PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را دیدن نمیکنید برای دیدن کامل نوشته‌یِ و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : دعوتنامه بالاترین (قوانین در پست نخست خوانده شود)

shirin
11-02-2010, 09:44 PM
در این جستار میتوانید درخواست دعوتنامه برای سایت بالاترین را بدهید .
فرستادن درخواست در این جستار و دریافت دعوتنامه باید بر طبق قوانین زیر باشد :

کاربر درخواست کننده باید حد اقل ۵۰ پست در تارنما داشته باشد .
کاربر درخواست کننده موظف است پس از کسب امتیاز لازم و کسب دعوتنامه ی بالاترین برای سایر کاربران متقاضی این تارنما به شرطی که با قوانین سازگار باشد دعوتنامه بفرستد .

shirin
11-04-2010, 11:20 PM
واقعا ممنون، خیلی شرمنده نمودید از این همه دعوتنامه هاتون. :d

sonixax
11-04-2010, 11:38 PM
میخواید به صورت پیام خصوصی با جناب پنتاگرومن در میان بگذارید ، ایشون کار همه ما رو راه انداختند :53:

shirin
11-04-2010, 11:49 PM
مرسی سونی اکسس جان که راهنمایی کردی، ولی این که پیغام خصوصی نیست که بهتره بگیم پیغام عمومی، پیغامی که همه میتونن ببینن کجاش خصوصی هست؟ اصلا فکر نکردن شاید یکی بخواد یه چیزی به یکی دیگه بگه بقیه نفهمن :d

sonixax
11-05-2010, 12:19 AM
مرسی سونی اکسس جان که راهنمایی کردی، ولی این که پیغام خصوصی نیست که بهتره بگیم پیغام عمومی، پیغامی که همه میتونن ببینن کجاش خصوصی هست؟ اصلا فکر نکردن شاید یکی بخواد یه چیزی به یکی دیگه بگه بقیه نفهمن :d

برای ارسال دعوتنامه شما باید آدرس میل خودتون رو بدید به شخص ارسال کننده دعوتنامه بدید و در جای عمومی امکانش نیست .

pentageromman
11-05-2010, 01:53 AM
مقادير متنابهی دعوت نامه موجوده :4:که رو دستمون باد کرده کسی ميخواد پيغام خصوصی بده . برای دادن پيغام خصوصی هم اگر بر روی اسم که اين بغل هست يک کليک کنيد ليستی باز ميشه و اونجا پيغام شخصی رو انتخاب کنيد :53:

shoqad
11-25-2010, 04:15 PM
من هم چندتا دعوتنامه دارم اگه کسی رو هم میشناسید که دنبال دعوتنامه هست و به نظرتون بسیجی و راسو نیست معرفی کنید (ایمیلش رو بدید ) واسش میفرستم...

shoqad
02-06-2011, 04:34 AM
جهت اطلاع دوستان عرض کنم که ما یک ماهی هست اخراج شدیم از بالاترین پس متاسفانه دعوتنامه هم نداریم:71: ...(مشخصا کسی که تقاضای دعوتنامه کرده بود بصورت پیغام خصوصی)...

Nocturne
02-06-2011, 11:01 AM
به نظر من افرادی که هنوز توی سایتی مثل بالاترین که به خودش اجازه میده افکار و عقاید و سانسور کنه و سیل کثیری از کاربرایی که توی به اینجا رسیدن بالاترین نقش داشتن رو اخراج کنه هنوز فعالیت میکنند در واقع دارن به خودشون با حضور در این سایت توهین میکنند

Russell
02-06-2011, 11:06 AM
البته من هنوز سر میزنم ولی فعالیت دیگه ای ندارم :15:

Nocturne
02-06-2011, 11:17 AM
من بعد از اخراج شدن یک سری از کاربرا دو ماهه بالاترین رو باز هم نکردم،به نظر من باید اصلا از این سایت بازدید نکرد تا عملکرد سایت در قبال کاربرا کاملا روی بازدیدهای سایت حس بشه،البته سایت های زیاد دیگه ای باز شدند که دارند سرویس مشابهی رو در این مورد میدن که باید بعد از بررسی اینکه سایت مال کیه و خط مشی اون شخص چیه باید به رشد اون سایت ها کمک کرد نمونش :http://www.azadegi.com

cyrusofgreat
02-06-2011, 11:52 AM
من عضوم ولی دعوتنامه ندارم :71:

sonixax
02-06-2011, 04:48 PM
6 تا موجوده ، کسی خواست بگه .

