PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را دیدن نمیکنید برای دیدن کامل نوشته‌یِ و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : پیشنهاد گردانندگی تالارها و کناره گیری گردانندگان

vice admin
10-30-2010, 10:26 PM
کاربران گرامی که در خود توان اداره یک یا چند تالار را می بینند و گمان می کنند که می توانند از پس این مهم برآیند، پیشنهاد خود را در این جستار پیش آورند. روشن است که در صورت نیاز پس از پسند مدیران، این پیشنهادها نسبت به سایر گزینه ها برتری خواهند داشت.
چنانچه مدیران کنونی برآنند تا از یک یا چند پست خود کناره گیری کنند، می توانند کناره گیری خود را در این جستار پیش آورند تا کاربران شایسته دیگر بجای آنها گمارده شوند.

بجز این دو موضوع، چیز دیگری نباید در این جستار در میان گذارده شود.

Mehrbod
10-31-2010, 04:21 PM
من برای گردانندگی تالار هم‌اندیشی آمادگی دارم.

sonic
10-31-2010, 08:49 PM
منم میتونم تو بخش تاریخ وکامپیوتر کمک کنم وبرای گردانندگی یکی از این دو ترجیحا تاریخ آمادگی دارم.

Theodor Herzl
11-05-2010, 07:41 PM
من از کاربران قدیمی‌ گفتگو هستم ، می‌تونم در تالار سرگرمی ، بازیهای رایانه‌ای و ورزش همکاری کنم.:1:

kourosh_bikhoda
11-28-2010, 09:41 PM
دو تالار پزشکی و بداشت و نیز تلفن های همراه مدیر ندارند. اگر کسی برای مدیریت این دو تالار پیشقدم میشه، پیشنهاد خودشو بده. اگر ظرف مدت 3 روز کسی نیومد، من مایلم مدیریت اینها رو موقتن به عهده بگیرم تا روزی که نفر بعدی بیاد و من برگردم به همین دو تالاری که الان هستم. گمان کنم اولویت باید با کاربرانی باشه که مدیریت تالاری رو عهده دار نیستند.

از الان سه روز مهلت دارید. بشتابید!

Anarchy
11-28-2010, 10:18 PM
دو تالار پزشکی و بداشت و نیز تلفن های همراه مدیر ندارند. اگر کسی برای مدیریت این دو تالار پیشقدم میشه، پیشنهاد خودشو بده. اگر ظرف مدت 3 روز کسی نیومد، من مایلم مدیریت اینها رو موقتن به عهده بگیرم تا روزی که نفر بعدی بیاد و من برگردم به همین دو تالاری که الان هستم. گمان کنم اولویت باید با کاربرانی باشه که مدیریت تالاری رو عهده دار نیستند.

شرح وظایف یه مدیر رو اگه بگید بهتره!! مثلا باید تو همون انجمن شروع کنه به فعالیت یا فقط مدیریت کنه اونجا رو؟!
الان تعدادی از دوستان مدیر شدن اما عملا حضور ندارن...

sonixax
11-28-2010, 10:37 PM
شرح وظایف یه مدیر رو اگه بگید بهتره!! مثلا باید تو همون انجمن شروع کنه به فعالیت یا فقط مدیریت کنه اونجا رو؟!

یکی از دلایلی که من پیشنهاد مدیریت نمیدم همینه ، چون یک وقتهایی نمیتونم بیام بعدش برای اون تالار مشکل پیش میاد شرمنده دوستان میشم .

اینم شرح وظایفشون : http://www.daftarche.com/misc.php?do=vsarules&cfrset=5

فکر میکنم شرح وظایف مدیران یک مقداری ناقصی داره که ادمین گرامی باید یک حالی بهش بدهند .

kourosh_bikhoda
11-29-2010, 10:33 AM

مدیر فقط زحمتی بر دوشش هست که بر دوش دیگران نیست. اینکه باید تمامی پیک های اون تالار رو بخونه و جلوی قانون شکنی رو بگیره و در واقع پلی باشه بین قوانین، مدیر میانی و کاربران.

