PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را دیدن نمیکنید برای دیدن کامل نوشته‌یِ و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تاپیک آزاد تالار ورزش

kourosh_bikhoda
10-26-2010, 09:14 PM
چو روزی نبودش ز ورزش چه سود (شاهنامه)

philsof
10-26-2010, 09:31 PM
خب الان تو این تالار چی باید گذاشت اخباریایانقد بازی ها رو

kourosh_bikhoda
10-26-2010, 10:24 PM
خب الان تو این تالار چی باید گذاشت اخباریایانقد بازی ها رو

تاپیک آزاد جایی هست برای مطرح شدن موضوعاتی که نیاز به باز کردن یک تاپیک جدا ندارند و کلن شاید یک خط خبر باشند و یا اصلن بحث کردنی نباشند.
خلاصه جایی هست برای موضوعات مرتبط با تالار.

philsof
10-26-2010, 10:54 PM
به هرحال به یه کارشناس ورزشی تالار نیاز داره تا برو کنه:1:

doubt
01-13-2011, 08:18 PM
-به نظر من ایران قهرمان جام ملتهای اسیا سال 2011 خواهد شد.
-چرا؟چه طور؟
-چون پیشینه ی تاریخی داریم دیگه! ما ژنتیکا دو برابر ملتهای دیگه باهوشیم
-کی گفته؟
رئیس دانشگاه خودمون گفته دیگه!

kourosh_bikhoda
01-14-2011, 02:01 PM
دلمون در این مملکت به ورزش خوش بود که با اومدن احمدی نژاد و گماردن معاون خونزادش، علی آبادی، به ریاست ورزش کشور همین دلخوشی هم ازمون گرفته شد تا به امروز.

Russell
07-19-2014, 11:01 AM
اول از همه تبریک به دوستان بابت صعود تیم ملی والیبال به نیمه نهایی.
بعد یک توضیحی یکی بمن بده من نمیفهمم حساب و کتاب این لیگ والیبال چطوریه، از چیستان‌هایِ تالار چیستان خیلی خیلی گیج کننده تره !!
الان 8 تا گروه بودند، از هر گروه 2 تا تیم صعود کرد، بعد شدند 6 تا تیم ، تیم استرالیا تو گروهش آخر شد، بعد اومد جزو اون 6 تا تیم، از گروه ایران 3 تا تیم اومد بالا. جریان چیه؟ :e40d:

Anarchy
07-19-2014, 12:05 PM
اول از همه تبریک به دوستان بابت صعود تیم ملی والیبال به نیمه نهایی. بعد یک توضیحی یکی بمن بده من نمیفهمم حساب و کتاب این لیگ والیبال چطوریه، از چیستان‌هایِ تالار چیستان خیلی خیلی گیج کننده تره !! الان 8 تا گروه بودند، از هر گروه 2 تا تیم صعود کرد، بعد شدند 6 تا تیم ، تیم استرالیا تو گروهش آخر شد، بعد اومد جزو اون 6 تا تیم، از گروه ایران 3 تا تیم اومد بالا. جریان چیه؟ :e40d: منم نفهمیدم استرالیا از کجا پیداش شد ... فقط ظاهرا با اینکه آخر شده از کانادا ، هلند و دست آخر فرانسه برده و اومده جز 6 تا تیم مرحله نهایی !! اما جریان این طوری بود امسال که ایتالیا دور نهایی میزبان باشه ... از گروه A و B که تیم های قوی تری توش هستن مجموعه چهار تیم بیاد دور نهایی ( هر گروه دو تیم ) و از بقیه گروه ها مجموعا یک تیم !! واقعا برای منم سواله استرالیا این وسط چیکاره بود !!