PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را دیدن نمیکنید برای دیدن کامل نوشته‌یِ و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : جستار آزاد تالار رایانگر،اینترنت،تلفن های همراه

برگ ها : 1 [2]

sonixax
08-07-2014, 03:50 PM
نه بابا اونقدر‌ها هم دیگه فسیل نیستم !!

نه با باز کردن cmd با دسترسی ادمین کار درست نمیشه، یک برنامه در شرایط خاصی باز میشه و یک فایل bat رو با یک برنامه‌یِ دیگه اجرا میکنه. کلا برای اجرا کردن اینجور چیزها مشکل هست.
سرچ هم کم نکردم،ثلا یکجا نوشته بود برنامه رو ببر توی لیست schedtasks، درست میشه، که بازم نشد.

همممم
برنامه اصلی رو با دسترسی ادمین باز کردی ببینی میشه یا نه ؟

Russell
08-07-2014, 04:01 PM
همممم
برنامه اصلی رو با دسترسی ادمین باز کردی ببینی میشه یا نه ؟
آره، ببین برنامه اصلی FreeFileSync (http://sourceforge.net/directory/os:windows/freshness:recently-updated/?q=freefilesync) هست، یک برنامه‌یِ کناری داره که CLI دستور میگیره به اسم RealTimeSync .وقتی فایل رو مستقیم (با FFS) باز میکنم پیغام میاد که دسترسی admin بگیره و کار میکنه. الان FFS برای کامپیوتر تعریف بشه که دسترسی ادمین داره مثل notepad مثلا درست میشه. حالا این برنامه مثال هست برای هر مورد مشابه که پای اجرای یه کد با یه برنامه در میون باشه.

sonixax
08-07-2014, 04:08 PM
آره، ببین برنامه اصلی FreeFileSync هست، یک برنامه‌یِ کناری داره که CLI دستور میگیره به اسم RealTimeSync .وقتی فایل رو مستقیم (با FFS) باز میکنم پیغام میاد که دسترسی admin بگیره و کار میکنه. الان FFS برای کامپیوتر تعریف بشه که دسترسی ادمین داره مثل notepad مثلا درست میشه. حالا این برنامه مثال هست برای هر مورد مشابه که پای اجرای یه کد با یه برنامه در میون باشه.

هممممم
پس این رو بخون : How to self-elevate an application to a high privilege level under UAC
(http://support.microsoft.com/kb/981778)

Russell
08-07-2014, 04:33 PM
هممممم
پس این رو بخون : How to self-elevate an application to a high privilege level under UAC
من در PowerToy‌‌هایِ ماکروسافت هم یکی پیدا کردم که قدیمی‌تر از این بود ولی کار نمی‌کرد، این چیز خوبی بنظر میرسد و جدیدتر است امیدوارم کار کند.

Anarchy
08-09-2014, 09:32 PM
دوستان تو فکر خرید یه گوشی جدید هستم . همین طوری دو تا گوشی مد نظرم هست . شما باشید ، کدوم رو انتخاب میکنید ؟

HTC One (M8) vs. Samsung Galaxy Note 3 Neo - GSMArena.com (http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=6074&idPhone2=5961)

غیر از اینها توصیه خاصی ندارید ؟

Dariush
08-09-2014, 09:35 PM
نیازمندی‌های خود را بگویید ببینم چه برایتان مناسب‌تر است.

Anarchy
08-09-2014, 09:46 PM
نیازمندی‌های خود را بگویید ببینم چه برایتان مناسب‌تر است.

شما لیست نیازمندی ها رو بدید من از بینشون انتخاب میکنم :e404: !!

sonixax
08-09-2014, 09:48 PM

چشم بسته، بدون فکر، همین طوری یک ضرب Iphone 5s!!!! یا جدید ترش که قراره بیاد.
من از Iphone مهاجرت کردم به Galaxy بعدش فهمیدم چه غلطی کردم برگشم به Iphone :دی
البته Galaxy ها هم بد نیستند ولی در صورتی که با IOS کار کنید کار کردن با Android برایتان عذاب آور میشود.

Dariush
08-09-2014, 09:52 PM
بابا آنارشی جان منظورم این است که چه چیزهایی برایتان اهمیت بیشتری دارند:
کیفیت و اندازه صفحه نمایش - قدرت پردازشی زیاد- دوربین عالی- سیستم عامل بروز- برند -زیبایی بصری - قیمت
به ترتیب اهمیت این لیست را مرتب بفرمایئد و مثلا بگویید که چه اندازه‌ای برای صفحه نمایش می‌پسندید، حداقل چند مگاپیکسل برای دوربین می‌خواهید- چه میزان از توان پردازشی برایتان مطلوب است و حداکثر پولی که می‌خواهید بپردازید چقدر است تا ببینیم چه نامزدهایی را می‌توانیم معرفی بکنیم...

Anarchy
08-09-2014, 09:59 PM
کیفیت و اندازه صفحه نمایش - قدرت پردازشی زیاد- دوربین عالی- سیستم عامل بروز- برند -زیبایی بصری - قیمت
به ترتیب اهمیت این لیست را مرتب بفرمایئد و مثلا بگویید که چه اندازه‌ای برای صفحه نمایش می‌پسندید، حداقل چند مگاپیکسل برای دوربین می‌خواهید- چه میزان از توان پردازشی برایتان مطلوب است و حداکثر پولی که می‌خواهید بپردازید چقدر است تا ببینیم چه نامزدهایی را می‌توانیم معرفی بکنیم...

میدونم شوخی کردم ... این وقت شب حال نداشتم زیاد تایپ کنم :e409: !!

من زیاد تو قید و بند این جزییات نیستم ... همه اینهایی که گفتی حداقل متوسط رو به بالا مدنظر من هست و اولویت خاصی ندارم . قیمت هم مهم نیست خیلی :e404: !!

