PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را دیدن نمیکنید برای دیدن کامل نوشته‌یِ و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : آیا اسلام ستیزان تهدید می شوند؟!

کافر_مقدس
04-25-2012, 07:46 PM
اسلام برای ما نام محارب با الله را انتخاب کرده است، و من این نام را بسیار دوست داشته و با افتخار می پذیرم، حقیقت این است که ما در حال جنگ و حرب با الله هستیم، هرچند الله وجود ندارد ولی مفهوم الله موجود است.

دنیای اسلام ستیزی دنیای بسیار جذاب و جالبی هست، بیشتر از این نظر که ما مثل خلاف کار ها زندگی می کنیم و در واقع خلاف کاریم به این معنی که قانون کشورمون رو زیر پا می گذاریم، همان هیجاناتی که یک قاچاقچی دارد برای ما هم موجود است، ممکن است امروز رفیق ما را بگیرند و فردا خود ما را، ولی ما از کارمان دست بر نخواهیم داشت، افزون بر اینکه ما خلاف کارهای قهرمان هم هستیم، مثل رابین هود و اسپایدر من، کسانی که پلیس و حکومت به دنبالشان هست به دلیل خلافکاری، ولی در اصل کارهای خوبی می کنیم!

حال یک پرسش پیش می آید و آن اینکه آیا اسلام ستیزان تهدید می شوند؟بله، خیلی از اسلام ستیزان در طول تاریخ و حتی در تاریخ معاصر سر انجام به دست مسلمانان کشته شده اند، ولی این بدان معنی نیست که همه کشته شده اند، برای نمونه دکتر شجاع الدین شفا، یا دکتر مسعود انصاری سالهاست علیه اسلام فعالیت کرده اند و آنهم بطور عملی و عمومی. به جانشان ممکن است سوء قصد هم شده باشد، ولی امروز می توان گفت بهترین دوران برای اسلام ستیزی در کل طول تاریخ است، به دلایل زیر :اینترنت وجود دارد و رسانه هایی که صدای شما را از اینور دنیا از جایی امن، به درون پایگاه دشمن می برد و دشمن دستش به شما نمی رسدنمونه ای عینی از اسلام زنده است و می تواند مورد استفاده ما قرار بگیرد، تنها کافیست نشان دهیم جمهوری اسلامی به دلیل اسلامی بودنش مزخرف است، و کار ما تمام است، کافی است به فرد اثبات شود آنچه می کشد، از اسلام است که می کشدجمعیت ما اسلام ستیزان هرگز در طول تاریخ کشورمان به اندازه امروز نبوده است، در خارج از کشور بخصوص یک هجمونی (Hegemony) عجیب و بی سابقه ای علیه اسلام شکل گرفته است

غرب وجود دارد، که می تواند از شما در مقابل توحش خاور میانه تا حدودی حفاظت کندشرایط بین المللی هم کاملاً همسوی ماست، در لیست سازمانهای تروریستی دنیا اکثریت قاطع را گروه های اسلامگرا تشکیل می دهند، دنیا امروز ما را می فهمد و حتی می توان گفت یاور ماستبنابر این امروز بهترین شرایط و بهترین فرصت برای ما فراهم شده است، و مبارزه با اسلام هر روز علنی تر می شود. این جاست که باید قدر این موقعیت را بدانیم و تا بهترین استفاده را از آن ببریم. باید توجه داشت که جنگ باید از روی اصول باشد، انعطاف در آن جایی ندارد. جنگ مسئله ساده ای نیست، بچه بازی هم نیست،جنگ مسئله تهدید وجودی است، یا نابود می کنید یا نابود می شوید

بزرگترین تهدید برای یک اسلام ستیز چیست؟

شاید خیلی از ماها فکر کنیم حکومت اسلامی بزرگترین تهدید برای ماست، ولی این اشتباه بزرگیست.حاکمیت ایران هرچقدر هم که مخوف و کثیف باشد، باز هم برای کارهایش باید هزینه هایی را پرداخت کند، برای همین بسیار سنجیده تر از یک مسلمان تندرو بصورت انفرادی عمل می کند.