---------- ارسال جدید اضافه شده در 04:48 pm ---------- ارسال قبلی در 04:44 pm ----------

من بعد از اخراج شدن یک سری از کاربرا دو ماهه بالاترین رو باز هم نکردم،به نظر من باید اصلا از این سایت بازدید نکرد تا عملکرد سایت در قبال کاربرا کاملا روی بازدیدهای سایت حس بشه،البته سایت های زیاد دیگه ای باز شدند که دارند سرویس مشابهی رو در این مورد میدن که باید بعد از بررسی اینکه سایت مال کیه و خط مشی اون شخص چیه باید به رشد اون سایت ها کمک کرد نمونش :http://www.azadegi.com

من توی همش از دم عضوم :4:
به نظرم جو سایت دنباله از همشون بهتره - بالاترین شبیه خاله زنک خونه هستش و کلکل های بیجا و به محض اینکه کاربراش چیزی میشنوند که باب میلشون نیست با تقلب و باند بازی و ... سعی در حذفش میکنند که همین رفتار منجر به این شده که منفی ها دیگه تاثیری نداره ، در عین حال عقاید سیاسی اکثریت قشر فعال در بالاترین بشتر به جای آنکه عقلانی باشد - احساسی است .

برای نمونه اگر کسی از رفتار موسوی که به عقیده ی من تماما در جهت منافع جمهوری اسلامی بوده و با همین رفتار آن جو اعتراضی که بوجود آمده بود را خاموش کرد و همه را به خانه هایشان کشید سخنی بگوید آنچنان رفتاری با وی میشه که میشه در بارش یک یکتاب چند صد صفحه ای نوشت .

در کل گزینش کردن کاربران تجربه ی چندان درخشانی نداشته ، هم در بالاترین ، هم در گفتگو هم در سایر سایتهایی که چنین رفتاری داشتند .

Ouroboros
02-06-2011, 05:46 PM
دوستان اگر دارند یک دعوتنامه برای ِ من بفرستند: Amir2591@Zoho.com

6 تا موجوده ، کسی خواست بگه .

---------- ارسال جدید اضافه شده در 04:48 pm ---------- ارسال قبلی در 04:44 pm ----------

من توی همش از دم عضوم :4:
به نظرم جو سایت دنباله از همشون بهتره - بالاترین شبیه خاله زنک خونه هستش و کلکل های بیجا و به محض اینکه کاربراش چیزی میشنوند که باب میلشون نیست با تقلب و باند بازی و ... سعی در حذفش میکنند که همین رفتار منجر به این شده که منفی ها دیگه تاثیری نداره ، در عین حال عقاید سیاسی اکثریت قشر فعال در بالاترین بشتر به جای آنکه عقلانی باشد - احساسی است .

برای نمونه اگر کسی از رفتار موسوی که به عقیده ی من تماما در جهت منافع جمهوری اسلامی بوده و با همین رفتار آن جو اعتراضی که بوجود آمده بود را خاموش کرد و همه را به خانه هایشان کشید سخنی بگوید آنچنان رفتاری با وی میشه که میشه در بارش یک یکتاب چند صد صفحه ای نوشت .

در کل گزینش کردن کاربران تجربه ی چندان درخشانی نداشته ، هم در بالاترین ، هم در گفتگو هم در سایر سایتهایی که چنین رفتاری داشتند .

