PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را دیدن نمیکنید برای دیدن کامل نوشته‌یِ و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : از چه چیزهایی خوشتون میاد و از چه چیزهایی بدتون میاد و نسبت به چه چیز هایی بی تفاوت هستید ؟

sonixax
12-31-2010, 05:35 PM
سوال که به طور خیلی روشن در عنوان آمده ،
لازم نیست همه ی چیز هایی که خوشتنو یا بدتون میاد یا بی تفاوت هستید بهش رو توی یک پست لیست کنید - هر وقت چیز جدید به ذهن مبارک رسید بیاید بگید :53:

من :

خوشم میاد : سکولاریسم ، برنامه نویسی ، کامپیوتر ، بهار ، تکنولوژی ، تفریح و سرگرمی ، ابزار آلات ، سکس

بدم میاد : آخوند ، اسلام ، احمدی نژاد ، زمستان ، تابستان ، برف ، بارون ، هوای ابری ، تروریسم

بی تفاوتم : شب ، روز ، هنرهای دستی ، جنبش سبز !

doubt
01-06-2011, 05:05 AM
خوشم میاد :از خودم، دیگران ،احترام گذاشتن به عقاید دیگران ،بهتر شدن،در جمع بهترین ها بودن ،سیاست-فلسفه-روان شناسی-تاریخ ، زیبایی و ...

یدم میاد:جنگ،فقر،زور،غم و ...

بی تفاوتم:مرگ و ...

Mehrbod
01-08-2011, 01:18 AM
از کارهای هنری، گفتگو و بحث جدی، عیش و نوش و کتاب خوشم می‌آید.
از نادانی (شامل دگماتیسم و اسلام) و بندگی و فروتنی بی‌جا بسیار بیزارم.
به نگر دیگران درباره زندگی نهانی‌(شخصی)‌ام بی‌تفاوتم.

Alice
09-25-2012, 01:27 PM
خوشم میاد : هنر ؛ سینما ؛ دوستام ؛ موسیقی هر سبکی ، بیشتر هوی متال ؛ برج آزادی ؛ استاد سازم ؛ کوهنوردی ؛ قهوه ؛ بارون ؛ دود و دم تهران ؛ مادرمــــ... ؛ لباس پوشیدن عَجَق وَجَق و عجیب غریب ؛ پسرای روشنفکر و خردگرا ؛ موهای فرفری ؛ تاریکی و غمزدگی ؛ تنهایــــ... ؛ کارتون های بچگیم ؛ موسیقیِ شهر و ماشینها و مردم تو خیابون ؛ کارای غافلگیر کننده یا ترسناک و هیجان انگیز ؛ تهران و تهران گردیـــ...
بدم میاد : پسر داییم ؛ مرگ ؛ برج میلاد ؛ پسرای سیریش ؛ آدمهای متحجر و بدبخت ؛ چادر ؛ پیرمرد پیرزنایی که نصیحت میکنن ؛ زلال احکام ؛ پوریا پورسرخ و حامد بهداد
بی تفاوت : ممممممممـ نمی دونم ، خیلی چیزا :|

Theodor Herzl
09-25-2012, 08:41 PM
خوشم میاد: پول ، سکس ، قدرت، علم ، دانش ، فیلم‌های زیبا ، ماشین لمبورگینی ، استخر داخل آپارتمان،

بدم میاد: اسلام ، آخوند ، چپی‌‌های طرفدار فلسطین، جمهوری اسلامی ، دختری که با همه بوده است ولی‌ مثل virgin mary خود را نشان میدهد ، آدم‌های چابلوس و ...لیس! که تا یک دختر می‌بینند رفاقت یادشون میره! از ایستادن توی صف اتوبوس ( موقعی که ماشین نداشتم!) و .....