Russell
08-09-2014, 10:02 PM
دوستان یک راهنمایی هم درباره‌یِ ویندوز به من بکنید، من الان ویندوز موجودم اوریجینال است ولی ویستاست. برای رفتن به 7 چه کنم؟ قفل شکسته بریزم، نو بخرم، بروم به لینوکس؟ یا چه؟

sonixax
08-09-2014, 10:06 PM
دوستان یک راهنمایی هم درباره‌یِ ویندوز به من بکنید، من الان ویندوز موجودم اوریجینال است ولی ویستاست. برای رفتن به 7 چه کنم؟ قفل شکسته بریزم، نو بخرم، بروم به لینوکس؟ یا چه؟

دور لینوکس رو خط بکش، اگر برای یادگیری میخوای داستانش فرق میکنه. برای استفاده فقط دچار مقایسه و کمبودهاش در برابر ویندوز برای کاربری دسکتاپی میشی و دست آخر هم پاکش میکنی!
چون در ایرانی قفل شکسته هم بریزی فرقی نمیکنه راسل جان. اگر اوریج بخوای میتونی با 20-30 دلار بخریش. توی Ebay ریخته مثل پهن.

Anarchy
08-09-2014, 10:08 PM
چشم بسته، بدون فکر، همین طوری یک ضرب Iphone 5s!!!! یا جدید ترش که قراره بیاد.
من از Iphone مهاجرت کردم به Galaxy بعدش فهمیدم چه غلطی کردم برگشم به Iphone :دی
البته Galaxy ها هم بد نیستند ولی در صورتی که با IOS کار کنید کار کردن با Android برایتان عذاب آور میشود.

نمیدونم ... شک دارم تو ایران ، آیفون به درد میخوره یا نه !! اپلیکیشن های IOS با مطمئن تر هستن اما تعدادشون کمتر از آندروئید هست ...

Russell
08-09-2014, 10:17 PM
چون در ایرانی قفل شکسته هم بریزی فرقی نمیکنه راسل جان
چطور، بخاطر IP میگی؟

sonixax
08-09-2014, 10:31 PM
چطور، بخاطر IP میگی؟

پلیسی نیست که بیاد به خاطر نقض کپی رایت جریمت کنه :دی

sonixax
08-09-2014, 10:33 PM
نمیدونم ... شک دارم تو ایران ، آیفون به درد میخوره یا نه !! اپلیکیشن های IOS با مطمئن تر هستن اما تعدادشون کمتر از آندروئید هست ...

نه کمتر نیست، اپ های IOS بیشتر هم هست. البته همه چیز به خودت بستگی داره. من با Android توی دستم زیاد حال نمیکنم! ولی به جاش توی تلویزیون، ضبط ماشین، ساعت و این جور چیزها خیلی ازش خوشم میاد :دی

Russell
08-09-2014, 10:33 PM
پلیسی نیست که بیاد به خاطر نقض کپی رایت جریمت کنه :دی
از نظر امنیت و آپدیت پرسیدم بابا !!

sonixax
08-09-2014, 10:59 PM
از نظر امنیت و آپدیت پرسیدم بابا !!

شوخی میکنی راسل جان ؟ ویندوز و امنیت ؟!؟!؟!

Russell
08-09-2014, 11:18 PM
شوخی میکنی راسل جان ؟ ویندوز و امنیت ؟!؟!؟!
خوب یعنی فرقی نمی‌کند؟ آپدیت نشود دچار مشکل نمی‌شود برای کارکرد روزمره؟

sonixax
08-10-2014, 02:14 AM
خوب یعنی فرقی نمی‌کند؟ آپدیت نشود دچار مشکل نمی‌شود برای کارکرد روزمره؟

چرا میشود :دی

Anarchy
08-11-2014, 08:20 AM

میدونم شوخی کردم ... این وقت شب حال نداشتم زیاد تایپ کنم :e409: !!

من زیاد تو قید و بند این جزییات نیستم ... همه اینهایی که گفتی حداقل متوسط رو به بالا مدنظر من هست و اولویت خاصی ندارم . قیمت هم مهم نیست خیلی :e404: !!

پیشنهادی نداری داریوش جان ؟

Dariush
08-11-2014, 06:48 PM
پیشنهادی نداری داریوش جان ؟
البته که برای دوستِ گرانقدرم پیشنهاد دارم.
البته به نظر خودتان بستگی دارد ولی صفحه نمایش آیفون در مقابل رقبا، از نظر ابعاد حرفی برای گفتن ندارد. نظر من اینها گوشی‌های خوبی هستند:
از نظر با صرفه بودن:
ال‌جی Nexus 5؛
مزایا: آخرین گوشی Nexus است و این یعنی تا مدتها آخرین نسخه‌ی اندروید برای این گوشی به صورت رسمی منتشر خواهد شد. این مزیت بزرگی‌ست چرا که اندروید در هر نسخه‌اش تغییراتِ اساسی و گام‌های بلندی به سوی پیشرفت برمی‌دارد. اندروید نسخه‌ی ، 4.4 از لحاظِ کارآیی و بهینگی اصلا قابل مقایسه با اندروید نسخه‌ی 4.2 نیست و اندروید 4.5 دیگر احتمالا وجود نخواهد داشت و اندروید 5 منتشر خواهد که تقریبا هیچ دیوایسی غیر از Nexus آن را پشتیبانی نخواهد کرد. این واقعا افسوس بزرگی برای دارندگان S5 و غیره خواهد بود.
از لحاظِ سخت‌افزاری این گوشی تا مدتها گوشی قدرتمندی خواهد بود. دو گیگابایت رم، پردازنده‌ی چهار هسته‌ای 2.3 گیگاهرتزی و پردازنده‌ی گرافیکی adreno330 به راستی تا مدتها شما را بی‌نیاز از ارتقای گوشی‌تان خواهد کرد.
اندازه‌ی این گوشی نیز ایده‌آل است. صفحه‌نمایش‌های کوچک‌تر 4.5 اینچ واقعا دیگر آنقدر کوچک هستند که آدم دلزده می‌شود و صفحه‌نمایش‌های بزرگتر از 5 اینچ نیز کاربری شان در اصل چماق است.
ظاهر شیک و باریک و صفحه نمایش با کیفیت از مزایای دیگر این گوشی هستند.
اما دو عیب بزرگ : اسلاتِ کارتِ حافظه ندارد و اندرویدِ آن کاملا plain و ساده است. البته شما می‌توانید کاستوم رام‌های متنوع رویش بریزید و البته برنامه‌های بی‌شماری که برایش هستند عیب‌اش را جبران می‌کند. ولی نبود اسلاتِ کارتِ حافظه عیب بزرگی محسوب می‌شود!اگر 16 یا 32 گیگابایت برای شما کافی‌ست که خب فبها، به نظر من در این صورت در خریدنِ این گوشی شک نکنید.
قیمت این گوشی آنقدر عالی‌ست که اصلا قابل مقایسه با گوشی‌های دیگر نیست. یک میلیون و دویست هزار تومان برای نسخه‌ی 32 گیگابایتی و 100 هزار تومان ارزانتر برای نسخه‌ی 16 گیگابایتی. برای مقایسه کافی‌ست یادآوری کنم که گوشی S3 سامسونگ تقریبا با این گوشی هم‌قیمت است که در برابر این براستی یک زباله‌ی به تمام معناست!

