PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را دیدن نمیکنید برای دیدن کامل نوشته‌یِ و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : چرا شاهین نجفی سوسک نشد ؟!!

کافر_مقدس
05-19-2012, 12:59 AM
در گذشته بنابر آموزه های دینی سعی داشتند به ما القا کنند کسانی که به قرآن و امام های شیعه و سایر مقدسات اسلامی توهین کنند گریبان گیر بلایی آسمانی خواهند شد و تبدیل به عقرب و میمون و سوسک و موجودات عجیبی می شوند! .. برخی از هتاکان هم تبدیل به سنگ می شوند تا درس عبرتی باشد برای سایرین ! و به این روش ما را می ترساندند تا مبادا خدایی ناکرده فکر جسارت به مقدسات اسلامی (بخوانید خرافات اسلامی) به سرمان خطور کند .

ولی طی سال های اخیر به لطف تکنولوژی و همچنین بالا رفتن سطح آگاهی بسیاری از مردم جهان می بینم که افراد زیادی دست به انتقاد و افشاگری می زنند یا به قول اسلام گرایان به مقدسات آن ها توهین می کنند و هیچ اتفاق خاصی هم نمی افتد .

برای نمونه آقای جونز کشیش مسیحی را ببینید .. چندین بار بدترین توهین ها را به کتاب آسمانی (!) مسلمانان و ایدئولوژی اسلامی آنان کرد ولی دیدیم که هیچ صدایی از الله درنیامد و تنها صدایی که شنیده میشد صدای عربده ی مسلمانانی بود که به خیابان ها ریخته بودند و خشمگین تر از الله بی هدف به این سو و آن سو می دویدند …

در آخر هم چند نفر را سلاخی کردند تا الله از آنان خشنود شود و دل امام زمانشان شاد شود ! به تازگی هم خواننده ی یاغی رپ پارسی شاهین نجفی دو آهنگ برای امامان شیعه (مهدی و نقی) خوانده و با حالتی کنایه آمیز سخن گفته و آن ها را به سخره گرفته ،ولی آن ها نیز همانند الله هیچ قدرتی برای دفاع از خود نداشتند و باز هم این بنده های الله بودند که مجبور بودند جور این بت های بی خاصیت را بکشند . همانطور که پیش بینی می شد واکنش به این موضوع کاملن احساسی و به دور از منطق، همراه با ناسزاگویی و تهدید به قتل بود. اکنون نیز برخی از مسلمانان که به آن خرافات اسلامی باور دارند این پرسش در ذهنشان شکل گرفته است که چرا شاهین نجفی ها سوسک نمی شوند ؟!

Mehrbod
05-19-2012, 08:50 AM
خدا (الله) رفته گل بچینه

Theodor Herzl
05-19-2012, 04:10 PM
میگم این ماجرای شاهین نجفی فکر کنم به نفع پناهنده‌ها شد یک جورایی حالا هزاران نفر میان میگن ما به اسلام توهین کردیم میخوان بکشنمون پناهندگی میگیرند!

D@mneD
05-19-2012, 06:33 PM
این سوسک و فان رو همش این اخوندا درست کردن تا مردم رو بهتر بتونن تحت کنترل نگه دارن و اینده ی خودشون رو گارانتی کنن چون می دونن اسلام نباشه مفت خوری هم نیست!
الله یه سنگه و از یه سنگ هم نباید انتظار داشت جواب بده!

sonixax
05-19-2012, 07:17 PM
البته تغییر که کرد !
سوسک نشد به جاش غول شد :21:

بانو یوتاب
06-03-2012, 01:05 PM
با درود فراوان

این حذف مخالف جزو گزینه های لاینفک این ادیان ابراهیمی است.
خود حضرت محمد هم چندین نفر رو به خاطر مخالفت با وی ترور کرد.در واقع این مسائل زیاد هم دور از ذهن نیست اینجا چون دیگه الله ناتوان است خودشون باید شروع کنن پادشاهی به جای الله بر روی زمین:1:

با تشکر : یوتاب

Reactor
06-03-2012, 02:16 PM
برخورد با شاهین نجفی شده چوب دو سر طلا. نه میتونند ساکت بمونند و نه میتونند ساکت نمونند! هر چه که این ها بیشتر کولی بازی در میارن و داد و قال راه میندازن به نفع شاهین میشه و معروف تر میشه. بیشتر همه کنجکاو میشن که شاهین نجفی مگه چی خونده؟ خیلی ها هم که سن و سالی داشتند و آشنایی با شاهین نجفی به سن و سالشون نمیخورد الان اون رو میشناسن.سلمان رشدی هم به همین طریق بوسیله ی فتوای قتل خمینی مشهور و پولدار شد.بالاخره پرنده ی شانس هر دفعه روی شونه ی یک نفر میشینه. :3:

بانو یوتاب
06-03-2012, 02:21 PM
بله درسته

کلا این اخوندها به هر کی گیر بدن اون رو معروف میکنن
یکی هم مثل کشیش جونز قران رو اتیش میزنه معروف میشه اصلا انگاری هر کسی به ادیان توهین کنه معروف میشه اینم یه نمونه برای معروف شدن

Mehrbod
06-03-2012, 02:24 PM
با درود فراوان

این حذف مخالف جزو گزینه های لاینفک این ادیان ابراهیمی است.
خود حضرت محمد هم چندین نفر رو به خاطر مخالفت با وی ترور کرد.در واقع این مسائل زیاد هم دور از ذهن نیست اینجا چون دیگه الله ناتوان است خودشون باید شروع کنن پادشاهی به جای الله بر روی زمین:1:

با خوش‌آمد به شما گرامی،

بیشتر این ترورها را هم هر آینه محمد به کمک نوچه‌اش (علی قمه‌کش یا علی درخیبرکن) انجام داد. مردی که باید از نو شناخت :21:

488

Russell
06-03-2012, 02:33 PM
.سلمان رشدی هم به همین طریق بوسیله ی فتوای قتل خمینی مشهور و پولدار شد.بالاخره پرنده ی شانس هر دفعه روی شونه ی یک نفر میشینه.
البته سلمان رشذی نویسنده بزرگی هست و بود قبل از این فتوا هم.فکر کنم گفتم یبار که به رمان قبلیش تو تهران یک جایزه هم ایران داده بود(البته احتمالن فکر میکردند اسمش سلمان از مجاهدین اسلامه)،ولی این فتوا خیلی زندگیش رو سخت کرد،باید هر جا میرفت اول هماهنگی امنیتی میکرد.یکبار هم حتی وعده دادن بهش که بیاد معذرت بخواد فرمان قتل رو پس میگیرند که اومد عذر خواهی کرد و اینها هم زدن زیرش(البته نمیشه سرزنش کرد این انسان نازنین رو بخاطر این کارش).

بانو یوتاب
06-03-2012, 02:45 PM
بیشتر این ترورها را هم هر آینه محمد به کمک نوچه‌اش (علی قمه‌کش یا علی درخیبرکن) انجام داد. مردی که باید از نو شناخت

درود

با سپاس از خوشامدگویی شما

بله این خونخوار رو باید از نو شناخت البته چند تنی مزدور و گماشته مثل خالد ابن ولید و سلمان فارسی نیز در کنار این فاشیست قرار داشتن که باید در تاریخ رسوا شوند.

کافر_مقدس
06-04-2012, 12:48 PM
سلمان رشدی این فتوا خیلی زندگیش رو سخت کرد،باید هر جا میرفت اول هماهنگی امنیتی میکرد.یکبار هم حتی وعده دادن بهش که بیاد معذرت بخواد فرمان قتل رو پس میگیرند که اومد عذر خواهی کرد و اینها هم زدن زیرش سلمان رشدی عذرخواهی کرد ؟؟؟! نمی دونستم !

من رمان آیات شیطانی رو پیش از خوندن گمون می کردم باید در نوع خودش یک شاهکار باشه .. ولی پس از مطالعه ی اون متوجه شدم اونطور هم که ازش تعریف می کنند نیست .. اگه خمینی اون فتوا رو نمی داد شاید خیلی ها این کتاب رو نمی خوندند و اصلن خبردار نمی شدند که همچین کتابی هم وجود داره !

Russell
06-04-2012, 01:50 PM
سلمان رشدی عذرخواهی کرد ؟؟؟! نمی دونستم !

من رمان آیات شیطانی رو پیش از خوندن گمون می کردم باید در نوع خودش یک شاهکار باشه .. ولی پس از مطالعه ی اون متوجه شدم اونطور هم که ازش تعریف می کنند نیست .. اگه خمینی اون فتوا رو نمی داد شاید خیلی ها این کتاب رو نمی خوندند و اصلن خبردار نمی شدند که همچین کتابی هم وجود داره !
همون اوایل و در اوج حمله ها که زدند یکی از مترجمان کتابش هم بطرز وحشیانه ای کشتند،خوب در ایران با وجود فتوا هم نخوندند خیلی ها چه برسه بدون فتوا،ولی در کل سلمان رشدی نویسنده بزرگی هست و جوایز مهمی هم برده.