PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را دیدن نمیکنید برای دیدن کامل نوشته‌یِ و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : پرسشهای همگانی

sonixax
02-24-2011, 07:28 PM
گفتم اینجا رو بزنم برای سوالهایی که جنبه های خیلی تخصصی نداره اولین سوال رو هم خودم میپرسم .

من برای یکی از دوستان اینجا یک لیزر مو بَر خریدم روش قدر تخت جمیشد نوشته Made In Israel - این رو بخوام بفرستم ایران مشکل ساز میشه ؟

Theodor Herzl
02-24-2011, 07:41 PM
گفتم اینجا رو بزنم برای سوالهایی که جنبه های خیلی تخصصی نداره اولین سوال رو هم خودم میپرسم .

من برای یکی از دوستان اینجا یک لیزر مو بَر خریدم روش قدر تخت جمیشد نوشته Made In Israel - این رو بخوام بفرستم ایران مشکل ساز میشه ؟

اصلا چنین کاری نکنید! تا بیایید ثابت کنید که این باهاش مو میبرند ، آنها از صاحب این وسیله اعتراف میگیرند که این وسیلهٔ مخفی‌ موساد است

sonixax
02-24-2011, 09:46 PM
اصلا چنین کاری نکنید! تا بیایید ثابت کنید که این باهاش مو میبرند ، آنها از صاحب این وسیله اعتراف میگیرند که این وسیلهٔ مخفی‌ موساد است

اون Made In Israel روش رو با هر روشی که میشه پاک کنم چی ؟

Theodor Herzl
02-24-2011, 09:49 PM
اون Made In Israel روش رو با هر روشی که میشه پاک کنم چی ؟

حالا مگه مجبوری؟:4: یه Made in USA یا Made in Germany بگیر

sonixax
02-24-2011, 10:31 PM
حالا مگه مجبوری؟:4: یه Made in USA یا Made in Germany بگیر

بابا بیچاره پول فرستاده بود براش لیزر بخرم ، فکر میکرد ساخت کانادا هست 500 یورو هم پولش شد حالا که رسید روش قدر ایستگاه فضایی میر نوشته ساخت اسرائیل . از یه طرف خوشحاله چون کیفیت جنسی که خریده خیلی بالاست از طرفی من نگرانم چه طوری برسونم دستش :4:
میگم بشینم برچسب مثل برچسب خودش درست کنم اصلیش رو بکنم اینی که خودم درست کردم رو بچسبونم زیرش !

kourosh_bikhoda
02-24-2011, 10:36 PM
میگم بشینم برچسب مثل برچسب خودش درست کنم اصلیش رو بکنم اینی که خودم درست کردم رو بچسبونم زیرش !

زیرش بنویس مرگ بر اسراییل، اون مِید این اسراییل رو هم بکن مِید این رژیم اشغالگر قدس. حلّه.

Theodor Herzl
02-24-2011, 10:44 PM
بابا بیچاره پول فرستاده بود براش لیزر بخرم ، فکر میکرد ساخت کانادا هست 500 یورو هم پولش شد حالا که رسید روش قدر ایستگاه فضایی میر نوشته ساخت اسرائیل . از یه طرف خوشحاله چون کیفیت جنسی که خریده خیلی بالاست از طرفی من نگرانم چه طوری برسونم دستش :4:

سعی‌ کن پس بدی اول ، اگه دیدی نمی‌شه ، روی ebay بفروشش ، ریسک نکن بخاطر ۵۰۰ یورو . ۱۰۰ یورو هم زیر قیمت بفروشی اشکال نداره ، کافیه طرف احساس کنه این یه رابطه‌ای با اسرائیل داره ، یکی‌ از دوستان من که یهودی هم نیست ، ایران رفته بود ، شکلات Nestle همراهش بود ، توی فرودگاه بهش گفته بودن این محصول صهیونیستی چیه داری وارد کشور میکنی‌ ، طرف ....شیده بود به خودش.

Reactor
03-01-2011, 09:53 PM
بدون باکس براش بفرست. براش توضیح بده خیالش راحت باشه که جنس آکبنده ولی بخاطر امنیت خودش از باکس خارجش کردی. تو یک باکس دیگه ترجیحا بدون مارک براش پست کن.
ح.ا هست دیگه. یک دفعه میبینی سیم هاشون قاطی میکنه کله هاشون بهم میخوره به همین گیر میدن و دوست شما رو دستگیر میکنند جای موسوی و کروبی میبرند حشمتیه!

حالا این لیزر کارایی هم داره؟

mosafer
10-06-2013, 10:59 AM

آخر چه کردید با این لیزر ؟

sonixax
10-06-2013, 04:44 PM
آخر چه کردید با این لیزر ؟

فرستادمش ایران :دی

mosafer
10-07-2013, 06:00 AM
فرستادمش ایران :دی
به سلامتی :)

+
کسی با این دارو آشنایی دارد؟

L -Carnitine 25

Anarchy
10-07-2013, 11:48 AM
کسی با این دارو آشنایی دارد؟

L -Carnitine 25

Carnitine - WiKi (http://en.wikipedia.org/wiki/Carnitine)

خب چی میخواید بدونید در موردش ؟

mosafer
10-07-2013, 05:56 PM
خب چی میخواید بدونید در موردش ؟
همسرم مبتلا به کبد چرب هست
دکترش این دارو را به او داده (گویا شرکت در یک تحقیق علمی هست)
خواستم اطلاعاتی در موردش بدانم
تا جایی که من خواندم لینک شما را، عوارضی از این دارو ننوشته بود