PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را دیدن نمیکنید برای دیدن کامل نوشته‌یِ و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : شایعات مربوط به دستگیری آرش بیخدا

Agnostic
09-14-2012, 09:46 AM
ناتوی فرهنگی غرب ؛ آرش بی خدا یا شاهین نجفی؟ (http://www.enekasonline.com/fa/?p=256)

ناتوی فرهنگی غرب ؛ آرش بی خدا یا شاهین نجفی؟

ه گزارش باشگاه خبرنگاران؛ اواسط دهه ۸۰ فردی با نام آرش هنرور شجاعی که بعدها به آرش بی خدا معروف شد ماموریت خود را ابتدا در سفارت آلمان در تهران و سپس فضای مجازی آغاز کرد.

آرش بی خدا که کودکی و نوجوانی خود را در آلمان گذرانده و دوباره به ایران بازگشته بود به عنوان حلقه اتصال جریان ضد اسلام شاخه دین گریز آلمان و بازوهای اجرایی تبلیغات ضد اسلامی در تهران انتخاب می شود تا طرح اسلام ستیزی و اسلام گریزی در محل سفارت آلمان در تهران کلید بخورد.

آرش بی خدا به عنوان مدرس فعالیت خود را در سفارت آلمان و برای افراد متقاضی مهاجرت به این کشور آغاز می کند تا گام به گام و مرحله به مرحله حوزه فعالیت او گسترده تر شود.آرش بی خدا با حمایت مالی و پشتیبانی فنی عناصری ناشناس سایتی را راه اندازی می کند و تبلیغات ضد اسلامی خود را از سفارت آلمان در خیابان فردوسی به سطح فضای مجازی می برد.

همزمان با اجرای طرح پروژه اسلام ستیزی در سفارت آلمان و در سطح فضای مجازی گروه های ضد دین که خوراک فکری خود را از آن سوی مرزهای ایران اسلامی می گرفتند وارد تشکیلات حزبی و ساختاری دفتر تحکیم وحدت شدند.

Agnostic
09-14-2012, 09:50 AM
دستگيري آرش بي خدا | بصیرت شیعه (http://basirat-shia.com/?p=439)

Anarchy
09-14-2012, 09:56 AM
این خبر دروغی بیش نیست...آرش بیخدا خودش در وبلاگش اعلام کرد.من عکسی هم دیدم که ظاهرا آرش هنرور هم از زندان آزاد شده!!

آرش هنرور (http://arashbikhoda.wordpress.com/2012/07/09/%D8%A2%D8%B1%D8%B4-%D9%87%D9%86%D8%B1%D9%88%D8%B1/)

Agnostic
09-14-2012, 10:01 AM
تو خبر نوشته همکارانش هم دستگیر شدند. همکارانش در فروم گفتگو بودند دیگه! نکنه مدیران فعلی ماموران آقا باشند؟:97::e405: (شوخی کردم!!!)

Anarchy
09-14-2012, 10:03 AM
تو خبر نوشته همکارانش هم دستگیر شدند. همکارانش در فروم گفتگو بودند دیگه! نکنه مدیران فعلی ماموران آقا باشند؟:97::e405:

از این مزخرفات زیاد مینویسن...ابتدای شروع انتشار این خبر هم مربوط به بیش از یک سال پیش هست.

آرش هنرور (http://arashbikhoda.wordpress.com/2012/07/09/%D8%A2%D8%B1%D8%B4-%D9%87%D9%86%D8%B1%D9%88%D8%B1/)

sonixax
09-14-2012, 10:10 AM
هه هه ، آرش بیخدا در زندانه ؟ زهی خیال باطل .

کافر_مقدس
09-14-2012, 11:23 AM
یکی دو سال پیش که این موضوع شایعه ی خیلی داغی شده بود. البته من گهگاهی تردید می کنم که نکنه واقعن آرش در زندان باشه ولی خب دلایلی که نشانگر آزاد بودن ایشون هست بسیار بیشتر هست .

sonixax
09-14-2012, 11:32 AM
یکی دو سال پیش که این موضوع شایعه ی خیلی داغی شده بود. البته من گهگاهی تردید می کنم که نکنه واقعن آرش در زندان باشه ولی خب دلایلی که نشانگر آزاد بودن ایشون هست بسیار بیشتر هست .

یکی دو تا مدیر سایت زپرتی سکسی مثل ایران فت و آویزون و شهوت سرا رو گرفتند همچین توی بوغ کردند که نگو ! عکس گذاشتند و حکم صادر کردند و شبکه مضلین راه انداختند و .... اصلن توی سایت گرداب براش بخش جدا درست کردند . سایتهای همشون رو هم یا بستند یا ریدایرکت کردند روی گرداب .

حالا ادعا میکنند آرش و همکارانش (یحتمل دوستان گفتگویی منظورشونه) رو گرفتند ، نه عکسی - نه حذف سایت و وبلاگی و نه بخشی در گرداب .

دین و پیامبرشان دروغگویی را ترویج میدهند و تایید میکنند اینها که جای خود دارند .

کافر_مقدس
09-14-2012, 11:38 AM
به نظرم آرش کار خودشو کرده و دینش رو به مردم و همفکرانش ادا کرده . اگر یه روز واقعن بیان آرش رو بگیرند باز این راه ادامه داره . چون هر کدوم از ما یک آرش بیخدا هستیم و قادر هستیم این راهی که آغاز شده رو به مقصد برسونیم . آدم ها نابود میشن ولی اندیشه ی نیک نابود ناشدنی هست .

Anarchy
09-14-2012, 11:47 AM
این لینک (https://www.facebook.com/arash.honarvar.50) فیس بوک آرش هنرور هست...عکس ها و مطالب در ارتباط با ایشون مثلا عکس هایی که کنار دکتر خزعلی و زندانیان سیاسی دیگه گرفتند همگی هست و الان هم در مرخصی استعلاجی هستند...دیگه جای شکی نیست که این فرد آرش ما نیست!!!

این رو هم ببینید:

جوابیه ی حجت الاسلام والمسلمین محمد صادق (آرش) هنرور شجاعی به گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران جوان (http://www.rasaam.net/Fa/News.aspx?i=818)

کافر_مقدس
09-14-2012, 11:47 AM
یکی دو تا مدیر سایت زپرتی سکسی مثل ایران فت و آویزون و شهوت سرا رو گرفتند همچین توی بوغ کردند که نگو !

حالا ادعا میکنند آرش و همکارانش (یحتمل دوستان گفتگویی منظورشونه) رو گرفتند ، نه عکسی - نه حذف سایت و وبلاگی و نه بخشی در گرداب .

بله منطق حکم می کنه که به محض بازداشت اولین اقدامی که توسط تیم بازجویی انجام میشه از دسترس خارج کردن سایت طرف باشه . چه برسه به اینکه بخوان افراد خودشون بیان مطالب ضد دینی توش بنویسند !! البته ممکنه تله هم باشه ولی خب احتمالش بسیار کم هست

در ضمن اون سایت های آویزون و ... چندان هم زپرتی نبودند ها !http://www.daftarche.com/images/imported/2012/09/12.gif

sonixax
09-14-2012, 11:53 AM
کافر جان اون بخش نخست پست قبلیت رو حذف کردم . ممکن بود برات دردسر بشه :e032:

sonixax
09-14-2012, 11:53 AM
در ضمن اون سایت های آویزون و ... چندان هم زپرتی نبودند ها !

منظور از زپرتی بابت نوع محتوا بود :e032:

کافر_مقدس
09-14-2012, 01:08 PM
کافر جان اون بخش نخست پست قبلیت رو حذف کردم . ممکن بود برات دردسر بشه :e032:

خوب کاری کردی عزیزم .. اتفاقن همین الان یکی از دوستان پیغامی داد و همین نکته رو گوشزد کرد . خودم هم اومده بودم ویرایشش کنم ..

و اما در مورد آرش اون اوایل (فکر کنم تابستون پارسال بود) که این شایعه پخش شده بود یادمه یک هفته تمام داشتم در این مورد تحقیق می کردم .. فکر کنم کل لینک های داخل نت که در مورد آرش بود رو مطالعه کردم !

http://www.daftarche.com/

خود آرش هم چندین بار در این خصوص توضیح داده

آرش هنرور (http://arashbikhoda.wordpress.com/2012/07/09/آرش-هنرور/)

برای بار چندم من رو دستگیر کردند (http://arashbikhoda.wordpress.com/2011/11/02/برای-بار-چندم-من-رو-دستگیر-کردند/)

Theodor Herzl
09-14-2012, 04:53 PM
من ۲-۳ روز پیش صدای آرش بیخدا رو شنیدم در یک جا صحبت میکرد ، صحیح و سالم است و هیچ مشکلی‌ هم ندارد! ببینید این پسر ۲۶-۷ ساله چه ضربه‌ای به این رژیم زده است که هر روز خبر دستگیری او را میدهند.

Theodor Herzl
09-14-2012, 05:30 PM
ارتش سایبری اسرائیل و آمریکا ویروس می‌فرستند ۱۰۰۰ تا سانفتریفیوژ رو میترکونند ، اینها به دنبال بستن سایت سکسی هستند! نمیدونم شنیدید یا نه ، چند وقت پیش یک گروه هکر سیستم کامپیوتری نطنز رو هک کرده بود ، از بلند گوهای سایت غنی سازی نطنز موزیک AC DC پخش کرده بود نصف شب ، همه کرک و پرشون ریخته بود یه دفعه:e057:

New Cyberattack on Iran Plays AC/DC - Virus hits Natanz nuclear site (http://www.newser.com/story/150737/new-cyberattack-on-iran-plays-acdc.html)

کافر_مقدس
09-15-2012, 02:33 PM
من ۲-۳ روز پیش صدای آرش بیخدا رو شنیدم در یک جا صحبت میکرد ، صحیح و سالم است و هیچ مشکلی‌ هم ندارد! ببینید این پسر ۲۶-۷ ساله چه ضربه‌ای به این رژیم زده است که هر روز خبر دستگیری او را میدهند.کجای کارید بابا ! دستگیری که جای خود داره ، تازه اعترافاتش هم اومده بیرون !! :دی

اینجا رو ببینید ، خبر دیروزه !

آرش بیخدا کیست ؟!

"آرش بي‌خدا" كيست؟ + عكس (http://www.rajanews.com/detail.asp?id=137670)

Theodor Herzl
09-15-2012, 03:05 PM
چه جالب از کاربران گفتگو هم یه chart درست کردند ، نام کاربری همه ما هم اونجا هستش:e404:. مزدوران رژیم حالا صبر کنید و منتظر طوفان خرد گرایی جدیدی در اینترنت باشید به زودی!

Theodor Herzl
09-15-2012, 03:07 PM
تازه اگه اینها که آرش رو گرفتند ، چرا زندیق هنوز بازه؟ اولین کاری که باید میکردند این بود که این سایت آرش بیخدا رو می‌بستند. مطمئن باشید دوستان آرش صحیح و سالم هست و در پناه موساد و سیا روزی می‌خورد.:e00e:

Theodor Herzl
09-15-2012, 03:12 PM
آرش هم که اولا ایران نیست. دوما آرش از سایه خودش هم در اینترنت فراری هست( که البته باید هم به کسی‌ اعتماد نکند) ، پس نمی‌‌آید اسم حقیقی‌ خودش را استفاده کند ، آرش به احتمال زیاد اسم مستعار او هست. خود آقای آرش هنرور شجاعی بیانیه داده که من آرش بیخدا نیستم و من مسلمان هستم. آرش بیخدا صحیح و سالم هست همانطور که گفتم چند روز پیش صدای او را شنیدم که صحیح و سالم بود.

sonixax
09-15-2012, 11:03 PM
چه جالب از کاربران گفتگو هم یه chart درست کردند ، نام کاربری همه ما هم اونجا هستش. مزدوران رژیم حالا صبر کنید و منتظر طوفان خرد گرایی جدیدی در اینترنت باشید به زودی!

منم هستم ؟

sonixax
09-15-2012, 11:22 PM
... و باشگاه خبرنگاران كه منتظر است تا او تهديدش را عملي کند (http://www.yjc.ir/fa/news/4089877/-%D9%88-%D8%A8%D8%A7%D8%B4%DA%AF%D8%A7%D9%87-%D8%AE%D8%A8%D8%B1%D9%86%DA%AF%D8%A7%D8%B1%D8%A7%D 9%86-%D9%83%D9%87-%D9%85%D9%86%D8%AA%D8%B8%D8%B1-%D8%A7%D8%B3%D8%AA-%D8%AA%D8%A7-%D8%A7%D9%88-%D8%AA%D9%87%D8%AF%D9%8A%D8%AF%D8%B4-%D8%B1%D8%A7-%D8%B9%D9%85%D9%84%D9%8A-%DA%A9%D9%86%D8%AF)

من بزرگ این چارته رو میخواااااام :e409:

Theodor Herzl
09-15-2012, 11:52 PM
من هرچی‌ گشتم این چارت رو بزرگش رو پیدا نکردم ، معلومه که نام کاربران گفتگو هست البته و طبقه بندی تشکیلاتی ما :e105:

sonixax
09-15-2012, 11:56 PM
من هرچی‌ گشتم این چارت رو بزرگش رو پیدا نکردم ، معلومه که نام کاربران گفتگو هست البته و طبقه بندی تشکیلاتی ما

من میخوام ببینم اسم من کجای چارت بوده :e105: بلاخره برای خودمان در گفتگو مدیر بودیم :e14c: از سیا و موساد هم پول میگرفتیم فطیر :e00e:

Russell
09-15-2012, 11:57 PM
نه دیگه اینا دسته اول هست،گذاشتن که یعنی ما از این آرش هنرور مدرک داریم و شکایت کنی متهم به مواد و اینهات هم میکنیم تازه.
همین رو نرمافزاری چیزی وجود نداره تشخیص بده؟
من زوم کردم بعضی اسمها رو با تلاش زیاد میشد خوند.

sonixax
09-16-2012, 12:06 AM
همین رو نرمافزاری چیزی وجود نداره تشخیص بده؟
من زوم کردم بعضی اسمها رو با تلاش زیاد میشد خوند.

کیفیتش خیلی پایینه ! با هر چی روش زوم کنی بازم نمیشه خوند . مگر بدیم دست FBI :e415::e415:

Theodor Herzl
09-16-2012, 12:12 AM
من میخوام ببینم اسم من کجای چارت بوده بلاخره برای خودمان در گفتگو مدیر بودیم از سیا و موساد هم پول میگرفتیم فطیراون گوشه نگاه کنی‌ لیست بر اساس رتبه توی گفتگو هست ، یادت باشه گفتگو اینطوری بود ، گفتمان اول ، گفتمان دوم اینها برای تعداد پست ، مدیران هم مشخص بودند ، اینطوری چارت ساختند:e405:

Russell
09-16-2012, 12:13 AM
کیفیتش خیلی پایینه ! با هر چی روش زوم کنی بازم نمیشه خوند . مگر بدیم دست FBI
آره منم منظورم یچیزی شبیه همون نرمافزارهای FBI که من تو فیلمها دیدم !! :e207:
بگمونم شدنی هست تحلیل پیکسلهای مبهم و پیدا کردن طرحها.حالا چقدر کار پیچیده ایه رو نمیدونم دیگه اینها مباحث تخصصیه بر و بچه های نرمافزاریه :e105:

sonixax
09-16-2012, 12:15 AM
اون گوشه نگاه کنی‌ لیست بر اساس رتبه توی گفتگو هست ، یادت باشه گفتگو اینطوری بود ، گفتمان اول ، گفتمان دوم اینها برای تعداد پست ، مدیران هم مشخص بودند ، اینطوری چارت ساختند

اون رتبه ها که اتوماتیک داده میشند ! توی همه فاروم ها این طوریه !
البته من یه ۲۰۰۰ تایی پست داشتم :e105:

Theodor Herzl
09-16-2012, 12:15 AM
یه سگ کوچولو هم جزو مدارک جرم هست :e404:

Theodor Herzl
09-16-2012, 12:17 AM
اون رتبه ها که اتوماتیک داده میشند ! توی همه فاروم ها این طوریه !
البته من یه ۲۰۰۰ تایی پست داشتم :e105:
همین دیگه این رتبه‌های اتوماتیک رو ازش چارت ساختند ، فکر کردند .... غول رو شکستند:e105:

Russell
09-16-2012, 12:17 AM
اما مزدک رو نمیدونم رو چه حسابی بلاکش رو اینقدر گنده کردن؟!!!!!!

Theodor Herzl
09-16-2012, 12:20 AM
من موندم اینها فکر نمیکنند که آرش بیخدا وبلاگ داره ، وبسایتش سر جاش هست ، توی چت بعضی‌ موقع‌ها پیداش می‌شه ، یعنی‌ هرکی‌ توی اینترنت دنبال کنه آرش رو می‌دونه که اون دستگیر نشده ، پس چرا یک دروغی به این الکی‌ میبافند؟

Russell
09-16-2012, 12:23 AM
اینها برای تبلیغاته بخورد یکسری مردم بیخبر بدند و همینطور بهانه برای اینکه مخالفان رو تصفیه کنند بیشتر بنظر میرسه.

sonixax
09-16-2012, 12:42 AM
اما مزدک رو نمیدونم رو چه حسابی بلاکش رو اینقدر گنده کردن؟!!!!!!

مزدک زده مادر اینها را به عزایشان نشانده خوب :e00e:

Reactor
09-16-2012, 10:21 AM
http://www.yjc.ir/files/fa/news/1391/6/8/285473_539.png

بی معرفت ها تک خوری؟ چرا مهمونی میگیرید چیزی به ما نمیگید؟ همین الان اس ام اس میدم سیا میگم که از اولش هم پای قرار داد ما نوشته بودند دریافت حقوق و "مزایا"...:e106:
اینا تا الان فقط حقوق ماهی 1 میلیون دلار رو در حسابم ریختم و خبری از مزایا و مهمونی و برنامه نبوده!
آقا این چه وضعشه؟
حق خوری تو روز روشن؟:e412:

Reactor
09-16-2012, 10:22 AM
حالا اینا چرا اینقدر گیر دادن به خانمی به اسم یاسمن؟
بعد از قرار معلوم اینا سبز و طرفدار موسوی و اصلاح طلب و این حرفان؟
ما که بنفش راه راه هم نیستیم! جریان چیه؟

Nevermore
09-16-2012, 04:10 PM
شاید یاسمن منظورشون یسنا بیخدا هست. آقا ما که خیلی تو کفیم ببینیم نام ما هم بین ملحدین هست یا نه.هیچکی نمیتونه این تصویر رو واضح تر کنه؟ من KAMRAN رو هم تونستم تشخیص بدم.همون آیت الله سنبلعلی خودمون. هه هه SAAM بنده ی اسپاگتی هم گذاشتن.ایشون دو سه سالی بود نمیومد گفتگو.عجب گوساله هایی هستن اینا. خاطراتمون از گفتگو رو زنده کردند.بگم اسپاگتی ادمین گفتگو رو چیکار کنه ...

Agnostic
09-16-2012, 08:49 PM
اما عجیب نیست پس از این وقایع. فعالیتها خیلی کم شده؟
زندیق درپیتی شده و آرش شرط 10000 لایک گذاشته.
آیت الله سنبلعلی چیزی نمینویسه.
از مزدک مطلب جدیدی نیست
و mpahlavi.net یکساله آپدیت نشده؟
کاربران قدیم گفتگو اینجا پست داشتن یدفعه فعالیتشون قطع شده؟ مثلا جوینده.

Mehrbod
09-16-2012, 08:54 PM
اما عجیب نیست پس از این وقایع. فعالیتها خیلی کم شده؟
زندیق درپیتی شده و آرش شرط 10000 لایک گذاشته.

انیها یک خورده‌ای عجیبه، ولی نه آن اندازه.

آیت الله سنبلعلی چیزی نمینویسه.

کی :e402:؟

از مزدک مطلب جدیدی نیست

مزدک چندتا فروم دیگر هر از گاهی مینویسد، ولی بیشتر facebook و اینجاست: ‫برابر پارسی واژه های بيگانه | Facebook‬ (http://www.facebook.com/pure.persian)

این را هم ندیده بودم.

کاربران قدیم گفتگو اینجا پست داشتن یدفعه فعالیتشون قطع شده؟ مثلا جوینده.

کاربر جوینده هم facebook هستند، ولی گویا سر یک داستانی تیرگی از اینجا به دل گرفته‌اند.

sonixax
09-16-2012, 09:18 PM

این یکی را بنده خبر دارم چون تقریبن هر شب با مانی تلفنی صحبت میکنم .
مانی درگیر کار است و از وقتی رضا فاضلی فوت کرده دل و دماغ نوشتن ندارد .