بی‌ تفاوت هستم: اینکه دیگران راجع‌به من چه فکر میکنند ، به قول معروف ....لق آنها! ، نظر مردم راجع‌به اسرائیل ، انتخابات بورکینافاسو!

shirin
09-25-2012, 10:56 PM
من از پول، کتاب خوندن، فیلم دیدن، خوشگذرونی با دوستان، وقت گذرونی در کنار BF، از عصرایی که بیکار باشی بشینی فیلم ببینی و چایی بخوری، از شبایی که صبحاش بیکاری و تا هر وقت دلت خواست میشینی ، از مهاجرت از ایران، از هرکول پوارو و ... خوشم میاد.
از بی پولی، از جمهوری اسلامی و تمام متعلقاتش، تبعیض، نژاد پرستی، زورگویی،اعتیاد، از موقعیت و سمت شغلی سوءاستفاده کردن. شنیدن صحبتای ناخوش آیند و خسته کننده کسی که باهاش رودرواسی داری. از مهمونی رفتن جایی که راحت نیستی، تعارف کردن. از سنتها و آداب و رسوم ، جذب و دیگر انواع خودفریبی، از اونایی که میگن اسلام واقعی اجرا نمیشه، از اینکه نوبت گرفتی تو صف بانک نشستی کارمندای بانک کار اشناهاشون که تازه اومدن رو زودتر انجام میدن. از زنای خرفتی که نادانسته به جنسیت خودشون توهین و تحقیر میکن. از مردایی که فکر میکنن چون مردن مجازن خیلی کارا رو انجام بدن ولی زنا حق ندارن و ....
بعضی از موارد بالا گاهی وقتا و به زندگی معمولی مردم بیتفاوت هستم.

shirin
09-25-2012, 11:01 PM
من جمله هامو چطور باید از هم تفکیک کنم؟ همش بهم چسبیده میشه.

mamad1
09-26-2012, 08:04 AM
خوشم میاد: پول،پول،پول،تنهایی(مرد تنهای شب بودن)، روانشناسی، کامپیوتر،برنامه نویسی،اینترنت، ادبیات پارسی و اشعار شاعران ایرانی، شجریان،حبیب، دوست همفکر خودم،پارتی ، بازی مافیا،مسافرت
قلیون نعنا،سیگار کشیدن تو هوای مه آلود

خوشم نمیاد:،آخوند، جمهوری اسلامی (شامل هر چیزی که توی این مجموعه قرار بگیره از ادم گرفته تا اشیا)،فلسطین، دوستی که براش انرژی میزاری و همه کار براش میکنی اما تا یه دخترو می بینه جو می گیرتش و همه چیزو فراموش میکنه،

بی تفاوتم: حرف دیگران

Theodor Herzl
09-26-2012, 08:10 AM
دوستی که براش انرژی میزاری و همه کار براش میکنی اما تا یه دخترو می بینه جو می گیرتش و همه چیزو فراموش میکنه،دقیقا! من ۱۰ بار این موقعیت برام پیش اومده ، تازه میدونید بیشتر از اون اعصاب خورد کن تر چی‌؟ اینکه مثلا با یکی‌ از بچگی‌ بزرگ شدی ، بعدش طرف دوست دختر پیدا می‌کنه ، بعد ۲ ماه دختر ادعا میکنه که بیشتر از تو به اون نزدیکه و بهتر میشناستش!:e059:

mamad1
09-26-2012, 08:29 AM
دقیقا! من ۱۰ بار این موقعیت برام پیش اومده ، تازه میدونید بیشتر از اون اعصاب خورد کن تر چی‌؟ اینکه مثلا با یکی‌ از بچگی‌ بزرگ شدی ، بعدش طرف دوست دختر پیدا می‌کنه ، بعد ۲ ماه دختر ادعا میکنه که بیشتر از تو به اون نزدیکه و بهتر میشناستش!:e059:

دهن این افراد سرویس باد

یکی از رفقای ما که یک عمر حسابی بهش حال داده بودیم

یک دختر پیدا کرد برای سکس(نه برای دوستی فاب)

چنان جلوی این دختر جو میگرفتش و همه چی رو فراموش میکرد که انگار اصلا دوست نبودیم

دو جا دو تا تو دهنی ابدار بهش زدم و همونجا فهمید چه غلطی کرده

ولی من در طولانی مدت فهمیدم این مدل ادم ها قابل تغییر نیستن ذاتشون همینه

Theodor Herzl
09-26-2012, 11:47 AM
دهن این افراد سرویس بادیاد شعر سهراب سپهری افتادم ، میگفت ، چشمه هاشان جوشان گاو هاشان شیر افشان باد با این جمله که گفتی‌:e404:

Ouroboros
10-02-2012, 07:04 PM
«هر دوست دختر معادل سه دوست پسر ارزش دارد»
اریک کارتمن

