PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را دیدن نمیکنید برای دیدن کامل نوشته‌یِ و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : انجمن مستقل برای زبان انگلیسی

Rationalist
09-10-2012, 09:30 AM
درود!
به گمانم با توجه به اهمییت فراوان زبان انگلیسی و همین طور وابستگی بسیاری از گفتمان های اینجا به متون انگلیسی؛ فروم دفترچه نیاز به یک انجمن مستقل و جداگانه برای مباحث مختلفِ پیرامون این زبان می باشد.
در صورت ایجاد این انجمن، شخصا تلاش می شود تا حضوری فعال در آن داشته باشم.
اگر مدیران دفترچه مخالف پیشنهاد من هستند؛ ممنون می شوم فرنودهایشان را برایم بازگو نمایند!

Anarchy
09-10-2012, 10:05 AM
منظورتون این هست که مطالب دفترچه رو به انگلیسی بازگردان کنیم یا بخشی رو بذاریم برای بررسی متون انگلیسی مورد نیازمون؟به نظر من در کل پیشنهاد خوبی هست...البته مستلزم این هست که وقت کافی بذاریم برای این کار..

sonixax
09-10-2012, 10:16 AM
بنده هم موافقم :e032:

Rationalist
09-10-2012, 11:39 AM
منظورتون این هست که مطالب دفترچه رو به انگلیسی بازگردان کنیم یا بخشی رو بذاریم برای بررسی متون انگلیسی مورد نیازمون؟به نظر من در کل پیشنهاد خوبی هست...البته مستلزم این هست که وقت کافی بذاریم برای این کار..
خیر دوست گرامی؛ مقصودم این بود که برای زبان انگلیسی و مفاهیم مرتبط با آن همچون ترجمه،اصطلاحات، نامه نگاری و ... یک بخشِ انجمن جداگانه درنظر گرفته شود.

sonixax
09-10-2012, 11:53 AM
به طور کلی به نظر بنده هم یک تالار انگلیسی لازم داریم ، هم برای درج مطالب انگلیسی و هم برای چیزی که جناب Rationalism Ideology فرمودند :e032:

Mehrbod
09-10-2012, 12:06 PM
خیر دوست گرامی؛ مقصودم این بود که برای زبان انگلیسی و مفاهیم مرتبط با آن همچون ترجمه،اصطلاحات، نامه نگاری و ... یک بخشِ انجمن جداگانه درنظر گرفته شود.

درود،
گرامی میگویید یک انجمن مانند خود دفترچه راه بیاندازیم یا یک تالار برای انگلیسی درست کنیم؟

Ouroboros
09-10-2012, 12:43 PM
من طرفدار تالار زبان‌های خارجی هستم. :e032:
نه یک انجمن جدا، و نه فقط برای زبان انگلیسی.

Russell
09-10-2012, 12:47 PM
یک انجمن جدا که اصلا شدنی نیست و صرف نمیکند،ولی یک تالار برای زبانهای خارجی فکر خوبیست.

Rationalist
09-10-2012, 01:26 PM
گویا نتوانستم مفهوم پیشنهاد خود را برای دوستان به خوبی برسانم!
پیشنهاد من این است که یک بخش جداگانه در انجمن دفترچه برای زبان انگلیسی و مفاهیم مربوط به آن اختصاص داده شود. همچون بخش های ''دانش'' ، ''تالارهای ویژه'' ، '' تالارهای همگانی ''. اگر صفحه اصلی تارنما را مشاهده بفرمایید، بهتر مقصودم را درک می نمایید.
دیگر از این بهتر نمی توانم توضیح دهم!

Mehrbod
09-10-2012, 04:02 PM
گویا نتوانستم مفهوم پیشنهاد خود را برای دوستان به خوبی برسانم!
پیشنهاد من این است که یک بخش جداگانه در انجمن دفترچه برای زبان انگلیسی و مفاهیم مربوط به آن اختصاص داده شود. همچون بخش های ''دانش'' ، ''تالارهای ویژه'' ، '' تالارهای همگانی ''. اگر صفحه اصلی تارنما را مشاهده بفرمایید، بهتر مقصودم را درک می نمایید.
دیگر از این بهتر نمی توانم توضیح دهم!

این میشود همان تالار و زیرتالار؛ در دست انجام میبریم گرامی.

Rationalist
09-22-2012, 07:15 PM
بر خود لازم دانستم از مدیرانِ ارجمندی که تالارهای مربوط به زبان های خارجی را ایجاد نمودند، سپاس گذاری نمایم!:53:
اجرتان با آقا امام نقی(:e34a:)