Reactor
09-17-2012, 09:23 AM
آرش بیخدا رو که فکر کنم نصف سپاه و وزارت اطلاعات دنبالشن. ولی وبلاگش که کار میکنه. سر و مر و گنده ست! ظاهرا خیلی هم خوشحاله!
تعدادی از بچه ها رو هم یک چرخی در فیسبوک بزنید پیداشون میکنید.
بقیه هم حتما گرفتار هستند. بهرحال آدمند دیگر. کسی از جایی حقوقی و پاداشی دریافت نمیکند که. کار و درس و گرفتاری های شخصی و ...
این دری وری هایی که حکومت میگه از این سازمان و از اون خودفروخته پول و حقوق میگیرند که واقعیت نداره.

کافر_مقدس
09-17-2012, 01:53 PM
حالا به جز این ها من یک روز از سر بیکاری داشتم اخبار 20:30 نگاه می کردم ! حدود یک سال پیش .. بعد چند نفر رو اگه خاطرتون باشه دستگیر کرده بودند و می گفتند این ها توی یاهو مسنجر تبلیغات ضد دینی می کردند و بعد اون ها رو به زور جلوی دوربین نشونده بودند که یکی از اون ها اسمش آرش بود و می گفتند آرش بیخدا هست !! در کل هر کسی که دستگیر بشه بعد اسمش آرش باشه و فعالیت ضد دینی هم داشته باشه تردید نکنید که آرش بیخدا هست ! http://www.daftarche.com/images/imported/2012/04/7.gif

Russell
09-17-2012, 01:58 PM
همه ما آرش بیخداییم :e402:

کافر_مقدس
09-17-2012, 02:54 PM
این ناپدید شدن ناگهانی دوستانتون رو هم دست کم نگیرید .. بیشتر مراقب باشید و هوای همدیگه رو بیشتر داشته باشید . حالا افرادی رو که می شناسید و ازشون خبر دارید که هیچ ، ولی از غیبت سایر فعالین مجازی به سادگی نگذرید . .. برای نمونه الان بیش از دو سال هست که شایگان اسفندیاری که با نام مستعار گامرون فعالیت می کرد بازداشت شده ولی انگار نه انگار ! نه خبری نه چیزی . در این شرایط کمترین کاری که از دستمون برمیاد خبررسانی هست .

در ضمن این جناب جوینده رو هم گهگاهی توی بالاترین می بینم ، البته اگه همین جوینده ی اینجا باشه

Theodor Herzl
09-17-2012, 03:31 PM
جوینده ایران نیستش ، خیالتون راحت باشه ، اون جوری که میگفت کانادا هست.

Theodor Herzl
09-17-2012, 05:29 PM
این ناپدید شدن ناگهانی دوستانتون رو هم دست کم نگیرید .. بیشتر مراقب باشید و هوای همدیگه رو بیشتر داشته باشید . حالا افرادی رو که می شناسید و ازشون خبر دارید که هیچ ، ولی از غیبت سایر فعالین مجازی به سادگی نگذرید . .. برای نمونه الان بیش از دو سال هست که شایگان اسفندیاری که با نام مستعار گامرون فعالیت می کرد بازداشت شده ولی انگار نه انگار ! نه خبری نه چیزی . در این شرایط کمترین کاری که از دستمون برمیاد خبررسانی هست .

در ضمن این جناب جوینده رو هم گهگاهی توی بالاترین می بینم ، البته اگه همین جوینده ی اینجا باشهبعضی‌ از دوستان گفتگو که کمتر پیدایشان میشود را ما خبر داریم که مشغول زندگی‌ خود هستند و وقت اینترنت آمدن ندارند . گروهی دیگری نیز که در این فروم دفترچه فعال هستیم و سخت مشغول کارهای جدید هستیم در اینترنت که در ۲-۳ هفته آینده عمومی‌ میشود و ضربه‌ای مهلک به پیکر الله ، قران و آن ۱۴ تازی خبیث خواهد بود. ۱ نفر از ما را بگیرند ، ۲ نفر جدید خواهند آمد ، رژیم نمی‌تواند با دستگیری و اذیت کردن گروهی از یاران ما این موج اسلام گریزی جوانان میهن را خاموش کند ، راهی‌ را که کسروی‌ها , شفا‌ها و دکتر مسعود انصاری‌ها آغاز کردند را در این چند سال امثال فرود فولادوند و آرش بیخدا‌ها ادامه دادند و اکنون نیز مشعل این جنبش دست ماست و هر روز کشیده پشت کشیده به پیکر این جانور خبیث اسلام می‌زنیم تا نابود شود!:e00e:

کافر_مقدس
09-17-2012, 09:29 PM
راهی‌ را که کسروی‌ها , شفا‌ها و دکتر مسعود انصاری‌ها آغاز کردند را در این چند سال امثال فرود فولادوند و آرش بیخدا‌ها ادامه دادند گفتید فولادوند ! کجا هست ایشون ؟! زنده س؟ در فیس بوک بعضی ها از ایشون به عنوان زندانی سیاسی یاد می کنند و بعضی ها رو هم دیدم که برای خطاب کردن ایشون از لفظ زنده یاد استفاده می کنند !!

در مورد مکان سکونت هم به اینکه طرف خارج زندگی می کنه چندان اعتباری نیست .. مگه سعید ملک پور کانادا نبود ؟! حسین درخشان چطور ؟! و الان کجا هستند ؟!

همین آقای فولادوند چطور به دام افتاد ؟! اصلن چرا راه دور بریم ؟ همین فرخ زادها و بختیارها کجا سلاخی شدند ؟! این جانیان و مزدوران جمهوری اسلامی همه جا حضور دارند فقط داخل ایران خیلی راحت تر قادر هستند طعمه ی خودشون رو شناسایی و به دام بندازند

البته با اون قسمت هم بسیار موافقم که گفته شد اگر یک نفر رو بگیرند دو نفر جاش رو پر می کنند . و این جای بسی امیدواری هست

Ouroboros
09-17-2012, 09:37 PM
آن دوران که تروریست بفرستند به خارجه سپری شده و حکومتی که هفتاد میلیون مخالف در داخل دارد و با تمام جهان(بجز کوبا!)در جنگ است فرصت و قدرتی برای ترور دگراندیشان خارج‌نشین ندارد.

Theodor Herzl
09-18-2012, 12:41 AM
گفتید فولادوند ! کجا هست ایشون ؟! زنده س؟اگر یادتون باشه شخصی‌ به نام فرمانده بهزاد نامی‌ از داخل ایران رو گاهی‌ آقای فولادوند در برنامه هاش معرفی‌ میکرد و اون کسی‌ بود که به دروغ فولادوند رو قانع کرد که سد سیوند رو منفجر کرده ، همین آقا در طی‌ چند سال انقدر به فولادوند نزدیک شد که راضی‌ کردش اون رو به ترکیه بره و از اونجا به ایران بره ، یک جور‌هایی‌ هم توهم آقای فولادوند رو برداشت که الان اگه از مرز ترکیه وارد ایران بشه ، میلیون‌ها نفر به استقبالش میان! خلاصه آقای فولادوند از راه زمینی‌ از انگلیس به یونان میرسه با گروهی از بچه‌های انجمن و گروهی پشت مرز ترکیه گیر میکنند ولی‌ فولادوند و ۲ نفر دیگه وارد ترکیه میشوند که از هتلی که در استانبول بودند وزارت اطلاعات ایشون رو همراه با ۲ نفر دیگه میدزده و به داخل ایران میبره ، فرزند آقای فولادوند که در انگلیس هست گفته بود که ۱ بار از ایران یک شخصی‌ که ظاهراً بازجو بوده بهش زنگ میزنه و اون هم چند دقیقه با پدرش صحبت میکنه و آقای فولادوند میگه که در ایران زندانی هست. نوریزاده هم در برنامش گفت که یکی‌ از معاونین وزارت اطلاعات که به حج رفته بوده اونجا به شخصی‌ میگه که فولادوند رو در زندان کشتند پس به احتمال ۹۹% فولادوند کشته شده است ، از سرنوشت اون ۲ نفر دیگر من خبری ندارم.

Agnostic
09-19-2012, 09:54 AM
آن دوران که تروریست بفرستند به خارجه سپری شده و حکومتی که هفتاد میلیون مخالف در داخل دارد و با تمام جهان(بجز کوبا!)در جنگ است فرصت و قدرتی برای ترور دگراندیشان خارج‌نشین ندارد.

اشتباه می کنید!
چند ماه قبل یکی از مجریان تلویزیونهای ضد آخوندی در اروپا توسط وزارت اطلاعات دزدیده شده. تو پارس تی وی درباره اش صحبت می کردند. به همان شیوه فولادوند دزدیدنش.

sonixax
09-20-2012, 01:22 AM
اشتباه می کنید!
چند ماه قبل یکی از مجریان تلویزیونهای ضد آخوندی در اروپا توسط وزارت اطلاعات دزدیده شده. تو پارس تی وی درباره اش صحبت می کردند. به همان شیوه فولادوند دزدیدنش.

شایان كاویانی رو میگید ؟

Ouroboros
09-20-2012, 01:32 AM
اشتباه می کنید!

از آخرین باری که ج.ا دست به ترور مخالفان خود در خارج از کشور زد بیست سال می‌گذرد دوست گرامی، درد اینها بی‌درمان‌تر از اینهاست.. وانگهی بدیهی‌ست که اگر کسی خود را بی‌مهابا به دهان گرگ بیافکند(ولو پیر و درحال مرگ)او را خواهد درید. بر آدم خردمند است که در هر شرایطی تا سرنگونی اینها جانب احتیاط را نگاه داشته، «low profile» را حفظ بکند.

Agnostic
09-20-2012, 03:11 PM
شایان كاویانی رو میگید ؟
فکر کنم همین نام بود.

کافر_مقدس
09-20-2012, 09:47 PM

عجب بساطی شده ها ! الان سرچ زدم مثل اینکه حقیقت داره .. ایشون شایان کاویانی یا شایان کاظمی بوده که حدود یک سال پیش ربوده شده . با این شرایط آدم دیگه نمیتونه به هیچکی اعتماد کنه .. آدم درست از مورد اعتمادترین دوستانش ضربه می خوره .. اون دو شخصی هم که مثال زدم (فرخزاد و بختیار) درست به همین شیوه کشته شدند .. یعنی اعتماد به افرادی که اون ها رو دوست می پنداشتند

با این اوضاع آدم دیگه می ترسه بره مسافرت ! یه موقع دیدید وسط راه توسط آدم کش های جمهوری اسلامی ربوده شد !!

ولی اشتباه از این دو نفر هم بوده ها ( کاویانی و فولادوند) آخه هر کی بگه بیا بهت پول بدم که آدم پانمیشه بره ! خب باید احتمال هم داد که ممکنه تله باشه .. ای بابا !

sonixax
09-20-2012, 10:02 PM
عجب بساطی شده ها ! الان سرچ زدم مثل اینکه حقیقت داره .. ایشون شایان کاویانی یا شایان کاظمی بوده که حدود یک سال پیش ربوده شده . با این شرایط آدم دیگه نمیتونه به هیچکی اعتماد کنه .. آدم درست از مورد اعتمادترین دوستانش ضربه می خوره .. اون دو شخصی هم که مثال زدم (فرخزاد و بختیار) درست به همین شیوه کشته شدند .. یعنی اعتماد به افرادی که اون ها رو دوست می پنداشتند

با این اوضاع آدم دیگه می ترسه بره مسافرت ! یه موقع دیدید وسط راه توسط آدم کش های جمهوری اسلامی ربوده شد !!

ولی اشتباه از این دو نفر هم بوده ها ( کاویانی و فولادوند) آخه هر کی بگه بیا بهت پول بدم که آدم پانمیشه بره ! خب باید احتمال هم داد که ممکنه تله باشه .. ای بابا !

در مورد شایان کاویانی بنده یک مقداری مطمئن نیستم .
الان جناب حسن شریعمداری دارند در آلمان زندگی میکنند . یا بنی صدر ، یا خیلی های دیگه از جامعه سیاسیون و کسی هم کاری به کارشون نداره .
از جامعه دین ستیزان هم خیلی ها در اروپا زندگی میکنند که با نام حقیقشون فعالیت میکنند و کسی کاریشون نداره . حتا همین شاهین نجفی هم در آلمان زندگی میکنه و با اینکه دستور ترورش صادر شده نه دزدیده شده و نه کشته !
البته بنده اینها رو نمیگم که دوستان فکر کنند اروپا امن و امان است و بیخیالی طی کنند ولی در مورد جناب کاویانی اگر به راستی ربوده شده باشه داستان به اروپا ربطی نداره و اگر اتفاقی براش افتاده باشه در اروپا نبوده . توی تمام اخبار در مورد ایشون هم گفته شده که آخرین جایی که ازش خبر داشته اند اروپا بوده . (یحتمل انگلیس)

کافر_مقدس
09-20-2012, 11:54 PM
اینکه گفته میشه در اروپا امنیت بالایی وجود داره من شگفت زده میشم .. اون همه جنایت به دست مزدوران ج.ا انجام شد توی خاک همون اروپا بود .. از ترور رستوران میکونوس بگیرید تا قتل افراد سرشناس داخل خونه ی شخصی شون .. از آلمان بگیرید تا فرانسه

در ضمن تا جاییکه باخبر هستم شاهین نجفی بارها از جانب پلیس آلمان اخطار دریافت کرده که در صورت امکان خاک آلمان رو ترک کنه و اکنون هم مشخص نیست صد در صد در آلمان باشه .. اگر هم باشه در جایی مخفی شده و احتمالن محافظ هم داره .. همینطور راست راست توی خیابون راه نمیره که بیان ترورش کنن !

sonixax
09-21-2012, 12:06 AM
و تمام این ترور ها مال كی بوده ؟

کافر_مقدس
09-21-2012, 01:11 AM
و تمام این ترور ها مال كی بوده ؟نه برای 200 سال و نه برای 100 سال پیش .. مربوط به همین 20 سال پیش هست ! جمهوری اسلامی اکنون تحت فشار بین المللی هست و به همین خاطر دیگه مثل سابق شهامت انجام این اقدامات تروریستی رو نداره ، ولی خب اگه صبرش لبریز بشه می تونه در قبال پرداخت مبلغی پول از تروریست های سوری یا لبنانی درخواست انجام ترور یا عملیات تروریستی رو داشته باشه . بعدشم که اون تروریست ها دستگیر شدند می تونه بزنه زیرش و همه چیز رو منکر بشه .. منظور اینکه درصد انجام این ترورها و خرابکاری ها شاید پایین اومده باشه ولی هنوز به صفر نرسیده و نباید به بهانه ی اینکه رژیم دستش بسته هست بی گدار به آب زد

Satan
09-23-2012, 11:58 AM
چه جالب از کاربران گفتگو هم یه chart درست کردند ، نام کاربری همه ما هم اونجا هستش:e404:. مزدوران رژیم حالا صبر کنید و منتظر طوفان خرد گرایی جدیدی در اینترنت باشید به زودی!

یادش بخیر چه دوران خوشی در فروم گفتگو داشتیم
ببینید اسلام ستیری چه فشاری بر مزدوران اطلاعاتی آورده که حتی چارت هم درست کرده اند :)))

Theodor Herzl
09-23-2012, 12:00 PM
یادش بخیر چه دوران خوشی در فروم گفتگو داشتیم
ببینید اسلام ستیری چه فشاری بر مزدوران اطلاعاتی آورده که حتی چارت هم درست کرده اند :)))به به جناب satan گرامی‌ خوشحالم که برگشتید ، امیدوارم که صحیح و سالم باشید

Satan
09-23-2012, 12:05 PM
کاربران قدیم گفتگو اینجا پست داشتن یدفعه فعالیتشون قطع شده؟

اینجانب کاربر "شیطان" گفتگو و دفترچه نیز همچنان با شدت و توان بالا در وبلاگ ممنوعه (http://mamnoe.wordpress.com)مشغول اسلام ستیزی هستم تا اسلام و تازینامه را هرچه زودتر به فاضلاب جمکران خالی کنیم.

Satan
09-23-2012, 12:07 PM
به به جناب satan گرامی‌ خوشحالم که برگشتید ، امیدوارم که صحیح و سالم باشید

درود به شما گرامی
همچنان همراه همه ی دوستان اسلام ستیز هستیم.

Anarchy
09-23-2012, 12:10 PM
این قضیه چارت و اینها همش برای تبلیغات هست و سربازان گمنام و رئیس فوق نابغه اینها شیخ حیدر جان میخواد بگه ما اشراف اطلاعاتی داریم و به عمق دشمن نفوذ کردیم:e107:!!!

Theodor Herzl
09-23-2012, 12:23 PM
این قضیه چارت و اینها همش برای تبلیغات هست و سربازان گمنام و رئیس فوق نابغه اینها شیخ حیدر جان میخواد بگه ما اشراف اطلاعاتی داریم و به عمق دشمن نفوذ کردیم!!!بامزگی قضیه این هست چارت بر اساس رتبه‌ای هست که فروم‌ها اتوماتیک به کاربر‌ها میدهند! ، در گفتگو اینطوری بود ، گفتمان اول ، گفتمان دوم ، گفتمان سوم.... ، توی اون چارت هم اینطوریه! بعد نوشته آرش بیخدا از طریق این چارت ماها رو اداره میکرد! ابله‌های بسیجی‌ ، فکر کردند معامله غول رو شکستند! البته تمامی‌ اینها مصرف داخلی‌ داره و برای ترسوندن هست که خوشبختانه اثر برعکس داره و هر روز به اسلام ستیزان اضافه میشود.:e420:

Agnostic
09-23-2012, 02:33 PM
گامرون یا همان شایگان اسفندیاری فیسبوکش آپ دیت میشه در حالیکه در زندانه!

Theodor Herzl
09-23-2012, 02:48 PM
با اجازه جناب اگنستیک ، من عنوان این جستار را ویرایش کردم ، یک عنوان بهتر گذاشتم.:e306:

sonixax
09-23-2012, 03:25 PM
اینجانب کاربر "شیطان" گفتگو و دفترچه نیز همچنان با شدت و توان بالا در وبلاگ ممنوعه (http://mamnoe.wordpress.com)مشغول اسلام ستیزی هستم تا اسلام و تازینامه را هرچه زودتر به فاضلاب جمکران خالی کنیم.

ساتان جان پارسال دوست امسال آشنا .
خوش آمدید گرامی جایتان حسابی خالی بود :e032:

Agnostic
09-23-2012, 03:36 PM
درود بر SATAN گرامی.:e032:

کافر_مقدس
09-24-2012, 02:51 PM
گامرون یا همان شایگان اسفندیاری فیسبوکش آپ دیت میشه در حالیکه در زندانه!

نه عزیز آپدیت نمیشه .. منظور شما کدوم وبلاگ ایشون هست ؟! تا جاییکه خبر دارم شایگان یک وبلاگ داشته آدرسش هم این هست

گامرون (http://gameron.wordpress.com/)

اینم دست نوشته ای که وبلاگ نویسی به نام گمنامیان در مورد ایشون نوشته

گمنامیان: شایگان اسفندیاری را نمی توان به بند کشید، وبلاگ نویسی چون شایگان اسفندیاری تکثیر می گردد...! (http://gomnamian.blogspot.com/2012/09/SHAYGAN.html)

شایگان اسفندیاری از تیر ماه 90 مفقود شده و خبری از او در دست نیست .. وبلاگ ایشون هم درست از همون زمان آپدیت نشده .. فقط گویا بعضی ها از اکانت فیس بوکش سو استفاده می کنند

Agnostic
09-24-2012, 05:02 PM
نه عزیز آپدیت نمیشه .. منظور شما کدوم وبلاگ ایشون هست ؟! تا جاییکه خبر دارم شایگان یک وبلاگ داشته آدرسش هم این هست

گامرون (http://gameron.wordpress.com/)

اینم دست نوشته ای که وبلاگ نویسی به نام گمنامیان در مورد ایشون نوشته

گمنامیان: شایگان اسفندیاری را نمی توان به بند کشید، وبلاگ نویسی چون شایگان اسفندیاری تکثیر می گردد...! (http://gomnamian.blogspot.com/2012/09/SHAYGAN.html)

شایگان اسفندیاری از تیر ماه 90 مفقود شده و خبری از او در دست نیست .. وبلاگ ایشون هم درست از همون زمان آپدیت نشده .. فقط گویا بعضی ها از اکانت فیس بوکش سو استفاده می کنند
در همین لینک که دادین نوشته اکانت فیسبوک شایگان کامنت گذاشته!