Anarchy
10-02-2012, 07:26 PM
«هر دوست دختر معادل سه دوست پسر ارزش دارد»
اریک کارتمن

واقعا به این حرف اعتقاد داری امیر جان:e40e:؟

Ouroboros
10-02-2012, 07:34 PM
نه، بامزه بود و مناسب موقعیت.
وانگهی دخترها دوستان بسیار ارزشمند و وفاداری هستند. :e00e:

Anarchy
10-02-2012, 07:45 PM
نه، بامزه بود و مناسب موقعیت.
وانگهی دخترها دوستان بسیار ارزشمند و وفاداری هستند. :e00e:

شما شاید اون ور آب رو میگی!!! این ور آب که چه دختر چه پسر هیچ به سختی دوستان ارزشمند و وفادار بینشون پیدا میشه:e40a:

Ouroboros
10-02-2012, 07:49 PM
بله خارجه. ایران متاسفانه دوستی‌ها کم شده،
دوستی میان دختر و پسر هم چندان باب نیست.

Mehrbod
10-02-2012, 07:58 PM
شما شاید اون ور آب رو میگی!!! این ور آب که چه دختر چه پسر هیچ به سختی دوستان ارزشمند و وفادار بینشون پیدا میشه:e40a:

آنارشی جان این چند روزه بدجور بدبین شدیا!

Anarchy
10-02-2012, 08:02 PM

حرف این چند روز نیست...چیزی بوده که تا به حال دیدم و شنیدم و تجربه کردم!!

Alice
10-02-2012, 08:03 PM
نـــــــه !
راس میگه آنارشی ؛ همینجوریهــــ... ؛

Nevermore
10-02-2012, 08:11 PM
چیزهایی که خوشم میاد: فیزیک،موتور،دوکاتی،ورزش،ق لیون،مشروب،کشور خارجی،آدم کله خر،آدم های رک،خوندن رباعیت خیام، سکوت، دوست دختر، سکس و پورن! چیزهایی که بدم میاد: اسلام و هرچیزی که وابسته به اسلامه،زن چادری،بچه سوسول،آدمایی که هیچ چی بارشون نیست و فقط یه دم حرف میزنند،استاد بیسواد،آخوند واز همه مهمتر مرگ. چیزهایی که بی تفاوتم: حرف های بی پایه انسان های بیسواد

sonixax
10-02-2012, 08:13 PM
بله خارجه. ایران متاسفانه دوستی‌ها کم شده،
دوستی میان دختر و پسر هم چندان باب نیست.

البته به نظر من طبیعی هم هست . وقتی در جامعه ای پول به شدت ارزشمند و دستنیافتنی شود . همه چیز بر پایه ثروت پایریزی میشود و در نتیجه دوستی ها آبکی میشوند .

در اروپا به خصوص در کشور هایی سیستم سوسیالی خوب در کنار اقتصاد قوی دارند این مالپرستی به شدت کمرنگ است چرا که هر کسی توان تامین نیازمندی های خود را دارد و مثلن یک دختر به خاطر مثلن یک گوشی آیفون ۵ با یک پسر که ممکن است در اصل اصلن هم از او خوشش نیاید طرح دوستی نمیریزد چون در اینجا آیفون ۵ به صورت قراردادی تنها ۱ یورو ارزش دارد و هر کسی با هر توان مالی میتواند با صرف تنها چند دقیقه وقت یکی از آنها تهیه کند .

البته این آیفون تنها یک مثال آن هم خیلی کلی بود مسایل بسیار پیچیده تر و بزرگتر و وحشتناک تر از این حرفها هستند .
ممنوعیت رابطه دختر و پسر چه از نظر قانونی و چه تابو بودنش از نظر فرهنگی (که این مورد خوشبختانه در حال حل شدن است) هم خودش یک مشکل دیگر است .

نا هنجاری های رفتاری و فرهنگی که همگی نیازمند زمان + آموزش درست برای برطرف شدن دارند با اقتصاد داغون پیوند خورده اند و شده این بلبشویی که امروز هست .

