PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را دیدن نمیکنید برای دیدن کامل نوشته‌یِ و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بهترین تبلت پی سی

Reactor
02-13-2011, 08:28 PM
دوستان دوستدار ولایت!!
بسیجیان ولایتمدار!
یکی از دوستان نزدیک من که ساکن سرزمین شیطان بزرگه داره میاد ایران و میخواد برای من تبلت پی سی بیاره.
کدوم مارک رو پیشنهاد میکنید؟
با تشکر لطفا آپشن ها و قیمت و دلیل برتریش نسبت به بقیه رو هم محبت کنید ممنون میشم
:53:

sonixax
02-13-2011, 08:34 PM
هر چی هست رو بریز دور ، مثل من یک فروند Ipad بخر . البته شما چون ایرانی و ایران 3G نداره و اینترنت پرتابل کلن توی ایران معنی نمیده بگید مدل وای فای براتون بیاره که هم ارزون تر تموم میشه و هم میتونید با پول مدل 32 گیگی 3G یه دونه 64 گیگی WiFi بخرید .

هیچ فرقی هم با هم ندارند فقط 3G سوای Wifi میتونه با یه سیم کارت به شبکه های UMTS هم کانکت شه . همین .

Reactor
02-13-2011, 10:00 PM
هر چی هست رو بریز دور ، مثل من یک فروند ipad بخر . البته شما چون ایرانی و ایران 3g نداره و اینترنت پرتابل کلن توی ایران معنی نمیده بگید مدل وای فای براتون بیاره که هم ارزون تر تموم میشه و هم میتونید با پول مدل 32 گیگی 3g یه دونه 64 گیگی wifi بخرید .

هیچ فرقی هم با هم ندارند فقط 3g سوای wifi میتونه با یه سیم کارت به شبکه های umts هم کانکت شه . همین .

umts چیه؟

تعریف موتورولا و سامسونگ گالاکسی هم شنیدم اون ها چطورند؟

مثل اینکه با این سامسونگ ها تماس تلفنی هم امکانپذیره؟

sonixax
02-13-2011, 10:52 PM
umts چیه؟

تعریف موتورولا و سامسونگ گالاکسی هم شنیدم اون ها چطورند؟

مثل اینکه با این سامسونگ ها تماس تلفنی هم امکانپذیره؟

گالاکسی رو که هر کسی خریده پشیمونه
http://farnet.ir/myLDlinker.php?url=239

UMTS هم یک سیستم برای برقراری ارتباط با دستگاه های موبایلی هست (ببخشید نمیدونم معادل فارسی Telecommunication چی میشه) . Iphone 3G که حتمن شنیدید ؟ منظور اینه که این سیستم (نسل سوم) رو پشتیبانی میکنه نه اینکه خودش نسل سوم آی فون هست . برای اطلاعات بیشتر در بارش :

http://en.wikipedia.org/wiki/Umts

این سیستم سرعتش خیلی بیشتره طوری که میتونید به صورت پرتابل تا 7 مگابیت بر ثانیه سرعت داشته باشید ، با دیوایس هایی مثل این :
215
توی این وسیله یک سیم کارت میخوره و هر جایی که باشید این رو میزنید توی Laptop و باهاش از طریق UMTS یا همون 3G (نسل سوم) کانکت میشید به اینترنت . من 3 تا از این دیوایس ها دارم قرارداد های همشون هم تموم شده :4:

برقراری تماس تلفنی با Ipad هم امکان پذیره ، شما باید یک کلاینت VOIP روش نصب کنید که مجانی هم هست ولی به درد ایران نمیخوره و در ضمن تبلت به اون گندگی رو نمیشه گرفت دم گوش :1: با هدست و هندز فری هم خیلی ضایع هستش حد اقل موقع شماره گیری :71:

Mehrbod
02-13-2011, 11:50 PM
از آرشیو:

Viliv X70 (http://www.myviliv.com/ces/main_x70atom.html)

$597 (starts)
Runs windows; 660g

iPad (http://www.apple.com/ipad/)