اما دیروز، اکانت فیسبوک شایگان، کامنتی را گذاشت که در زیر می بینید

کافر_مقدس
09-24-2012, 06:05 PM
در همین لینک که دادین نوشته اکانت فیسبوک شایگان کامنت گذاشته!اما دیروز، اکانت فیسبوک شایگان، کامنتی را گذاشت که در زیر می بینید

حق با شماست ، اشتباه از من بود . گمون کردم گفتی وبلاگش آپدیت شده .. الان رفتم نگاه کردم دیدم نوشته فیس بوکش .

خب خیلی ساده س دیگه .. توی بازجویی ها یه برگه ای جلوت میذارن و میگن یوزر پسورد تمام وبلاگ هایی که داری رو بنویس . روی فیس بوک هم خیلی حساس هستند .. به احتمال زیاد پسوردشو ازش گرفتند و خودشون باهاش لاگین کردند

فقط امیدوارم زودتر آزاد بشه و صدمه ی جانی ندیده باشه

sorkh
09-27-2012, 10:51 AM
سانسور یا انكار این خبر به نفع كسی نیست

کمیته دانشجویی دفاع از زندانیان سیاسی: دکتر کامران ایازی، دکتر لادن مستوفی، هانیه صانع فرشی، حجت‌الله نیکویی، محمدرضا پونکی، محمدرضااخلاقی، سپهر ابراهیمی و امیر لطیفی که به دلیل فعالیت در یک انجمن اینترنتی و بررسی و نقد حجت‌ها و استدلال‌های متعارف در اندیشه دینی از تیرماه تا بهمن ماه ۱۳۸۹ در بازداشت به سر برده بودند به حبس های سنگین محکوم شدند.از این میان دکتر کامران ایازی، دندانپزشک شیرازی با اتهام محاربه به تحمل ٩ سال حبس که بیشترین مجازات این گروه محسوب می شود محکوم شده است. همچنین دکتر لادن مستوفی به ۵سال، هانیه صانع به ٧ سال ،حجت‌الله نیکویی به ۵ سال، محمدرضا پونکی به ۶سال، محمد رضا اخلاقی به ٧سال، سپهر ابراهیمی به ٨ سال وامیر لطیفی به ٧ سال زندان محکوم شده‌اند.
اتهامات این هشت نفر که مبنای این احکام سنگین قرار گرفته «توهین به مقدسات و توهین به رهبری» بوده است. جملگی این افراد مدت‌ها در بند ۲۰۹ زندان اوین بوده و سپس به بندهای عمومی این زندان منتقل شده‌اند.

بر اساس گزارش سایت خانه حقوق بشر، وزارت اطلاعات جمهوری اسلامی پس از بازداشت وشکنجه این عده با گرفتن اعترافات اجباری وضبط برنامه‌های تلویزیونی ونگهداری طولانی مدت ایشان در سلول انفرادی، سعی در ربط دادن این گروه به سفارتخانه‌ها وکشورهای اروپایی داشت، درحالیکه این عده صرفا در فضای مجازی به بحث وگفت‌وگو پیرامون مسائل دینی می‌پرداختند.
در مورد قریب به اتفاق این افراد برخوردهای خشن توام باشکنجه‌های روحی وفیزیکی به صورت بلند مدت یک موضوع مشترک بوده است.

sorkh
09-27-2012, 10:56 AM
برای اینكه ببینید خبر راسته یا دروغ در گوگل جستجو كنید ببینید مثلا خانم دكتر لادن مستوفی مآب با كدام كاربر گفتگو مشابهت دارد. درسته آرمیتی. علاقه زیاد به زرتشت و جراح زیبایی بودن . چیزایی كه به صورت علنی در گفتگو میگفت. چه برسه به چیزایی كه در پیام خصوصی احتمالا میگفته.

باید یاد بگیریم كه اطلاعات خصوصی مثل نام واقعی - شغل - محل زندگی و... را به كسی ندهیم.
امنیت شخصی شما در مبارزه با اسلام وبلاگ رسمی آرش بیخدا (http://arashbikhoda.wordpress.com/2011/08/20/your-security-as-an-antiislamist/)

خواهش میكنم در مورد هویت بقیه افراد چیزی در اینجا ننویسید.

Agnostic
09-27-2012, 04:21 PM
پس خانم آرمیتی گفتگو در زندانه!:13:

Theodor Herzl
09-27-2012, 05:56 PM
دوست عزیز این جستار مربوط به آرش بیخدا هست ، ما یاران گفتگو از دوستان هم بندمان خبر داریم ، ولی‌ بخاطر خانواده‌ها زیاد شلوغش نمی‌کنیم ، اکنون همه یاران گفتگو آزاد شدند و فقط بانو آرمیتی در حبس هستند که حکم ایشان نیز کم شده است و بزودی آزاد میشوند. در کلّ ۳ نفر از یاران گفتگو دستگیر شده بودند که ۲ نفر بعد تقریبا ۲ سال آزاد شدند. بانو آرمیتی نیز بزودی آزاد میشود.

Theodor Herzl
09-27-2012, 06:00 PM
بانو آرمیتی بخاطر این دستگیر شدند که مشخصات حقیقی‌ ایشان بر روی اینترنت موجود بود ، این‌گونه ایشان را دستگیر کردند ، دیگران نیز از راه‌های دیگر که متاسفانه بخاطر امنیت آنها نمیتوانم چیزی بگویم ، ولی‌ مطمئن باشید فروم گفتگو نه هک شده بود و نه کسی‌ آنجا نفوذ کرده بود ، آنها را از راه‌های خارج از فروم پیدا کردند ، اگر هم دوستان درون ایران از نرم افزار TOR استفاده کنند مشکلی‌ برای آنها پیش نمی‌آید.

Theodor Herzl
09-27-2012, 06:01 PM
سرور فروم دفترچه نیز هم اندازه wikileaks امنیت دارد :e14c:و ارتش آمریکا نیز نمی‌تواند به آن نفوذ کند ، چه برسد به چند تا جوجه بسیجی‌

sonixax
09-27-2012, 06:48 PM
دوستان یك نكته ای رو در همینجا كه مربوط به آرش بیخدا هم هست بگم .
نه در مورد زندگی شخصی و نه در مواردی بیش از آنچه آرش و مهربد و من و كسرا و ... در وبلاگ و وبسایت شخصی و فاروم نوشته شده كنكاش نكنید . ممكنه ناخواسته اطلاعاتی را در اختیار ج.ا بگذارید كه برای افراد میتواندخطرناك باشد .

اگر از افراد چیزی بیش از آنچه كه در وبلاگ یا فاروم مینویسند میدونید پیش خودتان نگه دارید .

کافر_مقدس
09-29-2012, 07:25 PM
از میان این افرادی که نام بردید فقط خانم هانیه فرشی رو می شناختم و آقای نیکویی .. از بازداشت سایر افراد بی خبر بودم .

در مورد خانم فرشی هم گویا اشد مجازات در نظر گرفته شده . چون برای توهین به مقدسات در قانون اساسی جمهوری اسلامی حداقل یک سال تا 5 سال و برای توهین به رهبری ( خمینی یا خامنه ای ) حداقل 6 ماه تا 2 سال حبس در نظر گرفته شده . حالا اگه بیاین محاسبه کنید می بینید که برای اولی همون حداکثرش یعنی 5 سال و برای دومی هم حداکثرش یعنی 2 سال حبس داده شده که در مجموع میشه 7 سال .. این یعنی بالاترین مجازات بدون در نظر گرفتن هیچگونه تخفیفی

در مورد پنهان کاری یا همون خودسانسوری در خصوص اطلاع رسانی وضعیت این دوستان هم مخالفم .. دیگه بالاتر از سیاهی که رنگی نیست .. این عزیزان زیر شدیدترین فشارها و شکنجه های جسمی و روحی قرار دارند اونوقت ما از یک اطلاع رسانی خشک و خالی هم خودداری کنیم که چی بشه ؟ درک نمی کنم این موضوع رو ... یک زندانی تنها امیدش به افراد بیرون هست که بتونند براش کاری انجام بدن و فراموش نشن . اگه فشار بین المللی و حقوق بشری برای آزادی وبلاگ نویس ها و فعالان مجازی زیاد بشه از اون طرف فشار روی فرد زندانی هم کمتر میشه و به احتمال زیاد با کاهش محکومیت مواجه خواهند شد

ولی خب این فقط نظر شخصی من هست و ارزش چندانی نداره و به قول معروف صلاح کار خویش خسروان دانند !

Anarchy
09-29-2012, 07:28 PM
از میان این افرادی که نام بردید فقط خانم هانیه فرشی رو می شناختم

از وبلاگ نویسان بودند ایشون یا از یاران گفتگو دات کام؟

کافر_مقدس
09-29-2012, 07:40 PM
از وبلاگ نویسان بودند ایشون یا از یاران گفتگو دات کام؟منظورم از آشنایی این بود که نام ایشون رسانه ای شده بود و به همین خاطر به دلیل کنجکاوی تا حدودی در مورد زندگی و وضعیت کنونی شون تحقیقات داشتم

نمی دونم از کاربران گفتگو بوده یا خیر ولی تا جایی که خبر دارم ایشون یکی از وبلاگ نویسان ساده بودند که پیش از بازداشت چندان مشهور نبوده و به خاطر همین حکم بالایی که دریافت کرد یه مقدار سر و صدا کرد و اعتراض سایر فعالین مجازی رو در پی داشت

Dani
10-09-2012, 11:04 AM
میشه بحثهای جالب در گفتگو را دو باره زنده كرد. با آرشیو اینترنتی كه از اون باقی مانده.

Internet Archive: Digital Library of Free Books, Movies, Music & Wayback Machine (http://archive.org/)

كافی است آدرس گفتگو را سرچ كنید.

http://web.archive.org/web/20090302023532/http://goftegu.com/vb/index.php (http://web.archive.org/web/20090302023532/http://goftegu.com/vb/index.php)

sonixax
04-03-2013, 12:03 AM
زندیق در فیسبوک فعلاً غیر فعال شد | وبلاگ رسمی آرش بیخدا (http://arashbikhoda.wordpress.com/2013/04/02/%D8%B2%D9%86%D8%AF%DB%8C%D9%82-%D8%AF%D8%B1-%D9%81%DB%8C%D8%B3%D8%A8%D9%88%DA%A9-%D9%81%D8%B9%D9%84%D8%A7%D9%8B-%D8%BA%DB%8C%D8%B1-%D9%81%D8%B9%D8%A7%D9%84-%D8%B4%D8%AF/)

شوربختانه به دلیل مسائل امنیتی جدیدی که با راه اندازی سرویس Facebook Graph Search ایجاد شده است، تا اطلاع ثانوی برگه زندیق در فیسبوک غیر فعال شد.

بررسی های ما نشان میدهد که فیسبوک محیط امنی برای فعالیت های گروه هایی شبیه زندیق نیست، یا دستکم در حال حاضر نیست.
در صورتی که این مشکل امنیتی برای دوست داران زندیق در فیسبوک حل نشود امکان پایان فعالیتهای زندیق در فیسبوک به دلیل نا امن بودن فیسبوک برای کاربران وجود دارد.

Mehrbod
04-03-2013, 12:10 AM
پس این ٨ هزار و اندی امضاء که بزور گردآوردیم چه شدند؟

Nevermore
04-03-2013, 10:04 AM
تصمیم به جایی بود.به نگرم فیس بوک اصلا محیط امنی برای فعالیت این پیج نبود.بسیاری از هموطنان عزیزمان با نام راستین خود در فیس بوک فعالیت می کنند.

خود من پس از مدتی فعالیت در فیس بوک به دلیل مسائل امنیتی به کل بیخیال آنجا شدم.

به گمانم فرندفید (http://friendfeed.com/) جایگزین خوبی است برای فیس بوک.
Arash Bikhoda - FriendFeed (http://friendfeed.com/zandiq)

Robert
02-02-2014, 09:34 PM
بله منطق حکم می کنه که به محض بازداشت اولین اقدامی که توسط تیم بازجویی انجام میشه از دسترس خارج کردن سایت طرف باشه . چه برسه به اینکه بخوان افراد خودشون بیان مطالب ضد دینی توش بنویسند !! البته ممکنه تله هم باشه ولی خب احتمالش بسیار کم هست

در ضمن اون سایت های آویزون و ... چندان هم زپرتی نبودند ها !http://www.daftarche.com/images/imported/2012/09/12.gif
چطور منطقی هست این؟
خیلی از وبلاگها هست که صاحبش دستگیر شده ولی وبلاگ رو حذف نکردن. حتما اهدافی پشت حذف نکردن وبلاگ یا سایت هست.

Robert
02-02-2014, 09:41 PM
البته در مورد آرش بیخدا اطلاعات دست اول در دست هست که دستگیر نشده و آرش زرنگتر از این حرفاست.:e405:
سایت گفتگو هم متعلق به آرش بیخدا نبود ( بر خلاف تصور اکثر کاربران سایت گفتگو) بلکه متعلق به نیما فهیمی بود و باید از ایشان پرسید که چرا سایت را حذف کردند.

sonixax
02-02-2014, 10:59 PM
البته در مورد آرش بیخدا اطلاعات دست اول در دست هست که دستگیر نشده و آرش زرنگتر از این حرفاست.
سایت گفتگو هم متعلق به آرش بیخدا نبود ( بر خلاف تصور اکثر کاربران سایت گفتگو) بلکه متعلق به نیما فهیمی بود و باید از ایشان پرسید که چرا سایت را حذف کردند.

جناب نیما فهیمی صاحب سایت افشا بودند که همون رو هم جمع کردند!
در مورد مالکیت آرش بیخدا هم میتونید برید از خودش بپرسید که آیا گفتگو مال ایشون بوده یا نه . احتمالن اگر در وبلاگشان کامنت بذارید پاسختون رو میدند - برخی از کاربران این انجمن در گفتگو مدیر بودند یکیش خود من!
از دادن اطلاعات بیشتر هم معذوریم.

Robert
02-02-2014, 11:57 PM
Goftegu.com WHOIS, DNS, Domain Info - DomainTools (http://whois.domaintools.com/goftegu.com)

sonixax
02-03-2014, 04:58 AM
Goftegu.com WHOIS, DNS, Domain Info - DomainTools
تا پیش از این زندیق هم با همین مشخصات رجیستر شده بود!!! ولی مال آرش بیخدا بود/هست.

ZandIq.com WHOIS, DNS, Domain Info - DomainTools (http://whois.domaintools.com/zandiq.com)

اکنون چند ماهیست که Private شده آمارش.

البته منظورم این نیست که آرش بیخدا صاحب زندیق بوده.

Anarchy
02-03-2014, 03:06 PM
البته منظورم این نیست که آرش بیخدا صاحب زندیق بوده.

بالاخره هست یا نیست :e404: ؟

sonixax
02-03-2014, 03:48 PM
بالاخره هست یا نیست ؟
منظورم گفتگو بود! اشتباهکی تایپ کردم
آرش بیخدا و این جناب فهیمی قدیم ندیمها با هم یک سایتی راه انداخته بودند به نام افشا (Efsha.co.uk) که همه در جریانش هستند و چیز پنهانی نیست.
نتیجتن دامینهای زندیق و افشا و گفتگو و ... همگی از طریق یک مرجع خریداری شده بودند و البته همشون از بیخ Privacy داشتند و فقط از روی سرور میشد فهمید که همگی از یک جا هوست میشوند. گفتگو و زندیق که رسمن هوستشون یکی بود ، روی یک ماشین و یک DNS. الان که دیگه به دامینها رسیدگی نمیشه Privacy هاشون هم (به جز زندیق) پریده! برای همین دوستان فکر میکنند که گفتگو مال جناب فهیمی بوده.
تا اینکه گفتگو جمع شد و همزمان باهاش زندیق هم ترکید! چرا ؟ چون جفتشون روی یک هوست بودند.ترکیدن گفتگو منجر به ترکیدن زندیق هم شد (به خاطر مسایلی که پیش آمد و در جریان هستید).
از آرش بیخدا که خیالمان راحت است جایش امن و امان است و دارد به فعالیت ها و زندگیش ادامه میدهد و پرچمش بالاست.
ولی جناب فهیمی مدتیست که ازشون خبری نیست ، سایت افشا دیگه نیست ، پاسخ میلها رو نمیدند و خلاصه اینکه نگرانشون هستم.

Agnostic
02-13-2015, 09:37 AM
کسی از آرش بیخدا خبری نداره؟ حتی وبلاگ شخصی اش را مدتهاست رها کرده است.

Crusader
02-13-2015, 09:49 PM
اکنون بیشتر تمرکز برادران سایبری باید روی فیسبوک و مخاطبان پرشمار پیج‌های اسلام‌ستیز باشد، بعید می‌دانم تاکنون آرش بیخدا را دستگیر کرده باشند و اکنون هم چندان محتمل نیست سفت و سخت بدنبال یکی از اسلام‌ستیزان قدیمی بروند..

Russell
02-13-2015, 10:34 PM
او در آخرین پست وبلاگش بطور تلویحی گفته که میره دنبال زندگیش و تا اطلاع ثانوی غایب هست.

sonixax
02-15-2015, 04:04 PM

ولی اگر به زندیق سر بزنید متوجه اعمال تغییرات در آن میشوید!

m@hdi
02-15-2015, 04:45 PM
ولی اگر به زندیق سر بزنید متوجه اعمال تغییرات در آن میشوید!

زندیق هم تغییرات میخواهد هم تبلیغات. رتبه جهانی 850 هزار مناسب نیست. بخش ویژه باورمندان را باید بطور جدی راه اندازی کند. به عنوان مثال من در مرحله اول که باورمند به اسلام بودم مطالب زندیق خیلی برام توهین آمیز بود ولی این باعث نشد نخوانم ولی برخی این توهین آمیز بودن را به پای بی استدلال بودن مطالب میگذارند و آن را نمیخوانند. به نظر من بهتر است در بخش ویژه باورمندان با احترام به عقاید مسلمین (نه اینکه حالا صلوات و درود بر محمد و اماما بفرسته بلکه مثلا بگه پیامبر اسلام یا امام علی) بیاد با مقالاتی بدون توهین اسلام را از مسلمان بگیره سپس بیننده رو دعوت کنه بقیه مطالب سایت رو بخونه و وقتی مسلمانی دیگر مسلمان نباشد حتی همان حرف های توهین آمیز در مقالات بیشتر او را برای رساندن پیام سایت به دیگران تهییج میکنه.

sonixax
02-15-2015, 05:06 PM
زندیق هم تغییرات میخواهد هم تبلیغات. رتبه جهانی 850 هزار مناسب نیست. بخش ویژه باورمندان را باید بطور جدی راه اندازی کند. به عنوان مثال من در مرحله اول که باورمند به اسلام بودم مطالب زندیق خیلی برام توهین آمیز بود ولی این باعث نشد نخوانم ولی برخی این توهین آمیز بودن را به پای بی استدلال بودن مطالب میگذارند و آن را نمیخوانند. به نظر من بهتر است در بخش ویژه باورمندان با احترام به عقاید مسلمین (نه اینکه حالا صلوات و درود بر محمد و اماما بفرسته بلکه مثلا بگه پیامبر اسلام یا امام علی) بیاد با مقالاتی بدون توهین اسلام را از مسلمان بگیره سپس بیننده رو دعوت کنه بقیه مطالب سایت رو بخونه و وقتی مسلمانی دیگر مسلمان نباشد حتی همان حرف های توهین آمیز در مقالات بیشتر او را برای رساندن پیام سایت به دیگران تهییج میکنه.