Ouroboros
10-02-2012, 08:27 PM
البته هم‌اکنون که سرمایه‌داری در سراشیبی سقوط است و همه جا اوضاع اقتصادی مردم خراب شده. اما بازهم شاهد بیرون رفتن اخلاقیات از پنجره نیستیم. به باور من(و گمان می‌کنم پیشتر اینرا گفته‌ام)در ایران بحران اخلاقیات ناشی از نقش منفی مذهب در جامعه است. دین با سرکوب و تکفیر تمام انواع دیگر اخلاقیات از حوزه‌ی عمومی بدل به تنها مدل اخلاقی موجود در جامعه می‌شود، و سپس با ساقط شدن مذهب از اعتبار، اخلاقیات نیز به همراه آن می‌رود و جامعه تا مدتی دچار به نوعی خلا اخلاقی می‌شود.

Reactor
10-02-2012, 10:04 PM
بنده هم از پول, بدون حد و مرز خوشم میاد.
کلا چیزهایی که من دوستشون دارم همش به زندگی کاپیتالیستی مربوطه.
چیزهایی هم که بدم بیاد رو هر روز دارم در ایران میبینم.
کلا کم و کسری در زندگی ندارم فقط لنگ پول قلمبه هستم تا استارت کنم.

ملینا
02-20-2013, 11:34 AM
من خوشم میاد از: رفتن شام بیرون. .عشق و حال..کتاب خوندن..ویکتوریا هولت..سیدنی شلدون..خرید ...آرایش.....یادگیری زبان ..حل جدول...آزادی...رفاه ..زمستون..ماه مهر...نت...محسن چاووشی..موسیقی...harror filme.. لباس باز..موهای پریشون در باد کنار ساحل ...رقص دسته جمعی

بدم میاد..از دین و مذهب..ولایت فقیه..آخوند نکبت ..سیاست آغشته به مذهب..متعصبان ... فضولهای فامیلی...تابستون..گرما...از کلمه کاش...نژادپرستی..گرانی..نداش ن امنیت برای ما خانمها...دید جنسیتی به ما خانومها...حجاب زورکی

بی تفاوتم به ...مسایل و پچ پچ های خانوادگی و زنونه...حرف مردم...دیدی که مردم نسبت به من دارن...

اگه تو هر مورد چیزی یادم اومد...کامنتمو ویرایش میکنم

Waffen
02-24-2013, 10:36 PM
خوشم میاد: عشق، سکس، پول، دانش، تنهایی، کتاب های علمی، موسیقی متال و راک، خال کوبی، شب زنده داری، سیگار، مشروب، قلیون، آدم هایی که یک چیز جدیدی برای ارائه دارند، آدم هایی که با بقیه فرق دارند، دختر هایی که دو خصوصیت قبلی رو دارند، فیلم و سینما، داداشم که همیشه یه حرف خیلی جذابی واسته گفتن داره و هر وقت باهاش حرف میزنی یه چیزی یاد میگیری، از سارای عزیزم که همه ی کتاب های دنیا رو خونده بود ولی هرگز چیزی نمیگفت و زندگی منو تغییر داد، از استادم، از اینکه بدون ترس و خجالت خیلی رو راست همیشه حرفم رو میزنم، از ریاضیات گسسته، برنامه نویسی #C، امنیت شبکه، Cryptography، فلسفه، علوم سیاسی، علوم نظامی، خیام، مولانا، زبان انگلیسی- آلمانی و لاتین.

بدم میاد: از Everyday people، آدمهایی که همیشه پی روی status quo هستند، از اونهایی که personal space و آزادی فردی رو درک نمیکنند، از اونهایی که ترجیح میدند بمیرند و بدبخت باشند ولی فکر نکنند، از اون آدم هایی که فقط حرف های قشنگ میزنند، از اونهایی که شعار های تکراری میدند و حرف های آبکی میزنند، از اونهایی که فکر میکنند این شعر و شاعری ها یعنی روشن فکری، از آدم های که practicality براشون به اندازه ی دانه گندمی اهمیت نداره، از مطلق گرایی، از نادانی، از دین، از خدای ابراهیمی مریض و سادیستیک، از Hypocrite ها، از آدم هایی که به خاطر دیگران زندگی میکنند، از دین گرایی، از مملکت اسلامی، از اینکه کسی بهم بگه چی کار بکنم و چی کار نکنم، از احترام بی جا، از رومان های آبکی و مسخره که بعد از خوندنش احمق تر از گذشته میشی، از رادیو و تلویزیون جمهوری اسلامی، از آخوندها، از اونهایی که فکر میکنند به حقیقت دست پیدا کردند، از مترو سوار شدن، از اینکه تو ایران هیچ آینده ای ندارم، از موسیقی پاپ، از opra، از برنامه هایی که در مورد لباس فلان بازیگر و دوست پسر جدید فلان بازیگر حرف میزنند، از اون سکوت های دردناکی که گاهی پیش میاد، از اون احوال پرسی های اجباری و بیخودی، از آدم های پیری که همه ی حرف هاشون دری وریه و انتظار دارند توام بهشون احترام بزاری و هیچی نگی، از اونهایی که همه ی زندگیشون در یک ایدئولوژی سوراخ سوراخ خلاصه شده و فکر میکنند با این ایدئولوژی به عرش میرسند، از فمنیست های تند رو.