از نظر قدرتِ سخت‌افزاری:
بازهم ال جی G3 !
اگر فقط به دنبالِ امکاناتِ بالای سخت‌افزاری هستید، این گوشی مناسب شماست! قوی‌ترین اجزای سخت‌افزاری در این گوشی گرد آمده‌اند. اما این گوشی چند عیب اساسی دارد:
اول آنکه خیلی بزرگ است (5.5 اینچ) دوم اینکه خیلی داغ می‌کند.
اگر کمی انتظاراتِ خودتان از قدرتِ سخت‌افزاری گوشی پائین بیاورید من به شما G2 را پیشنهاد می‌کنم. این گوشی از لحاظ سخت‌افزاری خیلی شبیه به نکسوز 5 است جز اینکه دوربین خیلی قوی‌ای دارد، صفحه‌ی نمایش‌اش حدود 3 دهم اینچ از آن بزرگ‌تر است و البته آخرین نسخه‌ی اندروید که می‌توانید با آن داشته باشید اندروید 4.3 است. اگر چه ظاهر بسیار شیک و باریکی دارد، اما بدنه‌اش تمام پلاستیکی‌ست و وقتی در دست‌تان قرار می‌گیرد احساس می‌کنید کیفیتِ بدنه‌اش چقدر پائین است!

از نظر زیبایی:
Huawei p6.
این گوشی واقعا زیبا و باکلاس است. من هر وقت که آن را می‌بینم از زیبایی‌اش لذت می‌برم. ضمن اینکه از لحاظ سخت‌افزاری نیز سطح متوسط به بالاست. با توجه به قیمتی که دارد به راستی گوشی ایده‌آلی‌ست. فقط یک ایرادی که دارد صفحه نمایش‌اش مثلِ تمامِ گوشی‌های هواوی در سطح گوشی‌های تراز اول بازار نیست. اما فقط در سطح آن گوشی‌ها نیست وگرنه کیفیت‌اش واقعا راضی‌کننده است. ایرادِ دیگرش هم دوربین نه چندان قدرتمند‌اش است (البته روی نه کاغذ).

این گوشی را هم من دیده‌ام، گوشی زیبایی‌ست (ضمن اینکه ضدآب و گرد و خاک نیز هست):
Sony Xperia M2 pictures, official photos (http://www.gsmarena.com/sony_xperia_m2-pictures-6146.php)

برای پرستیژ و کلاس و این چیزها اگر می‌خواهید گوشی بخرید ، به نظر من به هیچ وجه طرف آیفون نروید. آیفون آنقدر خز شده که من حاضر به جای داشتنِ آن از 1100 هم که شده استفاده بکنم!
اگر به این خاطر می‌خواهید گوشی بخرید یکی از گوشی‌های HTC مثل One Max یا M8 را بخرید خیلی بیشتر به هدف‌تان نزدیک می‌شوید.
از نظر دوربین:
بی‌هیچ شک و تردیدی:
نوکیا لومیا 1520. اما اگر وزن زیادِ گوشی و اندازه‌ی بزرگ‌اش شما را اذیت می‌کند و همچنین اگر به باتری اهمیت می‌دهید و از همه مهمتر کارآمدی و کاربری سیستم عامل گوشی برایتان مهم است، طرف این گوشی نروید که سخت پشیمان خواهید شد. در عوض اما جنس بدنه‌ی فوق‌العاده عالی، صفحه نمایش عالی، دوربین حرفه‌ای (البته نه به آن معنا در سطح DSLR) و سیستم‌عاملی بهینه خواهید داشت. علاوه بر این، شما گوشی نوکیا لومیا 1520 را هم می‌توانید در نظر داشته باشید.

اما پیشنهادِ نهایی همان الجی نکسوز5 است. من اگر پول داشتم و می‌خواستم گوشی بخرم بلاتردید همان را می‌خریدم.