خوب اینها رو میتونید به خود آرش بیخدا بگید! در سایت زندیق باید ایمیلی چیزی برای تماس باشد!

mbk
02-15-2015, 05:29 PM
بسم الله الرحمن الرحیم
( اقرأ باسم ربك الذی خلق ( 1 ) خلق الإنسان من علق ( 2 ) اقرأ وربك الأكرم ( 3 ) الذی علم بالقلم ( 4 ) علم الإنسان ما لم یعلم ( 5 )کلا ان الانسان لیطغی(6)ان راه استغنی (7)ان الی ربک الرجعی (8)"
به نام خداوند مهرگستر خیلی مهربان
بخوان به شناسهء پروردگارت کسی که آفرید 1آفرید آدمی از خون نیم بسته 2 بخوان هم پروردگارت گرامیتر است 3 کسی آموزاند به ابزار نویس 4آموزاند آدمی چه نبوده می دانست 5جوری که نباشد چون آدم تابراستی سرمی کشد 6که دید خواهد سرشار شود 7چون سوی پروردگارت برگشت است 8"

به نظر من بهتر است در بخش ویژه باورمندان با احترام به عقاید مسلمین (نه اینکه حالا صلوات و درود بر محمد و اماما بفرسته بلکه مثلا بگه پیامبر اسلام یا امام علی) بیاد با مقالاتی بدون توهین اسلام را از مسلمان بگیره سپس بیننده رو دعوت کنه بقیه مطالب سایت رو بخونه و وقتی مسلمانی دیگر مسلمان نباشد حتی همان حرف های توهین آمیز در مقالات بیشتر او را برای رساندن پیام سایت به دیگران تهییج میکنه.
من که بیزارم از دلبستگی های رویگردانان کنون چه بخواهند وانمود به ناروادانی بدگویی داشته باشند یا که نه سرباز گویش داشته باشند خداوندا درودی بر ما هم پیامبران پیشین ما بفرست که همهء ما بندگان نیازمندیم هم تو خیلی سرشار خیلی پسندیده ای هم رویگردانان را سرراه بیاور یا آسیبشان را بردار تویی که می آفرینی هم نابود می کنی هم دوباره زنده شان می کنی پاس تو هم مرا سرکش مکن هم خودخواه که به من چشمی دادی که خوب ببینم هم دستی که اندیشه هایم را بنگارم خوش بجاآورم کن ای خداوند یگانه

Agnostic
04-15-2015, 06:52 PM
به نظرم به آرش بیخدا و دوستش که سایت افشا را داشت ملایان پول هنگفتی دادند تا فعال نباشد. سایت افشا با توجه به ساختار سایت و تعداد مطالب سایت که اصلا هزینه نگهداری چندانی نداشت ولی برچیده شد. شاید هم پروژه های فلاحیان هنوز با چراغ سبز دولتهای غربی دارد انجام میشود و مالک سایت افشا به قتل رسیده یا ربوده شده و سایت حذف شده.

sonixax
04-16-2015, 12:50 AM
به نظرم به آرش بیخدا و دوستش که سایت افشا را داشت ملایان پول هنگفتی دادند تا فعال نباشد. سایت افشا با توجه به ساختار سایت و تعداد مطالب سایت که اصلا هزینه نگهداری چندانی نداشت ولی برچیده شد. شاید هم پروژه های فلاحیان هنوز با چراغ سبز دولتهای غربی دارد انجام میشود و مالک سایت افشا به قتل رسیده یا ربوده شده و سایت حذف شده.

سایت کاوه سرا هم رفت دَدَر!!! از خودش پرسیدیم گفت فیس بوک بهتر جواب میده!!!!
من فکر میکنم در مورد افشا هم اتفاق مشابهی افتاده باشه. ملایان دنبال پول دادن برای از کار انداختن یک سایت که صد سالی بود آپدیت نشده بود نیستند. فیلترش میکنند بیش از انتظارشان هم پاسخ میگیرند.
این مدل کارها وقت، هزینه و حوصله زیاد میخواد! یک زمانی طرف میبره و بیخیال میشه. تازینامه میدونید الان چند وقته آپدیت نشده ؟! صاحبش هم اینجا جلوی روتون نشسته هیچ کسی هم دنبالش نیست.
شخصن به این خاطر دیگه فعالیت اون طوری ندارم چون انگیزه ای براش ندارم!!! اون همه با اشتیاق زور میزنی مطلب جمع آوری میکنی، مینویسی، سایت درست میکنی، هزینه میکنی به خیال خودت روشنگری کردی. بعدش با یک تغییر رنگ از قهوه ای به سبز و از سبز به بنفش هر زوری زدی پشم میشه میره هوا!! خوب مگه آدم دیوانست وقت و زندگی و جان و مال و همه رو بذاره برای این کارها!!! میره دنبال پول درآوردن و زندگیش :e00e:

Agnostic
04-17-2015, 04:34 PM
سایت کاوه سرا هم رفت دَدَر!!! از خودش پرسیدیم گفت فیس بوک بهتر جواب میده!!!!
من فکر میکنم در مورد افشا هم اتفاق مشابهی افتاده باشه. ملایان دنبال پول دادن برای از کار انداختن یک سایت که صد سالی بود آپدیت نشده بود نیستند. فیلترش میکنند بیش از انتظارشان هم پاسخ میگیرند.
این مدل کارها وقت، هزینه و حوصله زیاد میخواد! یک زمانی طرف میبره و بیخیال میشه. تازینامه میدونید الان چند وقته آپدیت نشده ؟! صاحبش هم اینجا جلوی روتون نشسته هیچ کسی هم دنبالش نیست.
شخصن به این خاطر دیگه فعالیت اون طوری ندارم چون انگیزه ای براش ندارم!!! اون همه با اشتیاق زور میزنی مطلب جمع آوری میکنی، مینویسی، سایت درست میکنی، هزینه میکنی به خیال خودت روشنگری کردی. بعدش با یک تغییر رنگ از قهوه ای به سبز و از سبز به بنفش هر زوری زدی پشم میشه میره هوا!! خوب مگه آدم دیوانست وقت و زندگی و جان و مال و همه رو بذاره برای این کارها!!! میره دنبال پول درآوردن و زندگیش :e00e:

1) سایت افشا یک سایت کم هزینه بود که سالی 10 دلار دامنه اش میشد و با انتقال روی گوگل بلاگر همه محتویات آن تا ابد رایگان نشر میشد و اگر هاست می خواست هزینه هاستش سالی 50 دلار هم نمیشد. یعنی صاحب افشا لنگ سالی 60 دلار بود یا ناتوان از انتقال به بلاگر بود که سالی 10 دلار دامنه اش خرج داشت؟

2)مدیر افشا همان مطالب که قبلا نوشته شده بود کافی بود. اگر حوصله نوشتن مطلب جدید نداشت فقط کافی بود 10 تا 60 دلار در سال هزینه کند لنگ 60 دلار بود. حداقل حقوق در سال 12000 دلار است که60 دلار میشود ماهی 5 دلار پول یک همبرگر. یعنی اینها کسی بودند که ماهی از یک وعده همبرگر صرفنظر می کردند؟

3) جمهوری اسلامی از تار موی بیرون مانده از روسری یک دختر بچه نمی گذرد و با توجه به احادیث و آیات قرآن که ترور را تشویق کرده اند و تاریخ صدر اسلام و تاریخ همین انقلاب پر است از ترور و کسانیکه برای اعلامیه در دست داشتن اعدام شدند و ماجرای قتل عام زنجیره ای که صدها نفر در خارج ترور شدند و خود سازمان جاسوسی آلمان و فرانسه قاتل ها را تا فرودگاه اسکورت کردند را داریم. حالا شما می گویید جمهوری اسلامی کاری به بلاگر ها و فروم نویسان ندارد؟!!! اینکه یک دفعه نویسندگان 10-20 وبلاگو وبسایت سبک نوشتنشان تغییر کرده و بعد حدود 8 وبلاگ دیگر تعطیل شده و محتویاتش حذف شده و به فکر تجارت افتادن عجیب نیست؟

m@hdi
04-18-2015, 10:29 AM
1) سایت افشا یک سایت کم هزینه بود که سالی 10 دلار دامنه اش میشد و با انتقال روی گوگل بلاگر همه محتویات آن تا ابد رایگان نشر میشد و اگر هاست می خواست هزینه هاستش سالی 50 دلار هم نمیشد. یعنی صاحب افشا لنگ سالی 60 دلار بود یا ناتوان از انتقال به بلاگر بود که سالی 10 دلار دامنه اش خرج داشت؟

2)مدیر افشا همان مطالب که قبلا نوشته شده بود کافی بود. اگر حوصله نوشتن مطلب جدید نداشت فقط کافی بود 10 تا 60 دلار در سال هزینه کند لنگ 60 دلار بود. حداقل حقوق در سال 12000 دلار است که60 دلار میشود ماهی 5 دلار پول یک همبرگر. یعنی اینها کسی بودند که ماهی از یک وعده همبرگر صرفنظر می کردند؟

3) جمهوری اسلامی از تار موی بیرون مانده از روسری یک دختر بچه نمی گذرد و با توجه به احادیث و آیات قرآن که ترور را تشویق کرده اند و تاریخ صدر اسلام و تاریخ همین انقلاب پر است از ترور و کسانیکه برای اعلامیه در دست داشتن اعدام شدند و ماجرای قتل عام زنجیره ای که صدها نفر در خارج ترور شدند و خود سازمان جاسوسی آلمان و فرانسه قاتل ها را تا فرودگاه اسکورت کردند را داریم. حالا شما می گویید جمهوری اسلامی کاری به بلاگر ها و فروم نویسان ندارد؟!!! اینکه یک دفعه نویسندگان 10-20 وبلاگو وبسایت سبک نوشتنشان تغییر کرده و بعد حدود 8 وبلاگ دیگر تعطیل شده و محتویاتش حذف شده و به فکر تجارت افتادن عجیب نیست؟

حرف های شما قابل تامله و بعید نیست که جمهوری اسلامی از طرقی به دنبال خفه کردن صدای مخالفین اسلام باشد ولی اگر هم این کار را کرده باشد نتیجه چندانی برایش حاصل نمیشود! 2 تا سایت موافق و مخالف دین مطرح را مثال میزنم یکی اسک دین که یک فروم هست و دیگری سایت زندیق که کاملترین سایت از نظر مطالب مخالف اسلام هست که هم مطالب مخالف اسلامش از دفترچه بیشتره هم رتبش. سایت اسک دین رتبه جهانیش 18 هزار است و سایت زندیق 578 هزار!!!

حقیقت اینه که بعد سال 88 مردم از تغییر بسیار ناامید شدن و به دنبال بحث های سیاسی نیستند اینو من هم از وضعی که در دانشگاه دیدم شاهد آن هستم هم در بین دوستانم هم در بین فامیل. اگه مردم حساسیتی که در سال 88 داشتند مثلا در تابستان 91 داشتند انقلاب میشد چون انتخاب شدن یا نشدن موسوی فرقی در سیاست های کلان جمهوری اسلامی که خامنه ای تعیین میکنه و از طریق مجلس فرمایشیش به دولت اجبار میکنه حاصل نمیشد ولی چند برابر شدن قیمتهای کالاهای اساسی چیزیه که بر زندگی روزمره مردم تاثیرگذاره و ربطی نداره که دنبال سیاست باشند یا نه.

همین مساله هم در مورد موضوعات مذهبی هست و کسی دنبال اینجور چیزها نمیره و متاسفانه با بدتر شدن زندگی مردم ملت تازه بیشتر مذهبی شدن و به خدا آویزون شدن تا خدا مشکلاتشونو حل کنه و اصلا دنبال این نیستن که اعتقادات مذهبیشونو از دست بدن.

kourosh_iran
04-18-2015, 10:32 AM
با بدتر شدن زندگی مردم ملت تازه بیشتر مذهبی شدن و به خدا آویزون شدن تا خدا مشکلاتشونو حل کنه و اصلا دنبال این نیستن که اعتقادات مذهبیشونو از دست بدن.
من فکر نمیکنم اینطور باشه! اگرم باشه بنظر من بیشتر ربط به رسوا شدن چهره و اهداف امثال آمریکا در جهان داره که خودشون به دست خودشون این کار رو کردن!
البته بهرصورت آدمهای ساده لوح و ضعیفی هستن که خاطر این مسائل اعتقاد مذهبیشون زیاد میشه، چون مشخصا سواد و هوش گسترده و عمیقی ندارن که واقعیت های جهان رو درک کنن.
اونایی که از قبل تاحدی مذهبی بودن یا شک داشتن و در شرف مذهبی شدن بودن، مثل نوجوان های تازه وارد، طبیعتا این مسائل میتونه روشون تاثیر بذاره. چون هنوز دانش و تجربه و بینش گسترده و عمیقی از واقعیت های جهان ندارن و از تاریخ و شرایط امروز چیز زیادی نمیدونن.
ما خودمون سالها در اینترنت مطالعه و بحث کردیم و کلی هم تجربهء شخصی در زندگی واقعی، تا به این رشد و آگاهی و اطمینان رسیدیم! خودم رو میگم البته.

m@hdi
04-18-2015, 11:06 AM
ما خودمون سالها در اینترنت مطالعه و بحث کردیم و کلی هم تجربهء شخصی در زندگی واقعی، تا به این رشد و آگاهی و اطمینان رسیدیم!

حقیقت هم همینه. ابتدا باید چند تا سوال مطرح کرد تا اعتقادات فرد را زیر سوال برد و بقیه راه را باید خودش برود اگر نرود هیچوقت دین را رها نخواهد کرد. باید چند تا منبع معرفی کرد برای مطالعه بیشتر و خود فرد به دنبال مطالعه باشد و البته بسیاری نادانی خودشان از مسائل مذهبی را دلیل میکنند و میگویند اگر من آگاهی کافی داشتم جواب برات داشتم ولی چون آگاهی ندارم جوابی هم ندارم یعنی مطمئنن اگه آگاهی داشتن مذهب برای سوالات بیشماری که در مورد دین مخصوصا اسلام مطرحه جواب منطقی داره و اصلا خودشان دنبال جواب نمیروند! متاسفانه همین شده دلیلی برای اینکه کسی به دنبال مطالعه در مورد اسلام نمیره.

Theodor Herzl
04-18-2015, 12:25 PM
این چرندیات چیست؟ سایت زندیق که کار میکنه ، آرش بی‌خدا هم کار و زندگی‌ داره ، من هم چند بر باهاش صحبت کردم ، اون چیزی که شما از آرش می‌شناسید هویت اینترنتی اون هست ، این که نشسته صبح تا شب مقاله بنویسه! اجاره‌ خونه داره ، خرج داره ، کار و زندگی‌ داره!

sonixax
04-18-2015, 02:37 PM

بله بود!
وقتی سایت دیگر بازدید کننده نداشت صرف هزینه سالی 60 دلاری کار عاقلانه ای نبود! به همین دلیل سایت Kavesara.com هم تعطیل شد.
همچنین سایت افشا Pure HTML بود و نگهداری و آپدیت کردن مطالب و ... اش بسیار وقت گیر و دردسر ساز بود.
در عین حال تمامی مطالب افشا در سایت زندیق موجوده و زندیق بازدید بیشتری داره! پس باز هم داشتن دو سات پارالل که مطالب یکسان را منتشر میکنند عاقلانه نیست و یکی از دو طرف میتواند برود مرخصی.

همانی که بالاتر گفتم!!

نه آرش بیخدا و نه نیما فهیمی (صاحب افشا) بر طبق گفته های خودشون در ایران نیستند و جمهوری اسلامی هم توانایی و امکانات ترور کردن در خارج از کشور را سالهاست که ندارد به خصوص در دوران فعلی که غرب دنبال چوش است که حمله نظامی بکند به جمهوری اسلامی.
سبک نوشتار خود من هم در این مدت بسیار تغییر کرده! رادیو افشا را تعطیل کردم! تازینامه را سالی یک بار هم آپدیت نمیکنم! وبلاگ خودم هم آخرین پستش مربوط به بازی ایران و آرژانتین است!!! پس نه خیل به نظرم به هیچ عنوان عجیب نیست به خصوص که برخی از این افراد را دورادور و یا از نزدیک میشناسم مانند مانی بهروز : خمینی... بیمار روانی (http://www.mpahlavi.net/)

جناب فهیمی هم حدود 3 یا 4 سال پیش در جریان تبادل لینک به من گفت که قصد جمع کردن سایت را دارد و دست آخر هم همین کار رو کرد. مدتی بعد هم کاوه سرا جمع شد. برای همین نه تنها تعجب نکردم بلکه میدانستم که چه خبر است اصولن.

حتا زندیق با اینکه در حال نوسازی هستش نوشته تازه روی خودش قرار نمیده!!! چون اصولن از یک قرآن و حدیث و ... که 1400 سال است که به همان شکل باقی مانده بیش از این نمیشود مطلب جهت نقد کردن بیرون کشید و فقط کسانی که عقل درست و حسابی ندارند و یا معلول ذهنی هستند پس از مطالعه این همه مطالب منطقی و علمی کماکان مسلمان باقی میمانند!!!! که شکر همان الله در ایران تعدادشان اصلن کم نیست :(

4661
نمایی از سایت کاوه سرا.

کوشا
04-19-2015, 09:31 AM
فقط کسانی که عقل درست و حسابی ندارند و یا معلول ذهنی هستند پس از مطالعه این همه مطالب منطقی و علمی کماکان مسلمان باقی میمانند!!!!
ماشاء الله به این اعتماد به نفس !!!!! از طرف کسانی که قادر نیستند حتی یک دلیل عقلی بر بیخدایی خود ارائه کنند !!!

sonixax
04-19-2015, 01:15 PM
ماشاء الله به این اعتماد به نفس !!!!! از طرف کسانی که قادر نیستند حتی یک دلیل عقلی بر بیخدایی خود ارائه کنند !!!

یک نمونه بارز از افرادی که نام برده شد!!!!!
این همه دلیل بر عدم وجود خودا (علمی) وجود داره! در مقابل حتا یک دلیل علمی هم مبنی بر وجود خدا وجود نداره!!!
بعد این بابا که کلن در خرد رو تخته کرده حرف از دلیل عقلی میزنه بدون اینکه دو زار سواد علمی کافی داشته باشه :)))

m@hdi
04-19-2015, 04:10 PM

ماشاءالله به این هوش و ذکاوت! از کی تا حالا برای نبود یک چیز باید دلیل ارائه کرد؟!

شما بهتره بری اسک دین فعالیت کنی اونجا هم وقتی من دلیل بر ضد اسلام میاوردم بهم میگفتن شما باید یک دین بهتر از اسلام معرفی کنی برای اینکه بخوای اسلامو کنار بزاری! یعنی اینا بدون دین نمیتونن حیات داشته باشن!

mbk
04-20-2015, 07:15 AM
"الَّذِینَ یَذْكُرُونَ اللّهَ قِیَامًا وَقُعُودًا وَعَلَىَ جُنُوبِهِمْ وَیَتَفَكَّرُونَ فِی خَلْقِ السَّمَاوَاتِ وَالأَرْضِ رَبَّنَا مَا خَلَقْتَ هَذا بَاطِلًا سُبْحَانَكَ فَقِنَا عَذَابَ النَّارِ ﴿۱۹۱﴾رَبَّنَا إِنَّكَ مَن تُدْخِلِ النَّارَ فَقَدْ أَخْزَیْتَهُ وَمَا لِلظَّالِمِینَ مِنْ أَنصَارٍ ﴿۱۹۲﴾ "
"کسانی بازگو می شوند خداوندُ ایستاده ای هم نشسته هایی هم بر پهلوهاشان هم یادآوری می کنند در آفرینش آسمانها هم زمین پروردگارما چیست آفریدی این بیهوده ای پاکی گردیدنت باز دوردارمان ناگواریِ آتش 191 پرورگارا چون هستی کسی درون می کنی آتش باز پیش رسوا کردیش هم چیست برای ستمکاران از یاورانی 192 "

ماشاءالله به این هوش و ذکاوت! از کی تا حالا برای نبود یک چیز باید دلیل ارائه کرد؟!