$750
680g+ 9.56x7.47inch

ViewPad (http://www.viewsonic.com/products/viewpad10.htm)

>479,90
Runs windows or android; very cool; 0.375kg

exoPC (http://www.exopc.com/en/index.php)
The JooJoo (https://thejoojoo.com/)

Theodor Herzl
02-14-2011, 12:08 AM
ipad بدیش اینه که دوربین نداره ولی‌ سامسونگ داره ، البته بستگی داره که چه کاری می‌خواهید باهاش انجام بدید ، من یه ipad خریدم ، چون من با اتوبوس زیاد دوست دارم مسافرت کنم و گاهی از اینجا در شرق آمریکای شمالی تا غرب ۳-۴ روز راه هست و می‌شه کلی‌ فیلم توش ریخت و دید، چون جای صندلی‌ اتوبوس هم تنگه لپ‌تاپ سخته خیلی‌.

sonixax
02-14-2011, 01:26 AM
ipad بدیش اینه که دوربین نداره ولی‌ سامسونگ داره ، البته بستگی داره که چه کاری می‌خواهید باهاش انجام بدید ، من یه ipad خریدم ، چون من با اتوبوس زیاد دوست دارم مسافرت کنم و گاهی از اینجا در شرق آمریکای شمالی تا غرب ۳-۴ روز راه هست و می‌شه کلی‌ فیلم توش ریخت و دید، چون جای صندلی‌ اتوبوس هم تنگه لپ‌تاپ سخته خیلی‌.

روی نسل بعدیش قراره یک دوربین هم بذارند . ولی به نظرم لازم نداره .

Reactor
02-14-2011, 11:49 AM
سوالی داشتم آی پد usb و hdmi داره؟

sonixax
02-14-2011, 05:56 PM
سوالی داشتم آی پد usb و hdmi داره؟

منظورتون پورتش هست ؟
به اون شکلی که روی لپ تاپ ها میبینید نه نداره ، ولی یک سری اداپتر داره برای این کارها . البته شما به اونها نیازی هم ندارید با آی پد . چون اگر آی پد داشته باشید یک Apple TV 90 دلاری هم میخرید و به صورت بیسیم تصاویر HDMI رو با همون کیفیت روی تلویزیون میبینید .

Reactor
02-14-2011, 10:18 PM
منظورتون پورتش هست ؟
به اون شکلی که روی لپ تاپ ها میبینید نه نداره ، ولی یک سری اداپتر داره برای این کارها . البته شما به اونها نیازی هم ندارید با آی پد . چون اگر آی پد داشته باشید یک Apple TV 90 دلاری هم میخرید و به صورت بیسیم تصاویر HDMI رو با همون کیفیت روی تلویزیون میبینید .

بله منظورم پورتش بود. اگر حتی یو اس بی هم نداشته باشه که بدرد نمیخوره؟! سی دی رام هم که نداره پس تنها راه ارتباطیش میشه اینترنت و بلوتوث. الان که سرچ کردم دیدم آی پد 2 هم داره به بازار میاد. اطلاعاتی راجع به اون دارید؟

sonixax
02-14-2011, 10:22 PM
بله منظورم پورتش بود. اگر حتی یو اس بی هم نداشته باشه که بدرد نمیخوره؟! سی دی رام هم که نداره پس تنها راه ارتباطیش میشه اینترنت و بلوتوث. الان که سرچ کردم دیدم آی پد 2 هم داره به بازار میاد. اطلاعاتی راجع به اون دارید؟

آی پد رو شما با پورت USB خاص خودش به PC وصل میکنید و بعدش با ITunes مدیریتش میکنید ، مثل تمام محصولات قابل حمل اپل . ولی اینکه بتونید دیوایس USB بهش وصل کنید ، نه این طوری نیست - بعدش آی پد نیازی به این داستان سی دی رام و اینها نداره ، همه چیزش با WiFi هست .

بله نسخه ی بعدیش هم تو راهه یک مقداری کوچک تر شده و دوربین بهش اضافه شده که به نظر من جفتش هم منفی هست .