Ouroboros
08-11-2014, 07:07 PM
Blackberry Master-race reporting in :e414:
آنارشی جان یک گوشی شکیل و زیبا و خاص بخرید و خودتان را مسخره‌ی این گجت‌های بیهوده و کلک‌های بازاریابی نکنید:
4376

Dariush
08-11-2014, 07:12 PM
Blackberry Master-race reporting in :e414:
آنارشی جان یک گوشی شکیل و زیبا و خاص بخرید و خودتان را مسخره‌ی این گجت‌های بیهوده و کلک‌های بازاریابی نکنید:
4376

هه هه، معلوم است که شما باید از این گوشی‌های پیرمردانه به دست بگیرید:)))

Ouroboros
08-11-2014, 07:26 PM
هه هه، معلوم است که شما باید از این گوشی‌های پیرمردانه به دست بگیرید:)))
2/10 :e40e:

من که خیلی از آن راضی هستم. هم اس‌ام‌اس آسان می‌شود فرستاد، هم خیلی محیط تمیز و آسانی دارد. تازه شترنگ‌باز بسیار قهاری هم هست!
من نمی‌دانم یک تلفن دیگر چه باید بکند؟ یک رفقایی در باشگاه هستند در موبایل‌های نیم‌متری ِ بیست‌کیلویی خود فیلم پورن می‌ریزند و برای هم می‌گذارند و می‌خندند. از این کارها می‌خواهید بکنید آنارشی جان؟!

Dariush
08-11-2014, 07:55 PM
خیر، من خودم یکی از این گوشی‌های بسیار ساده دارم که تنها میتوانم با ان تماس بگیرم و موسیقی گوش بدهم. اما انارشی که بین ام ایت و اس 5 مقایسه میگذارد، حتما فکرهایش را کرده و گوشی‌ای در همان حد و اندازه‌ها می‌خواهد وگرنه خب ما هم جور دیگری راهنمایی‌اش می‌کردیم.

Russell
08-11-2014, 08:28 PM
من هم یک گوشی کوچک و سبک و جمع و جور دارم (با امکانات تقریبا صفر) که قیافه‌اش هم بد نیست و بنظرم کلاسش از uphone بهتر است.
راستی من خیلی وقت است در فکر خرید ebookreader هستم، چه پیشنهاد میکنند دوستان؟

Ouroboros
08-11-2014, 08:35 PM

من این مدل (http://www.cnet.com/products/amazon-kindle-touch-2011/) را دارم و از آن خیلی راضی هستم. اما به نظرم Paperwhite بهتر باشد.

Russell
08-11-2014, 08:44 PM
من این مدل را دارم و از آن خیلی راضی هستم. اما به نظرم Paperwhite بهتر باشد.
من هم مقایسه میکردم paperwhite روی کاغذ خیلی بهتر بود، ولی در ایران قیمتش خیلی بالاتر از آنچه که باید می‌بود بود.
اتفاقا ین مدل را که‌داری برای سوال من مناسبتر است، چطور است راضی هستی؟ خسته نمی‌کند چشم را؟

Dariush
08-11-2014, 08:44 PM
Barnes Noble Nook Simple Touch review - CNET (http://www.cnet.com/products/barnes-noble-nook-simple-touch/) من این را دارم، عالی‌ست! بسیار سبک، کارآ، زیبا و جمع و جور و صدالبته ارزان‌قیمت. من از paper خواندن با آن هرگز خسته نشده‌ام.

sonixax
08-11-2014, 09:37 PM

من خیلی کیندل را نمیپسندم، بیخوری گرونه همش 2 گیگ ظرفیت داره و کارایی خاصی نداره.
KOBO به نظر من دستگاه های بهتری با قیمت مناسب تری میزنه و امکانات بیشتری بهتون میده از جمله امکان اتصال حافظه خارجی و های لایت کردن بخشی از نوشته و ...
مدل Aura HD پیشنهاد میشود.

Blackberry Master-race reporting in

لابد شب هم دیر بیاد خونه ؟!
آخه این هم شد گوشی امیر جان؟!

من نمی‌دانم یک تلفن دیگر چه باید بکند؟

Navigation هر چه بیشتر بهتر به خصوص Waze و Sygic
آمار مربوط به اینکه چه چیزهایی نزدیکته مثل پمپ بنزین و ...
توانایی اسکن کردن بارکد محصولات و نشون دادن ارزان ترین فروشگاه برای محصولی خاص
بازی!
و به طور کلی تنوع نرم افزاری فت و فراوان د رکنار سخت افزار لازم برای کارکرد نرم افزارها.
عکاسی و فیلمبرداری خوب
قدرت پردازش بالا
راحت توی دست جا بشه
یوزر فرندلی باشه
پشتیبانی قوی داشته باشه
امنیتش قابل قبول باشه
و ...

Anarchy
08-11-2014, 09:56 PM
من نمی‌دانم یک تلفن دیگر چه باید بکند؟ یک رفقایی در باشگاه هستند در موبایل‌های نیم‌متری ِ بیست‌کیلویی خود فیلم پورن می‌ریزند و برای هم می‌گذارند و می‌خندند. از این کارها می‌خواهید بکنید آنارشی جان؟!

نه بابا فیلم پورن فقط باید رو لپ تاپ و فول اسکرین دیده بشه :e415: !! خب من تجربه ای در زمینه بلک بری ندارم ... اما این تعداد دکمه هم با مزاج من سازگار نیست . در کل زیاد گوشی باز نیستم ، حالا هم بعد از مدت زیادی قصد کردم یه گوشی جدید بگیرم .

خیر، من خودم یکی از این گوشی‌های بسیار ساده دارم که تنها میتوانم با ان تماس بگیرم و موسیقی گوش بدهم. اما انارشی که بین ام ایت و اس 5 مقایسه میگذارد، حتما فکرهایش را کرده و گوشی‌ای در همان حد و اندازه‌ها می‌خواهد وگرنه خب ما هم جور دیگری راهنمایی‌اش می‌کردیم.

داریوش جان ممنون از راهنمایی جامعی که کردی ... الان که اینا رو خوندم باید دوباره یه بررسی بکنم بعد تصمیم بگیرم . الان LG G3 خیلی چشمم رو گرفته :e414: !!