بزرگترین تهدید امنیتی را برای ما توده های مسلمان و تندرو ها ایجاد می کنند. مردم ما نسبت به بقیه مسلمانان البته از فرهنگ و فهم بسیار بالاتری برخوردار هستند، برای همین من معمولاً به دوستان روی اینترنت توصیه می کنم با عربها و پاکستانی ها سر اسلام درگیر نشوند، چون اگر متحجر ترین ایرانی را هم به پاکستان بفرستید، ممکن است آن ها به جرم روشنفکری وی را بکشند!

مقاله ای از آرش بیخدا

Kaveh
05-14-2012, 04:55 AM
شاهین نجفی و آهنگ نقی نمونه جدیدی است از سطح پایین تولرانس مذهبی جامعه ما. در این جند روز که دفترچه بسته بود خیلی سعی کردم به برادران مذهبی بفهمانم که نیازی به این شدت عمل و درجه از نفرت نیست ولی هیچ نتیجه ای نداشت.

این آهنگ گرچه به سبک رپرها ادبیات مستحجنی دارد ولی هیچ توهینی هم به امام نقی نکرده بلکه به واسطه این امام خواننده دارد دردهای اجتماعی را بیان می کند.

تاپیک مربوطه این است. (http://forum.hammihan.com/thread43407-9.html#)

و متن آهنگ اگر کسی نشنیده (که در تاپیک نگذاشتند کامل آورده شود):

نقی تو رو قسم به شوخ طبعیت
به این بیرون از گود تو تبعید
به *** بزرگ زندگانی
که پشت ما نشسته رو به تهدید
نقی تو رو به تو به طول و عرض تحریم
دلار رو به رشد و حس تحقیر
نقی تو رو به امام مقوایی
به طفل علی گوی توی رحم گیر
به درس فقه تو اتاق عمل بینی
به آقا و تسبیح و جا نماز چینی
نقی تو رو به انگشت شیث رضایی
به دینی که اوت شده و فوتبال دینی
آی نقی حالا که مهدی خوابه ما تو رو صدا میزنیم آی نقی
تو ظهور کن که ما آماده تو کفنیم آی نقی
تو ظهور کن که ما اماده تو کفنیم آی نقی
نقی تو رو قسم به عشق و ویاگرا
تو رو به *** های هوا شده و چاکرا
تو رو به سنگک و مرغ و گوشت و ماهی
سینه ی سیلیکونی و بکارت راه راه
نقی تو رو به *** های گلشیفته
به ابروی نداشته که از ما ریخته
نقی تو رو به نژاد آریایی
به پلاکی که به گردن آویخته
نقی جون من تو رو به شوشول فرنود
سه هزار میلیارد زیر گنبد کبود
خلیج فارس و ارومیه هم قصه بود
راستی اسم رهبر جنبش سبز چی بود؟
آی نقی آی نقی آی نقی
آی نقی آی نقی آی نقی
به رحلت جان گوز امام امت
به سیاسیون فسیلی تو غربت
به بیوه های باکلاس پلاس دیسکو
به بحث های روشن فکری تو چت
به غیرت مرد های اون کاره
به زنان مدافع حقوق مرد
به انقلاب رنگی از تو تلویزیون
به سه درصد جمعیت کتاب خون
تو رو به شعار های آبکی و توخالی
نقی تو رو به این جماعت حالی به حالی
صبح زنده باد میگن و شب مرده باد
به قهرمونای قصه های خیالی
آی نقی آی نقی آی نقی
آی نقی آی نقی آی نقی
واااااااااااااااااااااااا اااااااااااااای نقی