Reactor
02-14-2011, 10:34 PM
آی پد رو شما با پورت USB خاص خودش به PC وصل میکنید و بعدش با ITunes مدیریتش میکنید ، مثل تمام محصولات قابل حمل اپل . ولی اینکه بتونید دیوایس USB بهش وصل کنید ، نه این طوری نیست - بعدش آی پد نیازی به این داستان سی دی رام و اینها نداره ، همه چیزش با WiFi هست .

بله نسخه ی بعدیش هم تو راهه یک مقداری کوچک تر شده و دوربین بهش اضافه شده که به نظر من جفتش هم منفی هست .

پس یعنی ارتباطش با بیرون محدود میشه یا با کامپیوتر خودم یا با اینترنت. که با این اینترنت کذایی ایران از این نظر امیدی بهش نیست. پس برای ایران همون لپ تاپ بهتره؟

sonixax
02-14-2011, 10:49 PM
پس یعنی ارتباطش با بیرون محدود میشه یا با کامپیوتر خودم یا با اینترنت. که با این اینترنت کذایی ایران از این نظر امیدی بهش نیست. پس برای ایران همون لپ تاپ بهتره؟

ارتباطش محدود نمیشه ، WiFi میتونه تا 300 مگابیت رو پشتیبانی کنه و شما میتونید با استفاده از یک روتر WiFi تمام وسایل منزل رو با هم مرتبط کنید .
استفاده ی آی پد خیلی فرق میکنه با لپ تاپ ، شما دقیقن میخواید چه کارهایی انجام بدید ؟ بگید تا راهنماییتون کنم .

Reactor
02-15-2011, 10:54 AM
ارتباطش محدود نمیشه ، WiFi میتونه تا 300 مگابیت رو پشتیبانی کنه و شما میتونید با استفاده از یک روتر WiFi تمام وسایل منزل رو با هم مرتبط کنید .
استفاده ی آی پد خیلی فرق میکنه با لپ تاپ ، شما دقیقن میخواید چه کارهایی انجام بدید ؟ بگید تا راهنماییتون کنم .

همون کارهایی که با لپ تاپ انجام داده میشه + دیدن فیلم و کار با اینترنت و دانلود و پخش موزیک و جابجایی فایل

sonixax
02-15-2011, 10:23 PM
همون کارهایی که با لپ تاپ انجام داده میشه + دیدن فیلم و کار با اینترنت و دانلود و پخش موزیک و جابجایی فایل

آی پد برای جابجایی فایل اصلن مناسب نیست نه آیپد یچ تبلتی مناسب نیست .

تبلت ها برای این موارد خوبند :

کتاب خوندن
وبگردی
چک کردن میل ها
عکس دیدن
فیلم دیدن
موزیک گوش کردن
نرم افزار های کاربردی فراوان
بازی کردن (به خصوص آی پد که بازی هایی مثل اویل 4 و شاهزاده ایرانی و متال گیر سالید 4 داره)
برخی جلوه های گرافیکی خاص
مدیریت کردن برنامه های روزانه
نویگیشن و gps
انجام کارهای بانکی
دسترسی به اینترنت در هر نقطه و مکانی حتا وسط جنگل !
و کلن انجام کارها در سفر و یا در بیرون از منزل .

Reactor
02-15-2011, 10:57 PM
برادر ram هم بهشون میخوره؟

sonixax
02-15-2011, 11:57 PM
برادر ram هم بهشون میخوره؟

به هیچ کدوم از انواع Ipod و Iphone و Ipad فلش مموری نمیخوره ، حافظه هاشون هم 16 گیگ و 32 گیگ و 64 گیگ هستش ، مال من 32 گیگی هست از نوع 3G - زیادی هم اومده خودمو جر دادم هنوز 18 گیگش خالیه :4:

ولی تبلت های دیگه رو نمیدونم ، ولی احتمالن اونهایی که بهشون فلش مموری میخورند حافظه ی اینترنال ندارند و فلش مموری ها هم بیشتر از 64 گیگ نیستند - یعنی فرقی به حالتون نمیکنه .