بی تفاوتم: مرگ، بیشتر آدم ها، نظر دیگران در مورد خودم، norm های احمقانه ی جامعه، مقام و مرتبه ی آدم ها و خیلی چیزهای دیگه...
آهنگ So fucking what از گروه متالیکا خیلی بهتر منظورم رو بیان میکنه...

yasy
02-25-2013, 10:59 AM
خوشم میاد از سكوت...تاریكی...پول...تنهایی... .سكس....كتاب...نیچه....كامو.....ژ تیك.....كار،كار،كار...استقلا ....آرایش...كیف...بغل:دی....لاك.. .
ته ریش....پسرهای خاص...دخترهای با روحیات پسرونه....نت...تحریك جسمی....كتاب های قدمی از نویسنده های نا آشنا....داریوش....بی نظمی....تجربه های اول هر كاری....درد...هوای ابری...عكاسی....دف....منطق....

بدم میاد از:
دبن..اعتقاد....تعصب...توكل....پ ئولو كوئیلو...مسلمون...آخوند....ایر ان...خانواده....دوستان دختر...جمع بیشتر از سه نفر...ننه من غریبم بازی...درد و دل...محدودیت...وابستگی مالی...وابستگی احساسی....پسر های آویزون...كتاب های القایی....ظرف شستن....پرسیدن سوالات شخصی...ارضای جسمی...دلداری دادن...اثبات خودم به كسی...بی پولی...جواب به سوال كجایی...حجاب...

بی تفاوتم:
به وجود ...احساس..فكر...كار و حرف نود و پنج درصد آدم های دور و برم
به نود درصد اتفاقات اطرافم

Nevermore
02-25-2013, 11:17 AM
خوشم میاد از سكوت...تاریكی...پول...تنهایی... .سكس....كتاب...نیچه....كامو.....ژ تیك.....كار،كار،كار...استقلا ....آرایش...كیف...بغل:دی....لاك.. .
ته ریش....پسرهای خاص...دخترهای با روحیات پسرونه....نت...تحریك جسمی....كتاب های قدمی از نویسنده های نا آشنا....داریوش....بی نظمی....تجربه های اول هر كاری....درد...هوای ابری...عكاسی....دف....منطق....

بدم میاد از:
دبن..اعتقاد....تعصب...توكل....پ ئولو كوئیلو...مسلمون...آخوند....ایر ان...خانواده....دوستان دختر...جمع بیشتر از سه نفر...ننه من غریبم بازی...درد و دل...محدودیت...وابستگی مالی...وابستگی احساسی....پسر های آویزون...كتاب های القایی....ظرف شستن....پرسیدن سوالات شخصی...ارضای جسمی...دلداری دادن...اثبات خودم به كسی...بی پولی...جواب به سوال كجایی...حجاب...

بی تفاوتم:
به وجود ...احساس..فكر...كار و حرف نود و پنج درصد آدم های دور و برم
به نود درصد اتفاقات اطرافم
با عرض معذرت منظورتان از این دو چیست که از یکی خوشتان می آید و از دیگری بدتان می آید؟

yasy
02-25-2013, 06:31 PM
با عرض معذرت منظورتان از این دو چیست که از یکی خوشتان می آید و از دیگری بدتان می آید؟

