرف کردنش...

در خصوص حمله و فیزیکی و خراب شدن چهره ایرانی ها، اول اینکه واقعیت تا حدودی هست و غیر قابل کتمان..دوم نقش مخرب رسانه های غرب در سیاه نمایی از جامعه ایران در هر حالی سر جای خودش هست بدون این بهانه ها...سوم از این نوع برخوردها من زیاد دیدم در همون غرب...مثل پرت کردن تخم مرغ و آشغال به سر و صورت سیاستمداران برجسته!!

sonixax
09-28-2012, 05:02 PM
مساله ناسزا گفتن به یک مثلن دیپلمات فزرتی نیست . حمله و کتک کاری در هیچ قانون و اخلاقیاتی پسندیده و قشنگ نیست و نشان از بیفرهنگی و توحش داره . هیچ کجای آزادی های فردی و بیان هم نیامده شما حق دارید یک نفر را بگیرید کتک بزنید چون آزادید !

اگر قراره مخالفین هم مثل جمهوری اسلامی بقیه رو بگیرند زیر بار کتک چه فرقی با جمهوری اسلامی دارند ؟

Mehrbod
09-28-2012, 05:03 PM
آن اندازه هم شلوغ کردن ندارد ها دوستان، در همه کشورها چه آمریکا چه اروپا برویم برخی از مردم اینگونه پرخاش‌ها را نشان میدهند.

من هم ایشان را اصلا نمیشناسم، ولی اگر تنها ناسزا داده‌اند که اهمیتندارد، سیاست‌مدار public figure است و ناسزا هم هر از گاهی خواه ناخواه میشنود.

Mehrbod
09-28-2012, 05:03 PM
آن اندازه هم شلوغ کردن ندارد ها دوستان، در همه کشورها چه آمریکا چه اروپا برویم برخی از مردم اینگونه پرخاش‌ها را نشان میدهند.

من هم ایشان را اصلا نمیشناسم، ولی اگر تنها ناسزا داده‌اند که اهمیتندارد، سیاست‌مدار public figure است و ناسزا هم هر از گاهی خواه ناخواه میشنود.

sonixax
09-28-2012, 05:05 PM

مهربد جان زده اند رَب و رُب طرف رو یکی کردند . فحش و ناسزای خالی بود که ist Egal . ضرب و شتم هیچ مدله توجیه پذیر نیست .

Anarchy
09-28-2012, 05:09 PM
مهربد جان زده اند رَب و رُب طرف رو یکی کردند . فحش و ناسزای خالی بود که ist Egal . ضرب و شتم هیچ مدله توجیه پذیر نیست .

میلاد تو این فیلمه که چیزی از ضرب و شتم نشون نمیده آنچنان...نهایتا یه دستی بهش زده باشن!!! پلیس اونجا بود و نمیذاشت کسی کاری بکنه...

sonixax
09-28-2012, 05:14 PM
میلاد تو این فیلمه که چیزی از ضرب و شتم نشون نمیده آنچنان...نهایتا یه دستی بهش زده باشن!!! پلیس اونجا بود و نمیذاشت کسی کاری بکنه...

فیلم زیاده ، تو یکیش قشنگ نشون میده کتک خورده . توی بالاترین برید پره .

Mehrbod
09-28-2012, 05:15 PM
من هم توی فیلم چیزی ندیدیم. دوستان نگران این هستند که ایشان ناسزا خورده‌اند؟ :e402:

Mehrbod
09-28-2012, 05:18 PM

این میشود یک داستان دیگر. تو فرهنگ امروز ایرانی یک اندازه زیاد هوچی‌گری و اینها هست، گمان میکنند هر کس بیشتر داد و بیداد میکند "محق"تر است.

داد و بیداد هرچند بخودی خود بد نیست، ولی من هتا موافق کتک زدن (یا کشتن) خامنه‌ای و ا.ن. هم نیستم، یک دگرش مهادین میان ما و آنها هست.

Ouroboros
09-28-2012, 05:18 PM
گور پدرش که ناسزا خورده، :e421:
به او حمله‌ی فیزیکی کردند و اگر پلیس یا ترس از مجازات نبود، بطور قطع تکه‌تکه‌اش می‌کردند. حال آنکه این مردک خر هیچکس نیست، و همینطور شش ماهست علم شده. اگر با پادو چنین رفتاری می‌کنند، با خامنه‌ای و جنتی و کنی چه رفتاری خواهند داشت؟ من شخصا نگران این هستم مهربد ارجمند.