در سایت‌های ِ خارجی تجربه‌ی ِ موفقی بوده، مثلا سایت ِ دیمونوید که دسترسی محدود و دعوتنامه‌ای دارد بدون شک بهترین ترکر ِ نیمه‌خصوصی ِ تورنت است. اصلا زباله و لینکهای خراب در آن یافت نمی‌شود و اگر چیز نایابی بخواهید معمولا با یک درخواست آن‌را پیدا می‌کنید. وانگهی در فضای ِ فارسی، حق با شماست.

sonixax
02-06-2011, 09:47 PM
دوستان اگر دارند یک دعوتنامه برای ِ من بفرستند: Amir2591@Zoho.com

در سایت‌های ِ خارجی تجربه‌ی ِ موفقی بوده، مثلا سایت ِ دیمونوید که دسترسی محدود و دعوتنامه‌ای دارد بدون شک بهترین ترکر ِ نیمه‌خصوصی ِ تورنت است. اصلا زباله و لینکهای خراب در آن یافت نمی‌شود و اگر چیز نایابی بخواهید معمولا با یک درخواست آن‌را پیدا می‌کنید. وانگهی در فضای ِ فارسی، حق با شماست.

از سایت Zoho قبول نمیکنه دعوتنامه بفرستیم !!! اگر در Gmail یا یاهو آدرسی دارید برایم پیام خصوصی کنید تا دعوتنامه را بفرستم .

Ouroboros
02-07-2011, 12:02 AM
من جای ِ دیگری ایمیل ندارم، بالاترین هم ارزش ساختن ِ یک ایمیل جدید را ندارد. :21:
به هر شکل سپاس از شما:53:

sonixax
04-23-2011, 07:38 PM
9 تا دعوتنامه داشتم ، از بس کسی رو دعوت نکردم ازم گرفتن :4:
الان 2 تا هست ، کسی خواست بگه .

doubt
04-23-2011, 10:53 PM
9 تا دعوتنامه داشتم ، از بس کسی رو دعوت نکردم ازم گرفتن :4:
الان 2 تا هست ، کسی خواست بگه .

جناب سونیکساکس اگر لطف کنید ، من خواهانش هستم.
ایمیل را برایتان می فرستم.

sonixax
04-24-2011, 02:04 AM
جناب سونیکساکس اگر لطف کنید ، من خواهانش هستم.
ایمیل را برایتان می فرستم.

عزیزم برات فرستادمش .

Agnostic
12-24-2011, 05:39 PM
درود
از دوستان کسی دعوتنامه بالاترین داره بفرسته به ایمیلم؟
مرسی

---------- ارسال جدید اضافه شده در 08:09 pm ---------- ارسال قبلی در 08:07 pm ----------

ارسال کردین خبر بدین ایمیلم رو چک کنم. مرسی

sonixax
12-24-2011, 09:44 PM
درود
از دوستان کسی دعوتنامه بالاترین داره بفرسته به ایمیلم؟
مرسی

---------- ارسال جدید اضافه شده در 08:09 pm ---------- ارسال قبلی در 08:07 pm ----------

به کدامین ای میل جگر جان ؟!
پیام خصوصی اش کنید برایتان بفرستم .

Theodor Herzl
12-25-2011, 01:45 PM
من هم ۲ تا دعوت نامه موجود دارم ، کسی‌ کافر ، بیخدا ، صهیونیست ، دشمن رژیم میشناسید بگید براش بفرستم.:27:

Agnostic
12-25-2011, 03:53 PM
مرسی از تمامی دوستان که محبت کردند. من به یکی از دوستان ایمیلم رو دادم، ایشان زحمتش را می کشند. ممنون

contalier
01-03-2012, 08:06 PM
درود
دوستان اگر دعوت نامه دارند و میتوانند برای من بفرستند سپاسگزار میشم

Theodor Herzl
01-03-2012, 08:13 PM
درود
دوستان اگر دعوت نامه دارند و میتوانند برای من بفرستند سپاسگزار میشم

ارسال کردین خبر بدین ایمیلم رو چک کنم. مرسیدوست گرامی‌ شما که عضو بالاترین هستید ، آن ایمیل که به من دادید ، بالاترین پیغام میدهد که یک حساب به نام آن ایمیل وابسته است

contalier
01-03-2012, 08:30 PM
دوست عزیز
شما درست میفرمایید .من عضو بالاترین بودم . اما تعدادی از مذهبی ها اکانت من را دست جمعی ریپورت کردند و اکانت بسته شد.
اگر امکان دارد به این آدرس بفرستید : benkasiri@yahoo.com
با سپاس فراوان

zedde_khoda
01-03-2012, 09:33 PM
درود
اگر میشه برای من هم بفرستید
zedde.khoda@gmail.com
سپاس

sonixax
01-03-2012, 09:54 PM
ایمیلهاتون رو کیلویی اینجا ننویسید ، براتون مشکل درست میشه .
پیام خصوصیشون کنید برای کسانی که اعلام میکنند دعوتنامه دارند .