Kaveh
05-14-2012, 05:03 AM
اما دوستان هنرمند مکتبی نفرت خود را به این صورت در اینترنت منتشر می کنند:

http://www.daftarche.com/images/imported/2012/05/1.jpg

http://www.daftarche.com/images/imported/2012/05/2.jpg

http://www.daftarche.com/images/imported/2012/05/3.jpg

http://www.daftarche.com/images/imported/2012/05/4.jpg

http://www.daftarche.com/images/imported/2012/05/1.jpeg

Agnostic
05-14-2012, 09:41 AM
در بین پیروان ادیان موجود در جهان مثل اینکه مسلمانان رتبه اول فحاشی و بددهنی و رتبه اول تروریسم را دارند! آیا دین دیگری میشناسید که مثل اسلام یا نزدیک به اسلام باشد؟ (درخشونت کلامی و خشونت رفتاری)

sonixax
05-14-2012, 05:18 PM
شاهین نجفی و آهنگ نقی نمونه جدیدی است از سطح پایین تولرانس مذهبی جامعه ما. در این جند روز که دفترچه بسته بود خیلی سعی کردم به برادران مذهبی بفهمانم که نیازی به این شدت عمل و درجه از نفرت نیست ولی هیچ نتیجه ای نداشت.

این آهنگ گرچه به سبک رپرها ادبیات مستحجنی دارد ولی هیچ توهینی هم به امام نقی نکرده بلکه به واسطه این امام خواننده دارد دردهای اجتماعی را بیان می کند.

تاپیک مربوطه این است.

و متن آهنگ اگر کسی نشنیده (که در تاپیک نگذاشتند کامل آورده شود):

این هم میهن هم که سانسورچی از آب در اومد !

موضوع مورد نظر معتبر نیست. براي اطلاعات بيشتر با مديريت سايت (http://forum.Hammihan.com/sendmessage.php) تماس بگيريد.

Russell
05-14-2012, 05:20 PM

تاپیک مربوطه این است.
اساسن خیلی از دینداران نمیتوانند اهمیت آزادی بیان رو درک کنند و اینکه ازادی بیان شامل تمسخر و توهین به عقاید دیگران هم میشود.از این ادبیاتها صد مرتبه بیشترش در نقد سینما و ورزش و اقتصاد و سیاست بکار میرود و مشکلی هم نیست ولی به دین که میرسد بقیه باید یادشان باشد که جهان ارث پدری دینداران است،تا دیروز رپرها درباره بقیه میخواندند و صدایی هم در نمیامد ولی حالا صدای اوباش بلند شده.
من خیلی از این کارهای شاهین نجفی حمایت میکنم و لازم میدونم خقیقتن با این کار شجاعانه اش در تاریخ ایران جایی برای خودش باز کرد،حالا در مورد مقدار هنر موسقیش هر نظری که داشته باشیم.در واقع تعجب من از سکوت بقیه همفکران سکولار هست.تمسخر مقدسات در کنار نقدشون نه تنها لازم هست بلکه کاملن ضروری هست.لحن مدافعانه گرفتن در این مواقع اشتباه هست بنظر من کاملن.
کاوه گرامی لینک هم میهن که گذاشته اید به بحث مذکور ارجاع نمیدهد.احتمالن کل اون تاپیک پاک شده باشه.
این عکس آخر هم افتخاری هست،تشبیه به سلمان رشدی شدن برای من که تعریف بزرگی بحساب میاد.یک موی گندیده اش میارزد به تمام روشنفکران و تاریکفکران دینی روی هم.

Kaveh
05-14-2012, 05:29 PM
این هم میهن هم که سانسورچی از آب در اومد !

شرم آور است! این تاپیک به صفحات 10-12 رسیده بود. جماعت دیندار که استدلالی نداشتند!
جز اینکه باید برخورد شود و ناموس ما امامان هستند و غیره!
ای کاشته نوشته هایم را جایی ثبت می کردم!

خوشحالم که دفترچه برگشت تا حالا بارها پستهایم را پاک کرده اند آنجا دست سانسورشان خوب است
و البته مدیران هم وقتی کم می آورند به جای جواب دادن پست را پاک می کنند!