معنای خاصی ندارد منظور همان معنای لغت است!:e303:

meaning
07-18-2013, 11:16 PM
از فراموشی خوشم آید
و از رابطه ی جنسی بدم آید

فعلاً همین دو را مطمئاً هستم ، کاش می شد در این قرن 21 ترسایی انسان ها به جای این کار وقیحانه و حیوان گونه به گونه ای
دیگر داده های ژنی خود را برای نسل پس از خود به جا می گذاشتند ؛ کاش این ژن از ژنوم انسان ها جدا می شد .:e011:

undead_knight
07-18-2013, 11:29 PM
از فراموشی خوشم آید
و از رابطه ی جنسی بدم آید

فعلاً همین دو را مطمئاً هستم ، کاش می شد در این قرن 21 ترسایی انسان ها به جای این کار وقیحانه و حیوان گونه به گونه ای
دیگر داده های ژنی خود را برای نسل پس از خود به جا می گذاشتند ؛ کاش این ژن از ژنوم انسان ها جدا می شد .:e011:
Antisexualism (http://en.wikipedia.org/wiki/Antisexualism)!؟ :)
البته من دیدگاهم اینه که اگر تولید مثل هم نبود قطعا انسان ها دست به سکس میزدند، اصولا راه های خوشی بردن در این دنیا اونقدرا زیاد نیست که بشه سکس رو حذف کرد:))

دلیل نفرتتون از سکس چیه،اشتراک این رفتار بین انسان و حیوان؟!

meaning
07-18-2013, 11:57 PM
نخست اینکه سپاس بسیار من را با اندیشه خودم آشنا کردید:e032: شنیده بودم که همچنین اندیشه ای بوده ولی نامش را نمی دانستم این برگه را سر یک فرصت مناسب خواهم خواند؛ خب یک حس درونی هست نمی توانم توضیح بدهم مانند برخی ها که در همین صفحه تاکید بر دوست داشتن این کار دارند ولی من به وارونه متنفر هستم:e421: خیر؛ فرنودش اشتراک این کار با حیوانات نیست ؛ کلاً احساس انزجار از این کار دارم ترجیح میدهم رابطه ام را با همسر آینده ام به داشتن رابطه عاشقانه و رومانتیک محدود کنم و از دخترهایی که مانند من فکر می کنند بسیار خوشم می آید:e405: در مجموع تصور این کار یک حس رذالت و پستی به من می دهد .

undead_knight
07-19-2013, 12:29 PM
نخست اینکه سپاس بسیار من را با اندیشه خودم آشنا کردید:e032: شنیده بودم که همچنین اندیشه ای بوده ولی نامش را نمی دانستم این برگه را سر یک فرصت مناسب خواهم خواند؛ خب یک حس درونی هست نمی توانم توضیح بدهم مانند برخی ها که در همین صفحه تاکید بر دوست داشتن این کار دارند ولی من به وارونه متنفر هستم:e421: خیر؛ فرنودش اشتراک این کار با حیوانات نیست ؛ کلاً احساس انزجار از این کار دارم ترجیح میدهم رابطه ام را با همسر آینده ام به داشتن رابطه عاشقانه و رومانتیک محدود کنم و از دخترهایی که مانند من فکر می کنند بسیار خوشم می آید:e405: در مجموع تصور این کار یک حس رذالت و پستی به من می دهد .
خواهش میکنم:)
خب با عرض پوزش بابت کنجکاوی بیش از حد:))مسئله این هست که که وقتی چیزی طبیعی هست(که البته طبیعی به معنای خوب یا بد منظور نیست)همه(یا اکثریت) به طور پیش فرض دارای اون هستند و وقتی کسی دارای اون نباشه حتما دلیلی داره.بنابراین رابطه نفرت یا دوست داشتن سکس مثل دو روی یک سکه نیست که شانس مساوی داشته باشند،نفرت از سکس دلیل میخواد.

خب شاید گفتنش بد نباشه که بعضی مخالفین سکس اون رو باعث برتری دادن جسم به ذهن میدونند و به همین خاطر باهاش مخالف هستند،برای من آشنایی با چیزهای ناشناخته همیشه جذابه و به همین خاطر هم پرسشم اینه که آیا تا به حال دلیلی برای این حس نفرت پیدا کردید یا دلیلش برای خودتون هم ناشناخته هست!؟
نکته:اگر میل به پاسخگویی هم نداشتید نیازی نیست پاسخ بدید:))

viviyan
07-19-2013, 11:57 PM
از بعضی فیلم ها و کتاب هایی که دیدمشون و خووندمشون خوشم میاد. از آدمای بی تفاوت خوشم میاد.
از دخترا و پسرای مسلمان که احساس روشنفکری میکنند و به وقتش بسیار بددهن و تمامیت خواه و مطلق گرا میشن؛ بدم میاد.
نسبت به بقیه چیزا تقریبا بی تفاوتم.