تازه Ipad و Ipod و Iphone فلش مموری یا رم اینترنال ندارند ، بلکه هارد های SSD دارند که سرعتشون از هارد های PC و موتر دار ها هم بیشتره .

Reactor
02-16-2011, 08:20 AM
به هیچ کدوم از انواع Ipod و Iphone و Ipad فلش مموری نمیخوره ، حافظه هاشون هم 16 گیگ و 32 گیگ و 64 گیگ هستش ، مال من 32 گیگی هست از نوع 3G - زیادی هم اومده خودمو جر دادم هنوز 18 گیگش خالیه :4:

ولی تبلت های دیگه رو نمیدونم ، ولی احتمالن اونهایی که بهشون فلش مموری میخورند حافظه ی اینترنال ندارند و فلش مموری ها هم بیشتر از 64 گیگ نیستند - یعنی فرقی به حالتون نمیکنه .

تازه Ipad و Ipod و Iphone فلش مموری یا رم اینترنال ندارند ، بلکه هارد های SSD دارند که سرعتشون از هارد های PC و موتر دار ها هم بیشتره .

مرسی از اطلاعات کاملی که لطف میکنید. هدفم از گفتن لزوم ram این بود که چون این تبلت ها سی دی و دی وی دی رام ندارند گفتم که شاید با یو اس بی و ram بشه این خلا انتقال فایل رو پر کرد. اگر سرعت اینترنت بالا بود شک ندارم تبلت انتخاب عالی بود. ولی با سرعت کم اینترنت ایران انتخاب های کاربر ایرانی رو خوب پوشش نمیده. البته حرجی هم بهش نیست این سیستم برای کاربرهای اونور آبی ساخته شده. ولی باز هم اگر یو اس بی و ram داشت خیلی بهتر بود. تو اینترنت خوندم آیپد 2 اول اسفند میاد. میشه قبل از سفر دوستم به ایران. میخوام بگم 2 برام بیاره. چطوره؟

Theodor Herzl
02-16-2011, 04:09 PM
من دلیل اصلی‌ که ipad خریدم برای دختر بازی بوده راستش!:4: چون اینجا هم هنوز دست کسی‌ نمیبینی که داشته باشه ، من هی‌ میگیرم دستم تو کافی‌ شاپ ، خیلی‌ حال میده:4:. یه چیزی هم بگم نباید انتظرات کامل یک لپ‌تاپ رو از تبلت‌ها داشته باشید ، تبلت یک چیزی بین تلفن‌های هوشمند مثلiphone یا blackberry و لپ‌تاپ هست.

sonixax
02-16-2011, 04:37 PM
مرسی از اطلاعات کاملی که لطف میکنید. هدفم از گفتن لزوم ram این بود که چون این تبلت ها سی دی و دی وی دی رام ندارند گفتم که شاید با یو اس بی و ram بشه این خلا انتقال فایل رو پر کرد. اگر سرعت اینترنت بالا بود شک ندارم تبلت انتخاب عالی بود. ولی با سرعت کم اینترنت ایران انتخاب های کاربر ایرانی رو خوب پوشش نمیده. البته حرجی هم بهش نیست این سیستم برای کاربرهای اونور آبی ساخته شده. ولی باز هم اگر یو اس بی و ram داشت خیلی بهتر بود. تو اینترنت خوندم آیپد 2 اول اسفند میاد. میشه قبل از سفر دوستم به ایران. میخوام بگم 2 برام بیاره. چطوره؟

نسخه ی بعدیش رو هیچی ازش نمیدونم ، فقط میدونم که دوربین داره و یک کمی کوچکتر شده ولی 100% از سیاست های شرکت Apple پی روی میکنه و پورت USB و یا فلش مموری اضافی نخواهد داشت .