شما بهتره بری اسک دین فعالیت کنی اونجا هم وقتی من دلیل بر ضد اسلام میاوردم بهم میگفتن شما باید یک دین بهتر از اسلام معرفی کنی برای اینکه بخوای اسلامو کنار بزاری! یعنی اینا بدون دین نمیتونن حیات داشته باشن!
خداوندی که بهمان چشم گوش داد چرا بیهوده روی می گردانید از این همه بخششها خداوندی که بهمان گوشزد می کند ببینید در آفرینش آسمانها هم زمین که یاد آورید بدانید هم بگویید پروردگارا اینها را بیهود نیافریدی هم ارزش گذارش باشید هم ازش بخواهید که در آتش میاندازتان پس خداوند ستمکارانی که درون آتش شدند را یاورهایی برایشان نگذاشته
خداوندا مرا از کسانی بدار که پس از اندیشه بترسم ازت نه که خودبینی کنم

m@hdi
04-20-2015, 10:22 AM
ازش بخواهید که در آتش میاندازتان

خدایی که صرفا بخاطر اینکه من مسلمان نیستم مرا جهنمی میکند و به اعمالم توجهی نمیکند انقدر نفهمه که نمیشه ازش چیزی خواست!

mbk
04-20-2015, 11:34 AM
"بسم الله الرحمن الرحیم
تَبَارَكَ الَّذِی بِیَدِهِ الْمُلْكُ وَهُوَ عَلَى كُلِّ شَیْءٍ قَدِیرٌ (1) الَّذِی خَلَقَ الْمَوْتَ وَالْحَیَاةَ لِیَبْلُوَكُمْ أَیُّكُمْ أَحْسَنُ عَمَلاً وَهُوَ الْعَزِیزُ الْغَفُورُ (2) الَّذِی خَلَقَ سَبْعَ سَمَاوَاتٍ طِبَاقاً مَّا تَرَى فِی خَلْقِ الرَّحْمَنِ مِن تَفَاوُتٍ فَارْجِعِ الْبَصَرَ هَلْ تَرَى مِن فُطُورٍ (3) ثُمَّ ارْجِعِ الْبَصَرَ كَرَّتَیْنِ یَنقَلِبْ إِلَیْكَ الْبَصَرُ خَاسِأً وَهُوَ حَسِیرٌ (4) وَلَقَدْ زَیَّنَّا السَّمَاء الدُّنْیَا بِمَصَابِیحَ وَجَعَلْنَاهَا رُجُوماً لِّلشَّیَاطِینِ وَأَعْتَدْنَا لَهُمْ عَذَابَ السَّعِیرِ (5) وَلِلَّذِینَ كَفَرُوا بِرَبِّهِمْ عَذَابُ جَهَنَّمَ وَبِئْسَ الْمَصِیرُ (6) إِذَا أُلْقُوا فِیهَا سَمِعُوا لَهَا شَهِیقاً وَهِیَ تَفُورُ (7) تَكَادُ تَمَیَّزُ مِنَ الْغَیْظِ كُلَّمَا أُلْقِیَ فِیهَا فَوْجٌ سَأَلَهُمْ خَزَنَتُهَا أَلَمْ یَأْتِكُمْ نَذِیرٌ (8) قَالُوا بَلَى قَدْ جَاءنَا نَذِیرٌ فَكَذَّبْنَا وَقُلْنَا مَا نَزَّلَ اللَّهُ مِن شَیْءٍ إِنْ أَنتُمْ إِلَّا فِی ضَلَالٍ كَبِیرٍ (9) وَقَالُوا لَوْ كُنَّا نَسْمَعُ أَوْ نَعْقِلُ مَا كُنَّا فِی أَصْحَابِ السَّعِیرِ (10) فَاعْتَرَفُوا بِذَنبِهِمْ فَسُحْقاً لِّأَصْحَابِ السَّعِیرِ (11) إِنَّ الَّذِینَ یَخْشَوْنَ رَبَّهُم بِالْغَیْبِ لَهُم مَّغْفِرَةٌ وَأَجْرٌ كَبِیرٌ (12)‏ وَأَسِرُّوا قَوْلَكُمْ أَوِ اجْهَرُوا بِهِ إِنَّهُ عَلِیمٌ بِذَاتِ الصُّدُورِ (13) أَلَا یَعْلَمُ مَنْ خَلَقَ وَهُوَ اللَّطِیفُ الْخَبِیرُ (14).."
"به نام خداوند مهرگستر خیلی مهربان
خجسته کسی بدستش داراگشتگی هاست نیز اوست بر همه چیز اندازه گذاری 1کسی آفریده مردن هم زندگی برای می آزمایدتان هر کدامتان نیکوتر انجامیست؟ نیز اوست پیروزُ خیلی آمرزنده 2کسی آفرید هفت آسمانها نزدیک گردیده ای چیست می بینی در آفرینش مهرگستر از چند فرازی باز برگردان بینایی اینجا می بینی از لغزیده شکافهایی؟ 3 پس برگردان بینایی باردوتایی واژگون می شود سویت بینایی فرومانده ای هم اوست کُندی 4 هم تا برای پیش آراستیم آسمان نزدیکُ به سپید گشته هایی هم گذاشتیمشان سنگهایی برای سرکشان هم فراهم کردیم تا برایشان ناگواری سوزنده 5 هم برای کسانی رویگرداندند به پروردگارشان ناگواری دوزخی هم بدترین جابجاگشتن هاست 6 هنگامی روبرو می شوند درش شنوند تا برایش صدای بدی هم اوست گریزان ساز 7 نزدیک است جدا می شود از خشم هر چه روبرو شوند درش گروهی پرسدشان انبارسازشان آیا نبوده می آمدتان اندرزدهنده ای 8 گویند آره پیش آمدمان اندرزدهنده ای باز دروغ پنداشتیم هم گفتیم چیست فرود آورد خداوند از چیزی؟اگر شمایید جز در تاریکی بزرگی؟9 هم گویند گر بودیم می شندیدم یا اندیشه میگرفتیم چیست بودیم در دسته های سوزنده 10باز شناسند به گناهشان باز کوفتنی برای دسته های سوزنده 11 چون کسانی می ترسند پروردگارشان به پنهان تا برایشان آمرزش گشته ای هم مزدی بزرگیست 12 نیز راز دارید گفته تان یا آشکارسازید بهش چون اوست دانایی به گیرایی بالاجاها 13آیا نباشد می داند کسی آفرید هم اوست نازک دانی سنجنده ای 14 ... "

خدایی که صرفا بخاطر اینکه من مسلمان نیستم مرا جهنمی میکند و به اعمالم توجهی نمیکند انقدر نفهمه که نمیشه ازش چیزی خواست!
با دیدن این نشانه ها پی می برم که زمانی اندرزی از خداوند به من رسید آن را می شنوم هم اندیشه می گیرم که خداوند رسیدگی گرست همین هفت آسمان من خودم اندیشه کردم گفتم اینگونه باشد {پیش ,پس ,راست, چپ,بالا, پایین,اینجایی که خودم هستم}آن هفت آسمان باشد همان سه بردار پیرامون یا چینش آسمان زمین که اگر یک زمان کوتاه همه جا را بنگرم از بس که هدفمند است خسته می شوم همه جا را بنگرم پی آسایش مغزی می گردم هم چیزهایی را که خداوند ناروا نکرد من هم پی ناروا کردنش نمی روم همانند دنبلان جانوران آزاد گوشت یا طلا گذاری برای مردانکه ناروانیست یا الکل خوردن را یا غماربازی را پی زشتکاری رفتن را روا نمی دانم چون خداوند گفت نارواست
پناه بر خداوندی که دست گوش چشم هم اندیشه بهم داد که روزی بازخواست ازم برای اینهمه بخششهایش دارد که سربلندی جز سویش نمی جویم

کوشا
04-20-2015, 09:04 PM
یک نمونه بارز از افرادی که نام برده شد!!!!!
این همه دلیل بر عدم وجود خودا (علمی) وجود داره! در مقابل حتا یک دلیل علمی هم مبنی بر وجود خدا وجود نداره!!!
بعد این بابا که کلن در خرد رو تخته کرده حرف از دلیل عقلی میزنه بدون اینکه دو زار سواد علمی کافی داشته باشه :)))

این همه لازم نیست، یکی کافیه

علم به معنای ساینس خیلی حقیرتر از آن است که بخواهد در رد یا اثبات معقولات حرفی برای گفتن داشته باشد این نوع علم همین قدر که بتواند گلیم خود را از آب بیرون بکشد باید کلاهش را تا هفت آسمان بالا بیندازد !
اما علم به معنای نولج در این زمینه دست بالایی دارد که متاسفانه شما و امثال شما با آن کاملا بیگانه اید.

البته در جستار شکوه روزی که علم ما را قادر به درک لحظات آغازین جهان کرد (http://www.daftarche.com/%D8%AF%D8%A7%D9%86%D8%B4-%D9%88-%D9%81%D9%86%D8%AF%D8%A2%D9%88%D8%B1%DB%8C-22/%D8%B4%DA%A9%D9%88%D9%87-%D8%B1%D9%88%D8%B2%DB%8C-%DA%A9%D9%87-%D8%B9%D9%84%D9%85-%D9%85%D8%A7-%D8%B1%D8%A7-%D9%82%D8%A7%D8%AF%D8%B1-%D8%A8%D9%87-%D8%AF%D8%B1%DA%A9-%D8%A2%D8%BA%D8%A7%D8%B2%DB%8C%D9%86-%D9%84%D8%AD%D8%B8%D8%A7%D8%AA-%DA%A9%DB%8C%D9%87%D8%A7%D9%86-%DA%A9%D8%B1%D8%AF-1464/)، دلیل علمی از نوع اول بر وجود خدا آورده شد.

کوشا
04-20-2015, 09:08 PM

لازم نیست نبود خدا را ثابت کنید

همین مقدار که ثابت کنید ماده ازلی است کافی است.

m@hdi
04-20-2015, 09:58 PM

از منظر علمی (من دنبال فلسفیش نیستم چون نمیتونه اثبات کنه هیچی رو) نمیتوان قاطعانه گفت مثلا قبل از بیگ بنگ چیزی نبوده ولی همین جهان کنونی شروعش با بیگ بنگ بوده و زمان هم از همون موقع شروع شده و این وسط نیازی به خدا برای اثبات این مفاهیم نیست. ولی در مورد قبل از بیگ بنگ فقط فرضیات وجود داره و باید منتظر شکل گیری یک نظریه موند و تا اون موقع بهترین موضع بیخدایی هست و خدا در صورت وجود اگر عاقل باشه من و شما را بخاطر نادانسته ها محاکمه نخواهد کرد و اگر مثل خدای اسلام احمق باشه جهنمی خواهیم شد! اما به نظر شما خدا در صورت وجود که آفریننده جهان است دارای صفات پست انسانی هست که بخواد مثل قرآن به دنبال پر کردن جهنم باشه؟! من که اینطور فکر نمیکنم. شما چطور؟!

sonixax
04-21-2015, 12:47 AM
این همه لازم نیست، یکی کافیه

علم به معنای ساینس خیلی حقیرتر از آن است که بخواهد در رد یا اثبات معقولات حرفی برای گفتن داشته باشد این نوع علم همین قدر که بتواند گلیم خود را از آب بیرون بکشد باید کلاهش را تا هفت آسمان بالا بیندازد !
اما علم به معنای نولج در این زمینه دست بالایی دارد که متاسفانه شما و امثال شما با آن کاملا بیگانه اید.

البته در جستار شکوه روزی که علم ما را قادر به درک لحظات آغازین جهان کرد، دلیل علمی از نوع اول بر وجود خدا آورده شد.

کوشا جان به جای اینکه خودت رو بیسواد تر از چیزی که هستی نشون بدی برو دو تا کتاب بخون! البته کتابی به غیر از توضیح المسائل و چگونگی سکس با کودک شیر خواره!!!
همین علمی که به قول شما نمیتواند گلیمش را از آب بیرون بکشد! اگر نبود خود شمای مسلمانِ بیسواد هنگام مریضی میرفتی دخیل میبستی به قبر فلان عَمام بعدش هم به رحمت همون خدایی میرفتی که نمیتونی وجودش رو ثابت کنی.
اگر شما به راستی علم رو حقیر میدونی مرحله اول مثل پیامبرت باید بری توی غار!!!! و بیخیال تمام امکاناتی بشی که همین ساینس برات فراهم کرده بیسواد جان :)))

sonixax
04-21-2015, 12:48 AM
از منظر علمی (من دنبال فلسفیش نیستم چون نمیتونه اثبات کنه هیچی رو) نمیتوان قاطعانه گفت مثلا قبل از بیگ بنگ چیزی نبوده ولی همین جهان کنونی شروعش با بیگ بنگ بوده و زمان هم از همون موقع شروع شده و این وسط نیازی به خدا برای اثبات این مفاهیم نیست. ولی در مورد قبل از بیگ بنگ فقط فرضیات وجود داره و باید منتظر شکل گیری یک نظریه موند و تا اون موقع بهترین موضع بیخدایی هست و خدا در صورت وجود اگر عاقل باشه من و شما را بخاطر نادانسته ها محاکمه نخواهد کرد و اگر مثل خدای اسلام احمق باشه جهنمی خواهیم شد! اما به نظر شما خدا در صورت وجود که آفریننده جهان است دارای صفات پست انسانی هست که بخواد مثل قرآن به دنبال پر کردن جهنم باشه؟! من که اینطور فکر نمیکنم. شما چطور؟!

چه چیز بهتر از دخیل بستن و آویزان شدن به موهومات وقتی پاسخی نداری مهدی جان ؟!
انسان نادان فقط دنبال راحت کردن و حذف صورت مساله هستش.

Moshref
04-21-2015, 05:44 AM
شایعات دستگیری آرش همه‌اش کُس شعر است آخرین پست در وبلاگ آرش مربوط به 2014 میباشد یعنی چند ماه پیش حالا شاید چند وقتیه که بدلیل مشغله کاری نیستش.

kourosh_iran
04-21-2015, 06:55 AM

خدا و ازلی بوده ماده هر دوتا فرضیه هایی هستن که میتونن درست باشن. هیچ کدام هم تاکنون از نظر علمی و عقلانی ثابت نشدن و فکر نمیکنم هیچوقت هم بشه این کار رو کرد.
حالا شما بگو چرا یکی بر دیگری ترجیح داره؟
ما با هر دو میتونیم همه چیز رو توجیه کنیم.
اتفاقا فرض وجود خداست که مشکلات بیشتری بوجود میاره و برای سوالات و تناقضات بیشتری باید جواب پیدا کرد. بطور مثال مسئلهء شر تنها با فرض وجود خداست که یک مشکله، وگرنه با فرض عدم وجود خدا این مسئله اصولا وجود نداره که نیازی به جواب داشته باشه.

mbk
04-21-2015, 08:01 AM
"( إن الذین قالوا ربنا الله ثم استقاموا تتنزل علیهم الملائكة ألا تخافوا ولا تحزنوا وأبشروا بالجنة التی كنتم توعدون ( 30 ) نحن أولیاؤكم فی الحیاة الدنیا وفی الآخرة ولكم فیها ما تشتهی أنفسكم ولكم فیها ما تدعون ( 31 ) نزلا من غفور رحیم ( 32 ) )""چون کسانی گفتند پروردگارمان خداوندِ پس خواستند برپاباشند چند فرو می آید برشان داراگشته های فرشته که نباشد بیم می دارید هم نباشد اندوه می خورید هم مژده بگیرید به باغ همانکه بودید پیش پیمان می گرفتید 30 ماییم سرپرستانتان در زندگیِ نزدیک هم در واپسین هم تا برایتان درشان چه دل می کشد تنهاتان هم تا برایتان درشان چه فرامی خوانید 31فرو آمده ای از خیلی آمرزنده ء خیلی مهربان32"

اتفاقا فرض وجود خداست که مشکلات بیشتری بوجود میاره و برای سوالات و تناقضات بیشتری باید جواب پیدا کرد. بطور مثال مسئلهء شر تنها با فرض وجود خداست که یک مشکله، وگرنه با فرض عدم وجود خدا این مسئله اصولا وجود نداره که نیازی به جواب داشته باشه.
من تا کنون از این دست روشنگری های خوب هم بد برهان خیر شر نخواندم چون کششی ندارم که بیراه اند یا خداناباوری که هر چه ایم خودمانیم خودشان یک کمونیست اند که چشم ندارند برتر از خود ببینند چشم تنگند
باز یک چیزی هست در پیرامون سختی هم آسانی می بینم خداوند می گوید برای این است که از رنج هم فشار ناامید نشوید هم از آسانی خوشحال, آدمی یکدست باشید تا که زندگی پیش برود من خودم خداوند بهم شکم داد {خداوند نیاورده }با خداوند در بیافتم غذا نخورم پسِ زمانی رنجور هم افتاده می شوم تا بمیرم واپسین بگویم خداوند بد مرا می خواهد؟ یا که چشم داشت بیش از اندازه داشته باشم غذا فراوان بخورم یک بیماری دیگر بگیرم بمیرم
خداوندا مرا از ناباوران مکن که در گوشهاشان سنگینی است هم این سخنت برشان کور است پاس تو ای خداوند که باران سرازیر می کنی زمین با آن می شکافی باز می رویانی درش دانه ای برای خوراکی ما مرا نماز خوان بدار

کوشا
04-22-2015, 07:53 PM

اگر توانایی تحلیل اینکه زمان و مکان توهمی ساخته ذهن علیل انسان است را داشتید مشکل یکبار برای همیشه برایتان حل می شد.

sonixax
04-22-2015, 09:58 PM
اگر توانایی تحلیل اینکه زمان و مکان توهمی ساخته ذهن علیل انسان است را داشتید مشکل یکبار برای همیشه برایتان حل می شد.

اگر توانایی تحلیل اینکه فضا-زمان ساخته ذهن خارق العاده انسان نیست! بلکه از حقایق علمیست و در صورت توقف زمان!!! یا نبودش یا هر چیز دیگر فضا معنی نمیدهد و برعکس!!! (یعنی متافیزیکی که شما بهش آویزون شدید = کشک) و برعکسش خدا و قرآن و ... ساخته ذخن یک سری شارلاتان و بیسواد و عقب افتاده در وسط بیابانهای عربستان و اسرائیل و مصر هستند تازه میشد به اینکه درک درستی از جهان هستی داشته باشید و در راه حل شدن مشکلتان قدم گذاشته اید امیدوار شد !!!

کوشا
04-25-2015, 08:25 PM
اگر توانایی تحلیل اینکه فضا-زمان ساخته ذهن خارق العاده انسان نیست! بلکه از حقایق علمیست و در صورت توقف زمان!!! یا نبودش یا هر چیز دیگر فضا معنی نمیدهد و برعکس!!! (یعنی متافیزیکی که شما بهش آویزون شدید = کشک) و برعکسش خدا و قرآن و ... ساخته ذخن یک سری شارلاتان و بیسواد و عقب افتاده در وسط بیابانهای عربستان و اسرائیل و مصر هستند تازه میشد به اینکه درک درستی از جهان هستی داشته باشید و در راه حل شدن مشکلتان قدم گذاشته اید امیدوار شد !!!

خوب شما اینقدر میزان کمالاتتان بالا و در اوج !!! است بفرمایید که ما اکنون در کجای هستی و در چه زمانی از آن هستیم؟ !!!!

sonixax
04-25-2015, 08:46 PM
خوب شما اینقدر میزان کمالاتتان بالا و در اوج !!! است بفرمایید که ما اکنون در کجای هستی و در چه زمانی از آن هستیم؟ !!!!

انسان خردمند میگوید نمیدانم!
انسان نادان میگوید در قرآن نوشته :))))

m@hdi
04-26-2015, 07:18 AM
انسان خردمند میگوید نمیدانم!
انسان نادان میگوید در قرآن نوشته :))))

یادمه تو کانال 4 با یکی از دانشمندان ایرانی ناسا داشت صحبت میکرد و سوالات مختلفی را مجری از او میپرسید بعد در جواب یکی از سوالات گفت ما نمیدانیم ولی دنبالش هستیم که بدانیم بعد وقتی مجری گیر داد گفت ما مثل آ.... بعد حرفشو قطع کرد گفت مثل فیلسوفا نیستیم که ادعا میکنن برای هر چیزی جواب دارن! مشخص بود میخواست بگه آخوندا یادش افتاد تلویزیون ایرانه!

محمد گفته هر کسی که دنبال علمه به غیر از قرآن رجوع کنه گمراه میشه! یکی از علومی که محمد فهمیده بود این بود که زمین 7 طبقه است و اگر با طناب به طبقه هفتم بروی از اونطرف میفتی! خاک تو سر دانشمندا که هنوز خیال میکنن زمین کرویه! و خاک بیشتر تو سر نیوتون که حرف از جاذبه زد! علت این خاک بر سری ها اینه که برای علم به غیر قرآن رجوع کردن!

Agnostic
05-04-2015, 04:51 PM
1- هزینه نگهداری سایتی مثل افشا روی سرویس رایگان وبلاگ فقط پول دامنه است که بین 10- تا 20 دلار برای تاپ لول ها است و برای دامنه های ملی تا 50 دلار هم میرسد. پس هزینه هنگفتی ندارد و یک کسی که اینهمه مطلب نوشته نمی آید بخاطر 10 تا 50 دلار در سال جمعش کند. اگر رفته پی تجارت پس باید مثلا قبلا با 200 الی 500 دلار دریافتی کمپ پناهندگی سالی 50 دلار دامنه می خریده حالا تاجر شده باید 50 دلار براش اهمیتی نداشته باشد.

2-هر چه سایتهای آینه بیشتر باشد اهمیت مطلب برای گوگل بیشتر میشود! پس بی اطلاع از اهمیت سایت آینه است که سایت را بسته. سایت افشا هم مطالبش با زندیق فرق می کرد.

3- اکثر جهادهای محمد رسول الله یا دزدی کاروانهای تجاری بوده یا دزدی زنان و دختران بوده یا ترورهای ناجوانمردانه بوده که در زندیق و کتبی که در حوزه علمیه قم تدریس میشود شرح آن هست. پس یک مسلمان معتقد دزدی و ترور برایش حلال است.

4- با توجه به بند سوم جمهوری اسلامی از قبل از تاسیس تا بعد از تاسیس به ترور مشغول بوده و تاکنون هم اولویت ترور بوده.

5- در قتلهای زنجیره ای هم طراحان و هم مجریان هردو از هر دو جناح راست و چپ حکومت اسلامی بودند.

6- جمهوری اسلامی طرح نفوذ به مخالفان سیاسی و مذهبی را از ابتدا داشته و دارد و از آمریکا و اروپا ترسی ندارد یک عده از مخالفان را اصلا حق ندارد ترور کند ولی بقیه را می تواند ترور کند. در سال67 با چراغ سبز کشورهای غربی مخالفان را قتل عام کردند.