Soheil
07-21-2013, 09:18 AM
از مسلمونایی که هرجا دلشون خواست احکام دین رو بی خیال میشن ولی جاهای دیگه حاضر نیستند بخاطر دیگران یه ذره از عقاید دینی خودشون بگذرند. مثلا دخترهایی که یا یک ماله گنده برخی احکام تبعیض جنسیتی رو ماله کشی می کنند ولی آزادی پوشش رو برنمیتابند. یا اونایی که با مشروب و خیلی چیزهای دیگه مشکلی ندارند ولی اعدام همجنسگرایان رو رد نمیکنند. مسلمونایی که از آخوندها متنفرند از نامسلمونا هم همینطور! و ...
از این گروهِ منفعت طلبِ متعصب به شدت متنفرم و چندشم میشه. هر چی میکشیم از دست همینهاست.

از مجاهدین، آدمای تعارفی، مجریان شبکه خبر و 20:30، زورگویی، نژادپرستی، حجاب و چادر هم بدم میاد.

از زندگی در یک کشور درست حسابی، آزادی، کویر، بعضی فیلمها، نجوم، نظر مردم راجع به خودم رو به ... حواله دادن، بحث چالشی، آدمای سکولار با هر عقیده ای، خودم و فرهنگ غرب خوشم میاد.

نسبت به آدمهای نفهم بی تفاوتم.

فعلا همینها به ذهنم رسید.

meaning
07-21-2013, 11:40 AM
بدم می آد : من و تو1 ، نژاد پرستی ، ضرغامی ، مجتبی خامنه ای ، سعید حدادیان ، خاورمیانه ، کعبه ، قم ، مرقد خمینی ، رابطه جنسی ، تحمیل باور ، کل کل های بچگانه ، آویزان بودن ، گذشته ، ورق بازی ، عقاید پوچ گرایی ، ادعای بی خود روشن فکری در حالی که چس سرش نمی شود ، والیبال ، خنده ی بی دلیل ، کنایه های نیش دار به انسان های بی آزار ، تفاوت نسل ها ، فرهنگ آفریقای شمالی ، کند ذهنی ، روان شناسی ، پدر روح الله خمینی ،نرسیدن، اختر شناسی ،مدیران فروم هم میهن، مرور گر سافاری ، آرایش غلیظ ، فیلم های پورن ، کانال های بی مصرف ماهواره.

خوشم می آد : دخترهای فول انرژی ، گرل هیپ هاپ ؛ کریستوفر هیچنز ، ریچارد داوکیینز ، اخبار تکنولوژی ، فیزیک ، بیولوژی ، جک های احمد جنتی ، پندینگ تارنمای زندیک ، مایکروسافت ، بیل گیتس ، رئیس جدید شرکت مایکروسافت خانم جولیا که برای کنسول ایکس باکس انتخاب شده اند ، آینده ، آب در گرما ، آتلانتا ؛ مردم اسرائیل ، اروپای غربی ، آلمان ، جمهوری چک ، دختر های روس ، دختر خانم های فهمیده و آرامش دهنده ، اختر فیزیک ، چیزهای عجیب و کشف نشده و غریبه ، ویدئو کلیپ های آرش ، شطرنج ، دانش های کامپیوتر ، ویکی پدیا ، ویجر 1و2 ، کرم چاله ، سیاه چاله ، فیزیک نسبیت ، فیزیک کوانتوم ، نطریه اعداد ، برایان کاکس ، ریچارد فایمن ،تختخواب دو نفره بزرگ، نی نی های شیرین و دوست داشتنی ، جهان بی خدا . Oriana Fallaci ، دفترچه ، مخالفان قدرتمند رژیم ، رضا یزدانی ، شادمهر عقیلی ، ابی ، مبلمان شیک و مجلل ،مهدی هاشمی ، تخریب امام زاده ها . جایزه فیلذر ، مرکز مطالعات پیشرفته پرینستون آمریکا ، دانشگاه جان هاپکینز ، موسسه ماکس پلانگ ، دانشگاه صنعتی شریف ، مرور گر کروم ، اسکایپ ، کتاب جهان های موازی میچئو کاکو ، جهان در پوست گردو هاوکینگ ، انهدام اسلام در ایران ، تغییر فرهنگ ایرانیان ، رضا خان . نوبل پزشکی ، نوبل فیزیک ، اندازه گیری شتاب تورم کیهان ، شیمی-فیزیک ، تائویسم .