آیا کسی از دوستان تجربه در هم میهن دارد؟

sonixax
05-14-2012, 05:37 PM
در واقع تعجب من از سکوت بقیه همفکران سکولار هست.

راسل جان همچین سکوت هم نکردند !

www.youtube.com/watch?v=XuYTaUiYFM4

Kaveh
05-14-2012, 05:39 PM
اساسن خیلی از دینداران نمیتوانند اهمیت آزادی بیان رو درک کنند و اینکه ازادی بیان شامل تمسخر و توهین به عقاید دیگران هم میشود.از این ادبیاتها صد مرتبه بیشترش در نقد سینما و ورزش و اقتصاد و سیاست بکار میرود و مشکلی هم نیست ولی به دین که میرسد بقیه باید یادشان باشد که جهان ارث پدری دینداران است،تا دیروز رپرها درباره بقیه میخواندند و صدایی هم در نمیامد ولی حالا صدای اوباش بلند شده.
من خیلی از این کارهای شاهین نجفی حمایت میکنم و لازم میدونم خقیقتن با این کار شجاعانه اش در تاریخ ایران جایی برای خودش باز کرد،حالا در مورد مقدار هنر موسقیش هر نظری که داشته باشیم.در واقع تعجب من از سکوت بقیه همفکران سکولار هست.تمسخر مقدسات در کنار نقدشون نه تنها لازم هست بلکه کاملن ضروری هست.لحن مدافعانه گرفتن در این مواقع اشتباه هست بنظر من کاملن.
کاوه گرامی لینک هم میهن که گذاشته اید به بحث مذکور ارجاع نمیدهد.احتمالن کل اون تاپیک پاک شده باشه.
این عکس آخر هم افتخاری هست،تشبیه به سلمان رشدی شدن برای من که تعریف بزرگی بحساب میاد.یک موی گندیده اش میارزد به تمام روشنفکران و تاریکفکران دینی روی هم.

واقعا متاسفم که آنهمه وقت تلف کردم و برایشان توضیح دادم تولرانس مذهبی چیست و با این کارها راه به جایی نمی برند. یک جا هم مقایسه کردم میان جوانان زمان شاه و جوانان الان. استدلالم این بود که اگر گلشیفته لخت می شود و نجفی چنین بی پروا در مورد مقدسات شما صحبت می کند همه اینها جوانان پرورش یافته در نظام شما هستند. در مدارس شما با معلمان شما. در حالیکه همان کسانی که رفتند جنگ و از کشور دفاع کردند زمان شاه پرورش یافته بودند. اینها اگر مشکل است بروید ریشه اش که خودتان هستید را درست کنید. منتها این جماعت گوششان گویا نمی شنود و کورند! با همین سیستم سانسور چنان از وفهوم واقعی دنیا دور شده اند که اگر روزی جمهوری اسلامی برود اینها سر از تیمارستان یا القاعده در می آورند.

یکی می گفت من کاری ندارم وقتی اسلام گفته حکم مرتد مرگ است باید کشتش و این اصلا قابل بحث نیست!

در مورد شاهین نجفی شعر این آهنگ هیچ جا به خود امام نقی توهین نکرده بلکه مسایل و مشکلات روز جامعه را دارد مطرح می کند. با این قضیه که اینها درست کردند هم معروفتر شد و احتمالا خیلی از ایرانیها آهنگ را شنیده اند یا خواهند شنید.

در یکی از پستهای آخر یکی از مدیران (بزرگمهر) که گویا مقیم انگستان هست گفته بود در اینجا اگر کسی در خیابان توهین کند بلافاصله توهین کننده غرامت باید بدهد. پرسیدم در مورد عیسی مسیح و مریم مقدس هم به جامعه مسیحیان غرامت می دهند؟ بعدش تاپیک گویا ناپدید شد!

sonixax
05-14-2012, 05:54 PM
در یکی از پستهای آخر یکی از مدیران (بزرگمهر) که گویا مقیم انگستان هست گفته بود در اینجا اگر کسی در خیابان توهین کند بلافاصله توهین کننده غرامت باید بدهد. پرسیدم در مورد عیسی مسیح و مریم مقدس هم به جامعه مسیحیان غرامت می دهند؟ بعدش تاپیک گویا ناپدید شد!