7- آگاه باشید اروپا و آمریکا یکدست نیست و عده کمی انسان دوست هستند ولی عده ای از سیاستمداران پرنفوذ غرب از حکومت اسلامی حمایت می کنند و آنها خواست ملایان را انجام می دهند. برای غرب اهمیت دارد مردم ایران خرافاتی باشند و عقب مانده فرهنگی باشند تا دانشمندان و سرمایه دارانش به غرب مهاجرت کنند و عده ای احمق مذهبی به مملکت تر بزنند و کشور را عقب ببرند تا هیچوقت برای غرب شاخ نشود. آن سیاستمداران غربی و ماموران سیا و ... آرش بی خدا برایشان عنصر نامطلوب است و امثال وی را راحت در معاملات سیاسی و امنیتی حذف می کنند. الان هم کل خاورمیانه را حکومت اسلامی کرده اند.

8- دین اسلام دین تبلیغی است پس در کنار نقد علمی و فلسفی باید برای مبارزه با اسلام فعالیت تبلیغی انجام شود. در ایران روزانه صدها هزار ساعت کاری صرف تبلیغات اسلام میشود. در جهان نیز روزانه صدها هزار ساعت کاری برای مسلمان کردن مردم صرف می کنند. پس فعالیت تبلیغی هر چه علیه اسلام بشه کم است.

جناب فهیمی هم حدود 3 یا 4 سال پیش در جریان تبادل لینک به من گفت که قصد جمع کردن سایت را دارد و دست آخر هم همین کار رو کرد. مدتی بعد هم کاوه سرا جمع شد. برای همین نه تنها تعجب نکردم بلکه میدانستم که چه خبر است اصولن.

حتا زندیق با اینکه در حال نوسازی هستش نوشته تازه روی خودش قرار نمیده!!! چون اصولن از یک قرآن و حدیث و ... که 1400 سال است که به همان شکل باقی مانده بیش از این نمیشود مطلب جهت نقد کردن بیرون کشید و فقط کسانی که عقل درست و حسابی ندارند و یا معلول ذهنی هستند پس از مطالعه این همه مطالب منطقی و علمی کماکان مسلمان باقی میمانند!!!! که شکر همان الله در ایران تعدادشان اصلن کم نیست :(

شخصن به این خاطر دیگه فعالیت اون طوری ندارم چون انگیزه ای براش ندارم!!! اون همه با اشتیاق زور میزنی مطلب جمع آوری میکنی، مینویسی، سایت درست میکنی، هزینه میکنی به خیال خودت روشنگری کردی. بعدش با یک تغییر رنگ از قهوه ای به سبز و از سبز به بنفش هر زوری زدی پشم میشه میره هوا!! خوب مگه آدم دیوانست وقت و زندگی و جان و مال و همه رو بذاره برای این کارها!!! میره دنبال پول درآوردن و زندگیش

حقیقت اینه که بعد سال 88 مردم از تغییر بسیار ناامید شدن و به دنبال بحث های سیاسی نیستند اینو من هم از وضعی که در دانشگاه دیدم شاهد آن هستم هم در بین دوستانم هم در بین فامیل. اگه مردم حساسیتی که در سال 88 داشتند مثلا در تابستان 91 داشتند انقلاب میشد چون انتخاب شدن یا نشدن موسوی فرقی در سیاست های کلان جمهوری اسلامی که خامنه ای تعیین میکنه و از طریق مجلس فرمایشیش به دولت اجبار میکنه حاصل نمیشد ولی چند برابر شدن قیمتهای کالاهای اساسی چیزیه که بر زندگی روزمره مردم تاثیرگذاره و ربطی نداره که دنبال سیاست باشند یا نه.

همین مساله هم در مورد موضوعات مذهبی هست و کسی دنبال اینجور چیزها نمیره و متاسفانه با بدتر شدن زندگی مردم ملت تازه بیشتر مذهبی شدن و به خدا آویزون شدن تا خدا مشکلاتشونو حل کنه و اصلا دنبال این نیستن که اعتقادات مذهبیشونو از دست بدن.

m@hdi
05-04-2015, 07:17 PM
8- دین اسلام دین تبلیغی است پس در کنار نقد علمی و فلسفی باید برای مبارزه با اسلام فعالیت تبلیغی انجام شود. در ایران روزانه صدها هزار ساعت کاری صرف تبلیغات اسلام میشود. در جهان نیز روزانه صدها هزار ساعت کاری برای مسلمان کردن مردم صرف می کنند. پس فعالیت تبلیغی هر چه علیه اسلام بشه کم است.

من که شخصا دیگه در اسک دین فعالیت نمیکنم. این همه سال این همه انرژی گذاشتم اما نتیجه .... واقعا نمیدانم مشکل از کجاست اینها واقعا نفهم هستند و برخی سفسطه ها برای اینا شده اصل مثلا باور دارند همانطور که باید به پزشک اعتماد کرد برای درک اسلام هم باید به آخوند مراجعه کرد و همانطور که عمده پزشکا دنبال گول زدن نیستند و به دنبال کمک کردن هستند آخوندها هم همینطورن! بحث هم بکنی بی دلیل موضع میگیرن و وقتی که کار بیخ پیدا بکنه یا موضوع رو قفل میکنن یا حذف میکنن یا بن میکنن!

این فضای وب هست که راهی وجود نداره تا به مخ ملت نفوذ کرد و از اسلام برشون گردوند وگرنه فیلتر میشی یا اگه کسی رو هم دورت جمع کنی اگه تعدادشون چند رقمی بشه میان سر وقتت! در جامعه هم که اصلا امکانش نیست تریبونی داشته باشی نه اجازه دادن کانال رادیویی میدهند نه تلویزیونی نه روزنامه نه مجله نه کتاب! عملا هیچ راهی باقی نمیمونه جز تاسف خوردن!

این عوضی ها هیچ حقی برای کفار و مرتدان و ملحدان قائل نیستند و نسخه های تکامل یافته این انگلها خوشبختانه حق حیات برای امثال ما قائل هستند اما منوط به خفگی ما! چرا؟! چون ما برای جامعه خطرناکیم! دوستی چه زیبا میگفت "تو سر میبری تو سنگسار میکنی تو اعدام میکنی تو دست قطع میکنی تو تجاوز میکنی اونوقت من بی دین خطرناکم؟!"

بی خیال بابا. اعصاب خودتو خورد نکن.

kourosh_iran
05-04-2015, 08:00 PM
همانطور که باید به پزشک اعتماد کرد برای درک اسلام هم باید به آخوند مراجعه کرد و همانطور که عمده پزشکا دنبال گول زدن نیستند و به دنبال کمک کردن هستند آخوندها هم همینطورن!
همون دکترش هم آدمه و همینطوری فرض کنی همشون همیشه به هر قیمتی دنبال کمکن و نفع خودشون رو در نظر نمیگیرن، احمقانه و ناکاراست.
من خودم اینو تجربه کردم.
واسه یه مریضی دکتر رفتم همش ازم پول میگرفت اساسی درمان نمیکرد، منم دست آخر خشمگین شدم پولم نداشتم خب هی بریزم توی جیب دکتره و آخرش خودم بدون هزینه و بعلاوه اون همه زمان و دردسر، بهتر از دکتره تونستم خودم رو درمان کنم! دکتره یا کارش رو بلد نبود یا میخواست جیب خودش رو پر کنه یا هر دو بالاخره!

m@hdi
05-04-2015, 08:22 PM
همون دکترش هم آدمه و همینطوری فرض کنی همشون همیشه به هر قیمتی دنبال کمکن و نفع خودشون رو در نظر نمیگیرن، احمقانه و ناکاراست.
من خودم اینو تجربه کردم.
واسه یه مریضی دکتر رفتم همش ازم پول میگرفت اساسی درمان نمیکرد، منم دست آخر خشمگین شدم پولم نداشتم خب هی بریزم توی جیب دکتره و آخرش خودم بدون هزینه و بعلاوه اون همه زمان و دردسر، بهتر از دکتره تونستم خودم رو درمان کنم! دکتره یا کارش رو بلد نبود یا میخواست جیب خودش رو پر کنه یا هر دو بالاخره!

البته شما عاقلی و مقایسه بین پزشک و آخوند کلا منطقی نیست. اولا پزشک علم تجربی رو یاد میگیره آخوند علم به اینکه کونمونو چجوری به شیوه الله پسند بشوریم! دوما علم پزشکی اساسش بر خدمت هست ولی علم آخوند اساسش بر تحمیق هست. سوما پزشک براساس واقعیات حرف میزنه آخوند براساس موهومات. چهارما پزشک اگه گیر 3 پیچ بدی توضیح منطقی داره که بهت بده ولی آخوند هیچ توضیح منطقیی نداره بده مثل قرآن که برای بسیاری چیزها (مثل توحید و معاد) اصلا توضیحی نمیده و فقط میگه اگه قبول نکنی تو جهنم چوب تو کونت میکنم همونطور که یه آخوند اگه زورش نرسه میگه شما مغرضی و اگه ادامه بدی تهدیدت میکنه. پنجما علم پزشکی زیر سوال رفته نیست و خودشو اثبات کرده اما علم آخوند یک چیزی هست که کلش زیر سواله.

sonixax
05-04-2015, 09:26 PM
1- هزینه نگهداری سایتی مثل افشا روی سرویس رایگان وبلاگ فقط پول دامنه است که بین 10- تا 20 دلار برای تاپ لول ها است و برای دامنه های ملی تا 50 دلار هم میرسد. پس هزینه هنگفتی ندارد و یک کسی که اینهمه مطلب نوشته نمی آید بخاطر 10 تا 50 دلار در سال جمعش کند. اگر رفته پی تجارت پس باید مثلا قبلا با 200 الی 500 دلار دریافتی کمپ پناهندگی سالی 50 دلار دامنه می خریده حالا تاجر شده باید 50 دلار براش اهمیتی نداشته باشد.

هزینه فقط سالی 50 دلار برای یک دامین نیست! که تازه سالی 50 دلار هم نیست سالی 8 دلاره!!! ولی صرف کردن وقت برای نگهداری یک سایت برای کسی که در اروپا زندگی میکنه یعنی صرف هزینه هنگفت!!! یعنی چی ؟! یعنی در قبال هر ساعت وقت صرف کردن در روز برای شخص میتونه تا 100 یورو هزینه داشته باشه. به عبارت ساده تر طرف باید از کارش بزنه!! (در شرایطی که فقط بخواد روزی یک ساعت وقت بذاره) و این یک ساعت خودش میتونه چیزی بین 50 تا 100 یورو و بیشتر بسته به شغل شخص بهش خسارت وارد کنه. همه هم مثل من نیستند که بخواند از وقت استراحتشون بزنند مطلب بنویسند!!!

2-هر چه سایتهای آینه بیشتر باشد اهمیت مطلب برای گوگل بیشتر میشود! پس بی اطلاع از اهمیت سایت آینه است که سایت را بسته. سایت افشا هم مطالبش با زندیق فرق می کرد.

منظورتون از آینه چیه ؟!
اگر منظورتون مطلب مشترک بر روی دامنه های مختلف هست باید خدمتتون عرض کنم دقیقن برعکسه!!!

Why Pointing Multiple Domains at One Website Isn't SEO Best Practice (https://www.liveeditaurora.com/blog/2014/08/04/why-pointing-multiple-domains-at-one-website-isnt-seo-best-practice)

3- اکثر جهادهای محمد رسول الله یا دزدی کاروانهای تجاری بوده یا دزدی زنان و دختران بوده یا ترورهای ناجوانمردانه بوده که در زندیق و کتبی که در حوزه علمیه قم تدریس میشود شرح آن هست. پس یک مسلمان معتقد دزدی و ترور برایش حلال است.

نگرفتم چی گفتید !!!

4- با توجه به بند سوم جمهوری اسلامی از قبل از تاسیس تا بعد از تاسیس به ترور مشغول بوده و تاکنون هم اولویت ترور بوده.

اولویت حتا برای جمهوری اسلامی بقا هستش! نه ترور!!! در شرایطی که ترور در خارج از کشور میتونه منجر به اعمال تحریمها و خطر جنگ با ابرقدرتها بشه این کارها صورت نمیگیره! کما اینکه الان سالهای ساله که شاخک های تروریستی جمهوری اسلامی در خارج از کشور فعال نیستد! که اگر بودند اهداف خیلی خیلی خیلی خیلی درشت تر و تاثیر گذار تر از آرش بیخدا و یسنا باخدا و ... وجود دارند که قطعن اولویت خواهند داشت.

5- در قتلهای زنجیره ای هم طراحان و هم مجریان هردو از هر دو جناح راست و چپ حکومت اسلامی بودند.

فتلهای زنجیره ای مربوط به دهه هفتاد هستند! یعنی حدود 20 سال پیش و بعد از اون تا حالا جمهوری اسلامی دست به عملیات مشابه برای کشتن و ترور مخالفین در خارج از کشور دست نزده.
قتل‌های زنجیره‌ای ایران - WiKi (http://fa.wikipedia.org/wiki/%D9%82%D8%AA%D9%84%E2%80%8C%D9%87%D8%A7%DB%8C_%D8% B2%D9%86%D8%AC%DB%8C%D8%B1%D9%87%E2%80%8C%D8%A7%DB %8C_%D8%A7%DB%8C%D8%B1%D8%A7%D9%86#.D9.85.D8.AA.D9 .88.D9.82.D9.81_.D8.B4.D8.AF.D9.86_.D9.82.D8.AA.D9 .84.E2.80.8C.D9.87.D8.A7)
همچنین امروزه افرادی بسیار کله گنده تر و با نفوذ تر از آرش بیخدا در صحنه سیاسی و مخالفین خارج از کشور هستند که همان طور که پیشتر گفتم در اولویت قرار دارند.

6- جمهوری اسلامی طرح نفوذ به مخالفان سیاسی و مذهبی را از ابتدا داشته و دارد و از آمریکا و اروپا ترسی ندارد یک عده از مخالفان را اصلا حق ندارد ترور کند ولی بقیه را می تواند ترور کند. در سال67 با چراغ سبز کشورهای غربی مخالفان را قتل عام کردند.

باز که رفتید سر پله اول!!!! شرایط امروز با دیروز بسیار متفاوت است! در ضمن جمهوری اسلامی مثل سگ از آمریکا و اروپا میترسد وگرنه این طوری با خفت تمام تن به مذاکرت و قبول خواست غربی ها نمیداد.

7- آگاه باشید اروپا و آمریکا یکدست نیست و عده کمی انسان دوست هستند ولی عده ای از سیاستمداران پرنفوذ غرب از حکومت اسلامی حمایت می کنند و آنها خواست ملایان را انجام می دهند. برای غرب اهمیت دارد مردم ایران خرافاتی باشند و عقب مانده فرهنگی باشند تا دانشمندان و سرمایه دارانش به غرب مهاجرت کنند و عده ای احمق مذهبی به مملکت تر بزنند و کشور را عقب ببرند تا هیچوقت برای غرب شاخ نشود. آن سیاستمداران غربی و ماموران سیا و ... آرش بی خدا برایشان عنصر نامطلوب است و امثال وی را راحت در معاملات سیاسی و امنیتی حذف می کنند. الان هم کل خاورمیانه را حکومت اسلامی کرده اند.

با کمال پوزش! تئوری توطئه هستش این ادعا.
اروپایی که همین امروز از دست تروریستها امنیت ندارد و باید امروزه داخل خاک خودش به جنگ تروریستهای مسلمان برود هرگز پشتیبان و بوجود آورنده آنها نبوده و نیست. برای نمونه همین چند روز پیش یک مسابقه دوچرخه سواری در شهر فرانکفورت آلمان به خاطر عملیات تروریستی کنسل شد.

لغو مسابقه دوچرخه‌سورای فرانکفورت از بیم حمله تروریستی | آلمان | DW.DE | 01.05.2015 (http://www.dw.de/%D9%84%D8%BA%D9%88-%D9%85%D8%B3%D8%A7%D8%A8%D9%82%D9%87-%D8%AF%D9%88%DA%86%D8%B1%D8%AE%D9%87%D8%B3%D9%88%D 8%B1%D8%A7%DB%8C-%D9%81%D8%B1%D8%A7%D9%86%DA%A9%D9%81%D9%88%D8%B1%D 8%AA-%D8%A7%D8%B2-%D8%A8%DB%8C%D9%85-%D8%AD%D9%85%D9%84%D9%87-%D8%AA%D8%B1%D9%88%D8%B1%DB%8C%D8%B3%D8%AA%DB%8C/a-18422940)

این مساله هم که آی اروپا میترسه ما براش شاخ شیم پس میزنه توی سرمون هم نوعی خود فریبی هست برای اینکه شکستهای خودمون رو بندازیم گردن دیگران!!!!
ایرانیها و در کل مسلمانان خاورمیانه (تازه اون هم بدبختاشون و نه همشون) تحفه هستند که همه دنیا دست گذاشتن روشون که عقب مونده نگهشون دارند ؟! چرا همین اروپایی ها و غربیها زورشون به کره ای ها مثلن نرسید که هیچ کمکشون هم کردند که بشند نامبر وان ؟!
چرا به همون چین و روسیه که مدام علیه آمریکا و اروپا اعلام دشمنی میکنند زورشون نمیرسه و چرا علیه اوها توطئه چینی نمیکنند ؟!
برای همین این مدل استدلالها که بخوایم ترور گرداننده افشا و کم فعالیت شدن آرش بیخدا را بچسبانیم به خواست اروپایی ها تئوری توطئه ای بیش نیست.

اصولن دین نیازی به تبلیغ ندارد! مگر اینکه نوپا باشد مثل شاهدان یهوه!
دین چه اسلام چه مسیحیت چه یهودیت منابع سرشار و بی پایان مالی دارد و به شکل سنتی از والدین به فرزند بدون هیچ تبلیغی منتقل میشود. من سراسر با اینکه فعالیت کردن علیه اینها هر چه قدر هم باشد کم است موافقم. ولی بد نیست بخوانید این را :

90 درصد جوانان ما امروز از اسلام فاصله گرفته اند - راه مبین (http://www.rahemobin.ir/%D8%B3%DB%8C%D8%A7%D8%B3%DB%8C/item/7636-%D8%A8%D8%B1%D8%AE%DB%8C-%D8%A7%D8%B2-%DA%A9%D9%88%D8%AA%D9%87-%D8%A8%DB%8C%D9%86%D8%A7%D9%86-%D8%A7%D8%B2-%D8%B3%D8%AE%D9%86%D8%A7%D9%86-%D8%B1%D9%88%D8%AD%D8%A7%D9%86%DB%8C-%D8%A8%D8%B1%D8%AF%D8%A7%D8%B4%D8%AA-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%A7%D9%86%D8%AD%D8%B1%D8%A7%D9%81%DB%8C-%D9%85%DB%8C-%DA%A9%D9%86%D9%86%D8%AF-90-%D8%AF%D8%B1%D8%B5%D8%AF-%D8%AC%D9%88%D8%A7%D9%86%D8%A7%D9%86-%D9%85%D8%A7-%D8%A7%D9%85%D8%B1%D9%88%D8%B2-%D8%A7%D8%B2-%D8%A7%D8%B3%D9%84%D8%A7%D9%85-%D9%81%D8%A7%D8%B5%D9%84%D9%87-%DA%AF%D8%B1%D9%81%D8%AA%D9%87-%D8%A7%D9%86%D8%AF.html)

این را منِ مخالف اسلام اعلام و ادعا نمیکنم!!! معاون سیاسی استاندار تهران اعلام فرموده اند!!!
پس همان طور که مخالفین اسلام گفته اند بزرگترین تبلیغ علیه هر دینی خود اون دین هست. کشوری که بر پایه قوانین دین گردانده شود خواه نا خواه ، دانسته یا ندانسته دارد دین را میریزد به زباله دانی. پس باید خوشحال هم بود که با اینکه ایران اسلامیزه شده، قوانین اسلامی شده قانون اساسی اش و یک مشت آخوند بهش حکومت میکنند بنا بر طبق گفته خود اسلامگرایان راهشان به سنگ خورده و مردم از دین دور شده اند!! بهتر.

m@hdi
05-05-2015, 07:43 AM
با حرفاتون موافقم بجز این 2 قسمت:

اروپایی که همین امروز از دست تروریستها امنیت ندارد و باید امروزه داخل خاک خودش به جنگ تروریستهای مسلمان برود هرگز پشتیبان و بوجود آورنده آنها نبوده و نیست.

گروهکی مثل داعش بیشتر برای خود مسلمین مضر هست تا اروپا. داعش شده بهانه خوبی که مسلمین تندرو از اروپا برن خاورمیانه. کشته شدن مسلمانان بنیادگرا به نفع اروپاست اون هم در جنگی که اروپا هزینش رو نمیده بلکه خود مسلمین باید با اونها درگیر شن.