بی تفاوت : حال

یه نفر
08-27-2013, 08:30 AM
دوست دارم: داریـــــــــــــــــ (تاریـخ شناسی __ پول مفت ___ شعر___ نقاشی با مدادسیاه ــــــــــ شب مانی در کوه ــــــ پیاده روی ـــــــ کتاب رمان ــــــــ فریاد کشیدن در بیابان) ــــــــوش
کباب - گنجشک - بلبل - بچه زیر 3سال - صدای گریه و بهونه بچه ها - عکس های طبیعت چین - میلان - پاریس - شفچنکو - خنده های کاکا - دوستانم - دامادمون :-) پسر خلی و گلی هست خخخخخ - سنگ قبر پدر و مادرم... عکس دوران دبستانم - وبلاگم - عروسکام - حافظیه - باغ ارم - بستنی پشت ارگ کریمخان - فالوده سر کوچمون - زمستــــــان - ماه آذر. شنا تو پلاژ - هر از گاهی کسی رو اذیت کنم :) - بوق زدن پشت سر پسراااااا :-))) عاشقشم - رانندگی - خوابیدن- رشته ام - آشپزیم - سنتور و تنبور و فلوت و گیتار - پسر مستاجر قبلی همسایمون :) (6سالش بود) - یکی بهم بگه خاله :-) - مســـــافرت داخل و خارج - جنبه بالای پسرها - فراموش کردن خیلی چیزا - خودمو به خواب زدن

بدم میاد: شخصیت های افرادی که با من منطبق نیست. واقعا نمیتونم تحمل کنم. (ایراد شخصیتی خودمه هااااااا) میگــو. عـــشـــق . دروغ. گوشی موبایلم :-( رانندگی توی اتوبان تهران قم! - ملاقات مریض در بیمارستان - غم و غصه شنیدن - گرمای امسال - یه نفر...

بی تفاوت: زندگی - درس - کار - با هدف زندگی کردن - آینده نگری - پس انداز..... هرچی نسبت به آینده باشه برام اهمیت نداره.

یه نفر
04-24-2014, 09:54 AM
بدم میاد: بد دهنی - بی ادبی - گستاخی - اشخاصی که با من تفاوت دارند!
بی تفاوت: حذف تدریجی یک رویا!
خوشم میاد: تازگی از دعوا کردن خوشم میاد!

سارا
07-10-2015, 09:12 AM
عشق می ورزم به : عشق، شعر ، شعور، مهربانی، مادر ، دوست دوران کودکی، موسیقی غم انگیز، تنبور و تار و سه تار، سماع، مولوی ، ابوالحسن خرقانی و عدالت!
بیزارم از: تبعیض و ظلم، آدم حسود و حسادت، آدم پرمدعی و ادعا، متکبرین بیسواد، نژادپرستی، آدم بدجنس و خودخواه، زیرآب زنی!:e032:

بی تفاوت به: تفاوت بین آدمها، پول.

Maziar Bikhoda
07-10-2015, 04:13 PM
خوشم میاد :
جهانگردی ، خواهرزاده ، قهوه ، همه حیوانات بخصوص جوجه و بره ، بهار ، آدم های ساکت و آروم ، یکرنگی ، ورزش های رزمی ، کتاب ، زن زیبا و متین ، آهنگی که ترومپت داشته باشه ، هر چیزی که قدیمی باشه مثل خونه قدیمی ، شوی قدیمی ، ماشین قدیمی و ...

بدم میاد :
معصومه علینژاد، محمد نوریزاد و باقی شارلاتان های دنیا ، پرحرفی ، پررویی ، آدم هایی که وانمود می کنند دشمن اسلام و آخوند و جمهوری اسلامی هستند ولی در حقیقت نیستند ، کدو و بادمجون ، دهاتی ها ، مردهای بی مرام ، زن های سطحی ، فروتنی ، چاپلوسی

بی تفاوتم :
گرفتاری افراد مقصر ، گدای توی خیابون ، حرف مردم