contalier
01-03-2012, 10:07 PM
دوستان من همچنان منتظر دعوت نامه هستم.
خیلی متشکر میشم اگر یاری کنید.
ایمیل هم در بالا فرستادم.
تشکر فراوان

sonixax
01-03-2012, 10:13 PM
دوستان من همچنان منتظر دعوت نامه هستم.
خیلی متشکر میشم اگر یاری کنید.
ایمیل هم در بالا فرستادم.
تشکر فراوان

من براتون فرستادم ، پستتون رو ویرایش کنید و ایمیل رو پاک کنید .

Theodor Herzl
01-03-2012, 10:13 PM
من به این ایمیل جدید دعوتنامه فرستادم ، اگه امکانش هست اون حساب قبلی‌ که گفتید بسته شده را در پیام خصوصی برایم ارسال کنید

mahsa
01-06-2012, 07:18 PM
سلام دوستان دفترچه ای
اگه میشه یک دعوت نامه هم برای من ارسال کنید
بسیار ممنون
karikadef87@gmail.com

Mehrbod
01-06-2012, 11:14 PM
دوستان چگونه از بالاترین دعوت‌نامه می‌فرستند؟

Russell
01-06-2012, 11:40 PM
وقتی که لاگین میشوید در همان صفحه اصلی سمت چپ که ارسال لینک و انرژی و سایر قضایا هست یک لینک هم هست که نوشته چندتا دعوتنانه میتوانید ارسال کنید،روی آن لینک کلیک کنید و آدرس ایمیل طرف مورد نظر را وارد کنید و تمام.

mahsa
01-07-2012, 12:03 AM
doostaan inja hich kas davatnaameh nadare baraye balatarin?
vaghean mamnoon misham age baraye man befresteh ye nafar.
mahsa

Anarchy
01-07-2012, 12:18 PM
بسته به میزان فعالیتی که در بالاترین دارید میتونید دعوت نامه بفرستید یعنی کسی که فعالیت کمی داشته باشه نمیتونه...

sonixax
01-07-2012, 06:48 PM
mahsa

مال من که تموم شده ، باید صبر کنم تا دوباره پر بشه .

Russell
01-07-2012, 09:50 PM
mahsa
من فرستادم.
دوستان یک دعوتنامه دیگه هم دارم اگر هنوز کسی میخواد.

siavash4mi
01-08-2012, 11:09 PM
سلام بچه ها خوبين ! يه دعوت نامه بالاترين احتياج دارم ، هر كدوم از دوستاي گلم كمكم كنه ممنونش ميشم به قول معروف ً ًً هم اكنون نيازمند ياري سبزتان هستيم ً ! 

Russell
01-09-2012, 01:36 PM
سلام بچه ها خوبين ! يه دعوت نامه بالاترين احتياج دارم ، هر كدوم از دوستاي گلم كمكم كنه ممنونش ميشم به قول معروف ً ًً هم اكنون نيازمند ياري سبزتان هستيم ً !
نازنین ایمیل که نزاشتین،ایمیل بدین من میفرستم

siavash4mi
01-09-2012, 01:56 PM
ممنونم ازت russell عزيز siavash4mi@yahoo.com

Russell
01-09-2012, 05:53 PM
ممنونم ازت russell عزيز siavash4mi@yahoo.com
ارسال شد سیاوش گرامی