ایرانیها و در کل مسلمانان خاورمیانه (تازه اون هم بدبختاشون و نه همشون) تحفه هستند که همه دنیا دست گذاشتن روشون که عقب مونده نگهشون دارند ؟! چرا همین اروپایی ها و غربیها زورشون به کره ای ها مثلن نرسید که هیچ کمکشون هم کردند که بشند نامبر وان ؟!

خاورمیانه فرق میکنه با کره جنوبی. خاورمیانه سرشار از منابع انرژی هست که مورد نیاز غربیهاست و چی بهتر از اینکه حکومتهای دست نشانده راس کار کشورهای خاورمیانه باشند و نفت ارزان قیمت در اختیار غرب بگذارند؟!

نکته دیگر اینکه خاورمیانه ای که گنداب شود محیط ناامید کننده ای برای مغزها و سرمایه داران خاورمیانه میشود و آنها را به غرب میبرد که این هم باز به نفع غرب است.

در نهایت اینکه در به وجود آمدن چنین وضعیتی در خاورمیانه غرب دخیل بوده یا نه مشخص نیست ولی چیزی که واضحه اینه که غرب از این وضعیت سود میبره و بعید نیست که غرب خودش این اتفاقات رو هدایت کنه.

گفتم هدایت چون مشکل از خود اسلامه ولی این رو در نظر داشته باشید که مدتها پیش عموم علمای اسلام و حکومت های اسلامی فهمیده بودند که اسلام گند میزنه به کشورشون. مثلا در ایران عموم علما با شاه مشکلی نداشتند و این خمینی بود که به قول حسنین هیکل از 14 قرن پیش شلیک شد به الان. در امپراطوری عثمانی که شامل خاک عربستان هم میشد امامان و برخی صحابه و نزدیکان پیامبر حرم داشتند ولی وهابیون اونها را تخریب کردند و بعد از فروپاشی امپراطوری عثمانی آل سعود را راس کار آوردند که از نظر مذهبی عقب مانده بودند.

نقش هدایتگرایانه غربیها بعید نیست پس براحتی نگویید که همش تئوری توطئه هست.

mbk
05-05-2015, 10:20 AM
"یَا أَیُّهَا الَّذِینَ آمَنُوا كُونُوا أَنصَارَ اللَّهِ كَمَا قَالَ عِیسَى ابْنُ مَرْیَمَ لِلْحَوَارِیِّینَ مَنْ أَنصَارِی إِلَى اللَّهِ ۖ قَالَ الْحَوَارِیُّونَ نَحْنُ أَنصَارُ اللَّهِ ۖ فَآمَنَت طَّائِفَةٌ مِّن بَنِی إِسْرَائِیلَ وَكَفَرَت طَّائِفَةٌ ۖ فَأَیَّدْنَا الَّذِینَ آمَنُوا عَلَىٰ عَدُوِّهِمْ فَأَصْبَحُوا ظَاهِرِینَ (14)"
"ای هرآن کسانی باورکردید بشوید یاوران خداوند جور چه گفت عیسی فرزند مریم به پاکیزه شوندگان حواریون کسیست یاورانم؟سوی خداوند گفتند پاکیزه شوندگان ماییم یاوران خداوند باز باورکرد گردنده ای از فرزندان اسرائیل هم روی گردانده گردنده ای باز دست گرفتیم کسانی باورکردند بر دشمنانشان باز گردیدند بالا آشکارهایی 14"

پس باید خوشحال هم بود که با اینکه ایران اسلامیزه شده، قوانین اسلامی شده قانون اساسی اش و یک مشت آخوند بهش حکومت میکنند بنا بر طبق گفته خود اسلامگرایان راهشان به سنگ خورده و مردم از دین دور شده اند!! بهتر.
من با فراوانی آدمیان برخورد دارم این نیست همه رویگردان از خداوند باشند برای برخی که سخن خداوندُ می خوانم خیلی خوششان می آید هم برخیشان خودبینانه می گذرند آنها دسته آتشند
من کسی نیستم که بخواهم با باورمند شدن مردم دلخوش باشم یا از باورمند نشدنشان بترسم تنها به اندیشهء خودمم که بندهء خوش بجاآوری باشم هم اگر خداوند خواست از دسته های باغ بهشت بشوم که آنها پیروزند هم سخت از خداوند هم از ناگوارایش می ترسم هم هرکه دانشمند باشد بایستی اینگونه باشد هم یاد بیاورد خداوند است همه کاره هم نیست خدایی جز خداوند دانای پنهان هم آشکار

sonixax
05-06-2015, 01:00 AM
گروهکی مثل داعش بیشتر برای خود مسلمین مضر هست تا اروپا. داعش شده بهانه خوبی که مسلمین تندرو از اروپا برن خاورمیانه. کشته شدن مسلمانان بنیادگرا به نفع اروپاست اون هم در جنگی که اروپا هزینش رو نمیده بلکه خود مسلمین باید با اونها درگیر شن.

نمیدونم میدونید یا نه! ولی حملات 11 سپتامبر مستقیمن از قلب هامبورگ و از داخل مسجد اعراب هدایت میشد!! هزینه اش رو هم دنیای متمدن داد!!!
مرزهای اروپا محافظت آنچنانی نمیشند و این تروریستها اغلب شهروندی اروپا رو دارند! یعنی در صورت بازگشت یا استفاده از ضعف اروپایی ها در برقراری امنیت مرزهاشون امنیت اروپا به کل از بین خواهد رفت!!!
این مورد آخری رو هم که من گفتم کشفش رو مدیون شک کردن یکی از کارمندان HornBach هستیم وگرنه کلی آدم بیگان میترکیدند میرفتند هوا!!!
یعنی تمام این داستان از بیخ به ضرر اروپا و آمریکاست و نه به نفعشون فقط کافیه اندکی از شراید داخلی اروپا و آمریکا با خبر باشید تا بدونید این حرفها که وجود داعش به نفع آمریکا و اروپاست اصالت و حقیقت ندارند.
بزرگترین متحدین اروپا و آمریکا یعنی عربستان و اسرائیل و ترکیه! بیخ گوش داعش هستند و بدون شک اینها در برابر داعش در صورتی که متوقف نشه بی دفاع هستند. تشخیص یک شهروند اسلامگرای تروریست اروپایی از یک شهروند مسلمان بی آزار و معمولی تقریبن غیر ممکنه!! مگر اینکه خیلی علنی بروز داده باشه و مثلن برای جنگ به عراق رفته باشه!!! خیلی از اینها از طرف سران داعش دستور دارند که در خاک اروپا و آمریکا بمونند تا موقع نیاز دست به عملیات تروریستی بزنند مثل همین مورد آخری که خبرش رو گذاشتم.

خاورمیانه فرق میکنه با کره جنوبی. خاورمیانه سرشار از منابع انرژی هست که مورد نیاز غربیهاست و چی بهتر از اینکه حکومتهای دست نشانده راس کار کشورهای خاورمیانه باشند و نفت ارزان قیمت در اختیار غرب بگذارند؟!

روسیه هم سرشار از انرژیه!!! عربستان هم سرشار از انرژیه و اتفاقن در خاورمیان هست!!! خود آمریکا سرشار از منابع انرژیه اون هم از نوع پاکش تازه!!!! اصولن این وسط نیازی به به جان خریدن این همه دردسر برای دسترسی به انرژی داشته عراق و نداشته افغانستان و تحریم صنایع انرژی ایران نیست!!!!

نکته دیگر اینکه خاورمیانه ای که گنداب شود محیط ناامید کننده ای برای مغزها و سرمایه داران خاورمیانه میشود و آنها را به غرب میبرد که این هم باز به نفع غرب است.

مشخصن کره ای ها و ژاپنی ها و روسها و حتا چینی ها خیلی مغزتر و باهوش تر و گاهن سرمایه دار تر از خاورمیانه ای ها هستند چرا کسی این نقشه ها را برای آنها نمیکشد ؟!

در نهایت اینکه در به وجود آمدن چنین وضعیتی در خاورمیانه غرب دخیل بوده یا نه مشخص نیست ولی چیزی که واضحه اینه که غرب از این وضعیت سود میبره و بعید نیست که غرب خودش این اتفاقات رو هدایت کنه.

غرب در حال حاضر بیشترین سود رو از امنیت همون خاورمیانه خواهد برد! نه نا امن بودنش. یک خاورمیانه امن یعنی :

1 - ارزان شدن انرژیهای فسیلی.
2 - امکان سرمایه گذاری برای تولید نیروگاه های خورشیدی و انرژی پاک که هدف و برنامه اصلی این روزهای شرکتهای انرژیست.
3 - ایجاد امنیت برای اسرائیل و کمرنگ شدن خطر صدور تروریسم و ...
4 - دوری از مسابقه تسلیحاتی به خصوص از نوع اتمیش.

ولی برعکس در ناآرامی خاورمیانه برای غرب هیچ سودی نخوابیده و فقط دید کلاسیک و رفتار استعمارگرایانه کلاسیک 80-90 سال پیش میتونه چپاول منابع نفتی و غیر نفتی رو در سال 2015 توجیه کنه! به عبارت ساده تر چنین چیزی در دنیای سیاسی امروز جایی نداره.
اروپا و آمریکا خیلی وقته که دنبال منابع انرژی ارزان قیمت نیستند!!! اینها 10-20 سالی میشه که دنبال ایجاد بازارهای مصرفی در گوشه و کنار جهان هستند تا بتونند صنایع داخلی خودشون و حجم صادراتشون رو افزایش بدند. در سایه نا امنی و بلبشو و اقتصاد خراب رسیدن به چنین هدفی غیر ممکنه.

در راستای همین هدف اروپا برای صادرات و صادر کنند تسهیلات مالیاتی و اقتصادی وحشتناکی در نظر گرفته!!! چه طوری ؟!
شمای تاجر، اگر یک محصول ساخت اروپا رو بخری و به خارج از مرزهای اتحادیه صادر کنی این مزایا رو خواهی داشت :

1 - مالیاتی که برای خرید اون محصولات دادی رو پس میگیری (19 تا 20%).
2 - مجبور نیستی در قبال فروش دوباره اونها با سود بیشت مالیات پرداخت کنی و اون 19 تا 20% + سودی که برای خودت در نظر گرفتی مال خودته.
3 - از طرف اداره مالیات کشورهای عضو پاداش دریافت میکنی.

پس اگر تاجر خوبی باشی یک شبه میلیاردر میشی!! برای همینه که الان شرکتها و تاجران اروپایی خیز برداشتن برای دسترسی به بازار بکر ایران که توسط کالای بی کیفیت چینی اشباع شده.

Agnostic
05-20-2015, 06:20 PM
ظاهراً‌ تنها جایی در انجیل که مسلمانان توانسته‌اند به‌طریقی آن را به پیامبرشان بچسبانند، مجموعه-فرازهای یوحنا ۱۴ : ۱۵-۱۶ هست. برای توضیحاتِ بیشتر می‌توانید به این نوشتار مراجعه کنید:
آیا عیسى بن مریم بشارت‌گر به پیامبری به نام أَحْمَد بوده است؟ (http://nabard.wordpress.com/2010/07/18/faarghaalee)
مراجعه به این نوشتار هم بد نیست:
آیا محمد بن عبدالله «آن پیامبری» است که یهودیان زمان عیسی منتظر ظهورش بودند؟ (http://nabard.wordpress.com/2010/08/06/aan-nabi/)

دوستمون جوینده نیز رفته پی کار تجارت و وبلاگ رایگانش را حذف کرده. راستی چه شده یک دفعه ۴۰-۵۰ بلاگر تاجر شدن؟ این احتمال است که غربی ها سر منافعشان از چند سال قبل دوباره آدمفروشی کردند همانطور که پلیس فرانسه با تروریستهای وزارت اطلاعات ایران در قتل بختیار شریک شده بود؟ این تعطیلی زنجیره ای دهها وبلاگ مستقل نشانگر چیست؟

Agnostic
05-20-2015, 06:26 PM
ببینید اسراییل مثلا برای اینکه چند سربازش ر‌ا آزاد کند گاه معاملات پیچیده ای با ایران و فلسطینی ها انجام داده. حکومت اسلامی مثل آمریکا و اروپا و اسراییل نیست. مثلا ممکن است چند گروگان را آزاد کنند و یا یک قرار داد تجاری با غربی ها بگونه یک طرفه به ضرر ایران امضا کنند و چند وبلاگ نویس را در برابرش از غربی ها تحویل بگیرند. ترور مخالفان اسلام بقدری اهمیت داشته که بخس قابل توجهی از غزوات و سریه ها به ترور ناجوانمردانه مخالفان اختصاص داشته.

m@hdi
05-20-2015, 07:09 PM
ببینید اسراییل مثلا برای اینکه چند سربازش ر‌ا آزاد کند گاه معاملات پیچیده ای با ایران و فلسطینی ها انجام داده. حکومت اسلامی مثل آمریکا و اروپا و اسراییل نیست. مثلا ممکن است چند گروگان را آزاد کنند و یا یک قرار داد تجاری با غربی ها بگونه یک طرفه به ضرر ایران امضا کنند و چند وبلاگ نویس را در برابرش از غربی ها تحویل بگیرند. ترور مخالفان اسلام بقدری اهمیت داشته که بخس قابل توجهی از غزوات و سریه ها به ترور ناجوانمردانه مخالفان اختصاص داشته.

من که هرچه میگذره نسبت به غربی ها همینطور اسرائیلی ها بدبین تر میشم مخصوصا اگه توافق کنن. بعید نیست سر این بدبختا با جمهوری اسلامی معامله کنند همانطور که در ماجرای مک فارلین با آمریکا و اسرائیل معامله کردند.

ویرایش=یک نکته دیگر هم که در تاپیکی دیگر دوستان به آن اشاره کردند اینه که طرفداران نظام فعالیتشون رو توی شبکه های اجتماعی زیاد کردن و همچنین خبرگذاری های فیلتر شده و به شدت دارن تهدید های وحشیانه مثل اینکه "فلان قدر پول گذاشتم برای کسی که بکشتت" یا "سرتو میبرم" و امثالهم زیاد شده! برخی هم میگن جمهوری اسلامی به نویسنده های این صفحات دست پیدا کرده و مثل صفحه نقی که برخی طرفداراش در ایران رو دستگیر و شکنجه کردن داره از طریق این صفحات مخالفای شاخصشو شناسایی و دستگیر میکنه! واقعا نمیدونم امنیت طرفداری از این صفحات چقدره!

sonixax
05-21-2015, 01:32 AM

چه سودی برای جمهوری اسلامی داره که یک وبلاگ نویس بی نام و نشان که اسم واقعی خودش رو هم نذاشته بوده!!! و هیچ عکس و تصویری ازش نیست رو بگیرند بکشند ؟!
من دارم در غرب زندگی میکنم و خیلی صریح و روشن و با قاطعیت تمام میگم این نظریه دایمی شما در مورد تحویل وبلاگنویسان خرد و بی نام نشان توسط غرب به جمهوری اسلامی تئوری توطئه در حد تیم ملی هستش. خیلی از اینهایی که شما مدام نام میبرید که دستگیر شدند و کشته شدند و ... رو من از نزدیک میشناسم و سالم و سلامت دارند زندگیشون رو میکنند!!! تازه بعضی هاشون به داخل ایران هم رفت و آمد دارند و جمهوری اسلامی اصلن نمیدون طرف کی هست!!!!

Agnostic
05-21-2015, 05:28 PM
چه سودی برای جمهوری اسلامی داره که یک وبلاگ نویس بی نام و نشان که اسم واقعی خودش رو هم نذاشته بوده!!! و هیچ عکس و تصویری ازش نیست رو بگیرند بکشند ؟!
من دارم در غرب زندگی میکنم و خیلی صریح و روشن و با قاطعیت تمام میگم این نظریه دایمی شما در مورد تحویل وبلاگنویسان خرد و بی نام نشان توسط غرب به جمهوری اسلامی تئوری توطئه در حد تیم ملی هستش. خیلی از اینهایی که شما مدام نام میبرید که دستگیر شدند و کشته شدند و ... رو من از نزدیک میشناسم و سالم و سلامت دارند زندگیشون رو میکنند!!! تازه بعضی هاشون به داخل ایران هم رفت و آمد دارند و جمهوری اسلامی اصلن نمیدون طرف کی هست!!!!

من فکر می کنم شخص دیگری جای میلاد پست میزنه!
هدف شما این است که بگویی حکومت اسلامی ایران یک حکومت از نوع تروریسم دولتی نیست!!!
مگر ستار بهشتی را نمیشناسی؟ خود کسانیکه در گفتگو می نوشتند و دستگیر و زندانی شدند چی؟
خیلی عجیبه.
یک بخش اساسی تاریخ صدر اسلام ترور دگراندیشان است.
مگر نمی دانی آمران و ماموران قتلهای زنجیره ای هم از جناح راست بودند و هم از جناح چپ. مگر نمی دانی چه هزینه هنگفت و باجهای اقتصادی به غربی ها دادند تا بتوانند صدها نفر را خارج ایران ترور کنن؟
مگر ستار بهشتی را با شکنجه نکشتند و بعد هم نظام قاطعانه از پلیس قاتل دفاع نکرد؟
چرا برای خوانندگان دفترچه از حکومت اسلامی دفاع می کنی می گویی حکومت هزینه نمی کند تا وبلاگنویسها را دستگیر کند؟ ستار بهشتی یک میلیونیم وبلاگهای تعطیل شده مطلب ضد آخوند و ضد اسلام ننوشته بود.
چندی پیش یک محقق دینی را اعدام کردند چون فقط گفته بود به نظر وی حضرت یونس را ماهی نخورده بود!
من به حوادث بعد از هک گفتگو و دستگیری کاربران گفتگو دات کام مشکوکم. احتمال سو استفاده نهادهای امنیتی از هویت مجازی کاربران زیاد است.
ترور دگراندیشان یک امر ارزشی مهم در اسلام است که برای آن پول کلان خرج می کنند و به آن افتخار می کنند؛ به قول خمینی در صدر اسلام هم همینطور بوده.

sonixax
05-21-2015, 10:44 PM
من فکر می کنم شخص دیگری جای میلاد پست میزنه!
هدف شما این است که بگویی حکومت اسلامی ایران یک حکومت از نوع تروریسم دولتی نیست!!!
مگر ستار بهشتی را نمیشناسی؟ خود کسانیکه در گفتگو می نوشتند و دستگیر و زندانی شدند چی؟
خیلی عجیبه.
یک بخش اساسی تاریخ صدر اسلام ترور دگراندیشان است.
مگر نمی دانی آمران و ماموران قتلهای زنجیره ای هم از جناح راست بودند و هم از جناح چپ. مگر نمی دانی چه هزینه هنگفت و باجهای اقتصادی به غربی ها دادند تا بتوانند صدها نفر را خارج ایران ترور کنن؟
مگر ستار بهشتی را با شکنجه نکشتند و بعد هم نظام قاطعانه از پلیس قاتل دفاع نکرد؟
چرا برای خوانندگان دفترچه از حکومت اسلامی دفاع می کنی می گویی حکومت هزینه نمی کند تا وبلاگنویسها را دستگیر کند؟ ستار بهشتی یک میلیونیم وبلاگهای تعطیل شده مطلب ضد آخوند و ضد اسلام ننوشته بود.
چندی پیش یک محقق دینی را اعدام کردند چون فقط گفته بود به نظر وی حضرت یونس را ماهی نخورده بود!
من به حوادث بعد از هک گفتگو و دستگیری کاربران گفتگو دات کام مشکوکم. احتمال سو استفاده نهادهای امنیتی از هویت مجازی کاربران زیاد است.
ترور دگراندیشان یک امر ارزشی مهم در اسلام است که برای آن پول کلان خرج می کنند و به آن افتخار می کنند؛ به قول خمینی در صدر اسلام هم همینطور بوده.

به به به توهم توطئه به میلاد هم بسط پیدا کرد! تبریک میگم.
جکومت اسلامی هر چیزی که باشد، آن قدری نفوذ ندارد که به دولت فرانسه پول بدهد که یک وبلاگ نویس بی نام و نشان را اخراج یا ترور کند!!!
خرج کردن برای ترور جوینده هم که روی هم رفته صد هزار نفر توی ایرن نمیشناسنش هم پول دور ریختنه!!!
اینها دفاع از جمهوری اسلامی نیست دوست عزیز!!! بلکه اینها خر فرض نکردن دشمن است!!!!!