بله از نظر من که این یک ضعف هست. اگر کاربری مایل به بحث نیست اشکالی نداره ولی از مدیران انتظار میره که تمهیداتی بیندیشند تا تالار زیر نظرشون داغ تر و پربارتر بشه. نه اینکه برن کنج خلوت و غیبت کبری کنند. پیشنهاد می کنم مدیران ارشد فکری بکنند در این باره.

kourosh_bikhoda
11-29-2010, 08:41 PM

یک روز گذشت. دو روز مهلت دارید.

(چرا کسی پیشقدم نمیشه؟ مثلن همین جناب هوادارخان!)

sonic
11-29-2010, 09:07 PM

چرا راکتور پیشقدم نمیشه؟
وکاربران فعال دیگری که ما همه میشناسیم:14:

Anarchy
11-29-2010, 10:01 PM
یک روز گذشت. دو روز مهلت دارید.

کوروش گرامی مشکل اینجاست که من ممکنه چند وقت دیگه برای مدت زمان نامعلومی حتی نتونم بیام اینترنت....

Russell
11-29-2010, 10:50 PM
مساله اینجاست که من در این موضوعها اطلاع و علاقه ای ندارم و گرنه حتماً داوطلب میشدم.

kourosh_bikhoda
11-30-2010, 08:05 AM
کوروش گرامی مشکل اینجاست که من ممکنه چند وقت دیگه برای مدت زمان نامعلومی حتی نتونم بیام اینترنت....

مثال زدم، از این جهت که شما یک پست دادید در این جستار.
حالا کجا ایشالا؟ کهریزک؟ :71:

Anarchy
11-30-2010, 09:14 AM
حالا کجا ایشالا؟ کهریزک؟
تقریبا!!!! فقط ممکنه به جای زندانی من زندانبان باشم:1:

kourosh_bikhoda
11-30-2010, 09:53 AM
مساله اینجاست که من در این موضوعها اطلاع و علاقه ای ندارم و گرنه حتماً داوطلب میشدم.

هنر کردی! خب منم شاید علاقه نداشته باشم ولی برای همکاری بیشتر این کار رو میخوام بکنم. در ثانی شما فکر میکنم همه جستارها رو بخونید. خب مدیر هم کارش همینه. البته درست نیست که دوستان رو مجبور کنیم من هم نباید اسمی از کسی میاوردم. هر کسی که خودش واقعنی تمایل داره بیاد جلو.

Russell
11-30-2010, 11:30 AM
هنر کردی! خب منم شاید علاقه نداشته باشم ولی برای همکاری بیشتر این کار رو میخوام بکنم. در ثانی شما فکر میکنم همه جستارها رو بخونید. خب مدیر هم کارش همینه. البته درست نیست که دوستان رو مجبور کنیم من هم نباید اسمی از کسی میاوردم. هر کسی که خودش واقعنی تمایل داره بیاد جلو.

خوب اگر اطلاعاتی لازم نیست من داوطلب برای تلفنهای همراه میشوم بلکه کمک کوچکی کرده باشم.

Jooyandeh
01-08-2011, 06:37 PM
من ضمن قدردانی از اینکه پست مدیریت انجمن ادیان را به من دادید، از این سمت استعفا میدهم. با سپاس.

sonixax
01-13-2011, 02:23 AM
من حاضرم مدیریت تالار سرگرمی رو به عهده بگیرم ، و بیزحمت این بنفشی ما رو یه کاریش کنید - این برای بار هزارم :20:

sonic
01-14-2011, 10:06 AM
مدیر ساتان انگارقصد برگشتن به سایت رو ندارن یک فکری برای مدیران غیرفعال بکنید!

sonic
03-23-2011, 11:14 PM
من از سمت مدیریت تالار تاریخ وفرهنگ با وجود زحماتی که براش کشیدم استعفا میدم.

kourosh_bikhoda
06-24-2011, 08:13 AM
ادمین گرامی،

به دلیل مشغله فراوان و زمان کم، شوربختانه نمی توانم در دوره ای یاریگر و همراه دوستان بعنوان مدیر تارنما باشم. بر این پایه خواهش میکنم اینجانب را از مدیریت حذف کرده و فرد شایسته تری که بتواند کمبودهای اینجانب را جبران نماید برگزینید. امیدوارم روزی بتوانم همانند گذشته در خدمت باشم:53:

Theodor Herzl
01-22-2013, 07:12 AM
دوستان در این جستار اگر خواستار مدیر شدن در تالاری هستید ، یا پیشنهاد مدیریت برای کسی‌ دارید و یا اگر می‌خواهید از مدیریت استعفا دهید بنویسید

من با توجه به غیبت طولانی‌ کاوه گرامی‌ پیشنهاد می‌کنم ایشان از مدیریت تالار تاریخ کنار گذاشته شوند ، و من به آنجا منصوب بشوم. همچنین من خواهان استعفا از تالار فلسفه نیز هستم و پیشنهاد می‌کنم امیر گرامی‌ به آنجا منصوب شوند!:e032:

Ouroboros
01-22-2013, 07:09 PM
سپاس از حسن نظر شما، اما معذوریت شرعی دارم، و هیچ جور نمی‌توانم زیر بار اعمال مدیریت به نوشته‌های دیگران بروم.. :e40a:

Anarchy
01-22-2013, 07:42 PM
امیرجان اینجا مدیر نقش سرکوبگری که نداره...فقط رسیدگی به امور هست !! دیگه انقدر هم مته به خشخاش نذار پسر:e404:

Ouroboros
01-23-2013, 09:05 PM
اگر کار فقط محدود به جابجایی پست‌ها و مرتب کردن جستارها و ... باشد مشکلی نیست، اما اگر رسید آن روز شوم که کسی چرندی گفت و از من به عنوان مدیر درخواست شد که نوشته‌های او را بر اساس قوانین حذف بکنم، شما روز جزا پاسخ ِ «خائوس» را می‌دهید؟ اگر مدیر دیگری مسئولیت حذف نوشته‌های کاربران خاطی ِ احتمالی را برعهده می‌گیرد من حرفی ندارم.

Anarchy
01-23-2013, 09:10 PM
امیر جان تو این 2سال و نیم من یادم نمیاد نوشته ای رو حتی ویرایش آنچنانی کرده باشیم،حذف که اصلا !! دیگه خودت که دیدی تا الان...عملا اینجا ما مدیران لولوی سر خرمن هستیم فقط:e105:!!

Theodor Herzl
04-21-2013, 04:44 PM
۲ تالار اکنون بدون مدیر هستند ، من پیشنهاد می‌کنم میلاد گرامی‌ به مدیریت تالار زنامرد و امیر گرامی‌ به عنوان مدیر تالار فیلم و آهنگ منصوب بشوند.

Ouroboros
04-21-2013, 05:03 PM
۲ تالار اکنون بدون مدیر هستند ، من پیشنهاد می‌کنم میلاد گرامی‌ به مدیریت تالار زنامرد و امیر گرامی‌ به عنوان مدیر تالار فرهنگ و هنر منصوب بشوند.

من آنارشی را برای مدیریت تالار زنامرد پیشنهاد می‌کنم زیرا یک شخص کمابیش بی‌طرف مدیر آن باشد بسیار بهتر است و حرف و حدیثی ایجاد نمی‌کند، میلاد بازیکن تیم ماست. :e414:
«فیلم و آهنگ» را هم من گمان می‌کنم خودتان اگر وقت دارید برعهده بگیرید؟

Theodor Herzl
04-21-2013, 05:10 PM
«فیلم و آهنگ» را هم من گمان می‌کنم خودتان اگر وقت دارید برعهده بگیرید؟آری ، آنارشی بهتر است برای زنامرد، تالار فیلم و آهنگ هم اگر شخص دیگری نباشد خودم مدیر میشم ، ولی‌ ترجیح میدم از میان مدیران کنونی شخص دیگری آنجا را اداره کند.

Russell
04-21-2013, 05:20 PM
من برای تالار موسیقی داوطلب میشوم

kourosh_bikhoda
07-18-2013, 07:02 PM
ادمین گرامی.

اینجانب برگشتم. آمادگی خود رو برای گردانندگی هر تعداد تالار مورد نیاز اعلام میکنم. خیالیتون نباشه.

kourosh_bikhoda
07-28-2013, 07:54 PM
با توجه به خداحافظی دوست گرامی مهربد، پیشنهاد میکنم فردی برای جانشینی ایشان در تالارهای مورد نظر داوطلب بشه.

Reactor
08-18-2013, 05:10 PM
بچه ها یک سوال دارم مهربد کجاست من پستی ازش نمیبینم؟ چرا خداحافظی کرده؟

Alice
08-18-2013, 05:49 PM
مهربد دیگر امیدی به فروم‌نویسی و گسترش خردگرایی نداشت، Ouroboros بزرگوار هم که اخیراً مُریدان زیادی را در خانقاهِ خود گرد آورده بود تا علیه زنان بشورند، مفحل ما را بدرود گفت و رفت..

Reactor
08-18-2013, 05:56 PM
مهربد دیگر امیدی به فروم‌نویسی و گسترش خردگرایی نداشت، Ouroboros بزرگوار هم که اخیراً مُریدان زیادی را در خانقاهِ خود گرد آورده بود تا علیه زنان بشورند، مفحل ما را بدرود گفت و رفت..

چرا مگه چی شده؟ من همه ی نوشته های مهربد رو دنبال میکردم. چند وقت گرفتاری مالی داشتم. بروزر تور هم اذیت میکرد. چند وقتی نبودم. الان رفع شده. اومدم دیدم خبری از مهربد نیست.
مهربد پسر خیلی عاقل و منطقی و باهوشی بود. یعنی چی امیدی نداشت؟

Alice
08-18-2013, 06:08 PM
به جُستار پیشرفت روزافزون فندآوری بروید؛ آنجا به تفصیل دلایل خود را برای این تصمیم اقامه کرده است. شما هم که سالی یکبار اینجا سر می‌زنید برای چه چیزی ناراحتید؟

Reactor
08-18-2013, 10:37 PM
به جُستار پیشرفت روزافزون فندآوری بروید؛ آنجا به تفصیل دلایل خود را برای این تصمیم اقامه کرده است. شما هم که سالی یکبار اینجا سر می‌زنید برای چه چیزی ناراحتید؟

ای بابا 2-3 ماهی پست نزده نبودم. اینترنت و فیلتر شکن که داشتم :e420: بعد هم مهربد دانشمندیه که ما در فروم از محضرش مستفیذ میشیم.

در اون تاپیک هم من جز بحث علمی چیزی در این رابطه پیدا نکردم

Anarchy
08-19-2013, 08:34 AM
ای بابا 2-3 ماهی پست نزده نبودم. اینترنت و فیلتر شکن که داشتم :e420: بعد هم مهربد دانشمندیه که ما در فروم از محضرش مستفیذ میشیم.

در اون تاپیک هم من جز بحث علمی چیزی در این رابطه پیدا نکردم

از اینجا شروع کرده به گفتن موضوع :

شادباش‌ها، دلداری‌ها، درودها و بدرودها - برگ 21 (http://www.daftarche.com/%DA%AF%D9%81%D8%AA%DA%AF%D9%88%DB%8C-%D8%A2%D8%B2%D8%A7%D8%AF-2/%D8%B4%D8%A7%D8%AF%D8%A8%D8%A7%D8%B4%E2%80%8C%D9%8 7%D8%A7%D8%8C-%D8%AF%D9%84%D8%AF%D8%A7%D8%B1%DB%8C%E2%80%8C%D9%8 7%D8%A7%D8%8C-%D8%AF%D8%B1%D9%88%D8%AF%D9%87%D8%A7-%D9%88-%D8%A8%D8%AF%D8%B1%D9%88%D8%AF%D9%87%D8%A7-99/%D8%A8%D8%B1%DA%AF%D9%87-21.html#post38965)

شادباش‌ها، دلداری‌ها، درودها و بدرودها - برگ 22 (http://www.daftarche.com/%DA%AF%D9%81%D8%AA%DA%AF%D9%88%DB%8C-%D8%A2%D8%B2%D8%A7%D8%AF-2/%D8%B4%D8%A7%D8%AF%D8%A8%D8%A7%D8%B4%E2%80%8C%D9%8 7%D8%A7%D8%8C-%D8%AF%D9%84%D8%AF%D8%A7%D8%B1%DB%8C%E2%80%8C%D9%8 7%D8%A7%D8%8C-%D8%AF%D8%B1%D9%88%D8%AF%D9%87%D8%A7-%D9%88-%D8%A8%D8%AF%D8%B1%D9%88%D8%AF%D9%87%D8%A7-99/%D8%A8%D8%B1%DA%AF%D9%87-22.html#post38972)

kourosh_bikhoda
08-19-2013, 06:48 PM
این داستان خداحافظی سوزناک و دردآور و تراژیک بعضی از کاربران خیلی مسخره و بی معنیه. اگر کاربری نمیخواد اینجا باشه دیگه خداحافظی نداره. به نظر میرسه انگیزه جلب ترحم و توجه ناشی از دپرسی موقت بهترین توجیه این عمل باشه. من مدت زیادی نمیتونستم سر بزنم. هم وقت نداشتم و در 50% مواقع امکان دسترسی. ولی قبل از این اتفاق خداحافظی نکردم. نتیجش میشه اینکه الان آقای مهربد برگشتند. درست مثل خداحافظی احساسی و خلق الساعه علی کریمی.

شما هم این آش رو هی هم نزنید. اگر کسی نمیخواد باشه خب نباشه. خودش باید تصمیم بگیره. تصمیمش وابسته به من و شما نیست. خودش میدونه چکار کنه.اگر هم تصمیم میگیره بره دیگه فیلم فارسی نکنیدش. رفتی به سلامت. اومدی هم خوش آمدی. تمام اینها زمانی مسخره میشند که مثلن طرف برمیگرده و میفهمه که این تصمیم احساسی یا هر دلیلی که در اون مقطع داشته بیخود بوده. دستکم اگر تصمیمش بیخود نبوده باشه اعلامش و فیلم و سریال بازی کردنش بیخوده. من همون زمان که این خداحافظی ها رو دیدم مایل بودم همچین پیکی بنویسم ولی خب الان که ایشون برگشتند این پیک من خیلی واقعی تر و منطقی تر جلوه می نماید.

یه نفر
08-19-2013, 07:01 PM
به من هم یک سمت اجرایی بدهید :-)

Anarchy
08-19-2013, 07:08 PM
کوروش جان چه ایرادی داره دوستان اینجا احساساتشون رو بیان کنن؟ حالا ناشی از هر چی که میخواد باشه...فورم برای همین چیزا هم هست !! شما هم که بی خبر گذاشتی رفتی کار خوبی نکردی...لا اقل میگفتی برای مدت نامعلومی نیستم...مثلا امیر هم که خودت میدونی به دلیل گرفتاری ها میتونه بیاد و بیشتر از جهت اطلاع به بقیه اینجا پست داد...

داستان مهربد هم اگر کمی احساسی بوده اما به نظر من چندان هم بد نبود...کسی نباید از خودش چهره کاملی اینجا بسازه !! همه ما ممکنه گاهی احساساتی یا جوگیر هم بشیم...

پس بهتره سخت نگیریم چندان !! هر چند منم در بعضی قسمت ها با شما موافقم در ای زمینه !!

Dariush
08-19-2013, 07:22 PM
حالا مگر ایشان بازگشته‌اند؟

Anarchy
08-19-2013, 07:34 PM
حالا مگر ایشان بازگشته‌اند؟

نه...حالا چون چند پستی در جواب ما گذاشته ، کوروش گرامی به حساب بازگشت مهربد گذاشته !! ببینیم یه کاری میکنه همین چند تا پست رو هم مهربد نذاره دیگه :e105:

sonixax
08-19-2013, 10:46 PM
به من هم یک سمت اجرایی بدهید :-)

شمار پستهاتون هنوز خیلی پایینه .

kourosh_bikhoda
08-20-2013, 06:22 PM
کوروش جان چه ایرادی داره دوستان اینجا احساساتشون رو بیان کنن؟ حالا ناشی از هر چی که میخواد باشه...فورم برای همین چیزا هم هست !!

بیان احساس و هندی بازی و بیان تصمیمات به روش های سوزناک و جانسوز یه مقدار با هم فرق دارند. به هر حال میل خودشه هرکسی هرکاری میخواد بکنه. خلاف قوانین هم که رفتار نشده. فقط رفتار قشنگ و با پرستیژی نیست که امروز یکی بگه من دیگه انگیزه ندارم و رفتم و شما هم به من توجه کنید و تودیع پرشکوهی برگزار کنید و فردا دوباره برگرده بی سر و صدا و بدون توجیه اون حرکت دیروز و اینها. یه مقدار سطح پایین و بچگانست. اینجا چت روم خصوصی و خانوادگی نیست. یه کم چیپه.

داستان مهربد هم اگر کمی احساسی بوده اما به نظر من چندان هم بد نبود...کسی نباید از خودش چهره کاملی اینجا بسازه !! همه ما ممکنه گاهی احساساتی یا جوگیر هم بشیم...

این مساله مهمیه در زمینه امنیت ما در وب. از دست دادن کنترل و جوگیر شدن و احساساتی شدن میتونه عامل گرفتاری باشه به قول رضا فاضلی عزیز. ما اینجا نه باید برای بود کسی خوشحال باشیم (یا حداقل نباید اعلام کنیم که خوشحالیم) و نه باید برای نبودش ناراحت. ما اینجا یک سری آی دی خشک و خالی و اینترنتی هستیم که تا جایی که امنیت و منافعمون اجازه بده باید با هم کار کنیم و رابطه بزنیم. بیشتر از این خطرناک و نگران کنندست. برای مثال از کجا میشه اعتماد کرد به آی دی آقای مهربد که ایشون همون مهربد هستند؟ خب اعتماد هم که قبلن مشخص شده جلب شده با اون پروپاگاندای خداحافظی. من مطمئنم فردا اگر کاربر مهربد به هرکسی پیام خصوصی بزنه و شاید برای ارتباط بیشتر راههای تماس دیگه ای رو پیشنهاد بده، کاربرها راحت تر قبول می کنند.

کلن اینجا این بحث های عاطفی و دوستانه ای که توی اجتماع عادی مطرحه مطرح نیست. ما ممکنه توی اجتماعمون خیلی بیشتر عاطفی باشیم به خصوص که ایرانی هستیم و چنین فرهنگی هم داریم. ولی اینجا باید یک سری ماشین و آی دی باشیم فقط. البته هر کسی هرجور میل داره میتونه رفتار کنه. اینها فقط و فقط نظر شخصی من هستند.

یه نفر
08-20-2013, 06:55 PM
شمار پستهاتون هنوز خیلی پایینه .
چندتا باید باشه؟ در عوض پر ملات است :)))

sonixax
08-20-2013, 09:09 PM
چندتا باید باشه؟ در عوض پر ملات است :)))

فعلن چند هزار تایی کم دارید :دی

یه نفر
02-08-2014, 07:04 PM
میشه من ادمین این سایت بشم و مدیرش بشم؟ :-)

sonixax
02-08-2014, 08:57 PM
میشه من ادمین این سایت بشم و مدیرش بشم؟ :-)

نه خیر نمیشه :e409:

یه نفر
02-10-2014, 05:12 PM
تو رو اسپاگتی :-(

sonixax
02-10-2014, 11:57 PM
تو رو اسپاگتی :-(

نُچ.
ادمین هم بذاره من نمیذارم :e14c:

Theodor Herzl
02-11-2014, 03:35 PM
این یک نفر تهدید به افشای هویت کاربران می‌کند ، بعد درخواست مدیر شدن میدهد! از اکنون می‌گویم اگر ایشان مدیر بشود ، اطلاعات خصوصی کاربران مثل اینکه با چه ایمیل ثبت نام کردند یک راست به دست وزارت اطلاعات می‌‌افتد!

kourosh_bikhoda
02-11-2014, 04:25 PM
حالا قرار نیست ایشون مدیر بشه. ولی اگه کس دیگه ای داوطلب مدیریت هست اعلام کنه.

یه نفر
02-11-2014, 06:04 PM
این یک نفر تهدید به افشای هویت کاربران می‌کند ، بعد درخواست مدیر شدن میدهد! از اکنون می‌گویم اگر ایشان مدیر بشود ، اطلاعات خصوصی کاربران مثل اینکه با چه ایمیل ثبت نام کردند یک راست به دست وزارت اطلاعات می‌‌افتد!

:e05a:

iranbanoo
02-11-2014, 06:10 PM
من خاطر دارم بانو آنجلا قرار بود جزو تیم مدیریت شوند.
چه شد ؟

یه نفر
03-21-2014, 07:05 PM
کسانی که مخالف مدیریت آنارچی هستند اینجا اعلام کنند

Mehrbod
03-21-2014, 07:07 PM
کسانی که مخالف مدیریت آنارچی هستند اینجا اعلام کنند

من که به گردانندگی آنارشی نمره‌یِ بهتری از خود ام هم میدهم.

یه نفر
03-21-2014, 07:12 PM
من که به گردانندگی آنارشی نمره‌یِ بهتری از خود ام هم میدهم.
چند پول گرفتی؟ :-) 10 برابرشو میدم مخالفش باش :))

بی شوخی میگم. آنارشی خیلی سخت گیره. شاید نسبت به من سخت گیره!
احساس میکنم از من بدش میاد. نه نوشته هام...

Anarchy
03-21-2014, 08:57 PM
بی شوخی میگم. آنارشی خیلی سخت گیره. شاید نسبت به من سخت گیره!
احساس میکنم از من بدش میاد. نه نوشته هام...

شما قوانین رو رعایت کن ، وسط بحث جدی اسپم نده ، مطالب رو در تاپیک مناسب ارسال کن و به تذکرات من توجه کن ، مطمئن باش من هیچ مشکلی باهات ندارم بانو "یه نفر" ... متاسفانه تجربه چند وقت اخیر ما نشون داد باید در اجرای قوانین ، کمی جدی تر باشیم !!

خاطر جمع باش دلیلی نداره از تو بدم بیاد :e056: !!

یه نفر
03-21-2014, 09:00 PM
شما قوانین رو رعایت کن ، وسط بحث جدی اسپم نده ، مطالب رو در تاپیک مناسب ارسال کن و به تذکرات من توجه کن ، مطمئن باش من هیچ مشکلی باهات ندارم بانو "یه نفر" ... مناسفانه تجربه چند وقت اخیر ما نشون داد باید در اجرای قوانین ، کمی جدی تر باشیم !!

خاطر جمع باش دلیلی نداره از تو بدم بیاد !!

نسبت به تخلفات من حساسی. نه بقیه! :-(

Anarchy
03-21-2014, 09:07 PM
نسبت به تخلفات من حساسی. نه بقیه! :-(

خب باید هم باشم چون تو بعد از تنها کاربر اخراجی انجمن ، بیشترین تخلفات و دریافت کارت رو داشتی که فقط یکیش رو من دادم بهت اگر اشتباه نکنم ... پس معلوم میشه من مشکل شخصی باهات ندارم و تو خودت نسبت به رعایت قوانین بی توجه هستی !!

البته هر کس دیگه ای هم تخلف کنه مطمئن باش برخورد میشه باهاش ...

AHF
09-28-2015, 08:35 PM
در صورت ایجاد تالار نظامی، مدیریت رو به عهده میگیرم...

اگر هم نه، بخش تاریخ.

Mehrbod
03-13-2016, 12:40 AM
گویا این روزها من بیشتر از همه اینجا سر میزنم.

چُنانکه میدانید من هماکنون دسترسی Admin را دارم ولی برای جلوگیری از آشوب در کارهای گردانندگی دخالتی نمیکنم.

دید ِ دیگر گردانندگان چیست من کارهای گردانندگی و رسیدگی به اسپم و ... اینجا را دوباره دیگر به عهده بگیرم, ولی کمی سفت و سخت‌تر؟

Russell
Anarchy
sonixax
Dariush
Theodor Herzl

sonixax
03-13-2016, 12:47 PM
از نظر من مشکلی ندارد مهربد جان!
نظر باقی دوستان چیست ؟

Theodor Herzl
03-14-2016, 03:52 AM
رفیق مهربد مشکلی‌ نیست اینجا ادمین بشوید