---------- ارسال جدید اضافه شده در 04:37 PM ---------- ارسال قبلی در 04:36 PM ----------

من دلیل اصلی‌ که ipad خریدم برای دختر بازی بوده راستش!:4: چون اینجا هم هنوز دست کسی‌ نمیبینی که داشته باشه ، من هی‌ میگیرم دستم تو کافی‌ شاپ ، خیلی‌ حال میده:4:. یه چیزی هم بگم نباید انتظرات کامل یک لپ‌تاپ رو از تبلت‌ها داشته باشید ، تبلت یک چیزی بین تلفن‌های هوشمند مثلiphone یا blackberry و لپ‌تاپ هست.

من فکر میکردم فقط توی آلمان هنوز جواد نشده ! نگو جاهای دیگه هم دست همه نیست . اینش خیلی حال میده :53:

Reactor
02-16-2011, 07:54 PM
در ایران تازه لپ تاپ مد شده!!! هر کس احساس خوشتیپی و باکلاسی میکنه یک لپ تاپ میخره و تو پاساژ و کافی شاپ و رستوران و تریا و پارک و مهمونی و ماشین و خلاصه هر گلستونی که فکرشو بکنید لپ تاپ در میاره!:27:
البته کسانی که تو کار کامپیوتر هستند یا شرکت کامپیوتری دارند بحثشون جداست.
ولی ما که در صنف پوشاکیم تازه همکارها جو گیر لپ تاپ شدن. میخوام تبلت بگیرم که جدا از امکاناتش چند تا چشم دربیاد و چند تا فک هم بیوفته. راستی چرا ما ایرانی جماعت اینجوری هستیم؟:40:
در مورد موتورولا زوم هم اطلاعاتی دارید؟ در اینترنت تعریفش رو زیاد شنیدم امروز مجتمع پایتخت بودم دیدم یک مدلش رو. از فروشنده سوال کردم هیچی نمیدونست. بهش گفتم من از شما بیشتر راجع به اینا بلدم.:10:

sonixax
02-16-2011, 08:17 PM
در ایران تازه لپ تاپ مد شده!!! هر کس احساس خوشتیپی و باکلاسی میکنه یک لپ تاپ میخره و تو پاساژ و کافی شاپ و رستوران و تریا و پارک و مهمونی و ماشین و خلاصه هر گلستونی که فکرشو بکنید لپ تاپ در میاره!:27:
البته کسانی که تو کار کامپیوتر هستند یا شرکت کامپیوتری دارند بحثشون جداست.
ولی ما که در صنف پوشاکیم تازه همکارها جو گیر لپ تاپ شدن. میخوام تبلت بگیرم که جدا از امکاناتش چند تا چشم دربیاد و چند تا فک هم بیوفته. راستی چرا ما ایرانی جماعت اینجوری هستیم؟:40:
در مورد موتورولا زوم هم اطلاعاتی دارید؟ در اینترنت تعریفش رو زیاد شنیدم امروز مجتمع پایتخت بودم دیدم یک مدلش رو. از فروشنده سوال کردم هیچی نمیدونست. بهش گفتم من از شما بیشتر راجع به اینا بلدم.:10:

این شاید به دردتون بخوره ، هم تبلته هم لپ تاپ هم چشم درآر : http://www.dell.com/content/topics/topic.aspx/global/products/landing/en/inspiron?c=us&l=en&s=dhs

Theodor Herzl
02-16-2011, 08:48 PM

آقا یادش بخیر! من یادمه که play station 1 تازه اومده بود ، هیچ کس هنوز نداشت ، مجتمع اسکان فکر کنم ، جلوی همین پایتخت بود ، سر میرداماد. ۱۲-۱۳ سال پیش ساعتی‌ ۲۰۰ تومن می‌گرفت یکی‌ ، ما می‌رفتیم با دوست‌ها فیفا بازی میکردیم.

Reactor
02-16-2011, 09:56 PM
این شاید به دردتون بخوره ، هم تبلته هم لپ تاپ هم چشم درآر : http://www.dell.com/content/topics/topic.aspx/global/products/landing/en/inspiron?c=us&l=en&s=dhs

خیلی جالبه. چیز خوبیه؟ این محصولات کمبو معمولا مشکل دار بوده. اگر خوبه بگم از همین ها برام بیاره.