کافر_مقدس
04-24-2012, 12:18 AM
بسته به میزان فعالیتی که در بالاترین دارید میتونید دعوت نامه بفرستید یعنی کسی که فعالیت کمی داشته باشه نمیتونه...من 8 ماه هست که عضوم ، ولی طی این مدت فقط دو تا دعوتنامه بهم دادن که اونم یک ماه پیش فرستادم تموم شد ! الان هم یک ماه و نیم هست که از دعوتنامه مجدد خبری نیست .. فعالیتم هم به طور نسبی خوبه ، از 24 ساعت 20 ساعتش رو بالاترین هستم ! http://www.daftarche.com/images/imported/2012/04/2.gif

sonixax
04-24-2012, 01:08 AM
من 8 ماه هست که عضوم ، ولی طی این مدت فقط دو تا دعوتنامه بهم دادن که اونم یک ماه پیش فرستادم تموم شد ! الان هم یک ماه و نیم هست که از دعوتنامه مجدد خبری نیست .. فعالیتم هم به طور نسبی خوبه ، از 24 ساعت 20 ساعتش رو بالاترین هستم !

کافر گرامی به دفترچه خوش آمدید :53:
برای اینکه دعوتنامه هایتان در بالاترین پر شود باید لینک بفرستید و نظر بدهید و امتیاز و انرژی جمع کنید .

کافر_مقدس
04-24-2012, 01:36 AM
9 تا دعوتنامه داشتم ، از بس کسی رو دعوت نکردم ازم گرفتن :4:الان 2 تا هست ، کسی خواست بگه . آقا میلاد چطور به شما 9 تا دعوتنامه دادند؟! با بالایارها آشنایی داری؟! من از یکی پرسیدم می گفت بیشتر از دو تا امکان نداره بهت بدن و باید اون ها رو مصرف کنی تا دو تا دیگه بدن ... یکی دیگه هم کلی دعوتنامه داشت و در حال حیف و میلشون بود پرسیدم از کجا این همه آوردی گفت با یکی از مدیران یا همون بالایارهای بالاترین رفیقم !! پرسشم به این خاطر بود

کافر_مقدس
04-24-2012, 01:46 AM
کافر گرامی به دفترچه خوش آمدید :53:برای اینکه دعوتنامه هایتان در بالاترین پر شود باید لینک بفرستید و نظر بدهید و امتیاز و انرژی جمع کنید . درود بر شما ، ممنونم

من یوزر رضا بی خدا هستم

https://balatarin.com/users/reza_bikhoda

مگه چقدر انرژی باید داشته باشی؟! انرژیم هم رسیده به 5500 ...لینک هم فکر کنم چند صد تایی فرستادم !

Theodor Herzl
04-24-2012, 09:57 AM
۲ تا دعوتنامه جدید دارند روی طاقچه خاک میخورند ، آشنا دارید بگید بفرستیم!:27:

Theodor Herzl
04-24-2012, 10:02 AM
آقا میلاد چطور به شما 9 تا دعوتنامه دادند؟! با بالایارها آشنایی داری؟! من از یکی پرسیدم می گفت بیشتر از دو تا امکان نداره بهت بدن و باید اون ها رو مصرف کنی تا دو تا دیگه بدن ... یکی دیگه هم کلی دعوتنامه داشت و در حال حیف و میلشون بود پرسیدم از کجا این همه آوردی گفت با یکی از مدیران یا همون بالایارهای بالاترین رفیقم !! پرسشم به این خاطر بود
در گذشته تا ۱۰ تا دعوتنامه هم بود ، برای همین هست که مجاهدین تا توانستند دعوت کردند و هر لینکی‌ که خوششان نیاید میبرند پشت فیلتر، سر این قضیه دعوتنامه شد ۲ تا

sonixax
04-24-2012, 12:59 PM
درود بر شما ، ممنونم

من یوزر رضا بی خدا هستم

https://balatarin.com/users/reza_bikhoda

مگه چقدر انرژی باید داشته باشی؟! انرژیم هم رسیده به 5500 ...لینک هم فکر کنم چند صد تایی فرستادم !
من ٢٠٠٠٠ تا دارم و دو دعوتنامه .
بسته به كار كردن شما بهتون دعوتنامه داده ميشه . يعني امتياز هاي جديد . دعوتنامه جديد . قبلي ها حساب نيست .

