PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را دیدن نمیکنید برای دیدن کامل نوشته‌یِ و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ارسال نمیتوانم بکنم

گردآفرید
10-21-2011, 02:25 PM
با درود من از وقتی که در این سایت هموند شده ام نمیتوانم مطلب ارسال کنم یعنی وقتی جستاری را باز میکنم آیکنهای مربوطه نمیایند تا لینک عکس وارد کنم و یا خت را درست کنم و یا پر رنگ کنم و یا ... فقط میتوانم متن را بنویسم علائم بالای سرش نمیآیند - آیا مشکل از کامپیوتر خودم هست ؟ و یا از شما؟

Anarchy
10-21-2011, 02:53 PM
ضمن خوش آمد به شما دوست گرامی,به احتمال فراوان مشکل از فیلتر شکن شماست چون من این مشکل رو ندارم.

Mehrbod
10-21-2011, 03:24 PM
با درود من از وقتی که در این سایت هموند شده ام نمیتوانم مطلب ارسال کنم یعنی وقتی جستاری را باز میکنم آیکنهای مربوطه نمیایند تا لینک عکس وارد کنم و یا خت را درست کنم و یا پر رنگ کنم و یا ... فقط میتوانم متن را بنویسم علائم بالای سرش نمیآیند - آیا مشکل از کامپیوتر خودم هست ؟ و یا از شما؟

درود،

گرامی فکر نمی‌کنم در فرستادن نوشته‌ها مشکلی داشته باشید، اگرنه این جستار را نمی‌توانستید درست کنید.

Anarchy
10-21-2011, 03:32 PM
درود،

گرامی فکر نمی‌کنم در فرستادن نوشته‌ها مشکلی داشته باشید، اگرنه این جستار را نمی‌توانستید درست کنید.
مهربد جان شما فقط تیتر رو خوندین یا پست ایشون رو؟؟!!

Mehrbod
10-21-2011, 03:39 PM

نخست به لینک زیر بروید:
http://www.daftarche.com/profile.php?do=editoptions

سپس «حالت نمایش ویرایشگر» را روی «ادیتور استاندارد - با فرمتهای مختلف» تنظیم کنید.

در این حالت ویرایشگر، می‌توانید خودتان دستی کُد لازم برای کلفت کردن و .. را بنویسید:

Bold
Italic
...

http://www.daftarche.com/misc.php?do=bbcode

---------- ارسال جدید اضافه شده در 04:39 PM ---------- ارسال قبلی در 04:37 PM ----------

مهربد جان شما فقط تیتر رو خوندین یا پست ایشون رو؟؟!!

بیشتر تیتر را :4:

Russell
10-21-2011, 07:50 PM
من هم این مشکل برام پیش اومد چند وقت پیش،برای من با پاک کردن کوکی ها مشکل حل شد.