PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را دیدن نمیکنید برای دیدن کامل نوشته‌یِ و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : حرف حساب مسعود بهنود

Russell
03-24-2012, 09:10 AM
مسعود بهنود خوب توی بی بی سی جولان میده.حالا ژورنالیست با سابقه و مهمی بوده در این حرفی نیست ولی من نمیفهمم چی میگه و حرف حسابش چیه.
این چند روزه دو تا برنامه دیدم ازش که دیگه دود از سرم بلند شده.یکی اینکه در انتخاب بزرگترین ایرانی اومد اول خیام و رازی رو گذاشت کنار،حالا منم قبول دارم که شاید اینها تو 6 تای اول نباشند ولی دیگه تو 10 15 تای اول جا دارن نه اینکه اول اینا رو بزاری کنار بعد بیای تا آخر از خاتمی دفاع کنی که این باید باشه حتمن.یعنی خاتمی رو فکر کنید جلوی رازی و خیام.
من نمیدونم شاید از اصلاح طلبها بدم میاد نمیفهمم این حرف حسابش چیه؟
شنیدم از خودش گفته که موقع انقلاب هم چپی، نوع ارادتمند به جناب استالین بوده(چون اون موقع مثل اینکه تنها نوع موجود در ایران همین نوع چپ بوده).اساسن اگر کسی قضیه این مسعود بهنود رو میدونه خوشحال میشیم به ما هم توضیح بده.

Agnostic
03-24-2012, 03:35 PM
رو بهنود زیاد نباید حساب کرد. آدم باسوادیه ولی در خدمت استعمار است تا بلای اسلام و ملایان را برسر مردم ایران نگاهدارد.

همینکه خیام و رازی را کنار گذاشته و از ممد خاتمی تعریف کرده و او را تا حد بزرگترن های ایران بالا آورده معلوم میشه آبشخورش کجاست و برای کی کار می کنه.