---------- ارسال جدید اضافه شده در 12:26 am ---------- ارسال قبلی در 12:23 am ----------

آقا یادش بخیر! من یادمه که play station 1 تازه اومده بود ، هیچ کس هنوز نداشت ، مجتمع اسکان فکر کنم ، جلوی همین پایتخت بود ، سر میرداماد. ۱۲-۱۳ سال پیش ساعتی‌ ۲۰۰ تومن می‌گرفت یکی‌ ، ما می‌رفتیم با دوست‌ها فیفا بازی میکردیم.

بنده خودم در اون دوران در بازی فیفا و بعد رزیدنت اویل سه تا مدرک دکترای اصل دارم!

Theodor Herzl
02-16-2011, 10:00 PM
خیلی جالبه. چیز خوبیه؟ این محصولات کمبو معمولا مشکل دار بوده. اگر خوبه بگم از همین ها برام بیاره.

آقا چه رفیق خوبی‌ داری! هرچی‌ بگی‌ میاره برات ، من تقریبا آخرین نسل فکو فامیلمون بودم که از ایران خارج شدم ، ولی‌ وقتی‌ ایران بودم کسی‌ پشم هم نمیفرستاد برام:4:

Reactor
02-16-2011, 10:24 PM
آقا چه رفیق خوبی‌ داری! هرچی‌ بگی‌ میاره برات ، من تقریبا آخرین نسل فکو فامیلمون بودم که از ایران خارج شدم ، ولی‌ وقتی‌ ایران بودم کسی‌ پشم هم نمیفرستاد برام:4:

برادر پولش رو میدیم مجانی که نمیاره.
دست رو دلم گذاشتی!
فک و فامیل های ما بدتر از شمان.
تا دلت بخواد شر از فامیل دیدیم که خیری ندیدیم.
فامیل های ما اوستای چاپیدن هستند! موقع بخور بخور که بشه حتی کره ماه هم که باشن سر و کله شون پیدا میشه! میخورن و بعد گورشون رو گم میکنند و برمیگردند به سر جاشون. نه زنگی میزنند نه احوالی میپرسند. قدیم ها مملکت شلوغ پلوغ میشد یک زنگی میزدند ببینند کسی مرده یا نه. این چند وقته که تخمش رو ملخ خورده دیگه غیر از رفقا کسی پیگیر حال ما نیست. چند تا کلاه بردار بالفطره داریم در فامیل که اسمشون بیاد باید از ترس بدبخت و بیچاره شدن سریعا محل رو تخلیه کنیم!
ما فامیل پرجمعیتی داریم و متاسفانه نخاله هم زیاد تو این فامیل پیدا میشه و صد البته آدم بدرد نخور! تو اروپا و امریکا تعداد زیادی فامیل مستقر هستند ولی خیری ندارند. حرف از گرین کارت و اقامت که میشه بیلاخ حواله میکنند. باید دست به زانوی خودمون بشیم.
بازهم گلی به جمال رفقا. این هم رفیق جینگمه که تقریبا 3سالیه رفته امریکا و داره برای 1ماه میاد اینجا.
کی بشه من هم برم اونجا!!!!

sonixax
02-16-2011, 11:17 PM

خوب Dell در کنار Apple و IBM قرار میگیره از نظر کیفیت محصولات ، فقط اینی که دیدید CPU اش Atom هستش ، یعنی نمیتونید باهاش کارهای سنگین مثل بازی کردن انجام بدید .

Reactor
02-17-2011, 01:59 PM
خوب Dell در کنار Apple و IBM قرار میگیره از نظر کیفیت محصولات ، فقط اینی که دیدید CPU اش Atom هستش ، یعنی نمیتونید باهاش کارهای سنگین مثل بازی کردن انجام بدید .