Ouroboros
08-12-2014, 11:12 AM
من هم مقایسه میکردم paperwhite روی کاغذ خیلی بهتر بود، ولی در ایران قیمتش خیلی بالاتر از آنچه که باید می‌بود بود.
اتفاقا ین مدل را که‌داری برای سوال من مناسبتر است، چطور است راضی هستی؟ خسته نمی‌کند چشم را؟

من اینرا آنطرف خریدم ۱۰۰ یورو! الان خیلی ارزان شده.
نه هیچ چشم را اذیت نمی‌کند، من شده ۷-۸ ساعت هم یکسر به آن خیره بوده‌ام. ولی خب هیچکدام از اینها چشم را اذیت نمی‌کنند این قابلیت چندان خاصی نیست!

Dariush
08-12-2014, 06:29 PM
‮دانش و فن‬ - ‭BBC ‮فارسی‬ - ‮روسیه برای شناسایی کاربران شبکه تور، جایزه تعیین کرد‬ (http://www.bbc.co.uk/persian/science/2014/07/140729_an_russia_tor_network_internet.shtml)

من نمی‌دانم کی قرار است از این دولت‌های روسی خیری به بشریت برسد؟!

Russell
08-12-2014, 06:37 PM
اسناد و مدارک افشاشده مدعی بودند که آژانس امنیت ملی آمریکا و سازمان‌های جاسوسی بریتانیا درصدد آن بودند که راهی برای رخنه در شبکه تور بیابند.

اسناد مالی منتشر شده در سال ۲۰۱۳ نشان می‌دهد که وزارت دفاع آمریکا همچنان یکی بزرگ‌ترین پشتیبانان این شبکه به شمار می‌رود.

یعنی چه؟
یعنی وزارت دفاع هنوز از آن پشتیبانی مالی میکنه بعد سازمان‌هایِ امنیتی میخوان درش رخنه کنند؟

من نمی‌دانم کی قرار است از این دولت‌های روسی خیری به بشریت برسد؟!
این‌ها حقیقتا یک زمانی تنها ابر قدرت جهان شوند چکار‌ها که نخواهند کرد، بیخود نیست بین این‌ها و ج.ا اینچنین رابطه‌یِ عاشقانه‌ای وجود دارد.

Dariush
08-12-2014, 06:59 PM
عنی چه؟
یعنی وزارت دفاع هنوز از آن پشتیبانی مالی میکنه بعد سازمان‌هایِ امنیتی میخوان درش رخنه کنند؟
من هم داشتم به همین فکر می‌کردم! ولی فقط توانستم فکر بکنم و توضیح درستی برایش پیدا نکردم:e40a:.

این‌ها حقیقتا یک زمانی تنها ابر قدرت جهان شوند چکار‌ها که نخواهند کرد، بیخود نیست بین این‌ها و ج.ا اینچنین رابطه‌یِ عاشقانه‌ای وجود دارد.
روسیه شاید آخرین کشور در روپاست که دارد بر سر سنت‌ در برابر غرب، به روش خودش مقاومت می‌کند. اینها از عوارض آن مقاومت است!

Dariush
08-12-2014, 07:02 PM
Navigation هر چه بیشتر بهتر به خصوص Waze و Sygic
آمار مربوط به اینکه چه چیزهایی نزدیکته مثل پمپ بنزین و ...
توانایی اسکن کردن بارکد محصولات و نشون دادن ارزان ترین فروشگاه برای محصولی خاص
بازی!
و به طور کلی تنوع نرم افزاری فت و فراوان د رکنار سخت افزار لازم برای کارکرد نرم افزارها.
عکاسی و فیلمبرداری خوب
قدرت پردازش بالا
راحت توی دست جا بشه
یوزر فرندلی باشه
پشتیبانی قوی داشته باشه
امنیتش قابل قبول باشه
و ...
یک جمله می‌گفتید «همه‌ی امکاناتی که گوشکوب شما ندارد» و خودتان را راحت می‌کردید:e415:.

Ouroboros
08-12-2014, 07:12 PM
یک جمله می‌گفتید «همه‌ی امکاناتی که گوشکوب شما ندارد» و خودتان را راحت می‌کردید.
اینها همه نمودهای حسدورزی نردهاست. مهم نیست چه گوشی دستتان است مهم اینست که به چه کسی زنگ می‌زنید. :e057:

Russell
08-12-2014, 07:14 PM
روسیه شاید آخرین کشور در روپاست که دارد بر سر سنت‌ در برابر غرب، به روش خودش مقاومت می‌کند. اینها از عوارض آن مقاومت است!
نه اتفاقا، من فکر میکنم با اینکه شرق اروپا سنتی‌تر است ولی روسیه در مقایسه با کشورهای سنتی دیگر چندان سنتی نیست. بنظرم پوتین همان رانت‌خوار مافیایی ک.گ.ب است که نقش چیز دیگری را می‌خواهد بازی کند.

sonixax
08-12-2014, 07:19 PM
یک جمله می‌گفتید «همه‌ی امکاناتی که گوشکوب شما ندارد» و خودتان را راحت می‌کردید.
دیگر اندکی مراعات کردیم داریوش جان :e105:

اینها همه نمودهای حسدورزی نردهاست. مهم نیست چه گوشی دستتان است مهم اینست که به چه کسی زنگ می‌زنید.
به مشتری!!!

Dariush
08-12-2014, 07:22 PM
اینها همه نمودهای حسدورزی نردهاست. مهم نیست چه گوشی دستتان است مهم اینست که به چه کسی زنگ می‌زنید.
میبینم که خودفریبی همه‌ی ابعاد زندگی‌تان را دربر گرفته! دفعه بعدی که خواستید بروید دنبالِ پرنسس با یک پیکان بروید و در پاسخ به دوستان بگویید «مهم نیست چه ماشینی دارید، مهم این است که چه کسی را سوار می‌کنید»!:e414:

Ouroboros
08-12-2014, 07:37 PM
میبینم که خودفریبی همه‌ی ابعاد زندگی‌تان را دربر گرفته!
دفعه بعدی که خواستید بروید دنبالِ پرنسس با یک پیکان بروید و در پاسخ به دوستان بگویید «مهم نیست چه ماشینی دارید، مهم این است که چه کسی را سوار می‌کنید»!