روزی که جمهوری اسلامی به قدری بدبخت و ضعیف شود که دوباره نیاز داشته باشد آدم بفرستد فرانسه که یک وبلاگنویس را ترور کند، آن روز روز خوشحالی من است. (عَمام میلاد به به)

Theodor Herzl
05-22-2015, 04:15 AM
وبلاگ نویسی ۴-۵ سال پیش خیلی‌ رواج داشت ، الان دیگه همه چیز فیسبوک شده ، من خودم قدیم‌ها ۱۰ تا وبلاگ رو دنبال می‌کردم ، الان اسمشون هم یادم نمیاد!

من به حوادث بعد از هک گفتگو و دستگیری کاربران گفتگو دات کام مشکوکمگفتگو رو کسی‌ حک نکرد ، صاحب سایت تصمیم گرفت از روی بی‌ پولی‌ ببنده سایت رو ، کسانی‌ هم که ایران از گفتگو دستگیر شدند هویت واقعی‌ خودشون رو از روی بی‌ عقلی گفته بودند ، جمهوری اسلامی هیچ کس رو از طریق حک و اینها کشف نکرد.

Reactor
05-23-2015, 11:53 AM
راستی چه شده یک دفعه ۴۰-۵۰ بلاگر تاجر شدن؟

چون عقلشون اومده سر جاش و فهمیدن که دنبال نون باش که خربزه آبه:e420::e105:

Reactor
05-23-2015, 12:32 PM
غرب در حال حاضر بیشترین سود رو از امنیت همون خاورمیانه خواهد برد! نه نا امن بودنش. یک خاورمیانه امن یعنی :

1 - ارزان شدن انرژیهای فسیلی.
2 - امکان سرمایه گذاری برای تولید نیروگاه های خورشیدی و انرژی پاک که هدف و برنامه اصلی این روزهای شرکتهای انرژیست.
3 - ایجاد امنیت برای اسرائیل و کمرنگ شدن خطر صدور تروریسم و ...
4 - دوری از مسابقه تسلیحاتی به خصوص از نوع اتمیش.

ولی برعکس در ناآرامی خاورمیانه برای غرب هیچ سودی نخوابیده و فقط دید کلاسیک و رفتار استعمارگرایانه کلاسیک 80-90 سال پیش میتونه چپاول منابع نفتی و غیر نفتی رو در سال 2015 توجیه کنه! به عبارت ساده تر چنین چیزی در دنیای سیاسی امروز جایی نداره.
اروپا و آمریکا خیلی وقته که دنبال منابع انرژی ارزان قیمت نیستند!!! اینها 10-20 سالی میشه که دنبال ایجاد بازارهای مصرفی در گوشه و کنار جهان هستند تا بتونند صنایع داخلی خودشون و حجم صادراتشون رو افزایش بدند. در سایه نا امنی و بلبشو و اقتصاد خراب رسیدن به چنین هدفی غیر ممکنه.

مواردی که شما اشاره کردید اصالت روح سرمایه داری هست که از امپریالیسم جداست و با خودش امنیت و پول برای همه میاره.

اما جمهوری خواهان هفت تیر کش بی سواد احمق خودخواه رو فراموش کردید که قدرت زیادی هم دارند.

سود این ها در خاورمیانه ی جنگزده و خرتوخر نهفته ست تا قیمت نفت در این منطقه ی سرشار از انرژی هرچه بیشتر بالا بره و جیب این سناتورهای جمهوری خواه که بزرگترین سهامداران شرکت های نفتی هستند رو پرپول کنه و تازه میتونن تفنگ و موشک های متحدان اسلحه سازشون رو هم به کشورهای بحران زده غالب کنند و به این شکل پول فروش نفت اون ها رو هم به جیب خودشون سرازیر کنند و دوسَر سود کنند!

از جماعتی که بخاطر پول و نفع شخصی, بیشتر از 8هزار میلیارد دلار قرض و بدهی رو به شکل مستقیم به کشورشون تحمیل کردن و این همه آدم بی گناه و بدبخت رو زیر دست و پای داعش به امان خدا ول کردند و تازه از همه طلبکار هم هستند واقعا نمیشه انتظار داشت که به این سادگی بازی رو رها کنند.

این تن لش های بیسواد که پول نفت گران بهشون ساخته و نفت بالای 100 دلار همیشه خوشحال و خرکِیفِشون میکنه از هر آدم تندرو و بنیادگرایی در خاورمیانه حمایت خواهند کرد تا بالاخره یک احمق خر مقدس پیدا بشه و یک جایی یک دعوایی درست کنه تا این انگل ها موج سواری رو دوباره شروع کنند.

تلاش اوباما برای بهره برداری از نفت شِیل که میتونه قیمت نفت رو شاید برای همیشه پایین بیاره و علاوه بر اینکه جمهوری خواهان رو تضعیف میکنه, جنگ و التهاب رو تا حد زیادی از روی این سیاره پاک کنه واقعا قابل تقدیره:e41f:

sonixax
05-23-2015, 01:57 PM
مواردی که شما اشاره کردید اصالت روح سرمایه داری هست که از امپریالیسم جداست و با خودش امنیت و پول برای همه میاره.

اما جمهوری خواهان هفت تیر کش بی سواد احمق خودخواه رو فراموش کردید که قدرت زیادی هم دارند.

سود این ها در خاورمیانه ی جنگزده و خرتوخر نهفته ست تا قیمت نفت در این منطقه ی سرشار از انرژی هرچه بیشتر بالا بره و جیب این سناتورهای جمهوری خواه که بزرگترین سهامداران شرکت های نفتی هستند رو پرپول کنه و تازه میتونن تفنگ و موشک های متحدان اسلحه سازشون رو هم به کشورهای بحران زده غالب کنند و به این شکل پول فروش نفت اون ها رو هم به جیب خودشون سرازیر کنند و دوسَر سود کنند!

از جماعتی که بخاطر پول و نفع شخصی, بیشتر از 8هزار میلیارد دلار قرض و بدهی رو به شکل مستقیم به کشورشون تحمیل کردن و این همه آدم بی گناه و بدبخت رو زیر دست و پای داعش به امان خدا ول کردند و تازه از همه طلبکار هم هستند واقعا نمیشه انتظار داشت که به این سادگی بازی رو رها کنند.

این تن لش های بیسواد که پول نفت گران بهشون ساخته و نفت بالای 100 دلار همیشه خوشحال و خرکِیفِشون میکنه از هر آدم تندرو و بنیادگرایی در خاورمیانه حمایت خواهند کرد تا بالاخره یک احمق خر مقدس پیدا بشه و یک جایی یک دعوایی درست کنه تا این انگل ها موج سواری رو دوباره شروع کنند.

تلاش اوباما برای بهره برداری از نفت شِیل که میتونه قیمت نفت رو شاید برای همیشه پایین بیاره و علاوه بر اینکه جمهوری خواهان رو تضعیف میکنه, جنگ و التهاب رو تا حد زیادی از روی این سیاره پاک کنه واقعا قابل تقدیره

خوشبختانه آمریکا یک سیستم سیاسی و حقوقی خیلی درست و اساسی داره. بعنی همین جمهوری خواه ها باید با رای و تائید مردم به قدرت اجرایی دسترسی پیدا کنند وگرنه کنار زده میشند.
این خبر خوبیه! چون اگر بقیه گروه ها (و مشخصن دموکراتها) درست عمل کنند و به جامعه نشون بدند که رفتارشون باعث بهبود شرایط زندگیشون میشه دست جمهوری خواه ها به شدت کوتاه میشه از همه چیز.

مساله بعدی اینه که جریانات سیاسی داخلی آمریکا تنها مشخص کننده رفتار سیاسی کل دنیا در دوران فعلی نیست! یعنی امروز ممکنه آمریکا یک کاری بکنه یا یک قانونی تصویب کنه و در اروپا درست قانونی 180 درجه متفاوت با اون تصویب بشه. اروپای امروز اقتصادش از روی صادرات محصولات تولیدی میچرخه چون اغلب کشورهای اروپایی معادن طبیعی و ذخایر نفتی آنچنانی ندارند! قدرت استعمارگری و دخالت نظامی رو هم دیگه ندارند (مثل همین آلمان) برای همینه که باز همین کشورها از ایجاد بازارهای امن و مصرفی در سایر کشورها حمایت میکنند و همراه جمهوری خواهان آمریکایی نیستند. اخیرن چین هم به جمع کشورهایی که دنبال بازارهای مصرفی میگرده اضافه شده.

بهترین بازار مصرفی هم کشورهایی هستند که توانایی های صنعتی درست و حسابی ندارند و درآمدشون از راه فروش انرژی، مواد خام و توریسم یا کشاورزی به دست میاد. خوشبختانه یا بدبختانه برای کشورهای خاورمیانه نمیشه تمام شدن معادن انرژی رو متصور بود! چرا که این کشورها به خاطر موقعیت خاص جغرافیایی که دارند در صورت تمام شدن معادن نفت خام و انرژیهای فسیلی هم باز میتونند بزرگترین صادرکننده انرژی در تمام جهان باشند. پس مرفه نگه داشتن این کشورها در زیر سایه امنیت و خرید انرژی و فروش محصولات تولیدی به اونهاست چرخ اقتصاد غرب رو در آینده میچرخونه.

کشورهای اروپایی خیلی وقته به این نتیجه رسیدند و برای همینه که کله خرهای دنیا رو تحت فشار گذاشتند که دست از شلوغ بازی بر دارند! همه روزه میشنوید که در اروپا یک کشور یا نهاد خیلی مهم کشور مستقل فلسطینی رو به رسمیت میشناسه (اخیرن واتیکان)، دنبال کوتاه کردن دست آشوب گران از منطقه هستند یا در صدد رام کردن و تضعیفشون بر اومدند (مثل جمهوری اسلامی، بشار اسد، عربستان و ...) - نهایتن چشم اندازه آینده دنیا چشم انداز جالب هستش.

منتها برخی عناصر نا مطلوب (عین خود جمهوری اسلامی گفتم این یک تکه رو :e057:) باید از صحنه سیاسی دنیا حذف بشند یا رام بشند. از جمله اونها همین جمهوری اسلامی با شاخ و شانه کشیدنهای فراوونش، تندروهای حکومت اسرائیل، کره شمالی و امثالهم هستند. در حال حاضر جمهوری اسلامی در اولیت قرار داره به خاطر اینکه بیشترین نقش رو در ناآرام کردن جهان و منطقه داره بازی میکنه. احتمالن مورد بعدی کره شمالی خواهد بود و آخر فهرست هم اسرائیل قرار داره چرا که اسرائیل خطر امنیتی برای هیچ کشور خارجی محسوب نمیشه دست کم تا به امروز.

master
05-23-2015, 07:13 PM
درود...خو من پست ها را همشو نخوندم...اگر بی ربطه رمنده:e40a:
آقا این دولت واس چی دنبال این آرش بیخداست.....؟فقط واس خاطر مطالب و نقد هایی که تو وبلاگش و اونور اینور در مورد اسلام و حکومت زده؟؟
بعد یکی مثل من بخواد خیلی جدی یک سایت راه اندازی کنه و یک محلی رو واسه نقد اسلام فراهم کنه....آیا زندگی کردن در ایران واسش خطریه؟دولت واقعا بد جدی دنبال این آدما می کنه؟یا نه....خیلی هم جدی نیستن و کار چندانی به یک صاحب سایت و ارائه کننده مطالب انتقادی نداره و برای دستگیریش زحمت چندانی نمی کشه؟ممنون می شم...اهل فن و با تجربه ها منو توی این زمینه روشن کنه کلا...خلاصه:e105:....
شما فکر کنید که من می خوام یک سایت راه بندازم و محلی برای انتقاد دین فراهم کنم و مطالبی در اون منتشر کنم...:e420:

Anarchy
05-24-2015, 06:51 AM
درود...خو من پست ها را همشو نخوندم...اگر بی ربطه رمنده:e40a:
آقا این دولت واس چی دنبال این آرش بیخداست.....؟فقط واس خاطر مطالب و نقد هایی که تو وبلاگش و اونور اینور در مورد اسلام و حکومت زده؟؟
بعد یکی مثل من بخواد خیلی جدی یک سایت راه اندازی کنه و یک محلی رو واسه نقد اسلام فراهم کنه....آیا زندگی کردن در ایران واسش خطریه؟دولت واقعا بد جدی دنبال این آدما می کنه؟یا نه....خیلی هم جدی نیستن و کار چندانی به یک صاحب سایت و ارائه کننده مطالب انتقادی نداره و برای دستگیریش زحمت چندانی نمی کشه؟ممنون می شم...اهل فن و با تجربه ها منو توی این زمینه روشن کنه کلا...خلاصه:e105:....
شما فکر کنید که من می خوام یک سایت راه بندازم و محلی برای انتقاد دین فراهم کنم و مطالبی در اون منتشر کنم...:e420:

خب آرش بی خدا اولین کسی بود که به طور جامع به نقد اسلام تو وب فارسی پرداخته ... حالا اینکه چقدر دنبالشن خیلی معلوم نیست . شاید برادران الکی اینا رو میگن تا رعب و وحشت ایجاد کنن !!

در هر صورت ، شما هر فعالیتی بخواید بکنید چه کوچک چه بزرگ ، باید نکات امنیتی رو رعایت کنید و جوری فعالیت کنید که هویتتون مشخص نشه .

این تاپیک رو هم ببینید :

نکته‌های «امنیتی» استفاده از انجمن دفترچه (http://www.daftarche.com/%D8%A2%DA%AF%D8%A7%D9%87%DB%8C%E2%80%8C%D9%86%D8%A 7%D9%85%D9%87%E2%80%8C%D9%87%D8%A7-%D9%88-%D8%A7%D8%AE%D8%A8%D8%A7%D8%B1-%D8%AA%D8%A7%D8%B1%D9%86%D9%85%D8%A7-5/%D9%86%DA%A9%D8%AA%D9%87%E2%80%8C%D9%87%D8%A7%DB%8 C-%C2%AB%D8%A7%D9%85%D9%86%DB%8C%D8%AA%DB%8C%C2%BB-%D8%A7%D8%B3%D8%AA%D9%81%D8%A7%D8%AF%D9%87-%D8%A7%D8%B2-%D8%A7%D9%86%D8%AC%D9%85%D9%86-%D8%AF%D9%81%D8%AA%D8%B1%DA%86%D9%87-967/)

sonixax
05-24-2015, 12:46 PM
خب آرش بی خدا اولین کسی بود که به طور جامع به نقد اسلام تو وب فارسی پرداخته

نه نبوده آنارشی جان! خیلی از مطالب آرش از نوشتار افرادی که قبل از اون شروع کردند بوده مثل مقالات نقد براهین.

درود...خو من پست ها را همشو نخوندم...اگر بی ربطه رمنده
بعد یکی مثل من بخواد خیلی جدی یک سایت راه اندازی کنه و یک محلی رو واسه نقد اسلام فراهم کنه....آیا زندگی کردن در ایران واسش خطریه؟دولت واقعا بد جدی دنبال این آدما می کنه؟یا نه....خیلی هم جدی نیستن و کار چندانی به یک صاحب سایت و ارائه کننده مطالب انتقادی نداره و برای دستگیریش زحمت چندانی نمی کشه؟ممنون می شم...اهل فن و با تجربه ها منو توی این زمینه روشن کنه کلا...خلاصه....
شما فکر کنید که من می خوام یک سایت راه بندازم و محلی برای انتقاد دین فراهم کنم و مطالبی در اون منتشر کنم...

ما در دنیای نقد اسلام افرادی مثل حجت الله نیکویی رو داریم که داخل خود ایران و با اسم و رسم واقعی علیه اسلام تبلیغ کردند. بله دستگیر و زندانی شدند ولی ترور نشدند!!!! رسول دارامروئی رو داریم که یک دفعه ای توبه کرد و دیگه کسی کاری به کارش نداره، چند تا از کاربران گفتگو رو داریم که فقط به زندان محکوم شدند! پس اگر جمهوری اسلامی دنبال ترور و کشتن منتقدین اسلام میبود اول باید میرفت اونهایی که دم دست هستند رو برای ایجاد رعب و وحشت میکشت! که به خاطر اینکه داخل کشور هستند مشکل سیاسی بین المللی براشون بوجود نمیاورد!! اگر جواب نمیداد بعدش میرفت دنبال اینکه بفهمه این بی نام نشونهای اینترنتی خارج از کشور چه کسانی هستند!!! پس مشخصن تمامی این شایعات مربوط به دستگیری و تلاش جمهوری اسلامی برای ترور منتقدین اسلام و ... در خارج از کشور تئوری توطئه و توهم هستش.

ولی طبیعتن وقتی شما داخل ایران هستید اصولن نباید دست به انجام چنین کاری بزنید چونکه به خاطر داخل ایران بودن شانس شناسایی شدنتون بیشتره و اگر تعداد مخاطبینتون از یک حدی بیشتر بشه خواه نا خواه در مرکز توجه قرار میگیرید و این میتونه براتون مشکل درست کنه.

دوستان از کسی که به توی شکم ماهی بودن یونس نقد کرده نام بردند که براش حکم اعدام در نظر گرفتند! ولی آیا از شکایت شاکیان خصوصی در رابطه با تجاوز هم حرفی زدند ؟! نه. آیا اتهام تجاوز واقعی هستش ؟! نمیدونم. ولی میدونم که برای معروف تر و گنده تر از اون آدم که بالاتر هم نام بردم حکم اعدام صادر نشده پس منطقن میتونه پای مسایل دیگه ای در میون باشه که من و شما ازش اطلاع نداریم. شاید یک تصفیه حساب داخل حکومتی!!!

جمهوری اسلامی در حال حاضر در موقعیتی قرار نداره که بخواد از منابع مالی خودش خرج کنه برای پیدا کردن و ترور چهار تا وبلاگنویس در خارج از کشور! دلایلش هم روشنه. یک حرکت اشتباه این طوری میتونه تمام این میلیاردها دلاری که خرج کردند سر توافق هسته ای رو به باد بده! میتونه آتش حمله نظامی به جمهوری اسلامی رو شعله ور کنه. پس هیچ احمقی در شرایطی داره لب مرز نابودی حرکت میکنه پشت واروو نمیزنه. به عبارت ساده تر بهتره جمهوری اسلامی رو انقدر احمق فرض نکنیم! که شاید دلیل اینکه در مبارزه علیهش موفق نبودیم همین احمق فرض کردنش بوده.

ولی به نظر من بهتره شما تا زمانی که داخل ایران هستی سعی نکنی از این مدل سایتها راه بندازی چون پیدا کردن صاحب سایت راحت تر از پیدا کردن کاربرانش هست. همچنین این رو هم بهتون بگم تجربه شخصی خود من به عنوان کسی که برخی از شلوغ ترین سایتهای اسلامستیزی رو مدیریت میکرده (از جمله سایت رسمی زنده یاد فاضلی و انصاری) اینه که اسلام ستیزی با اشاره به منابع معتبر تاریخی و خود قرآن و ... نتیجه نمیده و بیفایده هستش. کسی که ایمان داره منطق و استدلال سرش نمیشه حالا شما خودت رو جر هم بدی فایده نداره، گفته صریح قرآن رو قبول نمیکنه ولی به جاش میره تفسیر فلان آخوند رو که درست چپکی معنی کرده رو قبول میکنه!

به نظر من راه کسانی که از طریق طنز و جوک و با اشاره به واقعیات تاریخی اسلام و قرآن و ... شروع به شکوندن قداستش کردند (از جمله کمپین نقی) هم موثر تره و هم چون جوکه مردم بیشتری جذبش میشند. همینکه این مدل حرکات تونسته اون مقاوتی که در مورد شوخی با مقدسات!!!! وجود داشت رو عملن بشکونه و خود حزبلی ها هم این جوکها رو برای هم تعریف میکنند یک پیشرفت خیلی خیلی بزرگه از نظر من.

در کنار اینها خود جمهوری اسلامی بزرگترین دشمن اسلامه! با کارهایی که کرده بخش بزرگی از جامعه ایرانی رو نسبت به اسلام و حکومت اسلامی بدبین کرده. من افرادی رو میشناسم که حزبلی به معنی واقعی کلمه هستند ولی نسبت به حکومت دینی ابراز تردید کردند و اعتراف کردند که حکومتنهایی مثل جمهوری اسلامی فقط دارند اسلام رو بدنام میکنند و اسلام زمان شاه خیلی خوشنام تر از الانش در ایران بوده!!! جالبه کسی که این حرفها رو به من زده از انقلابیون خط امامی بوده با افتخار تعریف میکنه فلان تیمسار رو ماتحویل دادید بعد اعدامش کردند!!!!

Anarchy
05-25-2015, 06:33 AM
نه نبوده آنارشی جان! خیلی از مطالب آرش از نوشتار افرادی که قبل از اون شروع کردند بوده مثل مقالات نقد براهین.

میدونم افرادی قبل از آرش هم بودن میلاد جان ... اما کار منسجم و دقیق و هدفمند رو اولین بار آرش بی خدا انجام داد .