البته توهین کند ! مثلن بگوید Mother Fucker . آن هم به شخص - مسلمانانی از آن دست به قدری دگم هستند که هر چیزی را توهین قلمداد میکنند . برای مثال همان شهاب که باهاش بحث میکردید یکی از آنهاست . اصولن فهماندن حرف حساب به او بسیار سخت است و یکی از طرفداران سرسخت ناصر پورپیرار است . منطقش هم این بود که اگر یکی بیاید و برای مادر یا پدر شما با مثال فشار از پشت و ... از روزگار برنجد به آنها توهین کرده ! یعنی اگر بنده الان به شما بگویم روزگار کونمان را پاره کرده به شما توهین کردم :22:

در یکی از کلیپ های امینم خواننده رپ آمریکایی - ادرار میکنه روی عکس جورج بوش رویس جمهور وقت آمریکا - آیا به کسی غرامت داد ؟

Kaveh
05-14-2012, 06:00 PM
البته توهین کند ! مثلن بگوید Mother Fucker . آن هم به شخص - مسلمانانی از آن دست به قدری دگم هستند که هر چیزی را توهین قلمداد میکنند . برای مثال همان شهاب که باهاش بحث میکردید یکی از آنهاست . اصولن فهماندن حرف حساب به او بسیار سخت است و یکی از طرفداران سرسخت ناصر پورپیرار است . منطقش هم این بود که اگر یکی بیاید و برای مادر یا پدر شما با مثال فشار از پشت و ... از روزگار برنجد به آنها توهین کرده ! یعنی اگر بنده الان به شما بگویم روزگار کونمان را پاره کرده به شما توهین کردم :22:

در یکی از کلیپ های امینم خواننده رپ آمریکایی - ادرار میکنه روی عکس جورج بوش رویس جمهور وقت آمریکا - آیا به کسی غرامت داد ؟
شهاب و بزرگمهر همدیگر را ساپورت می کنند. اما جالب اینکه شهاب یک افراطی مذهبی است و بزرگمهر بی دین. تنها یک اشتراک قوی دارند و آن ضدیت با ایران و به خصوص ایران باستان است. چنان که این تاپیک (http://forum.hammihan.com/thread43208.html) را راه انداخته اند برای نام خلیج پارس من در چندین نامه نگاری به مدیریت سایت درخواست کردم حداقل چنین فردی مدیر ارشد سایتی که نام هم میهن را یدک می کشد نباشد. پاسخی نگرفتم جز تهدید و خود بزرگمهر کارت قرمز و زرد برایم نشان داد!

D@mneD
05-16-2012, 01:50 PM
اسلام همینه دوستان!میگه یا من یا هیچ کس دیگه!یا بمیر یا منو قبول کن!
این مذهبی ها به خاطر تعصبی که دارن حتی یه نقد ساده رو هم توهین حساب میکنن!بحث با این جماعت هیچ فایده ای نداره چون هیچی نمیره تو مخشون!

sonixax
05-16-2012, 03:02 PM
چون هیچی نمیره تو مخشون!

تو چیشون ؟ :4:

D@mneD
05-17-2012, 01:12 PM
تو چیشون ؟ :4:

توی مغزشون!البته شک دارم که این رو هم داشته باشن!:4:

sonixax
05-17-2012, 02:54 PM
توی مغزشون!البته شک دارم که این رو هم داشته باشن!:4:

چيشون ؟؟؟؟:4:

Anarchy
05-17-2012, 03:01 PM
چيشون ؟؟؟؟:4:
برادر جان چرا اسپم بازی راه انداختی تو انجمن :4:!!!