این ها چرا مثل آدم یک کامپیوتر آدمیزادی تولید نمیکنند و همیشه یک جاش لنگ میزنه؟ مگه مریضن؟

Theodor Herzl
02-17-2011, 02:11 PM
این ها چرا مثل آدم یک کامپیوتر آدمیزادی تولید نمیکنند و همیشه یک جاش لنگ میزنه؟ مگه مریضن؟

لنگ نمیزنه ، بستگی به نوع استفاده داره ، مثلا پیکان و تانک هر ۲ تا وسایل نقلیه هم هستند ، ولی‌ شما به تانک احتیاج ندارید که هر روز سر کار برید! دلیل دیگر هم هزینه هست ، کامپیوتر هرچه ارزان تر باشد performance کمتری هم دارد.

sonixax
02-17-2011, 02:56 PM
بنده خودم در اون دوران در بازی فیفا و بعد رزیدنت اویل سه تا مدرک دکترای اصل دارم!

من در تمام نسخه های اویل ، دکترا دارم :4:

---------- ارسال جدید اضافه شده در 02:56 PM ---------- ارسال قبلی در 02:52 PM ----------

همون طور که کسرا گفت لنگ نمیزنه ، ببینید اگر قرار بود روی اینی که بهتون لینک دادم از CPU های Core Duo استفاده کنند - سیستم خنک کننده قوی تر هم میخواست ، در نتیجه مادر برد بزرگتر و باطری بزرگتر و وزن بیشتر و دیگه نمیشد به صورت تبلت هم ازش استفاده کرد .

مساله ی بعدی قیمته ، فرض کنید این وسیله با پردازنده ی قوی تر و مانیتور بزرگتر ، از اونجایی که مانیتورش فینگر تاچ هم هست قیمتش میشد 2000 دلار ! خوب دیگه کی این رو میخرید ؟ همه میرفتند McBook Air میخریدند .

Reactor
02-18-2011, 10:10 AM
من در تمام نسخه های اویل ، دکترا دارم

بنده الان در این موارد بیل میرم ولی حدود سال 77تا 80 که دبیرستان بودم جایزه بگیر بودم! یعنی شرطی میشستم با بچه ها بازی میکردم و میبردم. تقریبا بعد از یک دوره ای به بعد در فیفا سرآمد اهل فن بودم.

همون طور که کسرا گفت لنگ نمیزنه ، ببینید اگر قرار بود روی اینی که بهتون لینک دادم از CPU های Core Duo استفاده کنند - سیستم خنک کننده قوی تر هم میخواست ، در نتیجه مادر برد بزرگتر و باطری بزرگتر و وزن بیشتر و دیگه نمیشد به صورت تبلت هم ازش استفاده کرد .

مساله ی بعدی قیمته ، فرض کنید این وسیله با پردازنده ی قوی تر و مانیتور بزرگتر ، از اونجایی که مانیتورش فینگر تاچ هم هست قیمتش میشد 2000 دلار ! خوب دیگه کی این رو میخرید ؟ همه میرفتند McBook Air میخریدند .

این سیستمی که شما معرفی کردید از نظر کارایی و پردازش به پای تبلت میرسه؟

sonixax
02-18-2011, 03:30 PM
این سیستمی که شما معرفی کردید از نظر کارایی و پردازش به پای تبلت میرسه؟

خیلی بالاتر از یک تبلته از نظر سخت افزاری ، از نظر سیستم عامل و نرم افزار هم ویندوزه دیگه .

---------- ارسال جدید اضافه شده در 03:30 PM ---------- ارسال قبلی در 03:29 PM ----------

بنده الان در این موارد بیل میرم ولی حدود سال 77تا 80 که دبیرستان بودم جایزه بگیر بودم! یعنی شرطی میشستم با بچه ها بازی میکردم و میبردم. تقریبا بعد از یک دوره ای به بعد در فیفا سرآمد اهل فن بودم.

من هنوز هم وقت کنم میشینم پاش ، توی CTR Crash Team Racing هم برای خودمان کسی بودیم ، ولی حیف که سنمان زیاد شد دیگه این بازی ها به ما نمیخوره :1: