PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را دیدن نمیکنید برای دیدن کامل نوشته‌یِ و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : امان از جهل ملت !

کافر_مقدس
04-28-2012, 04:51 PM
شیخ را گفتند:
چه خوری؟

گفت:
«گوشت ملت»

گفتند:
چه نوشی؟

گفت:
«خون ملت»

گفتند:
چه پوشی؟

گفت:
«پوست ملت»

وَ وی را گفتند:
از چه راه این ها را بدست می آوری؟

گفت:
«جـــــهل مـلّـت»
http://www.daftarche.com/images/imported/2012/04/6.gif

Theodor Herzl
04-28-2012, 07:56 PM
کافر گرامی‌ این موضوع شما چه چیز قابل بحثی‌ دارد که یک جستار جدید باز کردید؟ لطفا وقتی‌ یک موضوع جدید باز می‌کنید این را در نظر بگیرید. مطلب کوتاه شعر گونه این شکلی‌ نیز جایش در تالار تخصصی اقتصاد و سیاست نیست

Anarchy
04-28-2012, 08:29 PM
بله من هم میخواستم این تذکر رو بدم به این دوستمون که نه نیازی به باز کردن جستار جدیدی بود و نه بخش مناسبی انتخاب شده اما گفتم به تازگی با انجمن ما آشنا شدن خیلی بهشون سخت نگیرم.

کافر_مقدس
04-28-2012, 09:35 PM
پوزش می خوام حق با شماست ! گفتم شاید پیشگفتاری باشه برای اینکه یه گفتمانی صورت بگیره در مورد جهل و نادانی برخی از مردم.
من که دسترسی به امکانات مدیریتی ندارم ، هر کسی قادر بود بنابه تشخیص خود منتقل کنه به یک بخش و جستار مناسب

Theodor Herzl
04-28-2012, 09:47 PM
پوزش می خوام ! گفتم شاید یه گفتمانی صورت بگیره در مورد جهل ملت !! از نادانی و ناآگاهی برخی از مردم
من که امکان مدیریت ندارم ، هر کسی تونست به تشخیص خودش منتقل کنه به یک بخش و جستار مناسب
اشکالی‌ ندارد گرامی‌ ، فقط خواستم بگم برای اینکه دفترچه مثل فروم‌های دیگر نشود و موضوعات زیاد برای یک خط شعر یا یک خط خبر ایجاد نشود ، این گونه روش را ما اینجا رعایت می‌کنیم ، شما هم کم کم با اینجا آشنا میشوید.:53:

Mehrbod
04-28-2012, 09:51 PM
من که از انرژی دوست تازه‌امان کافر خوشم می‌آید :53:

ولی بیشتر کردن پیک‌ها و جستارهای فاروم سود چندانی ندارد گرامی، بهتر است چگونایی و کیفیت گفتگو‌ها را بالاتر ببریم.

Agnostic
04-29-2012, 10:28 AM
دوستان، در بعضی از فرومهای دیگر از ایجاد تاپیک جدید جلوگیری میشود و سعی می کنند همه چیز را در یک تاپیک بگنجانند مثلا تاپیک سوال درباره اتومبیل.
اینگونه قانون کار را سخت می کند و به سیستم جستجوی فروم نیز فشار می آورد. چون جوینده بجای جستجوی تاپیک باید در انبوه پستها جستجو کند.
کار برای خواننده هم سخت میشود. مثلا کاربران باید سوال و جواب مربوط به انواع مختلف اتومبیل را بخوانند تا به پستی که جواب سوال خودشان است برسند یعنی جواب آنها در میان انبوهی از جوابهای دیگر گم میشود.
به نظرم ایجاد تاپیک متعدد کار را سهل تر میکند و فشار کمتری هم به سرور میآورد.

Mehrbod
04-29-2012, 11:01 AM
دوستان، در بعضی از فرومهای دیگر از ایجاد تاپیک جدید جلوگیری میشود و سعی می کنند همه چیز را در یک تاپیک بگنجانند مثلا تاپیک سوال درباره اتومبیل.
اینگونه قانون کار را سخت می کند و به سیستم جستجوی فروم نیز فشار می آورد. چون جوینده بجای جستجوی تاپیک باید در انبوه پستها جستجو کند.
کار برای خواننده هم سخت میشود. مثلا کاربران باید سوال و جواب مربوط به انواع مختلف اتومبیل را بخوانند تا به پستی که جواب سوال خودشان است برسند یعنی جواب آنها در میان انبوهی از جوابهای دیگر گم میشود.

سیستم جست‌و‌جوی این فاروم فعلا خراب است. باید در آینده یک سیستم بهتر جایگزین کرد. من فکر می‌کنم بتوانیم موتور جستجوی
رایگان و ریشه‌باز Sphinx (http://sphinxsearch.com) را برای فاروم راه‌اندازی کنیم که بی‌اندازه بهتر و پُربارتر از جست‌وجوی ناکارآمد vbulletin است.

به نظرم ایجاد تاپیک متعدد کار را سهل تر میکند و فشار کمتری هم به سرور میآورد.

برای فشار به سرور این روزها نگرانی نداریم گرامی، سرور به جای پردازش بیشتر سرگرم افزایش اندرگاشته!