کمال همنشین در من اثر کرد.
> Q10 پیکان است.
> P4 زیباست.
> لطفا به من و سلیقه‌ام نخندید.

Dariush
08-12-2014, 08:02 PM
دوستان این گوشی زشت است:
4383

و این گوشی زیباست:
4384

می‌توانید به حال من بگریید:e412:

sonixax
08-12-2014, 09:01 PM
ما عربوارانه از اینها داریم :e14c::e00e:
4385

Dariush
08-22-2014, 11:19 PM
آنارشی جان با توجه به اخباری که از آیفون 6 منتشر شده، به نظر میرسد گوشی جذابی باشد، بنابراین به شما پیشنهاد می‌کنم حداقل چند روزی تا معرفی رسمی این گوشی صبر کنید تا ببینیم اوضاع از چه قرار است. گویا قرار است در دو نسخه 4.7 اینچی و 5.5 اینچنی عرضه شود.

Anarchy
08-23-2014, 03:07 PM
آنارشی جان با توجه به اخباری که از آیفون 6 منتشر شده، به نظر میرسد گوشی جذابی باشد، بنابراین به شما پیشنهاد می‌کنم حداقل چند روزی تا معرفی رسمی این گوشی صبر کنید تا ببینیم اوضاع از چه قرار است. گویا قرار است در دو نسخه 4.7 اینچی و 5.5 اینچنی عرضه شود.

ممنون داریوش عزیز ... ولی هر دوره ای آیفون جدید دمیاد ، قیمت نجومی داره و خریدش مقرون به صرفه نیست . باید چند ماهی حداقل صبر کرد برای خرید !!

sonixax
08-23-2014, 06:50 PM
ممنون داریوش عزیز ... ولی هر دوره ای آیفون جدید دمیاد ، قیمت نجومی داره و خریدش مقرون به صرفه نیست . باید چند ماهی حداقل صبر کرد برای خرید !!

واقعن تاسف آوره که در ایران چنین وضعیتی هستش!
ما اینجا هر آیفونی که جدید میاد در صورتی که از اوپراتور بخوایم بهمون یا مجانی میدند (من تا حالا 4 تا 5s مجانی گرفتم :دی) یا با قیمت خیلی کم مثلن 50 تا 100 یورو!
تمام دلیل این کار وجود رقابت در بین شرکتهای مخابراتی و تلاش برای حفظ مشتری هستش.

Russell
08-23-2014, 07:30 PM
ما اینجا هر آیفونی که جدید میاد در صورتی که از اوپراتور بخوایم بهمون یا مجانی میدند (من تا حالا 4 تا 5s مجانی گرفتم :دی) یا با قیمت خیلی کم مثلن 50 تا 100 یورو!
تمام دلیل این کار وجود رقابت در بین شرکتهای مخابراتی و تلاش برای حفظ مشتری هستش.
من نمیفهمم چطوری اوپراتورهای تلفن چنین حالی به مشترک میدند. آنجا اصلا کسی هم می‌رود این‌ها را مستقیم میخرد؟
اصلا مگر کل مبلغی که اپراتور از طرف می‌گیرد سالیانه چقدر است؟

Anarchy
08-23-2014, 07:34 PM

میلاد جان الان اصولا چی تو ایران تاسف آور نیست :e058: !!

sonixax
08-23-2014, 08:14 PM
من نمیفهمم چطوری اوپراتورهای تلفن چنین حالی به مشترک میدند. آنجا اصلا کسی هم می‌رود این‌ها را مستقیم میخرد؟
اصلا مگر کل مبلغی که اپراتور از طرف می‌گیرد سالیانه چقدر است؟

قراردادها 2 ساله هستش، من الان برای تلفن فلت (هر چه قدر که میخوام حرف میزنم) به تمام خطهای آلمان و تمام اوپراتورها، اس ام اس مجانی، اینترنت 7 مگ فلت (بدون محدودیت) و داشتن همین امکانات در تمام کشورهای شنگن ماهی 35 یورو میدم. تازه از سال دیگه میشه 25 یورو :دی یه تخفیفی بود دادند ما هم گرفتیم .
بعد گوشی برای اوپراتور 700 یورو نیست که! اونها گوشی رو از اپل میگیرند 200-300 یورو!

kourosh_bikhoda
09-19-2014, 09:49 AM
ارزش سهام اپل باز هم بالا رفت و برعکس بقیه تولید کننده ها روند رو به رشد داره. نکته جالب، ورود اپل به یک سیستم پولی و بانکی هست.

بر اساس پیش بینی ناظران اقتصادی اگر اپل 800 میلیون کاربر خود در جهان را ترغیب به استفاده از کیف پول الکترونیکی خود کند، تبدیل به یکی از بزرگترین بنگاه‌های بزرگ اقتصادی می‌شود.

فراز و فرود سهام شرکت ها در پی رونمایی از آیفون 6 | اخبار | GSMAria
(http://www.gsmaria.com/fa/press/news/%D9%81%D8%B1%D8%A7%D8%B2_%D9%88_%D9%81%D8%B1%D9%88 %D8%AF_%D8%B3%D9%87%D8%A7%D9%85_%D8%B4%D8%B1%DA%A9 %D8%AA_%D9%87%D8%A7_%D8%AF%D8%B1_%D9%BE%DB%8C_%D8% B1%D9%88%D9%86%D9%85%D8%A7%DB%8C%DB%8C_%D8%A7%D8%B 2_%D8%A2%DB%8C%D9%81%D9%88%D9%86_6/?s=SUQ9OTIxOA==)
اپل یکبار با خلق آیتونز توانست بازار موسیقی و شو رو در اختیار بگیره و وزنه ای بشه برای خودش. اکنون با Apple Pay سعی داره به بازار مبادلات پولی وارد بشه.

پیش بینی شخصی من اینه که در مدت چند سال آینده بیش از یکی دو شرکت به درد بخور در حوزه موبایل باقی نخواهند ماند. بقیه سرنوشت نوکیا رو در انتظار خود دارند. شنیده میشه سونی هم زیان ده شده.

sonixax
09-19-2014, 09:08 PM
اپل یکبار با خلق آیتونز توانست بازار موسیقی و شو رو در اختیار بگیره و وزنه ای بشه برای خودش. اکنون با Apple Pay سعی داره به بازار مبادلات پولی وارد بشه.

پیش بینی شخصی من اینه که در مدت چند سال آینده بیش از یکی دو شرکت به درد بخور در حوزه موبایل باقی نخواهند ماند. بقیه سرنوشت نوکیا رو در انتظار خود دارند. شنیده میشه سونی هم زیان ده شده.

خود سامسونگ هم صدقه سری اندروید (که محصول آمریکایی و تولید شرکت گوگل هستش) یک مقداری حرف برای گفتن داره که این هم دیر یا زود تمام میشه چون گوگل داره تمام سعیش رو میکنه که خودش دست به کار بشه و برای سیستم عاملش بهترین دیوایسها رو طراحی کنه و در همین راستا شرکت موتورولا رو هم خرید!

البته شاید Ubuntu برای موبایل بتونه در آینده جای اندروید رو بگیره!

Russell
09-21-2014, 10:24 PM
خود سامسونگ هم صدقه سری اندروید (که محصول آمریکایی و تولید شرکت گوگل هستش) یک مقداری حرف برای گفتن داره که این هم دیر یا زود تمام میشه چون گوگل داره تمام سعیش رو میکنه که خودش دست به کار بشه و برای سیستم عاملش بهترین دیوایسها رو طراحی کنه و در همین راستا شرکت موتورولا رو هم خرید!

البته شاید Ubuntu برای موبایل بتونه در آینده جای اندروید رو بگیره!
یکچیزی من دیدم در سایت Ubuntu، برنامه‌ای برای تبدیل تبلت اندرویدی به یک PC (البته بعد از وصل کردن ماوس و کیبرد و مانیتور) با سیستم عامل Ubuntu. ولی مثل اینکه متوقف شده. خبری نداره کسی یا چیزی مشابه اون سراغ نداره؟ من اینجور چیزها رو دوست دارم هرچند مثل اینکه تنها هستم در این علاقه !!

sonixax
09-21-2014, 11:29 PM
یکچیزی من دیدم در سایت Ubuntu، برنامه‌ای برای تبدیل تبلت اندرویدی به یک PC (البته بعد از وصل کردن ماوس و کیبرد و مانیتور) با سیستم عامل Ubuntu. ولی مثل اینکه متوقف شده. خبری نداره کسی یا چیزی مشابه اون سراغ نداره؟ من اینجور چیزها رو دوست دارم هرچند مثل اینکه تنها هستم در این علاقه !!

کاری نداره راسل جان، شما گوشی یا تبلت رو روی سرویس مود میاری بالا (هر دستگاهی فرق میکنه) - در اون صورت دیواس میتونه به جای حافظه خود دستگاه (NAND) از روی یک مدیای اکسترنال مثلن یک SD Card بوت بشه.
وقتی این اتفاق بیوفته میتونی هر سیستم عاملی که دوست داری روش نصب کنی!!!

Russell
09-22-2014, 11:37 AM
کاری نداره راسل جان، شما گوشی یا تبلت رو روی سرویس مود میاری بالا (هر دستگاهی فرق میکنه) - در اون صورت دیواس میتونه به جای حافظه خود دستگاه (NAND) از روی یک مدیای اکسترنال مثلن یک SD Card بوت بشه.
وقتی این اتفاق بیوفته میتونی هر سیستم عاملی که دوست داری روش نصب کنی!!!
این سرویس مود چیه اینگلیسیش دقیقا سرچ کنم.
البته با تمام این‌ها لازم هست که دارایورها باشه. در اون چیزی که من میدیدم Ubuntu نوشته بود که تنبلی از اندروید بوده و کار از اینطرف تموم هست (بگمونم لنگ همچین چیزی هستند).

sonixax
09-22-2014, 09:59 PM
این سرویس مود چیه اینگلیسیش دقیقا سرچ کنم.
البته با تمام این‌ها لازم هست که دارایورها باشه. در اون چیزی که من میدیدم Ubuntu نوشته بود که تنبلی از اندروید بوده و کار از اینطرف تموم هست (بگمونم لنگ همچین چیزی هستند).

Boot from sd card and reinstall - HELP! | Android Tablet Forum (http://www.androidtablets.net/threads/boot-from-sd-card-and-reinstall-help.29882/)
How to Make a USB or SD card bootable - YouTube (http://www.youtube.com/watch?v=NcbCQ2IbYZ8)
does anyone boot Android devices from USB or SD Card? - Android - reboot.pro (http://reboot.pro/topic/19377-does-anyone-boot-android-devices-from-usb-or-sd-card/)

من یک بار همین طوری روی اندروید ویندوز ریختم :دی

Install windows XP/7/8 on an android tablet? [Solved] - Android - Windows Tablets (http://www.tomsguide.com/forum/id-1736190/install-windows-android-tablet.html)
How to install Windows 8 on Android tablet in 15 minutes - YouTube (http://www.youtube.com/watch?v=D-qWwvw4JL8)

Mehrbod
09-05-2015, 09:28 PM
راستی دوستان برای سرچ داخل فایل‌ها و سترینگ و ...(از همان‌هایی که جناب مزدک گفت) کسی میشناسد. شدیدا بکار میآید، مهربد که قطعا استفاده میکند؟

برای جستجوی پرونده‌ها: Everything Search Engine (http://www.voidtools.com)

برای جستجوی رشته‌ها: Windows Grep: Grep for Windows (http://www.wingrep.com/)

iranbanoo
09-30-2015, 07:40 PM
یه چند وقتیه گوشه ی سمت راست و پایین صفحه لبتاپم ارور اکتیو ویندوز میزنه.هر کاریم میکنم نمیره.ازش متنفرم.حس میکنم همین الاناست که ویندوزم بپره.کسی هست کمکم کنه ؟
PLZ:e411:

sonixax
10-01-2015, 01:24 AM
یه چند وقتیه گوشه ی سمت راست و پایین صفحه لبتاپم ارور اکتیو ویندوز میزنه.هر کاریم میکنم نمیره.ازش متنفرم.حس میکنم همین الاناست که ویندوزم بپره.کسی هست کمکم کنه ؟
PLZ

ویندوز رو خودتون عوض کردید یا اصلیه هستش ؟
لپتاپتون چیه ؟
چه ویندوزی روش نصبه ؟
روز اول دیسک بک آپ از ویندوز تهیه کردید یا نه ؟

iranbanoo
10-01-2015, 12:57 PM
ویندوز رو خودتون عوض کردید یا اصلیه هستش ؟
لپتاپتون چیه ؟
چه ویندوزی روش نصبه ؟
روز اول دیسک بک آپ از ویندوز تهیه کردید یا نه ؟
نه ویندوز که اصلیه.8 ام هست.بک آپم نگرفتم .
فقط اینکه فکر نکنم ربط داشته باشه به اینکه چه لب تاپی باشه.واسه من که Hp هستش ولی asus ام که ویندوزه 8 داره هم اینجوری شده...

sonixax
10-01-2015, 10:16 PM
نه ویندوز که اصلیه.8 ام هست.بک آپم نگرفتم .
فقط اینکه فکر نکنم ربط داشته باشه به اینکه چه لب تاپی باشه.واسه من که Hp هستش ولی asus ام که ویندوزه 8 داره هم اینجوری شده...

ربطش به مدل لبتاپ در شیوه ریستور کردنه! مثلن اگر سونی داشته باشید میتونید سیستم رو در حالت Maintenance بوت کنید!
برای این که مشکلتون حل بشه باید ویندوز رو از اول و از روی Image ای که در NAND دستگاه هست دوباره نصب کنید که در اون حالت خود به خود فعال شده هست!
مدل لپتاپ رو دقیق بگید تا بهتون بگم چه باید بکنید.

sonixax
10-01-2015, 10:18 PM
لپتاپ منم اچ پیه (ویندوز هفت) و دقیقا همین مشکل منو عاصی کرده ؛ میلاد پلیز هلپ

ویندوز 7 امکان ریستور کردن به روز اول رو نداره مگر اینکه ازش بک آپ گرفته باشید!
البته شاید بتونید با سریالی که پشتش چسبوندند دوباره فعالش کنید!

iranbanoo
10-06-2015, 09:14 PM
ربطش به مدل لبتاپ در شیوه ریستور کردنه! مثلن اگر سونی داشته باشید میتونید سیستم رو در حالت Maintenance بوت کنید!
برای این که مشکلتون حل بشه باید ویندوز رو از اول و از روی Image ای که در NAND دستگاه هست دوباره نصب کنید که در اون حالت خود به خود فعال شده هست!
مدل لپتاپ رو دقیق بگید تا بهتون بگم چه باید بکنید.
مدلش 350 G1 .فقط یکی بهم گفت باید سریال بدم.واسه همه ویندوز 8 اینجوریه.دیگه نفهمیدم سریال چی :!

sonixax
10-06-2015, 10:27 PM
مدلش 350 G1 .فقط یکی بهم گفت باید سریال بدم.واسه همه ویندوز 8 اینجوریه.دیگه نفهمیدم سریال چی :!

روی کامپیوترهایی که ویندوز 8 دارند دیگه برچسب سریال یا دیسک ویندوز نمیدند! باید بک آپ کنید یا از روی حافظه داخلی و یا درایو بک آپ دوباره اقدام به نصب کنید.

اینجا کامل توضیح داده که چه طوری میتونید به روز اول برش گردونید :

http://h20628.www2.hp.com/km-ext/kmcsdirect/emr_na-c04301514-1.pdf

iranbanoo
10-18-2015, 08:12 PM
میلاد جون دستت درد نکنه
یه خواهش دیگه ام دارم اگه راهنماییم کنی ممنونت میشم
من میخوام یه سایت بزنم(کاری) .فقط اینکه هیچ اطلاعات فنی و کیفی ندارم.یه سری راهنمایی شدم ولی منسجم نیستن.میخوام بدونم چه چیزایی رو باید مد نظر قرار بدم؟
...:e303:

sonixax
10-23-2015, 11:24 PM
میلاد جون دستت درد نکنه
یه خواهش دیگه ام دارم اگه راهنماییم کنی ممنونت میشم
من میخوام یه سایت بزنم(کاری) .فقط اینکه هیچ اطلاعات فنی و کیفی ندارم.یه سری راهنمایی شدم ولی منسجم نیستن.میخوام بدونم چه چیزایی رو باید مد نظر قرار بدم؟

1 - از CMS ها استفاده کنید - اگر تازه کار هستی Wordpress خوبه!
2 - از دامنه های طولانی و - دار و ... استفاده نکنید
3 - تا جایی که میتونید ظاهر سبک و ساده انتخاب کنید و زیاد شلوغ پلوغش نکنید.

همین 3 تا کار براتون یک سایت ایده آل میسازه.