aminq10
04-24-2012, 07:40 PM
سلام
اگر دعوت نامه هنوز مونده ممنون میشم برای من هم بفرستید
----------------------------------------------------------------
در ضمن اگر کسی فرستاد یک ساکس 1 ماه رایگان بهش میدم
چون خودم میفروشم ممنون

sonixax
04-24-2012, 08:29 PM
در ضمن اگر کسی فرستاد یک ساکس 1 ماه رایگان بهش میدم
چون خودم میفروشم ممنون

ساکس چیه دقیقن ؟
ایمیلتون رو هم بهتره بر دارید و پیام خصوصی کنید - این طوری میل باکستون منفجر میشه .

aminq10
04-24-2012, 08:38 PM
ساکس چیه دقیقن ؟
ایمیلتون رو هم بهتره بر دارید و پیام خصوصی کنید - این طوری میل باکستون منفجر میشه .
ساکس همون فیلتر شکنه ...

sonixax
04-24-2012, 08:40 PM
ساکس همون فیلتر شکنه ...

آها !
ای میلتون رو از توی پست بردارید برام پیام خصوصی کنید - من براتون میفرستم - ساکس هم نمیخوام :4: در بلاد کفر فیلتری در کار نیست .

aryail
04-24-2012, 08:45 PM
من هم ۲ تا دعوت نامه موجود دارم ، کسی‌ کافر ، بیخدا ، صهیونیست ، دشمن رژیم میشناسید بگید براش بفرستم.
:27:

دیگه از من بیخدا تر و البته خدا زده تر سراغ داری

3 سال دنبال دعوتنامه میگردم نمیدونم چرا فقط برا من نیست خواهشا خواهشا اگه کسی دعوتنامه داره برا من هم بفرسته

Mehrbod
04-24-2012, 08:50 PM

3 سال دنبال دعوتنامه میگردم نمیدونم چرا فقط برا من نیست خواهشا خواهشا اگه کسی دعوتنامه داره برا من هم بفرسته

اینجوری نمی‌شود گرامی،

شما باید همینجا شهادت بدهید که هیچ اسپاگتی‌ای بزرگتر از اسپاگتی بزرگ نیست، و سپس در پیام خصوصی به گناهانی که در زندگی کرده‌اید اعتراف کنید.

باشد که رستگار شوید و کسرا فی‌سبیل‌الاسپاگتی به شما دعوت‌نامه بدهد http://www.daftarche.com/images/imported/2011/01/1.gif

sonixax
04-24-2012, 08:54 PM
تا اطلاع ثانوی دعوتنامه های بنده ته کشید . لطفن درخواست ندید :4:

Russell
04-24-2012, 09:04 PM

من در کمال تعجب دوتا دعوتنامه جدید دارم،ایمیلتون رو برام پ.خ کنید براتون بفرستم.

aryail
04-24-2012, 09:04 PM
اینجوری نمی‌شود گرامی،شما باید همینجا شهادت بدهید که هیچ اسپاگتی‌ای بزرگتر از اسپاگتی بزرگ نیست، و سپس در پیام خصوصی به گناهانی که در زندگی کرده‌اید اعتراف کنید.باشد که رستگار شوید و کسرا فی‌سبیل‌الاسپاگتی به شما دعوت‌نامه بدهد http://www.daftarche.com/images/imported/2011/01/1.gifلا اله الا اسپاگتیاشهد ان اسپاگتی و لا اعظم الاسپاگتی

Kaveh
04-24-2012, 09:42 PM
سلام،
من هم دعوتنامه بالاترين ميخوام، اگه کسي داره ممنون ميشم برام بفرسته.
مرسي

Theodor Herzl
04-24-2012, 09:43 PM
دوستان میگم یک سری شرط بذاریم راجع به دعوتنامه بالاترین ، حداقل ۲۰ تا پست ، چون که کاربر‌ها رو نمیشناسیم ، باید بشناسیم و دعوتنامه بفرستیم.

sonixax
04-24-2012, 09:46 PM
دوستان میگم یک سری شرط بذاریم راجع به دعوتنامه بالاترین ، حداقل ۲۰ تا پست ، چون که کاربر‌ها رو نمیشناسیم ، باید بشناسیم و دعوتنامه بفرستیم.

من موافقم - البته به این دوست آخریمون هم بدیم که نشه حکایت "به ما که رسید شایعه شد" - بعد از این .