Anarchy
09-28-2012, 05:22 PM

یه عکس دیدم که مردم پشت سرشن...حالا تا چه حد کتک خورده رو ندیدم!! چالش بزرگیه که بگیم مثلا کتک خوردن اینها درسته یا نه...من میگم نیست اما تجربه کردنش براشون شاید بد نباشه!! حال و روز مردمی که از نیروهای ضد شوروش کتک خوردن رو با دوز خیلی خیلی پایین تر اینها حس کنن شاید اون اعماق ذهنشون یه تکونی بخوره...

Mehrbod
09-28-2012, 05:25 PM
گور پدرش که ناسزا خورده، :e421:
به او حمله‌ی فیزیکی کردند و اگر پلیس یا ترس از مجازات نبود، بطور قطع تکه‌تکه‌اش می‌کردند. حال آنکه این مردک خر هیچکس نیست، و همینطور شش ماهست علم شده. اگر با پادو چنین رفتاری می‌کنند، با خامنه‌ای و جنتی و کنی چه رفتاری خواهند داشت؟ من شخصا نگران این هستم مهربد ارجمند.

یک جورهایی ایرانی‌ها نشان داده‌اند که میتوانند گاه بسیار پیشرو باشند. امیدوارم زمان سرنگونی این اوباش که رسید
هم آنها را بسیار شهرمندانه و قانونی دادگاهی و سرانجام زندانی کنیم، که اگر نکنیم بیگمان باز به تکرار همین چرخه رسیده‌ایم.

ناسزا دادن ولی روی هم رفته خوبه، مایه تهی شدن و از میان رفتن تنشه. حمله فیزیکی نمادین هم بدید من باز
تحمل پذیره، چیزی مانند همان گوجه فرنگی و کفش پرت کردن و اینها، ولی فراتر از اینها دیگر میشود خشونت و مایه نگرانی.

Mehrbod
09-28-2012, 05:29 PM
یه عکس دیدم که مردم پشت سرشن...حالا تا چه حد کتک خورده رو ندیدم!! چالش بزرگیه که بگیم مثلا کتک خوردن اینها درسته یا نه...من میگم نیست اما تجربه کردنش براشون شاید بد نباشه!! حال و روز مردمی که از نیروهای ضد شوروش کتک خوردن رو با دوز خیلی خیلی پایین تر اینها حس کنن شاید اون اعماق ذهنشون یه تکونی بخوره...

آری باید تا میشود اینها را خوار نموده و بیزاری خود را نشان داد.

یکی از ویژگی‌های خوب یا بد آدمی اینه که هر اندازه هم که خودخواه باشد، در برابر پرخاش
و ناسزای دیگران خواه ناخواه واکنش نشان میدهد و در بلند زمان به سرخوردگی میرسد.

من هنوز چهره احمدی نژادی زمانیکه مردم توی سازمان ملل هُش میکردند را یادمه، درست رنگ و رویش را باخته بود.

یک کسی هم گویا درباره زندگی خصوصی خامنه‌ای نوشته بود که انگار دچار افسردگی ژرفیه و تنها با شعر و جوک‌ و تریاک و اینها خودش را نگه میدارد.

Theodor Herzl
09-28-2012, 05:31 PM
اگر قراره مخالفین هم مثل جمهوری اسلامی بقیه رو بگیرند زیر بار کتک چه فرقی با جمهوری اسلامی دارند ؟این سوسول بازی‌های مبارزه بی‌ خشونت و گاندی بازی به درد ما نمیخوره ، طرف می‌زنه میکشه ، تجاوز می‌کنه ، بعدش وقتی‌ نوبت ما می‌شه یک دفعه همه مونتسکیو و دکارت میشیم همه؟ هر جا این دیپلمات‌ها را دیدیم باید مرده و زنده‌شان را جلوی چشمشان بیاوریم ،

Anarchy
09-28-2012, 05:39 PM
این سوسول بازی‌های مبارزه بی‌ خشونت و گاندی بازی به درد ما نمیخوره ، طرف می‌زنه میکشه ، تجاوز می‌کنه ، بعدش وقتی‌ نوبت ما می‌شه یک دفعه همه مونتسکیو و دکارت میشیم همه؟ هر جا این دیپلمات‌ها را دیدیم باید مرده و زنده‌شان را جلوی چشمشان بیاوریم ،

در زمان مبارزه بله کسری جان...در صحنه درگیری بله اما وقتی این یه دیپلمات ساده هست دیگه همون گوجه فرنگی و تخم مرغ و کفش نهایتا، به نظر من کافیه:e107:!!

sonixax
09-28-2012, 07:38 PM
من هم توی فیلم چیزی ندیدیم. دوستان نگران این هستند که ایشان ناسزا خورده‌اند؟

نه بابا ناسزا خورده که خورده یَل همتون به یولش اصلن :e415:
کتکی که خورده مشکله

sonixax
09-28-2012, 07:41 PM
این سوسول بازی‌های مبارزه بی‌ خشونت و گاندی بازی به درد ما نمیخوره ، طرف می‌زنه میکشه ، تجاوز می‌کنه ، بعدش وقتی‌ نوبت ما می‌شه یک دفعه همه مونتسکیو و دکارت میشیم همه؟ هر جا این دیپلمات‌ها را دیدیم باید مرده و زنده‌شان را جلوی چشمشان بیاوریم ،

مگه من حرفی از مبارزه بی خشونت زدم ؟
اینطوری ریختن به جان یک دیپلمات اون هم در شرایطی که دفاعی نداره تصویر قشنگی از ایرانیانِ مخالف به جهانیان نشون نمیده .
بله در یک میدان که آنها دارند میزنند ما هم باید بزنیم پدر پدرسوخته شان را هم در بیاوریم . ولی این کار خیلی زشت و زننده هستش .
به قول دکتر در چنین شرایطی همان تخم مرغ گندیده کفایت میکند . حالا کهنه استفاده شده بچه هم قابل قبول است :e412:

کافر_مقدس
09-29-2012, 06:14 PM
من شگفت زده هستم از اینکه مگه ایشون محافظ همراهش نداشته ؟! مگه میشه یه دیپلمات همینطور سرشو بندازه پایین تک و تنها توی خیابون های بلاد کفر که از قضا دشمن درجه یک حکومتیه که مزدور اون هست

من با ترور کردن مخالفم ، وگرنه با ناسزا گفتن و کتک زدن این افراد هیچ دشواری ندارم !

ناسزا رو که باد می بره ، ولی باید به این ها یک گوشمالی حسابی داد تا حساب کار دستشون بیاد و اینقدر هی قبیله ای راه نیفتند بیان کشورهای خارجی واسه خوشگذرانی . این شخص و سایر دیپلمات های ایرانی بی گناه نیستند .. چون به کرده ی خود آگاه هستند و می دونند چه سمت حساسی رو در اختیار گرفتند و برای چه حکومت کثیفی دارند کار می کنند .. اگه دوباره مایل نیستند با اینگونه پیشامدها مواجه بشن می تونند برن استعفای خودشون رو تقدیم کنند و یک شغل کم دردسرتر انتخاب کنند

در آخر کسی که خربزه می خوره باید پای لرزش هم بشینه

Reactor
09-29-2012, 08:47 PM
امروز ویدئویی رو دیدم که رامین مهمان پرست سخنگوی وزارت خارجه در حال قدم زدن در خیابان های نیویورک با یه عده از مخالفین جمهوری اسلامی مواجه میشه...حالا دقیقا معلوم نیست از طرفداران مجاهدین خلق هستند یا سلطنت طلبان!! خلاصه اینکه اون رو بستن به بدترین فحش های جنسی...نظر شما در این مورد چیه؟

من یکجا دیدم که یک عده هولش دادند. طبق قوانین آمریکا دست زدن جرمه و ممکنه به همین خاطر هم بشه اون هارو مورد پیگرد قرار داد. من اصلا با این کار حال نکردم. به نظرم وقتی به این فرد دست زدند باید تا جایی هم که میخورد کتکش میزدند.
موضوع مشکل شخصی با رامین مهمانپرست نیست. اون در جایگاه خودش فقط یک مهره ست. ولی در نیویورک نماد یک حکومت دیکتاتوریه. هیچکس فکر نمیکنه که ضارب با مهمانپرست مشکل شخصی داشته. همه میدونن که دلیل ضربش چی بوده. به نظرم این میتونه مشکل و عمق قضیه رو تا حدودی لااقل برای جناح حاکمیت روشن کنه. شاید هم بتونه دید مثبت تری از ناراضی بودن مردم به دنیا نشون بده هر چند که این کار توسط مجاهدین که منم باهاشون مخالفم انجام بگیره.

در کل من با کتک کاری به هر شکلی مخالفم اما تو این یک مورد فکر میکنم یک کار ابتکاری بود و بد هم نشد و به نظرم حقش بود این آقا یک کتک حسابی میخورد:e404:

بهرحال نیویورک هم تنها جایی بوده که میشد یکی از اون ها رو تنها گیر آورد و حرف دلشون رو بهشون زد:e140:
البته باز هم این مجاهدین :e01a:بی عرضه بازی درآوردن و فقط اسم بد نامی قضیه رو تموم کردن بدون اینکه به اون هدف اصلیشون که ترسوندن و نشون دادن اعتراض به حاکمیت بود برسن. من از بی عرضگی و بدرد نخور بودن و احمق بازی این جماعت بیشتر بدم اومد.
یا یک کاری رو انجام نده یا اگر ریسک میکنی و انجام میدی تعارف و ترس رو بگذار کنار و درست انجام بده!

Anarchy
09-29-2012, 09:23 PM
من یکجا دیدم که یک عده هولش دادند. طبق قوانین آمریکا دست زدن جرمه و ممکنه به همین خاطر هم بشه اون هارو مورد پیگرد قرار داد. من اصلا با این کار حال نکردم. به نظرم وقتی به این فرد دست زدند باید تا جایی هم که میخورد کتکش میزدند.
موضوع مشکل شخصی با رامین مهمانپرست نیست. اون در جایگاه خودش فقط یک مهره ست. ولی در نیویورک نماد یک حکومت دیکتاتوریه. هیچکس فکر نمیکنه که ضارب با مهمانپرست مشکل شخصی داشته. همه میدونن که دلیل ضربش چی بوده. به نظرم این میتونه مشکل و عمق قضیه رو تا حدودی لااقل برای جناح حاکمیت روشن کنه. شاید هم بتونه دید مثبت تری از ناراضی بودن مردم به دنیا نشون بده هر چند که این کار توسط مجاهدین که منم باهاشون مخالفم انجام بگیره.

در کل من با کتک کاری به هر شکلی مخالفم اما تو این یک مورد فکر میکنم یک کار ابتکاری بود و بد هم نشد و به نظرم حقش بود این آقا یک کتک حسابی میخورد:e404:

بهرحال نیویورک هم تنها جایی بوده که میشد یکی از اون ها رو تنها گیر آورد و حرف دلشون رو بهشون زد:e140:
البته باز هم این مجاهدین :e01a:بی عرضه بازی درآوردن و فقط اسم بد نامی قضیه رو تموم کردن بدون اینکه به اون هدف اصلیشون که ترسوندن و نشون دادن اعتراض به حاکمیت بود برسن. من از بی عرضگی و بدرد نخور بودن و احمق بازی این جماعت بیشتر بدم اومد.
یا یک کاری رو انجام نده یا اگر ریسک میکنی و انجام میدی تعارف و ترس رو بگذار کنار و درست انجام بده!

حالا بالاخره موافق زدن هستی یا نه؟ تناقض داره حرفات که:e405:

Kaveh
09-30-2012, 06:09 AM
به نظر من کار بسیار اشتباهی بود!
زدند و فحش دادند. این یعنی اگر قدرت دستشان باشد می کشند. نمی توانیم به هر روشی اتکا کنیم و در نهایت ادعا کنیم که نیت خیر است!
در برابر گلوله و حمله دفاع مجاز است ولی حمله به یک دیپلمات و فحش دادن (انهم بی ربط و ناموسی) یعنی نهایت ضعف و فلاکت!
:e421:

Reactor
09-30-2012, 10:09 AM
حالا بالاخره موافق زدن هستی یا نه؟ تناقض داره حرفات که

عرض کردم که ... من با کتک کاری و جفتک پرانی در کل مخالفم و مثل سایر دوستان اون رو بیکلاسی و نشون دهنده ی فرهنگ پایین ضارب میدونم. به نظر من برخورد فیزیکی برای شخص خود من فقط در جایگاه دفاع قابل توجیه نه حمله. اگر خودم اونجا بودم هرگز نه فحش میدادم نه کتک میزدم.
ولی جایگاه خودم رو با جایگاه یک کمونیست پنج زاری که برابر نمیدونم.
به همین خاطر بهشون حق میدم. اون آقایون هدفشون تحقیر سیستم بوده و راهی هم غیر از کمین کردن و ریختن سر مهمانپرست مادر مرده بلد نبودن. خوب بالاخره هر کس باید یک جوری مخالفت خودش رو با این سیستم ناکارآمد نشون بده دیگه. یکی هم میره آینه شمع دان میکوبه تو صورت برلوسکونی یکی هم میره کفش پرت میکنه به کله ی جورج بوش!
اون ها هم نهایت کاری که از دستشون بر میاد همین کاراست. اما خوشم اومد که یک حرکت ابتکاری به نمایش گذاشته شد که تا قبل از این همچین برخوردی رو با وابستگان حکومتی ندیده بودیم.
به نظرم مجاهد ها که یک گندی رو زدن و تحت تعقیب پلیس هم قرار گرفتن. حکومت هم که پیرهن عثمانش کرده و میگه مهمانپرست رو کتک زدن. ولی من دیدم که نزدن. خب این بی عرضه ها لااقل یک فَص اساسی لِه ش میکردن که به دَردسَر و اسم بَد نامیش هم بیارزه!