Kaveh
04-24-2012, 09:47 PM

فکر نمیکنی‌ این هم نوعی سانسور باشد، مثل خود بالاترین

Theodor Herzl
04-24-2012, 09:50 PM
سانسور چی‌؟ ما از کجا مثلاً بدانیم که شما بسیجی‌ نیستید؟ ناراحت نشوید مثال میزنم ، بهر حال باید بدانیم به چه کسی‌ دعوت نامه میفرستیم ، البته بعد از شما این کار رو می‌کنیم.

Mehrbod
04-24-2012, 09:53 PM

نکته خوبیه.

هر چند من نمی‌دانم چه چیز بالاترین را این اندازه شلوغ کرده، نزدیک به یک سال پیش که ایده‌ای نو بود و
نوشته‌های خوبی لینک می‌شدند، من هم دنبال میکردم، ولی الآن نزدیک به چند ماهی می‌شود که هتا لاگ‌این هم نکرده‌ام.

سایت‌های همتراز مانند دنباله (http://donbaleh.com/) چگونه‌اند؟

Russell
04-24-2012, 10:04 PM
bamiyeh گرامی ایمیلتون رو پ.خ کنید برای من تا براتون بفرستم

mushkin
04-24-2012, 10:39 PM
سلام رفقا.سایت خوبی دارین. اگه میشه برای منم بفرستین. دمتون گرم.

sonixax
04-24-2012, 10:45 PM
سلام رفقا.سایت خوبی دارین. اگه میشه برای منم بفرستین. دمتون گرم.

گرامی باید حد اقل ۵۰ پست داشته باشید .

Anarchy
04-24-2012, 11:12 PM
به نظرم داشتن حداقل 50 تا پست خوبه و میتونه خودش یه انگیزه باشه برای فعالیت...

کافر_مقدس
04-25-2012, 01:23 PM
هر چند من نمی‌دانم چه چیز بالاترین را این اندازه شلوغ کرده بعضی از افرادی که در به در دنبال دعوتنامه می گردند در واقع هیچ گرایش سیاسی ندارند و علاقه ای هم به سیاست ندارند و بیشتر به خاطر بالا بردن بازدید سایتشون به بالاترین لینک می فرستند . اون هم در قسمت ورزش یا هنر و ادبیات و یا اقتصاد ..

در مورد سایت دنباله در ابتدا خوب بود ولی در حال حاضر مدتی هست که علاقه ی زیادی به جذب کاربر نشون نمیده و تلاشی برای رقابت با سایر سایت های مشابه نمی کنه

از دیگر سایت های مشابه میشه از آزادگی ، بی رنگی و ریشه ها نام برد که از میان این ها برای ثبت نام فقط ریشه ها نیازمند دعوتنامه هست

Theodor Herzl
07-03-2012, 03:15 AM
۲ تا دعوت نامه جدید موجود است دوستانی که خواهان دعوت نامه هستند و ۵۰ پست ندارند ، با رسیدن به ۵۰ پست یک دعوت نامه به بالاترین دریافت می‌کنید ، کسانی‌ هم که از ۵۰ پست بیشتر دارند ، در پیغام خصوصی ایمیل خود را بدهند دعوتنامه بفرستیم.

Theodor Herzl
02-21-2013, 04:10 PM
دعوتنامه موجود است ، کاربران بالای ۵۰ پست اگر دعوت‌نامه بالاترین می‌‌خواهند ، پیغام خصوصی بدهند.

mohamadreza58
02-27-2013, 07:38 PM
دوستان عزیز آیا کسی دعوت نامه بالاترین دارد؟

Theodor Herzl
02-27-2013, 07:40 PM
من اکنون دعوت‌نامه ندارم ، یکی‌ از دوستان برای این کاربر لطفا بفرستند.:e032:

Mehrbod
02-27-2013, 07:47 PM
من اکنون دعوت‌نامه ندارم ، یکی‌ از دوستان برای این کاربر لطفا بفرستند.:e032:

من از بس دیر به دیر میروم نمیدانم دعوت‌نامه کجا هست, اکنون رفتم گویا چیزی نبود.

mohamadreza58
02-27-2013, 10:56 PM
آیا از دیگر دوستان کسی امکان ارسال دعوت نامه را دارد؟

Russell
02-27-2013, 11:35 PM
من الان بعد مدتها سر زدم با کمال تعحب با وجود فعال نبودنم دوباره دعوتنامه‌ام پر شده،محدرضای گرامی میلیت را پیغام خصوصی کن برایت بفرستم.

mohamadreza58
02-28-2013, 08:04 AM
من الان بعد مدتها سر زدم با کمال تعحب با وجود فعال نبودنم دوباره دعوتنامه‌ام پر شده،محدرضای گرامی میلیت را پیغام خصوصی کن برایت بفرستم.

سپاس گذارم. پیام را ارسال کردم

کافر_مقدس
03-02-2013, 07:33 PM
من از بس دیر به دیر میروم نمیدانم دعوت‌نامه کجا هست, اکنون رفتم گویا چیزی نبود.برای گرفتن دعوتنامه باید فعالیت داشت ، همینطوری که به کسی مفتکی دعوتنامه نمیدن !http://www.daftarche.com/images/imported/2013/03/2.gif

من خیلی وقته لاگین نکردم نمی دونم چند تا دعوتنامه دارم. آخرین دفعه فکر کنم یه دونه داشتم

Mehrbod
03-02-2013, 11:20 PM
برای گرفتن دعوتنامه باید فعالیت داشت ، همینطوری که به کسی مفتکی دعوتنامه نمیدن !http://www.daftarche.com/images/imported/2013/03/2.gif

من خیلی وقته لاگین نکردم نمی دونم چند تا دعوتنامه دارم. آخرین دفعه فکر کنم یه دونه داشتم

اکنون که همین یک حسابی که داشتیم را هم برای لینک دادن به دفترچه بستند, همان عطایش را به لقایش بخشیدیم برود (:

Ouroboros
03-02-2013, 11:32 PM
اکنون که همین یک حسابی که داشتیم را هم برای لینک دادن به دفترچه بستند, همان عطایش را به لقایش بخشیدیم برود (:

کلا جای بدرد بخوری نیست، سلطنت‌طلبها و مجاهدین خلق و دیگر ورشکستگان سیاسی گمان می‌کنند اگر بالاترین و دیگر سایتهای مشابه را تسخیر بکنند و ترولهای یکسان بزنند می‌توانند وزن اجتماعی خود را بالاتر از آنچه هست جلوه بدهند. بد پروژه‌ی شکست خورده‌ایست.

cool
09-28-2013, 01:54 PM
دوستان،دعوتنامه میخواهم:e403:

undead_knight
09-28-2013, 01:59 PM
یک زمانی که جای بدردبخوری بود خیلی دنبالش بود، وقتی بدستش آوردم که دیگه اصلا رغبت نمیکنم بهش سربزنم:))

Mehrbod
09-28-2013, 03:48 PM
دوستان،دعوتنامه میخواهم:e403:

یک زمانی که جای بدردبخوری بود خیلی دنبالش بود، وقتی بدستش آوردم که دیگه اصلا رغبت نمیکنم بهش سربزنم:))

مرا هم چون دو بار به اینجا لینک دادم, بیرون کردند! ((:

انگار به درد نمیخورد.

sonixax
09-28-2013, 07:22 PM
مرا هم چون دو بار به اینجا لینک دادم, بیرون کردند! ((:

انگار به درد نمیخورد.

طبق قوانین بالاترین حق ندارید کلن به فارومها لینک بدید . ولی میتونید در وبلاگ شخصی مطلبی چند خطی در مورد بحثی در فارومی بنویسید و از وبلاگ خودتان به آنجا لینک بدهید و سپس لینک مطلب وبلاگتان را در بالاترین بگذارید .

البته همه جای وب فارسی از دفترچه آزاد تر است :)))

Russell
09-28-2013, 07:35 PM
دوستان،دعوتنامه میخواهم
شما اگر هنوز دعوت نامه نگرفتید از دوستان، ایمیلت رو به من پیغام خصوصی کن تا برایت بفرستم.

من هم مگر سر همین فرستادن دعوتنامه برای دوستان بشود که به آنجا سر بزنم.